Σελίδα 22 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 2121819202122232425263242 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 421 έως 440 από 844

Θέμα: Playstation - The Thread!

  1. #421
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sabar77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκεφτομαι να παρω κονσολα ps3,εχω βρει το super slim 12gb γυρω στα 190 ευρα,αξιζει?
    Θα μπορω να παιξω η δεν θα μου φτανει η χωρητικοτητα?Παιχνιδια δεν κατεβαζω απ το PSN,μονο απο δισκακι παιζω.
    θα σου προτεινα να περιμενεις μεχρι τα χριστουγεννα, που θα εχει βγει το ps4 και μπορει να υπαρχει καμια καλυτερη προσφορα.

    για τη χωρητικοτητα νομιζω φτανει αν θες απλα να παιζεις. υπαρχουν ομως μερικα παιχνιδια που χρησιμοποιουν μεγαλο μερος της μνημης, για αναβαθμισεις και για διαφορους αλλους λογους. πχ το gran tourismo και το assasins creed απο αυτα που εχω. το πρωτο τρωει γυρω στα 4gb ας πουμε...

    συνολικα εγω νομιζω χρησιμοποιω εκει γυρω στα 12-15gb αλλα αφενος εχω την κονσολα 4 χρονια, αφετερου εχω κατεβασει και αλλα παιχνιδια που παιζουν χωρις δισκο. αν φουλαρει η μνημη θα εχεις τη δυνατοτητα να σβηνεις τα παιχνιδια που δεν παιζεις πλεον οποτε δεν θα εχεις προβλημα, ομως δεν θα εισαι και 100% ανετος.

    σε οτι εχει να κανει με τα saves ο χωρος που εχεις ειναι υπεραρκετος.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  2. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sabar77 (09-10-13)

  3. #422
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    04-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.237
    Thanks
    13.119
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.036 φορές σε 7.856 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    παρε το 4 το 3 θα σταματησει να το υποστηριζει σε κανα χρονο σε παιχνιδια και λοιπα πιστευω
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  4. #423
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.860
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.621 φορές σε 17.682 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!


    Αν δεν έχει βάζελο γιατί να το πάρω; Για να πηδάω το Μαϊάμι, ή το Σαν Αντόνιο;;;
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  5. #424
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voskos_7 Εμφάνιση μηνυμάτων

    Αν δεν έχει βάζελο γιατί να το πάρω; Για να πηδάω το Μαϊάμι, ή το Σαν Αντόνιο;;;
    Εχει βαζελο,με λιγο ακυρο ροστερ,αλλα εχει.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  6. #425
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ILIAS-KORLEONE Εμφάνιση μηνυμάτων
    παρε το 4 το 3 θα σταματησει να το υποστηριζει σε κανα χρονο σε παιχνιδια και λοιπα πιστευω
    Αδερφε 400 ευρω για κονσολα δεν τα δινω με την καμμια.
    Ασε που δεν ειμαι υπερ να αγοραζεις νεα κονσολα με το που βγαινει,ολα τα προβληματα τα πρωτα μοντελα τα βγαζουν.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  7. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (09-10-13)

  8. #426
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    04-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.237
    Thanks
    13.119
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.036 φορές σε 7.856 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    μπα το 4 πιστευω θα ειναι σουπερ.Καλα ναι ειναι αρκετα τα λεφτα,απλα αμα σταματησει να το υποστηριζει με παιχνιδια θα ειναι λιγο ενα θεμα.
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  9. #427
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.073
    Thanks
    18.430
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.590 φορές σε 18.858 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ILIAS-KORLEONE <<JESUS>> Εμφάνιση μηνυμάτων
    παρε το 4 το 3 θα σταματησει να το υποστηριζει σε κανα χρονο σε παιχνιδια και λοιπα πιστευω
    Έλα ρε σιγά που μέσα σ' ένα χρόνο θα σταματήσουν να υποστηρίζουν το PS3...

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sabar77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αδερφε 400 ευρω για κονσολα δεν τα δινω με την καμμια.
    Ασε που δεν ειμαι υπερ να αγοραζεις νεα κονσολα με το που βγαινει,ολα τα προβληματα τα πρωτα μοντελα τα βγαζουν.
    Στην τσέπη σου κουμάντο δε μπορώ να κάνω, το 2ο θέλω να σχολιάσω. Εγώ το PS3 το είχα πάρει την πρώτη κιόλας βδομάδα που βγήκε. 6 χρόνια σχεδόν δεν έπαθε τίποτα. Σκυλί μαύρο, όλα τα επόμενα μοντέλα βγάλανε προβλήματα. Εγώ το πούλησα 130€, αφού 150€ που ήθελα αρχικά δύσκολα θα έβρισκα να το δώσω. Και μιλάμε για την fat κονσόλα που θεωρείται "σπάνια" καθώς είναι... φουλ έξτρα που λέμε, με 4 θύρες USB κτλ. Είναι ανάλογα την παρτίδα παραγωγής που θα πετύχεις και όχι πιο μοντέλο ή πότε θα το πάρεις. 190€ με τίποτα δε θα τα έδινα πάντως αυτή τη στιγμή για PS3. Πιστεύω ότι με λίγη προσοχή στον πωλητή που θα επιλέξεις, σε σελίδες τύπου [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ] θα βρεις καλύτερες και φθηνότερες περιπτώσεις (αν και μεταχειρισμένα).

  10. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον panahs7 για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (09-10-13), sabar77 (09-10-13)

  11. #428
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.073
    Thanks
    18.430
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.590 φορές σε 18.858 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    [MENTION=1678]sabar77[/MENTION]; ένα παράδειγμα: [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

    PS3 40GB FAT - Ελαφρώς μεταχειρισμένο - 3 γνήσια παιχνίδια δώρο - 1 γνήσιο ασύρματο χειριστήριο SIXAXIS
    Τιμή Άμεσης Αγοράς: 165€ - Ο πωλητής έχει 99% από 609 αξιολογήσεις. Προσφορά πολλή καλύτερη από αυτή που έχεις βρει.

    Εγώ κάτι τέτοια θα κυνηγούσα...

  12. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sabar77 (09-10-13)

  13. #429
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από zoupan Εμφάνιση μηνυμάτων

    Έλα ρε σιγά που μέσα σ' ένα χρόνο θα σταματήσουν να υποστηρίζουν το PS3...


    Στην τσέπη σου κουμάντο δε μπορώ να κάνω, το 2ο θέλω να σχολιάσω. Εγώ το PS3 το είχα πάρει την πρώτη κιόλας βδομάδα που βγήκε. 6 χρόνια σχεδόν δεν έπαθε τίποτα. Σκυλί μαύρο, όλα τα επόμενα μοντέλα βγάλανε προβλήματα. Εγώ το πούλησα 130€, αφού 150€ που ήθελα αρχικά δύσκολα θα έβρισκα να το δώσω. Και μιλάμε για την fat κονσόλα που θεωρείται "σπάνια" καθώς είναι... φουλ έξτρα που λέμε, με 4 θύρες USB κτλ. Είναι ανάλογα την παρτίδα παραγωγής που θα πετύχεις και όχι πιο μοντέλο ή πότε θα το πάρεις. 190€ με τίποτα δε θα τα έδινα πάντως αυτή τη στιγμή για PS3. Πιστεύω ότι με λίγη προσοχή στον πωλητή που θα επιλέξεις, σε σελίδες τύπου [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ] θα βρεις καλύτερες και φθηνότερες περιπτώσεις (αν και μεταχειρισμένα).
    συμφωνω αλλα ρε φιλε το φοβαμαι το μεταχειρισμενο.

    ειμαι υπερ του να παιρνεις καινουργια κονσολα αλλα οχι με το που βγαινει στην αγορα. πχ το ps3 το πηρα 350 ευρω με δυο χειριστηρια και δωρο το uncharted 2. κανα χρονο αφου βγηκε στην αγορα, οταν η αρχικη του τιμη ηταν κοντα 600.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  14. #430
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.406
    Thanks
    17.284
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.421 φορές σε 10.291 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sabar77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει βαζελο,με λιγο ακυρο ροστερ,αλλα εχει.
    Το ροστερ που είχε πριν πάρει τον Κάρι και τον Γκουίν είναι με Καπόνο και Μπανκς.

  15. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sabar77 (09-10-13)

  16. #431
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από zoupan Εμφάνιση μηνυμάτων
    [MENTION=1678]sabar77[/MENTION]; ένα παράδειγμα: [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

    PS3 40GB FAT - Ελαφρώς μεταχειρισμένο - 3 γνήσια παιχνίδια δώρο - 1 γνήσιο ασύρματο χειριστήριο SIXAXIS
    Τιμή Άμεσης Αγοράς: 165€ - Ο πωλητής έχει 99% από 609 αξιολογήσεις. Προσφορά πολλή καλύτερη από αυτή που έχεις βρει.

    Εγώ κάτι τέτοια θα κυνηγούσα...
    γιατι διευκρινιζει πως τα παιχνιδια ειναι γνησια; εχει βγει τσιπακι για το ps3 και δεν το ξερει κανενας;


    για βοηθα λιογ με το ricardo. ο πωλητης παιρνει αξιολογηση αναλογα με παλαιοτερες πωλησεις που εχει κανει;
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  17. #432
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.073
    Thanks
    18.430
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.590 φορές σε 18.858 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazΗlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνω αλλα ρε φιλε το φοβαμαι το μεταχειρισμενο.

    ειμαι υπερ του να παιρνεις καινουργια κονσολα αλλα οχι με το που βγαινει στην αγορα. πχ το ps3 το πηρα 350 ευρω με δυο χειριστηρια και δωρο το uncharted 2. κανα χρονο αφου βγηκε στην αγορα, οταν η αρχικη του τιμη ηταν κοντα 600.
    150€ ρίσκο για μια μεταχειρισμένη κονσόλα που περνάει στην ιστορία σε 2 μήνες, νομίζω είναι μια χαρά. Στη χειρότερη μια 2ετία θα τη βγάλει. Νταξ' μπορεί και να σου μείνει στα χέρια μόλις την πάρεις, μέσα στο παιχνίδι είναι όλα...

  18. #433
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από zoupan Εμφάνιση μηνυμάτων
    150€ ρίσκο για μια μεταχειρισμένη κονσόλα που περνάει στην ιστορία σε 2 μήνες, νομίζω είναι μια χαρά. Στη χειρότερη μια 2ετία θα τη βγάλει. Νταξ' μπορεί και να σου μείνει στα χέρια μόλις την πάρεις, μέσα στο παιχνίδι είναι όλα...
    εσυ εισαι και τζογαδωρος, γι'αυτο γουσταρεις τη διαδικασια.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  19. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (09-10-13)

  20. #434
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.073
    Thanks
    18.430
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.590 φορές σε 18.858 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazΗlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι διευκρινιζει πως τα παιχνιδια ειναι γνησια; εχει βγει τσιπακι για το ps3 και δεν το ξερει κανενας;

    για βοηθα λιογ με το ricardo. ο πωλητης παιρνει αξιολογηση αναλογα με παλαιοτερες πωλησεις που εχει κανει;
    Ναι έχει βγει τσιπάκι, ένα usb στικάκι είναι βασικά που περνάς το πρόγραμμα στο δίσκο και το αφήνεις πάνω (σου καλύπτει τη μία θύρα USB δηλαδή). Στο Ricardo έχω πουλήσει, αγορά δεν έχω κάνει. Με το που ολοκληρωθεί κάποια διαδικασία, το σύστημα στέλνει mail με τα στοιχεία του ενός στον άλλον και συνεννοούνται μετά μεταξύ τους. Αφού τελειώσει η συναλλαγή, ο αγοραστής πρέπει να αξιολογήσει τον πωλητή και το αντίστροφο. Έχεις αξιολόγηση και σαν αγοραστής δηλαδή, για να γνωρίζουν οι πωλητές στο περίπου την εικόνα του ατόμου με το οποίο θα μπουν σε διαδικασίες.

    Για να φτιάξεις το λογαριασμό όμως, θα περάσει ένα διάστημα λίγων ημερών, καθώς σου έρχεται και γράμμα με κωδικό μέσα στα υπόλοιπα βήματα ενεργοποίησης. Προσπαθούν όσο γίνεται να διασφαλίσουν όλες τις μεριές. Η μόνη διαφορά με το eBay είναι ότι δεν δεσμεύει τα χρήματα ούτως ώστε να μη τα χάσεις σε περίπτωση που αποδειχθεί απατεώνας. Ο συγκεκριμένος που έδωσα παράδειγμα, έχει αξιολογηθεί 609 φορές κι έχει 99% συνεπώς θεωρητικά φαίνεται εντάξει. Και στέλνει με αντικαταβολή μέσω courier όπως είδα, οπότε δεν έχεις πρόβλημα.

  21. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (09-10-13)

  22. #435
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από zoupan Εμφάνιση μηνυμάτων
    [MENTION=1678]sabar77[/MENTION]; ένα παράδειγμα: [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

    PS3 40GB FAT - Ελαφρώς μεταχειρισμένο - 3 γνήσια παιχνίδια δώρο - 1 γνήσιο ασύρματο χειριστήριο SIXAXIS
    Τιμή Άμεσης Αγοράς: 165€ - Ο πωλητής έχει 99% από 609 αξιολογήσεις. Προσφορά πολλή καλύτερη από αυτή που έχεις βρει.

    Εγώ κάτι τέτοια θα κυνηγούσα...
    Kαταρχας σε ευχαριστω παρα πολυ που το ψαξες.
    Αλλα για μεταχειρισμενο και fat δεν ρισκαρω.
    8/10 απ αυτα παθανε το γνωστο κιτρινο λαμπακι του θανατου και κακαρωσανε,μαζι και το δικο μου που ηταν ακριβως τετοιο.
    Θελω να χει εγγυηση το μηχανημα,ανετα μπορει να σου τυχει επισκευασμενη τετοια κονσολα και μετα απο κανα δυο μηνες να σου μεινει στα χερια.

    Πιο κοντα ειμαι στην αποψη του ΒραζΗλια,μαλλον θα περιμενω ως τα Χριστουγεννα καποια καλυτερη προσφορα.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  23. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (09-10-13)

  24. #436
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    1-0 [MENTION=7667]zoupan[/MENTION]; ξυσε πλατη...
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  25. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (10-10-13)

  26. #437
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ξέχασα ρε ότι έχω το ps3 έχω να το βάλω να παίξω απο το Πάσχα. Για πείτε φέτος τι παίζουμε PRO η FIFA;



    Sent from my Lumia 610 using Tapatalk

  27. #438
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Playstation - The Thread!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Sonic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέχασα ρε ότι έχω το ps3 έχω να το βάλω να παίξω απο το Πάσχα. Για πείτε φέτος τι παίζουμε PRO η FIFA;



    Sent from my Lumia 610 using Tapatalk
    δεν το πουλας στο σαμπαρ αφου δεν παιζεις;
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  28. #439
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Μπα παίζω ,απλά η καλοκαιρινή παύση επιβάλλεται για να επιστρέψω δυναμικά.

    Άσε που το πέρνω στο εξοχικό σαν DVD. Είναι με τα 300+GB.Πολύ καλό!



    Sent from my Lumia 610 using Tapatalk

  29. #440
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.310
    Thanks
    20.804
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.486 φορές σε 8.043 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Playstation - The Thread!

    Ρε παιδια χτες επαιζα φιφα μια χαρα, σημερα μου το δειχνει ετσι η τβ

    Η μπαρα ητανε στο κατω μερος της οθονης και τωρα εχει παει πιο πανω με αποτελεσμα να φαινονται και τα γραμματα μικροτερα..

    Αλλο ενα παραδειγμα

    Σκεφτειτε οτι η οθονη τελειωνει εκει που φαινεται η ακρη του ρολογιου. Στην φωτο δεν αποτυπωνεται τοσο καλα αλλα ολο το πλαισιο του head to head ειναι σαν σε σμικρυνση.


    Δεν αλλαξα καμια ευθμιση και δε βρηκα και κατα να βοηθησει στο μενου... Καμια ιδεα;


    Sent from my iPad using Tapatalk HD
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

Σελίδα 22 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 2121819202122232425263242 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας