Κλειστό Θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 18 από 18

Θέμα: Επικαιρότητα

#include <olympiacos> Το avatar του χρήστη AIIZ
    Περιοχή
    Ελλάδα
    Thanks
    778
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.437 φορές σε 2.883 μηνύματα
    Ignore User

nspp Επικαιρότητα

[Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

ανοίγω αυτό το θέμα μετά την αναπάντεχη είδηση της δολοφονίας της γυναίκας του πιστόριους από τον ίδιο...

Κατηγορούμενος για την δολοφονία της κοπέλας του ο Πιστόριους - Καυγάδιζαν συχνά, σύμφωνα με την Αστυνομία - Φήμες για αλκοόλ στο αίμα του

- Για προηγούμενους "ενδοοικογενειακούς καυγάδες" έκανε λόγω η αστυνομία, την ώρα που φημολογείται ό,τι βρέθηκε αλκοόλ στο αίμα του
    - Το θλιβερό συμβάν συνέβη στις 4 μετά τα μεσάνυχτα στο σπίτι του στο Silver Lake, ενώ στην Αστυνομία τηλεφώνησε τρίτο πρόσωπο
    - Ο χρυσός Παραολυμπιονίκης των 400 μέτρων πυροβόλησε στο κεφάλι και το χέρι την κοπέλα του, καθώς την πέρασε για ληστή
    - Ο Όσκαρ Πιστόριους έγραψε ιστορία το περασμένο καλοκαίρι στο Λονδίνο καθώς έγινε ο πρώτος μη αρτιμελής αθλητής που συμμετείχε στους Ολυμπιακούς Αγώνες
    - Με την Ρίβα Στίνκαμπ, γνωστό μοντέλο από τη Νότιο Αφρική είχε δεσμό εδώ και έναν χρόνο
    - Διαβάστε τι είχε πει για τη σχέση του με τα όπλα ένα χρόνο πριν
    Η είδηση της δολοφονίας της συντρόφου του Όσκαρ Πιστόριους από τον χρυσό Παρολυμπιονίκη προκαλεί σοκ σε ολόκληρο τον πλανήτη.

Το ~~~~~~~ συμβάν συνέβη μέσα στο σπίτι του Νοτιοαφρικανού σπρίντερ στις 4 μετά τα μεσάνυχτα. Αν και ακόμα οι πληροφορίες που δίνουν οι Αρχές είναι συγκεχυμένες, αγγλικά δημοσιεύματα αναφέρουν πως η Ρίβα Στίνκαμπ πήγε να κάνει έκπληξη στον Πιστόριους, ωστόσο αυτός την πέρασε για ληστή και την πυροβόλησε στο κεφάλι και στο χέρι με αποτέλεσμα να πεθάνει ακαριαία.

«Το θύμα πυροβολήθηκε τέσσερις φορές και πέθανε ακαριαία. Πιστεύουμε πως ήταν η κοπέλα του», είπε ο εκπρόσωπος της Αστυνομίας Κάτλεγκο Μογκάλε.

Ο πατέρας του Όσκας Πιστίριους, Χένκε δήλωσε στον ραδιοφωνικό σταθμο SABC πως: "Δεν ξέρω τι έγινε. Δεν ξέρω τα γεγονότα. Αν κάποιος κάνει μία δήλωση αυτός θα είναι ο Όσκαρ. Η καρδιά μου είναι με την οικογένεια του θύματος".

Η στιγμή που μεταφέρουν τον 26χρονο σπρίντερ από το αστυνομικό τμήμα

Ο Νοτιοαφρικανός δημοσιογράφος Καλάι Μάιστρι είπε στο «Sky News»: «Η Ρίβα πήγε στο σπίτι για να του κάνει έκπληξη για την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου, αλλά ο Οσκαρ νόμιζε ότι ήταν διαρρήκτης και πυροβόλησε τουλάχιστον δύο φορές στο κεφάλι και στον ώμο».

Ο Πιστόριους διατηρούσε δεσμό με το μοντέλο από τη Νότιο Αφρική εδώ και έναν χρόνο, ωστόσο φημολογείται πως λόγω των αυξημένων επαγγελματικών τους υποχρέωσεων είχαν να ειδωθούν από τον Νοέμβριο.

. Το avatar του χρήστη sirkostas
    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.391 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

Προεπιλογή Απάντηση: Επικαιρότητα

~~~~~~~ νέο. Παίζει παντού ως πρώτο θέμα. Να είναι άραγε εξ αμελείας ο φόνος ή τη μπουμπούνηξε εσκεμμένα ο Οσκαρ? Θα δείξει.

Το avatar του χρήστη sk12072
    A Worm`s Life Champion! Raiden X Champion! Xevoz Showdown Champion!
    Thanks
    4.179
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 14.415 φορές σε 9.064 μηνύματα
    Ignore User

νεος o.j.simpson
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ

Το avatar του χρήστη Coach
    Bowling Champion! Neverland Champion!
    Thanks
    6.723
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.218 φορές σε 3.590 μηνύματα
    Ignore User

Η αφήγηση του Pistorius

Από την τραγική νύχτα που πυροβόλησε και σκότωσε την σύντροφό του, Reeva Steenkamp πολλά έχουν ακουστεί για το τι συνέβη στο σπίτι του Oscar Pistorius. Για πρώτη φορά όμως ακούστηκε η εκδοχή του Παραολυμπιονίκη. Στο δικαστήριο, για την εξέταση του αιτήματος για αποφυλάκιση με εγγύηση, ο Νοτιοαφρικανός περιέγραψε με λεπτομέρεια το πώς θεώρησε ότι στη τουαλέτα του σπιτιού του βρισκόταν διαρρήκτης όταν ξύπνησε ξαφνικά το βράδυ και σκότωσε εν αγνοία του την σύντροφό του.

Η διαδικασία δεν ολοκληρώθηκε, καθώς η απόφαση για την εγγύηση θα βγει την Τετάρτη. Ο εισαγγελέας πάντως είχε διαφορετική άποψη. Κατηγόρησε τον Pistorius για φόνο εκ προμελέτης, αναφέροντας πως το ζευγάρι καυγάδισε πριν το θύμα κλειδωθεί στην τουαλέτα.

«Αν οπλιστώ, περπατήσω μία απόσταση και δολοφονήσω κάποιον, τότε είναι προμελετημένος φόνος», είπε ο εισαγγελέας προσθέτοντας πως ο Pistorius είχε ετοιμάσει ήδη και το επιχείρημα πως πίστεψε ότι επρόκειτο για διαρρήκτη.

«Γιατί ο διαρρήκτης να κλειδωθεί στην τουαλέτα; Δεν υπάρχει τρόπος να το εξηγήσει αυτό», πρόσθεσε ο εισαγγελέας.

Λίγο αργότερα το δικαστήριο άκουσε την πλευρά του Pistorius, μέσω δήλωσης που διάβασε ο δικηγόρος του.

Η δήλωση:
    «Δεν μπορώ να καταλάβω πώς μπορεί να κατηγορηθώ με φόνο και μάλιστα εκ προμελέτης, καθώς δεν είχα καμία πρόθεση να σκοτώσω την σύντροφό μου, Reeva Steenkamp

Περίπου στις 10 μ.μ. ήμασταν στην κρεβατοκάμαρά μας. Εκείνη έκανε ασκήσεις γιόγκα και εγώ έβλεπα τηλεόραση ξαπλωμένος. Δεν φορούσα τα προσθετικά πόδια μου. Ήμασταν βαθιά ερωτευμένοι και δεν μπορούσα να είμαι πιο χαρούμενος. Ξέρω πως και εκείνη αισθανόταν με τον ίδιο τρόπο. Μου είχε δώσει το δώρο μου για τη γιορτή του Αγ. Βαλεντίνου αλλά μου ζήτησε να το ανοίξω την επόμενη ημέρα.

Αφού η Reeva τελείωσε τις ασκήσεις της, ξαπλώσαμε και κοιμηθήκαμε. Ξέρω πολύ καλά τα βίαια εγκλήματα που έχουν κάνει εισβολείς σε σπίτια. Έχω δεχθεί στο παρελθόν απειλές για τη ζωή μου. Επίσης έχω πέσει θύμα διάρρηξης στο παρελθόν. Για αυτό το λόγο έχω το όπλο μου κάτω από το κρεβάτι κάθε βράδυ.

Τι πρώτες πρωινές ώρες ξύπνησα, βγήκα στο μπλακόνι να φέρω τον ανεμιστήρα και έκλεισα την πόρτα. Άκουσα θόρυβο από το μπάνιο και συνειδητοποίησα ότι κάποιος είναι εκεί. Ένα αίσθημα τρόμου με κατέκλυσε.

Πίστευα ότι κάποιος μπήκε στο σπίτι μου. Ήμουν πολύ φοβισμένος για να ανοίξω το φως.

Έπιασα το όπλο. Πηγαίνοντας στο μπάνιο φώναζα στον εισβολέα να βγει από το σπίτι μου και στην Reeva να τηλεφωνήσει στην αστυνομία. Είχε πηχτό σκοτάδι στην κρεβατοκάμαρα και πίστευα ότι η Reeva ήταν στο κρεβάτι. Παρατήρησα ότι το παράθυρο του μπάνιου ήταν ανοιχτό. Συνειδητοποίησα ότι ο εισβολέας ήταν στην τουαλέτα γιατί εκείνη η πόρτα ήταν κλειστή. Δεν φορούσα τα προσθετικά μου και ένιωθα τρομερά ευάλωτος. Ήξερα ότι έπρεπε να προστατεύσω την Reeva και εμένα και πίστευα ότι αν το εισβολέας βγει από την τουαλέτα θα κινδυνεύαμε θανάσιμα.

Πυροβόλησα στην πόρτα της τουαλέτας και φώναξα την Reeva να πάρει τηλέφωνο την αστυνομία. Εκείνη δεν απάντησε. Όλα ήταν πολύ σκοτεινά στην κρεβατοκάμαρα και ακόμη φοβόμουν να ανοίξω το φως. Η Reeva δεν απαντούσε.

Όταν έφτασα στο κρεβάτι, κατάλαβα ότι η Reeva δεν ήταν εκεί. Τότε σκέφτηκα ότι μπορεί να ήταν εκείνη στην τουαλέτα. Γύρισα εκεί και φώναξα το όνομά της. Προσπάθησα να ανοίξω την πόρτα αλλά ήταν κλειδωμένη. Έτρεξα στο υπνοδωμάτιο, βγήκα στο μπαλκόνι και φώναξα για βοήθεια.

Έβαλα τα προσθετικά μου πόδια, πήγα στο μπάνιο και προσπάθησα να κλωτσήσω την πόρτα. Τότε πρέπει να άνοιξα τα φώτα Γύρισα στο υπνοδωμάτιο και άρπαξα το μπαστούνι του κρίκετ για να σπάσω την πόρτα. Η Reeva ήταν πεσμένη αλλά ζωντανή.

Πάλεψα για να την βγάλω από εκεί και να την τραβήξω στο μπάνιο. Τηλεφώνησα στον Johan Stander και του ζήτησα να καλέσει ασθενοφόρο. Την μετέφερα κάτω ώστε να την πάω στο νοσοκομείο. Προσπάθησα να την βοηθήσω, αλλά πέθανε στα χέρια μου.

Δεν αντέχω την σκέψη του πόνου που προκάλεσα σε εκείνη και την οικογένειά της. Επίσης ξέρω πως τα γεγονότα της τραγικής νύχτα ήταν όπως τα περιέγραψα και στην πορεία δεν έχω αμφιβολία ότι θα το ανακαλύψει και η αστυνομία».

πηγή: [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    Ρε γαμώτο, τι κάνω λάθος και παίρνω το 100 και βγαίνει ο Σπανούλης;

Το avatar του χρήστη 7DeadlySins
    Thanks
    1.059
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.270 φορές σε 1.087 μηνύματα
    Ignore User

Δε στεκουν αυτα που λεει... δε στεκουν με τιποτα... θα δειξει.

Thanks
    6.723
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από 7DeadlySins Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε στεκουν αυτα που λεει... δε στεκουν με τιποτα... θα δειξει.
    Κι εμένα δε μου κολλάνε ... αν ισχύουν αυτά που τον κατηγορούν, κρίμα το χειροκρότημα που του έριξα το καλοκαίρι ... είχα φωνάξει και τα ανίψια μου να δουν τα ημιτελικά των 400μ μόνο και μόνο επειδή έτρεχε ο Πιστόριους!!!!!!
    Δυστυχώς πιο πιθανό μου φαίνεται το σενάριο να τσακώθηκε το ζευγάρι, αυτή να κλειδώθηκε για να μην της επιτεθεί και να έγινε το κακό.
    Από την άλλη βέβαια, αν απειλείσαι από άνθρωπο που υποτίθεται ότι εκείνη τη στιγμή δε φοράει τα προσθετικά του μέλη ... δεν κλειδώνεσαι στην τουαλέτα αλλά διακτινίζεσαι στην άλλη άκρη της γης.
    Ίδωμεν...

. Το avatar του χρήστη sirkostas
    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.391 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

Ανατριχιαστικό!

Σοκ στη Ρωσία. Νεκρός βρέθηκε βουλευτής που είχε εξαφανιστεί από τις 12 Φεβρουαρίου. Πού οδηγούν οι έρευνες της αστυνομίας

Τσιμεντωμένος σε ένα μεγάλο μεταλλικό βαρέλι βρέθηκε ο 36χρονος βουλευτής Mikhail Pakhomov , σε ιδιωτικό γκαράζ στο προάστιο της Μόσχας.
    Ο Pakhomov, που ήταν πατέρας δύο παιδιών είχε απαχθεί στις 12 Φεβρουαρίου. Ανήκε στο κόμμα του Βλαντιμίρ Πούτιν, ενώ ήταν δημοτικός σύμβουλος στην μέλος δημοφιλής στην περιοχή Lipetsk στη νότια Μόσχα.

Σύμφωνα με τη Βρετανική Daily Mail, η οποία επικαλείται το ρωσικό ειδησεογραφικό πρακτορείο RIA Novosti εις βάρος του βουλευτή εκκρεμούσαν απλήρωτα χρέη.

Οι Αρχές έχουν συγκεντρώσει αρκετά στοιχεία από τον τόπο του εγκλήματος, ώστε να εντοπιστούν οι δράστες.

Σύμφωνα με αυτόπτες μάρτυρας, το θύμα εθεάθη μαζί με άλλους τρεις άντρες που τον έσπρωξαν μέσα σε ένα Ι.Χ. ενώ την επόμενη ημέρα οι αστυνομικές Αρχές συνέλαβαν τον οδηγό και το συνοδηγό ενός οχήματος Hyundai, στο οποίο βρέθηκαν τα υπάρχοντα του βουλευτή.

Οκτώ συλλήψεις έχουν γίνει μέχρι στιγμής, ωστόσο βασικός ύποπτος είναι ο 40χρονος, Yevgeny Kharitonov, που είναι στέλεχος της επίσημης υπηρεσίας κοινής ωφελείας για τη στέγαση στη Μόσχα.

Thanks
    6.723
    Ignore User

Ελεύθερος με εγγύηση ο Πιστόριους

Thanks
    6.723
    Ignore User

Τέλος στην ζωή του έβαλε ο ιδιοκτήτης της Media Markt.

Κουφός,τυφλός,ανάπηρος Το avatar του χρήστη sadi
    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Thanks
    11.674
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.693 φορές σε 19.625 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Coach Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελεύθερος με εγγύηση ο Πιστόριους

Δεν περίμενα να τον αφήσουνε να πω την αλήθεια. Εμένα πέρα από το ειδεχθές του εγκλήματος για το οποίο, εφ όσον το διέπραξε , αξίζει να τιμωρηθεί σκληρά, με έχει πειράξει και το άλλο. Τώρα που "έπεσε" ο Πιστόριους κάθε μέρα βγαίνουν και άλλες "αποκαλύψεις" (τις ψιλοθεωρώ του κώλου) για το πόσο κακός-κακός-κακός άντρωπος ήτανε...
    Στ'αρχίδια μου όλα να πουμε.

Thanks
    6.723
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sadi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν περίμενα να τον αφήσουνε να πω την αλήθεια. Εμένα πέρα από το ειδεχθές του εγκλήματος για το οποίο, εφ όσον το διέπραξε , αξίζει να τιμωρηθεί σκληρά, με έχει πειράξει και το άλλο. Τώρα που "έπεσε" ο Πιστόριους κάθε μέρα βγαίνουν και άλλες "αποκαλύψεις" (τις ψιλοθεωρώ του κώλου) για το πόσο κακός-κακός-κακός άντρωπος ήτανε...
    Καλά οι δίκες των ΜΜΕ είναι της μόδας ... παγκοσμίως μάλλον ...

Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Thanks
    11.674
    Ignore User

Ναι ακόμα και ένοχος να είναι ρε γαμώτο σου σπάει τα νεύρα ότι ΟΟΟΟΟΟΟΛΟΙ οι γείτονες και οι γνωστοί και ΦΥΣΙΚΑ τα ΜΜΕ ΤΩΩΩΩΩΡΑ θυμηθήκανε καποια βιαιοπραγία, καποιον καυγά, κάποια κακή του συνήθεια. Τοσο καιρό ρε τομάρια γιατί δε το λέγατε; Επειδή σας βολευε;

Thanks
    6.723
    Ignore User

Ναι ακόμα και ένοχος να είναι ρε γαμώτο σου σπάει τα νεύρα ότι ΟΟΟΟΟΟΟΛΟΙ οι γείτονες και οι γνωστοί και ΦΥΣΙΚΑ τα ΜΜΕ ΤΩΩΩΩΩΡΑ θυμηθήκανε καποια βιαιοπραγία, καποιον καυγά, κάποια κακή του συνήθεια. Τοσο καιρό ρε τομάρια γιατί δε το λέγατε; Επειδή σας βολευε;
    Μπα υπάρχει και το αντίθετο άκρο ... ο Πιστόριους ήταν είδωλο στη χώρα του ... κανονικός θρύλος ... έχουν μαζευτεί μύρια χαζά και φωνάζουν ... μην αγγίξει κανείς το είδωλό μας ... πώς καλέ; ... αν τυχόν αποδειχθεί ότι έφαγε άνθρωπο θα προσκυνάτε ακόμα την αφίσα; ...

Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Thanks
    11.674
    Ignore User

Μπα υπάρχει και το αντίθετο άκρο ... ο Πιστόριους ήταν είδωλο στη χώρα του ... κανονικός θρύλος ... έχουν μαζευτεί μύρια χαζά και φωνάζουν ... μην αγγίξει κανείς το είδωλό μας ... πώς καλέ; ... αν τυχόν αποδειχθεί ότι έφαγε άνθρωπο θα προσκυνάτε ακόμα την αφίσα; ...
    Μα και αυτό εννοώ. Εάν ήταν όντως τέτοιο κωλοπαίδι, μέχρι τώρα τον χαϊδεύανε. Γι' αυτό μαζεύονται τα ούγκανα και φωνάζουνε. Ο "γνωστός μπασκετικός" (καλα ειμαι λουκούμι για αθλητικοφυλλαδα, εχω μαθει τα κολπα) πχ όταν σκότωσε ανθρωπο μεθυσμένος πως δε σάπισε στη φυλακή; Το ίνδαλμα; Δε γινονται αυτά. Αλλα και αυτά αποτελέσματα της συγκάλυψης είναι.

Thanks
    6.723
    Ignore User

Μα και αυτό εννοώ. Εάν ήταν όντως τέτοιο κωλοπαίδι, μέχρι τώρα τον χαϊδεύανε. Γι' αυτό μαζεύονται τα ούγκανα και φωνάζουνε. Ο "γνωστός μπασκετικός" (καλα ειμαι λουκούμι για αθλητικοφυλλαδα, εχω μαθει τα κολπα) πχ όταν σκότωσε ανθρωπο μεθυσμένος πως δε σάπισε στη φυλακή; Το ίνδαλμα; Δε γινονται αυτά. Αλλα και αυτά αποτελέσματα της συγκάλυψης είναι.
    Για παράδειγμα (παλιό στόρυ) ... χωρίς ποτέ να έχει αποδειχθεί κάτι ενοχοποιητικό ... ακόμα κάποιοι παλιοί μπασκετικοί ή μη θυμούνται την ιστορία του αυτοκινητιστικού ατυχήματος της Τζένης Γκάλη ... και την έντονη φημολογία που για αρκετό καιρό υπήρχε, για το εάν ήταν ή δεν ήταν ατύχημα!
    Πάλι είχαμε αυτούς που χωρίς στοιχεία φώναζαν τον Γκάλη "δολοφόνο" που συγκαλύπτεται λόγω του ονόματός του ... και τους φανατικούς θαυμαστές του με το "μην αγγίζετε"!

16. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

sadi (22-02-13)

Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Thanks
    11.674
    Ignore User

Για παράδειγμα (παλιό στόρυ) ... χωρίς ποτέ να έχει αποδειχθεί κάτι ενοχοποιητικό ... ακόμα κάποιοι παλιοί μπασκετικοί ή μη θυμούνται την ιστορία του αυτοκινητιστικού ατυχήματος της Τζένης Γκάλη ... και την έντονη φημολογία που για αρκετό καιρό υπήρχε, για το εάν ήταν ή δεν ήταν ατύχημα!
    Πάλι είχαμε αυτούς που χωρίς στοιχεία φώναζαν τον Γκάλη "δολοφόνο" που συγκαλύπτεται λόγω του ονόματός του ... και τους φανατικούς θαυμαστές του με το "μην αγγίζετε"!
    Ναι δυστυχώς η εξιδανίκευση από τα ΜΜΕ ανθρώπων απλά επειδή είναι μεγάλοι αθλητές (στα συγκεκριμένα παραδείγματα) ή διακεκριμένοι επιστήμονες ή διανοούμενοι οδηγεί σε αυτά τα φαινόμενα.

18. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

Coach (22-02-13)

Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Περιοχή
    Γρεβενά
    Thanks
    20.369
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 16.983 φορές σε 10.623 μηνύματα
    Ignore User

Εν τω μεταξύ, το έχουμε σκίσει με τα ελικόπτερα...
    Το έκανε ο Παλαιοκώστας μία φορά (στο Αβαβά προφανώς) και από τότε ο κάθε πικραμένος ονειρεύεται αποδράσεις από αέρος.
    Τα υπόλοιπα της υπόθεσης δεν τα σχολιάζω, εδώ που ζούμε, θα τα φάμε στη μάπα...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

20. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

sadi (26-02-13)

Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Thanks
    11.674
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voskos_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εν τω μεταξύ, το έχουμε σκίσει με τα ελικόπτερα...
    Το έκανε ο Παλαιοκώστας μία φορά (στο Αβαβά προφανώς) και από τότε ο κάθε πικραμένος ονειρεύεται αποδράσεις από αέρος.
    Τα υπόλοιπα της υπόθεσης δεν τα σχολιάζω, εδώ που ζούμε, θα τα φάμε στη μάπα...
    Ναι. Αν ο μαλάκας ο Παλιοκωστάκης την κοπάναγε με το Μετρό θα το είχαμε τελειώσει κι αυτο και θα δούλευε να μην ταλαιπωρείται ο κόσμος.

Κλειστό Θέμα

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές