Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 20 από 93

Θέμα: Giovanni silva de Oliveira

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #6

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.358
    Thanks
    27.907
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.929 φορές σε 6.630 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Giovanni silva de Oliveira

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων


    Καμιά συζήτηση δεν άνοιξα, πόσταρα την είδηση και είπα την γνώμη μου. Τις υποδείξεις να μην έχουμε άποψη όταν δεν γνωρίζουμε εσύ τις έκανες Νίκο. Δεν είπες γνώμη και σου απάντησα. Τι ακριβώς τσουβάλιασα; Ή είναι ακροδεξιοί ή δεν είναι, δεν έχει ολίγον έγκυος και δικαιολογίες.

    Υποστηρίζουν ένα φασίστα, χουντικό, ρατσιστή που εγώ τον χαρακτηρίζω μισάνθρωπο, χωρίς να τον ξέρω, δεν μου χρειάζονται περισσότερες πληροφορίες από αυτές. Και θα λέω την γνώμη μου όποτε και όταν γουστάρω, χωρίς να δέχομαι υποδείξεις για το αν πρέπει να την πω ή αν είναι σωστή. Και επειδή είδα και τον chainsaw να πετάει μπηχτή περί ελευθερίας έκφρασης, σας προσκαλώ να μου βρείτε που απάντησα σε άποψη σας και σας στέρησα το δικαίωμα.

    ¶ντε αφού δεν σας αρέσει να αποχωρήσω απ' τη συζήτηση όμορφα κι ωραία, πάμε.
    Εγω προσωπικα, δεν αναφερθηκα σε σενα. Γενικο ηταν το σχολιο, καθως διαφοροι ,παρολο που αυτοπαρουσιαζονται ως φιλελευθεροι και δημοκρατες, σοκαρονται μολις ακουσουν καποια ακραια θεωρια και αποψη και τελικα απαιτουν να ακουγονται μονο οι “δικοι” τους.

  2. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον chainsaw για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (11-10-18), voskos_7 (11-10-18)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας