Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 101 έως 118 από 118

Θέμα: Bruno Viana

  1. #101
    Το avatar του χρήστη thelastbaron
    Εγγραφή
    01-10-2014

    Μηνύματα
    4.028
    Thanks
    1.182
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.396 φορές σε 1.932 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bruno Viana

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pirateeeeeee Εμφάνιση μηνυμάτων
    περιττό να σε ενημερώσω ότι διώξαμε αθλητή κακην κακώς και μετά έπαιξε εθνική Βραζιλίας
    Δεν τον διωξαμε κακήν κακώς τον Ντρασένα, απλά έκανε παζάρια ο Κόκκαλης μήπως και τον πάρει φθηνότερα αλλά η ομάδα του ήθελε 1,5δις δρχ ακατέβατα.

    Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  2. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (15-03-18)

  3. #102
    Είμαστε πλήρεις... Το avatar του χρήστη Red&White-Nick-7
    Εγγραφή
    27-03-2012

    Μηνύματα
    5.206
    Thanks
    4.150
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.331 φορές σε 2.000 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bruno Viana

    Παναη δε με ενδιαφερουν τα ποστ με τις μελλοντολογικες προβλεψεις σου.
    Περιμενω κατι πιτογυρα απο εχθες. Το παιδι εφυγε;

    Το οτι δεν εδειξε κατι σε εμας ο Βιανα δε σημαινει απαραιτητα πως ειναι αμπαλος.
    Ισως δεν ταιριαξε, ισως δεν προλαβε να προσαρμοστει... Ενταξει, δε θα καθησουμε να κλαψουμε κι απο πανω.
    Το θεμα ειναι να βρισκουμε σοβαρους παιχτες και να γινεται σωστη δουλεια στην ομαδα και να παιρνουμε το 100% αυτων.
    Αν εχουμε μπουρδελακι, λιγο να σε γραψει και ο αλλος στα παπαρια του, τελειωσε το παραμυθι...
    Καλη συνεχεια στην οποια καριερα του.

  4. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Red&White-Nick-7 για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (14-03-18), panahs7 (14-03-18)

  5. #103
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.823
    Thanks
    5.952
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.822 φορές σε 7.458 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bruno Viana

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Post μου #122 στις 13/7/17 από το θέμα της καλοκαιρινής προετοιμασίας:



    Post μου #209 στις 19/7/17 από το θέμα της καλοκαιρινής προετοιμασίας:



    Να δω πότε θα προσκυνήσετε γάτοι. Και επειδή είμαι δίκαιος άνθρωπος, μόνο ο Εστάης είχε συμφωνήσει και στα 2 μετά από λίγο. Γι' αυτό τον έχω δεξί μου χέρι πλέον.
    Aν και ευλόγησες τα γένια μου, που είναι και μπόλικα και επειδη μ'αρέσει να είμαι κακός, θα θυμήσω πως έδινες πίστωση χρόνου στον Χάσι ενώ εγώ από τα πρώτα φιλικά κατάλαβα περί τίνος πρόκειται.
    Με αντιγράφεις πάντως, εδώ και καιρό και είσαι σε καλό δρόμο.
    Ευχαριστώ.

  6. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον estai για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (15-03-18), panahs7 (14-03-18)

  7. #104
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bruno Viana

    Πουλήσαμε τον... Βιάνα με 3 μιλιούνια(!!!) και ακόμη ψάχνουμε τον επιχειρηματία της δεκαετίας;
    There is a Dude in town

  8. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (15-03-18)

  9. #105
    ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Εγγραφή
    21-05-2005

    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    23.694
    Thanks
    23.831
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.463 φορές σε 10.826 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bruno Viana

    Καλά μην τρελαινόμαστε δύο τον πήρε τρία τον πούλησε.

    Εγώ πίστευα πως είχε πολλά περιθώρια βελτίωσης αλλά από την άλλη μπορείς να βρεις αν δουλέψεις σκάουτινγκ καμία 50αριά Βιάνες και με καλύτερες προοπτικές.

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

  10. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (15-03-18)

  11. #106
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bruno Viana

    Να τον ακούτε τον παναη, μετά τους Τάτο και φεισα έχει δώσει τα διαπιστευτήρια του ως "μεγάλο ποδοσφαιρικό μάτι".
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  12. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον BrazHlias για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (14-03-18), Rena (14-03-18)

  13. #107
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.047
    Thanks
    18.427
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bruno Viana

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να τον ακούτε τον παναη, μετά τους Τάτο και φεισα έχει δώσει τα διαπιστευτήρια του ως "μεγάλο ποδοσφαιρικό μάτι".
    Όταν μου πείτε που στηρίζεται η άποψη για τον Φέισα και τι βαρύτητα έχει μπροστά στην μεταγραφή σε μεγάλο ευρωπαϊκό κλάμπ που έκανε, όπου ήταν αναντικατάστατος και αρχηγός, τα ξαναλέμε. Όσο για τον Τάτο, ήταν πουλέν, όχι κρίση για το τι παίχτης θα βγει. Τον γούσταρα και στα κάτω του με λίγα λόγια, με τη διαφορά ότι ήξερα πότε πρέπει να φύγει απ' τον Ολυμπιακό. Όπως τώρα ο Σεμπά. Τι άλλο θες να μάθεις, πες να σε διδάξω.

  14. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον panahs7 για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (14-03-18), flessanto (15-03-18), The Dude (14-03-18)

  15. #108
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bruno Viana

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν μου πείτε που στηρίζεται η άποψη για τον Φέισα και τι βαρύτητα έχει μπροστά στην μεταγραφή σε μεγάλο ευρωπαϊκό κλάμπ που έκανε, όπου ήταν αναντικατάστατος και αρχηγός, τα ξαναλέμε. Όσο για τον Τάτο, ήταν πουλέν, όχι κρίση για το τι παίχτης θα βγει. Τον γούσταρα και στα κάτω του με λίγα λόγια, με τη διαφορά ότι ήξερα πότε πρέπει να φύγει απ' τον Ολυμπιακό. Όπως τώρα ο Σεμπά. Τι άλλο θες να μάθεις, πες να σε διδάξω.
    περα απο την πλακα, ο φεισα χωρις τους τραυματισμους θα ηταν απο τα καλυτερα χαφ του Ολυμπιακου για χρονια.

    Αν για το σαμαρη πηραμε 10 μυρια για τον φεισα θα παιρναμε τα διπλα.

  16. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (14-03-18)

  17. #109
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.853
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.618 φορές σε 17.679 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bruno Viana

    Ο Τάττος, ήταν τεμπέλης και ο Φέισα είχε κλίση στη φυσιοθεραπεία - δεν έκανε πουθενά λάθος ο Ζουπανάκος που τους θεωρούσε καλούς παίκτες - μπάλα ξέρουνε και οι δύο - απλά, δεν είχε προσέξει το βαθμό στο workrate...
    Τώρα, ο Βιάννα, ήταν τροχονόμος γιατί ούτε χώρο κάλυπτε, ούτε παίκτη έπιανε, οπότε, μη το συζητάμε, ότι θα τρελαθούμε, που ήμασταν τυφλοί εμείς και άνοιξε το μάτι της Μπράγκα.
    Ειρήσθω εν παρόδω και σε εμάς, ίσως ήταν πιο... χρήσιμος, αν ήμασταν Ατρόμητος, ή Αστέρας. Για τον Ολυμπιακό και για ομάδες με αυτόν τον προσανατολισμό, δεν είναι ούτε από τη μπουτίκ να περνάει...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  18. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον voskos_7 για αυτό το μήνυμα:

    giovanni#10 (14-03-18), panahs7 (14-03-18), The Dude (14-03-18)

  19. #110
    Το avatar του χρήστη Χθόνιος
    Εγγραφή
    05-03-2018

    Μηνύματα
    173
    Thanks
    10
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 150 φορές σε 89 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bruno Viana

    Η διοίκηση θα πρέπει και κάποια στιγμή να αποφασίσει αν θέλει η ομάδα να βγάζει νεαρούς παίκτες ή να τους παίρνει έτοιμους. Αυτή τη στιγμή ακροβατεί μεταξύ και των δύο, που δεν είναι απαραίτητα κακό, αλλά σημαίνει ότι πολλοί νεαροί και υποσχόμενοι θα χαθούν λόγω της πίεσης των στόχων.

    Πάγια μου άποψη είναι ότι πρέπει να δίνονται τουλάχιστον δύο ευκαιρίες σε παίκτες κάτω των 23-25. Δεν μπορείς να κρίνεις κάποιον που παίζει 10-15 φορές όλη τη χρονιά, τις 8 είναι αλλαγή, τις υπόλοιπες σε σκοτωμένα παιχνίδια κυπέλλου, και ποτέ δεν έχει παίξει σε πάνω από δύο συνεχόμενα.

  20. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Χθόνιος για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (15-03-18), flessanto (15-03-18)

  21. #111
    ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Εγγραφή
    21-05-2005

    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    23.694
    Thanks
    23.831
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.463 φορές σε 10.826 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bruno Viana

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Χθόνιος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η διοίκηση θα πρέπει και κάποια στιγμή να αποφασίσει αν θέλει η ομάδα να βγάζει νεαρούς παίκτες ή να τους παίρνει έτοιμους. Αυτή τη στιγμή ακροβατεί μεταξύ και των δύο, που δεν είναι απαραίτητα κακό, αλλά σημαίνει ότι πολλοί νεαροί και υποσχόμενοι θα χαθούν λόγω της πίεσης των στόχων.

    Πάγια μου άποψη είναι ότι πρέπει να δίνονται τουλάχιστον δύο ευκαιρίες σε παίκτες κάτω των 23-25. Δεν μπορείς να κρίνεις κάποιον που παίζει 10-15 φορές όλη τη χρονιά, τις 8 είναι αλλαγή, τις υπόλοιπες σε σκοτωμένα παιχνίδια κυπέλλου, και ποτέ δεν έχει
    παίξει σε πάνω από δύο συνεχόμενα.
    Εντάξει εγώ παραδοσιακά γουστάρω να δίνονται ευκαιρίες σε εξελίξιμους όπως και παραδοσιακά με ενδιαφέρει περισσότερο να δω μπαλίτσα από τίτλο, παρ' όλα αυτά όταν έχεις έστω στοιχειώδη προσανατολισμό champion's league (όπως τουλάχιστον μέχρι τώρα) ψάχνεις για παίκτες κάποιας κλάσης. Μεταξύ μας τώρα σπάνια έχω δει να χάνεται κάποιος που μετά έγινε παικταράς. Οι παικταράδες συνήθως έκαναν τουλάχιστον μια δυνατή εμφάνιση στο τρίτο-τέταρτο παιχνίδι που έπαιζαν ή τουλάχιστον αρκετά καλή ώστε να τους ξαναβάλει μέσα σύντομα ο εκάστοτε προπονητής, όσο μυρουδιάς κι αν ήταν και να μην τους κρύψει για μήνες στον πάγκο.
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

  22. #112
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.823
    Thanks
    5.952
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.822 φορές σε 7.458 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bruno Viana

    Το να εξελίχθηκε από τα 20 του μέχρι τώρα, δε παίζει ε;

  23. #113
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.823
    Thanks
    5.952
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.822 φορές σε 7.458 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bruno Viana

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να τον ακούτε τον παναη, μετά τους Τάτο και φεισα έχει δώσει τα διαπιστευτήρια του ως "μεγάλο ποδοσφαιρικό μάτι".
    Λέει καλά λόγια για δέκα παίκτες κι αν του βγουν οι δύο, αρχίζει να ξεθάβει παλιά ποστ μόνο γι' αυτούς.
    Έχει πρόγραμμα.

  24. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον estai για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (16-03-18), flessanto (15-03-18), panahs7 (15-03-18)

  25. #114
    Το avatar του χρήστη Χθόνιος
    Εγγραφή
    05-03-2018

    Μηνύματα
    173
    Thanks
    10
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 150 φορές σε 89 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bruno Viana

    ΟΚ, δεν διαφωνώ ιδιαίτερα με όσα λες.

    Η όλη μου διαφωνία με την τακτική της διοίκησης εστιάζεται όμως στο ότι μπαλίτσα με το ζόρι βλέπουμε, και η ομάδα έχει μετατραπεί σε selling club. Και αν από τη μία καταλαβαίνω ότι όταν έρχονται 20 εκατομμύρια για τον Ρέτσο, 15 για τον Μιλιβόγεβιτς, 3 ακόμα και για τον Βιάνα που έπαιξε 15 παιχνίδια και δεν μας ενθουσίασε ιδιαίτερα, όταν λοιπόν από την μία έρχονται τόσα χρήματα με προτάσεις που δεν μπορείς να αρνηθείς, για παίκτες που κάτι έχουν και που οι ομάδες που τους αγοράζουν κάτι είδαν, από την άλλη ουσιαστικά καταδικάζεις την υπόλοιπη ομάδα στην μετριότητα, και σου μένουν παίκτες που απλά δεν μπορούν να πουληθούν. Έτσι ξέμειναν στην ομάδα ο Σεμπά, ο Πάρντο, ο Ομάρ, ο Μποτία, και πόσοι άλλοι ακόμα, που μέχρι και δανεικοί πήγαν, και κανείς δεν τους πήρε. Ομάδα με ξένους παίκτες που ξεμένουν και τους κρατάς επειδή δεν μπορείς να τους πουλήσεις, δεν κάνεις. Και αυτό φάνηκε φέτος, που μαζεύτηκαν όλοι οι μισθοφόροι του Ραμαντάνι με την ελπίδα του CL και μόλις η ιστορία ξεφούσκωσε, μας άδειασαν τη γωνιά ή κάθονται με βαριά καρδιά και δείχνουν ότι δεν είναι επαγγελματίες.

    Καλά έκανε η ομάδα και τον έδωσε τον Βιάνα, απλά πρέπει να παρθούν αποφάσεις για το τι ακριβώς θέλουν να γίνει από εδώ και μπρος. Θα ασχολούμαστε με τα εξελάκια ή με τη μπάλα; Ιδανικά και με τα δύο, δεν θέλω η ομάδα μου να καταντήσει σανοβάζελος, αλλά λίγη περισσότερη λογική ζητάω.

    Δεν είναι εντελώς βλάκας ο Μέλι+Σανό που έχει βγάλει από τη μύγα ξύγκι με τον κάθε Βράνιες και τον κάθε Μπακάκη, ενώ ο Ολυμπιακός δεν μπορεί να εμπνεύσει τον κάθε Οφόε, λες και έχει κερδίσει πενήντα πρωταθλήματα στη ζωή του. Δεν γίνεται ο Ολυμπιακός να έχει χειρότερο σκάουτινγκ από τέτοιες ομάδες. Δεν γίνεται το αεκάκι να έχει δανεική επίθεση με τα αζήτητα της Λας Πάλμας (που πήγε και πήρε τον Εμενίκε!), δηλαδή παίκτες που δεν ξέρουν αν θα είναι εκεί σε ένα τρίμηνο, και ο Ολυμπιακός να μην έχει πλάνο για να παίρνει γκολ από τους επιθετικούς του, που τους έχει αγοράσει και τους χρυσοπληρώνει.

    Αν κάτι ζήλεψα φέτος από την αεξούλα είναι η πείνα των παικτών της, η δίψα για όλους τους στόχους που είχαν. Οι δικοί μας σαν να τα έχουν όλα λυμένα.

    Ξέφυγα, αλλά απλά ήθελα να τα πω. Αυτός είναι και ο λόγος που γράφτηκα τις προάλλες.

  26. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Χθόνιος για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (15-03-18), Red&White-Nick-7 (15-03-18)

  27. #115
    Το avatar του χρήστη Χθόνιος
    Εγγραφή
    05-03-2018

    Μηνύματα
    173
    Thanks
    10
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 150 φορές σε 89 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bruno Viana

    διπλό.

  28. #116
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bruno Viana

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Χθόνιος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν κάτι ζήλεψα φέτος από την αεξούλα είναι η πείνα των παικτών της, η δίψα για όλους τους στόχους που είχαν. Οι δικοί μας σαν να τα έχουν όλα λυμένα.
    Τύπε, αυτό είναι λογικό. Οταν έχεις 7 στη σειρά και 19 στα τελευταία 21, είναι λίγο παράλογο να ζητάς... πείνα. Οι άλλοι είναι στη στέρηση 23 χρόνια, πήγαν στη γάμα, είναι δυνατό να είμαστε στο ίδιο επίπεδο θέλησης; Εμείς έχουμε κάτι που δεν έχουν οι άλλοι και δε το αξιοποιήσαμε. το νόου χάου που λένε και στο χωριό μου, τη τεχνογνωσία να είμαστε πρώτοι. Δε τη χρησιμοποιήσαμε. Δεν κάναμε τίποτα σωστά. Για'υτό και αυτά τα χάλια.
    There is a Dude in town

  29. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (16-03-18)

  30. #117
    Το avatar του χρήστη Χθόνιος
    Εγγραφή
    05-03-2018

    Μηνύματα
    173
    Thanks
    10
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 150 φορές σε 89 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bruno Viana

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν έχεις 7 στη σειρά και 19 στα τελευταία 21, είναι λίγο παράλογο να ζητάς... πείνα.
    Μα αυτό που λες τώρα όμως θα ήταν λογικό αν οι παίκτες της ομάδας ήταν όλοι εκεί από το 1997 και είχαν χορτάσει τίτλους. Φέτος, μπορεί και να κάνω λάθος οπότε διορθώστε με αν όντως συμβαίνει, δεν υπήρχε παίκτης στην ομάδα ούτε καν από την εποχή του Μίτσελ (που ήταν πριν 3.5 χρόνια).

    Δεν γίνεται να χορταίνεις τίτλους μέσα σε 4 χρόνια, δεν είναι ότι έχουμε κάνει νταμπλ τρεις σερί σεζόν και δεν υπάρχει κάτι περισσότερο να κάνουν.

    Είναι θέμα νοοτροπίας, και η διοίκηση πρέπει κάτι να κάνει για να το αλλάξει.

  31. #118
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bruno Viana

    Υπάρχει μια συνέχεια, δε σημαίνει πως έρχεται ένας νέος παίκτης και δεν ξέρει τί έχει κάνει η ομάδα τα τελευταία 20 χρόνια. Ακόμα κι αν δεν το ξέρει, το καταλαβαίνει...
    Είναι νομοτελειακό κάποια στιγμή να έρχεται και η πρακμή. Στα πάντα. Οσο πιο ανώδυνη είναι, που είναι θέμα προγραμματισμού, τόσο πιο γρήγορα ξαναγίνεται ακμή. Τώρα είμαστε σε κακό φεγγάρι, δεν είναι κακό, δείγμα υγείας είναι. Το να μην κάνουμε κάτι γι'αυτό και άμεσα, αυτό ναι θα είναι κακό.
    There is a Dude in town

  32. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον The Dude για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (16-03-18), chainsaw (16-03-18), flessanto (15-03-18)

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας