Σελίδα 3 από 386 ΠρώτηΠρώτη 12345671323334353103203303 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 60 από 7718

Θέμα: Diogo Luis Santo

  1. #41
    Το avatar του χρήστη Coach
    Εγγραφή
    06-07-2005

    Μηνύματα
    15.295
    Thanks
    6.723
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.218 φορές σε 3.590 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sadi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ααααα, αμα ειναι να περιμενω τοσο πολύ δεν παμε...
    Ρε ΟΣΦΠ ομιλεί όσι ζουζουλό

  2. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    kouzoulo (23-08-08)

  3. #42
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΟΣΦΠ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε Ηλία εσύ δεν έφτιαχνες τις σημειώσεις για τους φοιτητές σου; Αυτά θα τους πασσάρεις στο μάθημα;
    Ε-πι-στη-μο-νες
    Αυτο φτιαχνει ο Λιακος...
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  4. #43
    Το avatar του χρήστη talos
    Εγγραφή
    29-01-2007

    Μηνύματα
    3.514
    Thanks
    2.704
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.073 φορές σε 786 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Εκει που τα βαζελακια ειχανε ελπιδες να φανε φετος λιγοτερα απο 4,τορα με την ελευση του ντιογκο απο 6 και πανω χοχοχοχοχοχοχοχο.

  5. #44
    The Legend Το avatar του χρήστη steliosb
    Εγγραφή
    25-07-2007

    Περιοχή
    Earth Planet
    Μηνύματα
    11.144
    Thanks
    4.614
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.299 φορές σε 4.168 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Η φανέλλα με το 10 νομίζω ότι δικαιωματικά του ανήκει!
    .


  6. #45
    Post-Pollution Member Το avatar του χρήστη d.n.a.
    Εγγραφή
    11-07-2008

    Περιοχή
    3τη στάνη δεξιά...
    Μηνύματα
    14.119
    Thanks
    3.292
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.215 φορές σε 3.170 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από steliosb Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η φανέλλα με το 10 νομίζω ότι δικαιωματικά του ανήκει!
    Εάν δεν έιναι χοντρός, αργός με τατουάζ δεν πέρνει τίποτα

  7. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    steliosb (19-08-08)

  8. #46
    Το avatar του χρήστη nikos7
    Εγγραφή
    28-10-2006

    Μηνύματα
    2.035
    Thanks
    6.465
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.263 φορές σε 647 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ε-ε-ε-ερχεται.....


    Καλώς.....έρχεσαι Ντιόγκο!!!!!

    Υ.Γ:Δν πανυγηρίζω επειδή ξέρω τον παίχτη..Απλά επειδή επιτέλους έχουμε κ 3ο επιθετικό...Εϊναι κ αυτό ένα επίτευγμα!!!

  9. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    d.n.a. (19-08-08)

  10. #47
    Αρρωστος 7 Το avatar του χρήστη gdk7
    Εγγραφή
    12-05-2006

    Περιοχή
    Χολαργός
    Μηνύματα
    989
    Thanks
    480
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 480 φορές σε 240 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Αεροπειρατεία εκδηλώθηκε σε πτήση της Iberia που εκτελούσε το δρομολόγιο Μαδρίτη -Αθήνα.

    Οι αεροπειρατές ζητάνε 10 μύρια για να ελευθερώσουν κάποιον επιβάτη ονόματι Ντιόγο Λουίζ Σάντο.

    Τη διαπραγμάτευση εχει αναλάβει κάποιος κύριος Χρυσικόπουλος ο οποίος το παζαρεύει στα 6,5 μύρια.

    Οι αεροπειρατες δήλωσαν οτι αν δεν πάρουν οσα ακριβώς ζήτησαν, θα επιστρέψουν τον 22άχρονο στη Πορτουγκέζε.
    .....εμείς οι άρρωστοι οι οπαδοί σου

  11. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον gdk7 για αυτό το μήνυμα:

    lgalletti7 (19-08-08), nikoleon (19-08-08), somekindofgrinder (20-08-08), steliosb (19-08-08)

  12. #48
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  13. #49
    Το avatar του χρήστη Coach
    Εγγραφή
    06-07-2005

    Μηνύματα
    15.295
    Thanks
    6.723
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.218 φορές σε 3.590 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από nikos7 Εμφάνιση μηνυμάτων

    Υ.Γ:Δν πανυγηρίζω επειδή ξέρω τον παίχτη..Απλά επειδή επιτέλους έχουμε κ 3ο επιθετικό...Εϊναι κ αυτό ένα επίτευγμα!!!
    Δε μας λες και μας που δεν ξέρουμε την τύφλα μας;

  14. #50
    The Purifier Το avatar του χρήστη Yulin
    Εγγραφή
    23-06-2007

    Περιοχή
    Brahami city
    Μηνύματα
    1.730
    Thanks
    426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 697 φορές σε 370 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Εάν δεν υπογράψει δεν πιστεύω τίποτα.
    Μπορεί να βγει σε λίγο η μάνα του και να πει: δεν πήγε ποτέ ο γιος μου στην Ελλάδα....
    Nittens lux, horrenda procela, tenebris aeternis involuta...

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]


    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]



  15. #51
    Το avatar του χρήστη Pireus city_girl
    Εγγραφή
    26-10-2007

    Μηνύματα
    246
    Thanks
    176
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 98 φορές σε 54 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από steliosb Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η φανέλλα με το 10 νομίζω ότι δικαιωματικά του ανήκει!
    Τα δικαιώματα επί του πρακτέου
    Κάτσε να τον δούμε πρώτα και τον Θεοποιούμε λίγο αργότερα

  16. #52
    Τα κεφάλια μέσα τώρα Το avatar του χρήστη papdoux
    Εγγραφή
    13-06-2007

    Περιοχή
    Πειραιάς, Καμίνια
    Μηνύματα
    5.787
    Thanks
    1.366
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.318 φορές σε 1.444 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    καταντησε σαν την αττικη οδο. Οπως σε καθε κομματι αυτης, εκανε εγκαινια η κυβερνηση, ετσι και εμεις, καθε λιγο και λιγακι του κανουμε ενα καλοσορισμα.

    Η αττικη οδος ολοκληρωθηκε περιπου. Ελπιζω να γινει το ιδιο και με αυτον.
    Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

  17. #53
    The Purifier Το avatar του χρήστη Yulin
    Εγγραφή
    23-06-2007

    Περιοχή
    Brahami city
    Μηνύματα
    1.730
    Thanks
    426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 697 φορές σε 370 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    O Ντιόγο ήρθε και δήλωσε γαύρος!
    Ε βέβαια τόσες εβδομάδες αναμονή έκανε ταχύρυθμα μαθήματα Ελληνικών
    Nittens lux, horrenda procela, tenebris aeternis involuta...

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]


    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]



  18. #54
    Το avatar του χρήστη valadis
    Εγγραφή
    23-02-2006

    Περιοχή
    lavrio
    Μηνύματα
    8.755
    Thanks
    1.488
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.180 φορές σε 1.423 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    παιδια εγω αν δεν τον δω να φοραει την εμφανιση και να παιζει θεωρω οτι δεν ειναι παιχτης του ολυμπιακου ακομη, αυτοι στην παε ειναι ικανοι για να καταπραυνουν νευρα και κλιμα να τον φερουν στο καραισκακη να δει τον αγωνα τον φιλικο και μετα να τον αφησουν να φυγει παλι πισω!!
    θα γινει της φουκουσιμας

  19. #55
    Το avatar του χρήστη valadis
    Εγγραφή
    23-02-2006

    Περιοχή
    lavrio
    Μηνύματα
    8.755
    Thanks
    1.488
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.180 φορές σε 1.423 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Το νέο αστέρι του Ολυμπιακού προσγειώθηκε στα cargo και όχι στις αφίξεις του αεροδρομίου λίγο μετά τις 16:30 το μεσημέρι. Αυτό έγινε για να μην δημιουργηθεί πρόβλημα με τους φίλους των νταμπλούχων που συγκεντρώθηκαν για να τον καλωσορίσουν.

    Ο Ντιόγκο έκανε και τις πρώτες του δηλώσεις δείχνοντας πως γνωρίζει πολύ καλά σε ποια ομάδα ήρθε: "Πλέον είμαι παίκτης του Ολυμπιακού και τώρα είμαι "γαύρος". Ήθελα από την πρώτη στιγμή να έρθω στον Ολυμπιακό αλλά υπήρχαν κάποια πρόβλημα. Η Πορτουγκέζα άλλαζε συνεχώς άποψη. Τη μία ήθελε να με πουλήσει στον Ολυμπιακό και την άλλη όχι. Είχα μία ανησυχία αλλά τώρα είμαι πολύ χαρούμενος.

    Ξέρω πάρα πολύ καλά τι πρέπει να κάνω. Ο Ολυμπιακός είναι μία ομάδα που θέλει να κερδίζει τίτλους και αυτό θέλω και εγώ. Θα δώσω το 100% και θα παλέψω για την φανέλα. Γνωρίζω πως πρέπει να σκοράρω σε όλα τα παιχνίδια αλλά ξέρω πως με τον Παναθηναϊκό θα είναι πιο γλυκό".

    Ο 21χρονος επιθετικός θα περάσει την Τετάρτη το πρωί από τις απαραίτητες ιατρικέ εξετάσεις και αργότερα θα παρουσιαστεί από την ερυθρόλευκη ΠΑΕ.

    Το βραζιλιάνο σήριαλ του καλοκαιριού φτάνει στο τέλος του και το μόνο που απομένει είναι να μπουν οι υπογραφές στα συμβόλαια και να ανακοινωθεί επίσημα από την ΠΑΕ.

    Ο Σωκράτης Κόκκαλης αν και άργησε χαρακτηριστικά, ασχολήθηκε με την μεγάλη φετινή μεταγραφή του Ολυμπιακού δίνοντας τη λύση στο πολύκροτο σήριαλ.

    Ο ποδοσφαιριστής θα βρεθεί το βράδι στο Καραϊσκάκη (22:00) όπου ο Ολυμπιακός θα αντιμετωπίσει σε φιλικό αγώνα την Αλ Χιλάλ και αναμένεται να αποθεωθεί από τον κόσμο του νταμπλούχου Ελλάδας.

    Με την προσθήκη του 21χρονου Βραζιλιάνου, ο Ολυμπιακός εκτός από το γεγονός ότι ισχυροποιείται στην επιθετική του γραμμή, κλείνει παράλληλα τις θέσεις ξένων.

    Η μεταγραφή του Ντιόγκο είναι μια μεγάλη επένδυση για το μέλλον καθώς ένας από τους πιο ταλαντούχους Βραζιλιάνους θα παίζει για τους ερυθρολευκούς και δεν είναι τυχαίο άλλωστε το γεγονός πως ο Σωκράτης Κόκκαλης δαπάνησε ένα πολύ μεγάλο ποσό (8-10 εκ. ευρώ μόνο στην ομάδα) για τα ελληνικά δεδομένα.

    Η Πορτουγκέζα είπε το μεγάλο "ναι"...

    Τα ευχάριστα πάντως νέα από το... μέτωπο Ντιόγκο ήρθαν πρώτα από τη Βραζιλία, καθώς τα ΜΜΕ στη "χώρα της σάμπας" μετέδωσαν αργά το βράδυ της Δευτέρας (ώρα Ελλάδας) πως Ολυμπιακός και Πορτουγκέζα βρήκαν τελικά τη "χρυσή τομή" με ένα ποσό κοντά στα 10 εκ.ευρώ, με τον βραζιλιάνικο σύλλογο να αποδέχεται την "ερυθρόλευκη" πρόταση και τον παίκτη να ετοιμάζει ήδη... βαλίτσες για Ελλάδα.

    Από την πλευρά του, ο αντιπρόεδρος της Πορτουγκέζα ξεκαθάρισε πως θα συναντηθεί με τον δικηγόρο του Ντιόγκο για να υπογράψει την αποδέσμευσή του από την ομάδα, με τον μάνατζέρ του να προσθέτει πως η διοίκηση της Πορτουγκέζα επιβεβαιώνει ότι έχει δεχθεί πρόταση από τον Ολυμπιακό, χωρίς να έχουν πέσει ακόμα οι υπογραφές.

    "Ο Ντιόγκο δεν ξαναδηλώθηκε στη λίστα των παικτών μας. Σήμερα το βράδυ έχουμε ένα ραντεβού με τον Ντιόγκο και τον δικηγόρο του και θα υπογράψουμε την ελευθέρας του", δήλωσε σε βραζιλιάνικη ιστοσελίδα ο αντιπρόεδρος της Πορτουγκέζα, Λουίς Ιαούκα, για να προσθέσει πως η ομάδα το δεν πρόκειται να συμβιβαστεί με ποσό λιγότερο από τα 10 εκ.ευρώ. "Δεν χαρίζουμε ούτε σεντ. Θέλουμε να πάρουμε τα χρήματά μας".

    Όσο για τον Ροντρίγκο Ριγκέτι, ο οποίος εκτελεί χρέη μάνατζερ του παίκτη, δήλωσε: "Ήρθε η πρόταση από τον Ολυμπιακό και το επιβεβαίωσε και η Πορτουγκέζα, αλλά ακόμα δεν έχει υπογραφεί τίποτα. Ο Ντιόγκο δεν πρόκειται να μιλήσει μέχρι να καταλήξουν κάπου τα πράγματα. Πιστεύω πάντως πως θα φύγει χωρίς προβλήματα από την ομάδα".

    Η βραζιλιάνική ιστοσελίδα, στην οποία φιλοξενούνται οι παραπάνω δηλώσεις, ανέφερε πως ο Ντιόγκο είχε προτάσεις από τον Ολυμπιακό και την ΤΣΣΚΑ Μόσχας, με τους Πειραιώτες να μην καταφέρνουν να τον αποκτήσουν έγκαιρα για να τον δηλώσουν στη λίστα της UEFA για τον τρίτο προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ, αλλά να έχουν το δικαίωμα να τον δηλώσουν πλέον μέχρι την 1η Σεπτέμβρη.

    Στου Ρέντη ο Κόκκαλης

    Στο προπονητικό κέντρο του Ολυμπιακού στου Ρέντη, βρέθηκε το πρωί της Τρίτης ο μεγαλομέτοχος της ερυθρόλευκης ΠΑΕ, Σωκράτης Κόκκαλης.

    Ο πρόεδρος των νταμπλούχων Ελλάδας συναντήθηκε τόσο με τον Ερνέστο Βαλβέρδε, όσο και με τους παίκτες και αναφέρθηκε στον επαναληπτικό με την Ανόρθωση τονίζοντας πως είναι επιτακτική ανάγκη η πρόκριση στους ομίλους του Champions League.

    Άλλωστε το αποτέλεσμα με την πρωταθλήτρια Κύπρου θα κρίνει πολλά την σεζόν που ξεκινά για τους Πειραιώτες και αυτός είναι ο βασικός λόγος που ο Σ. Κόκκαλης βρέθηκε στου Ρέντη.
    θα γινει της φουκουσιμας

  20. #56
    Το avatar του χρήστη acidburner
    Εγγραφή
    11-02-2008

    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    69
    Thanks
    44
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13 φορές σε 9 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από valadis Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια εγω αν δεν τον δω να φοραει την εμφανιση και να παιζει θεωρω οτι δεν ειναι παιχτης του ολυμπιακου ακομη, αυτοι στην παε ειναι ικανοι για να καταπραυνουν νευρα και κλιμα να τον φερουν στο καραισκακη να δει τον αγωνα τον φιλικο και μετα να τον αφησουν να φυγει παλι πισω!!
    min eisai kai si toso skliros mazi tous. 8a ton afisoun na kanei kai kana mpanio stin 8alassa. toses ta3idi ekane...

  21. #57
    .
    Εγγραφή
    11-03-2007

    Μηνύματα
    10.780
    Thanks
    3.519
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.050 φορές σε 2.860 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Στην Αθήνα βρίσκεται από το απόγευμα της Τρίτης (19/ ο Ντιόγο. Τον 21χρονο Βραζιλιάνο επιθετικό που έφτασε στο Ελ. Βενιζέλος λίγος πριν από τις 17:00 το απόγευμα, υποδέχθηκαν περίπου 100 φίλοι των νταμπλούχων που δημιούργησαν θερμό κλίμα στον Εθνικό μας αερολιμένα.
    Η πτήση από Μαδρίτη ήταν προγραμματισμένο να φτάσει στις 16:15, ωστόσο έφτασε λίγο πριν από τις 17:00. Βέβαια, η 20λεπτη αυτή καθυστέρηση δεν ήταν τίποτα για τους φίλους του Ολυμπιακού μπροστά στην υπομονή
    Που έχουν κάνει εδώ και κάμποσες εβδομάδες, ευελπιστώντας να τον δουν «ντυμένο» στα ερυθρόλευκα.
    «Από σήμερα είμαι... gavro!», είπε ο Ντιόγο στις πρώτες του δηλώσεις, δείχνοντας να ξέρει πολύ καλά που ήρθε. «Από την αρχή ήθελα να πολύ να έρθω, ωστόσο η Πορτουκέζε μια ήθελε να με δώσει και μία όχι, γεγονός που μου προκάλεσε ανησυχία. Θέλω να υποσχεθώ ότι θα δώσω το 100% για τη φανέλα, τον Ολυμπιακό και τον κόσμο. Πιστεύω ότι θα κάνω τα πάντα για να πετύχουμε τους στόχους μας. Ξέρω ότι σε όλους τους αγώνες θα περιμένει ο κόσμος να σκοράρω κι αυτό θα προσπαθήσω να κάνω. Αν βάλω γκολ με τον Παναθηναϊκό σίγουρα θα είναι διαφορετικό και το θέλω πολύ», τόνισε.

  22. #58
    Το avatar του χρήστη acidburner
    Εγγραφή
    11-02-2008

    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    69
    Thanks
    44
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13 φορές σε 9 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Den 3ero alla apo tis diloseis tou mou fenete oti den exei katalavei kai poli kala pou exei er8ei...

    Apo oso mporo apo ta grafomena na ton psixologiso mas ir8e ligo ntantamenos i emena mou fenete???


    KALOSIRTHES O LAOS SOU SE PERIMENEI!!!

  23. #59

    Εγγραφή
    25-05-2007

    Μηνύματα
    351
    Thanks
    71
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 52 φορές σε 38 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    kamia foto apo aerodromio gia ton pehtara????????
    pote kirgiako ston olimpiako

  24. #60
    The legend lives on Το avatar του χρήστη iek
    Εγγραφή
    07-12-2004

    Περιοχή
    United Kingdom
    Μηνύματα
    29.239
    Thanks
    7.784
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 11.657 φορές σε 6.482 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    κατι τετοιες δηλωσεις ειχε κανει και ο Λεοναρντο οταν εσκασε μυτη στο αεροδρομιο..Και απο τοτε τα καλα του παιχνιδια ειναι μετρημενα στα δαχτυλα..
    “Liberty means responsibility. That is why most men dread it.” George Bernard Shaw

Σελίδα 3 από 386 ΠρώτηΠρώτη 12345671323334353103203303 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας