Σελίδα 21 από 65 ΠρώτηΠρώτη ... 1117181920212223242531415161 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 401 έως 420 από 1281

Θέμα: Champions League 2017-18

  1. #401
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.494
    Thanks
    10.320
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.964 φορές σε 5.309 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Για Σπορτινγκ συμφωνω. Για Παρτιζαν οχι. Περιπατο καναμε οντως. Ασε που μετα τα περσινα με Μπερ Σεβα, δε νομιζω οτι ελεγαν πολλοι οτι θα κανουμε περιπατο.

  2. #402
    Είμαστε πλήρεις... Το avatar του χρήστη Red&White-Nick-7
    Εγγραφή
    27-03-2012

    Μηνύματα
    5.206
    Thanks
    4.150
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.331 φορές σε 2.000 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Εντάξει παιδιά μην το φέρουμε και τούμπα του στυλ τραλαλι και τραλαλο τα αστέρια λάμπουν, η θάλασσα είναι μπλε, καρφώστε μας κι εσείς να είμαστε κομπλέ...
    Ναι είναι το τσου λι με τα μεγαθήρια αλλά όχι και να μην επιθυμούμε και κάποιον αντίπαλο λίγο στα μέτρα μας εφόσον είναι δυνατόν...
    Κοιτάμε να πάμε και τον Ολυμπιακό παραπάνω, μαζεύοντας πόντους, χρήμα και ανεβάζοντας τις μετοχές μας και το όνομά μας, αλλά και της χώρας, όσο ακόμη μπορούμε.
    Όπως και να 'ναι θα τη χαρούμε τη διοργάνωση...

  3. #403
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red&White-Nick-7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει παιδιά μην το φέρουμε και τούμπα του στυλ τραλαλι και τραλαλο τα αστέρια λάμπουν, η θάλασσα είναι μπλε, καρφώστε μας κι εσείς να είμαστε κομπλέ...
    Ναι είναι το τσου λι με τα μεγαθήρια αλλά όχι και να μην επιθυμούμε και κάποιον αντίπαλο λίγο στα μέτρα μας εφόσον είναι δυνατόν...
    Κοιτάμε να πάμε και τον Ολυμπιακό παραπάνω, μαζεύοντας πόντους, χρήμα και ανεβάζοντας τις μετοχές μας και το όνομά μας, αλλά και της χώρας, όσο ακόμη μπορούμε.
    Όπως και να 'ναι θα τη χαρούμε τη διοργάνωση...
    Αυτό δεν έχει καμιά σχέση όμως με αυτά που λέγονται του στυλ "ποια Σπόρτινγκ, την έχουμε κτλ". Όχι δεν την έχουμε. Βατή μεν, πιο πιθανό να μας πάρει την 3η θέση, δε. Από εκεί και πέρα σαφώς και θέλουμε να τους πηδήσουμε ασύστολα, να το κάνουμε όμως, όχι να το λέμε.


  4. #404
    Είμαστε πλήρεις... Το avatar του χρήστη Red&White-Nick-7
    Εγγραφή
    27-03-2012

    Μηνύματα
    5.206
    Thanks
    4.150
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.331 φορές σε 2.000 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό δεν έχει καμιά σχέση όμως με αυτά που λέγονται του στυλ "ποια Σπόρτινγκ, την έχουμε κτλ". Όχι δεν την έχουμε. Βατή μεν, πιο πιθανό να μας πάρει την 3η θέση, δε. Από εκεί και πέρα σαφώς και θέλουμε να τους πηδήσουμε ασύστολα, να το κάνουμε όμως, όχι να το λέμε.

    Ναι ρε συ εννοείται, απλά εμένα η ένστασή μου είναι στο ότι ξαφνικά "χαρήκαμε" που έτυχε απάλευτη κλήρωση.
    Ναι, δε θα τα βάψουμε μαύρα, γιατί, πλέον, όπως είναι οι όμιλοι έχεις πολλές πιθανότητες μιας τέτοιας κλήρωσης αλλά όχι και να λέμε τι ωραία τι καλά.
    Θα ήθελα, ας πούμε, να τύχουμε με μια πιο βατή αντίπαλο από το 4ο γκρουπ να έχουμε τη δυνατότητα για έστω δύο νίκες στον όμιλο.
    Τέλος πάντων, τώρα έτσι είναι και θα πρέπει να κονταροχτυπηθούμε άγρια με τη Σπόρτινγκ που τη θεωρώ σκληρό αντίπαλο.

  5. #405
    Το avatar του χρήστη consigliere
    Εγγραφή
    12-11-2007

    Μηνύματα
    9.701
    Thanks
    14.667
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.633 φορές σε 4.090 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Νομίζω ότι με την Σπόρτινγκ στα μεταξύ μας θα την καταφέρναμε. Αλλά αυτή είναι όντως πιθανότερο να κόψει κάναν πόντο από τους άλλους.

    Εμείς έχουμε χεστει ήδη που ακούμε Μπαρτσελονα. Δεν γίνεται έτσι δουλειά.

    Οφείλουμε την καλύτερη δυνατή προσπάθεια με την καλύτερη δυνατή τακτική και διαχείριση απέναντι σε μεγάλους αντιπάλους. Όχι στους καλύτερους. Αλλά σε μεγάλους.
    Αν χυνουν και οι παίχτες μας όπως η ποδοσφαιρική μας φυλή στο άκουσμα των ονομάτων και μόνο την κάτσαμε τη βάρκα.

    Πολύ σημαντικό το πρώτο παιχνίδι. Κι επειδή στον πάγκο καλός είναι ο Χάσι αλλά δεν έχει ούτε τις παραστάσεις ούτε την προσωπικότητα του Μίτσελ, ανησυχώ.

    Πολύ μεγάλο ενδιαφέρον, ωραίος όμιλος. Γαμώ γενικά.


    Sent from my VFD 900 using Tapatalk
    ... there's no such thing as "too much"...

  6. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον consigliere για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (25-08-17), flessanto (26-08-17), sabar77 (26-08-17), The Dude (26-08-17)

  7. #406
    Το avatar του χρήστη SKORPIOS7
    Εγγραφή
    19-03-2007

    Μηνύματα
    2.115
    Thanks
    4.521
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.569 φορές σε 791 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red Sting Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω προτιμούσα να παίξουμε με Σεβίλλη, Σπαρτάκ. Το λαθος μπαλάκι διάλεξε ο μαλακας ο Σεφτσένκο σε καποια φαση και μας γαμησε. Καλα ολα αυτα που λέτε για ματσάρες, αλλα δεν καταλαβαίνω γιατι ειναι προτιμότερο να δω Μπαρτσα απο το να περάσω στους 16.
    Ισως γιατι ειναι ευκαιρια να ζησουμε εναν θεο της μπαλας οπως τον Μεσι απο κοντα τη στιγμη που αλλοι παρακαλανε
    Και θρυλος γινεσαι μεσα απο αγωνες οπως αυτοι αν παρεις αποτελεσμα
    Καπως ετσι φτιαχτηκε και ο υμνος μας με τη Σαντος του Πελε

  8. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον SKORPIOS7 για αυτό το μήνυμα:

    dimace (26-08-17), Paneas (26-08-17)

  9. #407
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    09-10-2015

    Μηνύματα
    8.490
    Thanks
    30.122
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.534 φορές σε 3.483 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να κόψει βαθμούς από τους άλλους, μπας και βγούμε 2οι. Ωραίος όμιλος, δεν είναι εύκολος αλλά θα έχει πολύ καλά παιχνίδια από την αρχή μέχρι το τέλος. Θα παίξουμε τη μπάλα μας, θα ευχαριστηθούμε ποδόσφαιρο και ό,τι θέλει ας προκύψει.
    Ποσο πολύ συμφωνώ μαζί σου. 100% και στην τελική να σας πω κάτι ρε παιδιά; παιζοντας με μεγάλες ομάδες χάσεις κερδισεις, και ειδικά αν κερδίσεις μεγαλώνεις σαν ομάδα.

    Σας το έχω ξαναπεί. Έπαιξες 9φορές με την Άρσεναλ μέχρι που την έπαιξες στα ίσα και την κέρδισες στο εμιρειτς.

    Με τις μικρές ομαδες αν κερδίσεις δεν μεγαλώνεις σαν ομάδα και αν χάσεις έχεις προβλήματα

  10. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον flessanto για αυτό το μήνυμα:

    differance (26-08-17), SKORPIOS7 (26-08-17)

  11. #408
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    09-10-2015

    Μηνύματα
    8.490
    Thanks
    30.122
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.534 φορές σε 3.483 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρώτη φορά που συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.
    Και εγώ το ίδιο. Αν και δεν μας έχω αποκλεισμένους

  12. #409
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    09-10-2015

    Μηνύματα
    8.490
    Thanks
    30.122
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.534 φορές σε 3.483 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Protassov Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Παναγής, τουλάχιστον μας πήγε καλά στους προκριματικούς. Εγώ θέλω να ανοίξω αυτό με την Μπάρτσα στην Βαρκελώνη.
    Εσύ με protassov Όνομα και avatar να ανοίξεις το θέμα στο Τορίνο. Θέλω να δω κάτι...

  13. #410
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    09-10-2015

    Μηνύματα
    8.490
    Thanks
    30.122
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.534 φορές σε 3.483 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η καλύτερη κλήρωση έβερ. Ο θρύλος φέτος μεγαλώνει όσο ποτέ άλλοτε.
    Πως με εννοας ρε παιδί μου

  14. #411
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Είχα χρόνο να σκοτώσω και μπήκα στο φόρουμ της Σπόρτινγκ να δω τι κλίμα επικρατεί. Εστίασα κυρίως στα ποστ που αναφέρουν εμάς, μιας και δεν ξέρω Πορτογαλικά για να πιάνω το νόημα στα περισσότερα. Ιδού τα κυριότερα, με ότι καταλαβαίνω από google translate.

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

      Long Text Frame - Διαβάστε αν θέλετε με το κουμπάκι 'Εμφάνιση' το κείμενο:  
    Mas em qualquer das circunstancias temos a Liga Europa acessνvel e nγo pode haver desculpas contra os pedreiros do Olympiacos

    Πάση θυσία πρέπει να εξασφαλίσουμε την πρόκριση στο Europa League και δεν υπάρχουν δικαιολογίες κόντρα στον Ολυμπιακό (το pedreiros το μεταφράζει "μαστόρους" οπότε δεν ξέρω αν λέει και κάτι υποτιμητικό )
    Penso que temos a obrigaηγo de ir pelo menos ΰ Liga Europa, embora o Olympiacos nγo seja tγo acessνvel como outros. Tudo o que vier a mais, ι bσnus. Nγo temos a pressγo do nosso lado.

    Νομίζω ότι έχουμε υποχρέωση να προχωρήσουμε στο Europa League, αν και ο Ολυμπιακός δεν είναι τόσο εύκολος όσο άλλοι. Ότι καλύτερο έρθει θα είναι μπόνους. Δεν θα υπάρχει πίεση σε μας.
    Mas nσs tambιm estamos mais forte que o ano passado. Acho que temos equipa para o Olympiakos, o 3Ί lugar estα ao alcance.

    Είμαστε ισχυρότεροι από πέρσι. Νομίζω έχουμε την ομάδα να κερδίσουμε τον Ολυμπιακό. Η 3η θέση είναι εφικτή.
    Temos de fazer 6 pontos com o Olympyacos, tudo o que vier de acrescento ι ganho

    Πρέπει να πάρουμε 6 βαθμούς με τον Ολυμπιακό. Ότι παραπάνω έρθει κέρδος θα είναι.
    Olympiakos nγo me causa os calafrios que me causam alemγes , ingleses e russos.

    Ο Ολυμπιακός δεν μου προκαλεί φόβο, όπως οι Γερμανοί, οι Άγγλοι και οι Ρώσοι. (Αυτός δεν ξέρω τι κλήρωση είδε )
    O plantel do Olympiacos tem dois ou trκs bons nomes, nada de especial. Em teoria, somos 10x superiores.

    Ο Ολυμπιακός έχει δύο ή τρία καλά ονόματα, τίποτα ιδιαίτερο. Θεωρητικά είμαστε 10 φορές καλύτεροι. (LOL!!!! Δικό μου σχόλιο)
    Sorteio razoαvel. O ponto positivo ι que, sendo competentes, facilmente vamos ΰ LE. A ideia seria ficar em 3Ί e ir o mais longe possνvel na Europa, espero que JJ este ano nγo desista destas competiηυes, temos que melhorar o ranking. 6 pontos contra o Olympiakos e o resto ι bσnus.

    Λογική κλήρωση. Το θετικό είναι ότι έχουμε την ικανότητα να πάμε εύκολα στο Europa League. Καλό θα ήταν να βγούμε 3οι και να προχωρήσουμε όσο περισσότερο γίνεται στην Ευρώπη, ελπίζω ο Χόρχε Χεσούς να μην παρατήσει τους στόχους φέτος. 6 βαθμούς κόντρα στον Ολυμπιακό και τα υπόλοιπα είναι μπόνους.
    Por fim, o Olympiakos que ι bem superior que o Lιgia de Varsσvia com a agravante de ser uma equipa jα bem calejada nestas andanηas e onde na Grιcia ι sempre complicado vencer. De qualquer das formas ι isto que temos. Quem parte do pote 4 nγo pode pedir milagres embora poderiamos ter tido um sorteio mais simpαtico. Sσ peηo para honrarem a camisola e nγo nos faηam passar vergonhas. Tentar lutar contra o Olympiakos por um terceiro lugar.

    Όσον αφορά τον Ολυμπιακό, είναι πολύ ανώτερος απ' την Λέγκια και μια ομάδα που έχει μάθει να παίζει σ' αυτό το επίπεδο και στην Ελλάδα θα είναι δύσκολο να κερδίσουμε. Αυτό μας έτυχε όμως. Όποιος είναι στο 4ο γκρουπ δεν μπορεί να ζητάει θαύματα αν και θα μπορούσαμε να έχουμε πιο ευνοϊκή κλήρωση. Τιμήστε τη φανέλα και μη μας ντροπιάσετε. Παλέψτε με τον Ολυμπιακό για την 3η θέση.
    Com este calendαrio podemos fazer 10 pontos sem grandes milagres - 6 pontos contra o Olympiacos (fundamental para ganhar dinheiro e pontos para o ranking) + 3 pontos em Camp Nou (se o Barηa tiver o 1Ί lugar garantido e jogar com a equipa B) + 1 ponto contra a Juve

    Με αυτό το πρόγραμμα μπορούμε να πάρουμε 10 βαθμούς και θα είναι θαύμα - 6 βαθμούς κόντρα στον Ολυμπιακό (απαραίτητο για να κερδίσουμε χρήματα και πόντους στην κατάταξη) + 3 βαθμούς στο Κάμπ Νου (αν η Μπάρτσα έχει καθαρίσει την πρωτιά και κατέβει με τα δεύτερα) + 1 βαθμό με Γιούβε. (Ο dude της Σπόρτινγκ )
    Fazer 6 pontos com o Olympiakos e pelo menos empatar com a Juve e com o Barηa, quem sabe, pode ser que consigamos almejar a um segundo lugar...Penso que este ano tambιm nγo nos podemos dar ao luxo de nγo ir ΰ Liga Europa, ι fundamental ficar pelo menos em terceiro lugar.

    Παίρνοντας 6 βαθμούς με τον Ολυμπιακό, μπορούμε να τα δώσουμε όλα με Γιούβε και Μπάρτσα και ποιος ξέρει, μπορεί να πάρουμε τη δεύτερη θέση. Νομίζω ότι φέτος δεν έχουμε την πολυτέλεια να μην πάμε Europa League, είναι σημαντικό να βγούμε τουλάχιστον τρίτοι.
    Espero 2 vitσrias contra o Olympiacos ( viram-se aflitos com o Rijeka - equipa com alguma qualidade, bons jogadores croatas).

    Περιμένω 2 νίκες κόντρα στον Ολυμπιακό (τους έχει κάνει ζημιά η Ριέκα - ομάδα με κάποιους καλούς ποιοτικούς Κροάτες παίκτες)
    Eu tenciono desfrutar. Jogo a jogo, como diz o chavγo. Ninguιm no seu perfeito juνzo pode exigir que fiquemos ΰ frente da Juventus ou do Barcelona. E mesmo o Olympiakos, eterno campeγo grego, ι muito mais batido nestas andanηas do que nσs.

    Σκοπεύω να το απολαύσω. Παιχνίδι με παιχνίδι, χωρίς να φέρω την καταστροφή. Κανένας λογικός άνθρωπος δεν μπορεί να απαιτήσει να αποκλείσουμε τη Γιουβέντους ή την Μπαρτσελόνα. Ακόμη και ο Ολυμπιακός, ο αιώνιος πρωταθλητής Ελλάδας, έχει μεγαλύτερη εμπειρία απ' ότι εμείς.
    Qualquer observador que percebe de futebol, neutro ou nγo, sabe que a equipa do Sporting ι muito superior ΰ do Olympiacos. Se o chorinho de desculpas comeηa jα estamos mal. O maior problema que o Olympiacos coloca ι jogar na Grιcia e aqueles adeptos malucos.

    Όποιος βλέπει μπάλα, ουδέτερος ή όχι, ξέρει ότι η Σπόρτινγκ είναι πολύ ανώτερη απ' τον Ολυμπιακό. Αν αρχίσουμε τις δικαιολογίες, είμαστε άρρωστοι. Το μεγαλύτερο πρόβλημα με τον Ολυμπιακό είναι το παιχνίδι στην Ελλάδα με τους τρελούς οπαδούς του.

  15. Οι ακόλουθοι 11 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον panahs7 για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (26-08-17), celticfrost (02-09-17), chainsaw (26-08-17), consigliere (26-08-17), differance (26-08-17), flessanto (26-08-17), pirateeeeeee (26-08-17), Red Sting (26-08-17), Red&White-Nick-7 (26-08-17), SKORPIOS7 (26-08-17), The Dude (26-08-17)

  16. #412
    .
    Εγγραφή
    18-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Η Σπόρτινγκ είναι μια από τις καλύτερες ομάδες στην Ευρώπη στις αντεπιθέσεις. (και μια από τις πλέον γρήγορες γενικώς...)

    Είδα και τα δυο παιχνίδια με τους Ρουμάνους και μπορώ να σας πω πως στην Πορτογαλία, που παίζανε τους Ρουμάνους στο μισό γήπεδο, σε ΣΕΤ παιχνίδι, δεν κάνανε ΤΙΠΟΤΑ. Οι Ρουμάνοι, που είναι μπορδέλο στην άμυνα, κράτησαν ΕΥΚΟΛΑ το μηδέν.

    Και πάμε στο Βουκουρέστι...

    Καλύτεροι οι Ρουμάνοι και ΠΙΕΖΟΥΝ. Αλλά τρώνε γκολ πρώτοι (όχι αντεπίθεση των Περτογάλων, αλλά από αδυναμία της άμυνάς τους να απομακρύνει) Ισοφαρίζουν εύκολα οι Ρουμάνοι και πλέον, όπως είναι λογικό ΠΙΕΖΟΥΝ ΠΟΛΥ (το ΠΟΛΥ να προσεχθεί) για το γκολ της πρόκρισης, αφήνοντας χώρους πίσω. ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ! 4 γκολ καπάκια ΟΛΑ σε αντεπιθέσεις, ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΓΡΗΓΟΡΕΣ και ΔΟΥΛΕΜΕΝΕΣ στον θάνατο.

    Ο Χάσι τα ξέρει αυτά και ΔΕΝ ΦΟΒΜΑΜΑΙ. Με προσεκτικό παιχνίδι τους έχουμε ίσως και στην Πορτογαλία και στη χειρότερη μπορούμε εκεί μια ισοπαλία. Εδώ τους γαμάμε με στρωτό, οργανωμένο και έξυπνο ποδόσφαιρο.

  17. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    differance (26-08-17)

  18. #413
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Ότι έχει κάνει η Σπόρτινγκ προς το παρόν στο πρωτάθλημα:

      Long Text Frame - Διαβάστε αν θέλετε με το κουμπάκι 'Εμφάνιση' το κείμενο:  



  19. #414
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    [JUSTIFY]Είχα χρόνο να σκοτώσω και μπήκα στο φόρουμ της Σπόρτινγκ να δω τι κλίμα επικρατεί. Εστίασα κυρίως στα ποστ που αναφέρουν εμάς, μιας και δεν ξέρω Πορτογαλικά για να πιάνω το νόημα στα περισσότερα. Ιδού τα κυριότερα, με ότι καταλαβαίνω από google translate.
    Τι σκέφτηκε πάλι για να πάρει τηλέφωνο την Μαρίνα!! Ωραίος!
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  20. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον differance για αυτό το μήνυμα:

    giovanni#10 (26-08-17), panahs7 (26-08-17)

  21. #415
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως με εννοας ρε παιδί μου
    Πως το εννοώ...
    Εχεις να παίξεις με δυο τοπ κλας μπραντ νέιμς.
    Θα σε δει όλος ο κόσμος. Ολος. Ιδίως τα ματσια με βάρκα τα βλέπουν και οι παπούα στη ζούγκλα.
    Νικας; Γίνεται νίκη-μύθος, θα μνημονεύεται στα επόμενα χρόνια. Χάνεις; Δεν τρέχει κάστανο.
    Ολα τα βλέμματα πάνω σου θα είναι.
    Γίνεσαι γνωστός παντου.
    Το απολαμβάνεις, κι αν αποκλειστείς... στα παπάρια σου.
    Πιο χαλαρο Ολυμπιακό σε τσουλί δε θυμάμαι. Κι αυτό θα μας βγει σε καλό.
    Να προκριθούμε; Σχεδόν αδύνατο. Και τί έγινε; Πάμε και ό,τι βγει. Θρυλικό πάρτι μέχρι το Δεκέμβρη, μετά συνέχεια με γιουλί και θα σηκώσουμε το μικρό.
    Τα ξηγώ ωραία;
    There is a Dude in town

  22. Οι ακόλουθοι 5 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον The Dude για αυτό το μήνυμα:

    consigliere (26-08-17), differance (26-08-17), flessanto (26-08-17), giovanni#10 (26-08-17), panahs7 (26-08-17)

  23. #416
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Εγώ θα πω κατι αν και κανενας δεν θα δώσει σημασια και η γκρίνια θα ειναι γκρίνια το φθινόπωρο. Βλεπω ολοι χαίρεστε για τον όμιλο, θα ειναι γιορτη, παμε και ό,τι βγει, δεν πειράζει ό,τι και να γινει. Μην δω ομως το φθινόπωρο άπειρη γκρίνια σε ενδεχόμενες συντριβές. Θελω εορταστικό κλίμα όπως τωρα
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  24. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Red Sting για αυτό το μήνυμα:

    differance (26-08-17), panahs7 (26-08-17), Red&White-Nick-7 (26-08-17)

  25. #417
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  26. #418
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.821
    Thanks
    5.951
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.821 φορές σε 7.457 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Aν δε φας εξάρες και φανείς σχετικά ανταγωνιστικός, δε θα κλάψει κανείς.
    Τα ματς με τη Γιουβέντους δε τα φοβάμαι καθόλου και πιστεύω την δεύτερη αγωνιστική θα τους δυσκολέψουμε πολύ. Τους χρωστάμε ένα κάζο.
    Στην Βαρκελώνη είναι το στοίχημα για την ομάδα κι έτσι όπως παίζουμε με αργό τρανζίσιον και μηδενική πίεση στα χαφ να μην αρπάξουμε πολλά. Δε ταιριάζει καθόλου το στυλ παιχνιδιού μας. Το μόνο που βλέπω με τον Χάσι είναι πως δεν είναι κολλημένος και τα παράλογα που κάνει τα διορθώνει, είτε εκ προτροπής είτε μόνος του, οπότε μπορεί και να διορθωθούμε για να φανούμε ανταγωνιστικοί.

  27. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον estai για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (26-08-17), sabar77 (26-08-17), The Dude (26-08-17)

  28. #419
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Σιγα μην πιάσει ο Βαλβερδε κορόιδο άνθρωπο απο τα Βαλκάνια. Κόμπο θα τον δέσει ο Αλβανός.
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  29. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    giovanni#10 (26-08-17)

  30. #420
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Champions League 2017-18

    Καλή η χαρά της συμμετοχής κόντρα σε τέτοιους αντιπάλους μόνο που έτσι σκληρά που μαρκάρει το κέντρο μας φέτος υπάρχει κίνδυνος να φάμε καμμία τρελλή ξεφτίλα κι άντε να το μαζέψεις μετά.
    Η Λεγκια πέρσι μάζεψε 6 εντός και 8 εξω απ την Ντορντουντ,Δεν θυμάμαι αν είχε ακόμη τον Χασι προπονητη,Δεν νομίζω να το χάρηκαν και τόσο οι οπαδοί της.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  31. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον sabar77 για αυτό το μήνυμα:

    consigliere (26-08-17), estai (26-08-17)

Σελίδα 21 από 65 ΠρώτηΠρώτη ... 1117181920212223242531415161 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας