Σελίδα 132 από 162 ΠρώτηΠρώτη ... 328292102112122128129130131132133134135136142152 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 2.621 έως 2.640 από 3234

Θέμα: Texas Holdem

  1. #2621
    .
    Εγγραφή
    29-08-2008

    Μηνύματα
    1.356
    Thanks
    46
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 297 φορές σε 190 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απ: Texas Holdem

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, απάντηση δε βλέπω όμως. Να την περιμένω ή με έχεις συνδέσει κανονικά; Να πάρω το 0;
    χαχαχα με πήρε ο ύπνος ..δεν μπορώ να σου απαντήσω διότι για μένα δεν έχει σχέση.μονο αυτό...Υπάρχουν και άλλοι που μιλάνε μετά από σένα οπότε Γιατί να shoveαρεις και να πετάξεις έξω κάποιον άλλον? αν πχ κάποιος από late position με 50+ blinds ξύπνησε με 88 99 θα κολαρει πιθανόν ..τον θες μέσα και με shove θα τα πετάξει

    sent from my cave with smoke signals

  2. #2622
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.503
    Thanks
    18.540
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.761 φορές σε 18.966 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Απ: Texas Holdem

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από konax Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχα με πήρε ο ύπνος ..δεν μπορώ να σου απαντήσω διότι για μένα δεν έχει σχέση.μονο αυτό...Υπάρχουν και άλλοι που μιλάνε μετά από σένα οπότε Γιατί να shoveαρεις και να πετάξεις έξω κάποιον άλλον? αν πχ κάποιος από late position με 50+ blinds ξύπνησε με 88 99 θα κολαρει πιθανόν ..τον θες μέσα και με shove θα τα πετάξει

    sent from my cave with smoke signals
    Όχι δεν θα callάρει με mid pair Αχιλλέα. Όποιος το κάνει αυτό, πολύ απλά είναι άσχετος! Το σενάριο μου προϋποθέτει ένα τραπέζι με παίκτες που νιώθουν. Ούτε set-mining ξέρεις; Για να πας να ψάξεις 2 outs (αφού θεωρητικά το range που 3betάρει εκεί σε κερδίζει preflop), πρέπει να είναι κι ο αντίπαλος deep (ιδανικά άνω των 40bb) και όχι μόνο εσύ. Φιλικά θα στο πω, πρέπει να αναθεωρήσεις πάρα πολλά στη στρατηγική σου. Και δεν είναι απόψεις δικές μου αυτά που λέω, αλλά Η ΒΑΣΙΚΗ θεωρία στρατηγικής στα τουρνουά. Αν ψάξεις να τα βρεις θα δεις ότι έχεις εντελώς λάθος προοπτική...

    *Μιλάω αποκλειστικά για το 3bet 3x που λες. 2 επιλογές υπάρχουν εδώ, ρέστα ή call και είναι σχεδόν αδιαπραγμάτευτο από άποψη στρατηγικής.

  3. #2623
    .
    Εγγραφή
    29-08-2008

    Μηνύματα
    1.356
    Thanks
    46
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 297 φορές σε 190 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απ: Texas Holdem

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων

    Όχι δεν θα callάρει με mid pair Αχιλλέα. Όποιος το κάνει αυτό, πολύ απλά είναι άσχετος! Το σενάριο μου προϋποθέτει ένα τραπέζι με παίκτες που νιώθουν. Ούτε set-mining ξέρεις; Για να πας να ψάξεις 2 outs (αφού θεωρητικά το range που 3betάρει εκεί σε κερδίζει preflop), πρέπει να είναι κι ο αντίπαλος deep (ιδανικά άνω των 40bb) και όχι μόνο εσύ. Φιλικά θα στο πω, πρέπει να αναθεωρήσεις πάρα πολλά στη στρατηγική σου. Και δεν είναι απόψεις δικές μου αυτά που λέω, αλλά Η ΒΑΣΙΚΗ θεωρία στρατηγικής στα τουρνουά. Αν ψάξεις να τα βρεις θα δεις ότι έχεις εντελώς λάθος προοπτική...

    *Μιλάω αποκλειστικά για το 3bet 3x που λες. 2 επιλογές υπάρχουν εδώ, ρέστα ή call και είναι σχεδόν αδιαπραγμάτευτο από άποψη στρατηγικής.
    Έτσι.και άλλους εγώ είμαι παίκτης cash..στα τουρ Είμαι πίσω...για.τουρ ρώτα τον Πάνο καλύτερά

    sent from my cave with smoke signals

  4. #2624
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.503
    Thanks
    18.540
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.761 φορές σε 18.966 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Απ: Texas Holdem

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από konax Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι.και άλλους εγώ είμαι παίκτης cash..στα τουρ Είμαι πίσω...για.τουρ ρώτα τον Πάνο καλύτερά

    sent from my cave with smoke signals
    Εγώ είμαι ο Πάνος ρε!

    Α γι' αυτό παρεξηγήθηκες χθες! Μπουαχαχαχαχαχα!!!

  5. #2625
    .
    Εγγραφή
    29-08-2008

    Μηνύματα
    1.356
    Thanks
    46
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 297 φορές σε 190 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απ: Texas Holdem

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ είμαι ο Πάνος ρε!

    Α γι' αυτό παρεξηγήθηκες χθες! Μπουαχαχαχαχαχα!!!
    πωωωω τι μλκς θεέ μου
    Γιατί αλλαξες ρε ?
    sent from my cave with smoke signals

  6. #2626
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.503
    Thanks
    18.540
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.761 φορές σε 18.966 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Απ: Texas Holdem

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από konax Εμφάνιση μηνυμάτων
    πωωωω τι μλκς θεέ μου
    Γιατί αλλαξες ρε ?
    sent from my cave with smoke signals


    Για να φύγει το κακό το μάτι! Ξεχάστηκα ότι έγραφα με άλλο όνομα, αλλά και πάλι νόμιζα το είχες πάρει χαμπάρι από άλλα θέματα. Καλά δεν κατάλαβες από χθες όπως γράφω; Λέω κι εγώ τι παρεξηγήθηκε αυτός! Ωραία και τώρα που τα βρήκαμε, στρώσε τον κώλο σου να μάθεις στρατηγική τουρ γιατί λες μαλακίες..

  7. #2627
    .
    Εγγραφή
    29-08-2008

    Μηνύματα
    1.356
    Thanks
    46
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 297 φορές σε 190 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απ: Texas Holdem

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων


    Για να φύγει το κακό το μάτι! Ξεχάστηκα ότι έγραφα με άλλο όνομα, αλλά και πάλι νόμιζα το είχες πάρει χαμπάρι από άλλα θέματα. Καλά δεν κατάλαβες από χθες όπως γράφω; Λέω κι εγώ τι παρεξηγήθηκε αυτός! Ωραία και τώρα που τα βρήκαμε, στρώσε τον κώλο σου να μάθεις στρατηγική τουρ γιατί λες μαλακίες..
    θα μάθω τουρ λίγο πριν πάω σε ept.τώρα παίζω κασακι

    sent from my cave with smoke signals

  8. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (25-07-14)

  9. #2628

    Εγγραφή
    27-10-2013

    Μηνύματα
    132
    Thanks
    28
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 64 φορές σε 53 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Texas Holdem

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ερώτηση σε υποθετικό σενάριο:

    Tour: $215 Sunday Million (5-10 θέσεις πριν το bubble)
    Stack: 20 bigs | Position: MP1 | Hand: AA

    Regular παίκτης με παρόμοιο stack ανοίγει από UTG. Ποια κίνηση είναι πιο profitable πιστεύετε εδώ;
    Μαλλον call ειναι η κινηση που δινει most value μακροπροθεσμα σε τετια spots(αν και εγω δεν κανω ποτε call με monsters preflop para mono για trap meta apo raise απο καποιον postflop aggressor απο hijak και μετα.)..Σε SHOVE μας πολυ δυσκολα θα callarei ο reg παρα μονο me ak+(αφου για να ναι Reg,pou diabazei ta στατς κτλβενει οτι δεν τα βαζουμε ουτε light oyte me kati ligotero apo tt,ak klp εμεις οι noobades μη regulars,scared money κλπ κλπ..Τωρα για 3bet 3χ δεν υπαρχει γτ βρωμαει πολυ το induce μας.Το 3βετ 3χ εχει μαλλον μεγαλyτερο fold equity ap to shove.

  10. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (25-07-14)

  11. #2629
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.503
    Thanks
    18.540
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.761 φορές σε 18.966 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Texas Holdem

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από cognitive_canibal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλλον call ειναι η κινηση που δινει most value μακροπροθεσμα σε τετια spots(αν και εγω δεν κανω ποτε call με monsters preflop para mono για trap meta apo raise απο καποιον postflop aggressor απο hijak και μετα.)..Σε SHOVE μας πολυ δυσκολα θα callarei ο reg παρα μονο me ak+(αφου για να ναι Reg,pou diabazei ta στατς κτλβενει οτι δεν τα βαζουμε ουτε light oyte me kati ligotero apo tt,ak klp εμεις οι noobades μη regulars,scared money κλπ κλπ..Τωρα για 3bet 3χ δεν υπαρχει γτ βρωμαει πολυ το induce μας.Το 3βετ 3χ εχει μαλλον μεγαλyτερο fold equity ap to shove.
    Κι εγώ για call το βλέπω. Με όλα τα "σημάδια" εναντίον μας αν shovάρουμε, μάλλον δεν έχουμε επιλογή. Έπαιζα ένα τουρ (της πλάκας) χθες και έφτασα σε παρόμοια κατάσταση λίγο πριν το bubble. Και σκεφτόμουνα, αν στο μέλλον σε ένα καλό τουρ μου τύχει κάτι ανάλογο τι θα ήταν καλύτερο; Πάντως είναι κωλοspot εκεί αν σου κάτσει ΑΑ/ΚΚ γιατί παίρνεις monster και πρέπει να συνωμοτήσει το σύμπαν για να πάρεις ένα pot της προκοπής...

  12. #2630
    .
    Εγγραφή
    29-08-2008

    Μηνύματα
    1.356
    Thanks
    46
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 297 φορές σε 190 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απ: Texas Holdem

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ για call το βλέπω. Με όλα τα "σημάδια" εναντίον μας αν shovάρουμε, μάλλον δεν έχουμε επιλογή. Έπαιζα ένα τουρ (της πλάκας) χθες και έφτασα σε παρόμοια κατάσταση λίγο πριν το bubble. Και σκεφτόμουνα, αν στο μέλλον σε ένα καλό τουρ μου τύχει κάτι ανάλογο τι θα ήταν καλύτερο; Πάντως είναι κωλοspot εκεί αν σου κάτσει ΑΑ/ΚΚ γιατί παίρνεις monster και πρέπει να συνωμοτήσει το σύμπαν για να πάρεις ένα pot της προκοπής...
    εσένα να θυμηθώ να σε.πάρω για coach όταν πάω στο ept

    sent from my cave with smoke signals

  13. #2631
    .
    Εγγραφή
    29-08-2008

    Μηνύματα
    1.356
    Thanks
    46
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 297 φορές σε 190 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    πάσα πριν λίγο...στακ 500 εγώ 500 Ο αντίπαλος ...raise utg 12 αυτός cut off εγώ με ΚΚ 3bet 31 call αυτός ... φλοπ 8c 9c 2h
    bet αυτός 20 εγώ 45 αυτός 110 εγώ 220...call στα 220 ....turn Ks..check check ...river 3c all in αυτός auto call εγώ.....set over set και πήραμε μια 500αρα.

    sent from my cave with smoke signals

  14. #2632
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.503
    Thanks
    18.540
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.761 φορές σε 18.966 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Texas Holdem

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από konax Εμφάνιση μηνυμάτων
    εσένα να θυμηθώ να σε.πάρω για coach όταν πάω στο ept

    sent from my cave with smoke signals
    Καλά κορόιδευε εσύ...

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από konax Εμφάνιση μηνυμάτων
    turn Ks..check check

    sent from my cave with smoke signals
    Ωραίο check back μετά το action στο flop! Ρε δεν υπάρχεις λέμε!

  15. #2633
    .
    Εγγραφή
    29-08-2008

    Μηνύματα
    1.356
    Thanks
    46
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 297 φορές σε 190 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απ: Texas Holdem

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά κορόιδευε εσύ...


    Ωραίο check back μετά το action στο flop! Ρε δεν υπάρχεις λέμε!
    τι δεν υπάρχω ρε πας καλά ?? ήμαρτον ρε ήμαρτον
    και για το άλλο δεν σε κοροϊδεύω το έλεγα σοβαρά

    sent from my cave with smoke signals

  16. #2634
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.503
    Thanks
    18.540
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.761 φορές σε 18.966 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Απ: Texas Holdem

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από konax Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι δεν υπάρχω ρε πας καλά ?? ήμαρτον ρε ήμαρτον
    και για το άλλο δεν σε κοροϊδεύω το έλεγα σοβαρά

    sent from my cave with smoke signals
    Μετά απ' το action στο flop σε τι τον βάζεις; Από περιέργεια..

  17. #2635
    .
    Εγγραφή
    29-08-2008

    Μηνύματα
    1.356
    Thanks
    46
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 297 φορές σε 190 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    ΤΤ JJ και κρατάω μια πισινή ότι έχει τσεκάρει στα 9αρια

    sent from my cave with smoke signals

  18. #2636
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.503
    Thanks
    18.540
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.761 φορές σε 18.966 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Texas Holdem

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από konax Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΤΤ JJ και κρατάω μια πισινή ότι έχει τσεκάρει στα 9αρια

    sent from my cave with smoke signals
    Μάλιστα. Υπάρχουν παίκτες λοιπόν που preflop παίζουν passive και κάνουν call 3bet με TT/JJ και ξαφνικά postflop αλλάζουν πλάνο και σε low board αρχίζουν να κάνουν value bets. Εγώ αυτή την ΗΛΙΘΙΑ λογική ποτέ δεν την κατάλαβα. Αν πιστεύεις ότι ο άλλος δεν έχει QQ+ πολύ κακώς δεν κάνεις 4bet preflop. Απ' την άλλη αν φοβάσαι ότι έχει QQ+ τότε ένα flop 892 αν έχεις 10ρια ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ ΜΟΥ! Δηλαδή πόσο ντουβάρια είναι ρε π..στη μου και περιμένουν να δουν χαμηλό flop για να αλλάξουν ριζικά το πλάνο τους; Γελοίοι...

  19. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον panahs7 για αυτό το μήνυμα:

    cognitive_canibal (26-07-14), VALVERDES_7 (26-07-14)

  20. #2637
    .
    Εγγραφή
    29-08-2008

    Μηνύματα
    1.356
    Thanks
    46
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 297 φορές σε 190 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απ: Texas Holdem

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων

    Μάλιστα. Υπάρχουν παίκτες λοιπόν που preflop παίζουν passive και κάνουν call 3bet με TT/JJ και ξαφνικά postflop αλλάζουν πλάνο και σε low board αρχίζουν να κάνουν value bets. Εγώ αυτή την ΗΛΙΘΙΑ λογική ποτέ δεν την κατάλαβα. Αν πιστεύεις ότι ο άλλος δεν έχει QQ+ πολύ κακώς δεν κάνεις 4bet preflop. Απ' την άλλη αν φοβάσαι ότι έχει QQ+ τότε ένα flop 892 αν έχεις 10ρια ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ ΜΟΥ! Δηλαδή πόσο ντουβάρια είναι ρε π..στη μου και περιμένουν να δουν χαμηλό flop για να αλλάξουν ριζικά το πλάνο τους; Γελοίοι...
    Εσύ δεν πρόκειται να το καταλάβεις διότι πολύ απλά παίζεται άλλο level poker ανάμεσα σε καλούς παίκτες. το 3bet app to btn μπορεί να είναι χίλια δυο...Μπορεί να είναι από ΑQ έως και JT suited...ανάμεσα σε 2 καλούς παίκτες παίζει τρομερό leveling και ποστφλοπ σε 9 high board to TT έχει τεράστια αξία ...άστο άλλο το το cash άλλο το τουρ.
    πίνω ποτάκι τώρα τα λέμε αύριο

    sent from my cave with smoke signals

  21. #2638
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.503
    Thanks
    18.540
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.761 φορές σε 18.966 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Απ: Texas Holdem

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από konax Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσύ δεν πρόκειται να το καταλάβεις διότι πολύ απλά παίζεται άλλο level poker ανάμεσα σε καλούς παίκτες.

    sent from my cave with smoke signals
    Τι εννοείς δεν κατάλαβα; Οι καλοί παίκτες ποιοι είναι; Και δεν έχει σχέση αν είναι cash ή τουρ για την ηλίθια λογική που έχουν..

  22. #2639
    .
    Εγγραφή
    29-08-2008

    Μηνύματα
    1.356
    Thanks
    46
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 297 φορές σε 190 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απ: Texas Holdem

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι εννοείς δεν κατάλαβα; Οι καλοί παίκτες ποιοι είναι; Και δεν έχει σχέση αν είναι cash ή τουρ για την ηλίθια λογική που έχουν..
    οι καλοί παίκτες είναι.οι regular που το.πόκερ είναι.το επάγγελμα.τους . και μεταξύ αυτών των παικτών παίζει τρομερό leveling pre flop .Υπάρχουν αυτοί ,οι μέτριοι και τα ψάρια, αυτές είναι οι κατηγορίες.μιλάμε για ποτ της τάξεως των 500 ευρώ στο Ρίβερ και ο άλλος να έχει διαβάσει την πάσα και να κάνει call με άσσο high...άστο μην το.ψάχνεις..αν ποτέ κατέβεις Λουτράκι θα Πάμε να παίξουμε Γιατί.όσα και να γράφω πρέπει να τα δεις.μόνος σου

    sent from my cave with smoke signals

  23. #2640

    Εγγραφή
    07-08-2010

    Μηνύματα
    15.006
    Thanks
    8.634
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.322 φορές σε 3.694 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Texas Holdem

    bet αυτός 20 εγώ 45 αυτός 110 εγώ 220...call στα 220 ..
    Τι περίεργο action είναι αυτό.

    Donk bet, raise μετά προφανώς για value φαντάζομαι, μετά re-raise από τον αντίπαλο, μετά ξανα re-raise και μετά just call?
    Και μετά c/c στο turn?
    Προφανώς από το action στο flop ή μόνη περίπτωση οι ΚΚ να κερδίζουν είναι να έχει πέσει ο αντίπαλος σε OESD, αλλά και πάλι πόσο πολύ να το φουσκώσει το ποτ?

    Το action στο φλοπ δείχνει ότι ο αντίπαλος έχει > 2 pairs και προφανώς βλέπουμε τους ΚΚ μας και δεν βλέπουμε το action.
    Προφανώς στο φλοπ το re-raise στα 220 δεν έχει λογική με effective stack 500.
    Check τα nuts στο turn με το ποτ στο Θεό επίσης δεν έχει λογική.

    *Aυτά τα περίεργα raise που κάνεις ρε Αχιλλέα...

    Raise κάνουμε μόνο για value ή για μπλόφα. Αντε να ψιλοκαταλάβω το raise στα 45, αλλα στα 220 με effective stack 500 δηλαδή τι καταφέρνεις με αυτό? Να τον διώξεις ενώ πιστεύεις έχεις το καλύτερο φύλλο κάνοντας raise?

    **Υ.Γ Το μοναδικό thread στο οποίο θα συμμετέχω, το τονίζω αυτό.
    ΜenoumeEuropi τραλαλι λιλαλαλο

  24. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (26-07-14)

Σελίδα 132 από 162 ΠρώτηΠρώτη ... 328292102112122128129130131132133134135136142152 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας