Σελίδα 1585 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 585108511851285138514851535154515551565157515811582158315841585158615871588158915951605161516251635168517851885 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 31.681 έως 31.700 από 38388

Θέμα: Off Topic

  1. #31681
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Ενα απο τα αγαπημενα ποιηματα μου, παντα επικαιρο


    "Χωρίς περίσκεψιν, χωρίς λύπην, χωρίς αιδώ
    μεγάλα κΆ υψηλά τριγύρω μου έκτισαν τείχη.

    Και κάθομαι και απελπίζομαι τώρα εδώ.
    ¶λλο δεν σκέπτομαι: τον νουν μου τρώγει αυτή η τύχη·

    διότι πράγματα πολλά έξω να κάμω είχον.
    A όταν έκτιζαν τα τείχη πώς να μην προσέξω.

    Aλλά δεν άκουσα ποτέ κρότον κτιστών ή ήχον.
    Aνεπαισθήτως μΆ έκλεισαν από τον κόσμον έξω."


    Θεος Καβαφης
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  2. #31682
    Το avatar του χρήστη Αερικό7
    Εγγραφή
    27-10-2018

    Μηνύματα
    1.157
    Thanks
    230
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 528 φορές σε 346 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Δεν είναι υγιές να πανηγυρίζουμε τις παγκόσμιες επιτυχίες ενός παλικαριού σε ένα ατομικό άθλημα(που μπορεί να στείλει και άλλα παιδιά προς εκεί) χωρίς φανατισμούς, χωρίς βία, χωρίς στρατιωτάκια, χωρίς πληρωμένους δημοσιογράφους, χωρίς μεγαλοπαράγοντες, χωρίς διαπλοκή.

    Εδώ κολλάει το ΕΛΛΑΔΑ 2019

  3. #31683
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Αερικό7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι υγιές να πανηγυρίζουμε τις παγκόσμιες επιτυχίες ενός παλικαριού σε ένα ατομικό άθλημα(που μπορεί να στείλει και άλλα παιδιά προς εκεί) χωρίς φανατισμούς, χωρίς βία, χωρίς στρατιωτάκια, χωρίς πληρωμένους δημοσιογράφους, χωρίς μεγαλοπαράγοντες, χωρίς διαπλοκή.

    Εδώ κολλάει το ΕΛΛΑΔΑ 2019
    Εσυ καταλαβες οτι δεν ειναι υγιες? Αυτο λεμε? Αυτο καταλαβες?


    Ελλαδα 2019
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  4. #31684
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Μπράβο στο παιδί για την επιτυχία αλλά τέννις δεν βλέπω ούτε με λεφτά,20 ώρες σερί να χω κοιμηθεί αν με βάλεις να δω τέννις στο δίλεπτο με χει ξαναπάρει ο ύπνος.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  5. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    celticfrost (22-01-19)

  6. #31685
    Το avatar του χρήστη Αερικό7
    Εγγραφή
    27-10-2018

    Μηνύματα
    1.157
    Thanks
    230
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 528 φορές σε 346 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από celticfrost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσυ καταλαβες οτι δεν ειναι υγιες? Αυτο λεμε? Αυτο καταλαβες?


    Ελλαδα 2019
    Οταν σε φόρουμ του Ολυμπιακού, που κατά πλειοψηφία ασχολούμαστε και παίρνουμε χαρές ή λύπες με το ποδόσφαιρο στη σημερινή του μορφή,
    νομίζω ότι είναι υποκρισία να κατακρίνουμε όσους χάιρονται με τις επιτυχίες ενός παιδιού σε ένα άθλημα που είναι το ακριβώς αντίθετο από όσα πρεσβεύει το σημερινό ποδόσφαιρο.
    Οπότε ναι, αυτό κατάλαβα.

  7. #31686
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Αερικό7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν σε φόρουμ του Ολυμπιακού, που κατά πλειοψηφία ασχολούμαστε και παίρνουμε χαρές ή λύπες με το ποδόσφαιρο στη σημερινή του μορφή,
    νομίζω ότι είναι υποκρισία να κατακρίνουμε όσους χάιρονται με τις επιτυχίες ενός παιδιού σε ένα άθλημα που είναι το ακριβώς αντίθετο από όσα πρεσβεύει το σημερινό ποδόσφαιρο.
    Οπότε ναι, αυτό κατάλαβα.
    Ελλαδα 2019
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  8. #31687
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Αερικό7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν σε φόρουμ του Ολυμπιακού, που κατά πλειοψηφία ασχολούμαστε και παίρνουμε χαρές ή λύπες με το ποδόσφαιρο στη σημερινή του μορφή,
    νομίζω ότι είναι υποκρισία να κατακρίνουμε όσους χάιρονται με τις επιτυχίες ενός παιδιού σε ένα άθλημα που είναι το ακριβώς αντίθετο από όσα πρεσβεύει το σημερινό ποδόσφαιρο.
    Οπότε ναι, αυτό κατάλαβα.
    Τύπε, μάλλον το έχεις παρεξηγήσει τί λέμε... Δε είναι ότι δε χαιρόμαστε με τις επιτυχίες του κάθε Τσιτσιπά. Μπράβο πολλά στον νεανία τύπο, πολύ καλός κι έτσι. Αλλά το να το αναγάγουμε σε εθνικό θέμα, να είμαστε υπερήφανοι γιατί έχουμε την ίδια υπηκοοτητα με αυτόν είναι ένα ιδιαίτερο χαρακτηριστικό του νεοέλληνα που κορδώνεται σα γύφτικο σκεπάρνι επειδή... ο Τσιτσιπάς κέρδισε. Ο Τσιτσιπάς κέρδισε γιατί το παιδί έχει χύσει πολλά κιλά ιδρώτα να γίνει καλύτερος, δεν τον βοήθησε κανείς και δεν είναι προϊόν της Ελλάδας και της ελληνικής αθλητικής παιδείας γιατί... δεν υπάρχει κάτι τέτοιο. Φωτεινά παραδείγματα όπως αυτός, ο Πετρούνιας και άλλοι μοναχικοί καβαλάρηδες, είναι εξαιρέσεις σε έναν ζοφερό κανόνα. Και φυσικά δεν εκπροσωπεί κανέναν πέρα από τον εαυτό του. Χίλια μπράβο, εγώ έχω εντυπωσιαστεί από τον αθλητή αλλά όχι. Δε θα τρελαθώ ως Ελληνας που τους γαμάμε όλους κι έτσι...
    There is a Dude in town

  9. Οι ακόλουθοι 6 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον The Dude για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (22-01-19), celticfrost (22-01-19), drizzt (22-01-19), Rena (22-01-19), sabar77 (22-01-19), voskos_7 (22-01-19)

  10. #31688
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τύπε, μάλλον το έχεις παρεξηγήσει τί λέμε... Δε είναι ότι δε χαιρόμαστε με τις επιτυχίες του κάθε Τσιτσιπά. Μπράβο πολλά στον νεανία τύπο, πολύ καλός κι έτσι. Αλλά το να το αναγάγουμε σε εθνικό θέμα, να είμαστε υπερήφανοι γιατί έχουμε την ίδια υπηκοοτητα με αυτόν είναι ένα ιδιαίτερο χαρακτηριστικό του νεοέλληνα που κορδώνεται σα γύφτικο σκεπάρνι επειδή... ο Τσιτσιπάς κέρδισε. Ο Τσιτσιπάς κέρδισε γιατί το παιδί έχει χύσει πολλά κιλά ιδρώτα να γίνει καλύτερος, δεν τον βοήθησε κανείς και δεν είναι προϊόν της Ελλάδας και της ελληνικής αθλητικής παιδείας γιατί... δεν υπάρχει κάτι τέτοιο. Φωτεινά παραδείγματα όπως αυτός, ο Πετρούνιας και άλλοι μοναχικοί καβαλάρηδες, είναι εξαιρέσεις σε έναν ζοφερό κανόνα. Και φυσικά δεν εκπροσωπεί κανέναν πέρα από τον εαυτό του. Χίλια μπράβο, εγώ έχω εντυπωσιαστεί από τον αθλητή αλλά όχι. Δε θα τρελαθώ ως Ελληνας που τους γαμάμε όλους κι έτσι...
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  11. #31689
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic




    Ελλαδα 2019
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  12. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον celticfrost για αυτό το μήνυμα:

    estai (22-01-19), flessanto (27-01-19)

  13. #31690
    Το avatar του χρήστη Αερικό7
    Εγγραφή
    27-10-2018

    Μηνύματα
    1.157
    Thanks
    230
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 528 φορές σε 346 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τύπε, μάλλον το έχεις παρεξηγήσει τί λέμε... Δε είναι ότι δε χαιρόμαστε με τις επιτυχίες του κάθε Τσιτσιπά. Μπράβο πολλά στον νεανία τύπο, πολύ καλός κι έτσι. Αλλά το να το αναγάγουμε σε εθνικό θέμα, να είμαστε υπερήφανοι γιατί έχουμε την ίδια υπηκοοτητα με αυτόν είναι ένα ιδιαίτερο χαρακτηριστικό του νεοέλληνα που κορδώνεται σα γύφτικο σκεπάρνι επειδή... ο Τσιτσιπάς κέρδισε. Ο Τσιτσιπάς κέρδισε γιατί το παιδί έχει χύσει πολλά κιλά ιδρώτα να γίνει καλύτερος, δεν τον βοήθησε κανείς και δεν είναι προϊόν της Ελλάδας και της ελληνικής αθλητικής παιδείας γιατί... δεν υπάρχει κάτι τέτοιο. Φωτεινά παραδείγματα όπως αυτός, ο Πετρούνιας και άλλοι μοναχικοί καβαλάρηδες, είναι εξαιρέσεις σε έναν ζοφερό κανόνα. Και φυσικά δεν εκπροσωπεί κανέναν πέρα από τον εαυτό του. Χίλια μπράβο, εγώ έχω εντυπωσιαστεί από τον αθλητή αλλά όχι. Δε θα τρελαθώ ως Ελληνας που τους γαμάμε όλους κι έτσι...
    Ακριβώς επειδή δυστυχώς είναι φωτεινά παραδείγματα και εξαιρέσεις, εγώ τους βλέπω ως παράδειγμα προς μίμηση και ως πρότυπο προς τη νεολαία μας και έτσι να τους προβάλουν. Το αν κάποιοι ζορίζονται επειδή αυτοί ειναι Έλληνες και κάποιοι μπαρμπάδες μπορεί να φουσκώνουν γεμάτοι εθνική υπερηφανεια, είναι δικό τους θέμα.
    Εδώ μιλάνε τα γεγονότα,με πολλή δουλειά πάνω στο ταλέντο που έχει ο καθένας, μπορεί να πάει μπροστά.
    Αλλιώς ας γίνει κομματικό σκυλάκι για καμία θέση.
    Εγώ αυτό βλέπω και αυτό θέλω να προβάλω.Μόνο θετικά υπάρχουν με τις νίκες, στο υψηλότερο επίπεδο, του Τσιτσιπά.

  14. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Αερικό7 για αυτό το μήνυμα:

    Gtakis (22-01-19), The Dude (22-01-19)

  15. #31691
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.154
    Thanks
    24.328
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.711 φορές σε 17.752 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Τελείως μεταξύ μας και δε ντρέπομαι που το γράφω, εγώ , τον Τσιτσιπά, τον έμαθα από ένα meme, που ρωτούσε η γιαγιά το εγγόνι, ποιός είναι αυτός με τη μυγοσκοτώστρα...
    Και θα συνεχίσω να παρακολουθώ την πορεία του από δημοσιεύματα: Εύχομαι το παιδί να κατακτήσει το σύμπαν και να πατάει κάτω και αθλητές άλλων διαστάσεων, αλλά θα συνεχίσω να αγνοώ το τί γίνεται στο τέννις και θα συνεχίσω να ντρέπομαι, όταν κάνουμε τα γήπεδα αυτού του αθλήματος πιστά αντίγραφα αντίστοιχων ομαδικών αθλημάτων. Σαν αθλητές, μπορεί να υπάρχει κάτι να δώσει αυτή η χώρα, άμεσα ή έμμεσα. Σα θεατές, είμαστε η ντροπή του είδους.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  16. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον voskos_7 για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (22-01-19), sabar77 (22-01-19), The Dude (22-01-19)

  17. #31692
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Αερικό7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβώς επειδή δυστυχώς είναι φωτεινά παραδείγματα και εξαιρέσεις, εγώ τους βλέπω ως παράδειγμα προς μίμηση και ως πρότυπο προς τη νεολαία μας και έτσι να τους προβάλουν. Το αν κάποιοι ζορίζονται επειδή αυτοί ειναι Έλληνες και κάποιοι μπαρμπάδες μπορεί να φουσκώνουν γεμάτοι εθνική υπερηφανεια, είναι δικό τους θέμα.
    Εδώ μιλάνε τα γεγονότα,με πολλή δουλειά πάνω στο ταλέντο που έχει ο καθένας, μπορεί να πάει μπροστά.
    Αλλιώς ας γίνει κομματικό σκυλάκι για καμία θέση.
    Εγώ αυτό βλέπω και αυτό θέλω να προβάλω.Μόνο θετικά υπάρχουν με τις νίκες, στο υψηλότερο επίπεδο, του Τσιτσιπά.
    Και ποιος αναφερθηκε σε εσενα ρε μεγαλε?
    Ειχαμε μια κουβεντα- ανταλαγη αποψεων και πεταχτικες να μιλησεις (που εχεις καθε δικαιωμα), βγαζοντας τα δικα σου συμπερασματα, καμια σχεση με αυτο που λεμε, επειδη ετσι νομιζες.
    Αναφεραμε ο καθε ενας την αποψη μας, βαλαμε μεσα Καββαδια, Καβαφη και Βαρναλη και εσυ καταλαβες οτι δεν πρεπει να χαιρομαστε με τετοιου ειδους επιτυχιες. Και αντι να το μαζεψεις επιμενεις και γραφεις επι προσωπικου λες και αναφερθηκε καποιος σε εσενα και την αποψη σου.
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  18. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (27-01-19)

  19. #31693
    Το avatar του χρήστη Αερικό7
    Εγγραφή
    27-10-2018

    Μηνύματα
    1.157
    Thanks
    230
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 528 φορές σε 346 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από celticfrost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και ποιος αναφερθηκε σε εσενα ρε μεγαλε?
    Ειχαμε μια κουβεντα- ανταλαγη αποψεων και πεταχτικες να μιλησεις (που εχεις καθε δικαιωμα), βγαζοντας τα δικα σου συμπερασματα, καμια σχεση με αυτο που λεμε, επειδη ετσι νομιζες.
    Αναφεραμε ο καθε ενας την αποψη μας, βαλαμε μεσα Καββαδια, Καβαφη και Βαρναλη και εσυ καταλαβες οτι δεν πρεπει να χαιρομαστε με τετοιου ειδους επιτυχιες. Και αντι να το μαζεψεις επιμενεις και γραφεις επι προσωπικου λες και αναφερθηκε καποιος σε εσενα και την αποψη σου.
    Δεν μπορώ να πω την άποψη μου;

  20. #31694
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Δεν εχεις πιασει καν το νοημα αυτων που λεμε συνεχιζεις να γραφεις αυτα που εσυ συμπερενεις που δεν εχουν καμια σχεση.
    Αναφερεις ενα σωρο ασχετα πραγματα γιατι θεωρεις οτι η αποψη σου ειναι αυτη που μετραει γιατι ......ετσι.
    Σου εξηγει ο dude τι λεμε και ποιο ειναι το νοημα και εσυ εκει, την αποψη σου.

    Την πας την κουβεντα οπως εσυ νομιζεις ......... γιατι εχεις βγαλει τα δικα σου συμπερασματα εκ προοιμιου.
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  21. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (27-01-19)

  22. #31695
    Το avatar του χρήστη Αερικό7
    Εγγραφή
    27-10-2018

    Μηνύματα
    1.157
    Thanks
    230
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 528 φορές σε 346 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από celticfrost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχεις πιασει καν το νοημα αυτων που λεμε συνεχιζεις να γραφεις αυτα που εσυ συμπερενεις που δεν εχουν καμια σχεση.
    Αναφερεις ενα σωρο ασχετα πραγματα γιατι θεωρεις οτι η αποψη σου ειναι αυτη που μετραει γιατι ......ετσι.
    Σου εξηγει ο dude τι λεμε και ποιο ειναι το νοημα και εσυ εκει, την αποψη σου.

    Την πας την κουβεντα οπως εσυ νομιζεις ......... γιατι εχεις βγαλει τα δικα σου συμπερασματα εκ προοιμιου.
    Η κουβέντα πάει μόνη της, εσείς υποστηρίζετε κάτι και εγώ κάτι άλλο.
    Διάλογος λέγεται.

  23. #31696
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Αερικό7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μπορώ να πω την άποψη μου;
    Και βεβαια να την λες.
    Αλλα οταν ξεκινας με την ειρωνια στο αρχικο σου ποστ μην περιμενεις καλυτερη αντιμετωπιση, ειδικα οταν σου εξηγουν και εσυ επιμενεις στα ιδια
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  24. #31697
    Το avatar του χρήστη Αερικό7
    Εγγραφή
    27-10-2018

    Μηνύματα
    1.157
    Thanks
    230
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 528 φορές σε 346 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από celticfrost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και βεβαια να την λες.
    Αλλα οταν ξεκινας με την ειρωνια στο αρχικο σου ποστ μην περιμενεις καλυτερη αντιμετωπιση, ειδικα οταν σου εξηγουν και εσυ επιμενεις στα ιδια
    Εσύ δεν έγραψες για τον λαό που χαίρεται με τις επιτυχίες κάποιου άλλου ;
    Εγώ λέω τον αντίλογο, αν ήμουν πατέρας θα έλεγα στον γιο μου" κοιτά ρε τον Τσιτσιπά, 10 ώρες προπονήσεις κάθε μέρα επί χρόνια, για να φτάσει στο επίπεδο που είναι σήμερα."Τη γνώμη μου λεω, δεν κατέχω την απόλυτη αλήθεια,ότι είναι παράδειγμα προς μίμηση και πρέπει να κάνουμε κορνίζα το πως έφτασε εκεί ο Τσιτσιπάς.

  25. #31698
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.154
    Thanks
    24.328
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.711 φορές σε 17.752 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Είμαι σε λίγο άβολη θέση, αλλά πρέπει να το επισημάνω: Αν πάρουμε παράδειγμα τον Τσιτσιπά, έπρεπε να έχουμε ήδη φύγει από εδώ, μήπως και βρεθούμε σε μία άλλη χώρα που ξέρει τί να κάνει με τις δυνατότητές μας...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  26. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον voskos_7 για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (22-01-19), Faithful (22-01-19), sabar77 (22-01-19), The Dude (22-01-19)

  27. #31699
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από celticfrost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιλαμε για απιστευτο λαο. Τα παιδια τους δεν εχουν δουλεια, μεταναστευουν, δεν γαμανε, δεν υπαρχει κρατος, οσοι δουλευουν τους ξεζουμιζουν και αυτοι ειναι περηφανοι για κατι που κανουν καποιοι αλλοι. Ειναι περηφανοι για επιτευγματα που πετυχαν οι προγονοι τους 2.500 χρονια πριν. Λες και τα εκαναν αυτοι.
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Αερικό7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσύ δεν έγραψες για τον λαό που χαίρεται με τις επιτυχίες κάποιου άλλου ;
    .
    1. Ειμαι παρα πολυ προσεχτικος στο τι γραφω,
    2. Ειμαι παρα πολυ προσεχτικος για συγκεκριμενους λογους. Ενας απο αυτους τους λογους ειναι αυτοι που δεν καταλαβαινουν ή δεν θελουν να καταλαβουν ή καταλαβαινουν οτι θελουν ή καταλαβαινουν και κανουν οτι δεν καταλαβαινουν.
    3. Λογια στο στομα μου ή καλυτερα στο πληκτρολογιο μου δεν θα βαζεις.
    4. Αν δεν καλαβαινεις σου προτεινω δυο πραγματα. Ή να ξαναδιαβαζεις τι γραφει ο αλλος και μετα να απαντας ή να μην απαντας καθολου. Δεν ειναι κακο.
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  28. #31700
    Το avatar του χρήστη Αερικό7
    Εγγραφή
    27-10-2018

    Μηνύματα
    1.157
    Thanks
    230
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 528 φορές σε 346 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Εγώ το αφήνω εδώ. Βλέπουμε τα πραγματα διαφορετικά και ίσως να έχω πρόβλημα κατανόησης γραπτού λόγου.

Σελίδα 1585 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 585108511851285138514851535154515551565157515811582158315841585158615871588158915951605161516251635168517851885 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας