+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 40 από 53

Θέμα: Ανακοινώσεις Θύρας 7

Thanks
    8.634
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.322 φορές σε 3.694 μηνύματα
    Ignore User

Προεπιλογή Απάντηση: Ανακοινώσεις Θύρας 7

[Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που εχουμε καταντησει;
    Ο αλλος δεν εχει λεφτα να φαει και πηγαινει σε συλλαλητηρια για να υποστηριξει τον καθε προεδρο ποδοσφαιρικου σωματειου.
    Ξυπνηστε ρε!!!! Πλεον, μπορει να μας πηδαει το αφεντικο στη δουλεια, να κλεβει το κρατος, εμας και τους γονεις μας, αλλα μαζικοποιουμαστε για τα ποδοσφαιρα και τον προεδρα. Αντε ρε ζωντοβολα!!!Μπαναρετε με, δε ξανασχολουμαι, ουτως η αλλως.

H αναφορα δεν εχει να κανει με το φορουμ.
    Ετσι είναι. Μην πάρουμε τώρα και τα δίκανα για το κλωτσοσκούφι.

ΜenoumeEuropi τραλαλι λιλαλαλο

Το avatar του χρήστη polixenios
    Thanks
    182
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 247 φορές σε 113 μηνύματα
    Ignore User

Δε βλέπω κατι κακό στη διαμαρτυρία. Μπροστά σ΄αυτή την ολομέτωπη επίθεση που δέχεται ο Ολυμπιακός δια του Μαρινάκη είναι μια αντίδραση. Εδώ δεν έχουμε να κάνουμε με έλλειψη αντικειμενικότητας απλά από το σκάι αλλά για μια αγκιτάτσια άνευ προηγουμένου. Όποιος παρακολουθεί καταλαβαίνει. Τα παιδιά που πήγαν έδειξαν την αλληλεγγύη τους στον ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ και όχι στον εφοπλιστή Βαγγέλη Μαρινάκη, επίσημα στοχοποιημένο από πολλές πλευρές. Αν ήμουνα νεότερος τα χρόνια που ζούσα απο πιο κοντα τον Ολυμπιακό θα πήγαινα και εγώ. Οι διάφορες παρόλες ότι δεν είναι επιπεδο αυτό και ότι προσβάλλεται η νοημοσύνη είναι για τους μη μου άπτου καναπεδάτους σκεπτικιστές . Το κλίμα που δημιουργήθηκε έχει επιρρεάσει πολύ κόσμο και στο κάτω κάτω δεν μπορεί ανενόχλητος ο κάθε κουγιοθωμαίδης αλαφούζος να καλύπτει την ελαχιστότητα του με συκοφαντίες. Το Αντιολυμπιακό μέτωπο θα συνεχίσει ακόμα πιο σφοδρά τις επιθέσεις του προσπαθώντας να κηλιδώσει καθε Ολυμπιακή επιτυχία...

3. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον polixenios για αυτό το μήνυμα:

Faithful (07-10-14), pirateeeeeee (07-10-14)

Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Περιοχή
    Liquor Town
    Thanks
    8.987
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 16.650 φορές σε 8.753 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από polixenios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι διάφορες παρόλες ότι δεν είναι επιπεδο αυτό και ότι προσβάλλεται η νοημοσύνη είναι για τους μη μου άπτου καναπεδάτους σκεπτικιστές ..
    Σώπα ρε τύπε... τί είπες τώρα... Δηλαδή το να μη μας αρέσει κάτι, μας κατηγοριοποιεί σε καναπεδάτους σκεπτικιστές... Λες και για τον πρόεδρο του Ολυμπιακού. Τον πρόεδρο του Ολυμπιακού όπως και όλους όσους εμπλέκονται με τον οργανισμό που λέγεται Ολυμπιακός, τους στηρίζει κάποιος με την παρουσία του στο γήπεδο. Αυτό δε το βλέπω, αντίθετα συνήθως βλέπω ένα γήπεδο με 10-15 χιλιάδες κόσμο. Πίπες δηλαδή... Αυτός είναι ο μόνος τρόπος, όχι να μαζεύονται 500 αργόσχολοι και να ανάβουν καπνογόνα έξω από τον Σκάι. Λες και τους έκλασαν μια μάντρα ένα πράμα...
    There is a Dude in town

5. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον The Dude για αυτό το μήνυμα:

dtakis80 (07-10-14), Du3lisT (07-10-14), sabar77 (07-10-14)

Thanks
    8.634
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.322 φορές σε 3.694 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    στο κατω κατω ιδιωτικος τηλεοπτικος σταθμος ειναι, οποιος δεν γουσταρει παταει το "4" και βλεπει μεγκα.

Σαν να πανε οι βαζελοι εξω απο τα γραφεια του "πρωταθλητη" και να απαιτησουν αντικειμενικοτητα απο την εφημεριδα.
    Ακριβώς όπως το λέει ο Ηλίας είναι. Κανένας δεν σε υποχρεώνει να βλέπεις κανένα κανάλι και να διαβάζεις καμία συγκεκριμένη εφημερίδα.
    Προσωπικά με αφήνει παγερά αδιάφορο η διαμάχη του Βαγγέλα με τον πρώην συνέταιρο του στον ΣΚΑΙ.
    Για να δούμε λοιπόν και εμείς πως θα αντιδράσουμε εάν σκάσουν μύτη έξω από τα γραφεία του Πίκουλα οι Green Cockneys.
    ΜenoumeEuropi τραλαλι λιλαλαλο

Thanks
    182
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σώπα ρε τύπε... τί είπες τώρα... Δηλαδή το να μη μας αρέσει κάτι, μας κατηγοριοποιεί σε καναπεδάτους σκεπτικιστές... Λες και για τον πρόεδρο του Ολυμπιακού. Τον πρόεδρο του Ολυμπιακού όπως και όλους όσους εμπλέκονται με τον οργανισμό που λέγεται Ολυμπιακός, τους στηρίζει κάποιος με την παρουσία του στο γήπεδο. Αυτό δε το βλέπω, αντίθετα συνήθως βλέπω ένα γήπεδο με 10-15 χιλιάδες κόσμο. Πίπες δηλαδή... Αυτός είναι ο μόνος τρόπος, όχι να μαζεύονται 500 αργόσχολοι και να ανάβουν καπνογόνα έξω από τον Σκάι. Λες και τους έκλασαν μια μάντρα ένα πράμα...
    Εκτός πραγματικότητας. Το ποδόσφαιρο δε παίζεται πλέον καλώς ή κακώς μέσα στις 4 γραμμές . Υπάρχει ένας ευρύ περιβάλλον που επιρρεάζει τη διεξαγωγή του. Το εισπράξαμε στο Αγρίνιο και στο περιστέρι και θα το ξαναδούμε. Παίχτες του Ολυμπιακού πάνε στο νοσοκομείο και οι άλλοι τελειώνουνε το παιχνίδι αριθμητικά όπως το αρχίσανε. Η καλλιέργεια αυτού του κλίματος έχει αρχίσει προ πολλού. "Ξεβρώμησε το ελληνικό ποδόσφαιρο" ανέκραξε ο δημοσιογράφος του σπορ φμ Καραλής με την αποχώρηση του Κόκκαλη. Ενός Κόκκαλη που έφερε ποδοσφαιριστές παγκόσμιους πρωταθλητές εν ενεργεία ξεστραβώνοντας τους στερημένους. Χρόνια τώρα το ίδιο παραμυθάκι. Τι κι αν Ο Ολυμπιακός είναι η μόνη ποδοσφαιρική Ομάδα που κρατάει ζωντανό το ποδόσφαιρο μιας χώρας ολόκληρης ακολουθούμενος από το χάος. 70 εκατομμύρια ποδοσφαιρική αξία το ρόστερ του και ο επόμενος στο 1/3. Και θα ενοχλήσει την "αισθητική" μου η διαδήλωση κάποιων φιλάθλων γιατί είμαι "υπερ άνω". Καλά κάνανε τα παιδιά και πράξανε όπως αισθανθήκανε απο δίκαιη αγανάκτηση. Την αισθητική τη δική μου την ενοχλεί αυτό το συνοθύλευμα ψεύδους και λάσπης , η ατιμώρητη αλητεία σε μπάσκετ και ποδόσφαιρο η προσπάθεια απαξίωσης της μεγάλης προσπάθειας που καταβάλεται στον Ολυμπιακό να παρακολουθήσει τα μεγάλα ευρωπαικά κλάμπ και να γίνει σύγχρονη ομάδα, με τις όποιες παλληνδρομήσεις και τα λάθη που γίνονται...

8. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον polixenios για αυτό το μήνυμα:

Faithful (07-10-14), pirateeeeeee (07-10-14)

Super Moderator Το avatar του χρήστη celticfrost
    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Thanks
    6.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.940 φορές σε 4.164 μηνύματα
    Ignore User

Εμενα την αισθητικη μου την χαλανε οι χιλιαδες αστεγοι , τα παιδακια που λυποθημουν στα σχολεια , οι ανεργοι ,οι φασιστες , η απογνωση του κοσμου και το αγγουρι που μας εχει μπει στον πατο και μας εχει βγει απο το στομα.

Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Battleship Champion!
    Περιοχή
    Φλώρινα
    Thanks
    11.181
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.774 φορές σε 12.732 μηνύματα
    Ignore User

Ξέρετε τι θα ήθελα? Να έκανε ο Μαρινάκης μια ομαδάρα που θα έμπαινε στο γήπεδο, θα έπιανε τον αντίπαλο από το λαιμό και θα τον πολτοποιούσε μοιράζοντας 4ρες και 5ρες. Και ας μιλούσε μετά όποιος ήθελε - θα απαντούσαμε στο γήπεδο με σκορ και θέαμα.

Αντί αυτού ο Μαρινάκης πούλησε ό,τι καλό υπήρχε, μάζεψε τις παλτουδιές, αγκομαχάμε να νικήσουμε ακόμα και τη Νίκη Βόλου και το ρίξαμε στα συλλαλητήρια. Αυτός ο Μαρινάκης από εμένα δεν έχει τη στήριξή μου. Ο Ολυμπιακός, ναι. Ο χοντρός όχι.
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

11. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

kwtsios (07-10-14)

Thanks
    182
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρετε τι θα ήθελα? Να έκανε ο Μαρινάκης μια ομαδάρα που θα έμπαινε στο γήπεδο, θα έπιανε τον αντίπαλο από το λαιμό και θα τον πολτοποιούσε μοιράζοντας 4ρες και 5ρες. Και ας μιλούσε μετά όποιος ήθελε - θα απαντούσαμε στο γήπεδο με σκορ και θέαμα.

Αντί αυτού ο Μαρινάκης πούλησε ό,τι καλό υπήρχε, μάζεψε τις παλτουδιές, αγκομαχάμε να νικήσουμε ακόμα και τη Νίκη Βόλου και το ρίξαμε στα συλλαλητήρια. Αυτός ο Μαρινάκης από εμένα δεν έχει τη στήριξή μου. Ο Ολυμπιακός, ναι. Ο χοντρός όχι.
    Δύσκολο να διαφωνήσει κανείς μαζί σου, αυτό θα ήταν το απόλυτο. Βέβαι νασαι βέβαιος ΄τι και τότε θα μιλάγανε για παράγκες, στησίματα και τα άλλα. Ο "χοντρός" αξίζει μια ευκαιρία, αν μη τι άλλο ταχει χώσει "χοντρά" όταν ο θείος εφευγε απογοητευμένος και ο Ολυμπιακός ήτανε χρεωμένος με προοπτική ταλαιπωρίας...

Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Περιοχή
    .
    Thanks
    20.487
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 23.439 φορές σε 13.182 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Faithful Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αααα εκει φτασαμε. Οκ αλλωστε ολυμπιακος υπαρχει κ μετα τον χ μαρινακη, βεβαια αν φτασει να γινει θιασος σα κατι αλλους, δε τρεχει μια φανταζομαι.
    Μεγαλοστομιες που ευκολα τις λες δυσκολα τις δεχεσαι ;)

Ξαναλεω, οπως το εντιτ που προσθεσα. Εμενα δε μ αρεσει ενας παπαρας να ξεφτυλιζει ετσι συνεχεια το ονομα του θρυλου. Αν καποιος αλλος δεν εχει προβλημα, καλα κανει. Εγω και πολλοι αλλοι εχουμε

Sent from my iPhone using Tapatalk
    καλα οχι και ξεφτυλιζει το ονομα του Ολυμπιακου ο καραφλουζος. Ακομα και οι ιδιοι οι παναθηναικοι γελανε. Μια βολτα απο μπλογκ και φορουμ του βαζελου κανεις και το κραξιμο στον γιαννη παει συννεφο. Αστειοτητες ο θωμαιδης λεει και κανει χρονια, προσωπικα τον θυμαμαι τουλαχιστον μια 15ετια.
    «Το πιο βαθύ σκοτάδι είναι λίγο πριν τη χαραυγή»

Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Περιοχή
    .
    Thanks
    20.487
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 23.439 φορές σε 13.182 μηνύματα
    Ignore User

εν τω μεταξυ, διαβαζω στη μια εφημεριδα "4.000 κοσμος στην πορεια", διαβαζω στην αλλη "400 ατομα", μετα μπαινω και σε σαιτ στο ιντερνετ και λεει "2.000 κοσμος". Ποσοι ηταν τελικα αυτοι ρε παιδια; Που ειναι ο απουσιολογος να μας πει;
    «Το πιο βαθύ σκοτάδι είναι λίγο πριν τη χαραυγή»

15. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

Rena (07-10-14)

Περιοχή
    Liquor Town
    Thanks
    8.987
    Ignore User

Τα γκρέμλινς όταν τους ρίχνεις νερό, πολλαπλασιάζονται, τύπε...
    There is a Dude in town

17. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον The Dude για αυτό το μήνυμα:

dtakis80 (07-10-14), Rena (07-10-14)

Το avatar του χρήστη Θύρα7Κρήτης
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 0 φορές σε 0 μηνύματα
    Ignore User

Καλημερα αδερφια... Λοιπον για την χθεσινη κινηση ο καθενας εχει τις δικες του αποψεις και τα πιστευω στην τελικη ουτε εγω την γουσταρα.. Και χθες που ετυχε να μιλησω με καποια παιδια τους εκανα μια ερωτηση που δεν απαντηθηκε και θελω και την δικη σας αποψει πανω σε αυτο σαν αδερφια μου ολυμπιακοι.. Γιατι τωρα με τον μαρινακη εβεστητοποιηθηκαμε τοσο?? γιατι πριν καιρο που ελεγε ο καραφλοκορακας οτι του γουσταρε για τον εφηβο? και μετα απο αυτο οταν εγινε η βεβηλωση στο μνημειο της θυρας 7 δεν ειναι μια κινηση να γινει ωστε να αντιδρασουμε εκει, αλλα υπηρξε απολιτη βουβαμαρα... αυτο ειναι το κακος μας σαν ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ και πιο πολυ το κακο των υπαλληλων που ευτηχως ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου αυτη την στιγμη ομως κανουν αυτοι κουμαντο ΔΥΣΤΗΧΩΣ...

Το avatar του χρήστη dtakis80
    Περιοχή
    καμινια-πειραιας
    Thanks
    7.449
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.000 φορές σε 3.070 μηνύματα
    Ignore User

Ρε τι αλλο θα δουμε και τι αλλο θα ζησουμε!
    Απυθμενη η βλακεια,δεν εχει τελος!

Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Περιοχή
    Γρεβενά
    Thanks
    20.439
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.113 φορές σε 10.702 μηνύματα
    Ignore User

Εγώ βλέπω ότι ο σύλλογος, σε νοοτροπία έχει αρχίσει να μικραίνει και γίνονται κινήσεις πανικού από τους περισσότερους, χωρίς να κατανοώ επακριβώς τον λόγο (βάσει λογικής, πάντα).
    Αν θυμάται κανείς τρία μέλη της διοίκησης του Ολυμπιακού, να πηγαίνουν στην ΚΕΔ, ή οπαδούς να κάνουν πορεία έξω από κανάλια, ας μου πει...
    Στα λοιπά, περί προέδρου και Ολυμπιακού, είναι γνωστές οι θέσεις μου, όπως άγνωστες είναι οι αντίστοιχες περί του θέματος του κατά πόσο και από ποιούς κινδύνευσε και με ποιά ιδιότητα, από όλες...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

Περιοχή
    καμινια-πειραιας
    Thanks
    7.449
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voskos_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ βλέπω ότι ο σύλλογος, σε νοοτροπία έχει αρχίσει να μικραίνει και γίνονται κινήσεις πανικού από τους περισσότερους, χωρίς να κατανοώ επακριβώς τον λόγο (βάσει λογικής, πάντα).
    Αν θυμάται κανείς τρία μέλη της διοίκησης του Ολυμπιακού, να πηγαίνουν στην ΚΕΔ, ή οπαδούς να κάνουν πορεία έξω από κανάλια, ας μου πει...
    Στα λοιπά, περί προέδρου και Ολυμπιακού, είναι γνωστές οι θέσεις μου, όπως άγνωστες είναι οι αντίστοιχες περί του θέματος του κατά πόσο και από ποιούς κινδύνευσε και με ποιά ιδιότητα, από όλες...
    Δεν εισαι Ολυμπιακος εσυ ρε,εισαι χαρτζηλικακιας των μπλογκς και του ιντερνετ,που τα περνεις για να λασπολογεις εναντιων του Προεδραρα μας (αν μας φυγειι τι θα κανουμε Παναζια μου)και συντομα ο σερ Τσουκαλας με τον φον Ακηθ θα σε ξεσκεπασουν!
    Ολα ειναι τελεια στο Ολυμπιακο,ολα ειναι υπεροχα,λαθος δεν εγινε ουτε ενα κ αν τολμας πες το αντιθετο,εγω θα σου κλεισω το φοουν και θα σε ξεσκεπασω κρυφοβαζελε!

Μας κυνηγανε ολοι γιατι μας ζηλευουν και ο σχεδιασμος δολοφονιας ειναι καθαρα θεμα ηθικης αυτουργιας του σαγονια,της καραφλης αηδιας και του νιαου ...
    Εξαλλου ο Μαζιωτης και ο συληφθεντας ειναι αντιολυμπιακοι του κερατα δηλωμενοι!
    Αφου εγω οταν βγαινω παω τοιχο τοιχο μην μου την πεσει κανενας επιρεασμενος και παω ακλαφτος!

ΥΓ ρε συ και οι αλλοι δυο που ηταν στοχοι,προεδρος των εφοπλιστων και ενας αλλος,ηταν και αυτοι φανατικοι Ολυμπιακοι ε?ποποοοοο φυλαξου Νικολαε

22. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

voskos_7 (07-10-14)

Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Περιοχή
    Γρεβενά
    Thanks
    20.439
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.113 φορές σε 10.702 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dtakis80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εισαι Ολυμπιακος εσυ ρε,εισαι χαρτζηλικακιας των μπλογκς και του ιντερνετ,που τα περνεις για να λασπολογεις εναντιων του Προεδραρα μας (αν μας φυγειι τι θα κανουμε Παναζια μου)και συντομα ο σερ Τσουκαλας με τον φον Ακηθ θα σε ξεσκεπασουν!
      Long Text Frame - Διαβάστε αν θέλετε με το κουμπάκι 'Εμφάνιση' το κείμενο:  
    Ολα ειναι τελεια στο Ολυμπιακο,ολα ειναι υπεροχα,λαθος δεν εγινε ουτε ενα κ αν τολμας πες το αντιθετο,εγω θα σου κλεισω το φοουν και θα σε ξεσκεπασω κρυφοβαζελε!

Μας κυνηγανε ολοι γιατι μας ζηλευουν και ο σχεδιασμος δολοφονιας ειναι καθαρα θεμα ηθικης αυτουργιας του σαγονια,της καραφλης αηδιας και του νιαου ...
    Εξαλλου ο Μαζιωτης και ο συληφθεντας ειναι αντιολυμπιακοι του κερατα δηλωμενοι!

Αφου εγω οταν βγαινω παω τοιχο τοιχο μην μου την πεσει κανενας επιρεασμενος και παω ακλαφτος!
    Ντρέπομαι που δεν είμαι Ολυμπιακός.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

Περιοχή
    καμινια-πειραιας
    Thanks
    7.449
    Ignore User

εγω ενα ξερω,οτι εδω ο κοσμος χανεται και το μουνι χτενιζεται!

25. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

kwtsios (07-10-14)

Περιοχή
    καμινια-πειραιας
    Thanks
    7.449
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voskos_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ντρέπομαι που δεν είμαι Ολυμπιακός.
    ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ

27. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

voskos_7 (07-10-14)

Περιοχή
    Liquor Town
    Thanks
    8.987
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dtakis80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω ενα ξερω,οτι εδω ο κοσμος χανεται και το μουνι χτενιζεται!
    Το γουστάρω χτενισμένο...
    There is a Dude in town

29. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

BrazHlias (07-10-14)

Thanks
    12.335
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.591 φορές σε 11.553 μηνύματα
    Ignore User

Δεν καταννοώ το σκοπό της διαμαρτυρίας και ένα παραπάνω γιατί επιλέχτηκε ο ΣΚΑΙ. Δηλαδή έβαλε ο Αλαφούζος να σκοτώσουν τον Μαρινάκη;! Αστεία πράγματα. Από εκεί και πέρα όμως, βλέποντας το πράγμα πιο ουδέτερα, αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι (ξανά) ο κόσμος έχει χωριστεί σε 2 μεγάλα στρατόπεδα κι αυτό με λυπεί. Το να βρίζετε και να μιλάτε υποτιμητικά γι' αυτούς που πήγαν στην πορεία, εσείς που δεν συμφωνείτε με την κίνηση, δεν σας κάνει καλύτερους.

Ούτε έχουν καμιά σχέση Μένιο οι άστεγοι και τα παιδάκια που λιποθυμούν στα σχολεία. Καλώς ή κακώς ο Μαρινάκης είναι πρόεδρος του Ολυμπιακού, συνεπώς θα υπάρξουν και άτομα που θα εκλάβουν την απειλή, έχοντας τον Μαρινάκη με αυτή την ιδιότητα και είναι δικαίωμά τους να κάνουν ότι θέλουν. Θα μου πεις, δεν ξεσηκώνονται για θέματα που έχουν σημασία και επηρεάζουν πραγματικά όλη την κοινωνία, και το κάνουν για μαλακίες. Συμφωνώ, αλλά δεν έχει καμιά σχέση με το θέμα ή το ύφος που ορίσατε να έχει το φόρουμ. Θέτεις τις βάσεις για πολιτική κουβέντα, η οποία απαγορεύεται αν δεν κάνω λάθος, κι αν κάποιος πιαστεί κι απαντήσει μετά θα πάμε αλλού.

Αυτά τα γενικά από μένα, δεν κρίνω κανενός την άποψη, απλά λυπάμαι που χάνουμε το δάσος και κοιτάμε το δέντρο, και οι μεν και οι δε. Για μένα υπάρχει μόνο ο αθλητισμός και το ποδόσφαιρο ειδικότερα, αυτό με ενδιαφέρει όταν ασχολούμαι με τον Ολυμπιακό κι γι' αυτό επιθυμώ να κουβεντιάζω. Τα υπόλοιπα με αφήνουν παγερά αδιάφορο κι απ' ότι φαίνεται είμαι μειοψηφία...

31. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

BrazHlias (07-10-14)

+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 ΤελευταίαΤελευταία

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Παρόμοια Θέματα

1. Εισητήρια - Νέα - Ανακοινώσεις 2011-12
    By sadi in forum Τι λέγαμε παλαιά - Ποδόσφαιρο
    Απαντήσεις: 227
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-07-12, 09:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές