Σελίδα 3 από 50 ΠρώτηΠρώτη 123456713233343 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 60 από 1000

Θέμα: Ljubomir Fejsa

  1. #41
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.046
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ljubomir Fejsa

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από 7DeadlySins Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λεπτομέρειες

    Μωρέ και ρίξη... παρανυχίδας να πάθει, και διάταση έσω γομφίου, και βαρύ στραμπούλιγμα της κάλτσας του να πάθει, με τέτοιο ιστορικό πάλι ο Ντάρκο θα τα ακούει
    Εγώ δεν είπα να μην τ' ακούσει κανένας, αν πάθει κάτι φυσικά κι εγώ θα αρχίσω τα μπινελίκια που δε τον τσεκάρανε,
    το θέμα είναι όμως ότι δεν έπαθε τίποτα. Απλά κουράστηκε και τον βγάλανε προληπτικά στα πιτς...

  2. #42
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ljubomir Fejsa

    Eγω παντως δεν εριξα κανενα μπινελίκι οποτε δε με αφορα η κουβεντα. Χο-χο-χο.
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  3. #43
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ljubomir Fejsa

    Το "κουραστηκε" μου ακουγεται ακομα χειροτερο απο το "επαθε ζημια στο ιδιο ποδι που τραυματιστηκε". Κουραστηκε γέρος άνθρωπος που λεμε;

    Ενταξει μωρε και στην τελική ποιος ειναι ο Φυσσας , ο Στάνκοβιτς ή ο Σεστιτς. Ουτε τον έναν ούτε τον άλλον δε θα φτασει ποτέ.
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  4. #44
    !...Born to Be Red...! Το avatar του χρήστη Geo 5
    Εγγραφή
    11-04-2006

    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    12.758
    Thanks
    1.408
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.248 φορές σε 1.543 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ljubomir Fejsa

    Έπεσε ψυχολογικά γράφουν οι αθλιογράφοι! Δώστε στο παιδί καμιά "ένεση"!
    www.f1rstlap.com

  5. #45
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ljubomir Fejsa

    Που εισαι ρε Μάκαρε με τις φαρμακάρες σου τωρα που σε θελουμε;
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  6. #46
    Το avatar του χρήστη Nikolaos_Kokkinos
    Εγγραφή
    03-07-2009

    Περιοχή
    Σειριος Α'
    Μηνύματα
    13.818
    Thanks
    5.761
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.615 φορές σε 4.910 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ljubomir Fejsa

    ειναι ντροπη να παιρνουμε κουτσαλογα στην ομαδα για να μας ερχεται φτηνοτερα..

    ειναι σαν να πας να αγορασεις πολυτελειας αμαξι με 500,000 χιλιομετρα η τρακαρισμενο σπασμενο για να σου ερθει φτηνα και να παρακαλας να μη σου βγαλει μετα ζημια..

    ειναι δυνατον να μη σου βγαλει ζημια?

    ο τυπος ειναι σαν τον ουρταδο... ηρθε απο τον ενα φυσιοθεραπευτη (της πρωην ομαδας) στον νυν φυσιοθεραπευτη...

    ελεος
    ''Εάν αποσυνθέσεις την Ελλάδα, στο τέλος θα δεις να σου απομένουν μια ελιά, ένα αμπέλι κι ένα καράβι. Που σημαίνει: με άλλα τόσα την ξαναφτιάχνεις.'' - Οδυσσέας Ελύτης

  7. #47
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ljubomir Fejsa

    Το κουτσάλογο κόστισε 3 εκατομμύρια, μακράν τα περισσότερα που διαθέσαμε στην τρέχουσα μεταγραφική περίοδο - μέχρι τώρα τουλάχιστον. Άρα μόνο για φθήνια δε μπορούμε να μιλάμε.
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  8. #48
    Το avatar του χρήστη Nikolaos_Kokkinos
    Εγγραφή
    03-07-2009

    Περιοχή
    Σειριος Α'
    Μηνύματα
    13.818
    Thanks
    5.761
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.615 φορές σε 4.910 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ljubomir Fejsa

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το κουτσάλογο κόστισε 3 εκατομμύρια, μακράν τα περισσότερα που διαθέσαμε στην τρέχουσα μεταγραφική περίοδο - μέχρι τώρα τουλάχιστον. Άρα μόνο για φθήνια δε μπορούμε να μιλάμε.
    τσεκαρε εαν ειναι δυνατον, ποσο κοστιζε πριν τραυματιστει 2 φορες σοβαρα στο ιδιο ποδι.

    (κυριολεκτικα το λεω, νομιζω επαιζε απο 6 και πανω)
    ''Εάν αποσυνθέσεις την Ελλάδα, στο τέλος θα δεις να σου απομένουν μια ελιά, ένα αμπέλι κι ένα καράβι. Που σημαίνει: με άλλα τόσα την ξαναφτιάχνεις.'' - Οδυσσέας Ελύτης

  9. #49
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.046
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ljubomir Fejsa

    Ρε παιδιά τον είδαμε τον παίκτη;; Μη χειρότερα δηλαδή, τι μύγα σας τσιμπάει;; Μερικές φορές νιώθω από άλλο πλανήτη να είμαι, πραγματικά, τι να πω τόσο αισιόδοξα τα βλέπω εγώ ενώ στην πραγματικότητα είναι μαύρα;

  10. #50
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ljubomir Fejsa

    Eιναι λογικο να αντιδρας οταν θυμασαι. Τετοια με κουτσάλογα εχουμε κανει ουκ ολιγες φορες. Το κουτσάλογο ποτε δεν εγινε "αλογο κουρσας". Είναι λογικο να υπαρχει δυσπιστία.

    Καλο ειναι να μην ξεχνάμε οτι η μεταγραφική "οργάνωση" του Ολυμπιακου (και των Ελληνικων ομαδων γενικοτερα, αλλα εδω για μας μιλαμε) ειναι εννια στις δέκα φορες του κωλου.
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  11. #51
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.046
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ljubomir Fejsa

    Εντάξει οk...

  12. #52
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ljubomir Fejsa

    Ενταξει οκ τοτε
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  13. #53
    Το avatar του χρήστη Nikolaos_Kokkinos
    Εγγραφή
    03-07-2009

    Περιοχή
    Σειριος Α'
    Μηνύματα
    13.818
    Thanks
    5.761
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.615 φορές σε 4.910 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ljubomir Fejsa

    Πανο:

    09/10 07.07.2010 28.02.2011 Cruciate Ligament Rupture 08/09 18.09.2008 12.10.2008 Achilles Tendon rupture

    η επιστημη ειναι επιστημη, σαφως και ο ανθρωπος ΗΤΑΝ καλη περπτωση και ξερει μπαλα.

    Απλα δεν εχει πια ποδια για να την παιξει (αυτη την μπαλα που ξερει). Οι τενοντες δεν ειναι κορδονια για να κοβονται ετσι ευκολα.

    ο Αλπμερτ Αινσταιν ειχε πει οτι ο ορισμος της ηλιθιοτητας ειναι να επαναλαμβανεις το ιδιο πειραμα συνεχως περιμενωντας διαφορετικα αποτελεσματα...
    ''Εάν αποσυνθέσεις την Ελλάδα, στο τέλος θα δεις να σου απομένουν μια ελιά, ένα αμπέλι κι ένα καράβι. Που σημαίνει: με άλλα τόσα την ξαναφτιάχνεις.'' - Οδυσσέας Ελύτης

  14. #54

    Εγγραφή
    07-08-2010

    Μηνύματα
    15.006
    Thanks
    8.634
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.322 φορές σε 3.694 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ljubomir Fejsa

    Ρε παιδια μην ξεγραφουμε ετσι ευκολα ενα παικτη και σε τετοια ηλικια. Ο ανθρωπος δεν εχει παιξει ακομα.Δεν νομιζω οτι φορτωθηκαμε γουρουνι στο σακι. Παει δηλαδη? τελειωσε?Ειναι ποδοσφαιρικα πεθαμενος?Εγω πιστευω οτι παρολο που θα παρουσιασει προβληματακια θα παιξει καλη μπαλα.Και μακαρι να βγει το παιδι γιατι παιζει σε θεση φωτια για την ομαδα.Που εκει εχουμε πολυ μεγαλο προβλημα.
    ΜenoumeEuropi τραλαλι λιλαλαλο

  15. #55
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.046
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ljubomir Fejsa

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Nikolaos_Kokkinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πανο:

    09/10 07.07.2010 28.02.2011 Cruciate Ligament Rupture 08/09 18.09.2008 12.10.2008 Achilles Tendon rupture

    η επιστημη ειναι επιστημη, σαφως και ο ανθρωπος ΗΤΑΝ καλη περπτωση και ξερει μπαλα.

    Απλα δεν εχει πια ποδια για να την παιξει (αυτη την μπαλα που ξερει). Οι τενοντες δεν ειναι κορδονια για να κοβονται ετσι ευκολα.

    ο Αλπμερτ Αινσταιν ειχε πει οτι ο ορισμος της ηλιθιοτητας ειναι να επαναλαμβανεις το ιδιο πειραμα συνεχως περιμενωντας διαφορετικα αποτελεσματα...
    Εγώ ξέρω ότι όσοι λέτε να κρατάμε χαμηλά το κεφάλι, να ξέρουμε τα όρια και τις δυνατότητές μας σαν σύλλογος, να μην περιμένουμε πολλά στην Ευρώπη κτλ κτλ κτλ, οι ίδιοι είστε που καθημερινά γκρινιάζετε για το παραμικρό! Γιατί φέρνουν σαπάκια, γιατί γίνεται προετοιμασία του κώλου, γιατί δεν υπάρχει οργάνωση κτλ κτλ κτλ. Γι' αυτό είχε πει τίποτα ο Αϊνστάιν;;

    Δεν ξέρω αν φαίνομαι γραφικός και περίεργος ώρες ώρες, (δεν με νοιάζει και πολύ άλλωστε είναι του χαρακτήρα μου να λεω ότι αισθάνομαι), δεν είπα ποτέ σε κανέναν να μην έχει παράπονα, να μην σχολιάζει κτλ. Κι εμένα δεν μου αρέσουν αρκετά πράγματα στην ομάδα, αλλά ρε παιδιά, αυτό που γίνεται είναι παράλογο, σόρρυ κιόλας. Η ομάδα είναι μια χαρά, για Ελληνικό club είναι πολύ πάνω απ' τα στάνταρ και δεν χρειάζεται τόσο πολύ να το ψιρίζουμε...

  16. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (29-07-11)

  17. #56
    Το avatar του χρήστη sapere aude
    Εγγραφή
    11-01-2010

    Μηνύματα
    1.278
    Thanks
    143
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 448 φορές σε 310 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ljubomir Fejsa

    H αλήθεια είναι πως δεν τον έχουμε δει ακόμα το πάικτη , άρα οποιαδήποτε κρίση μέχρι στιγμής είναι τουλάχιστον άκυρη .

    Από την άλλη βέβαια είναι και αυτός ο τρόμος μην δεν το δούμε και καθόλου παρά μόνο στη διαδρομή σπίτι - φυσιοθεραπεία και τούμπαλιν .

  18. #57
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ljubomir Fejsa

    Κι εγω αυτο που βλεπω απο εσας τους αισιοδοξους παραλογο το θεωρω αλλα δεν περιμενω να το καταλαβει καποιος κιολας. Απο τη μια λετε να μη βαζουμε όρια και απο την αλλη "κατσε να δουμε" στο καθε σαπάκι σε ενα έργο που καθε χρονο επαναλαμβάνεται...και αυτο με κανει να αναρωτιεμαι ποσες φορες πρεπει να δεις το ριπλει μιας φασης για να την βαρεθεις, αφου ξερεις τι θα γινει;

    Αν σου θυμιζω κατι, ναι ειναι τα δικα σου επιχειρηματα αντεστραμμένα. Γι' αυτο αλλωστε το ποδοσφαιρο ειναι σπορ που ελκει τις μαζες επειδη μπορεις να το δεις απο αρκετες σκοπιες και να εχεις και δικιο. Οπως συνήθως στη μέση ειναι η αλήθεια.

    Ο Ολυμπιακος ουδεποτε θα γινει μεγαλη δύναμη εκτος Ελλαδας. Αντε καποτε να τσιμπησει καμια ευρωκουπιτσα αν οι συνθήκες πολιτικες και κοινωνικοοικονομικες (βλεπε Γιουρο 2004) το επιτρέψουν. Αλλα ως εκει.
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  19. #58
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ljubomir Fejsa

    Διαθέτεις 3 εκατομμύρια για αγορά μέσου. Ποσό ευτελές για τα μεγάλα Ευρωπαϊκά κλαμπ αλλά σίγουρα μεγάλο για τα δεδομένα του Ολυμπιακού. Συνεπώς δε χωράνε λάθη. Με το ποσό αυτό μπορείς να πάρεις τον Σάντσες - διακαή πόθο του προπονητή σου - ή τον Φέισα - διακαή πόθο του κάτι σαν τεχνικού διευθυντή σου. Ο ένας είναι γερός σαν ταύρος, ο άλλος έχει ιστορικό 2 πολύ σοβαρών τραυματισμών. Ποιον πας και παίρνεις? Αυτόν με τους σοβαρούς τραυματισμούς.

    Με συγχωρείτε αλλά εάν αυτό δε νομίζω να λέγεται μεταγραφικός προγραμματισμός σοβαρής ομάδας.


    ΥΓ. Και δεν είναι η πρώτη φορά που γίνεται κάτι τέτοιο. Το πρόσφατο παράδειγμα του Ντάρμισιρ λέει πολλά σε μας αλλά τίποτα στη διοίκηση.
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  20. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    7DeadlySins (30-07-11)

  21. #59
    Το avatar του χρήστη Nikolaos_Kokkinos
    Εγγραφή
    03-07-2009

    Περιοχή
    Σειριος Α'
    Μηνύματα
    13.818
    Thanks
    5.761
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.615 φορές σε 4.910 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ljubomir Fejsa

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ZouPan Εμφάνιση μηνυμάτων


    ........... Γιατί φέρνουν σαπάκια, γιατί γίνεται προετοιμασία του κώλου, γιατί δεν υπάρχει οργάνωση κτλ κτλ κτλ. Γι' αυτό είχε πει τίποτα ο Αϊνστάιν;; :-P....

    Δ..

    Oxi ρε, για να ερμηνευτουν τα του Ολυμπιακου απαιτηται η στρατολογηση ανωτερων μαθηματικων του Χαους και της πολυπλοκοτητας
    ''Εάν αποσυνθέσεις την Ελλάδα, στο τέλος θα δεις να σου απομένουν μια ελιά, ένα αμπέλι κι ένα καράβι. Που σημαίνει: με άλλα τόσα την ξαναφτιάχνεις.'' - Οδυσσέας Ελύτης

  22. #60
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ljubomir Fejsa

    Και στην τελική εμενα με νοιαζει που ο Πανος (που γενικα "αρπαζει" πανεύκολα) νομιζει οτι και καλα θελουμε να την πουμε σε καποιον. Δε θελω να αισθάνεται ουτε αυτος, ουτε κανεις "ασχημα". (τα εισαγωγικα ελπιζω να ειναι κατανοητα στις λεξεις). Στην πουτσα μου ο Βαλβερδε , ο Κοβασεβιτς και ο καθενας. Κριτική κανω ρε συ και δεν εχω σκοπο να προκαλέσω, ελπιζω να το καταλαβαίνεις. Φυσικό είναι οι οπαδοι διαφορετικων θεωριων να βλεπουν διαφορετικα τα πράγματα.
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

Σελίδα 3 από 50 ΠρώτηΠρώτη 123456713233343 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας