Σελίδα 37 από 121 ΠρώτηΠρώτη ... 717273334353637383940414757677787 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 721 έως 740 από 2410

Θέμα: Mega Bazaar 2017-18

  1. #721
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.585
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.581 φορές σε 3.508 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Μάγκες και εγώ πέρσι εκραζα πρώτος από όλους. Δεν βλεπομασταν με τίποτα και πραγματικά ίσως δύο αγωνιστικό κομμάτι να ήμασταν ο χειρότερος Ολυμπιακός που έχω δει. Επίσης ήμασταν ανύπαρκτοι και προπονητικά και διοικητικά αγωνιστικά αλλά και εξωαγωνιστικα όπου πρώτη φορά μας γαμησανε οι διαιτητές και όχι μονο μετά τα πέτρινα χρονια.

    Μην τα ισοπεδώνουμε όλα όμως ρε παιδιά. Επί μαρινακη είδαμε τον Ολυμπιακό να κάνει πλάκα στην Άρσεναλ στη γιουβε στην Ατλέτικο στην Μπενφίκα στην Μάντσεστερ. Ναι δεν πήγαμε στους 8 οκ. Πλησιάσαμε όμως πολύ κοντά με την Μάντσεστερ αλλά και με την μεταλιστ. Επίσης είδαμε εξαρες και τεσσαρες.
    Είδαμε 7 πρωταθλήματα. Είδαμε 4 νταμπλ.

    Είδαμε να στηρίζονται Έλληνες ταλέντα που κατηγορούσαμε τον κοκκαλη για αυτό. Είδαμε να βγάζουμε Μήτρογλου σαμαρη μανωλα και να τους μοσχοπουλαμε σε ομαδαρες. Και να στελεχώνουν την Εθνική μας.

    Είδαμε και παικταράδες φθηνους όπως ιμπαγασα ορμπαιθ φουστερ μιραλας καμπελ βαις μιλιβογεβιτς κλπ να βγάζουν μάτια.

    Είδαμε και χρήμα να πέφτει για ονόματα, που άλλοι έπιασαν (Ρομπέρτο ιντεγε ντομινγκες καμπιασο)
    Αλλά και πολύ χρήμα για τεράστια ονόματα που δεν έπιασαν. Όπως σαβιολα αφελαι καρντοσο αμπινταλ μαριν.

    Μην τα μηδενιζουμε όλα παιδιά.
    Και εγώ γκρινιάζω. Όχι γιατί δεν ρίχνει χρήμα ο χοντρός. Όχι γιατί μας παράτησε. Γκρινιάζω γιατί δεν είχε έναν άνθρωπο που ξέρει μπάλα να τρέξει την ομαδα Αλλά και γιατί κάθε χρόνο αλλάζει όλη την ομάδα. Ε φέτος έβαλε τον ουσιγιος. Και δείχνει πως κάνει λίγες και καλές μεταγραφες. Άρα μέχρι τώρα το πρόσημο είναι θετικό. Ας κάνουμε υπομονή λοιπον

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  2. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον flessanto για αυτό το μήνυμα:

    dimace (11-07-17), maniakos7 (11-07-17), Red&White-Nick-7 (11-07-17), The Dude (11-07-17)

  3. #722
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Τα ξηγάς ωραία αλλά θα έρθεις κι εσύ να φας ξύλο για το ΦΦΠ και να πιεις μπύρα μετά...
    There is a Dude in town

  4. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (11-07-17)

  5. #723
    Το avatar του χρήστη consigliere
    Εγγραφή
    12-11-2007

    Μηνύματα
    9.701
    Thanks
    14.667
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.633 φορές σε 4.090 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Είναι σχεδόν συγκινητικό αυτό που είμαστε ένα ωραίο νησί στη μέση του κόσμου χωρίς να μας επηρρεάζει τίποτα αλλά ο κιμπάρης ο Πρόεδρας πρέπει να χώνει λεφτά.

    Όπως γουστάρει καθείς, τί να πώ. Να πω απλά οτι οι εποχές που νοσταλγούμε με Ζιοβάνηδες και σία μετρήσιμα και αποδεδειγμένα ήταν κανά δυο επίπεδα κάτω από τις Μαρινάκειες. Ομοίως ότι για τον έναν κούκο Ζιοβάνι με το καλό συμβόλαιο και σε εποχές εκτός οικονομικού ελέγχου, είχε μια ενδεκάδα με Πουρσανίδηδες, Κατεργιαννάκηδες, Βενετίδηδες, Μάριτς, Ρέζιτς και δε συμμαζεύεται. Και προπονητές από τα πανέρια.

    Ένα πράγμα τέλος που μπορεί να ήταν χρήσιμο να συνεκτιμήσουμε εκεί στο νησί που ζούμε, είναι ότι η αγορά έχει απογαμηθεί. Ονόματα τύπου Ζιοβάνι σε μεταγραφή από την Μπαρτσελόνα τώρα απλά δεν παίζουν. Μόνο και μόνο να σκεφτεί κανείς πόσο έχει κοστολογηθεί μια σειρά παιχτών μας που εδώ και παντού χλευάζαμε, αρκεί για να κατανοήσουμε το οικονομικό επίπεδο στο οποίο ρεαλιστικά κινούμαστε.

    Από εκεί και πέρα, 15 χρόνια πριν και 15 χρόνια νεότεροι, ε, μπορεί να γκαβλώναμε και λίγο πιο εύκολα και λίγο πιο αυτόματα, ακόμα και με τον Πέτρο τον Πασσαλή για κεντρικό μέσο. Τα ρημάδια δεν γυρίζουν πίσω. Ούτε 25-30 μπορώ να ξαναγίνω, ούτε να πωρώνω με την κάθε μαλακία που έλεγε ο μπαρμπα-Σωκ, ούτε να ξαναφέρουμε το ΠΑΣΟΚ και να τρέχει λεφτό του σκασμού από παντού.

    Πάλι καλά που δεν γνωρίσαμε κανέναν Σώρρα στην ομάδα όπως οι άλλοι...
    ... there's no such thing as "too much"...

  6. Οι ακόλουθοι 7 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον consigliere για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (11-07-17), maniakos7 (11-07-17), panahs7 (11-07-17), pf7 (11-07-17), sabar77 (11-07-17), The Dude (11-07-17), voskos_7 (11-07-17)

  7. #724
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.505
    Thanks
    18.540
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.766 φορές σε 18.969 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από consigliere Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα ρημάδια δεν γυρίζουν πίσω. Ούτε 25-30 μπορώ να ξαναγίνω
    Εγώ που είμαι 30 θέλω να ξαναγίνω 20.

  8. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:


  9. #725
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.585
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.581 φορές σε 3.508 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα ξηγάς ωραία αλλά θα έρθεις κι εσύ να φας ξύλο για το ΦΦΠ και να πιεις μπύρα μετά...
    Δεν μπορώ να τσακωθω μαζί σου τυπε γιατί όπως λες και εσύ είσαι πολύ ίσιος

  10. #726
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.585
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.581 φορές σε 3.508 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ που είμαι 30 θέλω να ξαναγίνω 20.
    Εγώ να πάω Δημοτικό

  11. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (11-07-17)

  12. #727
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    εγω ειμαι 29 και θελω να γινω 70. Να βγω στην κωλοσυνταξη να ησυχασω.

  13. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον BrazHlias για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (11-07-17), thelastbaron (11-07-17)

  14. #728
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Ο Παναγιώτης ο Σκορπιός, είναι γαμώ τα άτομα. Τον ξέρω και το λέω υπεύθυνα. Απλά, όπως κι εγώ, ο οποίος δεν το λέω παρά μόνο μια δυο φορές τον χρόνο, ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ να περιμένει τον ποδοσφαιρικό Ολυμπιακό στην Ευρώπη. Ούτε ολυμπιακόμετρα, ούτε πονηρές κριτικές, ούτε τίποτα. Απλά ΚΟΥΡΑΣΗ. Φυσικά, άλλα παιδιά τα γράφουν άγρια, άλλοι τα λένε στο λάου λάου, για να αποφεύγουν αντιδράσεις. Σημασία έχει, και σε αυτό θα συμφωνήσετε όλοι, πως ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΞΙΜΟ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΦΑΛΙΑΡΑ, τίποτα δεν γίνεται πλέον στο ποδόσφαιρο. Πέρυσι γαμήθηκε πατόκορφα η δουλειά και έπεσε ΚΡΑΞΙΜΟ (όχι σαν αυτό του Παναγιώτη, αλλά πολύ χειρότερο) και ξύπνησε ο Πρόεδρος, ώστε φέτος να γίνουν κινήσεις και όχι κοροιδίες.

    Όλοι λοιπόν Ολυμπιακοί, όλοι αγαπάμε την ομάδα και όλοι λέμε με καλό σκοπό τη γνώμη μας. (αν κάποιοι δεν ήταν Ολυμπιακοί θα έβριζαν και στο μπάσκετ. Εκεί γιατί πέφτει από τουμπεκί ψιλοκομμένο μέχρι αποθέωση για τους Αδελφούς; Γιατί εκεί η ομάδα ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. Και δεν τα έχει στην Ελλάδα τόσο, όσο στην Ευρώπη. Εκεί που ΜΕΤΡΑ. Γιατί εμείς δεν είμαστε Παόκια να τη βρίσκουμε με τσίγκινα. ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΥΡΩΠΗ! Πάει και τέλειωσε!)

  15. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    SKORPIOS7 (12-07-17)

  16. #729
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.903
    Thanks
    5.959
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.859 φορές σε 7.478 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Έχω συγκινηθεί πραγματικά με τον Μαρινάκη και την προσπάθεια του να χώσει δις στην ομάδα αλλά δυστυχώς δε τον αφήνει το φάπινγκ (κυριολεκτικά).
    Τον έχω στο νου με δεμένα χέρια σε καρέκλα να προσπαθεί να πιάσει την πορτοφόλα και να μη μπορεί.
    Τρόποι υπάρχουν υποθέτω όπως έχουν οι Ρώσοι με τις χορηγίες από το ένα χέρι στο άλλο δηλαδή αλλά αυτοί θέλουν να σπρώξουν πακέτα πράμα που δε μπορεί ελληνική ομάδα και είναι σεβαστό.
    Δε καταλαβαίνω όμως γιατί γίνεται η συζήτηση αφού και ο φίλος Σκορπιός είπε πως φέτος έχει μεγαλύτερη διάθεση ο Μαρινάκης.
    Και αφού μας αρέσει το φάπινγκ να η ευκαιρία να γίνουμε λαικής βάσης και να μην έχουμε απαιτήσεις από το κάθε ψώνιο που θέλει προβολή.
    Ίσα βάρκα ίσα πανιά.

  17. #730
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.157
    Thanks
    24.332
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.711 φορές σε 17.752 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Εγώ είμαι 35 και θέλω όλοι να γίνετε 15 και το Σεπτέμβριο να γραφτείτε στο πολυκλαδικό...

    Καλές κινήσεις γίνανε, αλλά μη ξεχνάμε ότι ακόμα είμαστε 4 θλάσεις υπόθεση για να γαμηθεί ο Δίας...
    Δε τελειώσαμε.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  18. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον voskos_7 για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (11-07-17), flessanto (11-07-17), Red&White-Nick-7 (11-07-17)

  19. #731
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.585
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.581 φορές σε 3.508 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Παναγιώτης ο Σκορπιός, είναι γαμώ τα άτομα. Τον ξέρω και το λέω υπεύθυνα. Απλά, όπως κι εγώ, ο οποίος δεν το λέω παρά μόνο μια δυο φορές τον χρόνο, ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ να περιμένει τον ποδοσφαιρικό Ολυμπιακό στην Ευρώπη. Ούτε ολυμπιακόμετρα, ούτε πονηρές κριτικές, ούτε τίποτα. Απλά ΚΟΥΡΑΣΗ. Φυσικά, άλλα παιδιά τα γράφουν άγρια, άλλοι τα λένε στο λάου λάου, για να αποφεύγουν αντιδράσεις. Σημασία έχει, και σε αυτό θα συμφωνήσετε όλοι, πως ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΞΙΜΟ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΦΑΛΙΑΡΑ, τίποτα δεν γίνεται πλέον στο ποδόσφαιρο. Πέρυσι γαμήθηκε πατόκορφα η δουλειά και έπεσε ΚΡΑΞΙΜΟ (όχι σαν αυτό του Παναγιώτη, αλλά πολύ χειρότερο) και ξύπνησε ο Πρόεδρος, ώστε φέτος να γίνουν κινήσεις και όχι κοροιδίες.

    Όλοι λοιπόν Ολυμπιακοί, όλοι αγαπάμε την ομάδα και όλοι λέμε με καλό σκοπό τη γνώμη μας. (αν κάποιοι δεν ήταν Ολυμπιακοί θα έβριζαν και στο μπάσκετ. Εκεί γιατί πέφτει από τουμπεκί ψιλοκομμένο μέχρι αποθέωση για τους Αδελφούς; Γιατί εκεί η ομάδα ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. Και δεν τα έχει στην Ελλάδα τόσο, όσο στην Ευρώπη. Εκεί που ΜΕΤΡΑ. Γιατί εμείς δεν είμαστε Παόκια να τη βρίσκουμε με τσίγκινα. ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΥΡΩΠΗ! Πάει και τέλειωσε!)
    Με την τελευταία σου φράση παναθηναικιζεις λίγο σε δεκαετία του 2000 τυπου

  20. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    dimace (12-07-17)

  21. #732
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με την τελευταία σου φράση παναθηναικιζεις λίγο σε δεκαετία του 2000 τυπου
    Σωστός! Κουσούρι έχω πάθει! Θέλω να γίνω ΕυρωΠΕΟΣ! (ας όψεται ο Βοσκός που με διέφθειρε...)

  22. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (12-07-17)

  23. #733
    Το avatar του χρήστη SKORPIOS7
    Εγγραφή
    19-03-2007

    Μηνύματα
    2.122
    Thanks
    4.555
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.583 φορές σε 797 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Eγω αυτο που ειπα σε απλα ελληνικα ειναι οτι απο το 0 το να πας στο 2-3 το πολυ δεν ειναι και κατορθωμα και μιλαω παντα για ευρωπη
    Εντελως στα φρυδια μου πια η ελλαδα γιατι τους εχω ξεσκισει με ολους τους τροπους
    Εσεις αμεσως να αναφερθειτε στα ΦΦΠ πως τα λετε και τα ρεστα
    Καποιος απαντησε βεβαια οτι λογιστικα κολπακια υπαρχουν οποτε δεν ειναι το θεμα αυτο
    Ο μαρινακης εκανε κινησεις ναι αλλα δεν ειναι τετοιες που νας σε βγαζουν απο τη ποδοσφαιρικη αφανεια στην ευρωπη
    Εκτος και νομιζει κανεις οτι ειμαστε κανενα σοβαρο μεγεθος περα απο τα συνορα
    Ειτεσας αρεσει ειτε οχι γαι το πουτσο μας εχουν οταν προκειται για ματς κλειδια

    Μητσαρα ου εισαι απο τους λιγους που με καταλαβαινουν και οτι ΒΑΡΕΘΗΚΑ πια να περιμενω και να βρισκω μια ζωη δικαιολογιες για το τι φταει
    Εχουμε παει μπροστα απο θεμα οργανωσης μεν κα σκαουτινγκ αλλα μεχρι εκει
    Απο ευρωπη ΤΙΠΟΤΑ

  24. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    dimace (12-07-17)

  25. #734
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Χωρίς, όπως λέει και ο Φλας Γκόρντον Φλεσαντο, να βαζελοποιηθούμε, η Ευρώπη αποτελεί και θα αποτελεί το πεδίο καταξίωσης των μεγάλων ομάδων και ο Ολυμπιακός είναι μεγάλη ομάδα. Απαιτώ στο όνομα της ιστορίας μας τουλάχιστο μια φάση ομιλων. Απαιτώ ως πιστός φίλαθλος μερικά παιχνίδια με σοβαρούς αντιπάλους, όπου η ομάδα μου θα μετρήσει τις πραγματικές της δυναμεις μπροστά στα ματια όλης της Ευρώπης. Ξέρω καλά το ως ΌΛΟΙ το ίδιο πράγμα θελουμε. Και ο πρόεδρος το θελει. Τι αυτό κάνει φέτος κινήσεις ενίσχυσης!

  26. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (12-07-17)

  27. #735
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χωρίς, όπως λέει και ο Φλας Γκόρντον Φλεσαντο, να βαζελοποιηθούμε, η Ευρώπη αποτελεί και θα αποτελεί το πεδίο καταξίωσης των μεγάλων ομάδων και ο Ολυμπιακός είναι μεγάλη ομάδα. Απαιτώ στο όνομα της ιστορίας μας τουλάχιστο μια φάση ομιλων. Απαιτώ ως πιστός φίλαθλος μερικά παιχνίδια με σοβαρούς αντιπάλους, όπου η ομάδα μου θα μετρήσει τις πραγματικές της δυναμεις μπροστά στα ματια όλης της Ευρώπης. Ξέρω καλά το ως ΌΛΟΙ το ίδιο πράγμα θελουμε. Και ο πρόεδρος το θελει. Τι αυτό κάνει φέτος κινήσεις ενίσχυσης!
    αυτο ειναι σχετικο δημητρη. Δηλαδη για εμενα οι χρονιες που βγηκαμε ακομα και τριτοι στον ομιλο του τσου λου ηταν θετικες. Οχι σουπερ, αλλα θετικες. Προσωπικα δεν το θεωρω ασημαντο, αλλος μπορει να το θεωρει.

    Καποια στιγμη ειναι πιθανο πως θα κανουμε και ενα βημα παραπανω, αλλα οχι τρομερα πραγματα. Αντε να φτασουμε μεχρι τους οχτω του ουεφα δηλαδη.

    Δεν θα με χαλαγε και να περναμε το τσαμπιονς λιγκ, αλλα αυτα δεν γινονται. Ουτε θεωρω σωστο, ουτε μπορω να απαιτησω απο τον μαρινακης ή τους αγγελοπουλους εκει που βαζουν 5 ευρω να βαλουν 100 για να κανω εγω το ονειρο μου πραγματικοτητα.

  28. #736
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.505
    Thanks
    18.540
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.766 φορές σε 18.969 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Έκλεισε και ο Βούκοβιτς, έρχεται το απόγευμα.

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  29. #737
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.585
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.581 φορές σε 3.508 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έκλεισε και ο Βούκοβιτς, έρχεται το απόγευμα.

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    Γαμωτο δεν ξέρω γιατί σήμερα αλλά έχω πολύ κακό προαίσθημα.

  30. #738
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.585
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.581 φορές σε 3.508 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χωρίς, όπως λέει και ο Φλας Γκόρντον Φλεσαντο, να βαζελοποιηθούμε, η Ευρώπη αποτελεί και θα αποτελεί το πεδίο καταξίωσης των μεγάλων ομάδων και ο Ολυμπιακός είναι μεγάλη ομάδα. Απαιτώ στο όνομα της ιστορίας μας τουλάχιστο μια φάση ομιλων. Απαιτώ ως πιστός φίλαθλος μερικά παιχνίδια με σοβαρούς αντιπάλους, όπου η ομάδα μου θα μετρήσει τις πραγματικές της δυναμεις μπροστά στα ματια όλης της Ευρώπης. Ξέρω καλά το ως ΌΛΟΙ το ίδιο πράγμα θελουμε. Και ο πρόεδρος το θελει. Τι αυτό κάνει φέτος κινήσεις ενίσχυσης!
    Γιατί φλας Γκόρντον ρε; ξέρω λίγα για τον κύριο. Για ρίξε ένα briefing.

  31. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    dimace (12-07-17)

  32. #739
    Το avatar του χρήστη SKORPIOS7
    Εγγραφή
    19-03-2007

    Μηνύματα
    2.122
    Thanks
    4.555
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.583 φορές σε 797 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί φλας Γκόρντον ρε; ξέρω λίγα για τον κύριο. Για ρίξε ένα briefing.
    Επειδη φοραει κολαν
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SKORPIOS7 : 13-07-17 στις 02:04

  33. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον SKORPIOS7 για αυτό το μήνυμα:

    dimace (12-07-17), flessanto (12-07-17)

  34. #740
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.585
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.581 φορές σε 3.508 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Mega Bazaar 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από SKORPIOS7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eγω αυτο που ειπα σε απλα ελληνικα ειναι οτι απο το 0 το να πας στο 2-3 το πολυ δεν ειναι και κατορθωμα και μιλαω παντα για ευρωπη
    Εντελως στα φρυδια μου πια η ελλαδα γιατι τους εχω ξεσκισει με ολους τους τροπους
    Εσεις αμεσως να αναφερθειτε στα ΦΦΠ πως τα λετε και τα ρεστα
    Καποιος απαντησε βεβαια οτι λογιστικα κολπακια υπαρχουν οποτε δεν ειναι το θεμα αυτο
    Ο μαρινακης εκανε κινησεις ναι αλλα δεν ειναι τετοιες που νας σε βγαζουν απο τη ποδοσφαιρικη αφανεια στην ευρωπη
    Εκτος και νομιζει κανεις οτι ειμαστε κανενα σοβαρο μεγεθος περα απο τα συνορα
    Ειτεσας αρεσει ειτε οχι γαι το πουτσο μας εχουν οταν προκειται για ματς κλειδια

    Μητσαρα ου εισαι απο τους λιγους που με καταλαβαινουν και οτι ΒΑΡΕΘΗΚΑ πια να περιμενω και να βρισκω μια ζωη δικαιολογιες για το τι φταει
    Εχουμε παει μπροστα απο θεμα οργανωσης μεν κα σκαουτινγκ αλλα μεχρι εκει
    Απο ευρωπη ΤΙΠΟΤΑ
    Νομίζω πως δεν υπάρχει άνθρωπος που δεν θέλει να κάνουμε πορεία στην Ευρώπη. Όμως δεν είναι τόσο απλό όσο το να πάρεις 11 παικταράδες και να πας καλά όσο χρήμα και να ρίξεις. Τα παραδείγματα είναι άπειρα. Π.Χ σιτυ και παρι έχουν ρίξει τόνους χρυσού στην αγορά αλλά δεν υπαρχουν στην Ευρώπη. Το ίδιο και η Μάντσεστερ φέτος.

    Προσωπικά πιστεύω πρέπει να επενδύσεις στην ομοιογένεια. Η Ατλέτικο και ο μπασκετικός Ολυμπιακός πρέπει να είναι οδηγοί μας. Επίσης την μόνη χρονια που πλησιάσαμε στους 4 ήταν την ΤΡΙΤΗ ΧΡΟΝΙΑ του Μπάγιεβιτς. Και την πιο όμορφη μπάλα (κατ εμε) την παίξαμε την ΤΡΙΤΗ ΧΡΟΝΙΑ του Βαλβέρδε. Όπου μάλιστα κοιτάξαμε στα ίσα την Άρσεναλ στο εμιρειτς. Άρα μήπως το πρόβλημα δεν είναι οι παίκτες;

    Απο εκεί και πέρα παιδιά μην μπερδεύουμε το θέλω Ευρώπη με το δεν με νοιάζει η Ελλάδα. Δεν μπορείς να αρνηθείς την ταυτότητα σου. Και η ταυτότητα σου είναι Πρωταθλητής. Αλλιώς κινδυνεύεις να διαλυθεις. Ο ποα ας πούμε η ταυτότητα του ήταν σφιχτή άμυνα και πορεία στην Ευρώπη. Μόλις το αρνήθηκε διαλύθηκε και κοιτάτε που είναι τώρα.

Σελίδα 37 από 121 ΠρώτηΠρώτη ... 717273334353637383940414757677787 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας