Σελίδα 59 από 75 ΠρώτηΠρώτη ... 91929394955565758596061626369 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.161 έως 1.180 από 1485

Θέμα: Roberto Jimenez Gago

  1. #1161
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.154
    Thanks
    24.328
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.709 φορές σε 17.750 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Roberto Jimenez Gago

    30 χαρτιά και για τους δύο και τα μπάζα, για την χωματερή.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  2. #1162
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.433
    Thanks
    13.172
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.081 φορές σε 7.888 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Roberto Jimenez Gago

    Στην λίστα της Βαλένθια ο Ρομπέρτο




    Ο σοβαρός τραυματισμός του Ντιέγκο Άλβες αναγκάζει την Βαλένθια να ψάξει για βασικό γκολκίπερ ενόψει της νέας σεζόν. Πετρ Τσεχ, Κέιλορ Νάβας και Ρομπέρτο Χιμένεθ Γκάγκο του Ολυμπιακού, ανάμεσα στους υποψήφιους στόχους των "νυχτερίδων".
    Το τίμημα της κατάκτησης της 4ης θέσης για την Βαλένθια στην Primera Division ήταν υψηλό, καθώς στο τελευταίο ματς της σεζόν απέναντι στην Αλμερία, [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ], με αποτέλεσμα να μείνει εκτός δράσης για αρκετούς μήνες.

    Εκτός από το Κόπα Αμέρικα, ο Ντιέγκο Άλβες θα χάσει και ένα σημαντικό μέρος στο ξεκίνημα της αγωνιστικής περιόδου 2015-16, ενώ υπάρχει πάντα ένα ερωτηματικό για την κατάσταση στην οποία θα βρίσκεται ένας παίκτης όταν επιστρέφει από ένα τόσο σοβαρό τραυματισμό.
    Για τον λόγο αυτό οι "νυχτερίδες" αποφάσισαν πως πρέπει να κινηθούν για την απόκτηση βασικού τερματοφύλακα ενόψει της νέας σεζόν, με πέντε ονόματα να φιγουράρουν αυτή τη στιγμή στη λίστα της ισπανικής ομάδας: σε τυχαία σειρά, πρόκειται για τους Κίκο Κασίγια (Εσπανιόλ), Κέιλορ Νάβας (Ρεάλ Μαδρίτης), Χερόνιμο Ρούλι (Ρεάλ Σοθιεδάδ), Πετρ Τσεχ (Τσέλσι) και Ρομπέρτο Χιμένεθ Γκάγκο (Ολυμπιακός).
    Ο γκολκίπερ των "ερυθρολεύκων" αρέσει στον τεχνικό της Βαλένθια, Νούνο Εσπίριτο, ενώ ο ατζέντης του Ισπανού πορτιέρε έχει καλές σχέσεις με τον ιδιοκτήτη της ομάδας, Πίτερ Λιμ. Στην Ισπανία εικάζουν πως πολύ δύσκολα μπορεί να προχωρήσουν οι περιπτώσεις των Τσεχ, Κασίγια και Ρούλι για την Βαλένθια και βλέπουν τις "νυχτερίδες" να καταλήγουν ανάμεσα σε Νάβας και Ρομπέρτο.
    Ο τερματοφύλακας του Ολυμπιακού δεσμεύεται με συμβόλαιο μέχρι το 2018, ενώ την χειμερινή μεταγραφική περίοδο του 2014 οι Πειραιώτες είχαν δαπανήσει 6 εκ. ευρώ για να αποκτήσουν τα δικαιώματα του από την Ατλέτικο Μαδρίτης.
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  3. #1163
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.433
    Thanks
    13.172
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.081 φορές σε 7.888 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Roberto Jimenez Gago

    Δέλεαρ και ρίσκο για Ρομπέρτο




    Ίντερ και Βαλένθια σκέφτονται την λύση του Ρομπέρτο για την θέση του βασικού γκολκίπερ. Δέλεαρ το Campionato και η Primera για τον Ισπανό γκολκίπερ αλλά και ρίσκο να επιστρέψει εκεί που ήταν προ Ολυμπιακού.
    Ο Ρομπέρτο ουδέποτε έχει θέσει θέμα μεταγραφής του στην ΠΑΕ Ολυμπιακός. Ίσα ίσα, που ο Ισπανός γκολκίπερ έχει επαναλάβει κάμποσες φορές πως αισθάνεται πολύ καλά στον Πειραιά, δεν σκέφτεται να φύγει και δεν ξεχνάει την ευκαιρία που του έδωσαν και την εμπιστοσύνη που του έδειξαν οι "ερυθρόλευκοι".

    Όλα καλά μέχρι εδώ, ωστόσο αυτό δεν σημαίνει πως αποκλείεται η περίπτωση να μετακομίσει το φετινό καλοκαίρι ο 29χρονος πορτιέρε. Ίντερ και Βαλένθια είναι δύο ομάδες που ενδιαφέρονται σοβαρά για τον Ρομπέρτο Χιμένεθ Γκάγκο και εφόσον μετουσιώσουν σε επίσημη πρόταση την εκτίμηση τους στο πρόσωπο του Ισπανού γκολκίπερ, αυτό σημαίνει δύο πράγματα:
    Πολύ καλά χρήματα και Campionato στην περίπτωση των "νερατζούρι", Primera Division και... τα παιδιά του στην περίπτωση των "νυχτερίδων". Σε κάθε εκδοχή υπάρχουν δύο κοινοί παρονομαστές: η θέση του βασικού και η ευκαιρία να πρωταγωνιστεί σε ένα top επιπέδου πρωτάθλημα.
    Είναι σαφές λοιπόν πως όσο ευγνώμων και συναισθηματικά "δεμένος" αν είναι ο Ρομπέρτο με τον Ολυμπιακό, Ίντερ και Βαλένθια αποτελούν σίγουρα ένα δέλεαρ, όχι μόνο για τον ίδιο, αλλά για κάθε ποδοσφαιριστή που αγωνίζεται σε ένα πρωτάθλημα όπως το ελληνικό και έχει την δυνατότητα να μετακομίσει σε ένα πολύ μεγαλύτερο. Και επαναλαμβάνουμε, με βασικό ρόλο στην ενδεκάδα.
    Το συμβόλαιο του Σαμίρ Χαντάνοβιτς με τους "νερατζούρι" ολοκληρώνεται τον Ιούνιο του 2016 και μέχρι στιγμής ο Σλοβένος διεθνής γκολκίπερ αρνείται να το ανανεώσει, ψάχνοντας για μια ομάδα με την οποία θα μπορεί να πρωταγωνιστήσει στα ευρωπαϊκά Κύπελλα και κυρίως στο Champions League.
    Η Ίντερ δεν έχει άλλη λύση από το να πουλήσει τον 31χρονο (14/7/1984) τερματοφύλακα (πρέπει πάντως να σημειώσουμε πως για την ώρα δεν υπάρχουν προτάσεις παρά μόνο σενάρια για τον Χαντάνοβιτς) και να βάλει μερικά ευρώ στα ταμεία της. Στο Μιλάνο λοιπόν ψάχνουν για βασικό γκολκίπερ και... λιγουρεύονται τον Ρομπέρτο.
    Την ίδια όρεξη κάνουν στο ακόμη πιο μακρινό, από την Ελλάδα, Λεβάντε. Και συγκεκριμένα στην Βαλένθια. Εκεί όπου είδαν την 4η θέση της Primera Division να κατακτάται έναντι ακριβού τιμήματος, καθώς στο τελευταίο ματς της σεζόν απέναντι στην Αλμερία, [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ], με αποτέλεσμα να μείνει εκτός δράσης για αρκετούς μήνες. Χάνοντας δεδομένα ένα μεγάλο κομμάτι από το ξεκίνημα της αγωνιστικής περιόδου 2015-16 (χώρια του Copa America).
    Οι "νυχτερίδες" λοιπόν ψάχνουν για βασικό τερματοφύλακα. Για διάφορους λόγους η απόκτηση ενός εκ των Τσεχ (Τσέλσι), Ρούλι (Σοθιεδάδ) και Κασίγια (Εσπανιόλ) είναι δύσκολη και η διοίκηση της Βαλένθια καταλήγει σε έναν από τους Κέιλορ Νάβας (Ρεάλ Μαδρίτης) και Ρομπέρτο Χιμένεθ Γκάγκο.
    Τόσο η Ίντερ, όσο και η Βαλένθια είναι δύο περιπτώσεις που μπορούν να προσφέρουν κίνητρα και προοπτικές στον γκολκίπερ του Ολυμπιακού. Ενδεχομένως και μια πιο εύκολη κλήση του στην εθνική Ισπανίας.
    Ωστόσο είναι δεδομένο πως για τον Ρομπέρτο υπάρχει ρίσκο. Γιατί στον Πειραιά πολύ γρήγορα κατάφερε και κέρδισε εμπιστοσύνη και πλήρη αναγνώριση των ικανοτήτων του.
    Κανείς δεν θα του πει τίποτα, κανείς δεν θα γκρινιάξει, ποτέ δεν θα νιώσει αφόρητη πίεση, αν τύχει να περάσει ένα κακό φεγγάρι. Και το γεγονός πως άπαντες τον περιέβαλαν με εμπιστοσύνη, του επιτρέπει να δουλεύει απερίσπαστος καθημερινά στο Αθλητικό Κέντρο Ρέντη και να διατηρεί την απόδοση του σε υψηλά επίπεδα.
    Μπορεί κάποιος να του εγγυηθεί κάτι ανάλογο στην Ιταλία ή την πατρίδα του; Τι θα γίνει αν το ξεκίνημα του ή κάποιες εμφανίσεις του μεσούσης της σεζόν σε Ίντερ ή Βαλένθια, δεν είναι καλές; Θα βρει εκεί την ίδια εμπιστοσύνη; Την ευτυχή συγκυρία να δουλεύει χωρίς την -κακώς εννοούμενη- πίεση; Μήπως θα είναι ορατός ο κίνδυνος να επιστρέψει στην προ-Ολυμπιακού κατάσταση του; Όταν Ατλέτικο Μαδρίτης και Μπενφίκα δεν τον υπολόγιζαν;
    Ο Ολυμπιακός δεν θέλει να πουλήσει τον παίκτη, ούτε ο ίδιος έχει τάσεις φυγής από τον Πειραιά. Ωστόσο κανείς δεν ξέρει τι μπορεί να συμβεί αν φτάσει επίσημη πρόταση στα γραφεία της ΠΑΕ. Πολύ περισσότερο αν Ίντερ και Βαλένθια ματσάρουν τη ρήτρα στο συμβόλαιο του Ισπανού με τον Ολυμπιακό.
    Εκεί μετά είναι καθαρά θέμα του Ρομπέρτο αν θελήσει να μετακομίσει ή όχι σε άλλες πολιτείες. Και όπως είπαμε πιο πάνω, θα πρέπει ουσιαστικά να αποφασίσει αν το δέλεαρ αξίζει για το ρίσκο που θα πρέπει να πάρει.
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  4. #1164
    Το avatar του χρήστη SOLID
    Εγγραφή
    20-02-2009

    Περιοχή
    Stretford End
    Μηνύματα
    8.972
    Thanks
    3.793
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.345 φορές σε 3.423 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Roberto Jimenez Gago

    Καλη εξελιξη για εμας,αν και ειμαι σχεδον σιγουρος οτι εχει συμφωνησει με κλαμπ στην Ισπανια



    Χαντανοβιτς στην Ιντερ μεχρι το 2019,με 3εκ/χρονο

  5. #1165
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Roberto Jimenez Gago

    Αν φυγει ο ρομπερτο δεν θα με χαλαγε ο καρνεζης παντως.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  6. #1166
    .
    Εγγραφή
    19-02-2015

    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    169
    Thanks
    101
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 90 φορές σε 56 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Roberto Jimenez Gago

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν φυγει ο ρομπερτο δεν θα με χαλαγε ο καρνεζης παντως.
    Και άμα αρχίσουν να σφυρανε πέναλτι ποιος θα πέφτει μπας και πιάσει κανένα;

  7. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    giovanni#10 (03-06-15)

  8. #1167
    Το avatar του χρήστη thelastbaron
    Εγγραφή
    01-10-2014

    Μηνύματα
    4.075
    Thanks
    1.182
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.417 φορές σε 1.946 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Roberto Jimenez Gago

    Δεν βλεπω το λογο να φυγει φετος ο Ρομπερτο. Κανει αλλη μια καλη χρονια στο Τσ.Λ. και του χρονου βλεπει. Θα εχει τραβηξει και περισσοτερο ενδιαφερον. Το να παει στην Ιντερ που δεν βγηκε Ευρωπη χωρις να ειναι σιγουρο οτι φευγει ο Χαντανοβιτς, και με τους οπαδους να περιμενουν να παρει ευκαιριες ο Μπαρντι ειναι ρισκο για τον ιδιο. Ασε που ουτε του χρονου τη βλεπω καλα την Ιντερ.
    Η Βαλενθια θα του προσφερε καλη προοπτικη, ο Αλβες επαθε ρηξη χιαστων αν δεν κανω λαθος, αλλα κοιταει αλλου προς το παρον απ'οτι φαινεται.

  9. #1168
    Devotion Το avatar του χρήστη vasilis-thrylos7
    Εγγραφή
    11-03-2011

    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    7.359
    Thanks
    4.052
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.577 φορές σε 2.484 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Roberto Jimenez Gago

    Σε περιπτωση που φυγει ο Ρομπερτο, θα πρεπει ολα τα λεφτα απο τη μεταγραφη του να πανε σε τερματοφυλακα. Με δανεικο, ελευθερο κλπ σε αυτη τη θεση στην καλυτερη να σου βγει Παρντο. Βεβαια και ο Ρομπερτο δανεικος ηρθε, αλλα ηταν μαλλον η εξαιρεση, κρινοντας απο τις κινησεις της τελευταιας 3ετιας.
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  10. #1169
    Ξάδελφος του Τζον Τάραμας Το avatar του χρήστη Nistisimos
    Εγγραφή
    23-06-2013

    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    647
    Thanks
    304
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 374 φορές σε 221 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Roberto Jimenez Gago

    Γενικά όσα χρήματα και να δώσεις είναι ρίσκο αν θα σου βγει, ακόμα και αν είναι καταξιωμένος τερματοφύλακας. Είναι πολύ περίεργη η θέση.
    "I'm gonna make him an offer he can't refuse"

  11. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (03-06-15)

  12. #1170
    #include <olympiacos> Το avatar του χρήστη AIIZ
    Εγγραφή
    03-12-2007

    Περιοχή
    Ελλάδα
    Μηνύματα
    12.334
    Thanks
    778
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.437 φορές σε 2.883 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Roberto Jimenez Gago

    αν του έχουν τάξει θέση βασικού σε ισπανικό ή ιταλικό πρωτάθλημα τότε σίγουρα θα θελήσει να φύγει.

  13. #1171
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.433
    Thanks
    13.172
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.081 φορές σε 7.888 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Roberto Jimenez Gago

    Ρομπέρτο: "Έχω ακόμη τρία χρόνια συμβόλαιο και δεν σχεδιάζω τίποτα"




    Ο Ρομπέρτο μίλησε στην Marca, παραδέχθηκε ότι θα ήθελε να επιστρέψει στην Ισπανία αλλά ξεκαθάρισε ότι έχει ακόμη τρία χρόνια συμβόλαιο στον Ολυμπιακό και δεν σχεδιάζει τίποτα.
    "Ήταν μια πολύ καλή χρονιά. Για πρώτη φορά στην καριέρα μου κερδίζω δύο τίτλους την ίδια σεζόν. Παρότι υπήρξαν δυσκολίες, πετύχαμε τους στόχους μας", [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ] και στη συνέχεια ρωτήθηκε για την συνύπαρξη του με τον Μίτσελ:

    "Ήρθε από το πουθενά και έπρεπε να προσαρμοστούμε γρήγορα. Έπαιξε σημαντικό ρόλο στην μεταγραφή μου και μου έδωσε μεγάλη αυτοπεποίθηση. Αφότου έφυγε δεν μπορούσα να φανταστώ άλλον προπονητή εκτός από αυτόν".
    Η άποψη του Ισπανού γκολκίπερ για τον, Ίκερ Κασίγιας είναι ξεκάθαρη:
    "Η καριέρα του Κασίγιας τον δικαιώνει. Είναι ένας μύθος για το ποδόσφαιρο της χώρας μας. Έχει την εικόνα ενός τερματοφύλακα που αξίζει σεβασμό. Υπάρχουν πράγματα που μπορούν να πονέσουν και να επηρεάσουν. Ο Κασίγιας έχει την εμπειρία να αποδώσει σε υψηλό επίπεδο, όπως έκανε μέχρι τώρα".
    Όσον αφορά μια πιθανή μεταγραφή του Ντε Χέα στην Ρεάλ Μαδρίτης και αν είναι έτοιμος για αυτή την πρόκληση, ο γκολκίπερ του Ολυμπιακού εμφανίστηκε σίγουρος για τον συμπατριώτη του:
    "Τον ξέρω από μικρή ηλικία. Πέρσι αγωνιστήκαμε ως αντίπαλοι στο Champions League και με έκανε περήφανο το γεγονός πως τον είδα βελτιωμένο. Είναι μεγάλος τερματοφύλακας και ενδιαφέρει τοπ συλλόγους. Είναι μαθημένος και μπορεί να ανταπεξέλθει σε κάθε πρόκληση".
    Ο Ρομπέρτο δεν θα μπορούσε να μην ερωτηθεί για τα δικά του σχέδια σχετικά με την καριέρα του και ενδεχόμενη επιστροφή του στην Primera Division:
    "Στο μέλλον θα το ήθελα. Τώρα δεν μπορώ να μετανιώσω το γεγονός πως πήγα στο εξωτερικό και θα συνεχίσω εκεί για όσο ακόμη χρειάζεται. Κέρδισα τίτλους με τους μεγαλύτερους συλλόγους σε Πορτογαλία και Ελλάδα, αλλά στο τέλος, η ιδιοσυγκρασία μου με κάνει να ζητάω νέους προορισμούς στην καριέρα μου. Κρατάω την εμπειρία όλων αυτών των αγώνων στην Ευρώπη που αποτελούν τις καλύτερες στιγμές στην καριέρα μου".
    Ο τερματοφύλακας του Ολυμπιακού αναφέρθηκε στο ενδιαφέρον της Βαλένθια, ωστόσο ξεκαθάρισε πως έχει τρία ακόμη χρόνια συμβόλαιο με τους Πειραιώτες και δεν σκέφτεται, ούτε σχεδιάζει κάτι.
    "Είναι πάντοτε ωραίο να μιλάς με μεγάλους συλλόγους. Αλλά σήμερα, είμαι ήρεμος και απολαμβάνω τις διακοπές μου. Προσπαθώ να απομονώσω τον εαυτό μου από το οτιδήποτε. Έχω ακόμη τρία χρόνια συμβόλαιο και δεν σχεδιάζω τίποτα".
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  14. #1172
    Sad but true Το avatar του χρήστη Rena
    Εγγραφή
    08-04-2006

    Περιοχή
    Twilight zone
    Μηνύματα
    15.778
    Thanks
    15.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.455 φορές σε 5.222 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Roberto Jimenez Gago

    Το ειδα και χαρηκα,αλλα μετα θυμηθηκα οτι κανεις δεν ενδιαφερεται για το τι σχεδιαζει αυτος.Το θεμα ειναι τι σχεδιαζει ο προεδρος γι αυτον.
    Το κακο για το τιμ δικαιολογιων του ολυμπιακου ειναι οτι διαβασα οτι εκανε σχεση με ελληνιδα,οποτε δε μπορει να χρησιμοποιηθει η δικαιολογια οτι η γυναικα του θελει να γυρισει ισπανια.

  15. #1173
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.154
    Thanks
    24.328
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.709 φορές σε 17.750 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Roberto Jimenez Gago

    Ίσα - ίσα: Η γυναίκα του, θα θέλει να πάει στην Ισπανία, γιατί εδώ, μεταξύ των άλλων, έχει πάρει τα φύλλα και τα δέντρα και δεν την χωράει ο τόπος...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  16. #1174
    Sad but true Το avatar του χρήστη Rena
    Εγγραφή
    08-04-2006

    Περιοχή
    Twilight zone
    Μηνύματα
    15.778
    Thanks
    15.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.455 φορές σε 5.222 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Roberto Jimenez Gago

    Ο Ολυμπιακός δέχτηκε σύμφωνα με δημοσιεύματα στην Ισπανία και την Αγγλία πρόταση από την Άρσεναλ για τον Ρομπέρτο Χιμένεθ, όμως την απέρριψε καθώς τα περίπου 6.000.000 ευρώ των Λονδρέζων δεν κρίθηκαν ικανοποιητικά.

    Όπως αναφέρουν νεότερα τηλεγραφήματα, οι "κανονιέρηδες" σκέφτονται να επανέλθουν και αυτή τη φορά θα παίξουν το ισχυρό... χαρτί Τζοέλ Κάμπελ.

    Υπάρχει πρόθεση να προτείνουν στον Ολυμπιακό ως έμψυχο αντάλλαγμα τον Κοσταρικανό, μαζί με χρήματα, για να φτάσουν στην απόκτηση του Ισπανού πορτιέρε.

    Ένα σενάριο το οποίο αν πάρει... σάρκα και οστά, σίγουρα θα βάλει σε σκέψεις τους ανθρώπους του Ολυμπιακού που ψάχνουν εξτρέμ της κλάσης του Τζοέλ Κάμπελ.

    Πηγη:/www.redgoal.gr
    Αν και το συζητατε και σε αλλο θεμα,το γραφω και εδω.Τι βλακειες ειναι αυτες?
    Μου αρεσει που μολις εγραψα οτι κατι καλο παμε να κανουμε.

    Αν πουλησουν ρομπερτο,ας πουλησουν και το φιμπς μαζι,επειδη βαζει γκολ και χαλαει την πιατσα.

  17. #1175
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.111
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.548 φορές σε 14.233 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Roberto Jimenez Gago

    Kαι τον Πάρντο τι θα τον κάνουμε? Θα τον πουλήσουμε για να πάρουμε ως αντάλλαγμα τον Ούρκο Πάρντο?
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  18. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Rena (13-08-15)

  19. #1176
    Το avatar του χρήστη SOLID
    Εγγραφή
    20-02-2009

    Περιοχή
    Stretford End
    Μηνύματα
    8.972
    Thanks
    3.793
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.345 φορές σε 3.423 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Roberto Jimenez Gago

    Δεν εχω ξαναδει βουτια οπως η σημερινη απο επαγγελματια γκολκιπερ.

    Εαν δεν εχεις ορεξη εσυ μια,εμεις δεν εχουμε ορεξη δεκα να σε βλεπουμε.

  20. #1177
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.507
    Thanks
    17.319
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.498 φορές σε 10.332 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Roberto Jimenez Gago

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Rena Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και το συζητατε και σε αλλο θεμα,το γραφω και εδω.Τι βλακειες ειναι αυτες?
    Μου αρεσει που μολις εγραψα οτι κατι καλο παμε να κανουμε.

    Αν πουλησουν ρομπερτο,ας πουλησουν και το φιμπς μαζι,επειδη βαζει γκολ και χαλαει την πιατσα.
    Με 15 χαρτια συν τον Καμπελ, το συζηταμε.

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από SOLID Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχω ξαναδει βουτια οπως η σημερινη απο επαγγελματια γκολκιπερ.

    Εαν δεν εχεις ορεξη εσυ μια,εμεις δεν εχουμε ορεξη δεκα να σε βλεπουμε.
    Τι βουτια εκανε ακριβως;
    http://www.red-dna.com/forum/signaturepics/sigpic5510_18.gif

  21. #1178
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Roberto Jimenez Gago

    οταν χρειαστηκε ηταν εκει.
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  22. #1179
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.154
    Thanks
    24.328
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.709 φορές σε 17.750 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Roberto Jimenez Gago

    Το έβγαλε το εισιτήριο, για σήμερα.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  23. #1180
    Sad but true Το avatar του χρήστη Rena
    Εγγραφή
    08-04-2006

    Περιοχή
    Twilight zone
    Μηνύματα
    15.778
    Thanks
    15.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.455 φορές σε 5.222 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Roberto Jimenez Gago

    Θετικος σημερα.Κρατησε το 0 απεναντι στο πουλμαν του Λεβαδειακου.

Σελίδα 59 από 75 ΠρώτηΠρώτη ... 91929394955565758596061626369 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας