Σελίδα 64 από 121 ΠρώτηΠρώτη ... 1424344454606162636465666768748494104114 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.261 έως 1.280 από 2410

Θέμα: Mega Bazaar 2017-18

  1. #1261
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.632
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.601 φορές σε 3.526 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Vass Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιτάξτε, ο καθένας μπορεί να έχει τη δική του στρατηγική και τα θέλω του απ΄την ομάδα. Εγώ προσωπικά αν ήμουν Ρέτσος θα έμενα το έχω ξαναπεί. Από την άλλη όμως ρε μάγκες δεν είναι θέμα του πως το φανταζόμαστε εμείς και τι θέλουμε. 22 εκ. Για παίχτη 22 συμμετοχών στη σούπερλίγδα; Καλοτάξιδος να είναι και μακάρι να κάνει την καριέρα που προμηνύεται!

    Εφόσον το πλάνο και η στρατηγική της ομάδας λέει πωλήσεις ταλέντων και όχι φτιάξιμο Ελληνικού κορμού όπως είπα σε προηγούμενο ποστ, κρίνεται ως άκρως επιτυχημένη και ικανή.
    Δεν νομίζω οτι υπάρχει έστω ένας οπαδός που να έλεγε πριν 20 μέρες να μείνει. Που οι προτάσεις ήταν κάτω από 15μύρια. Σήμερα όμως η μεταγραφή είναι λάθος άμα γίνει. Έκτος αν δεν μας ενδιαφέρει ούτε στο ελάχιστο οι όμιλοι. Γιατί δεν ξέρω αν ξεχάσατε οι δεν προσέξατε αλλά σε 14 μερες παίζουμε το σημαντικότερο παιχνίδι των ομίλων.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη flessanto : 30-08-17 στις 14:14 Αιτία: Εδιδ

  2. #1262
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.632
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.601 φορές σε 3.526 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλοι ξέρουμε πως το παιδί δεν αξίζει αυτά τα λεφτά.
    Τον Μανωλά τον έβλεπες και πάθαινες πλάκα με την ταχύτητα, την δύναμη, την σκληράδα και όλα τα καλά που πρέπει να έχει ένα στόπερ. Δεν δικαιολογούνται αυτά τα λεφτά και αν ισχύουν, αν εξαιρέσεις μίζες σε μάνατζερ και το ποσό του Ντράγκοβιτς κάπου στα μισά βλέπω να καταλήγουν στην ΠΑΕ.
    Το θέμα είναι να μη πανηγυρίζουμε αν τα λεφτά μείνουν στην τσέπη του χοντρού, αλλά να πάρει τον Μιραλάς. Χοντρέ σε παρακαλώ, πάρε τον παικταρά και θα κατέβω Αθήνα να σε κεράσω όσα σουβλάκια θέλεις και το λέω σοβαρά.
    Εσύ μην ξανοιγεσαι

  3. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    estai (30-08-17)

  4. #1263
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.686
    Thanks
    18.571
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.858 φορές σε 19.031 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πες τα ρε φίλε. Δίνουμε τον μονο γρήγορο στόπερ μας παρότι μας κάνουν όλοι πλάκα στην κόντρα. Η Λαμία μας έκανε 8 τελικές σ ένα ημίχρονο και ασχολούνται οι αρδ και όχι μόνο (ελπίζω όχι η διοικηση) με το αν θα πάρουμε τον μιραλας. Καλά λέει ο εσται για εποχές σολιντ.

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Δηλαδή πιστεύετε ότι θα παίξουμε στους ομίλους όπως παίξαμε κόντρα στη Λαμία;;;

  5. #1264
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.632
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.601 φορές σε 3.526 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ILIAS-KORLEONE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λεφτα υπαρχουν για να φερουν Μιραλας πλεον,μην γαμιεστε
    Ρε παιδιά πραγματικά δεν καταλαβαίνω για πιο λόγο να πάρουν τον μιτροβιτς; σοβαρά τώρα. Που θα παιζει; άντε ο μιραλας πες θα παίζει αριστερά αλλά και πάλι αυτό θα σημαίνει πάγκο ένας από τους δύο φορ που χρυσοπληρωσες φέτος συν ένας εκ των καρσελα φορτουνη μαριν και στην Ευρώπη που θα παίζει δεκάρι ο οφοε δύο από αυτούς

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  6. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    consigliere (30-08-17)

  7. #1265
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.686
    Thanks
    18.571
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.858 φορές σε 19.031 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδιά πραγματικά δεν καταλαβαίνω για πιο λόγο να πάρουν τον μιτροβιτς; σοβαρά τώρα. Που θα παιζει; άντε ο μιραλας πες θα παίζει αριστερά αλλά και πάλι αυτό θα σημαίνει πάγκο ένας από τους δύο φορ που χρυσοπληρωσες φέτος συν ένας εκ των καρσελα φορτουνη μαριν και στην Ευρώπη που θα παίζει δεκάρι ο οφοε δύο από αυτούς

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ποιοι είναι οι 2 φορ που χρυσοπλήρωσες;

  8. #1266
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.632
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.601 φορές σε 3.526 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή πιστεύετε ότι θα παίξουμε στους ομίλους όπως παίξαμε κόντρα στη Λαμία;;;
    Ούτε οι αντίπαλοι θα παίξουν όπως η Λαμία. Και δεν είναι μόνο η Λαμία. Σε όλα τα παιχνίδια ανεξαιρέτως μέχρι τώρα πίσω είμαστε πολύ αργοί και πολύ σοφτ.

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  9. #1267
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.632
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.601 φορές σε 3.526 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιοι είναι οι 2 φορ που χρυσοπλήρωσες;
    Τζουλε και μανικιας

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  10. #1268
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.686
    Thanks
    18.571
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.858 φορές σε 19.031 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ούτε οι αντίπαλοι θα παίξουν όπως η Λαμία. Και δεν είναι μόνο η Λαμία. Σε όλα τα παιχνίδια ανεξαιρέτως μέχρι τώρα πίσω είμαστε πολύ αργοί και πολύ σοφτ.

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τα τελευταία χρόνια στο ΤΣΛ δεν θυμάμαι να είχαμε καλύτερες άμυνες. Με παρόμοιους μέτριους παίκτες πήγαμε και οι άλλοι δεν έπαιξαν όπως η Λαμία.

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τζουλε και μανικιας

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τον Σέρβο δεν τον χρυσοπλήρωσες, 3εκ τον πήρες. Από εκεί και πέρα, άνετα μπορούν να φύγουν Καρίμ (πώληση) και Μπεν (δανεικός) και να έχεις 3 φορ που ξέρεις ότι σε όποιον στηριχτείς θα σου κάνει κάποια γκολ. Η χρονιά είναι μεγάλη, κανείς δεν θα μείνει πάγκο και με τον Εμενίκε δεν είμαστε και σίγουροι ακόμη. Στην ουσία αυτή τη στιγμή μόνο ο Σέρβος σκοράρει κι αυτός στα χαρτιά.

  11. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    consigliere (30-08-17)

  12. #1269
    Το avatar του χρήστη Paneas
    Εγγραφή
    23-04-2009

    Μηνύματα
    8.826
    Thanks
    3.217
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.914 φορές σε 3.584 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Δανεικός να έρθει ο Μιραλάς σε αυτή την ηλικία είναι λίγο κοροϊδία. Τί είναι, κανας πιτσιρικάς να δούμε αν μας κάνει ή κανας τελειωμένος που έχει να μας αποδείξει ότι μπορεί να χτίσει την καριέρα του απ' την αρχή. Πας τα σκας τον φέρνεις πίσω με μεταγραφή και γίνεται της καραπουτανάρας.

  13. #1270
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.686
    Thanks
    18.571
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.858 φορές σε 19.031 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Paneas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δανεικός να έρθει ο Μιραλάς σε αυτή την ηλικία είναι λίγο κοροϊδία. Τί είναι, κανας πιτσιρικάς να δούμε αν μας κάνει ή κανας τελειωμένος που έχει να μας αποδείξει ότι μπορεί να χτίσει την καριέρα του απ' την αρχή. Πας τα σκας τον φέρνεις πίσω με μεταγραφή και γίνεται της καραπουτανάρας.
    Καλά ας έρθει για φέτος κι ας είναι και για guest εμφάνιση.

  14. #1271
    AK-47 Το avatar του χρήστη Vass
    Εγγραφή
    28-12-2006

    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.198
    Thanks
    634
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.402 φορές σε 628 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν νομίζω οτι υπάρχει έστω ένας οπαδός που να έλεγε πριν 20 μέρες να μείνει. Που οι προτάσεις ήταν κάτω από 15μύρια. Σήμερα όμως η μεταγραφή είναι λάθος άμα γίνει. Έκτος αν δεν μας ενδιαφέρει ούτε στο ελάχιστο οι όμιλοι. Γιατί δεν ξέρω αν ξεχάσατε οι δεν προσέξατε αλλά σε 14 μερες παίζουμε το σημαντικότερο παιχνίδι των ομίλων.
    Ναι είναι λάθος. Με βάση το πως το βλέπουμε εγώ κι εσύ. Τις αποφάσεις όμως τις παίρνει ο πρόεδρος. Για τη στρατηγική που εφαρμόζει είναι το σωστό και το λογικό. Για να στο πω αλλοιώς, ο Μαρινάκης απ΄την κλήρωση και έπειτα είχε να σκεφτεί ένα ρίσκο. Κρατάω το Ρέτσο μήπως μου κάνει ματσάρες και τον πουλήσω στα 40 μετά ή τον πουλάω τώρα; Αν δε μου κάνει ματσάρες και έχω το ίδιο αποτέλεσμα που θα είχα με τον Έγκελς και κάθε Έγκελς; Χάνω κι αυτά που μου δίνουν.

    Το σκέφτηκε καθαρά επιχειρηματικά, όπως καθετί που έχει φτιάξει στον Ολυμπιακό έως τώρα. Για να σε προλάβω, εγώ δε μας έχω ξεγραμμένους. Έμενε δεν έμενε ο Ρέτσος εγώ πάλι πιστεύω πως μπορούμε τα θετικά αποτελέσματα. Το θέμα όμως είναι πως δεν παίρνουμε εμείς αποφάσεις που το βλέπουμε σαν οπαδοί, παίρνει η διοίκηση που το βλέπει σαν επιχείρηση.


    No existe el frio, no existe el hambre, solo Dios y la Patria! Viva la Patria

  15. #1272
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.632
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.601 φορές σε 3.526 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα τελευταία χρόνια στο ΤΣΛ δεν θυμάμαι να είχαμε καλύτερες άμυνες. Με παρόμοιους μέτριους παίκτες πήγαμε και οι άλλοι δεν έπαιξαν όπως η Λαμία.



    Τον Σέρβο δεν τον χρυσοπλήρωσες, 3εκ τον πήρες. Από εκεί και πέρα, άνετα μπορούν να φύγουν Καρίμ (πώληση) και Μπεν (δανεικός) και να έχεις 3 φορ που ξέρεις ότι σε όποιον στηριχτείς θα σου κάνει κάποια γκολ. Η χρονιά είναι μεγάλη, κανείς δεν θα μείνει πάγκο και με τον Εμενίκε δεν είμαστε και σίγουροι ακόμη. Στην ουσία αυτή τη στιγμή μόνο ο Σέρβος σκοράρει κι αυτός στα χαρτιά.
    Ρε Παναγιώτη το ξέρεις και μόνος σου πώς 3 μύρια για μεταγραφή είναι πολλά για μαρινακη. Επίσης νομίζω συμφωνείς πως αν έρθει ο μιραλας θα είναι στο 70% τουλάχιστον ο βασικός φορ. Στο άλλο 30% δεν προλαβαίνουν να παίξουν και οι δύο. Άρα ένας από τους δύο θα είναι μεταξύ εξέδρας και παγκου. Εκτός αν παίζουμε με δύο μπροστά αλλά δεν νομίζω πως υπάρχει σαν σύστημα στα σχέδια του χασι

  16. #1273
    Το avatar του χρήστη thelastbaron
    Εγγραφή
    01-10-2014

    Μηνύματα
    4.082
    Thanks
    1.182
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.422 φορές σε 1.949 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Εγώ μπερδεύτηκα. Δε θέλουμε να φύγει ο Ρέτσος επειδή μας έκανε ευκαιρίες η Λαμία. Βέβαια στο συγκεκριμένο ματς ο Ρέτσος έπαιζε, έτσι δεν είναι;

    Όσο γι αυτούς που λένε ποιος Ενχελς επειδή έχασε η Μπρίζ από την ΑΕΚ, ασχολίαστο.

    Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  17. #1274
    Το avatar του χρήστη Paneas
    Εγγραφή
    23-04-2009

    Μηνύματα
    8.826
    Thanks
    3.217
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.914 φορές σε 3.584 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε Παναγιώτη το ξέρεις και μόνος σου πώς 3 μύρια για μεταγραφή είναι πολλά για μαρινακη. Επίσης νομίζω συμφωνείς πως αν έρθει ο μιραλας θα είναι στο 70% τουλάχιστον ο βασικός φορ. Στο άλλο 30% δεν προλαβαίνουν να παίξουν και οι δύο. Άρα ένας από τους δύο θα είναι μεταξύ εξέδρας και παγκου. Εκτός αν παίζουμε με δύο μπροστά αλλά δεν νομίζω πως υπάρχει σαν σύστημα στα σχέδια του χασι
    O Μιραλάς τη χρονιά που πήραμε το Τζιμπούρ έπαιζε αριστερό εξτρέμ.

  18. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (30-08-17)

  19. #1275
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.632
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.601 φορές σε 3.526 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Vass Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι είναι λάθος. Με βάση το πως το βλέπουμε εγώ κι εσύ. Τις αποφάσεις όμως τις παίρνει ο πρόεδρος. Για τη στρατηγική που εφαρμόζει είναι το σωστό και το λογικό. Για να στο πω αλλοιώς, ο Μαρινάκης απ΄την κλήρωση και έπειτα είχε να σκεφτεί ένα ρίσκο. Κρατάω το Ρέτσο μήπως μου κάνει ματσάρες και τον πουλήσω στα 40 μετά ή τον πουλάω τώρα; Αν δε μου κάνει ματσάρες και έχω το ίδιο αποτέλεσμα που θα είχα με τον Έγκελς και κάθε Έγκελς; Χάνω κι αυτά που μου δίνουν.

    Το σκέφτηκε καθαρά επιχειρηματικά, όπως καθετί που έχει φτιάξει στον Ολυμπιακό έως τώρα. Για να σε προλάβω, εγώ δε μας έχω ξεγραμμένους. Έμενε δεν έμενε ο Ρέτσος εγώ πάλι πιστεύω πως μπορούμε τα θετικά αποτελέσματα. Το θέμα όμως είναι πως δεν παίρνουμε εμείς αποφάσεις που το βλέπουμε σαν οπαδοί, παίρνει η διοίκηση που το βλέπει σαν επιχείρηση.
    Ναι βρε συμφωνώ. Εμένα η αντίδραση μου είναι στο εξής. Έχεις προτάσεις για τον ρετσο όλο το καλοκαίρι. Η αποφασίζεις να τον δώσεις η όχι. Για μένα το 15 από το 22 δεν έχει και μεγάλη διαφορά. Άσε που ξέρεις πως αν έφτασαν στα 15 θα τα βρείτε στο τέλος. Αν λοιπόν έχεις αποφασίσει πως θα δώσεις τον ρετσο πας και παίρνεις στόπερ (που χρειαζόσουν έτσι κ αλλιως) που θα τον αντικαταστησει από τότε. Θα είχε τώρα 20 προπονήσεις με την ομάδα και 2- 3 παιχνίδια

  20. #1276
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.686
    Thanks
    18.571
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.858 φορές σε 19.031 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε Παναγιώτη το ξέρεις και μόνος σου πώς 3 μύρια για μεταγραφή είναι πολλά για μαρινακη. Επίσης νομίζω συμφωνείς πως αν έρθει ο μιραλας θα είναι στο 70% τουλάχιστον ο βασικός φορ. Στο άλλο 30% δεν προλαβαίνουν να παίξουν και οι δύο. Άρα ένας από τους δύο θα είναι μεταξύ εξέδρας και παγκου. Εκτός αν παίζουμε με δύο μπροστά αλλά δεν νομίζω πως υπάρχει σαν σύστημα στα σχέδια του χασι
    Ο Μιραλάς θα παίζει στα άκρα της επίθεσης πιθανότατα. Ούτε όταν τον είχαμε έπαιζε φορ.

  21. #1277
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.632
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.601 φορές σε 3.526 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Paneas Εμφάνιση μηνυμάτων
    O Μιραλάς τη χρονιά που πήραμε το Τζιμπούρ έπαιζε αριστερό εξτρέμ.
    Το ανέφερα και αυτό πιο πριν. Για να παίξει αριστερό χαφ Ο μιραλας βάζεις στην εξέδρα φορτουνη η μαριν. Δλδ φορτουνη. Προσωπικά πιστεύω θα είναι έγκλημα.

  22. #1278
    Είμαστε πλήρεις... Το avatar του χρήστη Red&White-Nick-7
    Εγγραφή
    27-03-2012

    Μηνύματα
    5.206
    Thanks
    4.150
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.331 φορές σε 2.000 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Μιραλάς θα παίζει στα άκρα της επίθεσης πιθανότατα. Ούτε όταν τον είχαμε έπαιζε φορ.
    Η όλη συζήτηση μου θυμίζει τα παιδικά χρόνια που λέγαμε τι θα κάναμε εάν ήμασταν στη θέση του σούπερμαν...

  23. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Red&White-Nick-7 για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (30-08-17), panahs7 (30-08-17)

  24. #1279
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.686
    Thanks
    18.571
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.858 φορές σε 19.031 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ανέφερα και αυτό πιο πριν. Για να παίξει αριστερό χαφ Ο μιραλας βάζεις στην εξέδρα φορτουνη η μαριν. Δλδ φορτουνη. Προσωπικά πιστεύω θα είναι έγκλημα.
    Που κολλάνε Φορτούνης και Μάριν στα αριστερά; Εδώ λέμε πως να σταματήσει να τον βάζει εκεί τον Γερμανό γιατί δεν τραβάει. Ένας εκ των 2 θα παίζει βασικός AMF, o άλλος η αλλαγή του και αριστερά έχουμε κενό, ήδη και χωρίς να φύγει κάποιος. Γι' αυτό κάνει πατέντες ο Χάσι. Θέλουμε παίκτη εκεί, είτε φύγει ο Σεμπά, είτε όχι.

  25. #1280
    Το avatar του χρήστη pirateeeeeee
    Εγγραφή
    21-02-2013

    Μηνύματα
    7.006
    Thanks
    3.964
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.027 φορές σε 2.533 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Vass Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κρατάω το Ρέτσο μήπως μου κάνει ματσάρες και τον πουλήσω στα 40 μετά ή τον πουλάω τώρα;
    είναι πολύ δύσκολο να συμβεί αυτό
    από 15 (Μήτρογλου) ξαφνικά μια αγορά να πουλήσει στα 40? (και εφόσον έχει την δυναμική. πολύ λίγοι αθλητές έχουν μεταγραφεί πάνω από τέτοιο ποσο, πενήντα εξήντα-)

    μόλις ο 4 παίχτης που φεύγει με πάνω από 10 είναι ο Ρέτσος (δηλαδή 3δις και κάτι παλαιές δραχμές)
    Ολυμπιακός: η καλύτερη ομάδα της δεκαετίας -στο ευρωπαικό μπάσκετ- (11/10/17, ισπανική εφημερίδα AS, 200.000+ καθημερινά αντίτυπα)

  26. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    thelastbaron (30-08-17)

Σελίδα 64 από 121 ΠρώτηΠρώτη ... 1424344454606162636465666768748494104114 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας