Σελίδα 22 από 386 ΠρώτηΠρώτη ... 2121819202122232425263242526272122222322 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 421 έως 440 από 7718

Θέμα: Diogo Luis Santo

  1. #421
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ποιες τούμπες βρε παιδιά? Μην παρασύρεστε από τις μ@λακίες των χθεσινών τηλεσχολιαστών! Αυτοί κάναν τουμπεκί ψιλοκομμένο τα ανύπαρκτα οφσάιντ με τα οποία μας στέρησαν τουλάχιστον 2 γκολ και κάθε αμφισβητούμενη φάση την "έδιναν" υπέρ της Skoda. Tι να μας πούνε τώρα για τον Diogo?

    Aς ασχοληθούν καλύτερα με τον Moυσουλμάνοβιτς και τον Κοκό...
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  2. #422
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ηρθε καμια καινουργια προταση ή εχουμε μεινει στα 23 ψωροεκατομμυρια της Τσελσι?

  3. #423
    Post-Pollution Member Το avatar του χρήστη d.n.a.
    Εγγραφή
    11-07-2008

    Περιοχή
    3τη στάνη δεξιά...
    Μηνύματα
    14.119
    Thanks
    3.292
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.215 φορές σε 3.170 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ακούσατε κανένα νέο για τον τραυματισμό του?Διαβάζω ότι μπορεί να μείνει έξω για 15 μέρες!Αληθεύει?

  4. #424
    Το avatar του χρήστη k79
    Εγγραφή
    02-11-2007

    Περιοχή
    Γερμανια Βαυαρια
    Μηνύματα
    1.124
    Thanks
    358
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 83 φορές σε 67 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    ο καθενας σε αθλητικα σαιτ οτι θελει γραφει για τον τραυματισμο του,αλλοι οτι δεν εχει τιποτα και αλλοι οτι θα αργησει να παιξει,αντε να βρεις ακρη τι συμβαινει.
    Ο Ολυμπιακος ειναι ιδεα,εμεις τον φτιαξαμε και θα τον αγαπαμε μεχρι να πεθανουμε.Λεωνιδας Ανδριανοπουλος.

  5. #425
    ΟΖΟΝΟΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΑΣ Το avatar του χρήστη ffyiannis
    Εγγραφή
    12-02-2007

    Περιοχή
    6 μήνες στα σωκρατέικα,6 μήνες στα κοκαλέικα..
    Μηνύματα
    7.153
    Thanks
    2.323
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.739 φορές σε 1.718 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    ολα οκ με τον ντιογο.τον πηρε κανονικα στην αποστολη.συμφωνα με τις εξετασεις που εκανε σημερα δεν ειχε κανενα μυικο τραυματισμο.εμπαινε μωρη παικτουρα εμπαινε!!!!
    FUCK PAO AND THE AVENUE

  6. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    _MinoGavros (14-09-08)

  7. #426
    Σοβαρευτείτεεεε Το avatar του χρήστη nikolas_g7
    Εγγραφή
    12-12-2006

    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.659
    Thanks
    201
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 275 φορές σε 177 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ffyiannis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολα οκ με τον ντιογο.τον πηρε κανονικα στην αποστολη.συμφωνα με τις εξετασεις που εκανε σημερα δεν ειχε κανενα μυικο τραυματισμο.εμπαινε μωρη παικτουρα εμπαινε!!!!
    Μάλλον εξάντληση θα ήταν...
    Μιλάμεεεε

  8. #427
    Το avatar του χρήστη g10vanni
    Εγγραφή
    21-12-2005

    Περιοχή
    Chalki Red Ghetto
    Μηνύματα
    3.265
    Thanks
    2.580
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.713 φορές σε 839 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Mεγαλη πρωτοτυπια απο 4 εφημεριδες που κυκλοφορησαν με Ιδιο εξωφυλλο "ΝΤΙΟΓΚΟΛ"....
    Adios Lakerde ala Past.





  9. #428
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Καλος ητανε αλλα εχει μελλον ακόμα.
    Οσο γι' αυτο που ρωταει ο σερκωτσος, τωρα με το "επισημο" γκολ, ετοιμασου. Ο Φεργκι διωχνει με τις κλωτσες τον Κριστιανο και τον ετοιμαζει για ανταλλαγμα με τον Ντιογκολ.
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  10. #429
    Το avatar του χρήστη manosss
    Εγγραφή
    11-06-2008

    Περιοχή
    Pireas oe oe oe
    Μηνύματα
    563
    Thanks
    351
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 387 φορές σε 197 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Απο τα πρωτα 3 παιχνιδια του Ντιογο στον ολυμπιακο εχουμε καταλαβει οτι ειναι ο ποδοσφαιριστης .. που δινει τον ρυθμο στην επιθεση του ολυμπιακου...

  11. #430
    Το avatar του χρήστη mpak
    Εγγραφή
    29-09-2007

    Μηνύματα
    6.789
    Thanks
    8.774
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.335 φορές σε 2.291 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    ΝΑΙ!!! ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!




    Δεν ήταν τυχαίο που ο πρόεδρας δεν πήρε παίκτες φέτος!! Γνώριζε για τις υπερφυσικές ικανότητες του Ντιογκο!!!!

    Κάνει τους συμπαίκτες του καλύτερους!!!

    Ετοιμαστείτε για τακουνάκια από τον Πάτσα, μίλια τρέξιμο από τον Τζόλε, μπάλα από τον Μύρωνα και γκολ από τον Μήτρογλου!! Ο μάγος (κυριολεκτικά) είναι εδώ....

  12. #431
    Το avatar του χρήστη nikos7
    Εγγραφή
    28-10-2006

    Μηνύματα
    2.035
    Thanks
    6.465
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.263 φορές σε 647 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    «Έχω πολλά να δείξω…»

    Απόλυτα ικανοποιημένος από την ζωή του στην Ελλάδα αλλά και δικαιωμένος για την απόφασή του να φορέσει τη φανέλα του Ολυμπιακού, εμφανίστηκε μιλώντας στην εφημερίδα «Gazetta Esportiva» ο Ντιόγο. Ο Βραζιλιάνος άσος δεν έχασε την ευκαιρία και τόνισε ότι οι φίλοι των «ερυθρολεύκων» δεν έχουν δει ακόμα τίποτα από αυτόν…

    Με την άφιξή σου στο αεροδρόμιο της Αθήνας σε περίμεναν πολλοί φίλαθλοι του Ολυμπιακού, ενώ και ο Τύπος της χώρας αφιέρωσε για σένα διθυραμβικά σχόλια. Πως το αντιμετωπίζεις;

    «Ήταν φανταστικό αυτό που είδα στο αεροδρόμιο. Οι φίλαθλοι του Ολυμπιακού έκαναν απίστευτα πράγματα και τους ευχαριστώ πολύ για αυτό. Ήταν μια εξαιρετική πρώτη εικόνα που με έκανε να αισθανθώ άνετα και πολύ φιλικά».

    Η υπόθεση της μεταγραφής σου παρακολουθήθηκε στενά από τον ελληνικό τύπο έντονα. Μπορείς να σταθείς στο ύψος των περιστάσεων;

    «Χαίρομαι που έχω αυτή την αντιμετώπιση από τον τύπο. Είναι ωραίο να γράφουν πολλά και καλά πράγματα για σένα. Έχω παίξει μόλις σε δύο αγώνες και σίγουρο είναι πως δεν έχω δείξει ακόμα αυτό που μπορώ να προσφέρω. Είναι νομίζω λογικό».

    Είχες κι άλλες προτάσεις στα χέρια σου, αλλά κατέληξες στον Ολυμπιακό. Πως πήρες αυτήν την απόφαση;

    «Η μητέρα μου, είχε έρθει μια φορά στην Ελλάδα κατά την διάρκεια των διαπραγματεύσεων με τον Ολυμπιακό, και είδε πως η πόλη ήταν πολύ όμορφη και ότι αυτή η ομάδα ήταν η καταλληλότερη για μένα. Παράλληλα είχα μιλήσει και με τον Λεονάρντο, που είναι φίλος μου. Σε σχέση με τις άλλες προτάσεις των Λοκομοτίβ και ΤΣΣΚΑ Μόσχας του Ολυμπιακού ήταν η καλύτερη και η απόφαση ήταν αποκλειστικά δική μου ευθύνη».

    Η άποψη της οικογένειάς σου έπαιξε μεγάλο βάρος στην απόφασή σου;

    «Αν εξαιρέσουμε ότι η μητέρα μου είχε έρθει για λίγο καιρό στην Ελλάδα, η υπόλοιπη οικογένειά μου ήταν στην Βραζιλία. Μου είχε πει, πως το κλίμα ήταν το ίδιο περίπου με της Βραζιλίας και για την πολύ καλή οργάνωση της ομάδας. Από εκεί και πέρα η απόφαση ήταν δική μου».

    Πως ήταν η πρώτη σου επαφή με τον πρόεδρο του Ολυμπιακού κ. Σωκράτη Κόκκαλη, ο οποίος έχει μεγάλο πάθος με τον σύλλογο;

    «Ο πρόεδρος είναι πολύ απλός σαν άνθρωπος. Με υποδέχτηκε πολύ «ζεστά» και η πρώτη εντύπωση ήταν εξαιρετική. σαν χώρες διαφέρουμε στην οργάνωση αλλά στον φανατισμό είμαστε ίδιοι».

    Tώρα βρίσκεσαι στο ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο και τον Ολυμπιακό. Ποιοι είναι οι στόχοι σου από εδώ και στο εξής;

    «Στον Ολυμπιακό υπάρχουν μεγάλες φιλοδοξίες και αυτό με κάνει ιδιαίτερα χαρούμενο και είναι ένας σύλλογος με μεγάλο όνομα στην Ευρώπη. Έχουν φορέσει την φανέλα μεγάλα ονόματα και με τιμάει ιδιαίτερα. Θέλω να τα δώσω όλα με την νέα μου ομάδα και να κατακτήσω όσους περισσότερους τίτλους μπορώ. Να κάνω σταθερά βήματα ξεκινώντας από την κατάκτηση του πρωταθλήματος. Αν στο μέλλον υπάρξει πρόταση από μεγαλύτερο σύλλογο θα το συζητούσα, αλλά αυτή τη στιγμή στο μυαλό μου υπάρχει μόνο ο Ολυμπιακός».

    Ο Ολυμπιακός αγωνίζεται στο κύπελλο UEFA, έναν μεγάλο θεσμό στην Ευρώπη, σε επίπεδο συλλόγων. Πόσο μακριά πιστεύεις πως μπορείτε να φτάσετε;

    «Ήμασταν άτυχοι που δεν μπορέσαμε να συνεχίσουμε στο Τσάμπιονς Λιγκ, αλλά και το UEFA δεν είναι αμελητέα ποσότητα. Αγωνίζεται και η Μίλαν αλλά και άλλες μεγάλες ομάδες. Το που μπορούμε να φτάσουμε δεν το γνωρίζω ακόμη, είναι πολύ νωρίς ακόμη. Ωστόσο υπάρχει ποιότητα και θα κοιτάμε κάθε ματς ξεχωριστά».

    Σε πόσο καιρό πιστεύεις ότι θα καταφέρεις να φορέσεις την φανέλα της «σελεσάο»;

    «Στην Ευρώπη αγωνίζονται πολλοί καλοί Βραζιλιάνοι ποδοσφαιριστές και σε προσέχουν περισσότερο, αλλά θα είναι αρκετά δύσκολο για τον προπονητή. Θα κοιτάξω να κάνω σωστά την δουλειά μου και να συνεχίζω να έχω πίστη στις ικανότητές μου».

    Ποια είναι η πρώτη σου εντύπωση από το ελληνικό ποδόσφαιρο;

    «Αρχικά θεώρησα πως τα πράγματα θα ήταν εύκολα ωστόσο το επίπεδο είναι ικανοποιητικό και διαφέρει από το βραζιλιάνικο. Οι Έλληνες διψάνε για ποδόσφαιρο και γίνονται βήματα ανάπτυξης σιγά-σιγά».

    Σκέφτεσαι να ολοκληρώσεις την καριέρα σου στην Πορτουγκέζα;

    «Είναι πολύ νωρίς να συζητάμε κάτι τέτοιο από τώρα. Η Πορτουγκέζα θα είναι για πάντα στην καρδιά μου και της οφείλω πολλά. Θέλω πρώτα να κάνω μια καλή καριέρα στην Ευρώπη και μετά να γυρίσω πίσω».

  13. #432

    Εγγραφή
    27-01-2008

    Μηνύματα
    1.171
    Thanks
    62
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 57 φορές σε 51 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Πάντως έχει ακόμα δρόμο για να μας πείσει...Θετικός πολύ κυνηγάει τις φάσεις και εκμεταλλεύεται και μια χαμένη μπαλιά πολύ σημαντικό...και με αυτόν τον τρόπο ξυπνάει και τους υπόλοιπους παίχτες...
    Μπατσοί παντού και εμείς με ντου για την αρρώστια μας παντού!!!!!!!!!!!

  14. #433
    Post-Pollution Member Το avatar του χρήστη d.n.a.
    Εγγραφή
    11-07-2008

    Περιοχή
    3τη στάνη δεξιά...
    Μηνύματα
    14.119
    Thanks
    3.292
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.215 φορές σε 3.170 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ντιόγο: «Μέτρησε αρκετά το οικονομικό»

    Για διάφορα θέματα μίλησε ο Ντιόγο στην πατρίδα του και συγκεκριμένα στην «O' Globo», η οποία έκανε αφιέρωμα και στους Βραζιλιάνους που απέκτησε ο Παναθηναϊκός.

    Ο φορ του Ολυμπιακού ρωτήθηκε για τις πολλές αθλητικές εφημερίδες που υπάρχουν και είπε: «Το καλό είναι ότι γνωρίζεις πολλά πράγματα γύρω από πολλά θέματα. Εχουν τεράστιο υλικό για την ομάδα και μένα, αλλά οι δημοσιογράφοι δεν μπορούν να έρθουν στις προπονήσεις κι έτσι την καθημερινότητά μας ο κόσμος δεν τη γνωρίζει».

    Αναφέρθηκε ακόμα στην αντιπαλότητα με τον Παναθηναϊκό: «Μετά την άφιξή μου στην Ελλάδα με ρώτησαν σε ποια ομάδα θα ήθελα να πετύχω γκολ. Με παρότρυναν να πω τη λέξη Παναθηναϊκός. Εγώ ακούω άτομα να μιλάνε άσχημα μόνο για τον Παναθηναϊκό», απάντησε κι έτσι εξηγείται και η δήλωση που είχε κάνει στο αεροδρόμιο όταν έφτασε στην Ελλάδα.

    Οσο για το συμβόλαιό του; «Το οικονομικό μέρος μέτρησε αρκετά στην απόφασή μου να έρθω στην Ελλάδα. Και στη δική μου απόφαση και σε αυτή της Πορτουγκέζα. Ηταν ρεκόρ για τον σύλλογο, η καλύτερη διαπραγμάτευση στην ιστορία του. Ηταν η τέλεια ευκαιρία για όλους», ανέφερε.

  15. #434
    Το avatar του χρήστη nikos7
    Εγγραφή
    28-10-2006

    Μηνύματα
    2.035
    Thanks
    6.465
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.263 φορές σε 647 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ντιόγκο: "Κολλημένος με τον Θρύλο"

    Δημοσίευση: 21 Σεπτεμβρίου 2008 09:22

    Διψασμένος για διακρίσεις με την ερυθρόλευκη φανέλα σε Ελλάδα και Ευρώπη και πιστός στους Πειραιώτες εμφανίστηκε ο Ντιόγκο υπογραμμίζοντας πως έχει στο μυαλό του μόνο τον Ολυμπιακό.


    Ο Βραζιλιάνος σούπερ σταρ των νταμπλούχων Ελλάδας, σε συνέντευξη που παραχώρησε στην εφημερίδα Πρωταθλητής" αναφέρθηκε στις προτάσεις που είχε στα χέρια του πριν μετακομίσει στην Ελλάδα, στους στόχους του για την φετινή σεζόν, το ερυθρόλευκο ρόστερ, την σύγκριση με τον Τζιοβάνι, ενώ τονίζει μεταξύ άλλων πως ακόμη δεν έχει δείξει τις πραγματικότητες του ικανότητες.

    Αποσπάσματα από την συνέντευξη:

    Γιατί τόσο εσύ όσο και η μητέρα σου προτιμήσατε τον Ολυμπιακό από τις άλλες ομάδες;

    "Αυτό που μου έκανε μεγάλη εντύπωση στον Ολυμπιακό ήταν τα όσα είχα ακούσει από τον Λεονάρντο, αλλά και η επιμονή του Ολυμπιακού. Με κολάκευε το γεγονός πως ο Ολυμπιακός ήθελε οπωσδήποτε να έρθω στην ομάδα".

    Πόσο καιρό πριν γνώριζες το ενδιαφέρον του Ολυμπιακού;

    "Στον Ολυμπιακό λένε ότι προσπαθούσαν από πολύ νωρίς να με αποκτήσουν, αλλά εγώ έμαθα μέσω του Λεονάρντο στις αρχές της χρονιάς για το ενδιαφέρον".

    Τι σου είπε ο Λεονάρντο και σε έκανε τόσο πολύ να θέλεις να έρθεις; Με ποιά λόγια σου περιέγραψε την Ελλάδα και τον Ολυμπιακό;

    "Μου είπε ότι είναι εντυπωσιασμένος από την ομάδα. Μου μίλησε για το γήπεδο, για το προπονητικό κέντρο, για το κλίμα, για τον κόσμο και ότι ο ίδιος ένιωθε όπως στην Βραζιλία. Έτσι με έπεισε και με έκανε να θέλω να έρθω και εγώ εδώ".

    Η μεταγραφή σου δυσκόλεψε μόνο επειδή ήθελε περισσότερα χρήματα η Πορτουγκέζα;

    "Επειδή υπήρχαν κι άλλες ομάδες όπως η Μπορούσια Ντόρτμουντ, η Λοκομοτίβ, η ΤΣΣΚΑ, η Βέρντερ Βρέμης, η Άρσεναλ, η Άιντραχτ και περιμέναν ακόμη μια πρόταση από την Ίντερ".

    Και δεν το σκέφτηκες καθόλου με όλες αυτές τις ομάδες; Διάλεξες από την πρώτη στιγμή Ολυμπιακό, λόγω του Λεονάρντο;

    "Από την αρχή ήθελα να έρθω στον Ολυμπιακό γιατί, όπως είπα και πριν, ήταν η ομάδα που ήθελε πραγματικά πάρα πολύ να με αποκτήσει, αλλά μεγάλο ρόλο έπαιξε και η μητέρα μου, η οποία ήρθε στην Ελλάδα και ξετρελάθηκε. Από κει και πέρα η απόφαση ήταν δική μου και ήταν ότι θα έρθω στον Ολυμπιακό".

    Τι σου είπε ο Ζιοβάνι για την Ελλάα και τον Ολυμπιακό; Τι γνώμη έχεις για τον Ζιοβάνι και πόσο μέτρησαν αυτά που σου είπε;

    "Μου είπε, πρώτα απ' όλα ότι θα ήμουν ευτυχισμένος εδώ στην Ελλάδα και σε μια ομάδα που είναι πρώτη στη χώρα σας. Η εικόνα που έχω για τον Ζιοβάνι είναι ότι πρόκειται για έναν από τους καλύτερους ανθρώπους. Τι να πω για τον ποδοσφαιριστή Ζιοβάνι; Έπαιζε στην Εθνική Βραζιλίας και την Μπαρτσελόνα, τι να πω;"

    Ο Ζιοβάνι είπε μάλιστα ότι πιστεύει πως μπορείς να γίνεις ο διάδοχός του. Εσύ το πιστεύεις;

    "Δε νομίζω ότι υπάρχει θέμα διαδοχής. Ο Ζιοβάνι είναι Ζιοβάνι. Εγώ δεν προσπαθώ να γίνω Ζιοβάνι. Θέλω όπως εκείνος έχει γράψει τη δική του μεγάλη ιστορία στο ποδόσφαιρο και τον Ολυμπιακό, έτσι και εγώ να γράψω τη δική μου".

    Ποιες είναι οι εντυπώσεις σου από τα πρώτα παιχνίδια που έπαιξες;

    "Οι φίλαθλοι μοιάζουν πολύ με τους Βραζιλιάνους. Είναι ένας χαρούμενος λαός και φανατικοί με το ποδόσφαιρο".

    Τώρα, μετά από λίγες μέρες προπονήσεων με τον Ολυμπιακό και μόλις τρια παιχνίδια, σε τι βαθμό ετοιμότητας είσαι;

    "Είμαι περίπου στο 80%, αλλά σε δύο ακόμα αγώνες θα είμαι στο 100%".

    Από δω και πέρα, οι στόχοι που έχεις βάλει με την ομάδα για την φετινή χρονιά, ποιοι είναι και με τι θα είσαι ικανοποιημένος;

    "Εγώ ξέρω ότι ήρθα σε μια ομάδα που είναι νικήτρια και σε όποιο γήπεδο μπαίνει θέλει να πάρει το θετικό αποτέλεσμα. Ελπίζω και θέλω να συνεχιστεί η παράδοση. Θέλω να κερδίζω όσο μπορώ με τον Ολυμπιακό".

    Από τις μέχρι τώρα προπονήσεις με τον Ολυμπιακό, αλλά και τα δύο παιχνίδια που έχεις παίξει, ποιοι παίκτες σοτυ έχουν μεγαλύτερη εντύπωση;

    "Μου άρεσε πάρα πολύ ο Ντουντού, ο Μπελούτσι είναι πάρα πολύ καλός παίκτης, ο Γκαλέτι, ο Κοβάτσεβιτς... Γενικά η ομάδα είναι πάρα πολύ καλή".

    Θεωρείς τον Ολυμπιακό ένα... σκαλοπάτι στην καριέρα σου για μια άλλη ομάδα ή θέλεις να μείνεις χρόνια όπως έκανε ο Ζιοβάνι;

    "Αυτή τη στιγμή σκέφτομαι μόνο τον Ολυμπιακό. Θέλω να γράψω το όνομα μου με χρυσά γράμματα στην ιστορία του Ολυμπιακού. Στο μυαλό μου αυτή τη στιγμή υπάρχει μόνο ο Ολυμπιακός".



    Y.Γ:Πολλές συνεντεύξεις δίνει ο Διογο....

  16. #435
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    βαλε κανενα γκολ σημερα..
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  17. #436
    Το avatar του χρήστη k79
    Εγγραφή
    02-11-2007

    Περιοχή
    Γερμανια Βαυαρια
    Μηνύματα
    1.124
    Thanks
    358
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 83 φορές σε 67 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    σκοραρε παλι.
    Ο Ολυμπιακος ειναι ιδεα,εμεις τον φτιαξαμε και θα τον αγαπαμε μεχρι να πεθανουμε.Λεωνιδας Ανδριανοπουλος.

  18. #437
    Το avatar του χρήστη Red$mile
    Εγγραφή
    18-08-2007

    Μηνύματα
    2.228
    Thanks
    3.759
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.749 φορές σε 1.090 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Δε σκόραρε απλά... ζωγράφισε μια μπάλα στο γάμα.. γάματα

  19. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Red$mile για αυτό το μήνυμα:

    g10vanni (21-09-08), nikos7 (21-09-08)

  20. #438
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Αν οσο παιζει ασχημα βαζει τετοιες γκολαρες φανταστειτε τι εχουμε να δουμε απ αυτον μολις εγκλιματιστει πληρως...
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  21. #439
    Το avatar του χρήστη Dr.Red
    Εγγραφή
    24-01-2008

    Μηνύματα
    6.928
    Thanks
    5.967
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.210 φορές σε 3.267 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Τρίβει τις χερούκλες του ο Κόκκαλης.Δεν θα μείνει για πολύ στη ομάδα ο παίχτης.Δυστυχώς!!!!!!!!!


    Μαρινάκη το τέρας το σκοτώνεις όταν είναι μικρό ακόμα....
    Το σκάνδαλο με τις κασέτες.Μπέος:«Αναρωτιέμαι σε τι κόσμο μεγαλώνω τα παιδιά μου. Ο γιος μου δεν ήθελε να πάει σχολείο»!!

  22. #440
    Το avatar του χρήστη dekas7
    Εγγραφή
    20-06-2008

    Μηνύματα
    2.823
    Thanks
    763
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.263 φορές σε 1.078 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    αν με το κεφάλι δίνει τέτοια φάλτσα στη μπάλα φανταστείτε τί μπορεί να κάνει με το πόδι...

Σελίδα 22 από 386 ΠρώτηΠρώτη ... 2121819202122232425263242526272122222322 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας