Σελίδα 41 από 121 ΠρώτηΠρώτη ... 1121313738394041424344455161718191 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 801 έως 820 από 2410

Θέμα: Mega Bazaar 2017-18

  1. #801
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    09-10-2015

    Μηνύματα
    8.490
    Thanks
    30.122
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.534 φορές σε 3.483 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από SOLID Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο "σουπερ" Στοπερ και το "εκρηκτικο" αριστερο μπακ εγιναν καποιος Βουκοβιτς απο την ... Κονιασπορ στα 29 του και καποιος
    Μιλιτς με τα 10 ματς στο Καμπιονατο σε μια χρεοκωπημενη Φιορεντινα.

    Και ολα αυτα μια βδομαδα πριν τα προκριματικα για να συζηταμε να παιξει ο Ολυμπιακος προκριματικα για το Τσαμπιονς Λιγκ με τον
    μπακ του ΠΑΣ Γιαννενα και τον... Ρομαο κεντρικο αμυντικο που εχει παιξει ολα και ολα 10 ματς στην καριερα του στο ... Τογκο στην θεση.

    Δεν ξερω ποιο ειναι το χειροτερο. Να αποκλειστουμε απο μια ομαδα που εχει να παιξει σοβαρο ματς στην ευρωπη απο οταν ο Ολυμπιακος ειχε
    στην 11αδα του τον Τζιοβανι η` να περασουμε και να παιξουμε ομιλους με αυτο το υλικο.
    Προσωπικά πιστεύω πως ο μιλιτς είναι καλός για αναπληρωματικός γιατί αυτό έψαχνε ο Ολυμπιακός. Στόπερ νομίζω ήδη έχουν απογοητευτεί όλοι και προβλέπω και άλλη μεταγραφή αν ο ρομαο δεν κάνει την έκπληξη και βγάλει μάτια εκεί οπότε τότε θέα σταθούμε για 6αρι.

    υ.γ. μην μπερδευετε τσα συμβόλαια με τα χρήματα που δίνει μια ομάδα για μεταγραφή. Είναι τελείως διαφορετικά νούμερα. Το 1.5 μύρια συμβόλαιο ουσιαστικά σημαίνει 2.1 με την εφορία ενώ της μεταγραφής σημαίνει 0 στην πράξη (μην πω πως είναι και κερδος) γιατί αν δεν παίξει θα φύγει όπως ήρθε. Εκτός αν πιστεύετε πως δεν θα βρει ο προεδρας 1.5 μυριο για διεθνή μπακ 29 ετών με προϋπηρεσία στο καμπιονατο και συμμετοχή στο τσάμπιονς λιγκ και νταμπλουχο Ελλάδος

  2. #802
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    09-10-2015

    Μηνύματα
    8.490
    Thanks
    30.122
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.534 φορές σε 3.483 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ILIAS-KORLEONE Εμφάνιση μηνυμάτων
    στα θετικα για φετος οτι γινανε κινησεις σχετικα γρηγορα,ασχετα με το τι αποτελεσμα θα εχουν.
    Επίσης στα θετικά ότι όλες οι μεταγραφές έχουν λογική. Έστω και αν διαφωνούμε με την λογική αυτή δείχνει έναν σχεδιασμό

  3. #803
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Εγώ πάντως θέλω ένα αμυντικό χαφ στυλ Μιλιβογεβιτς,ούτε ο Ρομαο ούτε ο Σιωπης κάνουν την δουλειά του Σέρβου.
    Και φυσικά ένα στόπερ ακόμα,καθώς μετά τον Μπολεκ περιμένω να ρίξουμε σουτ και στον Λολεκ για να τελειώνουμε οριστικά με το δίδυμο της συμφοράς.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  4. #804
    Το avatar του χρήστη thelastbaron
    Εγγραφή
    01-10-2014

    Μηνύματα
    4.028
    Thanks
    1.182
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.396 φορές σε 1.932 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από SOLID Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο "σουπερ" Στοπερ και το "εκρηκτικο" αριστερο μπακ εγιναν καποιος Βουκοβιτς απο την ... Κονιασπορ στα 29 του και καποιος
    Μιλιτς με τα 10 ματς στο Καμπιονατο σε μια χρεοκωπημενη Φιορεντινα.

    Και ολα αυτα μια βδομαδα πριν τα προκριματικα για να συζηταμε να παιξει ο Ολυμπιακος προκριματικα για το Τσαμπιονς Λιγκ με τον
    μπακ του ΠΑΣ Γιαννενα και τον... Ρομαο κεντρικο αμυντικο που εχει παιξει ολα και ολα 10 ματς στην καριερα του στο ... Τογκο στην θεση.

    Δεν ξερω ποιο ειναι το χειροτερο. Να αποκλειστουμε απο μια ομαδα που εχει να παιξει σοβαρο ματς στην ευρωπη απο οταν ο Ολυμπιακος ειχε
    στην 11αδα του τον Τζιοβανι η` να περασουμε και να παιξουμε ομιλους με αυτο το υλικο.
    Η Φιορεντίνα δεν είναι χρεοκοπημένη, απλά οι οπαδοί προσπάθησαν πολύ και τελικά κατάφεραν να διώξουν την οικογένεια Ντέλα Βάλε. Ο Μίλιτς δεν είναι κάτι το σπουδαίο όπως είπα αλλά σε όσα ματς έπαιξε ήταν αξιοπρεπέστατος, τον βοήθησε βέβαια και ο Αστόρι που έπαιζε αριστερά στα στόπερ και ήταν πολύ καλός τακτικά.

    Για τον Βούκοβιτς δεν έχω άποψη, ξέρω μόνο ότι στην Ολλανδία έμεινε γνωστός ως ο "Σέρβος χασάπης".

  5. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (22-07-17)

  6. #805
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.823
    Thanks
    5.952
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.824 φορές σε 7.459 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Τι λέτε ρε να ούμε...Τόσο χάλια ο Σέρβος;

  7. #806
    Το avatar του χρήστη thelastbaron
    Εγγραφή
    01-10-2014

    Μηνύματα
    4.028
    Thanks
    1.182
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.396 φορές σε 1.932 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Ελπίζω να είναι και καλός και χασάπης, δηλαδή αξιόπιστος σέντερ μπακ που βαράει όταν χρειαστεί. Το αντίθετο του Σιόβα δηλαδή.

  8. #807
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.823
    Thanks
    5.952
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.824 φορές σε 7.459 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά μην τρελαθούμε κι ολας. Είναι πολύ λιγα τα 1.5 μύρια για αριστερό μπακ 28 χρόνων Διεθνή κροατη από την Φιορεντίνα. Σκέψου 3 πήραμε για τον Σιοβα.

    Επίσης ο Ντε λα μπεγια είναι με διάφορα ο χειρότερος μπακ ever που έχει έρθει στην Ελλάδα. Ο Αρτσουμπι ήταν Ρομπέρτο Καρλος μπροστά του. Θέλαμε οπωσδήποτε έναν αναπληρωματικό στην θέση του κουρτη και αυτό κάναμε μόλις βρήκαμε την ευκαιρία. Γιατι περί ευκαιρίας πρόκειται.

    Τέλος Φυσικά και δεν έχει καμία σχέση το θέμα με το αν πάρουμε φορ η όχι. Είναι δεδομένο πως θα πάρουμε φορ παιχταρα και έχουμε μπροστά μας 40 μέρες να κάνουμε την καλύτερη δυνατή επιλογή. Λογικά θα πάρουμε το φορ στις 31 Αυγούστου. Μέχρι τότε τον μόνο παίκτη που ίσως ψάξουμε είναι ένα ακόμη αμυντικό χαφ που να ξέρει μπαλα. Π.Χ. ζιλε.

    Όχι γιατί το έχουμε στα αλήθεια αναγκη αλλά έχω καταλάβει ότι ο Χασι δεν γουστάρει και πολύ τον βουκοβιτς και προοριζει τον Ρομαο για βασικό στόπερ.
    Για αλλαγή του Κούτρη μια χαρά είναι. Ο Αρτσούμπι εξτρέμ ήταν και τον δοκίμασαν μπακ.
    Από που προκύπτει πως δε γουστάρει Βούκοβιτς ο Χάσι;
    Δεδομένο είναι πως θα πάρουμε φορ πίσω από τον Εμενίκε όχι παικταρά αλλά από το δεύτερο ράφι.
    Τι απαισιοδοξία είναι αυτή; Έλεος!

  9. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον estai για αυτό το μήνυμα:

    giovanni#10 (22-07-17), sabar77 (22-07-17)

  10. #808
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Εγώ βλέπω ότι με τον Ουσίγιος κλείνουμε τα κενά του ροστερ. Υπαρχει οργάνωση φέτος. Αλλα ο γαυρος θα γκρινιάζει όπως και να εχει.
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  11. #809
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.823
    Thanks
    5.952
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.824 φορές σε 7.459 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red Sting Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ βλέπω ότι με τον Ουσίγιος κλείνουμε τα κενά του ροστερ. Υπαρχει οργάνωση φέτος. Αλλα ο γαυρος θα γκρινιάζει όπως και να εχει.
    Φέτος δείχνει διάθεση και ο Μαρινάκης μετά από χρόνια.

  12. #810
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φέτος δείχνει διάθεση και ο Μαρινάκης μετά από χρόνια.
    Εγω νόμιζα θα μας παρατούσε φέτος. Ετσι διάβαζα εδω μεσα...
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  13. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Red Sting για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (22-07-17), flessanto (22-07-17)

  14. #811
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.295
    Thanks
    20.799
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.483 φορές σε 8.040 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Εγώ δε τους ξερω καν τους παίχτες που έχουν έρθει όποτε ουτε χαίρομαι ουτε θα γκρινιάξω. Τουλάχιστον φαίνεται πως έγινε αυτο που ελπίζαμε, δηλαδή να τα παρει ο χοντρός και ν αποφασίσει να τους κλείσει το στόμα.....


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  15. #812
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.047
    Thanks
    18.427
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sabar77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως θέλω ένα αμυντικό χαφ στυλ Μιλιβογεβιτς,ούτε ο Ρομαο ούτε ο Σιωπης κάνουν την δουλειά του Σέρβου.
    Αυτό. Ούτε στόπερ, ούτε φορ, απλά έναν "Μιλιβόγεβιτς" να είχαμε μέσα και η ομάδα θα ήταν τουλάχιστον μια σκάλα πάνω σε απόδοση.

  16. #813
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    04-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.236
    Thanks
    13.118
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.036 φορές σε 7.856 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    μιλι δυσκολαας ερθει ενα τιμιο λαικο παιδι για την θεση
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  17. #814
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Faithful Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δε τους ξερω καν τους παίχτες που έχουν έρθει όποτε ουτε χαίρομαι ουτε θα γκρινιάξω. Τουλάχιστον φαίνεται πως έγινε αυτο που ελπίζαμε, δηλαδή να τα παρει ο χοντρός και ν αποφασίσει να τους κλείσει το στόμα.....


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Δεν ξερω αν τα πηρε ο χοντρός και αν θα κλείσει στόματα. Το θεμα ειναι οτι έφερε εναν άνθρωπο που ειναι γνωστής, Ουσίγιος, ο οποιος σε συνεννόηση με τον προπονητή κάλυψαν τα κενά που υπήρχαν στο ροστερ. Και ολα αυτα πριν τα προκριματικά. Το αν θα βγουν οι παίκτες δεν μπορούμε να το ξερουμε απο τωρα. Προσωπικα θα ηθελα ενα καλύτερο εξάρι κι ενα καλύτερο φορ. Τον Βούκιτς δεν τον ξερω για να κρίνω.
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  18. #815
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    09-10-2015

    Μηνύματα
    8.490
    Thanks
    30.122
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.534 φορές σε 3.483 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για αλλαγή του Κούτρη μια χαρά είναι. Ο Αρτσούμπι εξτρέμ ήταν και τον δοκίμασαν μπακ.
    Από που προκύπτει πως δε γουστάρει Βούκοβιτς ο Χάσι;
    Δεδομένο είναι πως θα πάρουμε φορ πίσω από τον Εμενίκε όχι παικταρά αλλά από το δεύτερο ράφι.
    Τι απαισιοδοξία είναι αυτή; Έλεος!
    Δεν έχω κάπου απαισιοδοξία στο ποστ μου. Λέω τι πιστεύω ότι ισχύει. Και εγώ θεωρώ δεδομένο πως θα πάρουμε φορ. Μάλιστα δεν πιστεύω θα είναι από το δεύτερο ράφι αλλά πιστεύω θα είναι μεγάλο μπαμ. Για τον βουκοβιτς όμως δεν είναι όντως αισιόδοξος. Χωρίς πότε να τον δω να αγωνίζεται διευκρινίζω. Αίσθηση καθαρά είναι μακάρι να διαψευθω.
    Στην Τουρκία βέβαια τον έλεγαν υπουργό αμύνης αλλά δεν ξέρω. Εδώ στην Ελλάδα αυτό σημαίνει χοντρός που μόνο κάνει δηλώσεις στην τιβί και απειλεί τον κόσμο ενώ στην πράξη δεν κάνει τίποτα της προκοπής

  19. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    thelastbaron (22-07-17)

  20. #816
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.823
    Thanks
    5.952
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.824 φορές σε 7.459 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω κάπου απαισιοδοξία στο ποστ μου. Λέω τι πιστεύω ότι ισχύει. Και εγώ θεωρώ δεδομένο πως θα πάρουμε φορ. Μάλιστα δεν πιστεύω θα είναι από το δεύτερο ράφι αλλά πιστεύω θα είναι μεγάλο μπαμ. Για τον βουκοβιτς όμως δεν είναι όντως αισιόδοξος. Χωρίς πότε να τον δω να αγωνίζεται διευκρινίζω. Αίσθηση καθαρά είναι μακάρι να διαψευθω.
    Στην Τουρκία βέβαια τον έλεγαν υπουργό αμύνης αλλά δεν ξέρω. Εδώ στην Ελλάδα αυτό σημαίνει χοντρός που μόνο κάνει δηλώσεις στην τιβί και απειλεί τον κόσμο ενώ στην πράξη δεν κάνει τίποτα της προκοπής
    Mα για τον Βούκοβιτς, δεν ερωτήθη ο Χάσις, πριν τον πάρουν;
    Ρε, μακάρι να πάρει φορ παικταρά αλλά τον Εμενίκε τι τον πήρε τότε;
    Αν ρίξουμε κανά τρίμπαλο στους Σέρβους που είναι πολύ πιθανό υποθέτοντας πως δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο ως ομάδα, θέλω να δω τι θα λέτε μετά εδώ μέσα.
    Εγώ είμαι ευχαριστημένος πάντως απο τις κινήσεις του Βαγγέλα κι έτσι να κλείσει το ρόστερ.

  21. #817
    Το avatar του χρήστη SOLID
    Εγγραφή
    20-02-2009

    Περιοχή
    Stretford End
    Μηνύματα
    8.972
    Thanks
    3.793
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.345 φορές σε 3.423 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Μπεσικτας ο Νεγρεδο με 2.8 τον χρονο.

    Ο Εμενικε διαφημιζουν στον Ολυμπιακο οτι θα παρει 1.9 τον πρωτο χρονο συν την εφορια.

    Η διαφορα μεταξυ τους? χαωδης.

  22. #818
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.047
    Thanks
    18.427
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Σιγά μην πάρει 2εκ σχεδόν και χωρίς την εφορία ο Εμενίκε, δεν υπάρχουν αυτά τα συμβόλαια στην Ελλάδα πλέον.

  23. #819
    Το avatar του χρήστη SOLID
    Εγγραφή
    20-02-2009

    Περιοχή
    Stretford End
    Μηνύματα
    8.972
    Thanks
    3.793
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.345 φορές σε 3.423 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγά μην πάρει 2εκ σχεδόν και χωρίς την εφορία ο Εμενίκε, δεν υπάρχουν αυτά τα συμβόλαια στην Ελλάδα πλέον.
    Δηλαδη αμφισβητεις την ΠΑΕ και αυτα που διαδιδει?

  24. #820
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.047
    Thanks
    18.427
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από SOLID Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη αμφισβητεις την ΠΑΕ και αυτα που διαδιδει?
    Πόσταρε ένα λινκ από κάποιον ΑΡΔ που λέει ότι ο Εμενίκε θα πάρει 1,9εκ χωρίς την εφορία να το δω πρώτα. Δεν αμφισβητώ τίποτα, απλά λέω την γνώμη μου βάση λογικής.

Σελίδα 41 από 121 ΠρώτηΠρώτη ... 1121313738394041424344455161718191 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας