Σελίδα 13 από 27 ΠρώτηΠρώτη ... 39101112131415161723 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 241 έως 260 από 528

Θέμα: Alberto Botia

  1. #241
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.433
    Thanks
    13.172
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.081 φορές σε 7.888 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Alberto Botia

    σωσε μας απο τον σαντανα
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  2. #242
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Alberto Botia

    Είναι επιρρεπής στα λάθη όμως με ένα καλό και γρήγορο σέντερ μπακ δίπλα του θα βλέπαμε άλλο παίκτη.

  3. #243
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.567
    Thanks
    10.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.999 φορές σε 5.331 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Alberto Botia

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red Sting Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ ρε ψυχάρα σε θέλω και του χρόνου. Πρώτον γιατί αδικήθηκες δίπλα στον Αμπιντάλ και δεύτερον επειδή οι άλλοι Σαντάνηδες που θα φέρουμε θα είναι χειρότεροι από εσένα.

    Oι αλλοι Σαντανηδες που θα φερουμε, θα ειναι χειροτεροι κι απο τον ιδιο τον Σαντανα.

  4. #244
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.111
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.548 φορές σε 14.233 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Alberto Botia

    Θα βάλουμε τον Χάρα σε θέση σέντερ μπακ. Μετά τα 2-3 πρώτα "τσαφ" πού θα πάει, θα πετύχει τη μπάλα.
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  5. #245
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.154
    Thanks
    24.328
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.710 φορές σε 17.751 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Alberto Botia

    Αν μας αφήσουν να του βάζουμε και φανέλα του αντιπάλου, δεν πρόκειται να φάμε γκολ, ούτε από σύμπτωση.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  6. #246
    Είμαστε πλήρεις... Το avatar του χρήστη Red&White-Nick-7
    Εγγραφή
    27-03-2012

    Μηνύματα
    5.206
    Thanks
    4.150
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.331 φορές σε 2.000 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Alberto Botia

    Αυτό που αναφέρετε τον Χάρα σε κάθε θρεντ θα αρχίσει να γίνεται μόδα σαν τον Τσακ Νόρις...
    Τι έχουμε να τραβήξουμε με την πάρτη του...

  7. #247
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Alberto Botia

    Τελικά πάντα υπάρχει το χειρότερο. Λέγαμε για τον Μήτρογλου μέχρι που εμφανίστηκε ο Χάρα. Λέγαμε για τον Μποτία,μέχρι που εμφανίστηκε ο Σαντάνας..

  8. #248
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.154
    Thanks
    24.328
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.710 φορές σε 17.751 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Alberto Botia

    Καλός και σήμερα, αλλά δεν είναι να το δέσει κανείς κόμπο, γιατί συγκρίνεται με τον Σαντάνα και σιγά το κατόρθωμα.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  9. #249
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.433
    Thanks
    13.172
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.081 φορές σε 7.888 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Alberto Botia

    μετα απο τον σαντανα μοιαζει με παιχταρα
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  10. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (23-03-15)

  11. #250
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.433
    Thanks
    13.172
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.081 φορές σε 7.888 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Alberto Botia

    Μποτία: "Πρέπει να συνεχίσουμε να δουλεύουμε"



    Ο Αλμπέρτο Μποτία έκανε δηλώσεις στην κάμερα της NOVA μετά τον αγώνα του Ολυμπιακού με την Κέρκυρα και αναφέρθηκε στη νίκη της ομάδας του, στη "χημεία" με τον Σιόβα και στην άμυνα των Πειραιωτών. Τι είπε και ο Ομάρ Ελαμπντελαουί.
    Στη NOVA μίλησε μετά τον αγώνα με την Κέρκυρα ο Αλμπέρτο Μποτία, ο οποίος αναφέρθηκε στη νίκη της ομάδας του με 3-0 στο Φάληρο για την 29η αγωνιστική, στη "χημεία" του με τον Δημήτρη Σιόβα και στην άμυνα των Πειραιωτών, τονίζοντας ότι αυτή λειτουργεί καλά.

    "Ναι είχαμε πολύ καλά αποτελέσματα. Ήταν δύο εβδομάδες με πολλά και σημαντικά παιχνίδια στη διεκδίκηση του Κυπέλλου και του πρωταθλήματος και είμαστε χαρούμενοι που έχουμε καταφέρει να πάρουμε καλά αποτελέσματα σε όλους τους αγώνες, σε όλες τις διοργανώσεις. Αυτή τη στιγμή έχουμε μπροστά μας τη διακοπή και είμαστε χαρούμενοι που πάμε σε αυτή τη διακοπή με θετικό τρόπο", δήλωσε αρχικά ο Ισπανός σέντερ μπακ.
    Για το αν πιστεύει ότι ο Ολυμπιακός μπορεί να κατακτήσει το νταμπλ: "Πρέπει να συνεχίσουμε να δουλεύουμε, να προσπαθούμε και να αγωνιζόμαστε με τον ίδιο τρόπο και αν το κάνουμε αυτό στο τέλος η ομάδα θα κερδίσει και το πρωτάθλημα και το Κύπελλο".
    Για τη χημεία που έχει με τον Σιόβα και το γκολ που πέτυχε: "Μετά την απουσία μου ανυπομονούσα να επιστρέψω πίσω και να βοηθήσω την ομάδα μου. Είμαι πολύ χαρούμενος που η ομάδα δείχνει να παίζει καλά και για το γεγονός ότι μπορώ να συνεισφέρω".
    Για το γεγονός ότι στα τελευταία ματς πρωταθλήματος η άμυνα δεν δέχτηκε γκολ: "Η άμυνα δουλεύει καλά, όμως το σημαντικό είναι ότι όλη η ομάδα δουλεύει καλά. Από τον πρώτο παίκτη που επιτίθεται μέχρι τον τελευταίο που αμύνεται. Είναι σημαντικό όλοι να δουλεύουμε καλά".
    Ελαμπντελαουί: "Είμαστε σε πολύ καλό δρόμο"

    Από την πλευρά του, ο Νορβηγός διεθνής μπακ των Πειραιωτών, Ομάρ Ελαμπντελαουί τόνισε τα εξής:
    "Κάναμε ένα πολύ καλό πρώτο ημίχρονο, ήμασταν πολύ καλοί στην κυκλοφορία της μπάλας. Κάναμε τις ευκαιρίες μας και ήμασταν πάρα πολύ καλοί στην άμυνα. Πιστεύω ότι παίξαμε πολύ καλά στο πρώτο ημίχρονο".
    Για την κατάκτηση του νταμπλ:
    "Είμαστε σε πολύ καλό δρόμο. Πρέπει να συνεχίζουμε να παίζουμε έτσι. Τώρα έχουμε την διακοπή, στο πρωτάθλημα είμαστε σε πολύ καλό δρόμο, όπως και στο Κύπελλο. Πρέπει να συνεχίσουμε έτσι μέχρι το τέλος, να προσπαθούμε και πιστεύουμε πως θα τα κατακτήσουμε".
    Για την διακοπή του πρωταθλήματος:
    "Πιστεύω πως δεν πρόκειται να κάνει κακό στην ομάδα η διακοπή. Αντιθέτως θα βοηθήσει. Πολλοί παίκτες έχουν υποχρεώσεις με τις εθνικές τους, η ομάδα θα συνεχίσει να προπονείται και να δουλεύει. Προσωπικά μου αρέσει που θα έχω ακόμα ένα παιχνίδι, γιατί έλειπα για κάποιες μέρες λόγω του τραυματισμού μου και πιστεύω ότι θα βοηθήσει την ομάδα αυτή η διακοπή".
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  12. #251
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.154
    Thanks
    24.328
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.710 φορές σε 17.751 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Alberto Botia





    Δεν είναι μοντάζ...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  13. #252
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Alberto Botia

    Tώρα θα βγουν οι παρατρεχάμενοι και θα λένε χοντρέ πούλα-ξεπούλα και άλλα όμορφα. Είναι οι ίδιοι που ελεγαν τον Μποτία παλτό,κολόνα κτλ,κτλ..

    Γουστάρω κάτι τέτοια.

  14. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    voskos_7 (04-05-15)

  15. #253
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Alberto Botia

    σιγα μην παει στη μιλαν η παλτουδια. μακαρι να τον πουλησει βεβαια, καλο για της υγεια μας.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  16. #254
    Είμαστε πλήρεις... Το avatar του χρήστη Red&White-Nick-7
    Εγγραφή
    27-03-2012

    Μηνύματα
    5.206
    Thanks
    4.150
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.331 φορές σε 2.000 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Alberto Botia

    Όχι,ακόμα παλτό είναι... Η Μίλαν το έχει δείξει τελευταία πόσο τα προτιμάει και το επιβεβαιώνει και τώρα...

  17. #255
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.567
    Thanks
    10.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.999 φορές σε 5.331 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Alberto Botia

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voskos_7 Εμφάνιση μηνυμάτων




    Δεν είναι μοντάζ...

    Με λιγα λογια, η Μιλαν θα κανει χειροτερες μεταγραφες ακομη κι απο μας. Ουτε ενας της προκοπης...

  18. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    voskos_7 (04-05-15)

  19. #256
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.433
    Thanks
    13.172
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.081 φορές σε 7.888 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Alberto Botia

    "Καραδοκεί για Μποτία η Μίλαν"




    Ιταλικό δημοσίευμα υποστηρίζει πως ανάλογα με τις διοικητικές εξελίξεις στη Μίλαν, υπάρχει ορατό το ενδεχόμενο οι "ροσονέρι" να χτυπήσουν την πόρτα των Πειραιωτών για τον Μποτία. Πληθαίνουν τα σενάρια για Βίντιτς και Ολυμπιακό.
    Για το μέλλον της Μίλαν, σε διοικητικό και όχι μόνο επίπεδο καλείται να αποφασίσει ο Σίλβιο Μπερλουσκόνι και ανάλογα με το σκεπτικό που θα πράξει, θα διαμορφωθεί και η εικόνα των "ροσονέρι" τη νέα αγωνιστική περίοδο.

    Στο μυαλό του ισχυρού άνδρα των Μιλανέζων υπάρχουν δύο ενδεχόμενα. Είτε θα κρατήσει ο ίδιος τον απόλυτο έλεγχο της ομάδας και θα στελεχώσει την Μίλαν αποκλειστικά με Ιταλούς ποδοσφαιριστές, είτε θα προχωρήσει σε συνεργασία με έναν όμιλο επενδυτών, οπότε θα αλλάξει και η μεταγραφική πολιτική που θα συμπεριλαμβάνει και ξένους παίκτες.
    Ο Μπερλουσκόνι καλείται να πάρει τις αποφάσεις του τις επόμενες μέρες και εφόσον επιλέξει το δεύτερο σενάριο, τότε σύμφωνα με την ιταλική ιστοσελίδα "[Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]" είναι πολύ πιθανό το σενάριο οι "ροσονέρι" να χτυπήσουν την πόρτα του Ολυμπιακού για τον Αλμπέρτο Μποτία!
    Και αυτό διότι η Μίλαν θα προχωρήσει σε συνεργασία με την Doyen Sports, έναν επιχειρηματικό όμιλο με επικεφαλής τον Νιλ Λούκας, που μπορεί να μεσολαβήσει για την αγορά του Ισπανού στόπερ του Ολυμπιακού, αλλά και ποδοσφαιριστών όπως οι Φαλκάο, Κοντογκμπιά, Μπραχιμί.
    Μάλιστα οι Ιταλοί έχουν δημιουργήσει και ένα σχεδιάγραμμα, όπου με βάση την συνεργασία με την Doyen Sports, η Μίλαν μπορεί να εμφανιστεί με την εξής ενδεκάδα τη νέα σεζόν:


    Πληθαίνουν τα σενάρια για Βίντιτς και Ολυμπιακό

    Το ενδιαφέρον του Ολυμπιακού για τον Νέμανια Βίντιτς είναι υπαρκτό, ωστόσο οι Πειραιώτες αναμένουν πρώτα να ξεκαθαρίσει η σχέση του Σέρβου στόπερ με την Ίντερ προκειμένου να διευκρινιστεί αν υπάρχει πρόσφορο έδαφος για την απόκτηση του παίκτη. Είναι κατανοητό πως τα δεδομένα διαφοροποιούνται σημαντικά ανάλογα με τις προθέσεις των "νερατζούρι" όσον αφορά το μέλλον του Βίντιτς στο Μιλάνο.
    Σε διαφορετική βάση θα γίνει αν κουβέντα αν στην Ίντερ ανακοινώσουν στον Βίντιτς ότι πρέπει να ψάξει για άλλη ομάδα και με εντελώς διαφορετικά δεδομένα αν ο ιταλικός σύλλογος αποφασίσει να κρατήσει τον 34χρονο στόπερ. Αλλάζουν πρωτίστως τα νούμερα όσον αφορά το οικονομικά αλλά ενδεχομένως και η διάθεση του ποδοσφαιριστή στην προοπτική του Ολυμπιακού.
    Στον Πειραιά έχουν ξεκαθαρίσει πως την τρέχουσα εβδομάδα το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι η προετοιμασία της ομάδας για τον τελικό του Κυπέλλου με την Ξάνθη, ωστόσο αυτό δεν εμποδίζει τα ΜΜΕ της γειτονικής χώρας να αναφέρονται συνεχώς στο φλερτ Ολυμπιακού - Βίντιτς, προβλέποντας εξελίξεις στο εγγύς μέλλον.
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  20. #257
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Alberto Botia

    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  21. #258
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.154
    Thanks
    24.328
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.710 φορές σε 17.751 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Alberto Botia

    Εντάξει, ρε Ηλία, είσαι λίγο υπερβολικός: Πιστεύω ότι ο Κοντόγκμπια, δεν είναι και τόσο αταίριαστος σε αυτήν την εντεκάδα...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  22. #259
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Alberto Botia

    Γελάει γιατί το χορτάρι στο γράφημα είναι ακούρευτο, τύπε...
    There is a Dude in town

  23. #260
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.154
    Thanks
    24.328
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.710 φορές σε 17.751 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Alberto Botia

    Πλημμύρα, λέμε...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

Σελίδα 13 από 27 ΠρώτηΠρώτη ... 39101112131415161723 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας