Σελίδα 38 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 81828343536373839404142 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 741 έως 760 από 844

Θέμα: Playstation - The Thread!

  1. #741
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    04-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.237
    Thanks
    13.119
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.036 φορές σε 7.856 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    το προβλημα μου πανο ειναι οτι δεν ειμαι και απο οτι φαινεται δεν θα ειμαι μονιμα σε ενα μερος για αρκετο καιρο....αλλιως θα τον ειχα χτυπησει το desktop χωρις δευτερη σκεψη με τα 1000 ευρω που εχει ενα αλιεν φτιαχνεις ενα τουρμπο σταθερο.
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  2. #742
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.069
    Thanks
    18.429
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.589 φορές σε 18.857 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ILIAS-KORLEONE Εμφάνιση μηνυμάτων
    το προβλημα μου πανο ειναι οτι δεν ειμαι και απο οτι φαινεται δεν θα ειμαι μονιμα σε ενα μερος για αρκετο καιρο....αλλιως θα τον ειχα χτυπησει το desktop χωρις δευτερη σκεψη με τα 1000 ευρω που εχει ενα αλιεν φτιαχνεις ενα τουρμπο σταθερο.
    Τότε αφήνεις στον εαυτό σου μόνο την επιλογή του λάπτοπ, αφού και κονσόλα να πάρεις χρειάζεσαι tv, οπότε;

  3. #743
    .
    Εγγραφή
    18-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ILIAS-KORLEONE <> Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια θα χτυπουσατε ps4 ή alienware laptop?
    Θα χτυπούσα το πρώτο, γιατί κοστίζει το 1/3 των χρημάτων το περισσότερο, και γιατί σε δυο χρόνια το σούπερ ουάου πισι θα είναι αντίκα σε σχέση με το 4άρι που θα είναι φιτ και σπέσιαλ! Αν μιλάμε για παιχνίδια ούτε να το σκεφτείς: Κονσόλα και πάλι κονσόλα. (και αν χτυπήσεις ΟΝΕ, θα κάνουμε και game sex online Άπαικτο στο ζωντανό το ΟΝΕ... Πού είστε ρε παλικάρια με το GTAV που λέγατε τι καλό που είναι; Μόνο αλλοδαπούς πηδάω online και βαρέθηκα. Κανένα Ελληνάκι για αλλαγή; )

  4. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    SOLID (13-05-15)

  5. #744
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τότε αφήνεις στον εαυτό σου μόνο την επιλογή του λάπτοπ, αφού και κονσόλα να πάρεις χρειάζεσαι tv, οπότε;
    οποτε;
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  6. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (23-01-15)

  7. #745
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Πες μας λίγο και τι παιχνίδια θέλεις να παίζεις γιατί δεν έχουν όλα τα παιχνίδια τις ίδιες απαιτήσεις.
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  8. #746
    .
    Εγγραφή
    18-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πες μας λίγο και τι παιχνίδια θέλεις να παίζεις γιατί δεν έχουν όλα τα παιχνίδια τις ίδιες απαιτήσεις.
    Θέλω να παίζω παιχνίδια με το Βοσκόπουλο! Κάνε προτάσεις!

  9. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον dimace για αυτό το μήνυμα:

    estai (23-01-15), The Dude (23-01-15), voskos_7 (23-01-15)

  10. #747
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!


    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλω να παίζω παιχνίδια με το Βοσκόπουλο! Κάνε προτάσεις!
    There is a Dude in town

  11. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    dimace (23-01-15)

  12. #748
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.069
    Thanks
    18.429
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.589 φορές σε 18.857 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα χτυπούσα το πρώτο, γιατί κοστίζει το 1/3 των χρημάτων το περισσότερο, και γιατί σε δυο χρόνια το σούπερ ουάου πισι θα είναι αντίκα σε σχέση με το 4άρι που θα είναι φιτ και σπέσιαλ! Αν μιλάμε για παιχνίδια ούτε να το σκεφτείς: Κονσόλα και πάλι κονσόλα. (και αν χτυπήσεις ΟΝΕ, θα κάνουμε και game sex online Άπαικτο στο ζωντανό το ΟΝΕ... Πού είστε ρε παλικάρια με το GTAV που λέγατε τι καλό που είναι; Μόνο αλλοδαπούς πηδάω online και βαρέθηκα. Κανένα Ελληνάκι για αλλαγή; )
    Η διαφορά στα χρήματα είναι απλά εμπορικό τρικ. 5-6 παιχνίδια να πάρεις, φτάνεις στα χρήματα που θα ξόδευες για ένα καλό desktop και ίσως με καλύτερο hardware. Τα μεγαλύτερα πλεονεκτήματα της κονσόλας είναι η ευκολία στο να παίξεις (βάζεις δισκάκι, παίζεις) και το ότι οι developers ρίχνουν το βάρος εκεί και βγάζουν αποκλειστικότητες (αν και από φέτος πλέον έχει και next-gen παιχνίδια για pc). Αναβάθμιση κάνεις αξιοπρεπέστατη με 150-200 ευρώ κάθε 5ετία στο pc και παραμένεις επίκαιρος, ενώ για την κονσόλα θα ξανασκάσεις 400+.

  13. #749
    Sad but true Το avatar του χρήστη Rena
    Εγγραφή
    08-04-2006

    Περιοχή
    Twilight zone
    Μηνύματα
    15.778
    Thanks
    15.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.455 φορές σε 5.222 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Ps4 θα επαιρνα.Εγω παιζω συνηθως παιχνιδια του τυπου Resident και θεωρω οτι με την κονσολα το παιχνιδι και παιζεται καλυτερα (πιο ευκολα με το sisaxis),αλλα και δημιουργει καλυτερη ατμοσφαιρα.
    Αν ηθελα νάγορασω φτηνα παιχνιδια απο steam που συνηθως δεν εχουν μεγαλες απαιτησεις θα επαιρνα και ενα φτηνο laptop,με τα λεφτα που περισσευουν.

      Long Text Frame - Διαβάστε αν θέλετε με το κουμπάκι 'Εμφάνιση' το κείμενο:  
    Υγ:Εχουν να πεσουν σχολια για τι πως σκεφτονται οι γυναικες.

  14. #750
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.069
    Thanks
    18.429
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.589 φορές σε 18.857 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Rena Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ps4 θα επαιρνα.Εγω παιζω συνηθως παιχνιδια του τυπου Resident και θεωρω οτι με την κονσολα το παιχνιδι και παιζεται καλυτερα (πιο ευκολα με το sisaxis),αλλα και δημιουργει καλυτερη ατμοσφαιρα.
    Αν ηθελα νάγορασω φτηνα παιχνιδια απο steam που συνηθως δεν εχουν μεγαλες απαιτησεις θα επαιρνα και ενα φτηνο laptop,με τα λεφτα που περισσευουν.

      Long Text Frame - Διαβάστε αν θέλετε με το κουμπάκι 'Εμφάνιση' το κείμενο:  
    Υγ:Εχουν να πεσουν σχολια για τι πως σκεφτονται οι γυναικες.
    Τώρα που είπες Resident, προχθές βγήκε το Resident Evil HD Remaster (και σε pc version)! Hell yeah!
    Πρώτο στη λίστα μου είναι αυτή τη στιγμή, να δούμε πότε θα το χω...


  15. #751
    Sad but true Το avatar του χρήστη Rena
    Εγγραφή
    08-04-2006

    Περιοχή
    Twilight zone
    Μηνύματα
    15.778
    Thanks
    15.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.455 φορές σε 5.222 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Προσφατα τελειωσα τα Resident umbrella και darkside Cronicles.Τη ψυχη μου εβγαλαν για το S rank στο hard.
    Στοχο εχω το Ιnjustice god among us τωρα και το Evil Within.

  16. #752
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.069
    Thanks
    18.429
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.589 φορές σε 18.857 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Rena Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσφατα τελειωσα τα Resident umbrella και darkside Cronicles.Τη ψυχη μου εβγαλαν για το S rank στο hard.
    Στοχο εχω το Ιnjustice god among us τωρα και το Evil Within.
    Το Evil Within το χω, δεν βρήκα χρόνο να παίξω πολύ, όσο είδα όμως είναι πολύ καλό.

  17. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Rena (23-01-15)

  18. #753
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Εγω ειμαι υπερ της κονσολας.
    Βαζεις το παιχνιδι και παιζεις.Η κονσολα θα σε βγαλει 5-6 χρονια χαλαρα,παιχνιδακια προσφορες βρισκεις και κει,δεν υπαρχει λογος για day1 αγορας παιχνιδιου.
    Εχω ps3 εχω ενα καρο παιχνιδακια,το πιο ακριβο 20 ευρω το χω παρει,χωρια που υπαρχει και το ps store που βγαζει κι αυτο προσφορες και βρισκεις αν εχεις υπομονη παιχνιδακια με 5 γιουρα.
    Το πισι καλο ειναι αλλα την διαδικασια μου παιζει δεν μου παιζει,πανω κατω τα γραφικα ρυθμιση για να σηκωσει το παιχνιδι,την βαριεμαι.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  19. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (24-01-15)

  20. #754
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.069
    Thanks
    18.429
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.589 φορές σε 18.857 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sabar77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω ειμαι υπερ της κονσολας.
    Βαζεις το παιχνιδι και παιζεις.Η κονσολα θα σε βγαλει 5-6 χρονια χαλαρα,παιχνιδακια προσφορες βρισκεις και κει,δεν υπαρχει λογος για day1 αγορας παιχνιδιου.
    Εχω ps3 εχω ενα καρο παιχνιδακια,το πιο ακριβο 20 ευρω το χω παρει,χωρια που υπαρχει και το ps store που βγαζει κι αυτο προσφορες και βρισκεις αν εχεις υπομονη παιχνιδακια με 5 γιουρα.
    Το πισι καλο ειναι αλλα την διαδικασια μου παιζει δεν μου παιζει,πανω κατω τα γραφικα ρυθμιση για να σηκωσει το παιχνιδι,την βαριεμαι.
    Κάτσε όμως... μου συγκρίνεις τα χρήματα με το gaming pc αλλά μιλάς για ps3. Ο Ηλίας σίγουρα μιλάει για ps4 ή xbox one όμως και παιχνίδια με 20 ευρώ δεν θα βρει. Συμφωνώ για την ευκολία στην κονσόλα, το ανέφερα και πιο πάνω στα πλεονεκτήματα, αλλά προσωπικά η φάση με την -και καλά- μεγάλη διαφορά χρημάτων μου θυμίζει τις προσφορές "τρέξτε να προλάβετε μαζί με το τάδε προϊόν, δώρο ο σούπερ ντούπερ εκτυπωτής αξίας 130€". Τρέχει το προβατάκι να το αγοράσει και πάει σπίτι και συνειδητοποιεί αυτό που έπρεπε να συνειδητοποιήσει πριν την αγορά, ότι χωρίς μελάνια θα πάρει τα τέτοια μου! Και βρίσκεται απ' το πουθενά να πληρώνει extra αναλώσιμα για μια... ευκαιρία και ένα προϊόν που πιθανώς δεν χρειαζόταν απ' την αρχή.

    Αν θέλετε να βρούμε τα specs και να τα συγκρίνουμε σε κομμάτια για ένα pc και να το πάμε παραπέρα με σύγκριση χρημάτων σε βάθος χρόνου, δεν έχω πρόβλημα, είμαι σίγουρος ότι η κονσόλα είναι πιο ζημιογόνα. Επίσης, είπε ότι θα μετακινείται συχνά, οπότε δεν τον βολεύει τίποτα, πέραν του λάπτοπ, αφού χρειάζεται TV και για την κονσόλα. Το οποίο λάπτοπ είναι η τελευταία λύση και μη αποδεκτή για μένα, οπότε ζόρικα τα πράγματα. Απ' τη στιγμή όμως που έχει την διάθεση να δώσει μέχρι και 1,000€ που είπε, εγώ δεν θα διάλεγα κονσόλα με αυτά τα χρήματα.

  21. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sabar77 (23-01-15)

  22. #755
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων

    Κάτσε όμως... μου συγκρίνεις τα χρήματα με το gaming pc αλλά μιλάς για ps3. Ο Ηλίας σίγουρα μιλάει για ps4 ή xbox one όμως και παιχνίδια με 20 ευρώ δεν θα βρει. Συμφωνώ για την ευκολία στην κονσόλα, το ανέφερα και πιο πάνω στα πλεονεκτήματα, αλλά προσωπικά η φάση με την -και καλά- μεγάλη διαφορά χρημάτων μου θυμίζει τις προσφορές "τρέξτε να προλάβετε μαζί με το τάδε προϊόν, δώρο ο σούπερ ντούπερ εκτυπωτής αξίας 130€". Τρέχει το προβατάκι να το αγοράσει και πάει σπίτι και συνειδητοποιεί αυτό που έπρεπε να συνειδητοποιήσει πριν την αγορά, ότι χωρίς μελάνια θα πάρει τα τέτοια μου! Και βρίσκεται απ' το πουθενά να πληρώνει extra αναλώσιμα για μια... ευκαιρία και ένα προϊόν που πιθανώς δεν χρειαζόταν απ' την αρχή.

    Αν θέλετε να βρούμε τα specs και να τα συγκρίνουμε σε κομμάτια για ένα pc και να το πάμε παραπέρα με σύγκριση χρημάτων σε βάθος χρόνου, δεν έχω πρόβλημα, είμαι σίγουρος ότι η κονσόλα είναι πιο ζημιογόνα. Επίσης, είπε ότι θα μετακινείται συχνά, οπότε δεν τον βολεύει τίποτα, πέραν του λάπτοπ, αφού χρειάζεται TV και για την κονσόλα. Το οποίο λάπτοπ είναι η τελευταία λύση και μη αποδεκτή για μένα, οπότε ζόρικα τα πράγματα. Απ' τη στιγμή όμως που έχει την διάθεση να δώσει μέχρι και 1,000€ που είπε, εγώ δεν θα διάλεγα κονσόλα με αυτά τα χρήματα.
    Δεν διαφωνω πουθενα μαζι σου,μια χαρα επιχειρηματα εχει και το πισι και εχει και τα τορρενταδικα που αμα θες την βγαζεις και τσαμπα αν δεν σε ενδιαφερει το ονλαιν.
    Καθαρα θεμα βολεματος ειναι.

    Ειπα για ps3 γιατι ακομα δεν εχω ψηθει με την νεα γενια,ζει και βασιλευει η προηγουμενη ακομα.Απο γνωστο μου που δουλευει στο public εμαθα οτι στις γιορτες οσο πουλησε το ps4 πουλησε και το ps3,εντελως προσωπικα μιλωντας δεν αξιζει να πας σε κονσολα νεας γενιας ακομα.
    Ακουω πραματα που με κανουν να γελαω,ενα καρο προβληματα και updates παιχνιδιων μεγεθους 6,5 gb!
    Αντε με τις γελοιες ταχυτητες που χουμε εδω να περιμενεις να γινει ενα τετοιο update για να παιξεις,ps3 μια χαρα λοιπον ακομα.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  23. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (24-01-15)

  24. #756
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.069
    Thanks
    18.429
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.589 φορές σε 18.857 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sabar77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν διαφωνω πουθενα μαζι σου,μια χαρα επιχειρηματα εχει και το πισι και εχει και τα τορρενταδικα που αμα θες την βγαζεις και τσαμπα αν δεν σε ενδιαφερει το ονλαιν.
    Καθαρα θεμα βολεματος ειναι.

    Ειπα για ps3 γιατι ακομα δεν εχω ψηθει με την νεα γενια,ζει και βασιλευει η προηγουμενη ακομα.Απο γνωστο μου που δουλευει στο public εμαθα οτι στις γιορτες οσο πουλησε το ps4 πουλησε και το ps3,εντελως προσωπικα μιλωντας δεν αξιζει να πας σε κονσολα νεας γενιας ακομα.
    Ακουω πραματα που με κανουν να γελαω,ενα καρο προβληματα και updates παιχνιδιων μεγεθους 6,5 gb!
    Αντε με τις γελοιες ταχυτητες που χουμε εδω να περιμενεις να γινει ενα τετοιο update για να παιξεις,ps3 μια χαρα λοιπον ακομα.
    Βρε ναι ούτε κι εγώ διαφωνώ μαζί σου, αλλά αν είναι να μιλάμε για ps3 να το συγκρίνουμε με ένα ανάλογο pc. Για να σου δώσω ένα πιο συγκεκριμένο παράδειγμα, το δικό μου κουτί κόστισε περίπου 900 ευρώ το 2011 και ακόμη και σήμερα, 4 χρόνια μετά, μπορεί να παίξει next-gen παιχνίδια (πχ NBA2K15 και οσονούπω GTA V). Σε 1-2 χρόνια μπορώ να πουλήσω κάποια κομμάτια hardware και με 150-200 ευρώ να το αναβαθμίσω για να με βγάλει άλλη μία 5ετία.

    Στην κονσόλα παίρνεις συγκεκριμένο hardware που δεν αναβαθμίζεται και πληρώνεις σε βάθος χρόνου, συνεπώς από καθαρή άποψη χρημάτων, ειδικά δε αν έχεις να τα δώσεις στην αρχή, το gaming pc είναι μακράν η καλύτερη επιλογή. Στην ευκολία και την ταχύτητα, χωρίς να σε απασχολεί το software configuration και μερικές αποκλειστικότητες, είναι η κονσόλα. Οπότε τα ζυγίζει και αποφασίζει, το πρόβλημα της μετακίνησης θα υπάρχει σε ότι απ' τα 2 κι αν επιλέξει (μιας και μιλάμε για τον ίδιο τύπο σύνδεσης, καλώδιο HDMI, αν δεν παίρνει μαζί του οθόνη ή tv).

  25. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Du3lisT (20-06-15)

  26. #757
    Sad but true Το avatar του χρήστη Rena
    Εγγραφή
    08-04-2006

    Περιοχή
    Twilight zone
    Μηνύματα
    15.778
    Thanks
    15.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.455 φορές σε 5.222 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Ψαχνωντας για συλλεκτικες κονσολες για ps4, με την ευκαιρια της κυκλοφοριας του Arkham knight, επεσα σε αυτη που κυκλοφορει στη Σουηδια.
    Δε ξερω αν επρεπε να το βαλω στο θεμα του παναθηναικου μιας και ειναι ακριβη.

      Long Text Frame - Διαβάστε αν θέλετε με το κουμπάκι 'Εμφάνιση' το κείμενο:  


    πηγη:
      Long Text Frame - Διαβάστε αν θέλετε με το κουμπάκι 'Εμφάνιση' το κείμενο:  
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  27. #758
    .
    Εγγραφή
    18-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!



    Ρενάκι, ατύχησες με την κονσόλα. Το κλουπ αγόρασε όλο το στοκ από τη Σουηδία. Ο Βσοκός, μόνο, πήρε 5 κομμάτια. Τι να σου λέω... (εγώ 3 πήρα ως συνήθως. Μην κάνουμε εξαιρέσεις...)

  28. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον dimace για αυτό το μήνυμα:

    Rena (13-05-15), voskos_7 (14-05-15)

  29. #759
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.069
    Thanks
    18.429
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.589 φορές σε 18.857 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Τι είπες τώρα ρε Naughty Dog??!!! Έπος! Και δυστυχώς αποκλειστικότητα του PS4.


  30. #760
    Sad but true Το avatar του χρήστη Rena
    Εγγραφή
    08-04-2006

    Περιοχή
    Twilight zone
    Μηνύματα
    15.778
    Thanks
    15.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.455 φορές σε 5.222 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Πουλαω 25 ευρω ενα μεταχειρισμενο αντιτυπο του Arkham Knight για ps4.Το κερδισα σε διαγωνισμο,αλλα ετυχε να το αγορασω κι εγω,οποτε βρεθηκα με δυο.θα το χαριζα σε οποιον το θελει,αλλα θελω ν'αγορασω το Τhe order.

Σελίδα 38 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 81828343536373839404142 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας