Σελίδα 69 από 71 ΠρώτηΠρώτη ... 192939495965666768697071 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.361 έως 1.380 από 1409

Θέμα: Josh Childress

  1. #1361
    Το avatar του χρήστη IERO
    Εγγραφή
    12-12-2004

    Περιοχή
    Γκόντορ, Μέση Γη (Σε απευθείας μετάδοση από τη Gandalf SAT)
    Μηνύματα
    11.070
    Thanks
    6.852
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.303 φορές σε 1.959 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Αφού πλέον ο Τσίλι δεν είναι παίκτης μας, το θρεντ του μεταφέρεται εδώ.

  2. #1362
    Το avatar του χρήστη DaRkSaGa79
    Εγγραφή
    12-03-2008

    Μηνύματα
    13.174
    Thanks
    3.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 10.887 φορές σε 5.182 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Κατα την παρουσιαση του απο τους Φοινιξ Σανς,ο Τζος ειπε πως κατα την διαρκεια του 4ου τελικου και την ωρα που επεφταν τα αντικειμενα,ενας φιλος του εφαγε στο κεφαλι ενα μπουκαλι με κατρουλια και σκατουλες,το οποιο προοριζοταν για τους βαζελους.
    "Το καλυτερο πρωταθλημα στην Ευρωπη"
    *****8.23*****

  3. #1363
    Το avatar του χρήστη masinGun
    Εγγραφή
    14-08-2007

    Περιοχή
    μεταξυ Αιγάλεω-Ταϊπεϊ
    Μηνύματα
    15.508
    Thanks
    1.596
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.900 φορές σε 3.701 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Josh Childress

    Οι Κινγκς νίκησαν το Φίνιξ με 109-95 στην επιστροφή του Τζος Τσίλντρες στον… μαγικό κόσμο έπειτα από δύο χρόνια παρουσίας του στον Ολυμπιακό.



    Ο «Τσίλι» ήταν θετικός για το Φίνιξ. Πέτυχε έξι πόντους, μάζεψε πέντε ριμπάουντ, μοίρασε τρεις ασίστ και είχε ένα κλέψιμο σε 19 λεπτά συμμετοχής. Σε μέτρια επίπεδα κυμάνθηκε η απόδοση του Χινταγιέτ Τούρκογλου, ο οποίος σκόραρε δύο βολές και έχασε πέντε σουτ σε 15 λεπτά. Εξαιρετική παρουσία για το Σακραμέντο είχε ο Ταϊρίκ Εβανς με 26 πόντους σε 27 λεπτά.

    Σακραμέντο Κινγκς - Φίνιξ Σανς 109-95
    Κινγκς: Μ. Λάντρι 11, Κ. Λάντρι 8, Κάζινς 16, Έβανς 26, Ούντριχ 10, Ράιτ, Τόμσον 17, Τζέτερ 6, Κάσπι 11, Γκριν 4, Χεντ

    Σανς: Χιλ 2, Τούρκογλου 2, Λόπες 15, Ρίτσαρντσον 17, Νας 2, Τσίλντρες 6, Ντράγκιτς 10, Τζόουνς 4, Ντάντλι 13, Ουόρικ 11, Άτκινς 3, Κλαρκ 2, Τζάνινγκ 8

    --------------------------------------------------------------------
    Την περασμένη σεζόν έπαιζαν συμπαίκτες στον Ολυμπιακό. Φέτος, όμως, θα είναι αντίπαλοι στο ΝΒΑ. Ο Λίνας Κλέιζα και ο Τζος Τσίλντρες κοντραρίστηκαν τα ξημερώματα της Πέμπτης για πρώτη φορά μετά το πέρασμα τους από τον Πειραιά με τον Λιθουανό φόργουορντ τον Τορόντο Ράπτορς να είναι ο κορυφαίος στη νίκη των Καναδών με 129-78 επί των Φοίνιξ Σανς.


    Ο Κλέιζα είχε 20 πόντους (2/2βολ, 3/5διπ, 4/4τριπ), πέντε ριμπάουντ και δύο κλεψίματα σε 20 λεπτά συμμετοχής. Από την άλλη, ο «Τσίλι» πέτυχε εννιά πόντους (5/7βολ, 2/2διπ, 0/1τριπ), τρία ριμπάουντ, ένα κλέψιμο, ένα λάθος, ένα κόψιμο σε 18:30’’.

    αντί να απαιτούμε μια ομάδα-μύθο , συμβιβαζόμαστε με τους μύθους γύρω από αυτή !!!
    υ.γ. εγώ δεν χάνω από αυτούς τους αθλητές που κάνουν ντεκαπάζ

  4. #1364
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Josh Childress

    α ρε λινας, κριμα...
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  5. #1365
    The legend lives on Το avatar του χρήστη iek
    Εγγραφή
    07-12-2004

    Περιοχή
    United Kingdom
    Μηνύματα
    29.239
    Thanks
    7.784
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 11.657 φορές σε 6.482 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Josh Childress

    κι αυτος επαιρνε τα μισα απο τον Τσιλι...
    “Liberty means responsibility. That is why most men dread it.” George Bernard Shaw

  6. #1366
    Το avatar του χρήστη IERO
    Εγγραφή
    12-12-2004

    Περιοχή
    Γκόντορ, Μέση Γη (Σε απευθείας μετάδοση από τη Gandalf SAT)
    Μηνύματα
    11.070
    Thanks
    6.852
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.303 φορές σε 1.959 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Josh Childress

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από iek Εμφάνιση μηνυμάτων
    κι αυτος επαιρνε τα μισα απο τον Τσιλι...
    Ναι, γιατί ήταν Ευρωπαίος.

  7. #1367
    Το avatar του χρήστη masinGun
    Εγγραφή
    14-08-2007

    Περιοχή
    μεταξυ Αιγάλεω-Ταϊπεϊ
    Μηνύματα
    15.508
    Thanks
    1.596
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.900 φορές σε 3.701 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Josh Childress

    Πελάτης του Λίνας ο Τζος! (video)



    Με κορυφαίο τον Λίνας Κλέιζα, οι Τορόντο Ράπτορς νίκησαν 121-100 τους Φοίνιξ Σανς. Αυτή είναι η δεύτερη νίκη των Καναδών επί των «Ήλιων» φέτος. Είχε προηγηθεί η νίκη με 129-78 στις αρχές του μήνα, ματς στο οποίο και τότε ήταν κορυφαίος ο πρώην παίκτης τους Ολυμπιακού.
    Ο 26χρονος φόργουορντ είχε σήμερα είχε 23 πόντους (2/3 βολές, 6/9 δίποντα, 3/6 τρίποντα), οκτώ ριμπάουντ και τέσσερις ασίστ . Από την άλλη, ο πρώην συμπαίκτης του στον Ολυμπιακό είχε 12 πόντους (6/9 δίποντα) με τέσσερα ριμπάουντ και τρεις ασίστ.



    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    αντί να απαιτούμε μια ομάδα-μύθο , συμβιβαζόμαστε με τους μύθους γύρω από αυτή !!!
    υ.γ. εγώ δεν χάνω από αυτούς τους αθλητές που κάνουν ντεκαπάζ

  8. #1368
    Το avatar του χρήστη masinGun
    Εγγραφή
    14-08-2007

    Περιοχή
    μεταξυ Αιγάλεω-Ταϊπεϊ
    Μηνύματα
    15.508
    Thanks
    1.596
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.900 φορές σε 3.701 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Josh Childress

    Κάταγμα στο δάχτυλο για Τσίλντρες


    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]



    Άτυχος στάθηκε ο Τζος Τσίλντρες. Στην τέταρτη περίοδο της φιλικής αναμέτρησης των Σανς με τους Ουόριορς, ο πρώην άσος του Ολυμπιακού δέχτηκε ένα σκληρό φάουλ και υπέστη κάταγμα στον δείκτη του δεξιού του χεριού. Ο Αμερικανός φόργουορντ θα μείνει εκτός δράσης για μία εβδομάδα και στη συνέχεια θα επανεκτιμηθεί η κατάστασή του.

    Όπως αναφέρεται στον αμερικανικό Τύπο, το δάχτυλο του «Τσίλι» θα πρέπει να ακινητοποιηθεί για έξι εβδομάδες, ωστόσο είναι πιθανό να επιχειρήσει να αγωνιστεί με ειδικό προστατευτικό νάρθηκα.

    Ο Τσίλντρες είχε 7,9 πόντους, 4 ριμπάουντ και 1,3 ασίστ σε 21,4 λεπτά συμμετοχής κατά μέσο όρο στα επτά φιλικά που έχουν δώσει οι Φίνιξ Σανς στην προετοιμασία τους.
    αντί να απαιτούμε μια ομάδα-μύθο , συμβιβαζόμαστε με τους μύθους γύρω από αυτή !!!
    υ.γ. εγώ δεν χάνω από αυτούς τους αθλητές που κάνουν ντεκαπάζ

  9. #1369
    Το avatar του χρήστη masinGun
    Εγγραφή
    14-08-2007

    Περιοχή
    μεταξυ Αιγάλεω-Ταϊπεϊ
    Μηνύματα
    15.508
    Thanks
    1.596
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.900 φορές σε 3.701 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Josh Childress

    Στον αγώνα μεταξύ των Σανς και των Νάγκετς, τη Δευτέρα 15 Νοεμβρίου 2010, ο Τζος Τσίλντρες πραγματοποίησε ίσως την καλύτερη του ως τώρα εμφάνιση με τη φανέλα των Ήλιων.

    Ο Τζος τελείωσε το παιχνίδι με 10 πόντους και 8 ριμπάουντ, ενώ μας χάρισε και ένα φόλοου-κάρφωμα σε μια φάση που μας έκανε να νοσταλγήσουμε τις ημέρες του στον Ολυμπιακό.

    αντί να απαιτούμε μια ομάδα-μύθο , συμβιβαζόμαστε με τους μύθους γύρω από αυτή !!!
    υ.γ. εγώ δεν χάνω από αυτούς τους αθλητές που κάνουν ντεκαπάζ

  10. #1370
    Το avatar του χρήστη masinGun
    Εγγραφή
    14-08-2007

    Περιοχή
    μεταξυ Αιγάλεω-Ταϊπεϊ
    Μηνύματα
    15.508
    Thanks
    1.596
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.900 φορές σε 3.701 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Josh Childress

    Ο Τζος Τσίλντρες έδειξε ότι δεν ξεχνά την τέχνη του και προσέφερε ουσία και θέαμα στο ματς των Σανς με τους Ρόκετς. Δείτε τον πρώην παίκτη του Ολυμπιακού να... ίπταται και να παίρνει μια θέση στο Top-10 των καλύτερων φάσεων στο ΝΒΑ

    Ο Τσίλντρες σημείωσε 15 πόντους (6/9 δίποντα, 1/1 τρίποντα), 6 ριμπάουντ, 4 ασίστ και 1 τάπα, στην ήττα του Φίνιξ από το Χιούστον.

    Η φάση όμως που έκλεψε την παράσταση ήταν μια χαρακτηριστική ενέργεια του Αμερικανού φόργουορντ, ο οποίος πέρασε τον αντίπαλό του με απίστευτη ντρίμπλα και με το αριστερό χέρι του, άφησε τη μπάλα στο καλάθι, θυμίζοντας στους Έλληνες φιλάθλους τις αντίστοιχες προσπάθειες που έκανε όταν αγωνιζόταν στην Α1.

    Στο νούμερο 1 του Top-10 βρίσκεται το καταπληκτικό κάρφωμα του Πολ Πιρς στον αγώνα Σέλτικς-Νετς.
    Δείτε σε video την ενέργεια του Τζος Τσίλντρες στο 27'':

    αντί να απαιτούμε μια ομάδα-μύθο , συμβιβαζόμαστε με τους μύθους γύρω από αυτή !!!
    υ.γ. εγώ δεν χάνω από αυτούς τους αθλητές που κάνουν ντεκαπάζ

  11. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον masinGun για αυτό το μήνυμα:

    Geo 5 (15-03-11), IERO (15-03-11)

  12. #1371
    Το avatar του χρήστη masinGun
    Εγγραφή
    14-08-2007

    Περιοχή
    μεταξυ Αιγάλεω-Ταϊπεϊ
    Μηνύματα
    15.508
    Thanks
    1.596
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.900 φορές σε 3.701 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Josh Childress

    Ο Τσίλντρες στο RedPlanet.gr

    To RedPlanet.gr συνάντησε τον Τζος Τσίλντρες στο Σικάγο. Ο Αμερικανός νοσταλγεί τους συμπαίκτες του, αναφέρεται στην αποχώρησή του από τον Ολυμπιακό και έστειλε το δικό του μήνυμα στον κόσμο της ομάδας.


    Η πρώτη σεζόν της επιστροφής του Τζος Τσίλντρες στο ΝΒΑ δεν ήταν όπως την περίμενε. Το Redplanet.gr συνάντησε τον Αμερικάνο φόργουορντ των Σανς στο Σικάγο, λίγες ώρες πριν την αναμέτρησή τους με τους Μπουλς και ιδού τι είπε για την αποχώρησή του από τον Ολυμπιακό, τις αναμνήσεις του από την Ελλάδα και τους αγαπημένους του συμπαίκτες.

    Είναι βέβαιο ότι ο Τζος, δεν περίμενε ότι η επιστροφή του στο ΝΒΑ, μετά το ιδιαιτέρως προσοδοφόρο (σ.σ αντί 14.000.000 δολαρίων) διετές του πέρασμα από τον Ολυμπιακό, θα έκρυβε τόσες δυσκολίες. Ο 27χρονος φόργουορντ έχει μικρό χρόνο συμμετοχής (περί τα 16 λεπτά) σημειώνοντας κατά μέσο όρο μόλις και μετά βίας 5 πόντους ανά αγώνα. Οι Σανς έμειναν εκτός πλέι οφς και ο Τσίλντρες λέει: “Η σεζόν είναι πάνω κάτω για μένα μέχρι τώρα. Ήταν πολύ δύσκολο πνευματικά. Έπρεπε να είμαι σίγουρος ότι θα παραμείνω συγκεντρωμένος στο να βοηθήσω την ομάδα όσο το δυνατόν περισσότερο. Είναι διαφορετικό όταν παίζεις κι όταν δεν παίζεις. Πνευματικά πρέπει να είσαι σε εγρήγορση. Είναι μία εμπειρία που με προσγείωσε. Είναι όμως καλά γιατί είναι διδακτική η εμπειρία”.





    Σε δύο εβδομάδες η σεζόν τελειώνει για τους Σανς και ο “αφάνας” ακόμα δεν έχει χωνέψει ότι δεν τα πήγε όπως θα ήθελε: “Είναι δύσκολα. Ποτέ δεν θα διαμαρτυρόμουν γι’ αυτό, επειδή μαθαίνω από την κατάσταση. Όμως από το να παίζεις πολύ για δύο σεζόν και να είσαι μεγάλο μέρος της ομάδας, στο να πηγαίνεις σε ρόλο ρεζέρβας και στην πραγματικότητα να μην παίζεις καθόλου, ήταν δύσκολο. Χρησιμοποίησα το χρόνο που είχα για να γίνω καλύτερος παίκτης και περιμένω να βελτιωθώ το καλοκαίρι και να επιστρέψω πιο δυνατός από ποτέ”.





    Δεν σκέφτηκε ούτε λεπτό πως μπορεί να έλαβε λάθος απόφαση για να επιστρέψει στο ΝΒΑ, ένα χρόνο πριν λήξει το ηγεμονικό του συμβόλαιο με τον Ολυμπιακό. Πολύ απλά γιατί ήξερε ότι ουσιαστικά ήταν ανεπιθύμητος ελέω υψηλότατων αποδοχών: “Όταν αποφάσισα να επιστρέψω, είπα στον εαυτό μου ότι αυτή θα ήταν οριστική απόφαση. Πριν αποφασίσω να επιστρέψω ήθελα να σιγουρευτώ ότι είμαι έτοιμος να το κάνω. Επιπλέον μιλώντας με κάποιους ανθρώπους μέσα στην ομάδα (σ.σ Ολυμπιακός) ήταν κάτι κοινό. Με υποστήριξαν για να γυρίσω πίσω. Κι αυτό ίσως είχε να κάνει με το μπάτζετ και δεν ήταν κάτι που μπορούσαν να επιφορτιστούν για τρίτη χρονιά”.





    Ομολογεί ότι του λείπει η Ελλάδα. Και πιο πολύ οι συμπαίκτες του: “Περισσότερο από κάθε άλλο νοσταλγώ τους συμπαίκτες μου. Τους νοσταλγώ αυτούς τους τύπους. Το καλύτερο ήταν ότι έπαιξα με αυτά τα παιδιά και αναπτύξαμε φιλία. Μιλάω με κάποιους ακόμα στο facebook, αλλά δεν είναι το ίδιο με το να τους βλέπεις κάθε μέρα και να προπονείσαι μαζί τους και αν είσαι φίλος. Σαν παιδί δεν μπορούσα να φανταστώ ότι θα είχα φίλους από την Κροάτια ή το Ισραήλ. Ούτε ότι θα είχα τόσες ιστορίες για το όταν εδώ ή στη Σερβία, ή στην Βαρκελώνη. Δεν μπορούσα να το φανταστώ. Αυτές οι φιλίες και οι δεσμοί με τα παιδιά εκείνα”.





    Κρατά επαφή με… πρώην αλλά και νυν “ερυθρόλευκους” παίκτες και μαθαίνει τα νέα τους συχνά: “Μιλάω με το Νίκολα Βούισιτς και μερικές φορές με τον Πατ Μπέρβελι. Μιλώ για λίγο με τον Μίλος και τον Γίόταμ για λίγο με τον Μίλος (Τεόντοσιτς). Προσπαθώ να έρθω σε επαφή με τον Σκούνι, αλλά δεν είναι εύκολο αφού δεν ξέρω που είναι. Έχω μιλήσει με αρκετό κόσμο. Με τον Μπαφέ (σ.σ γραφείο τύπου ΚΑΕ) μίλησα μερικές φορές. Με τον Μήτσο (Πασχόπουλος, φροντιστής). Είναι ωραίο που κρατώ επαφή και θυμάμαι όλα όσα περάσαμε μαζί. Τα πάνω, τα κάτω. Τις καλές μέρες, τις καλές νίκες ή τις απογοητευτικές ήττες. Ολα αυτά σε κάνουν να εκτιμάς το πώς πέρασες”.




    Κάνοντας μία αναδρομή της τελευταίας του χρονιάς στον Πειραιά, όπου οι “ερυθρόλευκοι” κατέκτησαν τον πρώτο τους τίτλο μετά από 8 χρόνια φαγούρας, ο Τσίλντρες στάθηκε στο φάιναλ φορ στο Παρίσι και στους τελικούς της Α1 με τον Παναθηναϊκό: “Σε ότι αφορά στην Ευρωλίγκα. Νικήσαμε στον ημιτελικό στην παράταση και νιώθαμε καλά. Ήταν όλοι ευτυχισμένοι. Βγήκαμε στο επόμενο παιχνίδι και δεν μπορέσαμε να επιβάλουμε τους εαυτούς μας. Δεν είχαμε ποτέ προβάδισμα. Ποτέ δεν πήραμε τον έλεγχο ου αγώνα. Ήταν σκληρό που συνέβη εκείνη την μέρα. Σε ότι αφορά στο Ελληνικό πρωτάθλημα, είχαμε εκείνο το παιχνίδι στο ΟΑΚΑ στο οποίο γύρισαν τη διαφορά. Υπήρξαν μερικά αμφισβητούμενα σφυρίγματα (γέλια). Έπρεπε όμως να τελειώσουμε το παιχνίδι. Κρίθηκε στην εκτέλεση και στο να τους κάνεις να πληρώσουν για τα λάθη τους. Εμείς δεν το κάναμε. Όταν απέκτησαν το μομέντουμ, στο γήπεδό τους, μετά ήταν δύσκολο να τους σταματήσεις”.


    Παρακολουθεί όσο μπορεί τα δρώμενα στην Ευρωλίγκα και δεν μπορούσε να πιστέψει ότι ο Ολυμπιακός αποκλείστηκε από τη Σιένα: “Έπαθα σοκ. Πίστευα ότι μετά το πρώτο παιχνίδι, όπου νίκησαν με 30 ή 30 κάτι πόντους ήμουν σίγουρος ότι θα πάρουν τη σειρά με 3-0. Η Σιένα έπαιξε καλά και πρέπει να της το αναγνωρίσουμε. Ήρθαν και νίκησαν 3 ματς στη σειρά και μία ομάδα με πολλούς έμπειρους παίκτες. Ήμουν σίγουρος ότι θα ξαναπήγαιναν στο φάιναλ φορ. Είναι θέμα λεπτομερειών ή κάτι άλλο μικρό όπως τα λάθη ή τα miss match. Ξέρω ότι μπήκε ο Γιάριτς κι έπαιξε καλά για τη Σιένα. Ένιωθε σίγουρος. Δε νομίζω ότι έπαιξε καλά όλη τη χρονιά. Όμως ήρθε σε μία κατάσταση όπου ένιωσε τη σιγουριά. Έκανε τρία μεγάλα ματς και αυτή ήταν η διαφορά στη σειρά. Είχε να κάνει με τις λεπτομέρειες. Είναι ατυχές το ότι δεν το κατάφεραν. Όμως πρέπει να προσπαθήσουν να τελειώσουν δυνατά τη σεζόν με το Ελληνικό πρωτάθλημα”.




    Λίγο πριν αναχωρήσει από τη σουίτα του στο υπερπολυτελές ξενοδοχείο Park Hyatt στο Magnificent Mile του Σικάγο, για το καθιερωμένο πρωϊνό shootaround πριν το ματς με τους Μπουλς, ο Τσίλντρες, που άφησε μόνο φίλους στην Ελλάδα, έστειλε το δικό του μήνυμα στους πρώην συμπαίκτες του αλλά και στους φιλάθλους του Ολυμπιακού: “Θέλω να τους πω ότι μου λείπουν. Ελπίζω ν’ απολαμβάνουν την Ελλάδα τώρα. Σύντομα θ’ ζεστάνει ο καιρός και ο κόσμος θα πηγαίνει στην παραλία για να χαλαρώσει. Στους φιλάθλους θέλω να πω ότι μου λείπει η συμπαράστασή τους. Λαμβάνω μηνύματα στο twitter από εκείνους. Θέλω να τους ευχαριστήσω για την αγάπη. Στους συμπαίκτες μου, συνεχίστε να δουλεύετε σκληρά. Συνεχίστε να διασκεδάζετε με το μπάσκετ. Πρέπει ν’ αντιληφθούμε ότι έχουμε επάγγελμα που αγαπάμε. Είναι ευλογία που μας επιτρέπεται να το κάνουμε αυτό. Ο,τι και να συμβαίνει, αν πρόκειται για μία άσχημη ήττα, έναν τραυματισμό ή αν δεν παίζετε κρατήστε το κεφάλι ψηλά και απολαύστε το γιατί δεν κρατά για πάντα. Μου λείπει η Ελλάδα κι όλοι εκεί πέρα. Κάποια στιγμή σύντομα θα έρθω εκεί και θα πάω για διακοπές και θα προσπαθήσω να βρεθώ με αρκετό κόσμο”.

    δείτε και τα βιντεάκια ΕΔΩ : [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    αντί να απαιτούμε μια ομάδα-μύθο , συμβιβαζόμαστε με τους μύθους γύρω από αυτή !!!
    υ.γ. εγώ δεν χάνω από αυτούς τους αθλητές που κάνουν ντεκαπάζ

  13. #1372
    Το avatar του χρήστη DaRkSaGa79
    Εγγραφή
    12-03-2008

    Μηνύματα
    13.174
    Thanks
    3.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 10.887 φορές σε 5.182 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Josh Childress

    Να'σαι καλα ρε αφανα..
    *****8.23*****

  14. #1373
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Josh Childress

    μακαρι να ησουν ακομα στην ομαδα..
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  15. #1374
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Josh Childress



    Στις 23 Ιουλίου του 2008, οι αδερφοί Αγγελόπουλοι έκαναν το μεγάλο «μπαμ» πραγματοποιώντας την υπόσχεσή τους στον κόσμο του Ολυμπιακού, δηλαδή έναν NBAερ στο Θρύλο!
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  16. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sabar77 (25-07-13)

  17. #1375
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Josh Childress

    "Θα επεστρεφα στον Ολυμπιακο"


    ολα αρχιζουν να δενουν μεταξυ τους σιγα σιγα. στην αρχη η δυσαρεσκεια για τη συνεντευξη του λο και τωρα αυτο. λογικα μετα το ματς με τη μπαγερν θα εχουμε εξελιξεις.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  18. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον BrazHlias για αυτό το μήνυμα:

    Du3lisT (30-10-13), voskos_7 (30-10-13)

  19. #1376
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Josh Childress

    Θέλω τρολαλά, θέλω τρολαλό...
    There is a Dude in town

  20. #1377
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.406
    Thanks
    17.284
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.421 φορές σε 10.291 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Josh Childress

    Τσίλντρες η επιστροφή(;)

    «Κρούση του Ολυμπιακού στον Τζος Τσίλντρες αποκαλύπτουν αμερικανικά μέσα ενημέρωσης, τα οποία υποστηρίζουν ότι ο 30χρονος άσος έχει στα χέρια του πρόταση των πρωταθλητών Ευρώπης για ενδεχόμενη επιστροφή του στους «ερυθρόλευκους».

    Όπως αναφέρει η είδηση ο 30χρονος φόργουορντ , ο οποίος το καλοκαίρι του 2008 είχε αποτελέσει την πιο δαπανηρή μεταγραφή στην ιστορία του μπασκετικού Ολυμπιακού προερχόμενος από του Ατλάντα Χοκς φέρεται να έχει δεχτεί πρόταση των back 2 back πρωταθλητών Ευρώπης για επιστροφή του στον Πειραιά.

    Ο Τζίλντρες παραμείνει ελεύθερος εδώ και λίγες μέρες, όταν κι αποδεσμεύτηκε απ' τους Ουίζαρντς. Πόσο δελεαστική είναι η κατά την ιστοσελίδα πρόταση προς τον άλλοτε παίκτη του Ολυμπιακού παραμένει άγνωστο, αλλά η πιθανή υπογραφή του στο ΝΒΑ δε θα ξεπεράσει τα $1.200.000 (€900.000).

    Συντάκτης: Κώστας Παλαιολόγος

  21. #1378
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Josh Childress

    ρε παιδια δεν το κανουμε ειδησεογραφικο το φορουμ. κριμα να εχω κανει τοσες πετυχεσες και να μας κλεβουν τις ειδησεις τα κωλοσαιτ.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  22. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    voskos_7 (30-10-13)

  23. #1379
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.406
    Thanks
    17.284
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.421 φορές σε 10.291 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Josh Childress

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδια δεν το κανουμε ειδησεογραφικο το φορουμ. κριμα να εχω κανει τοσες πετυχεσες και να μας κλεβουν τις ειδησεις τα κωλοσαιτ.
    Άσε ρε λακαμά που νομίζεις οτι σε αντιγράφουνε κιολας. Δικό μου είναι το άρθρο

  24. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Du3lisT για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (30-10-13), IERO (31-10-13), voskos_7 (30-10-13)

  25. #1380
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Josh Childress

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Du3lisT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άσε ρε λακαμά που νομίζεις οτι σε αντιγράφουνε κιολας. Δικό μου είναι το άρθρο
    ρε παιδια, ειπαμε να σταματησει το τρολαρισμα καμια βδομαδα.



    υ.γ. κωνσταντινος παλαιολογος λεει, παλι καλα που δεν εγραψες και γλιξμπουργκ.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  26. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον BrazHlias για αυτό το μήνυμα:

    Du3lisT (30-10-13), voskos_7 (30-10-13)

Σελίδα 69 από 71 ΠρώτηΠρώτη ... 192939495965666768697071 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας