Σελίδα 154 από 160 ΠρώτηΠρώτη ... 54104114124134144150151152153154155156157158 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 3.061 έως 3.080 από 3195

Θέμα: NBA I love this game!!!

  1. #3061
    Το avatar του χρήστη nikolios
    Εγγραφή
    14-08-2008

    Περιοχή
    Καλλιθεα
    Μηνύματα
    3.948
    Thanks
    1.063
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.051 φορές σε 1.171 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: NBA I love this game!!!

    O Αντετοκουνμπο θ'αφησει εποχη. Παικτης με υψος σεντερ και να παιζει ετσι ειναι σπανιο. Ποια ευρωπη τωρα? Το 99% των ευρωπαιων παικτων δεν εχει ιδεα τι εστι ντραιβ.
    Συζηταμε αν χωραει ο γιαννης στην εθνικη? Υπαρχει παικτης που μπορει να τον μαρκαρει?

  2. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sirkostas (21-03-14)

  3. #3062
    Το avatar του χρήστη pirateeeeeee
    Εγγραφή
    21-02-2013

    Μηνύματα
    7.005
    Thanks
    3.960
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.027 φορές σε 2.533 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: NBA I love this game!!!

    Aφήστε το ΝΒΑ και πιάστε το March Madness το Νο1 μπασκετικό γεγονός. Τρομερά παιχνίδια τα χθεσινά...

  4. #3063
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.515
    Thanks
    13.189
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.112 φορές σε 7.905 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: NBA I love this game!!!

    Carmelo: Μένω αν…


    Ο Carmelo Anthony δήλωσε ότι η επιθυμία του είναι να συνεχίσει την καριέρα του στους Knicks, ωστόσο για να γίνει αυτό πρέπει πρώτα να σιγουρευτεί ότι οι Νεοϋορκέζοι θα είναι ανταγωνιστικοί την επόμενη σεζόν.

    Η regular season ολοκληρώνεται, τα playoffs ξεκινούν! Το ΝΒΑ "παίρνει φωτιά" και το League Pass ήρθε σε νέα τιμή (με δωρεάν τις δυο πρώτες μέρες) για να σας κρατήσει παρέα για τους επόμενους δυο μήνες.

    Από το ξεκίνημα της σεζόν ο Carmelo Anthony είχε ξεκαθαρίσει ότι το καλοκαίρι θα κάνει opt-out από το συμβόλαιό του, προκειμένου να εξερευνήσει τις επιλογές του, βάζοντας έτσι από νωρίς στην… πρίζα τους Knicks. Με δεδομένο λοιπόν ότι οι Νεοϋορκέζοι έμειναν τελικά εκτός πλέι-οφ, δεν ήταν λίγοι αυτοί που υποστήριξαν ότι ο Melo δεν θα μείνει στην ομάδα, αφού σε αυτή την φάση της καριέρας του ο 29χρονος φόργουορντ είναι λογικό να ενδιαφέρεται περισσότερο για τις νίκες, παρά για τα χρήματα.

    Όταν κλήθηκε πάντως ο Anthony να μιλήσει για το μέλλον του, δεν φάνηκε να αποκλείει το ενδεχόμενο να μείνει στους Knicks. Τουναντίον για την ακρίβεια, ξεκαθάρισε ότι θέλει να μείνει, αλλά… υπό προϋποθέσεις: “Θέλω να μείνω, αλλά θέλω και να κερδίζω. Αν μπορέσουμε να μπούμε σε μία θέση όπου θα ανταγωνιστούμε σε υψηλό επίπεδο, τότε είμαι διατεθειμένος να μείνω και να τα δώσω όλα για να πετύχουμε τους στόχους μας. Ποτέ δεν είπα ότι θέλω να φύγω, παρά ότι θέλω να εξερευνήσω τις επιλογές μου. Να δω τί υπάρχει εκεί έξω. Σε αυτό το στάδιο της καριέρας μου, όμως, θέλω να κερδίζω”.

    Στο τέλος των δηλώσεών του, πάντως, ο All Star φόργουορντ ήταν περισσότερο αινιγματικός, αφήνοντας όλα τα ενδεχόμενα ανοιχτά για το μέλλον: “Ποτέ δεν ξέρεις τί μπορεί να γίνει. Αυτά είναι θέματα που πρέπει να κάτσω να συζητήσω με την οικογένειά μου για να βρούμε μία λύση. Δεν είναι μία απόφαση που θα πάρουμε σε ένα βράδυ. Θα πάρει λίγο χρόνο”.
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  5. #3064
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.457
    Thanks
    20.889
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.513 φορές σε 8.062 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή NBA I love this game!!!

    20 αγωνιςτικες για ντοπινγκ στον καλαθη.

    Ε πρωην βαζελος τι περιμενεις


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  6. #3065
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.532
    Thanks
    17.328
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.516 φορές σε 10.341 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απ: NBA I love this game!!!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Faithful Εμφάνιση μηνυμάτων
    20 αγωνιςτικες για ντοπινγκ στον καλαθη.

    Ε πρωην βαζελος τι περιμενεις


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ναι, άλλωστε είναι γνωστό οτι οι βάζελοι κάνουν χρήση ταμοξιφαίνης, που είναι αντιοιστρογόνο, το οποίο χορηγείται για την θεραπεία του καρκίνου του μαστού.
    http://www.red-dna.com/forum/signaturepics/sigpic5510_18.gif

  7. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sirkostas (20-04-14)

  8. #3066
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.457
    Thanks
    20.889
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.513 φορές σε 8.062 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή NBA I love this game!!!

    Και χρησιμοποιειται σαν μασκα για τη "κανονικη" ντοπα.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  9. #3067
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: NBA I love this game!!!

    Οι παίχτες του ΝΒΑ είναι μαζί του και το συνδικαλιστικό τους όργανο θα ασκήσει έφεση.

    Κι αυτή η συζήτηση περί βάζελου δεν βλέπω που μπορεί να βγάλει. Εγώ θυμάμαι έναν "γιο του ανέμου" που ήταν στον Ολυμπιακό και σκηνοθετούσε τροχαία δυστυχήματα για να αποφύγει τη ξεφτίλα για την αποκάλυψη ότι ντοπάρονταν σαν άλογο κούρσας.

    Λοιπόν?

  10. #3068

    Εγγραφή
    01-07-2009

    Μηνύματα
    3.648
    Thanks
    1.805
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.909 φορές σε 1.167 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: NBA I love this game!!!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sirkostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι παίχτες του ΝΒΑ είναι μαζί του και το συνδικαλιστικό τους όργανο θα ασκήσει έφεση.

    Κι αυτή η συζήτηση περί βάζελου δεν βλέπω που μπορεί να βγάλει. Εγώ θυμάμαι έναν "γιο του ανέμου" που ήταν στον Ολυμπιακό και σκηνοθετούσε τροχαία δυστυχήματα για να αποφύγει τη ξεφτίλα για την αποκάλυψη ότι ντοπάρονταν σαν άλογο κούρσας.

    Λοιπόν?
    Εντάξει τώρα, οι παίκτες του NBA είναι τόσο καθαροί από ντόπα όσο ο Κηθ Ρίτσαρντς από ναρκωτικά. Για τα υπόλοιπα συμφωνώ. Τι ιστορία κι εκείνη με τον Κεντέρη... δράμα, σασπένς, οσκαρικοί ρόλοι.


  11. #3069
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: NBA I love this game!!!

    Ας κοιτάμε τις καμπούρες μας, θα έλεγα εγώ. Τη τελευταία 25ετία η χώρα που διαδέχτηκε την Ανατολική Γερμανία στη ντόπα δεν είναι άλλη απ' την Ελλάδα.

  12. #3070

    Εγγραφή
    01-07-2009

    Μηνύματα
    3.648
    Thanks
    1.805
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.909 φορές σε 1.167 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: NBA I love this game!!!

    Η ώρα του Aldridge και του μουσάτου J. Harden. Fear the beard.

    Οι Hawks νίκησαν μέσα στους Pacers, οι Warriors νίκησαν μέσα στους Clippers. ΝΒΑ Playoffs: απόλαυση.


  13. #3071

    Εγγραφή
    01-07-2009

    Μηνύματα
    3.648
    Thanks
    1.805
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.909 φορές σε 1.167 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: NBA I love this game!!!

    Δεν υπάρχουν αυτά που γίνονται στο NBA. O Durant έβαλε το πιο απίστευτο τρίποντο (& φάουλ) που έχω δει ποτέ.
    Ματσάρα χθες που πήγε στην παράταση, ματσάρα και σήμερα. Κρίμα που μερικά παιχνίδια είναι σε άβολες ώρες.

    edit: Παράταση! Δεν έχει ύπνο σήμερα!


  14. #3072
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: NBA I love this game!!!

    Στη Δύση, όπως αναμενόταν, έχουμε απίστευτα ζευγάρια και σασπένς.

  15. #3073
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: NBA I love this game!!!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sirkostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στη Δύση, όπως αναμενόταν, έχουμε απίστευτα ζευγάρια και σασπένς.
    There is a Dude in town

  16. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sirkostas (26-04-14)

  17. #3074
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.515
    Thanks
    13.189
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.112 φορές σε 7.905 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: NBA I love this game!!!

    Αναβρασμός με Sterling


    Τα ρατσιστικά σχόλια του ιδιοκτήτη των Clippers Donald Sterling σε μία ηχογραφημένη συζήτηση έχουν ξεσηκώσει το ΝΒΑ. Επίσημη θέση πήρε ο Adam Silver, σκέφτηκαν το μποϊκοτάζ του 4ου αγώνα οι Clippers!
    άλο έχει προκαλέσει από το βράδυ του Σαββάτου στο ΝΒΑ η 9λεπτη ηχογραφημένη συζήτηση που δημοσίευσε το TMZ μεταξύ του Donald Sterling και της νεαρής Μεξικανής κοπέλας του. Σε αυτήν ο -επί 33 συναπτά χρόνια- ιδιοκτήτης των Clippers μιλάει υποτιμητικά για τις μειονότητες και κυρίως τους μαύρους των ΗΠΑ, ενώ αναφέρεται συγκεκριμένα στον Magic Johnson, λέγοντας στη νεαρή κοπέλα ότι δεν θα έπρεπε να δημοσιοποιεί φωτογραφίες μαζί του στο instagram, ούτε να τον φέρνει στους αγώνες των Clippers!


    Μπορείς να κοιμάσαι μαζί τους. Μπορείς να τους φέρνεις στο σπίτι, να κάνεις ότι θέλεις. Το μόνο που σου ζητάω είναι να μην το δημοσιοποιείς και να μην τους φέρνεις στους αγώνες μου... Μην βάζεις τον Magic Johnson στο instagram για να το δει ο κόσμος και να με παίρνουν τηλέφωνο. Και μην τον φέρνεις στους αγώνες μου”!

    "Ενοχλητικά και προσβλητικά"


    Το παραπάνω είναι μόνο ένα απόσπασμα από τα όσα λέει ο Sterling στη διάρκειας 9 λεπτών συζήτηση που έχει ξεσηκώσει όλο το ΝΒΑ. “Βρισκόμαστε στη διαδικασία πλήρους έρευνας γύρω από την ηχογραφημένη συζήτηση που έχει στα χέρια του το ΤΜΖ. Τα σχόλια που ακούγονται είναι ενοχλητικά και προσβλητικά αλλά αυτή τη στιγμή δεν έχουμε περαιτέρω πληροφόρηση” αναφέρει η σχετική ανακοίνωση του ΝΒΑ, η οποία δημοσιεύτηκε λίγη ώρα πριν από τη συνέντευξη Τύπου του Adam Silver.


    Ο κομισάριος του ΝΒΑ βρέθηκε χθες στο Memphis, όπου επρόκειτο να μιλήσει για την επιτυχημένη πορεία των Grizzlies (το ESPN τους ψήφισε ως την πιο επιτυχημένη ομάδα όλων των αμερικανικών σπορ), εντούτοις η υπόθεση Sterling έκλεψε μάλλον φυσιολογικά την παράσταση... “Σκοπεύουμε να φτάσουμε στο βάθος της υπόθεσης όσο γρηγορότερα γίνεται” δήλωσε ο Adam Silver, που χαρακτήρισε “ενοχλητικά” τα σχόλια του Sterling, επιφυλάχθηκε όμως να πάρει θέση μέχρι να εξακριβωθεί η αυθεντικότητα της συζήτησης.

    Σκέφτηκαν το μποϊκοτάζ οι Clippers!


    Σύμφωνα με τον κομισάριο του ΝΒΑ, ο Donald Sterling δεν θα παραβρεθεί στον αποψινό αγώνα των Clippers με τους Warriors, ο οποίος τελικά θα διεξαχθεί κανονικά. Γιατί... τελικά; Διότι όπως αποκάλυψε ο (ιδιαίτερα ενοχλημένος από τα όσα φέρεται ότι λέει ο εργοδότης του στη συγκεκριμένη συζήτηση) Doc Rivers, αυτός και οι παίκτες του σκέφτονταν σοβαρά να μποϊκοτάρουν το ματς με το να μην κατέβουν να αγωνιστούν!


    Κανείς δεν είναι χαρούμενος για αυτά τα σχόλια. Το μποϊκοτάζ αναφέρθηκε επειδή είμαι σίγουρος ότι θα το πρότειναν 20.000 άνθρωποι. Θα μπορούσαμε να μποϊκοτάρουμε το ματς αλλά είμαι εναντίον αυτού, το ίδιο και οι παίκτες. Επιλέγουμε λοιπόν να παίξουμε” τόνισε ο προπονητής των Clippers. Αυτός που δεν πρόκειται να πατήσει το πόδι του σε αγώνα των Clippers ξανά είναι σίγουρα ο Magic Johnson. “H Cookie και εγώ δεν θα πάμε ποτέ ξανά σε αγώνα των Clippers όσο ο Donald Sterling είναι ο ιδιοκτήτης” έγραψε στο twitter ο Magic...

    "Δεν υπάρχει χώρος στο ΝΒΑ για τον Sterling"


    Ακόμα πιο επιθετικός ήταν πάντως ο LeBron James... “Δεν υπάρχει χώρος στο ΝΒΑ για τον Donald Sterling” τόνισε ο σούπερ σταρ του Miami πριν από την αναμέτρηση με τη Charlotte, φανερά ενοχλημένος. “Εάν τα σχόλια είναι αυθεντικά, είναι ανεπίτρεπτα για το ΝΒΑ. Ο κομισάριος πρέπει να κάνει κάτι για αυτό και πρέπει να είναι επιθετικός. Δεν ξέρω τι πρέπει να κάνει αλλά δεν μπορεί να υπάρχουν τέτοια σχόλια σε αυτό το πρωτάθλημα”.
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  18. #3075
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: NBA I love this game!!!

    Οντως, τραγικά σχόλια! Το καλύτερο που έχει να κάνει είναι να πουλήσει την ομάδα και να τη κάνει μ' ελαφρά!

  19. #3076
    Sad but true Το avatar του χρήστη Rena
    Εγγραφή
    08-04-2006

    Περιοχή
    Twilight zone
    Μηνύματα
    15.778
    Thanks
    15.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.455 φορές σε 5.222 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: NBA I love this game!!!

    Εγω απο την αλλη δε βλεπω κατι ρατσιστικο.

    Της ειπε οτι τι μονο που θελει ειναι να μη δημοσιοποιει φωτογραφιες με τους εραστες της και τους φερνει στους αγωνες του.

    Μπορείς να κοιμάσαι μαζί τους. Μπορείς να τους φέρνεις στο σπίτι, να κάνεις ότι θέλεις. Το μόνο που σου ζητάω είναι να μην το δημοσιοποιείς και να μην τους φέρνεις στους αγώνες μου... Μην βάζεις τον Magic Johnson στο instagram για να το δει ο κόσμος και να με παίρνουν τηλέφωνο. Και μην τον φέρνεις στους αγώνες μου”!
    Πιο πολυ για κριση ζηλειας μου κανει παρα για ρατσισμο.Θα μπορουσε να ειχε πει ονομα λευκου αντι για του Johnson και να θεωρηθει ...ταρανδος και οχι ρατσιστης.

  20. #3077
    Το avatar του χρήστη pirateeeeeee
    Εγγραφή
    21-02-2013

    Μηνύματα
    7.005
    Thanks
    3.960
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.027 φορές σε 2.533 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: NBA I love this game!!!

    εγώ απλώς να αναφέρω ότι το όνομα του κυρίου είναι από δικαστήριο και όχι το πραγματικό του.
    Το αληθινό του όνομα είναι Donald Tokowitz, καθαρά εβραικό όνομα όπως και η καταγωγή του.

    καλώς ή κακώς οι εβραικής καταγωγής έχουν μια τέτοια τάση...
    γενικά πάτνως ο συγκεκριμένος έχει και άλλες τέτοιες ιστορίες...

  21. #3078

    Εγγραφή
    01-07-2009

    Μηνύματα
    3.648
    Thanks
    1.805
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.909 φορές σε 1.167 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: NBA I love this game!!!

    Αν και ο τύπος έχει δώσει δικαιώματα και πιο παλιά, αυτή η ιστορία μου βρωμάει λίγο.

    Ισόβιος αποκλεισμός του επιβλήθηκε πάντως. [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ] το άρθρο του sport24.


  22. #3079
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: NBA I love this game!!!

    Πήραν απόφαση εντός 48 ωρών?

    Τι ξενέρωτοι αυτοί οι αμερικάνοι!

    Γιατί δεν παίρνουν παράδειγμα από τους Ελληνες?

  23. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον sirkostas για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (01-05-14), Kaine (29-04-14)

  24. #3080
    ΧΟ ΧΟ ΧΟ Το avatar του χρήστη 8PYLOS
    Εγγραφή
    01-08-2013

    Μηνύματα
    4.433
    Thanks
    2.202
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.549 φορές σε 1.565 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: NBA I love this game!!!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sirkostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήραν απόφαση εντός 48 ωρών?

    Τι ξενέρωτοι αυτοί οι αμερικάνοι!

    Γιατί δεν παίρνουν παράδειγμα από τους Ελληνες?
    Δεν έχουν καλούς δικηγόρους στο Αμέρικα να ζητάνε αναβολές...
    ...ΘΡΥΛΕ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΕ...

Σελίδα 154 από 160 ΠρώτηΠρώτη ... 54104114124134144150151152153154155156157158 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας