Σελίδα 2 από 19 ΠρώτηΠρώτη 12345612 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 40 από 363

Θέμα: Super League 2016-17

  1. #21
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Άντε να δούμε..

    Ολοκληρώθηκε γύρω στις 18:30, έπειτα από, περίπου, δύο ώρες, η συνάντηση των ομάδων της Σούπερ Λίγκας με τον Σταύρο Κοντονή και αυτό που προκύπτει είναι… φως στο τούνελ!

    Κατά την αποχώρησή του από το υπουργείο, πρώτος ο πρόεδρος του Πανιωνίου, Χρήστος Δάρας, αποκάλυψε τη δέσμευση ΟΛΩΝ των πλευρών να κάνουν ό,τι είναι απαραίτητο, προκειμένου να ξεκινήσει το πρωτάθλημα στις 10 Σεπτεμβρίου, το άλλο Σάββατο δηλαδή. Όπως, μάλιστα, αποφασίστηκε, η… σέντρα θα γίνει κανονικά, με τη διεξαγωγή της 1ης αγωνιστικής, ενώ, παράλληλα, δόθηκε και άτυπη παράταση για τις εγγυητικές.

    Όπως μετέδωσε λίγο αργότερα, δε, ο Σάββας Λιβάνιος στον ΣΠΟΡ FM, επιβεβαιώνοντας απόλυτα το [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ], οι ομάδες της Σούπερ Λίγκας θα ζητήσουν να έρθει ΞΑΝΑ η αντιπροσωπεία της FIFA στην Ελλάδα, προκειμένου να γίνει η περιβόητη συνάντηση και να δοθεί οριστικά λύση στο θέμα της διαιτησίας, για να… κυλήσει, επιτέλους, η μπάλα στο χορτάρι!

    Η παγκόσμια ομοσπονδία, θυμίζουμε, εμφανίζεται έτοιμη να βρεθεί εκ νέου στη χώρα μας, πιθανότατα τη Δευτέρα (5/9), παρά το «φιάσκο» της περασμένης Τρίτης…

  2. #22
    Το avatar του χρήστη thelastbaron
    Εγγραφή
    01-10-2014

    Μηνύματα
    4.028
    Thanks
    1.182
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.396 φορές σε 1.932 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Εντυπωσιακος ο Πανιωνιος στο πρωτο ματς. Απο τη μεση και μπροστα εχει ποιοτητα και ταχυτητα. Μασουντ, Μπεν, Φουντας, Ανσαριφαρντ, Ολαιταν, Νγκογκ, ισως δουμε πολλες κηδειες φετος στη Νεα Σμυρνη.

  3. #23
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.846
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.616 φορές σε 17.677 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Ή πολλές προσφυγές...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  4. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (11-09-16)

  5. #24
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17


  6. #25
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Κανονικό show στην Λάρισα με τον Κούγια να πηγαίνει στη φυσούνα και να χαστουκίζει τον τερματοφύλακα της ΑΕΛ, Ντεγκρά, επειδή έκανε πατάτα κι έφαγαν το γκολ της ισοφάρισης.

    Εν τω μεταξύ, ο Ντεγκρά είναι καλός τερματοφύλακας. Ένα λάθος έκανε και έπεσαν να τον φάνε. Και ο Χαρτ έκανε έξοδο στο ματς της Τορίνο κι έπιασε αέρα κι έφαγαν γκολ. Τεράστιο λάθος έκανε και ο Μπράβο στο ντέρμπι του Μάντσεστερ. Δεν είδα κανέναν να ρίχνει σφαλιάρες....
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  7. #26
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Η Λάρισα ανέβηκε στη super league?
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  8. #27
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Λάρισα ανέβηκε στη super league?
    Μετά λέμε για την Ρένα... Τουλάχιστον αυτή είναι πίσω το πολύ μια βδομάδα.... Εσύ έμεινες ολόκληρη σεζόν πίσω...
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  9. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Red Sting για αυτό το μήνυμα:

    differance (12-09-16), giovanni#10 (12-09-16), ILIAS-KORLEONE <<JESUS>> (14-09-16), Rena (12-09-16)

  10. #28
    Το avatar του χρήστη thelastbaron
    Εγγραφή
    01-10-2014

    Μηνύματα
    4.028
    Thanks
    1.182
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.396 φορές σε 1.932 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red Sting Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανονικό show στην Λάρισα με τον Κούγια να πηγαίνει στη φυσούνα και να χαστουκίζει τον τερματοφύλακα της ΑΕΛ, Ντεγκρά, επειδή έκανε πατάτα κι έφαγαν το γκολ της ισοφάρισης.

    Εν τω μεταξύ, ο Ντεγκρά είναι καλός τερματοφύλακας. Ένα λάθος έκανε και έπεσαν να τον φάνε. Και ο Χαρτ έκανε έξοδο στο ματς της Τορίνο κι έπιασε αέρα κι έφαγαν γκολ. Τεράστιο λάθος έκανε και ο Μπράβο στο ντέρμπι του Μάντσεστερ. Δεν είδα κανέναν να ρίχνει σφαλιάρες....
    Δεν ήταν απλό το λάθος του Ντεγκρα. Δεν ήταν μια λάθος έξοδος ή ένα πνίξιμο. Έκανε το αδιανόητο να πάει για ντρίμπλα εκτός περιοχής, τον βοήθησε η τύχη και του βγήκε και αντί να διώξει την μπάλα πήγε και για 2η ντρίμπλα. Τουλάχιστον έτσι τη θυμάμαι τώρα τη φάση, πάντως ήταν πολύ χοντρή βλακεία, αρκετή ώστε να χάσει τη θέση του βασικού. Η λύση συμβολαίου είναι υπερβολή, αλλά από τον Κουγια το περίμενα. Ήταν κρίμα για τη Λάρισα γιατί και καλύτερη ήταν, και κόντρα διαιτησία είχε και το γήπεδο μάζεψε κόσμο. Ντελετιτς και Αβραάμ πιστεύω θα κάνουν καλή χρονιά. Δεν ξέρω αν ο Ανστασιαδης αντέξει πολύ στον πάγκο γιατί ο Ουζουνίδης ήταν η πρώτη επιλογή του Κουγια και τώρα που δεν έχει ομάδα μπορεί να τους αλλάξει με την παραμικρή αφορμή, όπως έκανε πέρσι διωχνοντας τον Ντοστανιτς για να πάρει τον Τσιωλη.

  11. #29
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από thelastbaron Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ήταν απλό το λάθος του Ντεγκρα. Δεν ήταν μια λάθος έξοδος ή ένα πνίξιμο. Έκανε το αδιανόητο να πάει για ντρίμπλα εκτός περιοχής, τον βοήθησε η τύχη και του βγήκε και αντί να διώξει την μπάλα πήγε και για 2η ντρίμπλα. Τουλάχιστον έτσι τη θυμάμαι τώρα τη φάση, πάντως ήταν πολύ χοντρή βλακεία, αρκετή ώστε να χάσει τη θέση του βασικού. Η λύση συμβολαίου είναι υπερβολή, αλλά από τον Κουγια το περίμενα. Ήταν κρίμα για τη Λάρισα γιατί και καλύτερη ήταν, και κόντρα διαιτησία είχε και το γήπεδο μάζεψε κόσμο. Ντελετιτς και Αβραάμ πιστεύω θα κάνουν καλή χρονιά. Δεν ξέρω αν ο Ανστασιαδης αντέξει πολύ στον πάγκο γιατί ο Ουζουνίδης ήταν η πρώτη επιλογή του Κουγια και τώρα που δεν έχει ομάδα μπορεί να τους αλλάξει με την παραμικρή αφορμή, όπως έκανε πέρσι διωχνοντας τον Ντοστανιτς για να πάρει τον Τσιωλη.
    Ο τύπος με τα γάντια έδειξε ότι έγραφε όλη την ομάδα στα παπάρια του στη συγκεκριμένη φάση. Από την άλλη, στο ελλαδιστάν που ο καθένας κάνει ό,τι γουστάρει, μια απομάκρυνση από την ομάδα για ένα τέτοιο πράμα, φαίνονται όχι μόνο φυσιολογική αλλά και αναγκαία (γιατί ο μπρόεδρος είναι μπζυχάρα κλπ κλπ)
    There is a Dude in town

  12. #30
    Το avatar του χρήστη thelastbaron
    Εγγραφή
    01-10-2014

    Μηνύματα
    4.028
    Thanks
    1.182
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.396 φορές σε 1.932 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο τύπος με τα γάντια έδειξε ότι έγραφε όλη την ομάδα στα παπάρια του στη συγκεκριμένη φάση. Από την άλλη, στο ελλαδιστάν που ο καθένας κάνει ό,τι γουστάρει, μια απομάκρυνση από την ομάδα για ένα τέτοιο πράμα, φαίνονται όχι μόνο φυσιολογικά αλλά και αναγκαία (γιατί ο μπρόεδρος είναι μπζυχάρα κλπ κλπ)
    Ο Κούγιας θα κάνει πολλά ακομα κουφά στην προσπάθειά του να κερδίσει την εμπιστοσύνη των Λαρισαίων. Εν τω μεταξύ υπάρχει απίστευτο παρασκήνιο με μεγάλες κόντρες μεταξύ των συνδέσμων που δεν έχω καταλάβει πώς προέκυψαν. Είχα φάει ξύλο στη Λάρισα πριν μερικά χρόνια λόγω οπαδικών προτιμήσεων, γνωστός μου βαζελος έμεινε χωρίς δόντια επειδή είχε ανεβάσει φωτογραφία που φορούσε μπλούζα που έγραφε PAO LARISSA CLUB και τις προάλλες φίλος μου με διαρκείας της ΑΕΛ τις έφαγε από άτομα άλλου συνδέσμου. Έχει ξεφύγει η κατάσταση.

    Sent from mTalk

  13. #31
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Κοπρολίγκα στο μεγαλείο της..

  14. #32
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    0-2 ο Πανιώνιος στη Ξάνθη.Μια χαρά η ομάδα του Μιλόγεβιτς και φέτος με αρκετούς νέους Έλληνες παίκτες

  15. #33
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Reds Εμφάνιση μηνυμάτων
    0-2 ο Πανιώνιος στη Ξάνθη.Μια χαρά η ομάδα του Μιλόγεβιτς και φέτος με αρκετούς νέους Έλληνες παίκτες
    Και 2 Ιρανούς. Μα καλα, πού βρήκε 2 καλούς Ιρανούς παίκτες;
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  16. #34
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Στη Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης. Πέρα από την πλάκα, ο Πανιώνιος έχει κάνει πολύ δυνατό σύνολο. Θα τον δούμε βέβαια σε βάθος χρόνου αλλά η αρχή είναι αν μη τι άλλο εντυπωσιακή.
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  17. #35
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στη Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης. Πέρα από την πλάκα, ο Πανιώνιος έχει κάνει πολύ δυνατό σύνολο. Θα τον δούμε βέβαια σε βάθος χρόνου αλλά η αρχή είναι αν μη τι άλλο εντυπωσιακή.
    Απο πέρυσι ειναι καλη ομάδα. Αξίζει πολλα μπράβο για την προσπάθεια που κανει. Θεωρώ δύσκολο να ειναι και φέτος στην πρώτη πεντάδα, αλλα και 7-8 να τερματίσει ειναι μια χαρα.
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  18. #36
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Βέβαια να πούμε ότι η Ξάνθη είναι σε κακή κατάσταση και αν συνεχίσει έτσι θα έχει προβλήματα..

  19. #37
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Ολοι ξαφνικά είναι σε κακή κατάσταση και μόνο με τον Ολυμπιακό βάζουν τα κλάματα και πέφτουν κάτω από την υπερπροσπάθεια.
    There is a Dude in town

  20. #38
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Τζάμπα τα καλά λόγια για τον Πανιώνιο μου φαίνεται. Τον πίνει 0-2 στο ημίχρονο από τη Βέροια με εκατοντάδες παιδαριώδη λάθη στο παθητικό του.
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  21. #39
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    1-2 στο 80'. Για να δούμε εάν μπορούν οι πάνθηρες να το γυρίσουν στο δεκάλεπτο που απομένει.
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  22. #40
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Δε μπορούν
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

Σελίδα 2 από 19 ΠρώτηΠρώτη 12345612 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας