Σελίδα 3 από 31 ΠρώτηΠρώτη 12345671323 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 60 από 620

Θέμα: Ivan Marcano Sierra

  1. #41
    Προπονητής της εξέδρας Το avatar του χρήστη Haris1984
    Εγγραφή
    11-08-2008

    Περιοχή
    Aθηνα,Νεα Φιλαδελφεια
    Μηνύματα
    17.054
    Thanks
    7.385
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.142 φορές σε 2.869 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ivan Marcano Sierra

    Kι εμενα μαρεσει,αλλα δεν νομιζω...Παλιωσε η περιπτωση,περσι "επαιζε'...καλος παικτης ητανε,παικταρας,αλλα αφενος μεν πατησε τα 35,αφετερου φετος δεν εχει ακουστει....


  2. #42
    !...Born to Be Red...! Το avatar του χρήστη Geo 5
    Εγγραφή
    11-04-2006

    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    12.758
    Thanks
    1.408
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.248 φορές σε 1.543 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ivan Marcano Sierra

    Ελπίζω να μη χρειαστεί να τον αποδοκιμάσουμε πολύ ... πριν φύγει τον Γεννάρη!

    Δεν τον έχω δει κι ελπίζω να μην βγει έτσι όπως τον περιγράψατε ... κωλόΓαυροι!
    www.f1rstlap.com

  3. #43
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.116
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.549 φορές σε 14.234 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ivan Marcano Sierra

    Παρουσίαση με την περσινή φανέλα. Ξεφτίλες...

    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  4. #44
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.678
    Thanks
    18.567
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.854 φορές σε 19.028 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ivan Marcano Sierra

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρουσίαση με την περσινή φανέλα. Ξεφτίλες...
    Πωπω κόλλημααααα...

  5. #45
    Το avatar του χρήστη captain-cook
    Εγγραφή
    07-01-2008

    Μηνύματα
    5.814
    Thanks
    4.739
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.128 φορές σε 1.793 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ivan Marcano Sierra

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρουσίαση με την περσινή φανέλα. Ξεφτίλες...

    Όχι ωρέ η φετινή είναι! Απλώς θα είναι ίδια με πέρυσι!

  6. #46
    Το avatar του χρήστη k79
    Εγγραφή
    02-11-2007

    Περιοχή
    Γερμανια Βαυαρια
    Μηνύματα
    1.124
    Thanks
    358
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 83 φορές σε 67 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ivan Marcano Sierra

    καλως ηρθε,καλη αρχη σε εμας,θα παιζει κεντρικος αμυντικος;
    Ο Ολυμπιακος ειναι ιδεα,εμεις τον φτιαξαμε και θα τον αγαπαμε μεχρι να πεθανουμε.Λεωνιδας Ανδριανοπουλος.

  7. #47
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.515
    Thanks
    13.189
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.112 φορές σε 7.905 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ivan Marcano Sierra

    αντε να δουμε τι θα δουμε και με αυτον....
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  8. #48
    (πρώην RedHacker) Το avatar του χρήστη PrisonBreak-7-
    Εγγραφή
    25-10-2007

    Περιοχή
    Αθήνα\Καλλιθέα
    Μηνύματα
    13.395
    Thanks
    1.045
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.700 φορές σε 1.949 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ivan Marcano Sierra

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από k79 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλως ηρθε,καλη αρχη σε εμας,θα παιζει κεντρικος αμυντικος;
    Νομίζω θα καλύψει το αριστερό άκρο της άμυνας....
    Τροφοδοτικό: 1200 Watt GFX: Sparkle GTX 570 1280MB
    ADSL: Forthnet 2Play 24Mbit/1024 Router: Zyxel 661HW-D1
    M/B: EVGA nVIDIA Classfield 3 CPU: Quand Core i7 950 3.80 GHz Hard Disks: 7=8.0TB
    RAM: 3*4GB RAM 1600MHz DDR3 Sound Card: Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty SSD: OCZ Vertex II 120GB Speakers: Logitech Z5500

  9. #49
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ivan Marcano Sierra

    πολυ "υποπτη" περιπτωση ο τυπος. πηγε στη βιγιαρεαλ με εισηγηση του βαλβερδε με 4-5 μυρια και περσι βαση των συμμετοχων του μπορω να πω οτι θεωρητικα ηταν βασικος στη βιγιαρεαλ. τωρα εψαχναν να τον δωσουν σε ομαδα και τελικα τον πηραμε δανεικο με ενα "συμβολικο" ποσο. για ποιο λογο δινεις ενα παιχτη που την προηγουμενη χρονια τον υπολογιζες και μαλιστα δεν παιρνεις και χρημα?
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  10. #50
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.678
    Thanks
    18.567
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.854 φορές σε 19.028 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ivan Marcano Sierra

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazΗlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολυ "υποπτη" περιπτωση ο τυπος. πηγε στη βιγιαρεαλ με εισηγηση του βαλβερδε με 4-5 μυρια και περσι βαση των συμμετοχων του μπορω να πω οτι θεωρητικα ηταν βασικος στη βιγιαρεαλ. τωρα εψαχναν να τον δωσουν σε ομαδα και τελικα τον πηραμε δανεικο με ενα "συμβολικο" ποσο. για ποιο λογο δινεις ενα παιχτη που την προηγουμενη χρονια τον υπολογιζες και μαλιστα δεν παιρνεις και χρημα?
    Ολες οι "υποψίες" χάθηκαν όταν μάθαμε ότι δεν έχει οψιόν αγοράς...

  11. #51
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ivan Marcano Sierra

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ZouPan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ολες οι "υποψίες" χάθηκαν όταν μάθαμε ότι δεν έχει οψιόν αγοράς...
    κοιτα επειδη δεν τον ξερω τον παιχτη δεν μπορω να σου πω αν τον θεωρω καλο ή κακο. αλλα βαση της λογικης μου μου φαινεται δυσκολο να κατανοησω το λογο που η βιγιαρεαλ δινει αυτον τον παιχτη, εστω και σαν δανεικο χωρις οψιον αγορας. επισης σημαντικο θα ηταν να ξερουμε αν η προταση της οσασουνα ηταν για αγορα ή δανεισμο.

    προφανως δεν μας δινουν τον παιχτη για να παρουν λεφτα. επισης αφου περσι επαιζε σε τοσα ματς ωστε να θεωρειται βασικος αποκλειεται να μας τον δινουν για να παρει ματς στα ποδια του. για μενα ειναι προφανες οτι δεν υπολογιζεται απο την ομαδα. το μονο ενθαρυντικο σεναριο που μου ερχεται στο μυαλο ειναι οτι ειναι μια αντιστοιχη περιπτωση μητρογλου, οπου η ομαδα τον θεωρει μια επενδυση για το μελλον αλλα δεν τον θελει ο προπονητης, αρα πανε σε μια μεση λυση δανεισμου του παιχτη χωρις οψιον. βεβαια το οτι δεν εβαλαν ρητρα απο μερους τους ειναι και ενα διαπραγματευτικο πλεονεκτημα για τη βιγιαρεαλ, σε περιπτωση που μας κανει ο παιχτης, αφου δεν υπαρχει "ταβανι" στο οικονομικο.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  12. #52
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.678
    Thanks
    18.567
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.854 φορές σε 19.028 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ivan Marcano Sierra

    Το ανέφεραν οι ΑΡΔ στις ειδήσεις τους. Η Βιγιαρεάλ ήθελε να τον δώσει στην Οσασούνα -νομίζω- για να έχει τον πρώτο λόγο για έναν παίκτη δικό της που έχει βάλει στο μάτι. Κι εμείς πχ μπορεί να δίναμε τον Μήτρογλου στα Μπαόκια για τον Βιεϊρίνια, δεν σημαίνει ότι ο Μήτρογλας δεν είναι καλός παίκτης. Τους τα χάλασε ο Μαρκάνο όμως, που ήθελε Ολυμπιακό. Και εφόσον δεν του βάλανε και ρήτρα, δεν περιμένω να είναι σαπάκι. Δεν το περίμενα να σου πω την αλήθεια και πριν μάθω ότι δεν έχει οψιόν, γιατί είναι επιλογή Βαλβέρδε και κόντρα στους περισσότερους εδώ μέσα, πιστεύω πολύ στο μάτι του Ερνέστο.

    Και ο Όσκαρ μου άρεσε από την αρχή και δεν το είχα κρύψει και ο Φουστέρ που έφαγε τα καντίλια της ζωής του και μετά έπεσε κωλοτούμπα. Για τον Ουρτάδο κρατώ ακόμα επιφυλάξεις, αλλά ήρθε και κάτω από ιδιαίτερες συνθήκες, σε μια χρονιά που θέλαμε να βγει όπως όπως η σεζόν και να πάρουμε το πρωτάθλημα με έμπειρους παίκτες δηλαδή, που δεν είναι απαραίτητο ότι θα σου χρειαστούν και φέτος στην πρώτη γραμμή...

  13. #53
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ivan Marcano Sierra

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ZouPan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ανέφεραν οι ΑΡΔ στις ειδήσεις τους. Η Βιγιαρεάλ ήθελε να τον δώσει στην Οσασούνα -νομίζω- για να έχει τον πρώτο λόγο για έναν παίκτη δικό της που έχει βάλει στο μάτι. Κι εμείς πχ μπορεί να δίναμε τον Μήτρογλου στα Μπαόκια για τον Βιεϊρίνια, δεν σημαίνει ότι ο Μήτρογλας δεν είναι καλός παίκτης. Τους τα χάλασε ο Μαρκάνο όμως, που ήθελε Ολυμπιακό. Και εφόσον δεν του βάλανε και ρήτρα, δεν περιμένω να είναι σαπάκι. Δεν το περίμενα να σου πω την αλήθεια και πριν μάθω ότι δεν έχει οψιόν, γιατί είναι επιλογή Βαλβέρδε και κόντρα στους περισσότερους εδώ μέσα, πιστεύω πολύ στο μάτι του Ερνέστο.

    Και ο Όσκαρ μου άρεσε από την αρχή και δεν το είχα κρύψει και ο Φουστέρ που έφαγε τα καντίλια της ζωής του και μετά έπεσε κωλοτούμπα. Για τον Ουρτάδο κρατώ ακόμα επιφυλάξεις, αλλά ήρθε και κάτω από ιδιαίτερες συνθήκες, σε μια χρονιά που θέλαμε να βγει όπως όπως η σεζόν και να πάρουμε το πρωτάθλημα με έμπειρους παίκτες δηλαδή, που δεν είναι απαραίτητο ότι θα σου χρειαστούν και φέτος στην πρώτη γραμμή...
    ρε εγω δεν εχω προβλημα με τις επιλογες του βαλβερδε. αλλες θα του βγουν αλλες οχι. ομως αν οπως λες ειχαν ενα λογο να τον δωσουν στην οσασουνα σε εμας για ποιο λογο τον εδωσαν? επισης τι ουσια εχει ενας τετοιος δανεισμος απο τη στιγμη που δεν εχει οψιον, ποια δικλειδα ασφαλειας εχουμε εμεις οτι μπορουμε να παρουμε τον παιχτη αν μας κανει?

    δλα αν μας κανει ποιος μας εγγυαται οτι μπορουμε να τον παρουμε? σκεψου να βγει παιχταρας και στο τελος της χρονιας να μας πει η βιγιαρεαλ δωστε 10 μυρια αν τον θελετε?
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  14. #54
    (πρώην RedHacker) Το avatar του χρήστη PrisonBreak-7-
    Εγγραφή
    25-10-2007

    Περιοχή
    Αθήνα\Καλλιθέα
    Μηνύματα
    13.395
    Thanks
    1.045
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.700 φορές σε 1.949 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ivan Marcano Sierra

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ZouPan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ολες οι "υποψίες" χάθηκαν όταν μάθαμε ότι δεν έχει οψιόν αγοράς...
    Δεν υπάρχει όψιον αγοράς.....?
    Τροφοδοτικό: 1200 Watt GFX: Sparkle GTX 570 1280MB
    ADSL: Forthnet 2Play 24Mbit/1024 Router: Zyxel 661HW-D1
    M/B: EVGA nVIDIA Classfield 3 CPU: Quand Core i7 950 3.80 GHz Hard Disks: 7=8.0TB
    RAM: 3*4GB RAM 1600MHz DDR3 Sound Card: Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty SSD: OCZ Vertex II 120GB Speakers: Logitech Z5500

  15. #55
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.678
    Thanks
    18.567
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.854 φορές σε 19.028 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ivan Marcano Sierra

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazΗlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε εγω δεν εχω προβλημα με τις επιλογες του βαλβερδε. αλλες θα του βγουν αλλες οχι. ομως αν οπως λες ειχαν ενα λογο να τον δωσουν στην οσασουνα σε εμας για ποιο λογο τον εδωσαν? επισης τι ουσια εχει ενας τετοιος δανεισμος απο τη στιγμη που δεν εχει οψιον, ποια δικλειδα ασφαλειας εχουμε εμεις οτι μπορουμε να παρουμε τον παιχτη αν μας κανει?

    δλα αν μας κανει ποιος μας εγγυαται οτι μπορουμε να τον παρουμε? σκεψου να βγει παιχταρας και στο τελος της χρονιας να μας πει η βιγιαρεαλ δωστε 10 μυρια αν τον θελετε?
    Για την οψιόν και πως θα τον αγοράσουμε αν μας κάνει δεν έχω απάντηση, αλλά γιατί τον έδωσαν σε μας σου είπα, διάλεξε Ολυμπιακό ο παίκτης. Δεν είναι βάζο, πάρ' το από δω, βάλ' το εκεί, θα έκανε μανούρα λογικά και τον έδωσαν σε μας και τσέπωσαν κι ένα ποσό...


    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από RedHacker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπάρχει όψιον αγοράς.....?
    Όχι Μπιλ...

  16. #56
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ivan Marcano Sierra

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ZouPan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την οψιόν και πως θα τον αγοράσουμε αν μας κάνει δεν έχω απάντηση, αλλά γιατί τον έδωσαν σε μας σου είπα, διάλεξε Ολυμπιακό ο παίκτης. Δεν είναι βάζο, πάρ' το από δω, βάλ' το εκεί, θα έκανε μανούρα λογικά και τον έδωσαν σε μας και τσέπωσαν κι ένα ποσό...
    απ'οτι εχω ακουσει τα λεφτα που δωσαμε για τη μεταγραφη ηταν ενα συμβολικο ποσο τυπου 100 χιλιαρικα. φυσικα γλιτωνουν και το συμβολαιο του παιχτη.

    το οτι ηθελε ο παιχτης να ερθει σε εμας δεν μου κανει σαν απαντηση, σκεψου κατι αλλο που να με καλυπτει.

    το παιχτη ηθελαν να τον δωσουν ετσι κι αλλιως, απλα προτιμουσαν την οσασουνα για το λογο που ειπες πριν. ομως οτι εψαχναν να δωσουν τον παιχτη ετσι κι αλλιως ειναι πραγματικοτητα. το ερωτημα μου ειναι 1ον γιατι ηθελαν να τον δωσουν αφου ειναι καλος και 2ον γιατι τον δινουν χωρις να παρουν λεφτα απο το δανεισμο?

    αν εχεις ενα καλο παιχτη για ποιο λογο τον δινεις? ή γιατι παιρνεις λεφτα ή γιατι θελει να φυγει ο παιχτης ή επειδη εχει προβλημα στο χαρακτηρα. εσυ μου ειπες το δευτερο αλλα και ο παιχτης γιατι να ασκησει βετο να φυγει απο μια καλη ομαδα που τον υπολογιζουν αφου δεν παει και σε καμια υπερδυναμη αλλα σε μια ομαδα ιδιου επιπεδου ή και χειροτερη.

    τεσπα θα τα δουμε στο γκαζον τα υπολοιπα μεχρι τοτε θα μεινω με την απορια, οσο και αν προσπαθεις να βοηθησεις.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  17. #57
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.678
    Thanks
    18.567
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.854 φορές σε 19.028 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ivan Marcano Sierra

    Αν θυμάμαι καλά προχτές πόστ του Δημήτρη απ' την Γερμανία, έλεγε για 300 χιλιάρικα στην Βιγιαρεάλ.. Τέλος πάντων, όπως είπες κι εσύ, θα τα δούμε στο χόρτο..

  18. #58
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ivan Marcano Sierra

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  19. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον sadi για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (17-06-11), captain-cook (17-06-11), kouzoulo (17-06-11)

  20. #59
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ivan Marcano Sierra

    επιτελους, μου λυθηκε η απορια. ο τριταθλητης για μια ακομη φορα εριξε φως στην υποθεση.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  21. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sadi (17-06-11)

  22. #60
    Το avatar του χρήστη DaRkSaGa79
    Εγγραφή
    12-03-2008

    Μηνύματα
    13.174
    Thanks
    3.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 10.887 φορές σε 5.182 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Ivan Marcano Sierra

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sadi Εμφάνιση μηνυμάτων
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    Κολλησαν ιωση?

    Εδιτ: Μετα το ειδα, συγνωμη που αστειευτηκα. Πηρα τις απαντησεις μου
    *****8.23*****

Σελίδα 3 από 31 ΠρώτηΠρώτη 12345671323 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας