Σελίδα 8 από 65 ΠρώτηΠρώτη ... 4567891011121828384858 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 141 έως 160 από 1281

Θέμα: Champions League 2017-18

  1. #141
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.557
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.564 φορές σε 3.501 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    O φόβος σε έχει κυριεύσει και όχι ο Εστάι. Βαθιές ανάσες και να θυμάσαι πως είσαι ο warrior και όχι ο worrier.
    Σοβαρά τώρα, μπορεί να βρίζω τον Μαρινάκη από πέρισυ περισσότερο από τον καθένα αλλά αν συγκρίνουμε τα δύο ρόστερ... ο αναπληρωματικός δεξιός μπακ τους έχει παίξει πριμέρα σα τον Φιγκέιρας και ο βασικός πρέμιερ σα τον Ομάρ;
    Έχουν παίκτες με εμπειρία σε μεγάλα πρωταθλήματα Πορτογαλίας,, Γαλλίας, Ισπανίας και Αγγλίας σαν τους δικούς μας.
    Αν είχαν το ρόστερ το δικό μας θα είχαμε κλάσει μέντες, ήδη.
    Αν αποκλειστούμε από δαύτους η μαλακία του Μαρινάκη με τον Χάσι θα φταίει και τίποτε άλλο.
    Δε φοβάμαι φέτος γιατί πήρε καλούς παίκτες ο χοντρός και μαγκιά του.
    Καλά τα λες. Αλλά εγώ κάνα λέω. Ο Χασι δεν με πείθει. Σε τίποτα. Και το λέω τωρα που όλοι τονε λένε για καλόνανε (που θα έλεγε και κάποιος εδώ μεσα)

    Πιστεύω πως από τακτική στο σύγχρονο ποδόσφαιρο είναι τελείως μυρωδιάς. Για την ακρίβεια μου θυμίζει ένα κοουτσα που είχα μικρός που επειδή είχε παίξει δεκάρι στην Α Εθνική νόμιζε πως το παν είναι να έχεις τεχνική και έβαζε μέσα τόυς 10 με την καλύτερη τεχνική. Είχαμε μέσο όρο ηλικίας τα 36. Και αυτό γιατί υποχρεώνονταν να βάλει 3 κάτω των 21. Όλο 4αρο5αρες μαζέβαμε

  2. #142
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.878
    Thanks
    5.954
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.843 φορές σε 7.472 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά τα λες. Αλλά εγώ κάνα λέω. Ο Χασι δεν με πείθει. Σε τίποτα. Και το λέω τωρα που όλοι τονε λένε για καλόνανε (που θα έλεγε και κάποιος εδώ μεσα)

    Πιστεύω πως από τακτική στο σύγχρονο ποδόσφαιρο είναι τελείως μυρωδιάς. Για την ακρίβεια μου θυμίζει ένα κοουτσα που είχα μικρός που επειδή είχε παίξει δεκάρι στην Α Εθνική νόμιζε πως το παν είναι να έχεις τεχνική και έβαζε μέσα τόυς 10 με την καλύτερη τεχνική. Είχαμε μέσο όρο ηλικίας τα 36. Και αυτό γιατί υποχρεώνονταν να βάλει 3 κάτω των 21. Όλο 4αρο5αρες μαζέβαμε
    Καλά εντάξει...ζηλεύεις επείδη ήσουν άμπαλος και σε είχε παγκίτη.

  3. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον estai για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (05-08-17), giovanni#10 (05-08-17)

  4. #143
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.400
    Thanks
    18.509
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.707 φορές σε 18.930 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Η αλήθεια είναι ότι τα 2/3 γκολ από Παρτιζάν τα φάγαμε καρμπόν από κενά στην αριστερή πτέρυγα, γιατί δεν μάρκαραν τα χαφ. Ο δε Μάριν χαντακώνεται και επιθετικά στο αριστερό άκρο. Από σπόντα έγινε οργανωτής στον άξονα στην Σερβία και πήγαμε πολύ καλύτερα. Αυτά πρέπει να διορθωθούν.

  5. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (05-08-17)

  6. #144
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.332
    Thanks
    13.153
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.053 φορές σε 7.869 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    ισχυει απο αριστερα φανηκε οτι δεν υπηρχε καν παιχτης
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  7. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (05-08-17)

  8. #145
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.878
    Thanks
    5.954
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.843 φορές σε 7.472 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αλήθεια είναι ότι τα 2/3 γκολ από Παρτιζάν τα φάγαμε καρμπόν από κενά στην αριστερή πτέρυγα, γιατί δεν μάρκαραν τα χαφ. Ο δε Μάριν χαντακώνεται και επιθετικά στο αριστερό άκρο. Από σπόντα έγινε οργανωτής στον άξονα στην Σερβία και πήγαμε πολύ καλύτερα. Αυτά πρέπει να διορθωθούν.
    Aυτό μου κάνει εντύπωση και μένα με τον Χάσι. Δε μπορεί να είναι τόσο χαζός.
    Για μανατζερολόγους πρέπει να παίζει ο Μάριν που δε μαρκάρει από τα αριστερά για να χωρέσει με τον Φορτούνη, ο οποίος επίσης δε ξέρει να μαρκάρει.
    Έτσι χαλάς όλο σου το κέντρο και δεδομένου πως ο Οφόε είναι και αυτός δεκάρι μπάζει η άμυνα και εκτίθενται τα στόπερ.
    Αν βάλει Σεμπά που δεν είμαι φαν, τακτικά σουλουπώνεσαι αν και θα ήθελα κάτι καλύτερο για εκεί.
    Όταν θα περάσουμε στους ομίλους, γιατί θα περάσουμε, μπορεί και να θυμηθούμε εποχές Σόλιντ.

  9. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον estai για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (05-08-17), thelastbaron (05-08-17)

  10. #146
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.557
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.564 φορές σε 3.501 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aυτό μου κάνει εντύπωση και μένα με τον Χάσι. Δε μπορεί να είναι τόσο χαζός.
    Για μανατζερολόγους πρέπει να παίζει ο Μάριν που δε μαρκάρει από τα αριστερά για να χωρέσει με τον Φορτούνη, ο οποίος επίσης δε ξέρει να μαρκάρει.
    Έτσι χαλάς όλο σου το κέντρο και δεδομένου πως ο Οφόε είναι και αυτός δεκάρι μπάζει η άμυνα και εκτίθενται τα στόπερ.
    Αν βάλει Σεμπά που δεν είμαι φαν, τακτικά σουλουπώνεσαι αν και θα ήθελα κάτι καλύτερο για εκεί.
    Όταν θα περάσουμε στους ομίλους, γιατί θα περάσουμε, μπορεί και να θυμηθούμε εποχές Σόλιντ.
    Εγώ έχω από τον Ιούνη την αίσθηση πως θα φύγει ο Φορτουνης. Για αυτό ο Μάριν νομίζω έχει το 10. Και για αυτό παίζει. Για να έχει ρυθμό ενώ ταυτόχρονα όλοι σιγά σιγά λέτε να παίζει ο Μαριν 10αρι

  11. #147
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Δεν ξερω αν θα φυγει ο φορτουνης, αλλα ο μαριν το "10" το πηρε επειδη εφυγε ο τσορι.

  12. #148
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παίρνουμε Ζιλε και πάμε και για Ντεφουρ λένε, σαν πολλοί μαζευόμαστε στο κέντρο.
    Και μένα κάτι μου δεν μου κολλάει.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  13. #149
    Το avatar του χρήστη SOLID
    Εγγραφή
    20-02-2009

    Περιοχή
    Stretford End
    Μηνύματα
    8.972
    Thanks
    3.793
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.345 φορές σε 3.423 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Με το καλο να φυγει ο ηγετης Φορτουνης. Που εφτυσε ο Τσορι στα τρικαλα και βγηκε ο Κωστακης

    Χωρις πλακα τωρα παντως, με μια καλη προταση διωχνεις Φορτουνη και παιρνεις μια ΕΞΤΡΕΜΑΡΑ και εναν βαρβατο κεντρικο αμυντικο.

    Μαριν και Οφοε γυριζουν στις θεσεις τους και ολα καλα στο κεντρο. Πιο πολυ με προβληματιζει το ...6αρι που μετα τον Μιλιβογιεβιτς
    θα ΜΑΡΤΥΡΗΣΟΥΜΕ να βρουμε παιχτη.

  14. #150
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.557
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.564 φορές σε 3.501 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξερω αν θα φυγει ο φορτουνης, αλλα ο μαριν το "10" το πηρε επειδη εφυγε ο τσορι.
    Υποτίθεται θα το έπαιρνε ο Φορτουνης που το ζήτησε.
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sabar77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίρνουμε Ζιλε και πάμε και για Ντεφουρ λένε, σαν πολλοί μαζευόμαστε στο κέντρο.
    Και μένα κάτι μου δεν μου κολλάει.
    Είναι καθαρό 6αρι κάποιος από αυτούς;
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από SOLID Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με το καλο να φυγει ο ηγετης Φορτουνης. Που εφτυσε ο Τσορι στα τρικαλα και βγηκε ο Κωστακης

    Χωρις πλακα τωρα παντως, με μια καλη προταση διωχνεις Φορτουνη και παιρνεις μια ΕΞΤΡΕΜΑΡΑ και εναν βαρβατο κεντρικο αμυντικο.

    Μαριν και Οφοε γυριζουν στις θεσεις τους και ολα καλα στο κεντρο. Πιο πολυ με προβληματιζει το ...6αρι που μετα τον Μιλιβογιεβιτς
    θα ΜΑΡΤΥΡΗΣΟΥΜΕ να βρουμε παιχτη.
    Θέλουμε 6αρι συμφωνώ. Το είπα και στο θέμα των μεταγραφών. Θέλουμε όμως και τερμα. Έστω για δεύτερο. Εξτρέμ δεν συμφωνώ. Με καρσελα τον ένα, έχεις παρντο Σεμπα μανθατη και Ανδρούτσο. Δεν είναι παικταράδες αλλά μπορούν να δώσουν πολύ ταχύτητα και μαρκάρισματα που τα χρειάζεσαι πολύ γιατί ο κουρτης αμυντικά είναι αδύναμος

  15. #151
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υποτίθεται θα το έπαιρνε ο Φορτουνης που το ζήτησε.

    Είναι καθαρό 6αρι κάποιος από αυτούς;

    Θέλουμε 6αρι συμφωνώ. Το είπα και στο θέμα των μεταγραφών. Θέλουμε όμως και τερμα. Έστω για δεύτερο. Εξτρέμ δεν συμφωνώ. Με καρσελα τον ένα, έχεις παρντο Σεμπα μανθατη και Ανδρούτσο. Δεν είναι παικταράδες αλλά μπορούν να δώσουν πολύ ταχύτητα και μαρκάρισματα που τα χρειάζεσαι πολύ γιατί ο κουρτης αμυντικά είναι αδύναμος
    Αδερφέ δεν τους έχω δει ποτε,διαβάζω ότι ο Ζιλε είναι 6αρι,ο Ντεφουρ έχω την εντύπωση ότι είναι 8αρακι.
    Πάντως,δεν ξέρω αν ήσουν στο γήπεδο προχτές,μ αυτόν που τραβαγαμε τα μαλλιά μας οι περισσότεροι ήταν ο Οφοε,μιλάμε για τραγική εικόνα ποδοσφαιριστή,βαρύς και αργός σαν παλαίμαχος.Με έπιασε λίγο απελπισία,αν είναι αυτη η πραγματική εικόνα του,άστα να πάνε στο διάολο.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  16. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    giovanni#10 (05-08-17)

  17. #152
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.557
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.564 φορές σε 3.501 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sabar77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αδερφέ δεν τους έχω δει ποτε,διαβάζω ότι ο Ζιλε είναι 6αρι,ο Ντεφουρ έχω την εντύπωση ότι είναι 8αρακι.
    Πάντως,δεν ξέρω αν ήσουν στο γήπεδο προχτές,μ αυτόν που τραβαγαμε τα μαλλιά μας οι περισσότεροι ήταν ο Οφοε,μιλάμε για τραγική εικόνα ποδοσφαιριστή,βαρύς και αργός σαν παλαίμαχος.Με έπιασε λίγο απελπισία,αν είναι αυτη η πραγματική εικόνα του,άστα να πάνε στο διάολο.
    Δυστυχώς εδω και ενάμιση χρόνο λόγο δουλειάς δεν προλαβαίνω να δω από το γήπεδο τα παιχνίδια. Όμως πίστεψε με και στην τηλεόραση φαινόταν αυτό που λες. Στην Ευρώπη πιστεύω θα παίζει ένας από τους τρεις ( μαριν οτζιτζα Φορτουνης αν μεινει) είτε έτσι η αλλιώς όμως θέλει έναν στολτιδη η μιλιβογεβιτς αν θέλετε. Αλλιώς...

  18. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sabar77 (05-08-17)

  19. #153
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.878
    Thanks
    5.954
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.843 φορές σε 7.472 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Εμένα δε με χαλάει ο Σιώπης.
    Αν πάρει παιχνίδια θα ανέβει, σε αντίθεση με τον Ρομαό που τον βλέπω να πηγαίνει στα στόπερ αν πωληθεί ο Ρέτσος.
    Αυτός ο Ζιλέ 33 δεν είναι; Τι ανάσες να δώσει αυτός και τι τρεξίματα;

  20. #154
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.557
    Thanks
    10.337
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.995 φορές σε 5.328 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Ο Ζιλε ειναι καθαρο 6αρι και στα νιατα του (γιατι ειναι και 33 πλεον) ηταν πολυ καλος.

    Ολοι λεμε οτι ο Μαριν δεν ειναι εξτρεμ και δε μαρκαρει και συμφωνω. Ολοι λεμε οτι ολα τα γκολ τα φαγαμε απο αριστερα επειδη δε μαρκαρε ο εξτρεμ και συμφωνω. Κι οτι ειναι καλυτερα να παιζει εκει ο Σεμπα κι οχι ο Μαριν.

    Θυμηθειτε ομως οτι στα 2 απο τα 3 γκολ που φαγαμε (αυτο στη Σερβια και το δευτερο στο Φαληρο) αυτος που επαιζε αριστερο εξτρεμ και δεν ακολουθησε καν τον παικτη του ηταν ο Σεμπα. Ειδικα στο 2-2 προχθες, απλως στεκεται εκει λες και τον εχει παρει ο υπνος κι αφηνει τον παικτη του τελειως μονο του.

    Συμφωνω λοιπον οτι ο Μαριν δε μαρκαρει ουτε με τα ματια κι οτι ο Σεμπα γυριζει πισω και βοηθαει στην αμυνα, αλλά μη φορτωνουμε στον Γερμανο και τα λαθη του Βραζιλιανου.

  21. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sabar77 (05-08-17)

  22. #155
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.557
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.564 φορές σε 3.501 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giovanni#10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Ζιλε ειναι καθαρο 6αρι και στα νιατα του (γιατι ειναι και 33 πλεον) ηταν πολυ καλος.

    Ολοι λεμε οτι ο Μαριν δεν ειναι εξτρεμ και δε μαρκαρει και συμφωνω. Ολοι λεμε οτι ολα τα γκολ τα φαγαμε απο αριστερα επειδη δε μαρκαρε ο εξτρεμ και συμφωνω. Κι οτι ειναι καλυτερα να παιζει εκει ο Σεμπα κι οχι ο Μαριν.

    Θυμηθειτε ομως οτι στα 2 απο τα 3 γκολ που φαγαμε (αυτο στη Σερβια και το δευτερο στο Φαληρο) αυτος που επαιζε αριστερο εξτρεμ και δεν ακολουθησε καν τον παικτη του ηταν ο Σεμπα. Ειδικα στο 2-2 προχθες, απλως στεκεται εκει λες και τον εχει παρει ο υπνος κι αφηνει τον παικτη του τελιως μονο του.

    Συμφωνω λοιπον οτι ο Μαριν δε μαρκαρει ουτε με τα ματια κι οτι ο Σεμπα γυριζει πισω και βοηθαει στην αμυνα, αλλά μη φορτωνουμε στον Γερμανο και τα λαθη του Βραζιλιανου.
    Εχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου. Και ευθύνεται και στο γκολ στο Βελιγράδι. Και όπως είπα τότε καλύτερα να κόψει τα μουστάκια που δεν παίζει και να βάλει κάτω το κεφάλι να δουλέψει αν θέλει να ξανακερδίσει τη θέση του.

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  23. #156
    .
    Εγγραφή
    18-08-2016

    Μηνύματα
    1.173
    Thanks
    47
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 674 φορές σε 456 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου. Και ευθύνεται και στο γκολ στο Βελιγράδι. Και όπως είπα τότε καλύτερα να κόψει τα μουστάκια που δεν παίζει και να βάλει κάτω το κεφάλι να δουλέψει αν θέλει να ξανακερδίσει τη θέση του.

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Για αυτο ακριβως βαζεις αριστερο εξτρεμ το BIG BEN που κ μαρκαρει σαν σκυλι και ειναι μονιμη πηγη κινδυνων για την αντιπαλη αμυνα

  24. #157
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.557
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.564 φορές σε 3.501 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Και φορ; ο μανικης είναι ανέτοιμος

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  25. #158
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Οκταροεξαρι με αρχιδια είναι ο Μασόρο της Μπαχτσασεκιρ. Μόνος του εθαψε τους Βελγους και στα δύο παιχνίδια. Ο Ντεφούρ μόνο για ένσημα θα έρθει, αν έρθει. Τον Ζελέ δεν τον θέλω πολύ λόγω ηλικίας. Για τερμα, ως γνωστόν, ψήνομαι. Να ετοιμαστούν οι παίκτες, που είναι χειρότερα έτοιμοι για μπάλα και από μενα, και βλέπουμε τι θα γίνει με τις υπόλοιπες μεταγραφές.

  26. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (06-08-17)

  27. #159
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Ο σερβάκος που μας το παστέλωσε δεν μπορεί να παίξει με Ριέκ;, οπότε αν τον πάρουν, θα είναι για μετά, ο Μανίκιας και ο Μπεν θα σοκάρουν την υφήλιο πάλι...
    There is a Dude in town

  28. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (06-08-17)

  29. #160
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.400
    Thanks
    18.509
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.707 φορές σε 18.930 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    2-0 την Σλάβια Πράγας ο ΑΠΟΕΛ με εκπληκτικό δεύτερο γκολ του Αλωνεύτη. Κοντά στην πρόκριση οι Κύπριοι, της πλάκας ομάδα η Σλάβια.

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

Σελίδα 8 από 65 ΠρώτηΠρώτη ... 4567891011121828384858 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας