Σελίδα 22 από 47 ΠρώτηΠρώτη ... 2121819202122232425263242 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 421 έως 440 από 925

Θέμα: PC Games

  1. #421
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.857
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.621 φορές σε 17.682 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Πάλι στο Μοναστηράκι τριγυρνούσες...


    Εντάξει, Ζουπανάκο, πειστήκαμε - θα αγοράσουμε ΦΙΦΑ, αφού μας αρέσει φου και φου...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  2. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    estai (18-09-15)

  3. #422
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.047
    Thanks
    18.427
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voskos_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει, Ζουπανάκο, πειστήκαμε - θα αγοράσουμε ΦΙΦΑ, αφού μας αρέσει φου και φου...
    Η απέχθεια μου για την ΚΟΝΑΜΙ κρατάει χρόνια και φέτος ειδικά το τερμάτισε. Δεν είναι μόνο η σειρά του PES, έχει κάνει παντού "εγκλήματα" και κοροϊδεύει τον κόσμο. Δεν έχει νόημα να τα αναφέρω αναλυτικά, όσοι ασχολούνται με τη βιομηχανία γνωρίζουν. Το κορυφαίο είναι που κατάφεραν να τα σπάσουν με τον καλύτερο δημιουργό που είχαν στο δυναμικό τους, τον Kojima, ο οποίος έχει φτιάξει έπη, όπως το τελευταίο πριν αποχωρήσει, το Metal Gear Solid V που κυκλοφόρησε αυτόν τον μήνα. Είναι άθλιοι οι τύποι και τους αξίζουν (εμπορικά) τα χειρότερα, τα οποία είναι κοντά, όπως το πάνε...

  4. #423
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.047
    Thanks
    18.427
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Και πάνω που το είπα... τσουπ να και είδηση που μόλις ανέβηκε.

    H Konami σταματάει την παραγωγή μεγάλων παιχνιδιών



    Το 2015 είναι η χρονιά για την οποία η Konami θα μείνει στην ιστορία του gaming για τα τραγικότερα λάθη που θα μπορούσε να κάνει ποτέ μία εταιρία βιντεοπαιχνιδιών. Απέλυσε έναν από τους σημαντικότερους δημιουργούς της, αφαίρεσε το λογότυπο του studio ανάπτυξης του Hideo Kojima από το εξώφυλλο του παιχνιδιού, έκανε ένα κάκιστο port για την PC έκδοση του Pro Evolution Soccer 2016, η PC έκδοση του MGS V: The Phantom Pain δεν περιείχε αρχεία αλλά το αρχείο εγκατάστασης του Steam και έναν κωδικό για ψηφιακό κατέβασμα από το κατάστημα της Valve, είχε ζητήσει να μην αναφερθεί το όνομα του Kojima σε συνεντεύξεις, είχε κάνει αναφορά σε ένα tweet του Kojima με μία εικόνα ενός fan και άλλα πολλά που δίχασε το κοινό της και το έστρεψε εναντίον της.

    Αυτό είχε τεράστιο αντίκτυπο στην λειτουργία της ως εταιρία και σύμφωνα με τη γαλλική ιστοσελίδα GameBlog, η Konami δεν σκοπεύει να κυκλοφορήσει κανένα μεγάλο τίτλο για πάρα πολύ καιρό, βάζοντας προσωρινό λουκέτο στα τμήματα ανάπτυξης παιχνιδιών. Τα μοναδικά projects που δεν θα επηρεαστούν είναι το Metal Gear Online και η σειρά PES για την οποία η ιαπωνική εταιρία έχει μεγάλα σχέδια στο μέλλον, ισχυρίζοντας ακόμα και πως το PES franchise θα ξεπεράσει το FIFA σε μερικά χρόνια. Το ημερολόγιο για την Konami δείχνει άδειο λοιπόν και η εταιρία χάνει κάθε μέρα που περνάει όλο και περισσότερα ταλέντα της, όπως τον Julien Merceron, ο οποίος ήταν υπεύθυνος της Fox Engine και πλέον αποτελεί παρελθόν από την εταιρία.

  5. #424
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.047
    Thanks
    18.427
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άμα δώσουν δωρεάν κάνα Age of Empires σφύρα
    Δεν χρειάζεται να περιμένεις να το δώσουν free πάντως...

  6. #425
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Konami για τον μπουτσο καβαλα.
    Ολο μαλακιες φετος,ας περιμενει να αγοραζει ο κοσμος το προ με τις παπαριες που κανει.
    Θα ασχολειται λεει με παιχνιδια για κινητα και με τον τζογο.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  7. #426
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.047
    Thanks
    18.427
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Κατέφθασε καινούριο κόλλημα που λέγεται World of Warships. Το παιχνίδι είναι δωρεάν (με αγορές εντός) και είναι online multiplayer. Δεν το έψαξα πολύ, αλλά νομίζω ότι μπορείς να φτιάξεις custom μάχη με φίλους. Όποιος το θέλει μπαίνει στην σελίδα [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ] πατάει πάνω δεξιά PLAY FOR FREE, κάνει ένα Account και κατεβάζει τον Client. Αφού κάνει εγκατάσταση, θα ξεκινήσει η λήψη του παιχνιδιού (περίπου 5GB) και τέλος κάνει είσοδο μέσω του Client με τα στοιχεία του.


  8. #427
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.047
    Thanks
    18.427
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Το θρυλικό Oddworld: Abe's Oddysee προσφέρεται δωρεάν μέχρι το βράδυ στο Steam. Όχι ότι θα κοστίζει ιδιαίτερα από αύριο αν δεν το προλάβετε, γύρω στο €1, αλλά το τζάμπα είναι πάντα ωραίο. Προσωπικά θυμάμαι πολλά ξενύχτια στο Γυμνάσιο για να το τερματίσω, στις καλές εποχές του PS1.

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]


  9. #428
    Το avatar του χρήστη SOLID
    Εγγραφή
    20-02-2009

    Περιοχή
    Stretford End
    Μηνύματα
    8.972
    Thanks
    3.793
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.345 φορές σε 3.423 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Το fifa16 ειναι απο τς καλύτερα που εχω παιξει σε κονσόλα.

    Για το phantom pain και το batman μπορώ να πω οτι μια στις 1000 βγαίνουν τέτοιοι τίτλοι.
    Απίστευτο στορι και gameplay.

    Το pro πέθανε την ημέρα που βγήκε το PRO 2010. Τραγικές επιλογές. Κακά γραφικά. Γελοία κίνηση. Arcade game της πλάκας.

  10. #429
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από SOLID Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το fifa16 ειναι απο τς καλύτερα που εχω παιξει σε κονσόλα.

    Για το phantom pain και το batman μπορώ να πω οτι μια στις 1000 βγαίνουν τέτοιοι τίτλοι.
    Απίστευτο στορι και gameplay.

    Το pro πέθανε την ημέρα που βγήκε το PRO 2010. Τραγικές επιλογές. Κακά γραφικά. Γελοία κίνηση. Arcade game της πλάκας.
    Και για μενα ειναι καλυτερο το φιφα,το λιγο που επαιξα,ωστοσο δεν ειναι κακο το προ πλεον.
    Και περσι καλο ηταν και φετος ειναι ελαφρα βελτιωμενο.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  11. #430
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.047
    Thanks
    18.427
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από SOLID Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το fifa16 ειναι απο τς καλύτερα που εχω παιξει σε κονσόλα.

    Για το phantom pain και το batman μπορώ να πω οτι μια στις 1000 βγαίνουν τέτοιοι τίτλοι.
    Απίστευτο στορι και gameplay.

    Το pro πέθανε την ημέρα που βγήκε το PRO 2010. Τραγικές επιλογές. Κακά γραφικά. Γελοία κίνηση. Arcade game της πλάκας.
    Για ποιο λόγο το πόσταρες εδώ όμως, αφού έχουμε θέμα για κονσόλες; Δεν κρίνεις δίκαια γιατί είσαι FIFA fan boy και το έγραψες εδώ επίτηδες για να ανοίξεις την γνωστή κόντρα. Επίσης είμαι σίγουρος πως δεν έχεις δει καν το φετινό PES. Αν μιλάμε για την έκδοση του pc ναι είναι κακή, το FIFA που είδα ήταν πολύ ανώτερο. Αν μιλάμε για τις εκδόσεις κονσόλας όμως, το PES είναι η μέρα με τη νύχτα. Και σίγουρα πολύ καλύτερο απ' το FIFA και δεν το λέω εγώ, το λένε αυτοί που κάνουν τα reviews παγκοσμίως κι ευτυχώς κρίνουν πιο αντικειμενικά από εμάς.

    Εγώ δεν είμαι fan boy κανενός πλέον, ήμουν του PES μέχρι το '11, μετά ήμουν υποστηρικτής των FIFA, τώρα πλέον κοροϊδεύουν και οι δύο και αλλάζουν στο ελάχιστο το προϊόν τους εδώ και 3 χρόνια. Πέρσι δεν πήρα κανένα, φέτος θα τα έχω και τα 2 μάλλον (γνήσιο το FIFA, η KONAMI θα πάρει τα 3 μου και θα το κατεβάσω). Και για να κλείσω, το gameplay του φετινού PES είναι ότι καλύτερο έχει βγει ποτέ. Τα δε γραφικά, στις κονσόλες επαναλαμβάνω, είναι από την Fox Engine (όσοι ασχολούνται και με άλλα videogames γνωρίζουν), δεν τίθεται καν θέμα σύγκρισης.

    Ισοπεδώνεις τα πάντα γύρω απ' το PES, σταμάτα να αγοράζεις τυφλά ότι σου δίνει κάθε χρόνο η ΕΑ. Μακάρι να έβγαζε κάποιος τρίτος ένα ποδοσφαιράκι που θα είχε τα θετικά των δύο τίτλων...

  12. #431
    Είμαστε πλήρεις... Το avatar του χρήστη Red&White-Nick-7
    Εγγραφή
    27-03-2012

    Μηνύματα
    5.206
    Thanks
    4.150
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.331 φορές σε 2.000 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Αυτοί που κρίνουν παγκοσμίως, αν τους δεις να παίζουν, θα σου πεταχτούν τα μάτια έξω... Προσπαθούσα να βγάλω κάποια συμπεράσματα από παγκόσμιους beta testers και με το ζόρι παρακολουθούσα μέχρι και ένα λεπτό από την πλειοψηφία όσων παρακολούθησα... Καθόλου αντικειμενικές δεν είναι οι κριτικές πλέον και πάνε καθαρά σύμφωνα με τα γούστα τους και τα "κονέ" με τις εταιρίες...

  13. #432
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.047
    Thanks
    18.427
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red&White-Nick-7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτοί που κρίνουν παγκοσμίως, αν τους δεις να παίζουν, θα σου πεταχτούν τα μάτια έξω... Προσπαθούσα να βγάλω κάποια συμπεράσματα από παγκόσμιους beta testers και με το ζόρι παρακολουθούσα μέχρι και ένα λεπτό από την πλειοψηφία όσων παρακολούθησα... Καθόλου αντικειμενικές δεν είναι οι κριτικές πλέον και πάνε καθαρά σύμφωνα με τα γούστα τους και τα "κονέ" με τις εταιρίες...
    Ενώ οι κριτικές ότι είναι αστείος ένας τίτλος, χωρίς να τον έχει δοκιμάσει καν, επειδή είναι απλά ο ανταγωνιστικός τίτλος αυτού που αγοράζει τυφλά κάθε χρόνο, είναι πιο αξιόπιστες; Εγώ που υποστηρίζω ότι το PES είναι καλύτερο στις κονσόλες, έχω κάνει ένα κατεβατό ανάλυση πιο πάνω για το φετινό FIFA, ανέφερα και τα θετικά του και σαν συμπέρασμα είπα ότι σε γενικές γραμμές σε αφήνει ευχαριστημένο. Επίσης τα έχωσα στην ΚΟΝΑΜΙ. Δεν είδα ποτέ κάτι παρόμοιο από άλλον, ή συγκεκριμένα απ' τον Τεό, που το μόνο που κάνει κάθε χρόνο είναι να λέει πόσο "της πλάκας" είναι το PES και να κάνει preorder το FIFA. Δικαίωμα του καθενός φυσικά να κάνει ότι θέλει, όπως και δικαίωμα μου να σχολιάζω τις "κριτικές" από fan boys (με την καλή έννοια όλα όσα λέω).

  14. #433
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.047
    Thanks
    18.427
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    ...δεν θέλετε απόψεις κριτικών που κάνουν reviews? Το Metacritic έχει και βαθμολογίες χρηστών/παικτών.

    PES16
    PS4 - 7.2 (από 393 κριτικές)
    XONE - 5.6 (από 74 κριτικές)

    FIFA16
    PS4 - 4.5 (από 239 κριτικές)
    XONE - 5.3 (από 184 κριτικές)

    Όλοι βαλτοί είναι;

  15. #434
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    04-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.234
    Thanks
    13.117
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.036 φορές σε 7.856 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    εχω την εντυπωση απο οσο εχουμε παιξει με την παρεα και μονος τοσα χρονια, στις κονσολες προ και στο pc fifa
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  16. #435
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.047
    Thanks
    18.427
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ILIAS-KORLEONE <<JESUS>> Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω την εντυπωση απο οσο εχουμε παιξει με την παρεα και μονος τοσα χρονια, στις κονσολες προ και στο pc fifa
    Βασικά είναι και διαφορετικής φιλοσοφίας. Το FIFA είναι πιο "καριερίστικο", αν θες να κάνεις χαβαλέ με παρέα το PES είναι το κατάλληλο. Και δεν καταλαβαίνω γιατί να μην μπορείς να τα έχεις και τα 2 και να πρέπει να εναντιώνεσαι στο ένα.

    Οι βαθμολογίες πάντως, δείχνουν και κάτι άλλο, αυτό που είπα ότι πλέον και οι 2 εταιρίες κοροϊδεύουν ξεκάθαρα το κοινό, αλλά οι παίκτες ξύπνησαν και δεν μασάνε από εμπορικά κόλπα. Όσο υπάρχουν μαλάκες όμως, όπως ένας καθυστερημένος πριν λίγους μήνες που τερμάτισε την πιστωτική του πατέρα του στο Ultimate του FIFA (γύρω στις 5 χιλιάδες λίρες), πως να αλλάξουν οι εταιρίες τακτική; Λυπάμαι που η 2Κ ασχολείται μόνο με μπάσκετ...

  17. #436
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.047
    Thanks
    18.427
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games



    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  18. #437
    Είμαστε πλήρεις... Το avatar του χρήστη Red&White-Nick-7
    Εγγραφή
    27-03-2012

    Μηνύματα
    5.206
    Thanks
    4.150
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.331 φορές σε 2.000 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Πανο,το ποστ μου δεν ηταν συνεχεια της κουβεντας σου με τον Τεο. Μιλησα αποκλειστηκα για τους "επισημους" βαθμολογητες - testers. Το αν καποιος ειναι fan-boy δε με συγκινει ιδιαιτερα μιας και θα εχει τους λογους του ο καθενας,οπως εγω που ημουν PESακιας και πλεον αγαπω το fifa γιατι κοροιδευει λιγοτερο η EA. Δεν ειναι δυνατον φετος με τοσες αλλαγες,προς το καλυτερο,το PES,να μας πλασαρει η ΚΟΝΑΜΙ στα pc ενα αθλιο port και μαλιστα του ps3... Για τον περυσινο τιτλο και των δυο τα ειχαμε ξαναπει περυσι.

  19. #438
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.047
    Thanks
    18.427
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red&White-Nick-7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πανο,το ποστ μου δεν ηταν συνεχεια της κουβεντας σου με τον Τεο. Μιλησα αποκλειστηκα για τους "επισημους" βαθμολογητες - testers. Το αν καποιος ειναι fan-boy δε με συγκινει ιδιαιτερα μιας και θα εχει τους λογους του ο καθενας,οπως εγω που ημουν PESακιας και πλεον αγαπω το fifa γιατι κοροιδευει λιγοτερο η EA. Δεν ειναι δυνατον φετος με τοσες αλλαγες,προς το καλυτερο,το PES,να μας πλασαρει η ΚΟΝΑΜΙ στα pc ενα αθλιο port και μαλιστα του ps3... Για τον περυσινο τιτλο και των δυο τα ειχαμε ξαναπει περυσι.
    Ούτε εγώ είπα κάτι διαφορετικό για την pc έκδοση. Φαντάζομαι δεν το έχεις δει όμως στις κονσόλες. Όπου και να το παίξεις έστω και λίγο, καταλαβαίνεις πόσο πολύ καλό gameplay έχει. Θυμίζει πάρα πολύ τις καλές εποχές του 2006. Η ΚΟΝΑΜΙ δεν είναι για σύγκριση πάντως με αυτά που έχει κάνει. Και η ΕΑ κοροϊδεύει αρκετά. Εσένα σε ικανοποιεί το φετινό FIFA σε σχέση με το περσινό; Συνέχεια το ίδιο πράγμα προσφέρει, αν πάρω το FIFA13 δεν βλέπω καθόλου διαφορές. Πέρσι για πρώτη φορά στη ζωή μου δεν πήρα κανένα γιατί με εκνεύρισαν και οι δύο.

  20. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Red&White-Nick-7 (26-09-15)

  21. #439
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Εδω μια σελιδα με πληροφοριες για το hearthstone:

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  22. #440
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.047
    Thanks
    18.427
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games


  23. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Apache (28-11-15)

Σελίδα 22 από 47 ΠρώτηΠρώτη ... 2121819202122232425263242 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας