Σελίδα 3 από 18 ΠρώτηΠρώτη 123456713 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 60 από 356

Θέμα: Richard Elmer “Joey” Dorsey

  1. #41
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Richard Elmer “Joey” Dorsey

    Τι να ανοίξει ο κεφτές...
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  2. #42
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.406
    Thanks
    17.284
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.421 φορές σε 10.291 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Richard Elmer “Joey” Dorsey

    8 πόντοι, 8 ριμπάουντ και 1 κλέψιμο απ' τον ΦΟΒΕΡΟ Ντόρσι...

  3. #43
    (πρώην RedHacker) Το avatar του χρήστη PrisonBreak-7-
    Εγγραφή
    25-10-2007

    Περιοχή
    Αθήνα\Καλλιθέα
    Μηνύματα
    13.395
    Thanks
    1.045
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.700 φορές σε 1.949 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Richard Elmer “Joey” Dorsey

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Du3lisT Εμφάνιση μηνυμάτων
    8 πόντοι, 8 ριμπάουντ και 1 κλέψιμο απ' τον ΦΟΒΕΡΟ Ντόρσι...
    Κι όμως στην άμυνα που κλέβει την μπάλα και φεύγει στον αιφνιδιασμό ήταν μεγάλο ρίσκο η κινησή του, διοτι αν δεν έκλεβε θα έκανε φάουλ και θα ταν το 4ο. Εμένα αυτο ο παίκτης μου αρέσει πολύ..!!!
    Τροφοδοτικό: 1200 Watt GFX: Sparkle GTX 570 1280MB
    ADSL: Forthnet 2Play 24Mbit/1024 Router: Zyxel 661HW-D1
    M/B: EVGA nVIDIA Classfield 3 CPU: Quand Core i7 950 3.80 GHz Hard Disks: 7=8.0TB
    RAM: 3*4GB RAM 1600MHz DDR3 Sound Card: Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty SSD: OCZ Vertex II 120GB Speakers: Logitech Z5500

  4. #44
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.406
    Thanks
    17.284
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.421 φορές σε 10.291 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Richard Elmer “Joey” Dorsey

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από RedHacker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι όμως στην άμυνα που κλέβει την μπάλα και φεύγει στον αιφνιδιασμό ήταν μεγάλο ρίσκο η κινησή του, διοτι αν δεν έκλεβε θα έκανε φάουλ και θα ταν το 4ο. Εμένα αυτο ο παίκτης μου αρέσει πολύ..!!!
    Άσε ρε με το παλτό... 8 ριμπάουντ λέει και τέτοια φλώρικη άμυνα

  5. #45
    (πρώην RedHacker) Το avatar του χρήστη PrisonBreak-7-
    Εγγραφή
    25-10-2007

    Περιοχή
    Αθήνα\Καλλιθέα
    Μηνύματα
    13.395
    Thanks
    1.045
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.700 φορές σε 1.949 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Richard Elmer “Joey” Dorsey

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Du3lisT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άσε ρε με το παλτό... 8 ριμπάουντ λέει και τέτοια φλώρικη άμυνα
    Φαντάσου τον Ιβάνοβιτς τι θα λέει τώρα....
    Τροφοδοτικό: 1200 Watt GFX: Sparkle GTX 570 1280MB
    ADSL: Forthnet 2Play 24Mbit/1024 Router: Zyxel 661HW-D1
    M/B: EVGA nVIDIA Classfield 3 CPU: Quand Core i7 950 3.80 GHz Hard Disks: 7=8.0TB
    RAM: 3*4GB RAM 1600MHz DDR3 Sound Card: Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty SSD: OCZ Vertex II 120GB Speakers: Logitech Z5500

  6. #46
    Το avatar του χρήστη captain-cook
    Εγγραφή
    07-01-2008

    Μηνύματα
    5.814
    Thanks
    4.739
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.128 φορές σε 1.793 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Richard Elmer “Joey” Dorsey

    Πουλέν.

  7. #47
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.406
    Thanks
    17.284
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.421 φορές σε 10.291 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Richard Elmer “Joey” Dorsey


  8. #48
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Richard Elmer “Joey” Dorsey

    πολύ γουστάρω παίκτες σαν τον Ντόρσι! μεγάλος μαχητής και μέγας ριμπάουντερ!!!
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  9. #49
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.406
    Thanks
    17.284
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.421 φορές σε 10.291 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Richard Elmer “Joey” Dorsey

    «Γουστάρω τρελά εδώ!»

    Ο Τζόι Ντόρσεϊ μίλησε στο gazzetta.gr για την απόλαυση να παίζει στον Ολυμπιακό και το ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό που το περιμένει με πολλή φασαρία!

      Long Text Frame - Διαβάστε αν θέλετε με το κουμπάκι 'Εμφάνιση' το κείμενο:  

    Όταν ανακοινώθηκε η απόκτησή του κανείς δεν ενθουσιάστηκε. Κάπου χαμένος μεταξύ της άκρης του πάγκου της Κάχα Λαμποράλ και της εξέδρας βρισκόταν. Ξεχασμένος και παροπλισμένος από τον Ντούσκο Ιβάνοβιτς που δεν ήθελε ούτε να τον βλέπει, αλλά τώρα τον παρακολουθεί μια χαρά από τον. καναπέ του σπιτιού του.

    Ο λόγος φυσικά για τον Τζόι Ντόρσεϊ, τον χαμογελαστό γίγαντα που κατάφερε μέσα σε λίγα παιχνίδια να ανεβάσει επίπεδο στον Ολυμπιακό. Κι αν την Κυριακή καταφέρει να νικήσει και τον Μάικ Μπατίστ όπως ονειρεύεται τότε είναι που θα γίνει σημείο αναφοράς στο Λιμάνι!

    Λίγα λεπτά πριν οι ερυθρόλευκοι εγκαταλείψουν την Πόλη και αφήσουν πίσω τους τον θρίαμβο επί της Εφές, ο Αμερικανός ογκόλιθος άνοιξε την καρδιά του στο gazzetta και μίλησε για όλα. Από την αίθουσα αναμονής του «Ατατούρκ», μας είπε για την δική του μπασκετική. αναμονή και την μεγάλη ευκαιρία που του παρουσιάζεται.

    -Η μεγαλύτερη νίκη του Ολυμπιακού φέτος είχε και τη δική σου σφραγίδα. Το περίμενες ότι σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα θα γινόσουν τόσο πολύτιμος για τη νέα σου ομάδα;

    «Ήταν μια τεράστια προσπάθεια από όλη την ομάδα. Το θέλαμε πολύ και είχαμε πει ότι θα επιστρέψουμε στην Τουρκία για να πάρουμε αυτό που στερηθήκαμε κόντρα στη Γαλατά. Είχαμε τσαντιστεί πολύ εκείνο το βράδυ! Σχετικά με μένα, θέλω να πω ότι προσπαθώ να κάνω τη δουλειά που ζητάει ο κόουτς και να βοηθάω τους συμπαίκτες μου όσο περισσότερο μπορώ».

    -Έχει προκαλέσει αίσθηση η δύναμη και η ενέργεια που βγάζεις σε κάθε παιχνίδι και οι τρομερές επιδόσεις σου στην άμυνα. Όλοι πλέον συμφωνούν ότι είσαι ακριβώς ό,τι έλειπε από τον Ολυμπιακό κοντά στο καλάθι.

    «Έχω πολλή ενέργεια μέσα μου που αν με δέσεις κάπου, θα εκραγώ! Δεν μπορεί κανείς να καταλάβει πως νιώθω. Ευτυχώς που ήρθε στη ζωή μου ο Ολυμπιακός γιατί θα τρελαινόμουν. Δεν άντεχα άλλο να συσσωρεύονται πράγματα μέσα μου».

    -Καλά, μπορείς να μου εξηγήσεις τι «κόλλημα» είχε μαζί σου ο Ιβάνοβιτς; Τόσο πολύ δεν σε πήγαινε; Για ποιο λόγο;

    «Ειλικρινά δεν κατάλαβα ποτέ τι έγινε. Πήρα την απόφαση να δοκιμάσω στην Ευρώπη και ξαφνικά βρέθηκα να προπονούμαι μόνος μου. Να μην με υπολογίζει κανείς στην ομάδα μου. Είναι πολύ παράξενος χαρακτήρας ο Ιβάνοβιτς, δεν ξέρω τι του έκανα. Δεν μπορώ να μπω στο μυαλό του και να εξηγήσω γιατί μου συμπεριφέρθηκε έτσι.

    - «Τιμωρήθηκε» όμως. Έχει αποκλειστεί από την πρώτη φάση και τώρα βλέπει εσένα έτοιμο για τα προημιτελικά.

    (Γέλια). «Ναι, μπορείς να το πεις κι έτσι. Αυτά έχει το μπάσκετ φίλε μου. Κάποιοι οπαδοί του Ολυμπιακού είπαν ότι θα του στείλουν λουλούδια στην Ισπανία! Όλα στη ζωή γίνονται για κάποιον λόγο».

    -Και ο λόγος αυτός στην προκειμένη περίπτωση ήταν ο Ολυμπιακός; Ένιωσες κάποιου είδους λύτρωση όταν ήρθε η πρόταση από την Ελλάδα.

    «Ήταν ό,τι καλύτερο για μένα και για την καριέρα μου ο ερχομός μου στον Ολυμπιακό. Μια μεγάλη ανακούφιση και μια τεράστια ευκαιρία. Μόλις φόρεσα για πρώτη φορά τα ρούχα του Ολυμπιακού για να κάνω προπόνηση ήμουν ο πιο ευτυχισμένος άνθρωπος. Είχα τόση ενέργεια και επιθυμία για μπάσκετ μέσα μου που ξέσπασα. Άρχισα να τρέχω πάνω κάτω ασταμάτητα μέχρι που ο Ίβκοβιτς μου φώναξε: «Ε, Τζόι ηρέμησε λίγο!». Ήταν λίγο αστείο να σου λέει ο προπονητής να κατεβάσεις ταχύτητα. Πρέπει να φαινόμουν σαν τρελός». (γέλια)

    -Ο κόσμος του Ολυμπιακού έχει αρχίσει να σε συμπαθεί πάρα πολύ. Όχι μόνο για την απόδοσή σου, αλλά και για τις αντιδράσεις σου μέσα στο παρκέ. Παθιάζεσαι πολύ και συμπεριφέρεσαι σα να είσαι χρόνια κομμάτι της ομάδας.

    «Είναι αλήθεια αυτό. Παθιάζομαι γιατί γουστάρω τρελά εδώ! Έχω δεθεί από τώρα με την ομάδα, νιώθω ότι μου ταιριάζει πολύ η φιλοσοφία της. Πολεμάμε όλοι μαζί σε κάθε ματς σαν μια γροθιά! Μακάρι τα πράγματα να βελτιώνονται συνεχώς. Όταν στράβωσε το θέμα στην Ισπανία, σκέφτηκα να γυρίσω στην Αμερική, αλλά είπα στον εαυτό μου «όχι, εδώ θα μείνεις». Και τότε ήρθε ο Ολυμπιακός σαν δώρο από το πουθενά. Θέλω να το ανταποδώσω αυτό.

    -Την Κυριακή θα δεις για πρώτη φορά το γήπεδο γεμάτο και μια καυτή ατμόσφαιρα. Πώς το περιμένεις το πρώτο σου ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό;

    «Περιμένω πώς και πώς αυτό το παιχνίδι και θέλω να το απολαύσω. Αν κερδίσουμε θα δώσουμε χαρά στον κόσμο και αυτό είναι ένα έξτρα κίνητρο. Θέλω να το ζήσω αυτό. Περιμένω να έρθω και να μας στηρίξουν με πολλή φασαρία».

    -Πώς σου φαίνεται ο Παναθηναϊκός; Πιστεύεις ότι θα τα βγάλεις πέρα με τον Μπατίστ. Όλος ο κόσμος περιμένει αυτή τη μάχη μεταξύ σας.

    «Ο Παναθηναϊκός είναι μια σπουδαία ομάδα με πολλές επιτυχίες τα τελευταία χρόνια και ο Μάικ ένας εξαιρετικός παίκτης. Θα προσπαθήσω για το καλύτερο και θα δούμε τι θα γίνει. Ελπίζω να κερδίσουμε, για να βγούμε πρώτοι στην κανονική περίοδο και να διεκδικήσουμε με καλύτερες προϋποθέσεις το πρωτάθλημα».

    -Το ξέρεις ότι ο συγκεκριμένος τίτλος λείπει εδώ και 15 χρόνια από την ομάδα σου; Προσθέτει ένα έξτρα βάρος αυτό στις πλάτες σας;

    «Δεκαπέντε χρόνια;;;; Φίλε αυτό δεν το ήξερα! Οπωσδήποτε κάτι πρέπει να γίνει τότε! Πάντως θεωρώ ότι μας δίνει έξτρα κίνητρο και όχι βάρος η συγκεκριμένη κατάσταση. Το μέλλον θα δείξει. Για την ώρα, πάμε να μπούμε στο αεροπλάνο».

  10. #50
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.294
    Thanks
    20.799
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.483 φορές σε 8.040 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Richard Elmer “Joey” Dorsey

    Κι εμεις σε γουσταρουμε!!!!!!!
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  11. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (12-02-12)

  12. #51
    Το avatar του χρήστη nikolios
    Εγγραφή
    14-08-2008

    Περιοχή
    Καλλιθεα
    Μηνύματα
    3.948
    Thanks
    1.063
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.051 φορές σε 1.171 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Richard Elmer “Joey” Dorsey

    Παντως οπως διαβασα και καπου αλλου, σε σωματοδομη μοιαζει αρκετα στον Χαουαρντ. Και γω τον παω πολυ.

  13. #52
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.406
    Thanks
    17.284
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.421 φορές σε 10.291 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Richard Elmer “Joey” Dorsey

    Iσχύει..ήθελα να το ποστάρω εδώ και μέρες αλλά μου την έσπαγε το imageshack. Είναι πιο κοντός ο Ντόρσι 8 πόντους..αλλά πιο πολλά κιλά.


  14. #53
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Richard Elmer “Joey” Dorsey

    Ω ρε μανουλαμ αραπιά....
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  15. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Du3lisT (12-02-12)

  16. #54
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Richard Elmer “Joey” Dorsey

    μπράβο ρε παικταρά!!! είσαι θηρίο, όχι αστεία!
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  17. #55
    Το avatar του χρήστη Paneas
    Εγγραφή
    23-04-2009

    Μηνύματα
    8.484
    Thanks
    3.109
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.721 φορές σε 3.474 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Richard Elmer “Joey” Dorsey

    Πω ρε κάτι ντουλάπες...

  18. #56
    Το avatar του χρήστη sapere aude
    Εγγραφή
    11-01-2010

    Μηνύματα
    1.278
    Thanks
    143
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 448 φορές σε 310 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Richard Elmer “Joey” Dorsey

    Μεγάλος παίκτης !!! Επιτέλους , μετά από χρόνια ....

  19. #57
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.406
    Thanks
    17.284
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.421 φορές σε 10.291 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Richard Elmer “Joey” Dorsey

    Είδα σε μια επίθεση μας που κοντραριζόταν με τον Μπατίστ για το ποιός θα βάλει πλάτη ποιόν, κι ο Ντόρσι πολύ χαλαρά τον έβαλε πλάτη ενώ ο Μπατίστ έσπρωχνε συνεχώς κάνοντας φάουλ..ο Ντόρσι τον πήγαινε πίσω πίσω χαλαρά λες και δεν υπήρχε. Τον γκρέμισε και μια φορά κάτω απ' το καλάθι με μια τάπα που θα την θυμάται. Ο Σχορτσανίτης τον είχε για πλάκα κι εκείνος τον Μπατίστ..αλλά αυτός εδώ είναι πιο αλτικός, ο χοντρός δεν μπορούσε με τίποτα να τον παίξει ψηλά τον χελώνα.

  20. #58
    Το avatar του χρήστη sapere aude
    Εγγραφή
    11-01-2010

    Μηνύματα
    1.278
    Thanks
    143
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 448 φορές σε 310 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Richard Elmer “Joey” Dorsey

    Μην το συγκρίνεις με το μαγκιά κλανιά , hip hop , hamburger Σχορτσιανίτη . Ο ντόρσει είναι ολοκληρωμένος πάικτης .
    Τον άλλον το παρακαλάγαμε ένα χρόνο να κάνει δίαιτα για ν απαίξει μπάσκετ αντί να του το κόψουμε εντελώς του τσόγλανου .

  21. #59
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.406
    Thanks
    17.284
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.421 φορές σε 10.291 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Richard Elmer “Joey” Dorsey

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sapere aude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην το συγκρίνεις με το μαγκιά κλανιά , hip hop , hamburger Σχορτσιανίτη . Ο ντόρσει είναι ολοκληρωμένος πάικτης .
    Τον άλλον το παρακαλάγαμε ένα χρόνο να κάνει δίαιτα για ν απαίξει μπάσκετ αντί να του το κόψουμε εντελώς του τσόγλανου .
    Όχι καμία σχέση! Δεν τους συγκρίνω μπασκετικά, αλλά σωματικά το πως μπορούν να κάνουν καλά τον Μπατίστ. Ο χελώνας αυτό έχει σαν πλεονέκτημα, σωματική δύναμη και άλμα απέναντι σε όλους τους ψηλούς. Ο Χοντρός τον είχε σε δύναμη αλλά με τίποτα στον αέρα, ενώ ο Ντόρσι τον έχει και στα δύο.

  22. #60

    Εγγραφή
    19-07-2008

    Μηνύματα
    220
    Thanks
    34
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 76 φορές σε 53 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Richard Elmer “Joey” Dorsey

    Τοσα χρονια βλεποντας ταγαρια τυπου γλυνιαδακη, μπουρουσαρου, σχορτσιανιτη να γινονται τα πουτανακια του μπατιστ ειχα σχηματισει την εντυπωση οτι τα σωματικα προσοντα ενος 5αριου τελικα δεν παιζουν τοσο καθοριστικο ρολο στην αμυνα. Ο Ντορσει μου εδειξε το αντιθετο! Βεβαια παιζει και εξυπνη αμυνα, οχι μαλακιες. Χθες καλυπτε τη ρακετα και στις διεισδυσεις των κοντων του βαζελου.

    ΥΓ. Ευχαριστουμε μαλακα Ιβανοβιτς!

Σελίδα 3 από 18 ΠρώτηΠρώτη 123456713 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας