Σελίδα 508 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 810820830840845846847848849850450550650750850951051151251852853854855860870880890810081508 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 10.141 έως 10.160 από 38388

Θέμα: Off Topic

  1. #10141
    Το avatar του χρήστη Eleni7
    Εγγραφή
    01-01-2009

    Μηνύματα
    16.295
    Thanks
    10.440
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.774 φορές σε 5.241 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Που να το βάλω αυτό να το δουν οι άντρες; Τρεχάτε ωρέ κι είναι δύσκολες οι εποχές!!!

    Δίνει 65.000.000$ σε όποιον παντρευτεί την κόρη του



    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/599457_404739842896598_735801972_n.jpg

  2. #10142
    Το avatar του χρήστη nbqgr
    Εγγραφή
    28-04-2008

    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑ
    Μηνύματα
    20.343
    Thanks
    3.956
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 10.238 φορές σε 6.408 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panty Εμφάνιση μηνυμάτων
    τη μπύρα αδερφε!!!! το γάλα στην ηλικία μας είναι δύσπεπτο!!!!
    Αυτά είναι κυρίες και κύριοι εμπεριστατωμένη και επιστημονική απάντηση.

    Γειά σου ρε Παντελή
    Cogito ergo sum

    A member of the 6G club

  3. #10143
    Το avatar του χρήστη Coach
    Εγγραφή
    06-07-2005

    Μηνύματα
    15.295
    Thanks
    6.723
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.218 φορές σε 3.590 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Eleni7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που να το βάλω αυτό να το δουν οι άντρες; Τρεχάτε ωρέ κι είναι δύσκολες οι εποχές!!!

    Δίνει 65.000.000$ σε όποιον παντρευτεί την κόρη του



    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]


    Χμμμ ... ρε λες να αποδειχθεί χρήσιμο τελικά το μούσι που μου φόρεσε ο ππλης στο φατσαμπούκιον;

    Είναι πολλά τα λεφτά Άρη.
    Ρε γαμώτο, τι κάνω λάθος και παίρνω το 100 και βγαίνει ο Σπανούλης;

  4. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Coach για αυτό το μήνυμα:

    Eleni7 (26-09-12), kouzoulo (27-09-12)

  5. #10144
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Eleni7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που να το βάλω αυτό να το δουν οι άντρες; Τρεχάτε ωρέ κι είναι δύσκολες οι εποχές!!!

    Δίνει 65.000.000$ σε όποιον παντρευτεί την κόρη του



    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  6. #10145

    Εγγραφή
    07-08-2010

    Μηνύματα
    15.006
    Thanks
    8.634
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.322 φορές σε 3.694 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Χανιά:Υπέγραψε ο Πίου - Ο Πανακρωτηριακός πήρε...το μαύρο το πιστόλι!

    Μοιάζει απίστευτο αλλά ο 32χρονος Νιγηριανός που πρωταγωνίστησε στην επιτυχημένη διαφήμιση θα αγωνίζεται στο πρωτάθλημα!
    Τον... Πίου το "μαύρο πιστόλι" ενέταξε στο δυναμικό του ο Πανακρωτηριακός. Η ομάδα των Χανίων, η οποία αγωνίζεται στην Α' ΕΠΣ Χανίων υπέγραψε με τον πρωταγωνιστή της διάσημης διαφήμισης, ο οποίος είναι και ποδοσφαιριστής.

    Η ομάδα του Ακρωτηρίου, η οποία αγωνίζεται στην Α' ΕΠΣ Χανίων, προσκόμισε στην τοπική Ένωση όλα τα απαραίτητα έγγραφα για την έκδοση δελτίου στον Ιζούνα Ζοέλ Ανγινό, όπως είναι το κανονικό όνομα του 32χρονου Νιγηριανού.

    Εξάλλου, ο "Πίου" είναι κάτοικος των Στερνών του Ακρωτηρίου, έχει παντρευτεί με Ελληνίδα και ήδη έχει αρχίσει προπονήσεις με τη νέα ομάδα του στο γήπεδο Καθιανών, στην προσπάθεια που κάνει για την άνοδό της στο Περιφερειακό.

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]


  7. #10146
    Το avatar του χρήστη panty
    Εγγραφή
    19-09-2007

    Περιοχή
    Εδώ!
    Μηνύματα
    7.730
    Thanks
    12.502
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.188 φορές σε 3.017 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΣΤ

    Νιώθω την ανάγκη να γράψω δυο λόγια σαν αποχαιρετισμό, κάτι που οφείλω στους πολλούς καλούς φίλους που γνώρισα εδώ μέσα..
    Πριν μερικά χρόνια σε μια τυχαία αναζήτηση στο διαδίκτυο για κάποια μεταγραφή του Ολυμπιακού, έπεσα τυχαία πάνω στο RED-DNA και αμέσως κόλλησα!
    Έτυχα θερμής υποδοχής (πρώτη μου επαφή ο φίλος jojo) από πολλούς παλιούς και νέους σύγαυρους. Η σχέση με τον Σάκη και τον Πάνο άριστη και οι συναντήσεις μας αυτά τα χρόνια μαζί με τα άλλα παιδιά καταγράφηκαν στη μνήμη μου σαν σπουδαίες στιγμές.
    Μέσα κι έξω από το γήπεδο, στα “Γαυράκια”, στο Βόλο κι αλλού περάσαμε όμορφες ώρες αλλά και μέσα στο φόρουμ σε καθημερινή βάση κουβεντιάζαμε τα του θρύλου και χαβαλεδιάζαμε κερδίζοντας στιγμές ξενοιασιάς, συντροφικότητας και γέλιου.
    Ποτέ όλον αυτό τον καιρό δεν κοντραρίστηκα με κάποιον και ποτέ δεν έδωσα δικαίωμα σε κανένα για καυγά! Θεώρησα εκ προοιμίου όλους τους γράφοντες φίλους και προσπάθησα να δω τα κοινά σημεία μου με τον καθένα παρά τις διαφορές μας.
    Στην πορεία αυτή για διάφορους λόγους κάποιοι απομακρύνθηκαν(μπορώ πιο καθαρά να δω τώρα τους λόγους) αλλά κράτησα επαφή με τους περισσότερους στα δίκτυα κοινωνικής δικτύωσης.
    Η παρουσία μου τον τελευταίο καιρό δεν ήταν πολύ τακτική λόγω φόρτου εργασίας και κάποιων άλλων προσωπικών θεμάτων αλλά ο φίλος Δημήτρης (Dimace) με “ξεκούνησε” και ξαναμπήκα στους καθημερινούς γνωστούς ρυθμούς.
    Τελικά δεν ήταν να κρατήσει για πολύ!
    Σεβόμενος το φόρουμ και τον ιδιοκτήτη του, δεν θα μπω στη διαδικασία να αναλύσω τι ήταν αυτό που με έκανε να πάρω την απόφαση να αποχωρήσω. Το τελευταίο πράγμα που θα ήθελα θα ήταν να δημιουργήσω πρόβλημα σε κάτι που πραγματικά αγάπησα και που (εσφαλμένα) ένιωσα σαν (και) δικό μου κομμάτι.
    Ποστάρω στο off topic μη ξέροντας που αλλού θα μπορούσα να το κάνω κι ελπίζω να μην ενοχλεί κάποιον από τους μοδεράτορες ώστε να το σβήσει!
    Εύχομαι να είστε όλοι πάντα καλά, με πολλές πολλές ερυθρόλευκες χαρές και καλή τύχη σε ότι κι αν κάνετε.
    Ευχαριστώ για την φιλοξενία και τις στιγμές που μου χαρίσατε
    panty (κατά κόσμονΠαντελής)
    θρύλε για πάρτι σου θρύλε μαζί σου, εμείς οι άρρωστοι οι οπαδοί σου....

  8. Οι ακόλουθοι 8 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον panty για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (28-09-12), dimace (28-09-12), Dr.Red (28-09-12), Eleni7 (28-09-12), Haris1984 (28-09-12), ΜΟΥΡΑΤΗΣ (28-09-12), sk12072 (28-09-12), VALVERDES_7 (28-09-12)

  9. #10147
    Το avatar του χρήστη Dr.Red
    Εγγραφή
    24-01-2008

    Μηνύματα
    6.928
    Thanks
    5.967
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.210 φορές σε 3.267 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    file @panty
    thelw na to skefteis pali to thema.


    Μαρινάκη το τέρας το σκοτώνεις όταν είναι μικρό ακόμα....
    Το σκάνδαλο με τις κασέτες.Μπέος:«Αναρωτιέμαι σε τι κόσμο μεγαλώνω τα παιδιά μου. Ο γιος μου δεν ήθελε να πάει σχολείο»!!

  10. Οι ακόλουθοι 6 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Dr.Red για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (28-09-12), Coach (28-09-12), Eleni7 (28-09-12), Faithful (28-09-12), nbqgr (28-09-12), vasilis-thrylos7 (29-09-12)

  11. #10148
    Το avatar του χρήστη nbqgr
    Εγγραφή
    28-04-2008

    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑ
    Μηνύματα
    20.343
    Thanks
    3.956
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 10.238 φορές σε 6.408 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Dr.Red Εμφάνιση μηνυμάτων
    file @panty
    thelw na to skefteis pali to thema.
    Επ' αυξάνω
    Cogito ergo sum

    A member of the 6G club

  12. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Coach (29-09-12)

  13. #10149
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panty Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΣΤ

    Νιώθω την ανάγκη να γράψω δυο λόγια σαν αποχαιρετισμό, κάτι που οφείλω στους πολλούς καλούς φίλους που γνώρισα εδώ μέσα..
    Πριν μερικά χρόνια σε μια τυχαία αναζήτηση στο διαδίκτυο για κάποια μεταγραφή του Ολυμπιακού, έπεσα τυχαία πάνω στο RED-DNA και αμέσως κόλλησα!
    Έτυχα θερμής υποδοχής (πρώτη μου επαφή ο φίλος jojo) από πολλούς παλιούς και νέους σύγαυρους. Η σχέση με τον Σάκη και τον Πάνο άριστη και οι συναντήσεις μας αυτά τα χρόνια μαζί με τα άλλα παιδιά καταγράφηκαν στη μνήμη μου σαν σπουδαίες στιγμές.
    Μέσα κι έξω από το γήπεδο, στα “Γαυράκια”, στο Βόλο κι αλλού περάσαμε όμορφες ώρες αλλά και μέσα στο φόρουμ σε καθημερινή βάση κουβεντιάζαμε τα του θρύλου και χαβαλεδιάζαμε κερδίζοντας στιγμές ξενοιασιάς, συντροφικότητας και γέλιου.
    Ποτέ όλον αυτό τον καιρό δεν κοντραρίστηκα με κάποιον και ποτέ δεν έδωσα δικαίωμα σε κανένα για καυγά! Θεώρησα εκ προοιμίου όλους τους γράφοντες φίλους και προσπάθησα να δω τα κοινά σημεία μου με τον καθένα παρά τις διαφορές μας.
    Στην πορεία αυτή για διάφορους λόγους κάποιοι απομακρύνθηκαν(μπορώ πιο καθαρά να δω τώρα τους λόγους) αλλά κράτησα επαφή με τους περισσότερους στα δίκτυα κοινωνικής δικτύωσης.
    Η παρουσία μου τον τελευταίο καιρό δεν ήταν πολύ τακτική λόγω φόρτου εργασίας και κάποιων άλλων προσωπικών θεμάτων αλλά ο φίλος Δημήτρης (Dimace) με “ξεκούνησε” και ξαναμπήκα στους καθημερινούς γνωστούς ρυθμούς.
    Τελικά δεν ήταν να κρατήσει για πολύ!
    Σεβόμενος το φόρουμ και τον ιδιοκτήτη του, δεν θα μπω στη διαδικασία να αναλύσω τι ήταν αυτό που με έκανε να πάρω την απόφαση να αποχωρήσω. Το τελευταίο πράγμα που θα ήθελα θα ήταν να δημιουργήσω πρόβλημα σε κάτι που πραγματικά αγάπησα και που (εσφαλμένα) ένιωσα σαν (και) δικό μου κομμάτι.
    Ποστάρω στο off topic μη ξέροντας που αλλού θα μπορούσα να το κάνω κι ελπίζω να μην ενοχλεί κάποιον από τους μοδεράτορες ώστε να το σβήσει!
    Εύχομαι να είστε όλοι πάντα καλά, με πολλές πολλές ερυθρόλευκες χαρές και καλή τύχη σε ότι κι αν κάνετε.
    Ευχαριστώ για την φιλοξενία και τις στιγμές που μου χαρίσατε
    panty (κατά κόσμονΠαντελής)
    Πολύ λυπηρό...

    Στη ζωή μου έμαθα (παρότι στη Γερμανία αυτό δεν έχει πέραση) να κοιτώ ανθρώπους και όχι κανόνες.
    Και ο Παντελής είναι πραγματικά υπέροχος άνθρωπος, τον οποίο, χωρίς να τον έχω ακόμα γνωρίσει προσωπικά,
    εκτιμώ και αγαπώ, για τους τρόπους και το ήθος του. Αυτός ήταν ο λόγος που τον πίεσα να (ξανα)έρθει στην ωραία
    μας παρέα, καθώς πίστευα πως έχει να προσθέσει σε αυτήν.

    Δυστυχώς τα πράγματα δεν εξελίχθηκαν πολύ καλά και ο Παντελής αποχωρεί για ένα λάθος (το λέω έτσι γιατί
    θέλω να το χρεωθώ εγώ) το οποίο δεν μπορεί να του καταλογιστεί. Ειλικρινά, αν ήξερα τι τροπή θα έπαιρνε το θέμα
    δεν θα άνοιγα θρεντ, όχι για σεξ, αλλά ούτε για μπιρίμπα.

    Επωμιζόμενος λοιπόν την ευθύνη του ατυχούς συμβάντος (καταστρατήγηση κανόνων φόρουμ, ηθική πρόκληση,
    κριτική στο τιμ κλπ) υπόσχομαι να είμαι ιδιαίτερα προσεκτικός στο μέλλον, περιορίζοντας στο ελάχιστο την συμμετοχή
    μου, προκειμένου να αποφύγω νέα παραπτώματα. (η παρέα σας είναι πολύ καλή για να την αποστερηθώ εντελώς)

    Κλείνοντας, θέλω να ζητήσω συγγνώμη για την αναστάτωση από τον κύριο (edit by Admin), τον φίλο Σάκη (που διέκοψε
    τις ασχολίες του εξαιτίας μου), την αγαπητή Ελευθερία (για την έλλειψη κατανόησης) τον Γιώργο και τον αγαπητό
    μου Νίκο, που και αυτόν για λίγο τον απασχόλησα.

    Με πολλή αγάπη,

    Δημήτρης.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimace : 28-09-12 στις 16:02

  14. #10150
    Το avatar του χρήστη Coach
    Εγγραφή
    06-07-2005

    Μηνύματα
    15.295
    Thanks
    6.723
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.218 φορές σε 3.590 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ λυπηρό...

    Στη ζωή μου έμαθα (παρότι στη Γερμανία αυτό δεν έχει πέραση) να κοιτώ ανθρώπους και όχι κανόνες.
    Και ο Παντελής είναι πραγματικά υπέροχος άνθρωπος, τον οποίο, χωρίς να τον έχω ακόμα γνωρίσει προσωπικά,
    εκτιμώ και αγαπώ, για τους τρόπους και το ήθος του. Αυτός ήταν ο λόγος που τον πίεσα να (ξανα)έρθει στην ωραία
    μας παρέα, καθώς πίστευα πως έχει να προσθέσει σε αυτήν.

    Δυστυχώς τα πράγματα δεν εξελίχθηκαν πολύ καλά και ο Παντελής αποχωρεί για ένα λάθος (το λέω έτσι γιατί
    θέλω να το χρεωθώ εγώ) το οποίο δεν μπορεί να του καταλογιστεί. Ειλικρινά, αν ήξερα τι τροπή θα έπαιρνε το θέμα
    δεν θα άνοιγα θρεντ, όχι για σεξ, αλλά ούτε για μπιρίμπα.

    Επωμιζόμενος λοιπόν την ευθύνη του ατυχούς συμβάντος (καταστρατήγηση κανόνων φόρουμ, ηθική πρόκληση,
    κριτική στο τιμ κλπ) υπόσχομαι να είμαι ιδιαίτερα προσεκτικός στο μέλλον, περιορίζοντας στο ελάχιστο την συμμετοχή
    μου, προκειμένου να αποφύγω νέα παραπτώματα. (η παρέα σας είναι πολύ καλή για να την αποστερηθώ εντελώς)

    Κλείνοντας, θέλω να ζητήσω συγγνώμη για την αναστάτωση από τον κύριο (edit by Admin), τον φίλο Σάκη (που διέκοψε
    τις ασχολίες του εξαιτίας μου), την αγαπητή Ελευθερία (για την έλλειψη κατανόησης) τον Γιώργο και τον αγαπητό
    μου Νίκο, που και αυτόν για λίγο τον απασχόλησα.

    Με πολύ αγάπη,

    Δημήτρης.
    Χθες προσκύναγες τον Παντελή που άνοιξε δεύτερο & τρίτο thread με τον ίδιο τίτλο και έριχνες λάδι στη φωτιά ... σήμερα λυπάσαι και ζητάς ειρωνικές συγνώμες; Μάλιστα...

    Θα έλεγα πώς το χαρακτηρίζω αυτό αλλά επειδή δεν είναι δικό μου το μαγαζί και δεν είμαι του πολύ ευγενικού ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ, το προσπερνάω.

    Η ουσία είναι μία και τα πολλά λόγια άσκοπα ... Παραιτήσου εσύ και βρες τρόπο να μείνει ο Παντελής.

    Όλοι δικαιούνται μια στιγμή ... και δύο μην πω ... εκνευρισμού ... ο Παντελής ποτέ δεν προκάλεσε κανέναν και το κυριότερο ... δεν έχει κατακλύσει το φόρουμ με χαζοκαμάκια σε διάσπαρτα thread.

    Η παρέα μας είναι πολύ καλή για να την αποστερηθείς εντελώς ... αλλά σε αυτήν πάνω από 5 χρόνια ανήκει ο Παντελής και σήμερα ... για ένα thread που άνοιξες εσύ ... θα μείνει μείον ένα παλιό μέλος που ΠΟΤΕ δεν έχει ενοχλήσει κανέναν.

    Και όποιος κατάλαβε κατάλαβε που λέει ο Πάνος. Πάνος εεεεε; Το επαναλαμβάνω ... για να μην το γυρίσουμε στον κος, κα και στους πληθυντικούς "ευγενείας" πάλι.


    υ.γ. Από τα λίγα βασικά ελληνικά που γνωρίζω... το πολύ ... όταν ακολουθεί ουσιαστικό θηλυκού γένους γράφεται ΠΟΛΛΗ ... με πολλή αγάπη ... ναι;
    Ρε γαμώτο, τι κάνω λάθος και παίρνω το 100 και βγαίνει ο Σπανούλης;

  15. #10151
    Το avatar του χρήστη DaRkSaGa79
    Εγγραφή
    12-03-2008

    Μηνύματα
    13.174
    Thanks
    3.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 10.887 φορές σε 5.182 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Yποτιθεται οτι αυτο το ρημαδι το φορουμ προσφερεται για να μπορουμε να εκτονωθουμε απο τα σοβαρα τα οποια απασχολουν ολους μας. Αυτο ισχυε παντα, ποσο μαλλον τωρα που γαμιεται το συμπαν. Επισης κολλητοι απο εδω μεσα ειναι ελαχιστοι με ελαχιστους. Ο μπουσουλας ειναι καποια κοινα που εχουμε. Αν δεν υποστηριζαμε την ιδια ομαδα δεν θα βρισκομασταν ουτε θα γνωριζομασταν ποτε. Δεν υπαρχει φασιζουσα διαχειριση του φορουμ (εδω διαφωνω καθετα με τον Παντελη) αυτο δεν σημαινει ωστοσο οτι μπορουμε να πηγαινουμε και στο αλλο ακρο, να κανουμε αυθαιρετα ο,τι γουσταρουμε με επιχειρηματα την ηλικια μας, τον χρονο παραμονης στο φορουμ κλπ. Οι κανονες παραμενουν. Οπως επισης ισχυουν και κανονες ατυποι για παραδειγμα της αισθητικης η οποια εχει υποκειμενικα κριτηρια για τον καθεναν μας...

    Απο την στιγμη που κλειδωνει ενα θρεντ κλειδωνει για καποιον λογο, δεν κλειδωνει διοτι ετσι του καρφωθηκε του mod. Αν δεν ξεκαθαριστηκε ο λογος για τον οποιον κλειδωσε σαφως και ειναι ενας λαθος χειρισμος, οπως επισης λαθος ειναι (και εριστικο) να ανοιγουν στο καπακι ιδια θρεντ...Το λυπηρο ειναι οτι το ζωναρι ειναι λυμενο για καυγα ανα πασα στιγμη ενω εδω μεσα επαναλαμβανω θα επρεπε να ειναι ακριβως αναποδα η κατασταση..
    Ας δοθουν αμοιβαιες εξηγησεις, χωρις συγνωμες και δραματα και ας προχωρησουμε αγαπημενα (διαδικτυακα). Ο λογος που απεχω απο το φορουμ τον περισσοτερο καιρο ειναι διοτι εχει χαθει προ πολλου το κλιμα της παρεας που υπηρχε. Εχει γινει σαν μπουντρουμι πια.. Σε τελικη αναλυση ας σταματησουμε να λεμε μαλακα τον Πανο (ακουσια αυτο κανουμε) για τα λεφτα που σκαει την ωρα που κι αυτος εχει τα δικα του τρεξιματα.

    ΥΓ. Παντελη μεινε, ειμαι σιγουρος πως καταννοεις οτι πηρε πολυ μεγαλυτερη εκταση το θεμα απο αυτη που του αξιζε.
    ΥΓ. Να πατε να χεστειτε ολοι σας
    *****8.23*****

  16. Οι ακόλουθοι 7 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον DaRkSaGa79 για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (28-09-12), dimace (28-09-12), Du3lisT (28-09-12), ILIAS-KORLEONE <<JESUS>> (28-09-12), panahs7 (28-09-12), Rena (28-09-12), VALVERDES_7 (28-09-12)

  17. #10152
    Το avatar του χρήστη consigliere
    Εγγραφή
    12-11-2007

    Μηνύματα
    9.701
    Thanks
    14.667
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.633 φορές σε 4.090 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Χάνουμε το μέτρο και την μπάλα ενίοτε ρε γμτ κι είναι κρίμα.

    Άσ'το το ρημάδι να πάει να μαμηθεί..., σιγά τ'αυγά μωρέ. Κρίμα είναι.
    (Αυτό προς όλους, χωρίς βερμπαλισμούς και πολλά πολλά)

    Κατά τα άλλα, απλή παρατήρηση κάνω, με κάθε αποχώρηση/αποστασιοποίηση, δυστυχώς το περιβάλλον φτωχαίνει. Πολύ περισσότερο εν προκειμένω.

    Και πάλι: κρίμα είναι.
    ... there's no such thing as "too much"...

  18. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    VALVERDES_7 (28-09-12)

  19. #10153
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΟΣΦΠ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χθες προσκύναγες τον Παντελή που άνοιξε δεύτερο & τρίτο thread με τον ίδιο τίτλο και έριχνες λάδι στη φωτιά ... σήμερα λυπάσαι και ζητάς ειρωνικές συγνώμες; Μάλιστα...

    Θα έλεγα πώς το χαρακτηρίζω αυτό αλλά επειδή δεν είναι δικό μου το μαγαζί και δεν είμαι του πολύ ευγενικού ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ, το προσπερνάω.

    Η ουσία είναι μία και τα πολλά λόγια άσκοπα ... Παραιτήσου εσύ και βρες τρόπο να μείνει ο Παντελής.

    Όλοι δικαιούνται μια στιγμή ... και δύο μην πω ... εκνευρισμού ... ο Παντελής ποτέ δεν προκάλεσε κανέναν και το κυριότερο ... δεν έχει κατακλύσει το φόρουμ με χαζοκαμάκια σε διάσπαρτα thread.

    Η παρέα μας είναι πολύ καλή για να την αποστερηθείς εντελώς ... αλλά σε αυτήν πάνω από 5 χρόνια ανήκει ο Παντελής και σήμερα ... για ένα thread που άνοιξες εσύ ... θα μείνει μείον ένα παλιό μέλος που ΠΟΤΕ δεν έχει ενοχλήσει κανέναν.

    Και όποιος κατάλαβε κατάλαβε που λέει ο Πάνος. Πάνος εεεεε; Το επαναλαμβάνω ... για να μην το γυρίσουμε στον κος, κα και στους πληθυντικούς "ευγενείας" πάλι.


    υ.γ. Από τα λίγα βασικά ελληνικά που γνωρίζω... το πολύ ... όταν ακολουθεί ουσιαστικό θηλυκού γένους γράφεται ΠΟΛΛΗ ... με πολλή αγάπη ... ναι;
    sa

    Έχεις δίκιο. Το διόρθωσα...

    Όσο για τον Παντελή, φυσικά θα προσπαθήσω να έρθει και πάλι στο φόρουμ, όπως ακριβώς έκαμα και στο παρελθόν, όταν και πάλι είχε σταματήσει να γράφει.

    Πάντως εγώ, όταν κλειδώθηκε το αρχικό θρεντ, δεν έκαμα απολύτως τίποτα, ούτε
    ζήτησα εξηγήσεις από κανέναν (εκτός από ένα πμ στον Νίκο) Ο Παντελής, ο οποίος
    είναι κάποιας ηλικίας και δεν σηκώνει από υποδείξεις, ούτε από εμένα, ούτε από κάποιον
    άλλο, μόνος του πήρε την πρωτοβουλία να ανοίξει νέο θρεντ με το αυτό περιεχόμενο.
    Βρήκα, όντως, την κίνησή του χιουμοριστική και την επιδοκίμασα. Πιστεύω πως το έκανε
    γιατί δεν φαντάζονταν (ως παλιός στο φόρουμ) πως θα είχε την ίδια αντιμετώπιση με μένα (κι εγώ βέβαια έχω τρία χρόνια εδώ μέσα αλλά το αφήνω στην άκρη). Γι αυτό,
    όταν κλειδώθηκε το δεύτερο θρεντ, άνοιξε και τρίτο. Και το έκανε γιατί ΚΑΝΕΙΣ δεν του
    είπε τον λόγο.
    Θα είχαν, λοιπόν, βάση όσα γράφεις, αν εγώ είχα δημιουργήσει κάποιο θέμα όταν κλείδωσε το θρεντ μου και εξ αιτίας τούτου ο Παντελής παρακινήθηκε και έκανε ότι έκανε. (θα ήθελα, αν ήταν δυνατό η Ελευθερία ή ο Γιώργος να πουν αν τους ενόχλησα. Δεν με ένοιαξε καθόλου και αυτό είναι πασιφανές) Αντέδρασα ΜΟΝΟ όταν για δεύτερη φορά κλείδωσε το θρεντ του Παντελή και, πιστεύω, ήρεμα και γενικόλογα.
    Για το "καμάκι" πάλι δεν έχω να πω κάτι. Έχω ευχαριστήσει τόσες φορές την Ελένη (με αυτήν κάνω τα αστεία μου, τα οποία, ναι! μπορεί να μην είναι ιδιαίτερα επιτυχημένα) για
    την υπομονή της να με ανέχεται και να μην με στέλνει στο διάολο. Αν κάποιος τώρα είδε
    άλλα πράματα πίσω από αυτούς τους διαλόγους, (δυο χρόνια παλιά υπόθεση είναι αυτή) τι να πω.
    Όσο για το "κύριος" στον Παναγιώτη δεν ήταν ειρωνεία. Δεν μπορεί κάποιος να πληρώνει
    (με χρήμα και εργασία) για κάτι και από το τίποτα να έρχεται ο Δημήτρης (ας θεωρήσουμε, πως παρά τα όσα έγραψα παραπάνω, εξακολουθείς εσύ ή κάποιοι άλλοι να μου δίνετε άδικο) και να σου χαλάει το μαγαζί. (γι' αυτό άλλωστε τα υπόλοιπα παιδιά δεν τα προσφώνησα "ειρωνικά", όπως τον αντμιν...)
    Αν κάτι από αυτά που μόλις έγραψα είναι ψευδές ή ανακριβές θα δεχθώ κριτική και φυσικά θα αναγκαστώ να ζητήσω και πάλι συγγνώμη.

    Αυτά ως προς αυτά.

  20. #10154
    Το avatar του χρήστη Nikolaos_Kokkinos
    Εγγραφή
    03-07-2009

    Περιοχή
    Σειριος Α'
    Μηνύματα
    14.014
    Thanks
    5.866
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.669 φορές σε 4.954 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Εχω μεινει αναυδος με ολα αυτα που διαβαζω και με την εκταση που πηρε το θεμα...
    ''Εάν αποσυνθέσεις την Ελλάδα, στο τέλος θα δεις να σου απομένουν μια ελιά, ένα αμπέλι κι ένα καράβι. Που σημαίνει: με άλλα τόσα την ξαναφτιάχνεις.'' - Οδυσσέας Ελύτης

  21. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Nikolaos_Kokkinos για αυτό το μήνυμα:

    Eleni7 (28-09-12), kouzoulo (28-09-12), panahs7 (28-09-12), VALVERDES_7 (28-09-12)

  22. #10155
    Νερόμιλος Το avatar του χρήστη kouzoulo
    Εγγραφή
    13-02-2007

    Μηνύματα
    18.871
    Thanks
    13.442
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.907 φορές σε 5.427 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Εγώ δεν έχω να προσθέσω κάτι. Ό,τι είχα να πω το είπα στον Παντελή. Πάντως δεν είναι και πολύ ευγενικό να μιλάει κάποιος εκ μέρους κάποιου άλλου.

    Επίσης να ενημερώσω για όποιον δεν γνωρίζει πως οι moderators σε ένα φόρουμ είναι αυτοί που συντονίζουν την κουβέντα όλων των μελών και όχι μόνο των μικροτέρων τους. Και δεν είναι σπόντα για τον Παντελή αυτό αλλά για σένα Δημήτρη γιατί είναι η δεύτερη φορά που επικαλείσαι αυτό το πράγμα. Εκτός και αν εμμέσως μας λες να παραιτηθούμε για να αναλάβουν οι γηραιότεροι.
    Βάζελε. Εσύ φίλε βάζελε που κρυφά με διαβάζεις. Μην ντρέπεσαι που έχασες. Συμβαίνουν αυτά. Να ντρέπεσαι που υπάρχεις.

  23. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον kouzoulo για αυτό το μήνυμα:

    Du3lisT (28-09-12), IERO (28-09-12)

  24. #10156
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kouzoulo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δεν έχω να προσθέσω κάτι. Ό,τι είχα να πω το είπα στον Παντελή. Πάντως δεν είναι και πολύ ευγενικό να μιλάει κάποιος εκ μέρους κάποιου άλλου.

    Επίσης να ενημερώσω για όποιον δεν γνωρίζει πως οι moderators σε ένα φόρουμ είναι αυτοί που συντονίζουν την κουβέντα όλων των μελών και όχι μόνο των μικροτέρων τους. Και δεν είναι σπόντα για τον Παντελή αυτό αλλά για σένα Δημήτρη γιατί είναι η δεύτερη φορά που επικαλείσαι αυτό το πράγμα. Εκτός και αν εμμέσως μας λες να παραιτηθούμε για να αναλάβουν οι γηραιότεροι.
    Όχι! Δεν ασχολούμαι με διαδικαστικά θέματα. Εγώ ρώτησα αν ενόχλησα κάποιον όταν κλειδώθηκε
    το δικό μου θρεντ. Αυτό που απεδέχθην είναι πως μου ΑΡΕΣΕ η ενέργεια του Παντελή να ανοίξει νέο
    και την επιδοκίμασα. Και αυτό, όχι για να την πω στο τίμ (αν ήταν έτσι θα το έκανα όταν έκλεισε το
    δικό μου) αλλά γιατί βρήκα την κίνηση χαριστωμένη και θαρραλέα.

    *πάω για ξεκούραση και τρία γκολάκια αύριο.

  25. #10157
    Νερόμιλος Το avatar του χρήστη kouzoulo
    Εγγραφή
    13-02-2007

    Μηνύματα
    18.871
    Thanks
    13.442
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.907 φορές σε 5.427 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι! Δεν ασχολούμαι με διαδικαστικά θέματα. Εγώ ρώτησα αν ενόχλησα κάποιον όταν κλειδώθηκε
    το δικό μου θρεντ. Αυτό που απεδέχθην είναι πως μου ΑΡΕΣΕ η ενέργεια του Παντελή να ανοίξει νέο
    και την επιδοκίμασα. Και αυτό, όχι για να την πω στο τίμ (αν ήταν έτσι θα το έκανα όταν έκλεισε το
    δικό μου) αλλά γιατί βρήκα την κίνηση χαριστωμένη και θαρραλέα.

    *πάω για ξεκούραση και τρία γκολάκια αύριο.
    Ναι... βέβαια δεν έχει σχέση με το ποστ στο οποίο κάνεις παράθεση όλο αυτό που έγραψες πλην της μισής σειράς στην αρχή.
    Βάζελε. Εσύ φίλε βάζελε που κρυφά με διαβάζεις. Μην ντρέπεσαι που έχασες. Συμβαίνουν αυτά. Να ντρέπεσαι που υπάρχεις.

  26. #10158
    Το avatar του χρήστη Eleni7
    Εγγραφή
    01-01-2009

    Μηνύματα
    16.295
    Thanks
    10.440
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.774 φορές σε 5.241 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Τι έγινε ρε παιδιά; Έλειψα μια μέρα για καλό και πλάκωσε το κακό....

    Στενοχωρήθηκα πάρα πολύ με όλο αυτό...Είναι κρίμα...
    Παντελή μου είσαι υπέροχος άνθρωπος και αυτό το ξέρει όποιος σε έχει γνωρίσει από κοντά αλλά ακόμη και μόνο μέσα
    από το φόρουμ...Μη μας στερείς από την έστω και διαδυκτιακή παρουσία σου...
    Εγώ έχω σκάσει, όπως πολλοί άλλοι εδώ μέσα πιστεύω....
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/599457_404739842896598_735801972_n.jpg

  27. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    ΜΟΥΡΑΤΗΣ (01-10-12)

  28. #10159
    Το avatar του χρήστη IERO
    Εγγραφή
    12-12-2004

    Περιοχή
    Γκόντορ, Μέση Γη (Σε απευθείας μετάδοση από τη Gandalf SAT)
    Μηνύματα
    11.070
    Thanks
    6.852
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.303 φορές σε 1.959 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Ούτε εγώ έχω να πω κάτι παραπάνω από το πμ που έστειλα στον Παντελή. Το θρεντ κλείδωσε αποκλειστικά και μόνο μέχρι να ξεκαθαριστεί αν είχε λόγο ύπαρξης στο φόρουμ συν ότι ο τίτλος του ήταν προσβλητικός. Κρίθηκε ακατάλληλο και παρέμεινε κλειδωμένο. Αν κρινόταν κατάλληλο, το θέμα θα άνοιγε και η κουβέντα θα συνεχιζόταν κανονικά.

    Η Ελευθερία δε φταίει σε τίποτα και εγώ δε μπαίνω "μόνο Χριστούγεννα και Πάσχα" όπως ειπώθηκε. Αν κάποιος διαφωνεί με κάποια απόφαση των moderators, μπορεί κάλλιστα να επικοινωνήσει με πμ και να εκφράσει την αντίρρησή του, όπως έχει γίνει και στο παρελθόν. Όσοι μας γνωρίζουν ξέρουν ότι δεν είμαστε ούτε αδιάλλακτοι, ούτε αυταρχικοί. Αν όμως τίθεται το θέμα ότι σε κάποιον δεν αρέσουν οι φάτσες μας ή η ηλικία μας, η πόρτα είναι ανοιχτή και τα σκυλιά δεμένα.

    Στο μόνο πράγμα που έχουμε ευθύνη είναι το ότι έχουμε περιορίσει κατά πολύ τις παρεμβάσεις μας στο φόρουμ, οπότε είναι λογικό το αυτονόητο να φαίνεται αυστηρό, δεν είναι όμως.
    Από την πλευρά μου, υπόσχομαι ότι αυτή μου η συμπεριφορά θα αλλάξει και ελπίζω το παλιό καλό φόρουμ να ξαναγυρίσει.

  29. #10160
    Το avatar του χρήστη Dr.Red
    Εγγραφή
    24-01-2008

    Μηνύματα
    6.928
    Thanks
    5.967
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.210 φορές σε 3.267 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    στηρίζω το forum ακόμα και να μείνω μονος μου,και τσακώνομαι με τον εαυτόν μου.
    Πίσω από τα γράμματα βρίσκονται άνθρωποι που μου αρέσουν,άνθρωποι με άποψη.
    Το forum με συνδέει με την Ελλάδα.
    Προσωπικά γνωρίζω μονο τον Παντελή και θέλω να γυρίσει.
    Τα παιδιά κάνουν καλή δουλειά στο forum.
    Και ο Πάνος το πληρώνει.Έτσι απλά χωρίς να ζητάει από εμάς τίποτα,..τίποτα απολύτως.Γνωρίζετε πολλούς τέτοιους σήμερον τη μέρα.Εγώ κανέναν.
    Τα έχω πάρει έχω στεναχωρηθεί.
    Δεν κλαψωμουνιάζω ...μην βάζετε thanks please.


    Μαρινάκη το τέρας το σκοτώνεις όταν είναι μικρό ακόμα....
    Το σκάνδαλο με τις κασέτες.Μπέος:«Αναρωτιέμαι σε τι κόσμο μεγαλώνω τα παιδιά μου. Ο γιος μου δεν ήθελε να πάει σχολείο»!!

Σελίδα 508 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 810820830840845846847848849850450550650750850951051151251852853854855860870880890810081508 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας