Σελίδα 1478 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 478978107811781278137814281438144814581468147414751476147714781479148014811482148814981508151815281578167817781878 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 29.541 έως 29.560 από 38389

Θέμα: Off Topic

  1. #29541
    Το avatar του χρήστη Red_Bowie
    Εγγραφή
    27-02-2018

    Μηνύματα
    193
    Thanks
    36
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 178 φορές σε 93 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pirateeeeeee Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγνώμη αλλά εγώ δεν είμαι Συριζα. Μιλάς με εμένα όχι με τα μμε
    εκτός και αν επειδή το είπαν τα προσκείμενα μέσα του σύριζα, οι υπόλοιποι πολίτες δεν κάνει να το αγγίξουν και κυρίως ο εισαγγελέας για λόγους κυβερνητικής ισοφάρισης.
    Η παρανομία συμψηφίζεται λοιπόν μεταξύ κατεργαρέων μέσω ψυχολογικών τεχνασμάτων μμε. Ιστορία μου αμαρτία μου
    Κανουμε διαλογο οτι σε εκανα quote, δεν σημαινει οτι απευθυνομαι αποκλειστικα σε εσενα, σημαινει οτι πιαστηκα απο κατι που ειπες και με αφορμη αυτο γραφω αυτο που ηθελα να πω. Δεν νομιζω να σε ειπα καπου ΣΥΡΙΖΑ. Επισης συμφωνω με οσα λες για τους κατεργαραιους, απλα επισημαινω πως απο το 2012 και μετα οι κατεργαραιοι που μας κυβερνουν σημερα μας επηξαν στα φεηκ νιουζ μεσω των σοσιαλ μιντια (κυριως).

  2. #29542
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.597
    Thanks
    18.561
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.825 φορές σε 19.004 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Ταυτοποιήθηκαν δυστυχώς και τα 2 κοριτσάκια που αναζητούνταν. Βρέθηκαν απανθρακωμένα μαζί με τον παππού και τη γιαγιά τους.

  3. #29543
    Το avatar του χρήστη pirateeeeeee
    Εγγραφή
    21-02-2013

    Μηνύματα
    7.005
    Thanks
    3.960
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.027 φορές σε 2.533 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red_Bowie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανουμε διαλογο οτι σε εκανα quote, δεν σημαινει οτι απευθυνομαι αποκλειστικα σε εσενα, σημαινει οτι πιαστηκα απο κατι που ειπες και με αφορμη αυτο γραφω αυτο που ηθελα να πω. Δεν νομιζω να σε ειπα καπου ΣΥΡΙΖΑ. Επισης συμφωνω με οσα λες για τους κατεργαραιους, απλα επισημαινω πως απο το 2012 και μετα οι κατεργαραιοι που μας κυβερνουν σημερα μας επηξαν στα φεηκ νιουζ μεσω των σοσιαλ μιντια (κυριως).
    εγώ θίγω τα δυο μέτρα και τα δύο σταθμά της δικαιοσύνης
    από εκεί ξεκινούν όλα... που όμως στην πραγματικότητα δεν είμαι σίγουρος αν το θέλουμε σαν σύνολο -γενικα το λέω-
    Ολυμπιακός: η καλύτερη ομάδα της δεκαετίας -στο ευρωπαικό μπάσκετ- (11/10/17, ισπανική εφημερίδα AS, 200.000+ καθημερινά αντίτυπα)

  4. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Red Sting (28-07-18)

  5. #29544
    Το avatar του χρήστη Red_Bowie
    Εγγραφή
    27-02-2018

    Μηνύματα
    193
    Thanks
    36
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 178 φορές σε 93 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pirateeeeeee Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ θίγω τα δυο μέτρα και τα δύο σταθμά της δικαιοσύνης
    από εκεί ξεκινούν όλα... που όμως στην πραγματικότητα δεν είμαι σίγουρος αν το θέλουμε σαν σύνολο
    Απο την στιγμη που μπαινει στην εξισωση ο παραγοντας "το θελουμε η οχι" η υποθεση εχει τελειωσει.
    Καμια σοβαρη κρατικη δομη δεν ενδιαφερει το τι θελουμε η οχι εμεις, οταν εχουμε να κανουμε με επιβολη του νομου.
    Και λεω επιβολη και οχι εφαρμογη, γιατι στην περιπτωση μας ως λαο, αυτο που πρεπει ειναι να επιβληθει ο νομος μια και καλη.
    Οταν αυτο συμβει με το καλο, θα αρχισει και η εφαρμογη του οποτε θα ειναι απαραιτητο.

  6. #29545
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Τέτοια συμφορά θα έπρεπε να ενώνει την πολιτική ηγεσία του τόπου και όχι να αποτελεί πεδίο κομματικής αντιπαράθεσης. Δυστυχώς αυτό δεν συμβαίνει. Κρίμα πολύ για τα δυο αγγελούδια και περισσότερο για τους γονείς τους, οι οποίοι θα πρέπει μέχρι το τέλος του βίου τους να ζήσουν σε μια επιγεια κόλαση.

  7. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον dimace για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (28-07-18), voskos_7 (28-07-18)

  8. #29546
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.272
    Thanks
    24.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.745 φορές σε 17.779 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Δε νομίζω ότι είμαι περισσότερο ευαίσθητος σε κάτι από οποιονδήποτε, αλλά αισθάνεστε ότι το να επανερχόμαστε στο θέμα και να μαχόμαστε μέχρι τελικής πτώσεως, μπορεί να μας βοηθήσει σε κάτι;
    Το ρωτάω, γιατί όλοι συμπτωματικά δε βρεθήκαμε στην ίδια θέση, συμπτωματικά θα γλυτώσουμε και καθόλου συμπτωματικά δε θα έχει αλλάξει απολύτως τίποτε από την κατάσταση που επικρατούσε στην Ικαρία, στην Ηλεία και στη Ραφήνα...

    Αναλογιστείτε μόνο τον άνθρωπο που τράβηξε το βίντεο που πόσταρε το πρωί ο Ζουπανάκος: Θα δυσκολεύεται ακόμα και τσιγάρο να ανάψει.
    Σκεφτείτε ότι ορισμένοι πρέπει να επισκεφθούν το χώρο και να παλέψουν με τα φαντάσματα που στοιχειώνουν τις αναμνήσεις τους.
    Αναλογιστείτε ακόμα ότι ο ιδιοκτήτης του οικοπέδου, θα ζει από εδώ και πέρα με τη σχεδόν βεβαιότητα ότι στο οικόπεδο του πλανώνται 28 ψυχές που μπορεί να ψάχνουν απάντηση...

    Σκεφτείτε και αυτά, μαζί με τα υπόλοιπα και δείτε το συνομιλητή σας, από την άλλη, ο οποίος, όπως και εσείς, δεν έχει χάσει τίποτα από το συγκεκριμένο γεγονός, αλλά κάπου μέσα του σιγά - σιγά, συνειδητοποιεί ότι στο μέλλον, τίποτα δεν αποκλείει να βρεθεί στη θέση να παλέψει για τη ζωή του, ή να αναζητήσει κάποιον από την οικογένειά του, ξέροντας ότι οι πιθανότητες να μη συνέβη κάτι κακό, είναι μάλλον ελάχιστες...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη voskos_7 : 28-07-18 στις 08:27
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  9. Οι ακόλουθοι 8 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον voskos_7 για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (30-07-18), dimace (28-07-18), flessanto (28-07-18), kwtsios (28-07-18), Red_Bowie (28-07-18), sabar77 (28-07-18), The Dude (28-07-18)

  10. #29547

    Εγγραφή
    06-05-2018

    Μηνύματα
    165
    Thanks
    69
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 142 φορές σε 77 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Το δράμα αυτό είναι μεγαλύτερο από τις όποιες πολιτικές αντιπαραθέσεις. Προσωπικά πιστεύω πως η αλήθεια είναι κάπου ανάμεσα. Και η πολιτική προστασία πιάστηκε με τα σώβρακα κατεβασμένα γιατί έτσι έχει μάθει να κυκλοφορεί, και οι δήμοι της περιοχής είναι φρου-φρου και αρώματα αλλά στα δύσκολα επιχειρούν να ρίξουν το μπαλάκι μακριά από τον πισινό τους αλλά και οι συνθήκες που επικρατούσαν στο συγκεκριμένο σημείο ήταν τέτοιες που παρήγαγαν αυτό το φαινόμενο, μιας πυρκαγιάς δηλαδή με τα χαρακτηριστικά της ταχύτητας και των υψηλών θερμοκρασιών, πάρα πολύ δύσκολης να αντιμετωπιστεί από οργανωμένο κρατικό μηχανισμό, πόσο μάλλον από τον δικό μας.
    Όσο για τις κατασκηνώσεις του δήμου Αθηναίων εκεί είχαμε α) στελέχη που έπραξαν το αυτονόητο με βάση τον κανονισμό λειτουργίας της κατασκήνωσης (είναι σχετικά κοντά η φωτιά=αδειάζουμε τις εγκαταστάσεις) και β) η φωτιά δεν κατευθύνθηκε προς το σημείο των εγκαταστάσεων.
    Όπως και να έχει το πράγμα, καλό, συνετό και φρόνιμο είναι να περιμένουμε τα πορίσματα από τους ειδικούς και τα ευρήματα της δικαιοσύνης με σκοπό να πάρουμε όσες περισσότερες πληροφορίες μπορούμε πριν κατασταλάξουμε σε άποψη περι των ευθυνών, έχοντας πάντα ως δεδομένα την κακή οργανωτική κατάσταση του κράτους.
    Ψυχραιμία. Τώρα θρηνούμε.

  11. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    voskos_7 (28-07-18)

  12. #29548
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.617
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.596 φορές σε 3.521 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από celticfrost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνωμη που θα σας χαλασω το ονειρο αλλα ο νομος Ν. 2971/19-12-01 (ΦΕΚ Α 285) [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ] ξεκαθαρος.
    Απαγορευετε να κλείνεις την πρόσβαση στην παραλία (παραλία δεν είναι μόνο η αμμουδιά η το βότσαλο όπως το έχουμε στο μυαλό μας αλλά ΚΑΙ ο γκρεμός, παραλία είναι το μέρος της ξηράς που γειτνιάζει με τη θάλασσα). Οπότε ναι οτιδήποτε μπουρδέλο κλείνει την πρόσβαση στη θάλασσα πρέπει να γκρεμιστεί.
    Πρώτον το λινκ δεν δουλεύει.
    Δεύτερον δεν καταλαβαίνεις ότι έστω ότι υπάρχει ο νόμος που λες, ο τύπος δεν έκλεισε την πρόσβαση στην θάλασσα. Ίσα ίσα έφτιαξε μια. Απλά είναι δύσβατη γιατί είναι γκρεμιλα

    Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  13. #29549
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voskos_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε νομίζω ότι είμαι περισσότερο ευαίσθητος σε κάτι από οποιονδήποτε, αλλά αισθάνεστε ότι το να επανερχόμαστε στο θέμα και να μαχόμαστε μέχρι τελικής πτώσεως, μπορεί να μας βοηθήσει σε κάτι;
    Το ρωτάω, γιατί όλοι συμπτωματικά δε βρεθήκαμε στην ίδια θέση, συμπτωματικά θα γλυτώσουμε και καθόλου συμπτωματικά δε θα έχει αλλάξει απολύτως τίποτε από την κατάσταση που επικρατούσε στην Ικαρία, στην Ηλεία και στη Ραφήνα...

    Αναλογιστείτε μόνο τον άνθρωπο που τράβηξε το βίντεο που πόσταρε το πρωί ο Ζουπανάκος: Θα δυσκολεύεται ακόμα και τσιγάρο να ανάψει.
    Σκεφτείτε ότι ορισμένοι πρέπει να επισκεφθούν το χώρο και να παλέψουν με τα φαντάσματα που στοιχειώνουν τις αναμνήσεις τους.
    Αναλογιστείτε ακόμα ότι ο ιδιοκτήτης του οικοπέδου, θα ζει από εδώ και πέρα με τη σχεδόν βεβαιότητα ότι στο οικόπεδο του πλανώνται 28 ψυχές που μπορεί να ψάχνουν απάντηση...

    Σκεφτείτε και αυτά, μαζί με τα υπόλοιπα και δείτε το συνομιλητή σας, από την άλλη, ο οποίος, όπως και εσείς, δεν έχει χάσει τίποτα από το συγκεκριμένο γεγονός, αλλά κάπου μέσα του σιγά - σιγά, συνειδητοποιεί ότι στο μέλλον, τίποτα δεν αποκλείει να βρεθεί στη θέση να παλέψει για τη ζωή του, ή να αναζητήσει κάποιον από την οικογένειά του, ξέροντας ότι οι πιθανότητες να μη συνέβη κάτι κακό, είναι μάλλον ελάχιστες...
    Ναι ρε τύπε... ναι... σου έβαλα και θενξ με το φόβο όμως να αποκλειστεί το ποστ σου από θενξ όπως το δικό μου... σόρι...
    There is a Dude in town

  14. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    voskos_7 (28-07-18)

  15. #29550
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ρε τύπε... ναι... σου έβαλα και θενξ με το φόβο όμως να αποκλειστεί το ποστ σου από θενξ όπως το δικό μου... σόρι...
    Ti εννοείς, Τύπαρέ μου;

    *αν εννοείς αυτό που καταλαβαίνω, σου λέω πως τα φχαριστώ μπαίνουν κανονικά, αλλά δεν τα βλέπεις λόγω των διαφημίσεων. Αριστερά, αν κοιτάξεις, βλέπεις ένα νούμερο, που αυξάνεται με κάθε ένα που μπαίνει και εκεί βλέπεις πως πάνε τα πράγματα. Το ΚΑΚΟ είναι πως δεν βλέπεις ποιος σου έβαλε ευχαριστώ, για να ξέρεις με ποιον έχεις την ίδια άποψη. Αυτό είναι για μένα σημαντικό.

  16. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον dimace για αυτό το μήνυμα:

    voskos_7 (28-07-18)

  17. #29551
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ti εννοείς, Τύπαρέ μου;

    *αν εννοείς αυτό που καταλαβαίνω, σου λέω πως τα φχαριστώ μπαίνουν κανονικά, αλλά δεν τα βλέπεις λόγω των διαφημίσεων. Αριστερά, αν κοιτάξεις, βλέπεις ένα νούμερο, που αυξάνεται με κάθε ένα που μπαίνει και εκεί βλέπεις πως πάνε τα πράγματα. Το ΚΑΚΟ είναι πως δεν βλέπεις ποιος σου έβαλε ευχαριστώ, για να ξέρεις με ποιον έχεις την ίδια άποψη. Αυτό είναι για μένα σημαντικό.
    εγώ βλέπω πως δεν μπορεί να μπει θενξ, τύπε μου...
    There is a Dude in town

  18. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον The Dude για αυτό το μήνυμα:

    dimace (28-07-18)

  19. #29552
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    -- Στις 10 Μάη η ΚΕ του ΚΚΕ διοργανώνει ειδική εκδήλωση με θέμα «Πυρασφάλεια και Δασοπροστασία». Τα συμπεράσματα της εκδήλωσης που προκύπτουν από τις παρεμβάσεις επιστημόνων, πυροσβεστών, συνδικαλιστών, κρούουν τον «κώδωνα του κινδύνου» για την κατάσταση.

    -- Στις 23 Μάη, το ΚΚΕ καταθέτει Ερώτηση στη Βουλή, με την οποία ζητά να παρθούν άμεσα μέτρα για την πρόληψη των δασικών πυρκαγιών και στην Αττική. Στο κείμενο της Ερώτησης αναφέρεται ανάμεσα άλλα: «Το ΚΚΕ εκφράζει την έντονη ανησυχία του για το τι θα μπορούσε να προκύψει κατά τη διάρκεια της φετινής αντιπυρικής περιόδου σε βάρος του δασικού μας πλούτου και των λαϊκών περιουσιών, αν συνυπάρξουν μία σειρά επιβαρυντικοί παράγοντες, όπως ξηρασία, υψηλές θερμοκρασίες, ισχυροί άνεμοι κ.λπ. Η αγωνία αυτή δεν είναι αβάσιμη, ήδη οι δύο πρόσφατες μεγάλες πυρκαγιές στην Ηλεία και τη Νάξο την επιβεβαιώνουν. Πηγάζει όμως και από τα ίδια τα αποτελέσματα της επικίνδυνης πολιτικής που εφαρμόζει και η σημερινή κυβέρνηση στην πυρασφάλεια και τη δασοπροστασία, ως συνέχεια της πολιτικής των προκατόχων της από το 1998, που άρχισε να υλοποιείται ο στρατηγικός σχεδιασμός αποδόμησης της πυροπροστασίας γενικότερα, προς όφελος των επιχειρηματικών συμφερόντων».

    -- Στις 15 Ιούνη ο αναπληρωτής υπουργός Προστασίας του Πολίτη, Νίκος Τόσκας, μεταβιβάζει στη Βουλή γραπτή απάντηση στους προβληματισμούς που έχει εκφράσει το ΚΚΕ και αναφέρει: «Καταβάλλεται κάθε δυνατή προσπάθεια τόσο για την εφαρμογή ενός αποτελεσματικού και συνεκτικού σχεδιασμού αντιμετώπισης δασικών πυρκαγιών όσο και για την πλήρη ετοιμότητα του Πυροσβεστικού Σώματος, ενόψει και της τρέχουσας αντιπυρικής περιόδου, μέσω της ενίσχυσής του με αξιόμαχο πυροσβεστικό προσωπικό και τα απαιτούμενα μέσα».

    -- Λίγες μέρες νωρίτερα, στις 7 Ιούνη, στην Ειδική Μόνιμη Επιτροπή Περιφερειών της Βουλής γίνεται συνεδρίαση με θέμα: «Σχέδιο πολιτικής προστασίας στις Περιφέρειες». Σε εκείνη τη συνεδρίαση ο βουλευτής του ΚΚΕ Χρήστος Κατσώτης ρωτά: «Εχουν γίνει νέοι δασικοί δρόμοι για να μπορέσουμε να προλάβουμε καμένες δασικές εκτάσεις αυτήν την περίοδο;», «Εχουν γίνει νέες αντιπυρικές ζώνες και πόσες είναι αυτές;», «Υπάρχει μέριμνα από την Πολιτική Προστασία σε όλη την Ελλάδα για την επιδιόρθωση υδατοδεξαμενών;».

    Στην απάντησή του, ο γενικός γραμματέας Πολιτικής Προστασίας, Γ. Καπάκης, λέει: «Η χώρα μας διαθέτει έναν δασοπυροσβεστικό μηχανισμό, που ελάχιστες χώρες τον διαθέτουν (...) με ένα δίκτυο που εμείς έχουμε φτιάξει αυτήν τη στιγμή εξαιρετικό, ειδικά στην Αττική και τα περιαστικά δάση, που η φωτιά σβήνεται με ένα δύο οχήματα και με την κινητοποίηση του πρώτου εναέριου μέσου».

    -- Καθώς αυτές οι απαντήσεις επέτειναν τις ανησυχίες, το ΚΚΕ επανήλθε. Μετατρέπει την Ερώτηση που είχε καταθέσει στις 23 Μάη και αναφέραμε παραπάνω, σε Επίκαιρη Ερώτηση που συζητήθηκε στην Ολομέλεια στις 21 Ιούνη. Στη συζήτηση ο Χρ. Κατσώτης ρωτά ξανά με επιμονή: «Τι μέτρα θα πάρετε ως κυβέρνηση για να αποσοβηθούν οι κίνδυνοι από την εκδήλωση πυρκαγιών τη φετινή αντιπυρική περίοδο;». Και ο αρμόδιος υπουργός, Νίκος Τόσκας, απαντά: «Το Πυροσβεστικό Σώμα τα τελευταία δύο χρόνια έχει αλλάξει τελείως όψη, δυνατότητες»..



    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  20. Οι ακόλουθοι 5 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Red Sting για αυτό το μήνυμα:

    celticfrost (28-07-18), drizzt (28-07-18), kwtsios (29-07-18), Rena (28-07-18)

  21. #29553
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.617
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.596 φορές σε 3.521 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Ρε μαλακες τώρα το είδα. Ο Τσίπρας λέει ανέλαβε. Την πολιτική ευθύνη για όλα όσα έγιναν... Όχι ρε πάτε καλά; δεν παραιτήθηκε. Ούτε κύρηξε εκλογές. Ούτε τίποτα άλλο τέτοιο.

    Απλά βγήκε και είπε. "Αναλαμβάνω την πολιτική ευθύνη"

    Τι λες ρε γίγαντα;;;; Και εγώ αναλαμβάνω την πολιτική ευθύνη μέχρι και του β Παγκοσμίου έτσι.

    Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  22. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον flessanto για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (30-07-18), kwtsios (29-07-18)

  23. #29554
    Το avatar του χρήστη Red_Bowie
    Εγγραφή
    27-02-2018

    Μηνύματα
    193
    Thanks
    36
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 178 φορές σε 93 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Και ο Μιχαλολιακος ανελαβε την πολιτικη ευθυνη για την δολοφονια του Φυσσα.
    Μια απο τα ιδια και ο Αλεξακης.

  24. #29555
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.903
    Thanks
    5.959
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.859 φορές σε 7.478 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Οι μαλάκες ούτε τα διόδια δεν άφησαν ελεύθερα. Εκεί να καίγεστε και να πληρώνετε.

  25. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον estai για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (28-07-18), kwtsios (29-07-18)

  26. #29556
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ βλέπω πως δεν μπορεί να μπει θενξ, τύπε μου...
    Σου έβαλα σε αυτό που σου απαντώ. Κοίτα από κάτω, κοίτα και αριστερά, όταν μπεις, για να δεις αν είσαι συν ένα...

  27. #29557
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.903
    Thanks
    5.959
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.859 φορές σε 7.478 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Σταματήστε με τα θενξ και τα λαικ και όλα τα χαζά.

  28. Οι ακόλουθοι 6 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον estai για αυτό το μήνυμα:

    dimace (28-07-18), drizzt (28-07-18), kwtsios (29-07-18), The Dude (28-07-18), voskos_7 (28-07-18)

  29. #29558
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σταματήστε με τα θενξ και τα λαικ και όλα τα χαζά.
    Πόσα thanks να σου βάλω;!!!!!

  30. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον dimace για αυτό το μήνυμα:

    estai (28-07-18), The Dude (28-07-18)

  31. #29559
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρώτον το λινκ δεν δουλεύει.
    Δεύτερον δεν καταλαβαίνεις ότι έστω ότι υπάρχει ο νόμος που λες, ο τύπος δεν έκλεισε την πρόσβαση στην θάλασσα. Ίσα ίσα έφτιαξε μια. Απλά είναι δύσβατη γιατί είναι γκρεμιλα

    Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Πρώτον ψάξε και βρες τον νόμο.
    Δεύτερον, όχι έστω, ο νόμος υπάρχει.
    Τρίτον πρόσεχε πως μιλάς. Και αυτό πάρτο σαν προειδοποίηση

    Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  32. #29560
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.617
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.596 φορές σε 3.521 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι μαλάκες ούτε τα διόδια δεν άφησαν ελεύθερα. Εκεί να καίγεστε και να πληρώνετε.
    Τα άφησαν εχτές ρε.

    Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σελίδα 1478 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 478978107811781278137814281438144814581468147414751476147714781479148014811482148814981508151815281578167817781878 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας