Σελίδα 9 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 567891011121319 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 161 έως 180 από 497

Θέμα: Omar Elabdellaoui

  1. #161
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ομάρ Ελ Αμπντέλ Αουί

    Εμενα μου αρεσει και μαλιστα περισσοτερο απο το σαλινο. Εσχατως τον θεωρω και καλυτερο απο τον μαζουακου. Ενα επιθετικογενες πλαγιο μπακ, ειναι δεδομενο πως αμυντικα θα εχει προβληματα, αλλα νομιζω αυτα ειναι σε λογικο βαθμο.

    Μεχρι ενα σημειο στη σεζον δεν τον εκτιμουσα καθολου, αλλα ειναι μεγαλος μαχητης και οταν εχει εντολη να μην ανεβαινει ειναι κατι παραπανω απο αξιοπρεπης αμυντικα.

    Το μονο του αρνητικο ειναι το ψηλο παιχνιδι, κυριως στα στημενα. Ενα προβλημα που εχει συνολικα η ομαδα. Ξεκιναει απο τα στοπερ, συνεχιζει με τα πλαγια μας μπακ και φτανει μεχρι τους μεσους, που οταν αμυνονται στα στημενα κερδιζουν ελαχιστες φορες.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  2. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον BrazHlias για αυτό το μήνυμα:

    nikos7 (14-12-14), Red Sting (11-12-14), voskos_7 (10-12-14)

  3. #162

    Εγγραφή
    07-08-2010

    Μηνύματα
    15.006
    Thanks
    8.634
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.322 φορές σε 3.694 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ομάρ Ελ Αμπντέλ Αουί

    Εμένα μ αρέσει πολύ αυτός ο παίκτης. Απλά χρειαζόμαστε λίγο πιο γερή άμυνα πίσω για να αφήνουμε παίκτες όπως ο Ομάρ και ο Μαζουάκου να φτιάχνουν παιχνίδι.
    ΜenoumeEuropi τραλαλι λιλαλαλο

  4. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    The Dude (10-12-14)

  5. #163
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ομάρ Ελ Αμπντέλ Αουί

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμενα μου αρεσει και μαλιστα περισσοτερο απο το σαλινο. Εσχατως τον θεωρω και καλυτερο απο τον μαζουακου. Ενα επιθετικογενες πλαγιο μπακ, ειναι δεδομενο πως αμυντικα θα εχει προβληματα, αλλα νομιζω αυτα ειναι σε λογικο βαθμο.

    Μεχρι ενα σημειο στη σεζον δεν τον εκτιμουσα καθολου, αλλα ειναι μεγαλος μαχητης και οταν εχει εντολη να μην ανεβαινει ειναι κατι παραπανω απο αξιοπρεπης αμυντικα.

    Το μονο του αρνητικο ειναι το ψηλο παιχνιδι, κυριως στα στημενα. Ενα προβλημα που εχει συνολικα η ομαδα. Ξεκιναει απο τα στοπερ, συνεχιζει με τα πλαγια μας μπακ και φτανει μεχρι τους μεσους, που οταν αμυνονται στα στημενα κερδιζουν ελαχιστες φορες.
    Και επιτέλους να κανει κατι ο Μίτσελ για να βοηθήσει τους 2 Αφρικανους (μπορει και Ευρωπαίους ) μπακ. Δεν ξερω τι θα κανει, αλλά δεν γινεται να παίζουμε με 4 πισω και να μην υπάρχουν εξτρεμ. Τα λεμε απο την αρχη της χρονιάς. Στα ματς που ο αντίπαλος ειναι καλύτερος απο εμας δεν παιζει προβλημα, γιατι αμυνόμαστε και ειναι λιγες οι φορες που βγαίνουμε μπροστα. Στα ματς που ειμαστε διαρκώς μπροστα, τα μπακ τα φτυνουν, ενώ υπάρχουν και πολλα κενά πισω. Ισως τελικα το 3-5-2 ειναι η λύση για την Ελλάδα και αποδειχθεί πιο επιθετικό απο όσο δείχνει στα χαρτιά.
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  6. #164
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ομάρ Ελ Αμπντέλ Αουί

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red Sting Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και επιτέλους να κανει κατι ο Μίτσελ για να βοηθήσει τους 2 Αφρικανους (μπορει και Ευρωπαίους ) μπακ. Δεν ξερω τι θα κανει, αλλά δεν γινεται να παίζουμε με 4 πισω και να μην υπάρχουν εξτρεμ. Τα λεμε απο την αρχη της χρονιάς. Στα ματς που ο αντίπαλος ειναι καλύτερος απο εμας δεν παιζει προβλημα, γιατι αμυνόμαστε και ειναι λιγες οι φορες που βγαίνουμε μπροστα. Στα ματς που ειμαστε διαρκώς μπροστα, τα μπακ τα φτυνουν, ενώ υπάρχουν και πολλα κενά πισω. Ισως τελικα το 3-5-2 ειναι η λύση για την Ελλάδα και αποδειχθεί πιο επιθετικό απο όσο δείχνει στα χαρτιά.
    ο ομαρ ειναι νορβηγος νομιζω.

    Ειναι ενα θεμα αυτο που λες, αλλα αυτη τη στιγμη δεν υπαρχουν και εξτρεμ ικανα στην ομαδα. Προχθες που επαιξε ο φουστερ δεξια, καναμε πλακα απο την πλευρα και χωρις ιδιαιτερο κινδυνο στην αμυνα.

    Τα αμυντικα κενα ειναι ενα αλλο θεμα, θεωρω πως ο μιτσελ εχει υποτιμησει λιγο τους αντιπαλους, θεωρωντας πως τη δουλεια των "πλαγιων" μπορει να την κανουν τα μπακ μας, χωρις να κινδυνευσουμε στην αμυνα. Δεν γινεται.

    Το 3-5-2 θεωρητικα μας παει, αλλα δεν νομιζω πως μπορει να εφαρμοστει. Δεκεμβρη μηνα ειναι ρισκο να αρχισουν οι δοκιμες σε τελειως διαφορετικο συστημα. Απο την αλλη δεν υπαρχουν και αρκετα στοπερ. Θα καλυψουμε τα νωτα μας αμυντικα αλλα επιθετικα δεν θα γινει κατι καλυτερο, ισα ισα θα πρεπει να βγαλουμε εξω εναν μεσοεπιθετικο για να βαλουμε ενα στοπερ. Τα ακραια μπακ παραπανω πραγματα δεν μπορουν να προσφερουν επιθετικα, αφου και τωρα εχουν απολυτη ελευθερια.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  7. #165
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ομάρ Ελ Αμπντέλ Αουί

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο ομαρ ειναι νορβηγος νομιζω.

    Ειναι ενα θεμα αυτο που λες, αλλα αυτη τη στιγμη δεν υπαρχουν και εξτρεμ ικανα στην ομαδα. Προχθες που επαιξε ο φουστερ δεξια, καναμε πλακα απο την πλευρα και χωρις ιδιαιτερο κινδυνο στην αμυνα.

    Τα αμυντικα κενα ειναι ενα αλλο θεμα, θεωρω πως ο μιτσελ εχει υποτιμησει λιγο τους αντιπαλους, θεωρωντας πως τη δουλεια των "πλαγιων" μπορει να την κανουν τα μπακ μας, χωρις να κινδυνευσουμε στην αμυνα. Δεν γινεται.

    Το 3-5-2 θεωρητικα μας παει, αλλα δεν νομιζω πως μπορει να εφαρμοστει. Δεκεμβρη μηνα ειναι ρισκο να αρχισουν οι δοκιμες σε τελειως διαφορετικο συστημα. Απο την αλλη δεν υπαρχουν και αρκετα στοπερ. Θα καλυψουμε τα νωτα μας αμυντικα αλλα επιθετικα δεν θα γινει κατι καλυτερο, ισα ισα θα πρεπει να βγαλουμε εξω εναν μεσοεπιθετικο για να βαλουμε ενα στοπερ. Τα ακραια μπακ παραπανω πραγματα δεν μπορουν να προσφερουν επιθετικα, αφου και τωρα εχουν απολυτη ελευθερια.
    Μεσα απο το Όσλο ειναι ο Ομαρ

    Το προβλημα μας δεν ειναι το ποσο περισσότερο μπορούν να προσφέρουν τα ακραία μπακ, αλλα το πώς θα γινει να μην μενει εκτεθιμενη η αμυνα. Υπαρχει χοντρό προβλημα με τις θεωρητικά αδύναμες ομάδες. Εχει φανεί σε ολα τα ματς αυτο. Δεν ξερω αν το 3-5-2 ειναι η λύση, αλλα αυτο που κανει ο όμορφος σιγουρα δεν λύνει κατι. Δεν εχει δοκιμάσει τιποτα διαφορετικό απο την αρχη της σεζόν. Καποιο τρικ, κατι ρε παιδί μου. Ας βρει τη λύση.
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  8. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (11-12-14)

  9. #166
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ομάρ Ελ Αμπντέλ Αουί

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο ομαρ ειναι νορβηγος νομιζω.
    Εννοείται. Φαίνεται άλλωστε και από την ξανθιά χαίτη, και το όνομα... ο τύπος είναι βέρος Νοργουίτζιαν...
    There is a Dude in town

  10. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον The Dude για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (11-12-14), giovanni#10 (11-12-14)

  11. #167
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.183
    Thanks
    24.333
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.722 φορές σε 17.762 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ομάρ Ελ Αμπντέλ Αουί

    Εγώ, τον είδα για καλό, σήμερα.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  12. #168
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ομάρ Ελ Αμπντέλ Αουί

    Γενικα, νομιζω ειναι απο τους πιο σταθερούς παίκτες.
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  13. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (14-12-14)

  14. #169
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.183
    Thanks
    24.333
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.722 φορές σε 17.762 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ομάρ Ελ Αμπντέλ Αουί

    Γενικά, είμαι σίγουρος ότι πρέπει να πάρει ανάσες, γιατί, σήμερα, ούτε επιθετικά βοήθησε καθόλου, επί της ουσίας.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  15. #170
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ομάρ Ελ Αμπντέλ Αουί

    Πολυ καλος παιχτης, παλικαρι, αντοχες τεραστιες, μπαλα ξερει υπεραρκετη για δεξι μπακ, οταν δεν εχει εντολη να ξαμολιεται στο ξεφωτο, ειναι εξαιρετικος και αμυντικα.

    Οσες φορες εχει εκτεθει αμυντικα, ειναι εξαιτιας εντολης του μιτσελ να ειναι φουλ επιθεση. Ειναι ενα "ελεγχομενο" (?) ρισκο που παιρνει ο ισπανος φετος.

    Η συνολικη του αποδοση σιγουρα ειναι καλυτερη απο του μαζουακου.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  16. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    kwtsios (08-01-15)

  17. #171
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ομάρ Ελ Αμπντέλ Αουί

    Καλά το πάει.
    There is a Dude in town

  18. #172
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.183
    Thanks
    24.333
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.722 φορές σε 17.762 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ομάρ Ελ Αμπντέλ Αουί

    Καλός.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  19. #173
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.453
    Thanks
    13.180
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.093 φορές σε 7.894 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ομάρ Ελ Αμπντέλ Αουί

    Ελαμπντελαουί: "Αποκτώ νοοτροπία νικητή στον Ολυμπιακό"



    Ο Ομάρ Ελαμπντελαουί έκανε δηλώσεις σε κυριακάτικη εφημερίδα και αναφέρθηκε στη νοοτροπία νικητή που αποκτά στον Ολυμπιακό, μίλησε για την Ντνίπρο και για το "δώρο" που θέλει να κάνει στον κόσμο της ομάδας.
    Στην εφημερίδα "Real News" μίλησε ο Ομάρ Ελαμπντελαουί. Ο ακραίος μπακ του Ολυμπιακού, αναφέρθηκε στη νοοτροπία νικητή που αποκτά, παίζοντας για λογαριασμό των Πειραιωτών, στην επόμενη αντίπαλο στο Europa League, την Ντνίπρο και στο "δώρο" που θέλει να κάνει ενόψει Χριστουγέννων στον "ερυθρόλευκο" κόσμο.

    Ο 23χρονος, ανέφερε αρχικά: "Η αλήθεια είναι πως ο Ολυμπιακός με βοηθάει να φτιάξω χαρακτήρα παίζοντας με τη φανέλα του. Χαρακτήρα νικητή. Αλλάζει και η νοοτροπία μου. Αποκτώ νοοτροπία νικητή παίζοντας γι' αυτήν την ομάδα. Όπως ξέρετε, σε μια ομάδα όπως ο Ολυμπιακός, όλοι περιμένουν να κερδίζεις κάθε ματς. Κι αυτό, κατά τη γνώμη μου, είναι κάτι καλό. Μαθαίνω ως ποδοσφαιριστής και βελτιώνομαι".
    Στη συνέχεια σχολίασε την κλήρωση του Europa League και την Ντνίπρο: "Αν και δεν ξέρω ακόμα πολλά για την ομάδα που θα αντιμετωπίσουμε, είμαι χαρούμενος με την κλήρωση. Νομίζω πως έχουμε καλές πιθανότητες να πάμε στον επόμενο γύρο. Και σίγουρα οι πιθανότητες πρόκρισης αυξάνονται αν κάνουμε παιχνίδια όπως αυτά με τη Γιουβέντους και την Ατλέτικο στο 'σπίτι' μας. Ειδικά αυτά τα δύο".
    Τέλος, απάντησε σε ερώτηση για το δώρο που θα ήθελε να κάνει στους οπαδούς της ομάδας ενόψει Χριστουγέννων: "Θέλουμε να τα πάμε καλά στο πρωτάθλημα, δηλαδή να το κατακτήσουμε και φυσικά να πάμε όσο πιο μακριά γίνεται στο Europa League. Όλα αυτά θα είναι ένα... δώρο από εμάς για τους οπαδούς μας. Όλοι θέλουμε τον τίτλο του πρωταθλητή. Εγώ θα δίνω τον καλύτερο εαυτό μου σε κάθε διοργάνωση στην οποία συμμετέχουμε. Το ίδιο έκανα και στο Champions League. Δυστυχώς δεν καταφέραμε να πάμε στον επόμενο γύρο, παρότι φτάσαμε κοντά".
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  20. #174
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.183
    Thanks
    24.333
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.722 φορές σε 17.762 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ομάρ Ελ Αμπντέλ Αουί

    Παίζει σε δύο φάσεις: Παίρνει την μπάλα και μετά την κυνηγάει για να την κρατήσει... Αν δεν τραβάει και κανένας άλλος κοντινός, τον ήπιε - όλα λάθος φαίνεται να τα κάνει.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  21. #175
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ομάρ Ελ Αμπντέλ Αουί

    Μες στην βλακεια και την τρελλη χαρα.
    Nα φερουμε πισω τον Αμπντουν να κανουν την δεξια πλευρα της ομαδας ο ηλιθιος και ο πανηλιθιος.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  22. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον sabar77 για αυτό το μήνυμα:

    giovanni#10 (04-01-15), kwtsios (05-01-15), voskos_7 (04-01-15)

  23. #176
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.453
    Thanks
    13.180
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.093 φορές σε 7.894 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ομάρ Ελ Αμπντέλ Αουί

    Ελαμπντελαουί: "Σε μεγάλο κλαμπ ο Μίτσελ"



    Ο Ομάρ Ελαμπντελαουί εξέφρασε την έκπληξη του για την απόλυση του Μίτσελ και υποστήριξε πως ο Ισπανός τεχνικός θα είναι σύντομα προπονητής σε μεγάλο κλαμπ.
    Ο Νορβηγός διεθνής άσος παραχώρησε δηλώσεις στην ιστοσελίδα της πατρίδας του "[Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]", όπου ρωτήθηκε σχετικά με το γεγονός της απόλυσης του Μίτσελ από την τεχνική ηγεσία του Ολυμπιακού.

    "Ήταν έκπληξη για εμάς το γεγονός. Δεν πέρασε από το μυαλό μου μέχρι που ειδοποιήθηκαν όλοι οι παίκτες να βρεθούν στο προπονητικό κέντρο το απόγευμα της Τρίτης.
    Κανείς παίκτης δεν γνωρίζει γιατί απολύθηκε", τόνισε αρχικά ο Ελαμπντελαουί που υποστήριξε πως ο Ισπανός τεχνικός θα είναι σύντομα προπονητής σε μεγάλο κλαμπ:
    "Προφανώς η διοίκηση δεν ήταν αρκετά ευχαριστημένη. Προσωπικά ήμουν πολύ ικανοποιημένος από τον Μίτσελ. Πράγματι, δεν παίζαμε πάντα καλά, αλλά είχαμε θετικά αποτελέσματα.
    Είχαμε καλή παρουσία στο Champions League και φτάσαμε πολύ κοντά στην πρόκριση. Είμαι σίγουρος πως ο Μίτσελ θα είναι προπονητής σε ένα άλλο μεγάλο κλαμπ πολύ σύντομα".
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  24. #177
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ομάρ Ελ Αμπντέλ Αουί

    Ειναι και αυτος απο αυτους που ηταν τσακωμενος ο μιτσελ;
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  25. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    kwtsios (08-01-15)

  26. #178
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ομάρ Ελ Αμπντέλ Αουί

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι και αυτος απο αυτους που ηταν τσακωμενος ο μιτσελ;

    όxι. Απλά όταν φεύγει κάποιος γινεται και συνάμα αγαπητός.

  27. #179
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.183
    Thanks
    24.333
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.722 φορές σε 17.762 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ομάρ Ελ Αμπντέλ Αουί

    Καλός, ο μόνος που προσπάθησε.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  28. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    The Dude (08-01-15)

  29. #180
    Το avatar του χρήστη kwtsios
    Εγγραφή
    17-04-2007

    Περιοχή
    Αμβουργο
    Μηνύματα
    4.376
    Thanks
    8.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.849 φορές σε 1.286 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ομάρ Ελ Αμπντέλ Αουί

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Reds Εμφάνιση μηνυμάτων
    όxι. Απλά όταν φεύγει κάποιος γινεται και συνάμα αγαπητός.
    Oπως ο Ζικο, Ο Ζαρντιμ, ο Λεμονης και παει λεγοντας...

  30. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (08-01-15)

Σελίδα 9 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 567891011121319 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας