Σελίδα 21 από 47 ΠρώτηΠρώτη ... 111718192021222324253141 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 401 έως 420 από 925

Θέμα: PC Games

  1. #401
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    04-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.234
    Thanks
    13.117
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.036 φορές σε 7.856 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάνα παιχνίδι με βάζελους δεν υπάρχει?
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  2. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    differance (28-08-15)

  3. #402
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games


  4. #403
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Το Metal Gear Solid V αρχίζει με τον ήρωα να βρίσκεται σε νοσοκομείο της Κύπρου, ενώ ακούγονται αρκετοί διάλογοι στα ελληνικά.


  5. #404
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    ζουπαν μιλαμε για κωλοπαιχνιδο αυτο το heartstone. Με εχουν ξεκωλιασει ολοι...
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  6. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (06-09-15)

  7. #405
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.846
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.616 φορές σε 17.677 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Σοβαρά;
    Ενδιαφέρον... Να το παίξω και εγώ, τότε, να πάρεις και εσύ, κανένα ρεπό...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  8. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (06-09-15)

  9. #406
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    ζουπαν μιλαμε για κωλοπαιχνιδο αυτο το heartstone. Με εχουν ξεκωλιασει ολοι...
    Θες προπόνηση, μάλλον δεν έχεις φτιάξει κάνα καλό deck. Εγώ παίζω με Mage και αυτές τις κάρτες (φωτό). Φτιάξε το ίδιο (οι χρυσές δεν έχουν διαφορά απ' τις απλές, μόνο μόστρα) και αν δεν έχεις κάποια κάρτα απ' αυτές πες μου να σου πω παρόμοια να συμπληρώσεις. Και όταν σε πετύχω μέσα θα σε βάλω να σε δω και θα σου λέω πως να παίξεις το deck.



    ΥΓ. Αν πατήσεις στο crafting παίζει να σου βγάλει να κάνεις σκόνη τριπλές και τετραπλές κάρτες που δεν χρειάζεσαι. Με την σκόνη μπορείς να φτιάξεις μια κάρτα που θες, αν έχεις όση χρειάζεται. Πρόσεχε όμως μην διαλύσεις καμιά κάρτα που δεν την έχεις τριπλή, γιατί μπορεί να την χρειαστείς στο μέλλον.

  10. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (06-09-15)

  11. #407
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θες προπόνηση, μάλλον δεν έχεις φτιάξει κάνα καλό deck. Εγώ παίζω με Mage και αυτές τις κάρτες (φωτό). Φτιάξε το ίδιο (οι χρυσές δεν έχουν διαφορά απ' τις απλές, μόνο μόστρα) και αν δεν έχεις κάποια κάρτα απ' αυτές πες μου να σου πω παρόμοια να συμπληρώσεις. Και όταν σε πετύχω μέσα θα σε βάλω να σε δω και θα σου λέω πως να παίξεις το deck.



    ΥΓ. Αν πατήσεις στο crafting παίζει να σου βγάλει να κάνεις σκόνη τριπλές και τετραπλές κάρτες που δεν χρειάζεσαι. Με την σκόνη μπορείς να φτιάξεις μια κάρτα που θες, αν έχεις όση χρειάζεται. Πρόσεχε όμως μην διαλύσεις καμιά κάρτα που δεν την έχεις τριπλή, γιατί μπορεί να την χρειαστείς στο μέλλον.
    25 καρτες εχει στην τραπουλα σου;

    που να ξερω ποιες εχω τριπλες ρε πανο; οταν παω στο "collections" μου δειχνει μονο ποιες εχω 2 φορες.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  12. #408
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    25 καρτες εχει στην τραπουλα σου;

    που να ξερω ποιες εχω τριπλες ρε πανο; οταν παω στο "collections" μου δειχνει μονο ποιες εχω 2 φορες.
    Έκανα edit σκάσε, μετά το κατάλαβα. Ξέρει το παιχνίδι ποιες έχεις τριπλές, αν πατήσεις crafting σου βγάζει δεξιά κάτω στο κουτάκι πάνω απ' το Done, να τις κάνεις σκόνη. Αν είναι άδειο δεν έχεις τριπλές. Σημείο κλειδί στο παιχνίδι είναι και η επιλογή αλλαγής καρτών στην αρχή. Μην κρατάς τις ακριβές, όταν ξεκινάς θες άμεσα χτυπήματα και όπως πιστεύω θα θυμάσαι προσπαθείς πάση θυσία να πάρεις τον έλεγχο του board, δεν ασχολείσαι σχεδόν καθόλου με τον αντίπαλο hero.

  13. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (06-09-15)

  14. #409
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Η ΕΑ μέσω του Origin δίνει δωρεάν το Command & Conquer: Red Alert 2 μαζί με το Addon Yuri’s Revenge. Το Steam απ' την άλλη δίνει μέχρι τις 20:00 δωρεάν το Amnesia: the Dark Descend συνεπώς αν είστε fan κάποιου τρέχτε...



  15. #410
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Άμα δώσουν δωρεάν κάνα Age of Empires σφύρα
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  16. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (16-09-15)

  17. #411
    Το avatar του χρήστη nikolios
    Εγγραφή
    14-08-2008

    Περιοχή
    Καλλιθεα
    Μηνύματα
    3.948
    Thanks
    1.063
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.051 φορές σε 1.171 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Ξεκινησα μετα τη συζητηση μας να ξαναπαιζω hearthstone.

    Εχω φτιαξει ενα control warrior deck απο μονος μου, δεν μου αρεσει να παιρνω decks αλλουνου. Εχω παιξει λιγο τις τελευταιες μερες μετα τις διακοπες και ειμαι ηδη rank 18 και κατεβαινω!

    Δυστυχως δεν εχω σκονη για να φτιαξω το deck καλυτερο ακομα με καποιες καινουριες καρτες αλλα με αυτες τα παω σχετικα καλα.

    Δυστυχως το progression του παιχνιδιου για ενα νεο παικτη ειναι σχετικα αργο. Τα καθημερινα quest δεν δινουν πολλα λεφτα και στην αρενα δυσκολα να κανεις τοσες νικες οσες χρειαζεται για να φτασεις στα ισα σου στα λεφτα που θα δωσεις για να μπεις.

    Το παιχνιδι παντως αν δεν εισαι διατεθειμενος να δωσεις αληθινα λεφτα να αγορασεις καρτες, θελει πολλες ωρες λιωσιμο.

  18. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (17-09-15)

  19. #412
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από nikolios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεκινησα μετα τη συζητηση μας να ξαναπαιζω hearthstone.

    Εχω φτιαξει ενα control warrior deck απο μονος μου, δεν μου αρεσει να παιρνω decks αλλουνου. Εχω παιξει λιγο τις τελευταιες μερες μετα τις διακοπες και ειμαι ηδη rank 18 και κατεβαινω!
    Κι εγώ μέχρι το 17 φτάνω σχετικά εύκολα (έχω φτάσει για 1-2 ματς και 16) μετά πούλο. Λες και όλοι οι παιχταράδες περιμένουν στο 16 ένα πράμα. Έχει και το μηνιαίο σύστημα βαθμολογίας και ανταμοιβής, που κάθε 1η του μηνός σε ρίχνει στα πρώτα levels και πάλι απ' την αρχή (βέβαια αν έχεις deck και ξέρεις να παίξεις είναι 1-2 ώρες υπόθεση να επανέλθεις). Γενικά είναι δύσκολο, θέλει να είσαι επινοητικός και να το λιώνεις όπως είπες, αν δεν σκοπεύεις να πληρώσεις...

  20. #413
    Το avatar του χρήστη nikolios
    Εγγραφή
    14-08-2008

    Περιοχή
    Καλλιθεα
    Μηνύματα
    3.948
    Thanks
    1.063
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.051 φορές σε 1.171 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Και γω εχω κολλησει τελικα στο 18.. Ειναι καποια decks αντιπαλων που το χαμπαριαζω απο την αρχη οτι θα παρω πουλο, απο την 2-3 σειρα κιολας.

    Δυστυχως εχουν βγει πολλες νεες καρτες απο τα expansion και τα adventure mode, και με εχει δυσκολεψει αρκετα.

    Βασικα εχω και ενα θεμα που εχει τεραστια σχεση... εγω σε ολα τα παιχνιδια που διαλεγεις classes, διαλεγω παντα ενα. Δεν μου αρεσει να ασχολουμαι και με αλλα. Διαλεγω ενα και το λιωνω. Στο hearthstone ομως θα πρεπει να μαθεις να παιζεις τα παντα, ειδικα για την αρενα.

  21. #414
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    γαμησε τα. μας γαμησες ζουπαν, εχουμε λιωσει και δουλεια δεν γινεται. στειλε μου με paypal 50ευρω να φτιαξω καλη τραπουλα
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  22. #415
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    γαμησε τα. μας γαμησες ζουπαν, εχουμε λιωσει και δουλεια δεν γινεται. στειλε μου με paypal 50ευρω να φτιαξω καλη τραπουλα
    Περισσότερες πιθανότητες είχε ο Ολυμπιακός να κερδίσει τη Μπάγερν, παρά να έχω εγώ 50 ευρώ..

  23. #416
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Δοκίμασα το demo του FIFA 16 στο pc. Εντυπώσεις..

    Θετικές:
    • Πολύ ωραία γραφικά, σε καμία περίπτωση δεν φτάνει τον οπτικό τομέα του PES αλλά έχουν κάνει εξαιρετική δουλειά, ειδικά στο κοινό, όπου δεν είναι "χαρτόνια" όπως του PES, αλλά σε πολύ καλά επίπεδα και μάλιστα συμμετέχει στο ματς, με χοροπηδητά στα καθίσματα και άλλα τέτοια ωραία.
    • Οι λεπτομέρειες στις σάλτσες, όπως τα ball boys, οι αναπληρωματικοί που κάνουν ζέσταμα και το... σπρέι του διαιτητή στα φάουλ in game!
    • Φυσικά τα δικαιώματα και το βάθος των ομάδων, των πρωταθλημάτων και των γηπέδων που είχαν πάντα τα FIFA (αρκετά λύνονται πλέον και στο PES με patch βέβαια)


    Αρνητικές:
    • Και φέτος τα ίδια με το gameplay. Έχουν 3 χρόνια που ασχολούνται με ότι μαλακία υπάρχει, έχουν επικεντρωθεί στο Ultimate που έχει το χρήμα και δεν βελτιώνουν σχεδόν καθόλου το gameplay. Φέτος βάλανε γυναικείες ομάδες για να σε ξεγελάσουν με εμπορικά κολπάκια.
    • Η ΑΙ (τεχνητή νοημοσύνη) τραγική. Έπαιζα με Μπάρτσα αντίπαλο και ο Μέσι έχασε 2 τετ-α-τετ από άλλο πλανήτη. Στο ένα φάτσα με το τέρμα και κάνει πάσα πίσω στο... κέντρο(!) και στο άλλο φεύγει με μακρινή μπαλιά σε άδειο γήπεδο και χάνει σε όλη τη διαδρομή το κοντρόλ... για τον Μέσι μιλάμε πάντα.
    • Το animation των παικτών αρκετά κακό, η κίνησή τους κάνει απότομα "σπασίματα", δεν έχουν την αίσθηση του βάρους, ενώ η μπάλα είναι άκυρη γεωμετρικά, αφού μοιάζει πολύ μεγαλύτερη απ' το κεφάλι των παικτών.


    Συμπέρασμα:
    • Αν και βρήκα περισσότερα αρνητικά, η αίσθηση που σου αφήνει είναι σε γενικές γραμμές καλή. Όσοι έχουν συνηθίσει ξανά το PES θα τους φανεί περίεργο, οι κολλημένοι θα το λατρέψουν. Επειδή όσο μεγαλώνω γίνομαι και πιο περίεργος απ' ότι είμαι ήδη και βαριέμαι να παίζω, το έχω γυρίσει περισσότερο στο μανατζερικό κομμάτι. Το PES 15 είχε Master League που μπορείς να παίξεις σε Manager Mode, αν έχει και το FIFA 16 το ίδιο θα το πάρω, αλλιώς μόνο PES και φέτος. Που δεν νομίζω, αν και δεν καταλαβαίνω γιατί δεν το εφαρμόζουν να κερδίσουν μερικά εκατομμύρια πελάτες, αφού έτσι κι αλλιώς δεν βγάζουν ξεχωριστό τίτλο για manager, ότι προσπάθεια κάνανε απέτυχε, ενώ με αυτές τις μηχανές γραφικών και το βάθος των δικαιωμάτων μπορούν να χτυπήσουν το FM.



  24. #417
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.846
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.616 φορές σε 17.677 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Σε κατενθουσίασε και ντρέπεσαι να το παραδεχτείς...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  25. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον voskos_7 για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (18-09-15), The Dude (18-09-15)

  26. #418
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Είναι κρυφολάτρης ο τύπος...
    There is a Dude in town

  27. #419
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Κατακραυγή για το PES16. Η ΚΟΝΑΜΙ κάνει ότι μπορεί για να... κλείσει. Έχουν σπάσει ρεκόρ οι αιτήσεις για επιστροφή χρημάτων στο Steam! Τους κορόιδεψε όλους μέσα στη μάπα τους κάνοντας και κωλοδάχτυλο. Κι όλα αυτά γιατί η pc έκδοση είναι απλά ένα port αυτής του... PS3! Ούτε νέα γραφικά, ούτε ενημερωμένα ρόστερ(!!) και το κυριότερο, πουθενά το Dynamic Weather που διαφήμιζε φέτος, που αλλάζει ο καιρός κατά τη διάρκεια του ματς.

    Όλα αυτά υπάρχουν μόνο στις κονσόλες νέας γενιάς και βίντεο από αυτές είχε βάλει στην παρουσίαση του παιχνιδιού και για το pc για να τους ξεγελάσει όλους. Τρομερά πράγματα. Εγώ θα το κατεβάσω και να πάρουν τα 3 μου. Μόνο και μόνο γιατί το παιχνίδι έχει εκπληκτικό gameplay (το καλύτερο ever σε ποδοσφαιράκι) και με τα διάφορα πατσάκια που θα βγουν θα βελτιωθεί. Αν δώσω λεφτά φέτος, θα τα δώσω για το FIFA16, περιμένω να δω αν θα έχει κάτι σε Manager Mode, αλλά και πάλι ίσως δεν με εμποδίσει αυτό. ΚΑΡΙΟΛΑ ΚΟΝΑΜΙ ΨΟΦΑ!



    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voskos_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε κατενθουσίασε και ντρέπεσαι να το παραδεχτείς...
    ^ Τα είπα...

  28. #420
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.821
    Thanks
    5.951
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.821 φορές σε 7.457 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Εχω δοκιμασει τον Σονικ, τον σουπερ Μαριο και μολις πηρα το αταρι τζαγκουαρ με τα 64 μπιτ.

  29. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον estai για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (18-09-15), voskos_7 (18-09-15)

Σελίδα 21 από 47 ΠρώτηΠρώτη ... 111718192021222324253141 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας