Σελίδα 39 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 91929353637383940 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 761 έως 780 από 799

Θέμα: Balazs Megyeri

  1. #761
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.857
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.621 φορές σε 17.682 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Balazs Megyeri

    Φυσικά, με τέτοια παιχνίδια από τους υπόλοιπους, μόνο χάσιμο δικό σου είναι η συμμετοχή.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  2. #762
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Balazs Megyeri

    να παρει και αυτος καμμια συμμετοχη
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  3. #763
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    04-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.236
    Thanks
    13.118
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.036 φορές σε 7.856 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Balazs Megyeri

    Μέγιερι: "Χαρά μας να είμαστε κοντά στους φιλάθλους"



    Οι παίκτες του Ολυμπιακού, Μέγιερι, Ρομπέρτο και Αμπιντάλ υποδέχθηκαν στη Μυτιλήνη τους νικητές διαγωνισμού της Forthnet και τους έδωσαν τα δώρα τους.
    Με μεγάλη χαρά, οι τρεις ποδοσφαιριστές του Ολυμπιακού, Ρομπέρτο, Αμπιντάλ και Μέγιερι, υποδέχθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου, στο ξενοδοχείο όπου διαμένει η ομάδα του Πειραιά στη Μυτιλήνη, τους νικητές διαγωνισμού της Forthnet - NOVA. Δύο μικρά παιδιά και μία νεαρή κοπέλα είχαν την ευκαιρία να παραλάβουν τα δώρα τους από τους τρεις "ερυθρόλευκους" άσους και να βγάλουν πολλές φωτογραφίες μαζί τους.


    Η χαρά στα πρόσωπα των νικητών ήταν κάτι περισσότερο από έκδηλη. Είχαν τη δυνατότητα να δουν από κοντά τα ινδάλματά τους, να πάρουν ένα αυτόγραφο και φυσικά, να λάβουν τα δώρα τους!
    Ιδιαίτερα χαρούμενοι, όμως, ήταν και οι ποδοσφαιριστές του Ολυμπιακού, οι οποίοι βρέθηκαν δίπλα στους μικρούς φιλάθλους και εισέπραξαν για ακόμη μία φορά την αγάπη του "ερυθρόλευκου" κόσμου.
    "Είναι πάντα ωραίο να βλέπουμε τους φιλάθλους μας από κοντά. Το ζήσαμε και στο αεροδρόμιο, κατά την άφιξή μας εδώ, όπου οι φίλαθλοι ήταν πάρα πολλοί! Νιώθουμε πάρα πολύ έντονα την αγάπη του κόσμου και είναι μία μεγάλη ευκαιρία και για τους νικητές να μας γνωρίσουν και να τους γνωρίσουμε, μέσω αυτού του διαγωνισμού. Εύχομαι ό,τι το καλύτερο. Είναι σημαντικό, ειδικά για τα παιδιά, να βλέπουν τους αγαπημένους τους ποδοσφαιριστές από κοντά, να έχουν μία γεύση από τον Ολυμπιακό και την εμπειρία του να γνωρίζουν τους παίκτες που αγαπούν. Μέσω της Forthnet - NOVA δεν έχουν μόνο τη δυνατότητα να παρακολουθούν τα παιχνίδια της αγαπημένης τους ομάδας, του Ολυμπιακού, αλλά και να βλέπουν συνεντεύξεις, ή ακόμη και να μας βλέπουν από κοντά", τόνισε σε δηλώσεις του ο Μπάλαζ Μέγιερι.
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  4. #764
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.857
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.621 φορές σε 17.682 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Balazs Megyeri

    Με τις μεγάλες του αποκρούσεις κράτησε ανέπαφη την εστία του.
    Με παρόμοιες εμφανίσεις βλέπω να τρώει την θέση του Ρομπέρτο στο ρόλο του θεατή από το τέρμα της ομάδας...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  5. #765
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    04-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.236
    Thanks
    13.118
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.036 φορές σε 7.856 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Balazs Megyeri

    καιρο ειχε να παιξει τοσα συνεχομενα παιχνιδια
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  6. #766
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Balazs Megyeri

    Τώρα που θα πουληθεί ο Ρομπέρτο θα παίζει συνέχεια
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  7. #767
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    04-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.236
    Thanks
    13.118
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.036 φορές σε 7.856 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Balazs Megyeri

    θα παιξει και τουμπα τελικα ή θα εχει επιστρεψει ο ρομπερτο μεχρι τοτε?
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  8. #768
    Το avatar του χρήστη Paneas
    Εγγραφή
    23-04-2009

    Μηνύματα
    8.492
    Thanks
    3.109
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.722 φορές σε 3.475 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Balazs Megyeri

    Ρε λυπηρό αρχίδι σε μια φάση βλέπεις ότι πιέζουν το Σιόβα δύο, και του την πασάρεις σα μαλάκας; Ο Σιόβας είναι μωρή κουράδα.. Πέτα τη μέσα και μας έχεις βγάλει τον καρκίνο!

  9. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Paneas για αυτό το μήνυμα:

    Rena (22-02-15), voskos_7 (12-02-15)

  10. #769
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.857
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.621 φορές σε 17.682 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Balazs Megyeri

    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  11. #770
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Balazs Megyeri

    Μωρή παρτούζα, θα πιάσεις κανένα που πάει μέσα;
    There is a Dude in town

  12. #771
    Το avatar του χρήστη Paneas
    Εγγραφή
    23-04-2009

    Μηνύματα
    8.492
    Thanks
    3.109
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.722 φορές σε 3.475 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Balazs Megyeri

    Ένα έπιασε και το σφυρίξανε για offside οι καριόληδες.

  13. #772
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    04-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.236
    Thanks
    13.118
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.036 φορές σε 7.856 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Balazs Megyeri

    Μέγκιερι: "Η καρδιά μου ανήκει στον Ολυμπιακό"



    Ο Μπάλας Μέγκιερι τοποθετήθηκε σχετικά με τις φήμες των τελευταίων ημερών για το μέλλον του, τονίζοντας πως ποτέ δεν πρόδιδε τον Ολυμπιακό. Ωστόσο επεσήμανε πως είναι νέος και θέλει να παίζει ποδόσφαιρο.
    Το μέλλον του Μπάλας Μέγκιερι στον Ολυμπιακό είναι αβέβαιο, τα σενάρια ενόψει καλοκαιριού έχουν φουντώσει για τα καλά και ο ίδιος θέλησε να βάλει τα πράγματα στην θέση τους.

    Ο Ούγγρος γκολκίπερ τοποθετήθηκε μέσω της προσωπικής του σελίδας στο facebook, όπου ξεκαθάρισε πως ποτέ δεν θα έκανε κάτι για να προδώσει τον Ολυμπιακό, επισημαίνοντας ωστόσο πως βρίσκεται σε ηλικία που επιθυμεί να παίζει και να βελτιώνεται.
    Αναλυτικά η τοποθέτηση του Μέγκιερι:
    "Τις τελευταίες εβδομάδες διαβάζω στα ΜΜΕ ένα σωρό φήμες για το μέλλον μου. Θα ήθελα πάνω από όλα να ξεκαθαρίσω ότι ΔΕΝ έχω υπογράψει σε καμία άλλη ομάδα.
    Είμαι στον Ολυμπιακό σχεδόν 5 χρόνια, δουλεύοντας ΣΚΛΗΡΑ κάθε μέρα και δίνοντας τα ΠΑΝΤΑ για την ομάδα μας. ΑΓΑΠΩ αυτόν τον σύλλογο, ΣΕΒΟΜΑΙ τον Πρόεδρο και τους φιλάθλους μας και δεν θα έκανα ποτέ κάτι για να προδώσω την ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ του Ολυμπιακού.
    Παρόλο που ακούω για άλλες ομάδες να ενδιαφέρονται για εμένα, η καρδιά μου στην Ελλάδα ανήκει στον Ολυμπιακό και κανείς δεν θα έπρεπε να το αμφισβητεί αυτό.
    Πιστεύω ότι όλα αυτά τα χρόνια έχω αποδείξει με τον χαρακτήρα μου και την αφοσίωση μου τι άνθρωπος είμαι, τι αθλητής είμαι. Αυτή τη στιγμή πραγματικά δεν ξέρω τι επιφυλάσσει το μέλλον για εμένα. Είμαι ακόμα νέος και θέλω να παίζω ποδόσφαιρο!
    Θέλω να γίνω καλύτερος και να πραγματοποιήσω τα ΟΝΕΙΡΑ που έχω από μικρό παιδί. Τώρα όμως, είμαι απόλυτα αφοσιωμένος στην καθημερινή μου προπόνηση και στους στόχους της ομάδας μας.
    Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους για τα συνεχή μηνύματα στήριξης και την δύναμη και το κίνητρο που μου δίνετε όλα αυτά τα χρόνια ώστε να μην εγκαταλείψω ΠΟΤΕ τους στόχους μου και να κρατάω ΠΑΝΤΑ την πίστη μου ζωντανή!"
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  14. #773
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.494
    Thanks
    10.320
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.964 φορές σε 5.309 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Balazs Megyeri

    Πρωτα βγαινει το καθε τσουτσεκι μανατζερακος της κακιας ωρας να πει τις μαλακιες του μηπως και τσιμπησει κανεις, μετα ο παικτης (που εβαλε τον μανατζερ σ' αυτη τη διαδικασια) καταλαβαινει τη μαλακια του και τρεχει να τα μαζεψει πουλωντας γαυροφροσυνη και στο τελος μπαινουν οι τζιφρες κι ολοι δηλωνουν χαρουμενοι και τρισευτυχισμενοι κι απο 'δω παν' κι οι αλλοι.

  15. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    The Dude (23-03-15)

  16. #774
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Balazs Megyeri

    Παιχνιδάκια, παιχνιδάκια....
    There is a Dude in town

  17. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    giovanni#10 (24-03-15)

  18. #775
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    04-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.236
    Thanks
    13.118
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.036 φορές σε 7.856 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Balazs Megyeri

    Μέγκιερι: "Παγκόσμιας κλάσης ο Ρομπέρτο, αλλά..."



    Συνέντευξη σε ΜΜΕ της πατρίδας του παραχώρησε ο Μπάλας Μέγκιερι, όπου μίλησε για την αναμέτρηση Ουγγαρίας - Ελλάδας (29/3) αλλά και το μέλλον του στον Ολυμπιακό.
    Διαβάστε αποσπάσματα της συνέντευξης του Ούγγρου γκολκίπερ στην ιστοσελίδα της πατρίδας του "[Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]":

    Πως είναι η ατμόσφαιρα στην ελληνική ομάδα;
    "Θα υπήρχε μεγάλο πρόβλημα αν δεν είχαν πίστη. Όσο υπάρχει ελπίδα, οι Έλληνες θα παλέψουν. Δεν πρέπει κανείς να νομίζει πως τα έχουν παρατήσει".
    Πόσο σημαντικό είναι για την Ουγγαρία το παιχνίδι την Κυριακή;
    "Πολύ. Οι αντίπαλοι μας γνωρίζουν πως αυτή είναι η τελευταία ρεαλιστική τους πιθανότητα να παραμείνουν στην κούρσα της πρόκρισης. Ξέρουν πως ακόμη και η ισοπαλία δεν τους αρκεί".
    Πως γίνεται οι Έλληνες να έχουν παίξει μέχρι στιγμής τόσο απογοητευτικά στα προκριματικά;
    "Υπήρξε μεγάλη σύγχυση αυτή την περίοδο, ο Ρανιέρι δεν είχε τις σωστές επιλογές, έκανε πάρα πολλές κλήσεις. Αυτή είναι η κύρια αιτία. Βρίσκεται σε μεταβατική περίοδο και της λείπουν παίκτες όπως οι Σαμαράς και Σαλπιγγίδης. Ο Κατσουράνης είναι το μοναδικό μέλος της παλιάς φρουράς. Δεν υπάρχει ευνοϊκότερη συγκυρία για την Ουγγαρία αν θέλει να πάρει αυτό το παιχνίδι".
    Ο ατζέντης σου, Γιάνος Χρούτκα, μίλησε για ενδιαφέρον από την Γερμανία και την Τουρκία, όπως και από την αγγλική Ντέρμπι. Που θα ήθελες να σε βρει η επόμενη σεζόν;
    "Εκεί που θα παίζω. Προφανώς και υπάρχουν προτεραιότητες, αλλά δεν μπορώ να μπω σε τέτοια σενάρια μέχρι κάτι να είναι σίγουρο".
    Είσαι διατεθειμένος να μείνεις στον Ολυμπιακό αν πάρεις εγγυήσεις;
    "Σε κάθε περίπτωση αυτό που κάνω είναι μένω συγκεντρωμένος στο πως θα βελτιώνομαι, αυτό είναι το πρώτο μου μέλημα όταν θα αποφασίσω για το μέλλον μου. Είναι πολύ σημαντικό να καταφέρω να αναπληρώσω τα δύο τελευταία χρόνια στον αριθμό αγώνων που έχασα. Αλλά κανείς δεν μπορεί να εγγυηθεί το οτιδήποτε στο σημερινό ποδόσφαιρο".
    Περιμένεις πως ο Ρομπέρτο θα φύγει;
    "Κάτι τέτοιο μπορεί να έμοιαζε απίθανο, ωστόσο οι παγκόσμιας κλάσης εμφανίσεις του είναι σίγουρο πως θα φέρουν προτάσεις για εκείνον το καλοκαίρι. Αλλά δεν έχω ιδέα για τα πλάνα του. Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι πάντα να έχω ανοιχτά τα μάτια και τα αυτιά μου".
    Πόση απογοήτευση ένιωσες όταν δεν έπαιξες στο πλέον σημαντικό ματς, αυτό με την ΑΕΚ και ενώ ήσουν ο τερματοφύλακας που υπερασπιζόταν την εστία του Ολυμπιακού στο Κύπελλο;
    "Προφανώς και περίμενα με ανυπομονησία αυτό το παιχνίδι, ήμουν έτοιμος να υπερασπιστώ την εστία της ομάδας, οπότε σίγουρα απογοητεύτηκα όταν έμεινα εκτός ενδεκάδας. Ένιωσα πως δεν ήταν δίκαιο. Ο κόουτς προφανώς είχε τους λόγους του για αυτή την επιλογή, αλλά προσωπικά δεν ξέρω κάτι".
    Σε ενοχλεί που ακόμη δεν έχεις λάβει έγγραφη προσφορά ανανέωσης από τον σύλλογο;
    "Στην Ελλάδα αυτές οι διαδικασίες δεν κινούνται με γρήγορο ρυθμό. Σε κάθε περίπτωση γνωρίζω πως είναι ευχαριστημένοι μαζί μου, την συμπεριφορά μου, οπότε σίγουρα θέλουν να με κρατήσουν. Δεν βιάζομαι και μέχρι τότε μπορώ να το σκεφτώ περισσότερο".
    Πρόσφατα η διοίκηση επέβαλλε πρόστιμο στην ομάδα...
    "Το πρόστιμο έχει ανασταλεί για την ώρα".
    Ο Ολυμπιακός είναι πρώτος στο πρωτάθλημα αλλά ο πρόεδρος του κλαμπ ανακοίνωσε την τιμωρία. Ο εγχώριος τίτλος δεν φτάνει;
    "Αποκλειστήκαμε από το Europa League από τη Ντνίπρο. Το πρωτάθλημα είναι εξαιρετικά σημαντικό, πλέον έχουμε προβάδισμα εννέα βαθμών και είμαστε πολύ κοντά στο στόχο. Στο Κύπελλο είμαστε στα ημιτελικά και ελπίζω πως θα παίξω ξανά".
    Πως αισθάνθηκες στα επεισόδια με τον Παναθηναϊκό;
    "Έχω πέντε χρόνια στην Ελλάδα, έχω μάθει πως είναι η ατμόσφαιρα σε τέτοια παιχνίδι και μάλλον το έχω συνηθίσει. Ο φιλοξενούμενος δεν τυγχάνει καλής υποδοχής και ο γκολκίπερ έχει πάντα μεγάλη πίεση. Τέτοιες ακρότητες έχουν συμβεί και εναντίον μου. Αλλά πρέπει να προσαρμοστείς και να μην αφήνεις να σε επηρεάζει".
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  19. #776
    .
    Εγγραφή
    18-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Balazs Megyeri

    Είναι σαφές πως ο Μπάλαζ δεν είναι ευχαριστημένος από τον αριθμό συμμετοχών του. Ένας ποδοσφαιριστής θέλει να παίζει και αντιλαμβάνομαι τους λόγους για τους οποίους κάνει σκέψεις να φύγει. Σημασία έχει, πως τόσα χρόνια που είναι στην ομάδα δεν δημιούργησε ποτέ προβλήματα και είναι σοβαρός, πειθαρχημένος και υπομονετικός άνθρωπος.

  20. #777
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Balazs Megyeri

    ιδανικος για δευτερος τερματοφυλακας.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  21. #778
    Ξάδελφος του Τζον Τάραμας Το avatar του χρήστη Nistisimos
    Εγγραφή
    23-06-2013

    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    647
    Thanks
    304
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 374 φορές σε 221 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Balazs Megyeri

    Δεν είναι του επιπέδου του Ρομπέρτο αλλά για δεύτερος είναι μια χαρά. Δεν νομίζω ότι θα βρούμε καλύτερο να περιμένει αγόγγυστα να παίζει μόνο στο κύπελλο.
    "I'm gonna make him an offer he can't refuse"

  22. #779
    Το avatar του χρήστη thelastbaron
    Εγγραφή
    01-10-2014

    Μηνύματα
    4.028
    Thanks
    1.182
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.396 φορές σε 1.932 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Balazs Megyeri

    Ανανεωση συμβολαιου, δανεικος σε ομαδα που θα ειναι βασικος και αν φυγει ο Ρομπερτο, βλεπεις αν μπορει να σταθει ο Μεγυερι ή αν πρεπει να ψαξεις κατι αλλο. Ειναι αρκετα συμπαθης και εχει δυνατοτητες.

  23. #780
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Balazs Megyeri

    Ποτέ δεν τον γούσταρα τον παίκτη. Να πάει στην ΑΕΚ ή όπου αλλού θέλει. Στα παπάρια μου.
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

Σελίδα 39 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 91929353637383940 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας