Σελίδα 11 από 47 ΠρώτηΠρώτη ... 789101112131415213141 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 201 έως 220 από 925

Θέμα: PC Games

  1. #201
    Το avatar του χρήστη pirateeeeeee
    Εγγραφή
    21-02-2013

    Μηνύματα
    7.001
    Thanks
    3.957
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.027 φορές σε 2.533 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από DaRkSaGa79 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για πειτε ρε παιδια για το Rome επειδη δεν το εχω παιξει ποτε, να το κατεβασω ή θα χασω την μπαλα;
    Είναι το καλύτερο παιχνίδι στρατηγικής. Τρομερό στα πάντα, πολύ εύκολο στον χειρισμό και με πολλά πατσ αν θέλεις να δοκιμάσεις κάτι διαφορετικό.
    Είναι σαν να διαβάζεις βιβλίο ιστορίας και να μπαίνεις μέσα και να κάνεις ότι σου γουστάρει. Οταν έρχεται το Πάσχα και πετυχαίνω το Μπεν Χουρ μετά πρέπει απαραίτητα να παίξω Rome. Θα κολλήσεις απίστευτα πολύ. Αν το κατεβάσεις να σου πω το κόλπο να παίνριες όλους τους λαούς και χωρίς χρονικό περιορισμό.

    Tα παιχνίδια που κατά καιρούς έχω φάει κόλλημα αν και δεν είμαι και πολύ φαν των βιντεοπαιχνιδιών (χωρίς σειρά)
    - Τοtal War, όλη η σειρά με την Roma πρώτα πρώτα
    - Championship Manager, το πρωτότυπο κλασσικό
    - Grand Theft Auto, ειδικά το San Andreas
    - Battlefield 1942, κόλαση απόβαση νορμανδίας online με 70 άτομα
    - Αge of Empires 2, κλασσικό ειδικά το online κόλλημα με Μαγυάρους
    - Madden, το πρωτοπόρο και καλύτερο αθλητικό game μακράν...

  2. #202

    Εγγραφή
    01-07-2009

    Μηνύματα
    3.648
    Thanks
    1.805
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.909 φορές σε 1.167 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι επιλογες ειναι πολλες στο pc πλεον και νομιζω πως με τον καιρο η ψαλιδα θα κλεινει συνεχως και καποια στιγμη τα pc θα ξεπερασουν τις κονσολες ακομα και στο θεμα gaming. το μεγαλο προβλημα ειναι το μαρκετινγκ κατα τη γνωμη μου. μια κονσολα εχει μονο ενα πραγμα να πουλησει οποτε μπορει να το πλασαρει εξαιρετικα απο την αλλη οι υπολογιστες λογω κυριως του οτι δεν "πουλανε" κατι συγκεκριμενο ειναι και δυσκολο να το διαφημισουν.

    θελω να πω πως το ps για παραδειγμα, αυτο ειναι, το φτιαχνει η εταιρια με συγκεκριμενες προδιαγραφες, στις λεει πας το παιρνεις και τελειωσε. απο την αλλη το pc δεν ειναι κατι συγκεκριμενο, ο καθενας φτιαχνει κατι δικο του, το επιπεδο του ποικιλει αναλογα με το πως το φτιαχνεις το μηχανιμα. δεν μπορει λοιπον να βγει η microsoft και να σου πει εχω αυτο το μηχανημα και αυτα τα παιχνιδια παιζει. ειναι ετσι η "φυση" του υπολογιστη και θα ηταν και καπως "υποτιμητικο" να φτιαχτει ενας υπολογιστης που θα παει στοχευμενα μονο προς το gaming αφου ουσιαστικα με ενα pc κανεις 100 δουλειες εκτος των παιχνιδιων.

    εγω, πλην του fm, εχω χρονια να παιξω παιχνιδι σε υπολογιστη. τα τελευταια games που επαιζα ηταν σε windows 95, δεν μπορω να πω πως δεν μου αρεσαν, αλλα λιγο αργοτερα πηρα το ps1 και ηταν 2 βηματα μπροστα ρε παιδια. κατ'αρχην στον υπολογιστη αλλα παιχνιδια επαιζαν, αλλα δεν τα "σηκωνε" το μηχανημα κοκ. φυσικα καταλαβαινω πως μετα απο 15 χρονια εχουν αλλαξει πολλα, αλλα δεν ειναι και ευκολο να αλλαξεις συνηθειες. και αυτο το πληκτρολογιο δεν συνηθιζεται με τιποτα το μαμημενο.

    παντως, επειδη πλεον δεν ασχολουμαι τοσο πολυ με τα παιχνιδια, σκεφτομαι μπας και αλλαξω ροτα και φτιαξω ενα πολυ καλο μηχανημα, αντι να δωσω 3-4 κατοσταρικα για ps4 και μετα εξηντάρια για καθε τιτλο. θα εχω 2-3 παιχνιδακια καλα + ολες τις υπηρεσιες που σου προσφερει ο υπολογιστης.
    Μεγάλη κουβέντα ανοίγεις αλλά επειδή δεν έχω χρόνο για μια σωστή απάντηση απλά θα πω: όλα γίνονται με τρόπο που θα αποφέρει όσο το δυνατόν περισσότερο κέρδος στις εταιρίες
    κι αυτό φυσικά δεν είναι προς όφελος των καταναλωτών. Ένα gaming pc ας πούμε πως ξεκινάει από κοινή βάση με ένα μέσο pc, μόνο που θέλεις βαρβάτη κάρτα γραφικών και μετά
    φυσικά μπορείς να επεκτέινεις την αναβάθμιση με γρήγορο σκληρό δίσκο, γρηγορότερες μνήμες κλπ. Αντί να βγάλουν πχ μια κονσόλα με δύναμη όπως ένα βαρβάτο gaming pc και
    να γίνεται ανάπτυξη είτε πρώτα στις κονσόλες, είτε συγχρόνως, είτε στο pc μετά από μερικά χρόνια που οι κονσόλες θα ξαναέχουν μείνει πίσω (αφού δεν μπορείς να τις αναβαθμίσεις),
    διαλέγουν να βγάλουν την καινούρια γενιά με τεχνολογία που είναι ήδη κάπως πίσω και πολλές εταιρίες ξεκινάνε την ανάπτυξη με βάση τις κονσόλες. Αν έκαναν το πρώτο, θα
    μπορούσαν και οι κάτοχοι pc που θέλουν να παίζουν παιχνίδια να ακολουθήσουν εύκολα, δίνοντας χρήματα για μια αναβάθμιση (που κοστίζει λιγότερο από το να πάρεις μια καινούρια
    κονσόλα). Μπαγιάτικο πράγμα μας προσφέρουν κι εμείς χαιρόμαστε σαν τους χαζούς.


  3. #203

    Εγγραφή
    01-07-2009

    Μηνύματα
    3.648
    Thanks
    1.805
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.909 φορές σε 1.167 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Δεν ξέρω αν έχω αναφερθεί παλιότερα στο Mark of the Ninja. Το προτείνω σε όποιον αρέσουν
    παιχνίδια stealth. Το είχα αγοράσει λιγότερο από 4 ευρώ μέσω steam και είναι ένα από τα πιο
    ευχάριστα παιχνίδια που έπαιξα τα τελευταία χρόνια.

    [YOUTUBE]o0knqt0qSds[/YOUTUBE]


  4. #204
    Sad but true Το avatar του χρήστη Rena
    Εγγραφή
    08-04-2006

    Περιοχή
    Twilight zone
    Μηνύματα
    15.778
    Thanks
    15.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.455 φορές σε 5.222 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Αρχισα να παιζω επιτελους το Batman Origins.Πολυ καλο gameplay με κινηματογραφικες σκηνες.

  5. #205
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.507
    Thanks
    17.319
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.498 φορές σε 10.332 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Βγήκε πατσάκι για το 2Κ14 με τα καλοκαιρινά ρόστερ των ομάδων, μόνο που τα 'χουν κάνει πουτάνα στο ροτεισον (μάλλον επειδή δεν είναι επίσημο πατς) και ξεκιναει με Λο στο "5" και Λοτζεσκι στο "3". Πως διάολο κατάφερα και πήρα τζάμπολ με τον Λο απ' τον Γκιστ ένας θεός ξέρει.

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  6. #206
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Du3lisT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βγήκε πατσάκι για το 2Κ14 με τα καλοκαιρινά ρόστερ των ομάδων, μόνο που τα 'χουν κάνει πουτάνα στο ροτεισον (μάλλον επειδή δεν είναι επίσημο πατς) και ξεκιναει με Λο στο "5" και Λοτζεσκι στο "3". Πως διάολο κατάφερα και πήρα τζάμπολ με τον Λο απ' τον Γκιστ ένας θεός ξέρει.

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    βαλτο στο δυσκολο ρε γατακι.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  7. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    voskos_7 (10-03-14)

  8. #207
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.507
    Thanks
    17.319
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.498 φορές σε 10.332 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    βαλτο στο δυσκολο ρε γατακι.
    Ναι ήταν στο Pro επειδή ήταν άλλο Load αυτό. Μπήκα γρήγορα να τσεκάρω τα ροστερ για να το ποστάρω εδώ και δεν το άλλαξα. Μαλάκα Τρολ.

  9. #208
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.489
    Thanks
    18.538
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.747 φορές σε 18.957 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παίζει κανείς Tropico; Πέτυχα ένα άρθρο για το Tropico 5 που βγαίνει σε λίγο καιρό και μου τράβηξε το ενδιαφέρον να κατεβάσω το Tropico 4... αυτό ήταν, κόλλησα!


  10. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sabar77 (15-03-14)

  11. #209

    Εγγραφή
    01-07-2009

    Μηνύματα
    3.648
    Thanks
    1.805
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.909 φορές σε 1.167 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Έχω παίξει το πρώτο και το τρίτο. El Presidente! Ό,τι καλύτερο αφού δεν υπάρχει simulation όπου μπορείς να είσαι ο TΙΓΡΗC.


  12. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (15-03-14)

  13. #210
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Ο φίλος μου μού έδωσε το FM14 (το βαρέθηκε γρήγορα φέτος) και άρχισα τα τρελά μου: Πρώτη χρονιά νταμπλ και τελικός στο Γιουρόπα (όπου δυστυχώς έχασα από την Τότεναμ...)

    Οι κλοπές μου περιορισμένες: Ένα προγραμματάκι για ΠΟΛΛΑ φράγκα στις μεταγραφές και στα συμβόλαια παικτών και τιμ.

    Αποτέλεσμα (είμαι στο τέλος της β χρονιάς): Will Hughes, Romero, Doria, Munoz, Mirallas (τον πληρα πίσω...) Bergovits κλπ... Να παίζει η μάνα και το παιδί να πεινάει ένα πράμα... Από Ελληνες πήρα τον Σωκράτη (άριστος) τον Πέτσο (από τη Ραπίντ) τον Φορτούνη και φυσικά τον Φετφατζίδαρο που βγάζει μάτια.

    Το τελευταίο ευρωπαικό μου παιχνίδι: ΟΣΦΠ. Σπόρτινγ Λισ. 2.0 και 3.1 εκτός. (Σίτυ, Μπάρτσα, Ρεάλ, κλπ, ακόμα δεν παίζονται. Ίσως γιατί οι παίκτες μου είναι νεαροί. Αλλά τις ομάδες εκτός γιγάντων τις έχω ΟΛΕΣ και αυτό είναι ικανοποιητικό)

    *η αγορά της Νότιας Αμερικής εμφανίζεται πολύ πλούσια σε ταλέντο. Κοίταξα στο Γκούγκλι για κάποιους παίκτες από αυτούς που έχω και είδα πως πραγματικά (σύμφωνα με αυτά που λένε) είναι καλοί.

    *Τον Ρομπέρτο τον πούλησα για τον Βόσνιο... Μού έβαλε μάλιστα και το μαχαίρι στο λαιμό να του πληρώνω μέρος του συμβολαίου του... Δέχτηκα. Αλήτη Ισπανέ!

  14. #211
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από zoupan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίζει κανείς Tropico; Πέτυχα ένα άρθρο για το Tropico 5 που βγαίνει σε λίγο καιρό και μου τράβηξε το ενδιαφέρον να κατεβάσω το Tropico 4... αυτό ήταν, κόλλησα!

    Με κατεστρεψες,κολλησα και γω.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  15. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (17-03-14)

  16. #212
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Με μεγάλη χαρά και ικανοποίηση, πληροφορώ τους γατούληδες του φόρουμ, πως κέρδισα το ευρωπαικό κύπελλο με τον θρύλο, νικώντας τη Λίβερπουλ με 4.1 στο τελικό. Δυστυχώς στο σούπερ καπ, έχασα από την Μπαρτσελόνα στα πέναλντι (2.2 ο αγώνας, αν και προηγήθηκα με 2.0...)

    (Ο Κυριάκος Παπαδόπουλος, ο παικταράς, είναι και αυτός στην ομάδα μου. Και ο Λουκάκος... )

  17. #213

    Εγγραφή
    07-08-2010

    Μηνύματα
    15.006
    Thanks
    8.634
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.322 φορές σε 3.694 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο φίλος μου μού έδωσε το FM14 (το βαρέθηκε γρήγορα φέτος) και άρχισα τα τρελά μου: Πρώτη χρονιά νταμπλ και τελικός στο Γιουρόπα (όπου δυστυχώς έχασα από την Τότεναμ...)

    Οι κλοπές μου περιορισμένες: Ένα προγραμματάκι για ΠΟΛΛΑ φράγκα στις μεταγραφές και στα συμβόλαια παικτών και τιμ.

    Αποτέλεσμα (είμαι στο τέλος της β χρονιάς): Will Hughes, Romero, Doria, Munoz, Mirallas (τον πληρα πίσω...) Bergovits κλπ... Να παίζει η μάνα και το παιδί να πεινάει ένα πράμα... Από Ελληνες πήρα τον Σωκράτη (άριστος) τον Πέτσο (από τη Ραπίντ) τον Φορτούνη και φυσικά τον Φετφατζίδαρο που βγάζει μάτια.

    Το τελευταίο ευρωπαικό μου παιχνίδι: ΟΣΦΠ. Σπόρτινγ Λισ. 2.0 και 3.1 εκτός. (Σίτυ, Μπάρτσα, Ρεάλ, κλπ, ακόμα δεν παίζονται. Ίσως γιατί οι παίκτες μου είναι νεαροί. Αλλά τις ομάδες εκτός γιγάντων τις έχω ΟΛΕΣ και αυτό είναι ικανοποιητικό)

    *η αγορά της Νότιας Αμερικής εμφανίζεται πολύ πλούσια σε ταλέντο. Κοίταξα στο Γκούγκλι για κάποιους παίκτες από αυτούς που έχω και είδα πως πραγματικά (σύμφωνα με αυτά που λένε) είναι καλοί.

    *Τον Ρομπέρτο τον πούλησα για τον Βόσνιο... Μού έβαλε μάλιστα και το μαχαίρι στο λαιμό να του πληρώνω μέρος του συμβολαίου του... Δέχτηκα. Αλήτη Ισπανέ!
    A κάνεις και κολπάκια με μεταγραφές .
    Δυστυχώς 1η σεζόν έπεσα στο θεριό στην Μπαρτσελόνα και αποκλείστηκα στους 16. Χωρίς καμία μεταγραφή.
    Το ψιλοβαρέθηκα γρήγορα το FM14, iσως επειδή κάνει και πολύ ώρα να φορτώσει αποτελέσματα κτλ.
    Με το FIFA14 δεν έχω βαρεθεί καθόλου, τρομερό παιχνιδάκι.
    ΜenoumeEuropi τραλαλι λιλαλαλο

  18. #214
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από VALVERDES_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    A κάνεις και κολπάκια με μεταγραφές .
    Δυστυχώς 1η σεζόν έπεσα στο θεριό στην Μπαρτσελόνα και αποκλείστηκα στους 16. Χωρίς καμία μεταγραφή.
    Το ψιλοβαρέθηκα γρήγορα το FM14, iσως επειδή κάνει και πολύ ώρα να φορτώσει αποτελέσματα κτλ.
    Με το FIFA14 δεν έχω βαρεθεί καθόλου, τρομερό παιχνιδάκι.
    Αφού το ξέρεις πως είμαι αγόρι όλο κόλπα, τι ρωτάς;

    *Σε πεθύμησα Σάκαρε. Να τα πούμε καμιά μέρα...

  19. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    VALVERDES_7 (16-03-14)

  20. #215
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από zoupan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίζει κανείς Tropico; Πέτυχα ένα άρθρο για το Tropico 5 που βγαίνει σε λίγο καιρό και μου τράβηξε το ενδιαφέρον να κατεβάσω το Tropico 4... αυτό ήταν, κόλλησα
    τι ακριβως ειναι αυτο πανο;
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  21. #216
    Ξάδελφος του Τζον Τάραμας Το avatar του χρήστη Nistisimos
    Εγγραφή
    23-06-2013

    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    647
    Thanks
    304
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 374 φορές σε 221 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Kaine Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω παίξει το πρώτο και το τρίτο. El Presidente! Ό,τι καλύτερο αφού δεν υπάρχει simulation όπου μπορείς να είσαι ο TΙΓΡΗC.
    Έπαιζα και εγώ παλιά το 1. Όλα τα λεφτά η σκηνή που σε διώχνουν και φεύγεις με τον τσάτσο σου σε βάρκα...
    "I'm gonna make him an offer he can't refuse"

  22. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Kaine (17-03-14)

  23. #217

    Εγγραφή
    01-07-2009

    Μηνύματα
    3.648
    Thanks
    1.805
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.909 φορές σε 1.167 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Μάλλον θα ψιλοασχοληθώ με το South Park (The Stick of Truth) αλλά έχει καιρό τώρα που δεν έχω όρεξη με ό,τι και να πιαστώ από games.


  24. #218
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.489
    Thanks
    18.538
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.747 φορές σε 18.957 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sk12072 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι ακριβως ειναι αυτο πανο;
    Έχεις ένα νησί και είσαι το αφεντικό. Ξεκινάς να χτίζεις και να διαχειρίζεσαι την πόλη σου και συνεχώς σου παρουσιάζονται διάφορα μονοπάτια να διαλέξεις, από συμμαχίες με άλλες χώρες, πολιτικές παρατάξεις, παραγωγή προϊόντων κτλ. Μπορείς να καταλάβεις ακριβώς τι παίζει, στο παρακάτω βιντεάκι...

    ΥΓ. Και τα γραφικά του είναι τόσο προσεγμένα, που μπορείς να ζουμάρεις και να δεις με εξαιρετική λεπτομέρεια ακόμη και μια... κότα!

    (Αν βαρεθείς τα προκαταρκτικά, στο 08:20 αρχίζει)



    Σε λίγο καιρό έρχεται και το Tropico 5...


  25. #219
    Το avatar του χρήστη Apache
    Εγγραφή
    10-03-2014

    Περιοχή
    Arctic Circle
    Μηνύματα
    748
    Thanks
    970
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 789 φορές σε 389 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από VALVERDES_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    A κάνεις και κολπάκια με μεταγραφές .
    Δυστυχώς 1η σεζόν έπεσα στο θεριό στην Μπαρτσελόνα και αποκλείστηκα στους 16. Χωρίς καμία μεταγραφή.
    Το ψιλοβαρέθηκα γρήγορα το FM14, iσως επειδή κάνει και πολύ ώρα να φορτώσει αποτελέσματα κτλ.
    Με το FIFA14 δεν έχω βαρεθεί καθόλου, τρομερό παιχνιδάκι.
    Εγώ παιδιά παίζω ακόμα το παλιό, καλό, αυθεντικό, διασκεδαστικό Championship Manager 2002-2003 (με το Σαβιόλα ταλαντούχο πιτσιρικά που στοιχίζει αστρονομικά ποσά, Ντάρκο αστέρι στη Γιούβε κλπ) και πολύ το χαίρομαι! Tα μεταγενέστερα FM μου τη σπάνε για τους λόγους που λέει ο VALVERDES και για πολλούς άλλους λόγους. Έχει βέβαια στο παιχνίδι μέσα ακόμα και σημερινούς...μακαρίτες, αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα δικά μας.

    Τοπ στιγμή μου αυτά τα...12 χρόνια που το παίζω η κατάκτηση του Champions League με τον....Πανσερραϊκό! (με κεντρικά χαφ Marcelo Gallardo και Daniel Montenegro να κεντάνε, τους θυμάστε τους Αργεντινούς?). Έχω ξεχάσει πια με ποιον έπαιξα τελικό και το σκορ βέβαια....
    Kingdoms Rise and Kingdoms Fall

  26. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Apache για αυτό το μήνυμα:

    VALVERDES_7 (17-03-14), voskos_7 (17-03-14)

  27. #220
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από zoupan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις ένα νησί και είσαι το αφεντικό. Ξεκινάς να χτίζεις και να διαχειρίζεσαι την πόλη σου και συνεχώς σου παρουσιάζονται διάφορα μονοπάτια να διαλέξεις, από συμμαχίες με άλλες χώρες, πολιτικές παρατάξεις, παραγωγή προϊόντων κτλ. Μπορείς να καταλάβεις ακριβώς τι παίζει, στο παρακάτω βιντεάκι...

    ΥΓ. Και τα γραφικά του είναι τόσο προσεγμένα, που μπορείς να ζουμάρεις και να δεις με εξαιρετική λεπτομέρεια ακόμη και μια... κότα!

    (Αν βαρεθείς τα προκαταρκτικά, στο 08:20 αρχίζει)



    Σε λίγο καιρό έρχεται και το Tropico 5...

    αλλη δουλεια δεν εχεις ρε και ζουμαρεις στον κωλο της κοτας να δεις αν ετοιμαζεται να κανει αυγο;
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  28. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον BrazHlias για αυτό το μήνυμα:

    Du3lisT (17-03-14), Rena (17-03-14)

Σελίδα 11 από 47 ΠρώτηΠρώτη ... 789101112131415213141 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας