Σελίδα 47 από 65 ΠρώτηΠρώτη ... 717273743444546474849505157 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 921 έως 940 από 1281

Θέμα: Champions League 2017-18

  1. #921
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα εκεί δείχνει την πρόθεσή του, τύπε. Πούσταρος στην ψυχή και στο σώμα. Δεν έδειξε ούτε τον ελάχιστο σεβασμό σε διαχρονική αξία του αθλήματος. Η άλλη η αδελφή έπρεπε να είχε αποβληθεί από τις τόσες φορές που έπεσε για να πάρει πέναλτι και στο τέλος έβγαλε και το φανέλι να το παίξει μάτσο άντρας, η νούλα.

    Ασχετο αλλά πραγματικά απορώ με Ολυμπιακούς που τους αρέσει αυτό το σίχαμα, η ταύτησή του με τον βάζελο είναι μοναδική, μέχρι και με τους οπαδούς τους είναι αδελφοποιημένοι... περί ορέξεως...
    Το χειροτερο ειναι πως αν δεν εδινε πεναλτι πηγαινε παραταση, δεν στερουσε την προκριση απο κανεναν.

    Παντως για να πω την αληθεια, στην κανονικη ροη φαινεται πεναλταρα, αλλα οσο βλεπω και ξαναβλεπω ριπλεϊ δεν υπαρχει τιποτα. Μιλαμε για μια απλη επαφη, ουτε καν σπρωξιμο.

  2. #922
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Τύπε από την πρώτη στιγμή φαίνεται μούφα. Ακόμα και στη ροή, αρχίζει να πέφτει ο τύπος πριν φτάσει καν η μπάλα, είναι φανερό πως μόνο αυτό έχει στο μυαλό του.
    There is a Dude in town

  3. #923
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Αδελφοποίηση θέλανε οι βαζελοι,οι της Ρεάλ στα παπαρια τους τους γράψανε.
    Κατά τα άλλα εγω με την Ρεάλ του Μπουντραγκενιο και του Σαντσεζ μεγάλωσα και την ψιλοσυμπαθησα,κακο είναι δηλαδη;
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  4. #924
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.422
    Thanks
    18.513
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.716 φορές σε 18.937 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Το πέναλτι πρέπει να το έχει υποδείξει ο επόπτης τέρματος, γιατί "άργησε" να το δώσει η κοντή. Πως τα φέρνει έτσι η πουτάνα η μπάλα όμως και στα πιο κρίσιμα σημεία πάντα γίνεται μια αμφισβητούμενη φάση. Τρομερό. Σε γενικές γραμμές ξενερώσαμε λίγο, αλλά δεν θα στενοχωρηθώ κιόλας που αποκλείστηκε η Γιούβε. Όταν βίαζε το ποδόσφαιρο απέναντι στην Τότεναμ ήταν καλά; ΠΟΥΤΣΑ τώρα.

  5. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (11-04-18)

  6. #925
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.568
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.565 φορές σε 3.502 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Πολύ κρίμα για την κυρία. Πολύ θα γούσταρα πρόκριση της σήμερα και αυτής και της Σεβίλλης.

    Δυστυχώς όσο όμως μεγάλο και να είναι το γαμωτο είναι πέναλτι που δίνεται. Προσωπικά δεν βλέπω ούτε ένα ριπλέι που να πω α δεν είναι τίποτα

    Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  7. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (11-04-18)

  8. #926
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.344
    Thanks
    20.833
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.493 φορές σε 8.048 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sabar77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι μωρέ Μαργαρίτα η φάση σε φουλ ταχύτητα μοιάζει ακόμα και πέναλτι αλλά είσαι διαιτητής σε τέτοιο ματς που χει γίνει ότι έχει γίνει,δίνεις πέναλτι στο τελευταίο λεπτό αν δεν είσαι 100% σιγουρος;
    Ο τύπος κατάφερε και πήρε τα φωτα της δημοσιότητας πάνω του σε ένα ματς που θα μπορούσαμε να το συζητάμε χρόνια,απλά αυτό.
    Εν τω μεταξυ τον σπρωχνει κιολας απο πισω αρχικα.
    Εντελως σα βοδι επεσε ο τυπος πανω στον επιτηθεμενο.
    Κατα τ αλλα ηθελα κ εγω παραταση

    Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  9. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sabar77 (11-04-18)

  10. #927
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τύπε από την πρώτη στιγμή φαίνεται μούφα. Ακόμα και στη ροή, αρχίζει να πέφτει ο τύπος πριν φτάσει καν η μπάλα, είναι φανερό πως μόνο αυτό έχει στο μυαλό του.
    ναι ρε φιλε, αλλα λες, απο εκεινο το σημειο που ειναι ο επιθετικος, αν δεν υπαρχει πεναλτι δεν εχει λογο να πεσει. μια επαφη χρειαζεται και βαζει το γκολ. Και ο μαλακας ο επιθετικος αντι να το καρφωσει πεφτει για να παρει πεναλτι...

  11. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (11-04-18)

  12. #928
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Οπως είπα τύπε. Περί ορέξεως... κι εσύ και άλλοι γουστάρουν Ρεάλα. ΕΓΩ δεν καταλαβαίνω πως υπάρχει συμβατότητα μεταξύ οπαδού Ολυμπιακού και να υποστηρίζει ρεάλα. Εξωτικά περίεργα πράματα υπάρχουν παντού εκεί έξω. ΕΓΩ (πάλι τονίζω το εγώ μου, το βλέπεις ε) τη μόνη ομάδα που βλέπω και μου γυρίζουν τα άντερα, από την ιστορία της θες, από τα νταλαβέρια της με το δήμο θες, από την αιώνια εύνοιά της θες, από της αηδία που φοράει θες λες και είναι φουρναραίοι, τη φαντάζεσαι...
    There is a Dude in town

  13. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (11-04-18)

  14. #929
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Ημιτελικά ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ λίγκ...
    Η τέταρτη της Ιταλίας
    Η τέταρτη της Αγγλίας
    Η τέταρτη της Ισπανίας και
    Η Μπάγιερν

    Για πάμε ύμνο... "δε τσάαααααμπιοοοοοοοοονς"
    Σα τον ύμνο του παο κατάντησε κι αυτό.
    There is a Dude in town

  15. #930
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.881
    Thanks
    5.954
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.844 φορές σε 7.473 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Τουλάχιστον, ελπίζω πως θα υπάρξει δικαιοσύνη από εδώ και πέρα και θα το σηκώσει η Μπάγερν.

  16. #931
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.422
    Thanks
    18.513
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.716 φορές σε 18.937 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Σαν γαύροι μας είναι μισητοί και οι 2. Η Ρεάλ για τις διαιτητικές σφαγές και η Γιούβε για τα γνωστά αποτελέσματα που μας έχουν πονέσει ιστορικά. Σαν φίλαθλοι όμως, δεν πρέπει να έχουμε γυαλιά. Το τόπι ένα και ενιαίο είναι, όποιος το παίζει καλά την δεδομένη στιγμή πρέπει να σου αρέσει. Είναι νορμάλ να σου αρέσει, αλλιώς κάτι δεν πάει καλά...

  17. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον panahs7 για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (12-04-18), Red&White-Nick-7 (11-04-18), sabar77 (11-04-18)

  18. #932
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπως είπα τύπε. Περί ορέξεως... κι εσύ και άλλοι γουστάρουν Ρεάλα. ΕΓΩ δεν καταλαβαίνω πως υπάρχει συμβατότητα μεταξύ οπαδού Ολυμπιακού και να υποστηρίζει ρεάλα. Εξωτικά περίεργα πράματα υπάρχουν παντού εκεί έξω. ΕΓΩ (πάλι τονίζω το εγώ μου, το βλέπεις ε) τη μόνη ομάδα που βλέπω και μου γυρίζουν τα άντερα, από την ιστορία της θες, από τα νταλαβέρια της με το δήμο θες, από την αιώνια εύνοιά της θες, από της αηδία που φοράει θες λες και είναι φουρναραίοι, τη φαντάζεσαι...
    Εμένα πάλι στα παπαρια μου αδερφέ και η Ρεάλ και η Μπαρτσελόνα και όλες οι εκτός Ελλάδος μόνο τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ υποστηρίζω όποτε ο μόνος αντίπαλος που αναγνωρίζω είναι ο βαζελος,μου φτάνει αυτή η σιχαμαρα δεν θέλω κι άλλη στην ζωή μου.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  19. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (11-04-18)

  20. #933
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    όποιος το παίζει καλά την δεδομένη στιγμή πρέπει να σου αρέσει. Είναι νορμάλ να σου αρέσει, αλλιώς κάτι δεν πάει καλά...
    Αν μιλούσες για θηλυκό, μαζί σου... άντρες δε μου αρέσουν όμως...
    There is a Dude in town

  21. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (11-04-18)

  22. #934
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sabar77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα πάλι στα παπαρια μου αδερφέ και η Ρεάλ και η Μπαρτσελόνα και όλες οι εκτός Ελλάδος μόνο τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ υποστηρίζω όποτε ο μόνος αντίπαλος που αναγνωρίζω είναι ο βαζελος,μου φτάνει αυτή η σιχαμαρα δεν θέλω κι άλλη στην ζωή μου.
    Αυτό εννοείται, είμαι κάθετος σε αυτό. Στα παπάρια μου όλες σε όλον τον κόσμο. ΜΟΝΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ. Αλλά κάποιες τις έχω πιο άχτι. Ρεάλα, Γιουβέντα παίρνουν τις δύο πρώτες θέσεις. Αν μπορούσα να τις εξάλειφα από τον πλανήτη, θα το έκανα. Α και λίβερπουλ αλλά τη θεωρώ πολύ κακομοίρα ακόμα και να τη μισώ. Αεκούλα στα χειρότερά της. Κλάψες και μαλακίες τύπου γιου ουιλ νέβερ φακ αλόν κι έτσι... σωπάτε ρε, αραξτε λιγάκι, ποιητές αρχίδια...
    There is a Dude in town

  23. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sabar77 (11-04-18)

  24. #935
    Sad but true Το avatar του χρήστη Rena
    Εγγραφή
    08-04-2006

    Περιοχή
    Twilight zone
    Μηνύματα
    15.778
    Thanks
    15.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.455 φορές σε 5.222 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σαν γαύροι μας είναι μισητοί και οι 2. Η Ρεάλ για τις διαιτητικές σφαγές και η Γιούβε για τα γνωστά αποτελέσματα που μας έχουν πονέσει ιστορικά. Σαν φίλαθλοι όμως, δεν πρέπει να έχουμε γυαλιά. Το τόπι ένα και ενιαίο είναι, όποιος το παίζει καλά την δεδομένη στιγμή πρέπει να σου αρέσει. Είναι νορμάλ να σου αρέσει, αλλιώς κάτι δεν πάει καλά...
    Καποιοι το βλεπουν πιο συναισθηματικα όμως και επισης δεν ειναι κακο. Ο καθενας ψυχαγωγείται με διαφορετικό τρόπο.

    Πχ εγώ θελω να κερδιζει η δικη μου ομαδα (και οχι με οποιονδηποτε τροπο πχ πεναλτυ στο 97) και ας μην ειναι η καλυτερη. Πχ μπορει η Ραβενα να ηταν καλυτερη, αλλά εγώ ήλπιζα σε νικη του Ολυμπιακου σήμερα και δεν ήθελα να κάτσω να απολαυσω ποσο καλή ειναι η ιταλική ομάδα, επειδή δε με ενδιέφερε. Ο βαζελος καποτε ηταν πολυ δυνατος και θεαματικος στο μπασκετ, αλλα και παλι ειχα χαρει τη νικη του πολυ πιο αδυναμου Ολυμπιακου, με βασιλοπουλο στο Οακα, όπως και τη νικη του Ολυμπιακου επι της Γιουβεντους.

  25. #936
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό εννοείται, είμαι κάθετος σε αυτό. Στα παπάρια μου όλες σε όλον τον κόσμο. ΜΟΝΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ. Αλλά κάποιες τις έχω πιο άχτι. Ρεάλα, Γιουβέντα παίρνουν τις δύο πρώτες θέσεις. Αν μπορούσα να τις εξάλειφα από τον πλανήτη, θα το έκανα. Α και λίβερπουλ αλλά τη θεωρώ πολύ κακομοίρα ακόμα και να τη μισώ. Αεκούλα στα χειρότερά της. Κλάψες και μαλακίες τύπου γιου ουιλ νέβερ φακ αλόν κι έτσι... σωπάτε ρε, αραξτε λιγάκι, ποιητές αρχίδια...
    Τώρα να σου πω ότι συμπαθώ και Λίβερπουλ να σε αποτελειωσω χαχαχα αλλά δε γαμιεται,μαζί σου είμαι,τα λες ωραια.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  26. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον sabar77 για αυτό το μήνυμα:

    Rena (11-04-18), The Dude (11-04-18)

  27. #937
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.422
    Thanks
    18.513
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.716 φορές σε 18.937 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Rena Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καποιοι το βλεπουν πιο συναισθηματικα όμως και επισης δεν ειναι κακο. Ο καθενας ψυχαγωγείται με διαφορετικό τρόπο.

    Πχ εγώ θελω να κερδιζει η δικη μου ομαδα (και οχι με οποιονδηποτε τροπο πχ πεναλτυ στο 97) και ας μην ειναι η καλυτερη. Πχ μπορει η Ραβενα να ηταν καλυτερη, αλλά εγώ ήλπιζα σε νικη του Ολυμπιακου σήμερα και δεν ήθελα να κάτσω να απολαυσω ποσο καλή ειναι η ιταλική ομάδα, επειδή δε με ενδιέφερε. Ο βαζελος καποτε ηταν πολυ δυνατος και θεαματικος στο μπασκετ, αλλα και παλι ειχα χαρει τη νικη του πολυ πιο αδυναμου Ολυμπιακου, με βασιλοπουλο στο Οακα, όπως και τη νικη του Ολυμπιακου επι της Γιουβεντους.
    Δική σου ομάδα πως όμως; Γεννήθηκες Μαδρίτη; Θα μου πεις "εσύ γιατί είσαι Ολυμπιακός;" Σωστό κι αυτό. Ναι ντάξει μωρέ και συναισθηματικά να το δεις δεκτό, απλά καλό είναι σε κορυφαίο επίπεδο να καταφέρνεις να είσαι πιο ουδέτερος, γιατί αν δεν μπορείς ούτε εκεί, δεν μπορείς πουθενά. Αν είσαι μόνο οπαδός και δεν χαίρεσαι και λίγο με το ρημάδι το άθλημα, τότε τι νόημα έχει;

  28. #938
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Πουλάνε πολύ παπατζιλίκι, τύπε μου... Δις ιζ ανφιλντ και τα αρχίδια μουυ κουνιούνται. Λένε και μια μαλακία πριν το ματσι και τρελαίνονται οι χάνοι ακόμα και οι δικοί μας. Ποιοί; Οι γαύροι που κάνουν το Καραϊσκάκη να τρέμει όποτε το θελήσουν.
    Εχω ζήσει και τις δύο ατμόσφαιρες. Και στο Ανφιλντ έχω πάει 3 φορές. Τα καμπανέλια μου δεν πάγωσαν όπως στο Ναό από την γκάβλα.
    Αδιάφορη βασικά μου ήταν μέχρι το γκόλι του Τζέραρντ του άμπαλου. Μετά τη σιχάθηκα κι αυτή...
    There is a Dude in town

  29. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον The Dude για αυτό το μήνυμα:

    Rena (11-04-18), sabar77 (12-04-18)

  30. #939
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.344
    Thanks
    20.833
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.493 φορές σε 8.048 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Εδω φαινεται πως ο αμυντικος παει ν απλωσει τα χερια του στον επιθετικο το οποιο γινεται αμεσως μετα.

    Καρατεκα μετα.



    Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  31. #940
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Ρε τύπισσα, σε συμπαθω κι έτσι αλλά πας να με διαολίσεις απόψε... άστο να πάει. Θες δηλαδή να επιχειρηματολογήσεις ότι είναι πέναλτι; Ακόμα και τις φωτο που έβαλες, δείχνουν ότι ΔΕΝ υπάρχει παράβαση. Λες ότι ΠΑΕΙ να βάλει τα χέρια, στις επόμενες δεν υπάρχουν πουθενά χέρια πάνω στην πλάτη του επιθετικού και βλέπεις το πόδι του αμυντικού ΜΠΡΟΣΤΑ από τον αμυντικό. Εκτός αν πρόλαβε σε μερικά χιλιοστά του δευτερολέπτου να τον σπρώξει και να τα μαζέψει κιόλας για να μην βγει φωτογραφία, ο άνιωθος...
    Πες ότι γαμηθηκε ο Διας και πήρε (άλλο) ένα δωράκι και δεν έπαθε τη μεγαλύτερη νίλα της ιστορίας της, πες ότι πέρασε λόγω του ωραίου γκόλιου που έβαλε η αδελφή στο Τορίνο αλλά να λες ότι υπάρχει πέναλτι;! Οι κανονισμοί είναι για όλους, μπορεί να σοκαριστείς αλλά δεν υπάρχουν άλλοι για τους άλλους και άλλοι για τη Ρεάλα.
    There is a Dude in town

Σελίδα 47 από 65 ΠρώτηΠρώτη ... 717273743444546474849505157 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας