Σελίδα 9 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 56789101112131929 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 161 έως 180 από 583

Θέμα: Pajtim Kasami

  1. #161
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.572
    Thanks
    10.345
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.000 φορές σε 5.332 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Pajtim Kasami

    10 θα δωσει η Μπενφικα, dimace!

  2. #162
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.519
    Thanks
    17.327
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.510 φορές σε 10.336 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Pajtim Kasami

    Ωραίο και αξιόπιστο ρεπορτάζ! Η Τσεζένα και η Ρόμα σφάζονται για τον ίδιο παίκτη. Όπως αυτά που αφορούν τον Ολυμπιακό, που θέλει τους ίδιους παίκτες με Τσέλσι, Ρεάλ, Λίβερπουλ κλπ...

  3. #163
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.261
    Thanks
    24.341
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.741 φορές σε 17.776 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Pajtim Kasami

    Όλα καλά;
    Καμιά παρατήρηση, κα'να παράπονο;;;
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  4. #164
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Pajtim Kasami

    μυστηρια περιπτωση αυτουνου εδω. Οχι μονο απο τη μερια του, αλλα και στον τροπο που τον αντιμετωπιζει ο μιτσελ. Και με αλλους ειχε κοντρα, αλλα δεν τους εβγαλε τοσο εξοφθαλμα στη σεντρα, ουτε τους εκανε τοσα καψονια. Απο τον τζεμπουρ και τον αμπντουν, μεχρι τον σαμαρη και τον χολεμπας.

    Τοσο χαλια δεν παιζει, τι διαολο του ζηταει ο μιτσελ και δεν το κανει ο κασαμι αραγε;

    Και απο τη αλλη ο παιχτης δεν εχει κανει ουτε αρνητικες δηλωσεις, ουτε καμια γκριματσα ή χειρονομια.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  5. #165
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.261
    Thanks
    24.341
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.741 φορές σε 17.776 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Pajtim Kasami

    Γενικά, συγκεκριμένους, εφέτος, τους έχει στο Σκωτσέζικο ντουζ και δεν βλέπω τον τρόπο να τους κερδίζει σαν παίκτες - χαμένοι θα πάνε, χωρίς να ξέρουμε και τι φταίει.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  6. #166

    Εγγραφή
    07-08-2010

    Μηνύματα
    15.006
    Thanks
    8.634
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.322 φορές σε 3.694 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Pajtim Kasami

    Η αυτός ή ο Τσόρι στην ενδεκάδα. Και οι 2 δεν..
    ΜenoumeEuropi τραλαλι λιλαλαλο

  7. #167
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.261
    Thanks
    24.341
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.741 φορές σε 17.776 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Pajtim Kasami

    Ελλάδα, με Μιλιβόγεβιτς και Ντομίγκες ΣΤΟΝ ΑΞΟΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΛΛΟΥ, νομίζω ότι χωράνε. Το ΄χουμε;
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  8. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (02-12-14)

  9. #168
    Το avatar του χρήστη SOLID
    Εγγραφή
    20-02-2009

    Περιοχή
    Stretford End
    Μηνύματα
    8.972
    Thanks
    3.793
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.345 φορές σε 3.423 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Pajtim Kasami

    Προς την έξοδο λεει ο σταθμός του Αλαφουζου.

    Κρίμα πάντως δεν μπορώ να πιστέψω οτι ειναι αγωνιστικά τα προβλήματα που τον διώχνουν γιατί τα στοιχεία του λείπουν απο το παιχνίδι μας.

    In Michel we trust.

  10. #169
    AK-47 Το avatar του χρήστη Vass
    Εγγραφή
    28-12-2006

    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.198
    Thanks
    634
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.402 φορές σε 628 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Pajtim Kasami

    Δυο λόγια για θέματα τεχνικής απόψεως.

    Ο Μίτσελ άλλο σύστημα ήθελε να εφαρμόσει στον Ολυμπιακό και άλλο σύστημα αναγκάζεται να εφαρμόζει. Αν λάβουμε υπ'όψη μας το περσινό 4-3-3 και κατά συνθήκη 4-5-1 με δυο γρήγορα εξτρέμ τα οποία τροφοδοτούσαν το βαρύ αλλά και αποτελεσματικό φορ περιοχής, 1 άτεχνος τρεχαλατζής κόφτης (Μανιάτης, Ντιγκά) και ένας κόφτης ικανός να κάνει τα βασικά και στην κυκλοφορία της μπάλας (Σάμαρης) ήταν ό,τι έπρεπε για την ομάδα. Αυτό γιατί βάση της αποτελεσματικότητας των ακραίων και του φορ αλλά και του παιχταρά Τσόρι που έκανε όλο το παιχνίδι, αυτοί δεν παίζαν πρωτεύοντα ρόλο στην ανάπτυξη και τη δημιουργία του παιχνιδιού.

    Πάνω σε αυτό το πλάνο γίνανε και οι φετινές μεταγραφές σε αυτές τις θέσεις. Ας μη γελιόμαστε, ο Κασάμι ήρθε για τη θέση που χρησιμοποιούσαμε το Σάμαρη και εάν η ομάδα ήταν το ίδιο παραγωγική με πέρσυ ο Κασάμι θα ήταν ό,τι πρέπει για αυτή τη θέση. Το αν η τριάδα Μιλιβόγεβιτς, Ντιγκά, Μανιάτης χρησιμοποιείται ανά 2 ή και ολόκληρη σε πολλά ματς οφείλεται και στο γεγονός πως τα εξτρέμ μας δεν μπορούν να δημιουργήσουν τους κινδύνους που δημιουργούσαν πέρσι λόγω του φορ (πράγμα το οποίο έχω αναλύσει παλιότερα) αλλά και στο γεγονός πως η φετινή μας άμυνα δεν είναι τόσο δεμένη όσο η περσινή με αποτέλεσμα να χρειαζόμαστε περισσότερο στην ανασταλτική λειτουργία τρεχαλατζίδες βαλέδες.

    Ο Κασάμι δε μπορεί να κάνει αυτή τη δουλειά. Δεν είναι κόφτης σκυλί, δε θα τρέξει να μαρκάρει μέχρι να φτύσει τα πνευμόνια του και να παίξει ξύλο, πράγμα που κάνουν και ο Μιλιβόγεβιτς και ο Μανιάτης και ο Ντιγκά. Όσο κι αν υστερούν σε τεχνική. Θα μου πείτε, καλά αυτά αλλά στην Σούπερλιγκ δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα. Δυστυχώς, όσο τα εξτρέμ και το φορ δε βρίσκουν τα γκολ που πρέπει, η ομάδα δε μπορεί να αμελεί την ανασταλτική λειτουργία. Επιπλέον, αυτό που έχω δει εγώ από τον Κασάμι και ας με διορθώσει όποιος έχει δει το αντίθετο, είναι πως σε καταστάσεις πίεσης ΔΕΝ έχει το καθαρό μυαλό να βρει τη σωστή πάσα. Πράγμα το οποίο ΔΕΝ έχει ούτε ο Μανιάτης, ούτε ο Ντιγκά (πλην 2-3 ματς που με εξέπληξε). Πως θέλουμε λοιπόν να τους χωράμε στην ίδια εντεκάδα;

    Εγώ νομίζω πως δεν το βγάζει στη σέντρα ο Μίτσελ, απλά πως έχει τα κοχόνια να αφήνει στην άκρη τις δικές του επιλογές όταν βλέπει πως δε λειτουργούν. Καλά κάνει κατ'εμέ.


    No existe el frio, no existe el hambre, solo Dios y la Patria! Viva la Patria

  11. Οι ακόλουθοι 5 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Vass για αυτό το μήνυμα:

    consigliere (02-12-14), dimace (02-12-14), Eddiedimitris (02-12-14), maniakos7 (03-12-14), sabar77 (02-12-14)

  12. #170
    Το avatar του χρήστη consigliere
    Εγγραφή
    12-11-2007

    Μηνύματα
    9.701
    Thanks
    14.667
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.633 φορές σε 4.090 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Pajtim Kasami

    Φυσικά νομίζω ότι υπάρχει άλλο θέμα, διάθεσης και υποταγής. Κατά τα λοιπά συμφωνώ στις διατυπώσεις και τις παρατηρήσεις.


    Κι εξακολουθώ να πιστεύω ότι από πέρυσι το Δεκέμβρη το μείζον πρόβλημά μας είναι πρόβλημα έλλειψης επιθετικού.
    ... there's no such thing as "too much"...

  13. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον consigliere για αυτό το μήνυμα:

    ILIAS-KORLEONE <<JESUS>> (03-12-14), sabar77 (02-12-14)

  14. #171
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Pajtim Kasami

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Vass Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυο λόγια για θέματα τεχνικής απόψεως.

    Ο Μίτσελ άλλο σύστημα ήθελε να εφαρμόσει στον Ολυμπιακό και άλλο σύστημα αναγκάζεται να εφαρμόζει. Αν λάβουμε υπ'όψη μας το περσινό 4-3-3 και κατά συνθήκη 4-5-1 με δυο γρήγορα εξτρέμ τα οποία τροφοδοτούσαν το βαρύ αλλά και αποτελεσματικό φορ περιοχής, 1 άτεχνος τρεχαλατζής κόφτης (Μανιάτης, Ντιγκά) και ένας κόφτης ικανός να κάνει τα βασικά και στην κυκλοφορία της μπάλας (Σάμαρης) ήταν ό,τι έπρεπε για την ομάδα. Αυτό γιατί βάση της αποτελεσματικότητας των ακραίων και του φορ αλλά και του παιχταρά Τσόρι που έκανε όλο το παιχνίδι, αυτοί δεν παίζαν πρωτεύοντα ρόλο στην ανάπτυξη και τη δημιουργία του παιχνιδιού.

    Πάνω σε αυτό το πλάνο γίνανε και οι φετινές μεταγραφές σε αυτές τις θέσεις. Ας μη γελιόμαστε, ο Κασάμι ήρθε για τη θέση που χρησιμοποιούσαμε το Σάμαρη και εάν η ομάδα ήταν το ίδιο παραγωγική με πέρσυ ο Κασάμι θα ήταν ό,τι πρέπει για αυτή τη θέση. Το αν η τριάδα Μιλιβόγεβιτς, Ντιγκά, Μανιάτης χρησιμοποιείται ανά 2 ή και ολόκληρη σε πολλά ματς οφείλεται και στο γεγονός πως τα εξτρέμ μας δεν μπορούν να δημιουργήσουν τους κινδύνους που δημιουργούσαν πέρσι λόγω του φορ (πράγμα το οποίο έχω αναλύσει παλιότερα) αλλά και στο γεγονός πως η φετινή μας άμυνα δεν είναι τόσο δεμένη όσο η περσινή με αποτέλεσμα να χρειαζόμαστε περισσότερο στην ανασταλτική λειτουργία τρεχαλατζίδες βαλέδες.

    Ο Κασάμι δε μπορεί να κάνει αυτή τη δουλειά. Δεν είναι κόφτης σκυλί, δε θα τρέξει να μαρκάρει μέχρι να φτύσει τα πνευμόνια του και να παίξει ξύλο, πράγμα που κάνουν και ο Μιλιβόγεβιτς και ο Μανιάτης και ο Ντιγκά. Όσο κι αν υστερούν σε τεχνική. Θα μου πείτε, καλά αυτά αλλά στην Σούπερλιγκ δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα. Δυστυχώς, όσο τα εξτρέμ και το φορ δε βρίσκουν τα γκολ που πρέπει, η ομάδα δε μπορεί να αμελεί την ανασταλτική λειτουργία. Επιπλέον, αυτό που έχω δει εγώ από τον Κασάμι και ας με διορθώσει όποιος έχει δει το αντίθετο, είναι πως σε καταστάσεις πίεσης ΔΕΝ έχει το καθαρό μυαλό να βρει τη σωστή πάσα. Πράγμα το οποίο ΔΕΝ έχει ούτε ο Μανιάτης, ούτε ο Ντιγκά (πλην 2-3 ματς που με εξέπληξε). Πως θέλουμε λοιπόν να τους χωράμε στην ίδια εντεκάδα;

    Εγώ νομίζω πως δεν το βγάζει στη σέντρα ο Μίτσελ, απλά πως έχει τα κοχόνια να αφήνει στην άκρη τις δικές του επιλογές όταν βλέπει πως δε λειτουργούν. Καλά κάνει κατ'εμέ.
    Tα είπες όλα. Εκεί τραβάει κάτι σουτ της απελπισίας και καταστρέφει την επίθεση και τις προσπάθειες των συμπαικτών του. (πάντως κακός παίκτης δεν είναι)

  15. #172

    Εγγραφή
    07-08-2010

    Μηνύματα
    15.006
    Thanks
    8.634
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.322 φορές σε 3.694 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Pajtim Kasami

    Kαι άλλος φεύγει περιέργως...
    ΜenoumeEuropi τραλαλι λιλαλαλο

  16. #173
    AK-47 Το avatar του χρήστη Vass
    Εγγραφή
    28-12-2006

    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.198
    Thanks
    634
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.402 φορές σε 628 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Pajtim Kasami

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tα είπες όλα. Εκεί τραβάει κάτι σουτ της απελπισίας και καταστρέφει την επίθεση και τις προσπάθειες των συμπαικτών του. (πάντως κακός παίκτης δεν είναι)
    Όχι δεν είναι κακός παίχτης. Όπως κακοί παίχτες δεν είναι ούτε ο Ντουρμάζ, ούτε ο Ντοσεβί, ούτε παλιότερα ο Μαρέσκα με τον Όσκαρ . Αλλά το ποδόσφαιρο είναι ομαδικό άθλημα και τα εξαρτήματα της μηχανής πρέπει να ταιριάζουν το ένα με το άλλο για να δουλέψει σωστά ή τουλάχιστον κοντά σε αυτό που θέλουμε. Εκτός αν θεωρούμε πως ο Αμπντούν π.χ. απέδιδε όσα απέδιδε επειδή είχε αστείρευτο ταλέντο και όχι επειδή είχε φορ μπροστά του το οποίο ήξερε πως να κινηθεί στο χώρο και στο χρόνο.

    Ο μόνος παίχτης του Ολυμπιακού ο οποίος όσα χρόνια βλέπω την ομάδα, ακόμα και στην κακή του μέρα ήταν ικανός από το 0 να πάρει μόνος του ματς και την ομάδα στους ώμους του όσο κακούς συμπαίχτες κι αν είχε κατά καιρούς και δεν έβγαινε ούτε με ένταλμα σύλληψης από την εντεκάδα (ορθώς) ήταν ο Πρέντραγκ Τζώρτζεβιτς. Και δυστυχώς τέτοιον παίχτη ΔΕ θα ξαναβρούμε. Οι υπόλοιποι όλοι για εμένα είναι αναλώσιμοι.


    No existe el frio, no existe el hambre, solo Dios y la Patria! Viva la Patria

  17. #174

    Εγγραφή
    07-08-2010

    Μηνύματα
    15.006
    Thanks
    8.634
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.322 φορές σε 3.694 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Pajtim Kasami

    Μακάρι να είχαμε τον Αμπντούν* ο οποίος δεν έπρεπε φυσικά να είχε φύγει διότι στην τελευταία του σεζόν ήταν άριστος. Αριστος κατά κοινή ομολογία.
    Απλά και σε αυτήν την περίπτωση κάτι δεν κολλάει.
    Ο Βλαχοροναλντίνιο έπαιξε 7 φορές βασικός και μετά εξαφανίστηκε από προσωπου γης. Ενώ και ο Τζιμπούρ έφυγε.
    Ο Αβραάμ τα ίδια αλλά ήταν ο μόνος που "μίλησε".
    Τώρα προβλήματα με τον Κασάμι ο οποίος είναι ξαφνικά στην έξοδο. Κάτι δεν κολλάει καλά σε όλα αυτά, Μίτσελ είσαι υπό παρακολούθηση

    *
      Long Text Frame - Διαβάστε αν θέλετε με το κουμπάκι 'Εμφάνιση' το κείμενο:  
    Κοσμά για πόσο καιρό είναι το ban μου?
    ΜenoumeEuropi τραλαλι λιλαλαλο

  18. #175
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.116
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.549 φορές σε 14.234 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Pajtim Kasami

    Μέχρι να επιστρέψει ο Κάμπελ


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  19. #176
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.572
    Thanks
    10.345
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.000 φορές σε 5.332 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Pajtim Kasami

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Vass Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας μη γελιόμαστε, ο Κασάμι ήρθε για τη θέση που χρησιμοποιούσαμε το Σάμαρη και εάν η ομάδα ήταν το ίδιο παραγωγική με πέρσυ ο Κασάμι θα ήταν ό,τι πρέπει για αυτή τη θέση.



    .........................


    Ο Κασάμι δε μπορεί να κάνει αυτή τη δουλειά. Δεν είναι κόφτης σκυλί, δε θα τρέξει να μαρκάρει μέχρι να φτύσει τα πνευμόνια του και να παίξει ξύλο

    Δηλαδη ο Σαμαρης ετρεχε μεχρι θανατου κι εριχνε βρωμοξυλο;;; Ειπαμε Θωρ, αλλα οχι κι ετσι.

  20. #177
    Το avatar του χρήστη kwtsios
    Εγγραφή
    17-04-2007

    Περιοχή
    Αμβουργο
    Μηνύματα
    4.376
    Thanks
    8.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.849 φορές σε 1.286 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Pajtim Kasami

    Δεν είμαι ρατσιστής ούτε εθνικι, αλλά ο τύπος είναι Αλβανός ή μήπως όχι...
    Τι κάθεστε και ασχοληστε παίδες?
    Κακά στο κεφάλι, ειχε παιχτες και παίχτες για πούλημα η Φούλαμ αλλά ο βανζελ ψώνισε από σβέρκο.

  21. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Eddiedimitris (03-12-14)

  22. #178
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.261
    Thanks
    24.341
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.741 φορές σε 17.776 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Pajtim Kasami

    Οι περισσότεροι στο συνάφι, βλαμμένοι είναι, Δημήτρη: Άλλες σχολές βγάζουν πιο επαγγελματίες και μετριοπαθείς χαρακτήρες, άλλες πιο τραχείς και απρόβλεπτους.

    Δεν είμαστε παιδαγωγική ακαδημία. Βαλ'τον να παίξει στη θέση του και μην προσπαθείς να του σπάσεις τον τσαμπουκά, βαζοντάς τον να κάνει πράγματα που ουδέποτε έκανε για να τον βγάλεις άχρηστο. Πάρε από αυτόν, αυτό που έχει, πούλα τον και αν θέλει, ας γίνει και στρατηγός στον UCK - χεστήκαμε.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  23. Οι ακόλουθοι 5 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον voskos_7 για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (03-12-14), consigliere (03-12-14), Du3lisT (03-12-14), ILIAS-KORLEONE <<JESUS>> (03-12-14), Vass (03-12-14)

  24. #179
    AK-47 Το avatar του χρήστη Vass
    Εγγραφή
    28-12-2006

    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.198
    Thanks
    634
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.402 φορές σε 628 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Pajtim Kasami

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giovanni#10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη ο Σαμαρης ετρεχε μεχρι θανατου κι εριχνε βρωμοξυλο;;; Ειπαμε Θωρ, αλλα οχι κι ετσι.
    Στο ενδιάμεσο αναφέρω πως οι ανάγκες της θέσης πέρσι και φέτος άλλαξαν λόγω δυστοκίας στην επίθεση.


    No existe el frio, no existe el hambre, solo Dios y la Patria! Viva la Patria

  25. #180
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.572
    Thanks
    10.345
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.000 φορές σε 5.332 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Pajtim Kasami

    Το προσεξα. Πιο πολυ για χαβαλε το εγραψα.

Σελίδα 9 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 56789101112131929 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας