Σελίδα 15 από 47 ΠρώτηΠρώτη ... 5111213141516171819253545 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 281 έως 300 από 925

Θέμα: PC Games

  1. #281
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.116
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.549 φορές σε 14.234 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Nα υποθέσω στο νετμπουκάκι μου δε θα παίζει, ε?
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  2. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    celticfrost (10-06-14)

  3. #282
    Το avatar του χρήστη SOLID
    Εγγραφή
    20-02-2009

    Περιοχή
    Stretford End
    Μηνύματα
    8.972
    Thanks
    3.793
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.345 φορές σε 3.423 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Το gaming προυποθετει λεφτα. Παντα ετσι ηταν τα πραγματα.

    Μονο που τωρα αντι να πας να δωσεις 400ευρω για μια δυνατη καρτα γραφικων ή για εναν i7 επεξεργαστη
    τα δινεις και παιρνεις ενα PS4 ή ενα XB1 και τελειωνει εκει η κουβεντα.

    Ειναι ασυγκριτο το render και η ικανοτητα των next-gen consoles σε σχεση με ενα pc των 1500 ευρω.

  4. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    dimace (10-06-14)

  5. #283
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από SOLID Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το gaming προυποθετει λεφτα. Παντα ετσι ηταν τα πραγματα.

    Μονο που τωρα αντι να πας να δωσεις 400ευρω για μια δυνατη καρτα γραφικων ή για εναν i7 επεξεργαστη
    τα δινεις και παιρνεις ενα PS4 ή ενα XB1 και τελειωνει εκει η κουβεντα.

    Ειναι ασυγκριτο το render και η ικανοτητα των next-gen consoles σε σχεση με ενα pc των 1500 ευρω.
    Κάντα 500 για το ONE και είσαι τέλειος. Μιλάμε για ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ποιότητα.

  6. #284
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από SOLID Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το gaming προυποθετει λεφτα. Παντα ετσι ηταν τα πραγματα.

    Μονο που τωρα αντι να πας να δωσεις 400ευρω για μια δυνατη καρτα γραφικων ή για εναν i7 επεξεργαστη
    τα δινεις και παιρνεις ενα PS4 ή ενα XB1 και τελειωνει εκει η κουβεντα.

    Ειναι ασυγκριτο το render και η ικανοτητα των next-gen consoles σε σχεση με ενα pc των 1500 ευρω.
    Έχω όμως το δικαίωμα της επιλογής Theo και συνεπώς επιλέγω να μην δώσω χρήματα (τα οποία δεν έχω , αλλά και να είχα πάλι δεν θα έδινα) για αναβάθμιση πισι , αλλά ούτε και να πάρω παιχνιδομηχανη ........ οπότε από μένα οι εταιρίες παίρνουν τον πεοντα πανηρυρικα.
    Να μου πεις η ηλικία η δική μου δεν είναι το target group των εταιριών τέτοιου είδους ....... Αλλά όπως και να έχει τον δικό μου τον οβολό δεν θα τον δούνε.
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  7. #285
    Το avatar του χρήστη SOLID
    Εγγραφή
    20-02-2009

    Περιοχή
    Stretford End
    Μηνύματα
    8.972
    Thanks
    3.793
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.345 φορές σε 3.423 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από celticfrost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω όμως το δικαίωμα της επιλογής Theo και συνεπώς επιλέγω να μην δώσω χρήματα (τα οποία δεν έχω , αλλά και να είχα πάλι δεν θα έδινα) για αναβάθμιση πισι , αλλά ούτε και να πάρω παιχνιδομηχανη ........ οπότε από μένα οι εταιρίες παίρνουν τον πεοντα πανηρυρικα.
    Να μου πεις η ηλικία η δική μου δεν είναι το target group των εταιριών τέτοιου είδους ....... Αλλά όπως και να έχει τον δικό μου τον οβολό δεν θα τον δούνε.
    Οι εταιριες εδω και δεκαετιες βαζουν στοχο ολες τις ηλικιες χωρις εξαιρεσεις και τα τελευταια 10 χρονια
    το πετυχαινουν.

    Παλια πιστευα στην υπεραξια των παιχνιδομηχανων αλλα και των hardware για τους υπολογιστες. Πλεον εχω αναθεωρησει και φανταζομαι να ειχα το PS4
    πριν 10 χρονια και να μπορουσα χωρις υποχρεωσεις να "λιωσω" οπως "ελιωνα" τοτε σιγουρα τα 400 ευρω δεν θα ηταν τιποτα σε σχεση με τις ωρες
    που θα αφιερωνα.

    Ειναι επενδυση μια καλη παιχνιδομηχανη ή ενας καλος υπολογιστης εαν εχεις τον χρονο να ασχοληθεις.

  8. #286
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.678
    Thanks
    18.567
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.854 φορές σε 19.028 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από celticfrost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω όμως το δικαίωμα της επιλογής Theo και συνεπώς επιλέγω να μην δώσω χρήματα (τα οποία δεν έχω , αλλά και να είχα πάλι δεν θα έδινα) για αναβάθμιση πισι , αλλά ούτε και να πάρω παιχνιδομηχανη ........ οπότε από μένα οι εταιρίες παίρνουν τον πεοντα πανηρυρικα.
    Να μου πεις η ηλικία η δική μου δεν είναι το target group των εταιριών τέτοιου είδους ....... Αλλά όπως και να έχει τον δικό μου τον οβολό δεν θα τον δούνε.
    Το σκεπτικό σου ποιο είναι όμως ρε Μέν...εεε Ασπασία; Να σου δώσουν τη δυνατότητα να παίξεις τζάμπα; Δε σε πιάνω, για ξήγα το...

  9. #287
    Το avatar του χρήστη SOLID
    Εγγραφή
    20-02-2009

    Περιοχή
    Stretford End
    Μηνύματα
    8.972
    Thanks
    3.793
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.345 φορές σε 3.423 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάντα 500 για το ONE και είσαι τέλειος. Μιλάμε για ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ποιότητα.
    Δημητρη η Microsoft κανει micro-managing των προιοντων της πραγμα που με εχει κανει να μην ασχοληθω μαζι της
    ποτε.

    Επισης περαν απο τις καταφανεις διαφορες μεταξυ των δυο παιχνιδομηχανων,οπου το PS4 ειναι ηδη μπροστα χωρις
    το project oculus που βγαινει το 2015 στις αγορες,η αποκλειστικοτητα μερικων τιτλων-trademarks στην κονσολα
    της Sony προσωπικα δεν μου αφησε αλλη επιλογη να παω στο PS4.

    God Of War,Last of Us,Gran Turismo,Metal Gear (μεχρι το PS3) και Uncharted ηταν οι λογοι που πηγα στην Sony εξ`αρχης.

  10. #288
    Το avatar του χρήστη SOLID
    Εγγραφή
    20-02-2009

    Περιοχή
    Stretford End
    Μηνύματα
    8.972
    Thanks
    3.793
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.345 φορές σε 3.423 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από zoupan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το σκεπτικό σου ποιο είναι όμως ρε Μέν...εεε Ασπασία; Να σου δώσουν τη δυνατότητα να παίξεις τζάμπα; Δε σε πιάνω, για ξήγα το...
    Τιποτα δεν ειναι τσαμπα,απλα στους φιλους του PC τα χρηματα που ξοδευουν ετησια ειναι αποκλειστικα στις αναβαθμισεις για τις εξωφρενικες απαιτησεις
    που χρειαζονται τα νεα games,αλλα και στο οnline gaming pass.

    Μια η αλλη ειναι να δωσεις ΜΙΑ ΦΟΡΑ ανα 5ετια 500 ευρω για κονσολα και 50 ευρω το game + 50 ευρω τον χρονο για το online pass
    παρα να πας σε 5 αναβαθμισεις και 100 τον χρονο για μια συλλογη παιχνιδιων στο PC

  11. #289
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από zoupan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το σκεπτικό σου ποιο είναι όμως ρε Μέν...εεε Ασπασία; Να σου δώσουν τη δυνατότητα να παίξεις τζάμπα; Δε σε πιάνω, για ξήγα το...
    Το σκεπτικο μου Πανο ειναι το παρακατω.

    Αυτήν την στιγμή έχω έναν υπολογιστή που κάνει όλες μα όλες τις δουλειές παραπάνω από καλά .......Τον είχα στησει πριν απο 3 χρόνια , υδρόψυκτος , amd επεξ. ....τέλος πάντων , μην στα ζαλίζω ο υπολογιστής μέτραγε και μετράει . Το gaming δεν είναι κάτι που με απασχολει ......όμως το γουστάρω .......δεν θα κάτσω να καώ , αλλά 4-5 ωριτσες την εβδομάδα μπορεί και να τις φάω σε ένα παιχνίδι .
    Τώρα τελευταία βγήκε ένα παιχνίδι το οποίο λέγεται watchdogs (κάπως ετσι τέλος πάντων) , πάω να δω προτεινόμενο config. και παπαρια ......ούτε με το ελάχιστο δεν θα μπορούσα να παίξω.
    Για να παίξω αυτό το παιχνίδι έπρεπε να δώσω τουλάχιστον ενα 600αρι στο χαλαρό ........ Ε όχι ρε φίλε δεν το δίνω με την καμιά ......
    Ας βγάζανε ένα παιχνίδι , το οποίο να μην είχε τόσες απαιτήσεις απο πλευράς hardware , το 60αρι για να αγοράσω το γνήσιο θα το έδινα χαλαρά όπως το έχω κάνει για αρκετά παιχνίδια.
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  12. #290
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.678
    Thanks
    18.567
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.854 φορές σε 19.028 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από celticfrost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το σκεπτικο μου Πανο ειναι το παρακατω.

    Αυτήν την στιγμή έχω έναν υπολογιστή που κάνει όλες μα όλες τις δουλειές παραπάνω από καλά .......Τον είχα στησει πριν απο 3 χρόνια , υδρόψυκτος , amd επεξ. ....τέλος πάντων , μην στα ζαλίζω ο υπολογιστής μέτραγε και μετράει . Το gaming δεν είναι κάτι που με απασχολει ......όμως το γουστάρω .......δεν θα κάτσω να καώ , αλλά 4-5 ωριτσες την εβδομάδα μπορεί και να τις φάω σε ένα παιχνίδι .
    Τώρα τελευταία βγήκε ένα παιχνίδι το οποίο λέγεται watchdogs (κάπως ετσι τέλος πάντων) , πάω να δω προτεινόμενο config. και παπαρια ......ούτε με το ελάχιστο δεν θα μπορούσα να παίξω.
    Για να παίξω αυτό το παιχνίδι έπρεπε να δώσω τουλάχιστον ενα 600αρι στο χαλαρό ........ Ε όχι ρε φίλε δεν το δίνω με την καμιά ......
    Ας βγάζανε ένα παιχνίδι , το οποίο να μην είχε τόσες απαιτήσεις απο πλευράς hardware , το 60αρι για να αγοράσω το γνήσιο θα το έδινα χαλαρά όπως το έχω κάνει για αρκετά παιχνίδια.
    Ακριβώς τα ίδια με σένα κι εγώ Μένιο. Καλοκαίρι του '11 το έστησα, Core i5, GeForce GTX 560 Ti και 8GB RAM. Τίμιο μηχανάκι που πλέον ξεπεράστηκε κατά πολύ. Ούτε κι εγώ καίγομαι με το gaming (γι' αυτό πούλησα και την κονσόλα και δύσκολα θα ξαναγυρίσω). Το Watch Dogs το έχω βάλει ήδη. Χρειάστηκε να ρίξω 1 κλικ τα γραφικά του για να μπορέσει να "τσουλήσει" άνετα, αλλά και πάλι η ποιότητα είναι παραπάνω από ικανοποιητική. Αν έχεις Nvidia κάρτα βάλε GeForce Experience να σου κάνει αυτόματες ρυθμίσεις στα παιχνίδια ανάλογα με το υλικό σου. Βάλε και κανένα Game Booster να κλείνει τις περιττές διεργασίες να τρέχει πιο άνετα. Εν κατακλείδι δηλαδή, πιστεύω γκρινιάζεις άδικα...

  13. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    celticfrost (10-06-14)

  14. #291
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από zoupan Εμφάνιση μηνυμάτων


    Ακριβώς τα ίδια με σένα κι εγώ Μένιο. Καλοκαίρι του '11 το έστησα, Core i5, GeForce GTX 560 Ti και 8GB RAM. Τίμιο μηχανάκι που πλέον ξεπεράστηκε κατά πολύ. Ούτε κι εγώ καίγομαι με το gaming (γι' αυτό πούλησα και την κονσόλα και δύσκολα θα ξαναγυρίσω). Το Watch Dogs το έχω βάλει ήδη. Χρειάστηκε να ρίξω 1 κλικ τα γραφικά του για να μπορέσει να "τσουλήσει" άνετα, αλλά και πάλι η ποιότητα είναι παραπάνω από ικανοποιητική. Αν έχεις Nvidia κάρτα βάλε GeForce Experience να σου κάνει αυτόματες ρυθμίσεις στα παιχνίδια ανάλογα με το υλικό σου. Βάλε και κανένα Game Booster να κλείνει τις περιττές διεργασίες να τρέχει πιο άνετα. Εν κατακλείδι δηλαδή, πιστεύω γκρινιάζεις άδικα...
    Δεν γκρινιάζω άδικα ρε Πανουλη ...... και η γκρίνια μου δεν εχει να κάνει ρε Πανο με το συγκεκριμένο παιχνίδι .......έχει να κάνει με την μαλακία που κουβαλάνε στον εγκέφαλό οι φωστήρες του μαρκετινκ σε αυτές τις εταιρίες ...... Εγώ χέστηκα κιόλας άμα δεν παιξω το watchdogs και το κάθε γαμωπαιχνιδοτους.
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  15. #292
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.678
    Thanks
    18.567
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.854 φορές σε 19.028 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από celticfrost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν γκρινιάζω άδικα ρε Πανουλη ...... και η γκρίνια μου δεν εχει να κάνει ρε Πανο με το συγκεκριμένο παιχνίδι .......έχει να κάνει με την μαλακία που κουβαλάνε στον εγκέφαλό οι φωστήρες του μαρκετινκ σε αυτές τις εταιρίες ...... Εγώ χέστηκα κιόλας άμα δεν παιξω το watchdogs και το κάθε γαμωπαιχνιδοτους.
    Μα τι θες να κάνουν, συνεχίζω να μη σε καταλαβαίνω! Να αφήσουν τα παιχνίδια στο ίδιο επίπεδο χωρίς εξέλιξη; Πως θα γίνει; Εντάξει σε 4-5 χρόνια θα ψάχνουμε για αναβάθμιση, αλλά ρε φίλε μια 10ετία στη βγάζει άνετα μέχρι να ψοφήσει, τι άλλο θες δηλαδή, να κάνει μαγικά;

  16. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:


  17. #293
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από zoupan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα τι θες να κάνουν, συνεχίζω να μη σε καταλαβαίνω! Να αφήσουν τα παιχνίδια στο ίδιο επίπεδο χωρίς εξέλιξη; Πως θα γίνει; Εντάξει σε 4-5 χρόνια θα ψάχνουμε για αναβάθμιση, αλλά ρε φίλε μια 10ετία στη βγάζει άνετα μέχρι να ψοφήσει, τι άλλο θες δηλαδή, να κάνει μαγικά;
    Χχχχμμμμμμμ κατσε να στο δωσω να το καταλαβεις λιγο διαφορετικα .....

    Το crysis το θυμασε?
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  18. #294
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.678
    Thanks
    18.567
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.854 φορές σε 19.028 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από celticfrost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χχχχμμμμμμμ κατσε να στο δωσω να το καταλαβεις λιγο διαφορετικα .....

    Το crysis το θυμασε?
    Το θυμάμαι ναι, 1 το πολύ 2 παιχνίδια δε θα τα παίξεις αν δεν έχεις τον υπολογιστή της... NASA, τι να κάνουμε τώρα. Απ' τη μία μου λες, δεν κολλάς σε 1 παιχνίδι, απ' την άλλη μου λες για τις εξαιρέσεις! Ξεμέθυσε και ξαναέλα...

  19. #295
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από zoupan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θυμάμαι ναι, 1 το πολύ 2 παιχνίδια δε θα τα παίξεις αν δεν έχεις τον υπολογιστή της... NASA, τι να κάνουμε τώρα. Απ' τη μία μου λες, δεν κολλάς σε 1 παιχνίδι, απ' την άλλη μου λες για τις εξαιρέσεις! Ξεμέθυσε και ξαναέλα...
    Οχι βρε τραμπαριφα ....ακου !!!!!!!

    Όταν βγήκε ήταν παιχνίδι σταθμός .........Για να το παίξεις έπρεπε να αλλάξεις τα πάντα στο πισι .......άντε να κράταγες το κουτί και το dvd......
    Πόσο καιρός εχει μεσολαβήσει από τότε? 3 -4 χρόνια? Δεν είναι πολλά πάντως ....!!!!! Ε μην του γαμάς την μάνα και σε τόσο μικρο χρονικό διάστημα ανεβάζεις τόσο πολύ τον πήχη πάλι και ο χρήστης πρέπει πάλι να δώσει ένα σκασμό λεφτά για παίξει σύγχρονα παιχνίδια !!!!!!11111ΕΝΑΕΝΑΔΥΟ

    (Καλά , όχι ότι θα καταλάβεις .....είσαι και γκαγκα εσύ )
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  20. #296
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.678
    Thanks
    18.567
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.854 φορές σε 19.028 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από celticfrost Εμφάνιση μηνυμάτων
    !!!!!!11111ΕΝΑΕΝΑΔΥΟ

    (Καλά , όχι ότι θα καταλάβεις .....είσαι και γκαγκα εσύ )




    Ορίστε βλέπεις τι κάνεις; Τώρα θα έρθει ο Γιάννης με τη σκούπα πάλι...

  21. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    celticfrost (10-06-14)

  22. #297
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.515
    Thanks
    13.189
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.112 φορές σε 7.905 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από zoupan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΝΑΙ ΜΩΡΕ !!

    GTA V: ΕΡΧΕΤΑΙ ΓΙΑ PS4, XBOX ONE, ΚΑΙ... PC !!

    Η στιγμή που αμέτρητοι PC Gamers περίμεναν είναι πλέον γεγονός! Η Rockstar Games ανακοίνωσε στην Ε3 ότι το GTA V θα κυκλοφορήσει σε όλες τις κονσόλες νέας γενιάς (Xbox One, PlayStation 4) αλλά και σε PC!! Ο τίτλος θα είναι βελτιωμένος σχεδόν σε κάθε τομέα με έμφαση (ασφαλώς) τον οπτικό, ενώ η Rockstar επιβεβαίωσε ότι οι κάτοχοι της last-gen έκδοσης του GTA Online, τόσο στο PS3, όσο και στο Xbox 360 θα έχουν την δυνατότητα να μεταφέρουν την πρόοδό τους στο PS4 και το Xbox One. Ακριβής ημερομηνία κυκλοφορίας δεν έγινε γνωστή, όμως το παιχνίδι αναμένεται να κυκλοφορήσει το Φθινόπωρο. Λίγη υπομονή ακόμα λοιπόν!

    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  23. #298
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.515
    Thanks
    13.189
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.112 φορές σε 7.905 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    αυτο μου φανηκε καλο με μια πρωτη ματια στην υποθεση...το εχει παιξει κανεις?
    Dying Light



      Long Text Frame - Διαβάστε αν θέλετε με το κουμπάκι 'Εμφάνιση' το κείμενο:  


    Φοβάστε το σκοτάδι; Αν όχι, τότε το Dying Light σίγουρα θα σας κάνει να το φοβηθείτε και μάλιστα όχι μόνο με φαντάσματα και υπερφυσικές δυνάμεις... Το φως της ημέρας σιγοσβήνει. Και μαζί με αυτό και οι ελπίδες για επιβίωση κατά τη διάρκεια της νύχτας. Αυτός είναι ο τρομακτικός κόσμος του Dying Light, ενός παιχνιδιού δράσης, επιβίωσης και τρόμου, για γερά νευρά...

    Θα την γλιτώσετε μέχρι το πρωί;Κατά τη διάρκεια της ημέρας, περιπλανιέστε σε ένα πλούσιο και ετερόκλητο αστικό τοπίο που έχει κατακλυστεί από ζόμπι, αναζητώντας προμήθειες και φτιάχνοντας όπλα για να αντιμετωπίσετε τους μολυσμένους που ολοένα και πληθαίνουν. Το βράδυ, ο κυνηγός μετατρέπεται σε κυνηγημένο, καθώς οι μολυσμένοι γίνονται πιο άγριοι και επικίνδυνοι. Οι πιο τρομακτικοί είναι οι Predators που εμφανίζονται μετά τη δύση του ηλίου. Θα πρέπει να χρησιμοποιήσετε όλες σας τις δυνάμεις για να επιβιώσετε μέχρι το πρώτο φως της ημέρας.

    • Μάχες και ξανά μάχες: Ενώ προσπαθείτε να περάσετε μέσα από ένα τεράστιο αστικό τοπίο, χρειάζεστε μεγάλη ευελιξία για να αποδράσετε από τις θανάσιμες μολυσμένες ορδές που έχουν κατακλύσει τους δρόμους και τις εχθρικές στρατιωτικές δυνάμεις που προσπαθούν να τις αντιμετωπίσουν. Πηδήξτε ανάμεσα από κτήρια, σκαρφαλώστε και περάστε πάνω από συρματοπλέγματα και κατεβείτε στύλους καθώς διασχίζετε την πόλη.
    • Η νύχτα είναι σκοτεινή και γεμάτη τρόμους: Τα μπαστούνια του μπέιζμπολ, τα όπλα και τα πριόνια θα σας φανούν χρήσιμα σε στιγμές έκτακτης ανάγκης, καθώς θα σας βοηθούν να πηδάτε από στέγη σε στέγη με ένα άλμα. Όμως, όταν ο ήλιος δύει, το συναρπαστικό παιχνίδι ελεύθερης περιπλάνησης και επιβίωσης στο Dying Light γίνεται ακόμη πιο σκοτεινό. Οι μολυσμένοι ψάχνουν μανιασμένοι για τροφή με αποτέλεσμα να γίνονται πιο άγριοι και επικίνδυνοι. Και το χειρότερο; Οι άκρως μοχθηροί άρπαγες, Volatiles, βγαίνουν στο παιχνίδι. Όποια αποστολή κι αν πρέπει να ολοκληρώσετε αυτή την ώρα, επισκιάζεται από έναν πολύ πιο σημαντικό στόχο: την επιβίωσή σας μέχρι την επόμενη μέρα, με κάθε δυνατό τρόπο.
    • Χρησιμοποιήστε πρωτίστως το μυαλό σας, αν δεν θέλετε να το χάσετε. Η Techland δεν έχει δημιουργήσει ένα απλό παιχνίδι δράσης όπου μπορείτε να αντισταθείτε απέναντι σε εκατοντάδες πλάσματα που μοιάζουν με ζόμπι και να τα εξολοθρεύσετε με ένα αυτόματο όπλο. Αποσπάστε την προσοχή τους και ξεφύγετε από τα δόντια τους, αντιμετωπίστε μερικά από αυτά, αν χρειαστεί.... αλλά, σε καμία περίπτωση, μην πέσετε στα χέρια τους.
    • Καληνύχτα και καλή τύχη: Εκτός από τις δευτερεύουσες τυχαίες αποστολές, τη φρικιαστική γκάμα μολυσμένων τεράτων και τη δυνατότητα ηχητικού εντοπισμού που σας βοηθά να αποκαλύπτετε τα Volatiles, η Techland έχει ακόμη μερικούς άσους στο "μολυσμένο" της μανίκι. Το "Καληνύχτα και καλή τύχη" είναι η ατάκα του παιχνιδιού. Καλύτερα να ατσαλώσετε τα νεύρα σας...

    [YOUTUBE]UsHdsNoszt4[/YOUTUBE]

    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  24. #299
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.515
    Thanks
    13.189
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.112 φορές σε 7.905 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    [YOUTUBE]TnTYVT6lwBc[/YOUTUBE]
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  25. #300
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.678
    Thanks
    18.567
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.854 φορές σε 19.028 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Η καριολίτσα η Ubisoft έκανε downgrade στην pc έκδοση του Watch Dogs για να συμβαδίζει στον οπτικό τομέα με τις κονσόλες και να μη μπορεί να τις ξεπεράσει! Μάλιστα ένας προγραμματιστής που "ξεψάχνισε" τον κώδικα του τίτλου, βρήκε και μια σημείωση που λογικά θα προκαλέσει μεγάλες αντιδράσεις στους pc gamers.



    "Είναι για PC μόνο, ποιος νοιάζεται"! Μάλιστα. Ο συγκεκριμένος προγραμματιστής, βρήκε όλους τους "κλειστούς διακόπτες" στον κώδικα της Ubisoft και κυκλοφόρησε για όποιον το θέλει, ένα Mod που φέρνει τον οπτικό τομέα κοντά στα πραγματικά του στάνταρτ.




    Μπορείτε να το κατεβάσετε από εδώ: [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  26. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον panahs7 για αυτό το μήνυμα:

    captain-cook (17-06-14), kalhas (17-06-14)

Σελίδα 15 από 47 ΠρώτηΠρώτη ... 5111213141516171819253545 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας