Σελίδα 1402 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 4029021002110212021302135213621372138213921398139914001401140214031404140514061412142214321442145215021602170218021902 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 28.021 έως 28.040 από 38388

Θέμα: Off Topic

  1. #28021
    Το avatar του χρήστη pirateeeeeee
    Εγγραφή
    21-02-2013

    Μηνύματα
    7.001
    Thanks
    3.957
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.027 φορές σε 2.533 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί να ανοίξει ρουθούνι; επειδή βγήκε ο Τσίπρας;
    γιατί έγιναν αρκετά που πήγαν τους ανθρώπους που μένουν σε αυτή την χώρα πίσω χωρίς μεγάλη αντίδραση. Το ρουθούνι είναι λογοπαίγνιο
    Ολυμπιακός: η καλύτερη ομάδα της δεκαετίας -στο ευρωπαικό μπάσκετ- (11/10/17, ισπανική εφημερίδα AS, 200.000+ καθημερινά αντίτυπα)

  2. #28022
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.581
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.577 φορές σε 3.507 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pirateeeeeee Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατί έγιναν αρκετά που πήγαν τους ανθρώπους που μένουν σε αυτή την χώρα πίσω χωρίς μεγάλη αντίδραση. Το ρουθούνι είναι λογοπαίγνιο
    Ναι ρε το κατάλαβα. Αλλά το μήνυμα σου είναι σαν να λέει σαν σήμερα βγήκε ο Τσίπρας αλλά δεν άνοιξε ρουθούνι που Βγήκε.

    Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  3. #28023
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.896
    Thanks
    5.959
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.859 φορές σε 7.478 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Αυτοκινητοβιομηχανίες στην Γερμανία, μέσα και η Φολκσβαγεν, κάνανε λέει πειράματα σε ανθρώπους για να διαπιστώσουν το πόσο καρκινογόνοι είναι οι ρύποι από τις μηχανές τους.
    Βάλανε 25 ανθρώπους να εισπνεύσουν διοξείδιο του αζώτου και μετά τους στέλναν στο νοσοκομείο για να πάρουν μετρήσεις.
    Αν αυτό γινόταν σε κανά Αφγανιστάν θα μιλούσαν όλοι για απολίτιστους Ταλιμπάν που τους αξίζουν οι βόμπες. Αν υπήρχαν και πετρέλαια στην περιοχή θα βρίσκαν κι ευκαιρία για να ξεκινήσουν πόλεμο οι γνωστοί μαλάκες για επαναχάραξη συνόρων.
    Γαμώ τα σπιτάκια τους σε αυτούς τους επικίνδυνους τρελούς, στους ψυχανώμαλους, που έχουν την οικονομική δύναμη να κάνουν ότι γουστάρουν χωρίς να σέβονται καν την ανθρώπινη ζωή.

  4. #28024
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτοκινητοβιομηχανίες στην Γερμανία, μέσα και η Φολκσβαγεν, κάνανε λέει πειράματα σε ανθρώπους για να διαπιστώσουν το πόσο καρκινογόνοι είναι οι ρύποι από τις μηχανές τους.
    Βάλανε 25 ανθρώπους να εισπνεύσουν διοξείδιο του αζώτου και μετά τους στέλναν στο νοσοκομείο για να πάρουν μετρήσεις.
    Αν αυτό γινόταν σε κανά Αφγανιστάν θα μιλούσαν όλοι για απολίτιστους Ταλιμπάν που τους αξίζουν οι βόμπες. Αν υπήρχαν και πετρέλαια στην περιοχή θα βρίσκαν κι ευκαιρία για να ξεκινήσουν πόλεμο οι γνωστοί μαλάκες για επαναχάραξη συνόρων.
    Γαμώ τα σπιτάκια τους σε αυτούς τους επικίνδυνους τρελούς, στους ψυχανώμαλους, που έχουν την οικονομική δύναμη να κάνουν ότι γουστάρουν χωρίς να σέβονται καν την ανθρώπινη ζωή.
    Κάπου το πήρε το μάτι και εμένα.
    Σκατοφαρα ρε πούστη μου, μεγαλύτερη βρωμοφαρα απο τους Γερμανούς δεν υπάρχει.
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  5. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    estai (29-01-18)

  6. #28025
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.896
    Thanks
    5.959
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.859 φορές σε 7.478 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από celticfrost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάπου το πήρε το μάτι και εμένα.
    Σκατοφαρα ρε πούστη μου, μεγαλύτερη βρωμοφαρα απο τους Γερμανούς δεν υπάρχει.
    Aν υπήρχε μονάδα μέτρησης για το πόσο σέβεται ο κάθε λαός την ανθρώπινη ζωή αυτοί θα τερματίζαν τελευταίοι.

  7. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον estai για αυτό το μήνυμα:

    celticfrost (29-01-18)

  8. #28026
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Μιλάμε για μια γνωστή και αποδεκτή (γενικώς) πρακτική στη Γερμανία. Τα άτομα αυτά ονομάζονται Probanden. Αν δώσετε τον όρο στο Google θα σας βγάλει αυτόματα εκατοντάδες θέσεις προσωρινής εργασίας (γιατί περι τέτοιων πρόκειται) σε όλους τους επιστημονικούς κλάδους και κυρίως στον ιατρικό. Τα άτομα αυτά λοιπόν, εν γνώση τους και έναντι ΠΑΝΤΑ καλής αμοιβής, δέχονται να υποβληθούν σε κάποια πειράματα, κυρίως για τη βελτίωση φαρμάκων ή μεθόδων νοσηλείας, τα οποία κάποιες φορές ενέχουν κάποιους κινδύνους για την υγίεια τους. (λογικούς και σε σχέση με την αμοιβή) Υπάρχουν ολόκληρα νοσοκομεία (για ένα τέτοιο είμαι μάλιστα υπεύθυνος ασφαλειας) στα οποία δεν υπάρχουν ασθενείς αλλά μόνο Probanden!!! Γιατροί, νοσοκόμες, προσωπικό σιτίσεως και καθαριότητας, τα πάντα όλα, αλλά οχι κανονικοί ασθενείς. Φυσικά, κάποιες φορές, παρά τις ενδελεχείς προκλινικές εξετάσεις, κάποια πράγματα πάνε στραβά και τότε μπαίνουν μέσα τα ΜΜΕ ή οι πειραματάνθρωποι σε ρόλο θύματος. ΠΟΤΕ τέτοιες καταστάσεις δεν έχουν νομικές συνέπειες για τις εταιρείες, γιατί τα συμβόλαια που έχει υπογράψει το υποκείμενο, προστατεύουν πρώτα απ όλα την εταιρεία και μετά το ίδιο. Αυτή η πρακτική ΔΕΝ είναι γερμανική, αλλά αμερικάνική και ελβετική. Αυτές οι δύο χώρες έχουν ανάγει την πρακτική των Probanden σε θεσμό και οι αμοιβές που δίνουν είναι πραγματικά άριστες, τόσο ώστε ένας μικρός κίνδυνος επιπλοκών να περνά απαρατήρητος την ώρα που υπογράφεται το πλουσιοπάροχο συμβόλαιο. (ξέρω φοιτητές που σπουδάζουν σε πανεπιστήμια εκτός των οικονομικών τους δυνατοτήτων, γιατί έχουν καταφέρει να είναι Probanden στην εταιρεία που εργάζομαι)

  9. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον dimace για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (30-01-18), drizzt (30-01-18)

  10. #28027
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.154
    Thanks
    24.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.711 φορές σε 17.752 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Στην Ελλάδα, το κάνουμε τζάμπα, τόσα χρόνια...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  11. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον voskos_7 για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (30-01-18), Paneas (30-01-18), pirateeeeeee (30-01-18)

  12. #28028
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.896
    Thanks
    5.959
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.859 φορές σε 7.478 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιλάμε για μια γνωστή και αποδεκτή (γενικώς) πρακτική στη Γερμανία. Τα άτομα αυτά ονομάζονται Probanden. Αν δώσετε τον όρο στο Google θα σας βγάλει αυτόματα εκατοντάδες θέσεις προσωρινής εργασίας (γιατί περι τέτοιων πρόκειται) σε όλους τους επιστημονικούς κλάδους και κυρίως στον ιατρικό. Τα άτομα αυτά λοιπόν, εν γνώση τους και έναντι ΠΑΝΤΑ καλής αμοιβής, δέχονται να υποβληθούν σε κάποια πειράματα, κυρίως για τη βελτίωση φαρμάκων ή μεθόδων νοσηλείας, τα οποία κάποιες φορές ενέχουν κάποιους κινδύνους για την υγίεια τους. (λογικούς και σε σχέση με την αμοιβή) Υπάρχουν ολόκληρα νοσοκομεία (για ένα τέτοιο είμαι μάλιστα υπεύθυνος ασφαλειας) στα οποία δεν υπάρχουν ασθενείς αλλά μόνο Probanden!!! Γιατροί, νοσοκόμες, προσωπικό σιτίσεως και καθαριότητας, τα πάντα όλα, αλλά οχι κανονικοί ασθενείς. Φυσικά, κάποιες φορές, παρά τις ενδελεχείς προκλινικές εξετάσεις, κάποια πράγματα πάνε στραβά και τότε μπαίνουν μέσα τα ΜΜΕ ή οι πειραματάνθρωποι σε ρόλο θύματος. ΠΟΤΕ τέτοιες καταστάσεις δεν έχουν νομικές συνέπειες για τις εταιρείες, γιατί τα συμβόλαια που έχει υπογράψει το υποκείμενο, προστατεύουν πρώτα απ όλα την εταιρεία και μετά το ίδιο. Αυτή η πρακτική ΔΕΝ είναι γερμανική, αλλά αμερικάνική και ελβετική. Αυτές οι δύο χώρες έχουν ανάγει την πρακτική των Probanden σε θεσμό και οι αμοιβές που δίνουν είναι πραγματικά άριστες, τόσο ώστε ένας μικρός κίνδυνος επιπλοκών να περνά απαρατήρητος την ώρα που υπογράφεται το πλουσιοπάροχο συμβόλαιο. (ξέρω φοιτητές που σπουδάζουν σε πανεπιστήμια εκτός των οικονομικών τους δυνατοτήτων, γιατί έχουν καταφέρει να είναι Probanden στην εταιρεία που εργάζομαι)
    Ίδια δουλειά κάνουμε, αν κατάλαβα καλά.
    Τραγικό να ρουφάνε δηλητήριο υγιείς άνθρωποι, όσο άριστες και να είναι οι αμοιβές, θέτοντας σε κίνδυνο τη ζωή τους και όσο και αν καλύπτονται οι εταιρίες νομικά που δεν αφορά κανέναν. Μίλαμε για διοξείδιο του αζώτου που είναι καρκίνος.
    Αυτό είναι παράνοια και ξεπεσμός του ανθρώπινου είδους.

  13. #28029
    Το avatar του χρήστη Paneas
    Εγγραφή
    23-04-2009

    Μηνύματα
    8.745
    Thanks
    3.187
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.874 φορές σε 3.558 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Κι εμένα μου προκαλεί αηδία και δεν με ενδιαφέρει πόσο καλά πληρώνονται.

  14. #28030
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.896
    Thanks
    5.959
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.859 φορές σε 7.478 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Paneas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εμένα μου προκαλεί αηδία και δεν με ενδιαφέρει πόσο καλά πληρώνονται.
    Σιγά μωρέ. Υποκείμενα είναι που πληρώνονται καλά.

  15. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    celticfrost (30-01-18)

  16. #28031
    Το avatar του χρήστη pirateeeeeee
    Εγγραφή
    21-02-2013

    Μηνύματα
    7.001
    Thanks
    3.957
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.027 φορές σε 2.533 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    έγκλημα και τιμωρία

    σημάδια παρακμής και ζουγκλοποίησης της κοινωνίας
    Ολυμπιακός: η καλύτερη ομάδα της δεκαετίας -στο ευρωπαικό μπάσκετ- (11/10/17, ισπανική εφημερίδα AS, 200.000+ καθημερινά αντίτυπα)

  17. #28032
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιλάμε για μια γνωστή και αποδεκτή (γενικώς) πρακτική στη Γερμανία. Τα άτομα αυτά ονομάζονται Probanden. Αν δώσετε τον όρο στο Google θα σας βγάλει αυτόματα εκατοντάδες θέσεις προσωρινής εργασίας (γιατί περι τέτοιων πρόκειται) σε όλους τους επιστημονικούς κλάδους και κυρίως στον ιατρικό. Τα άτομα αυτά λοιπόν, εν γνώση τους και έναντι ΠΑΝΤΑ καλής αμοιβής, δέχονται να υποβληθούν σε κάποια πειράματα, κυρίως για τη βελτίωση φαρμάκων ή μεθόδων νοσηλείας, τα οποία κάποιες φορές ενέχουν κάποιους κινδύνους για την υγίεια τους. (λογικούς και σε σχέση με την αμοιβή) Υπάρχουν ολόκληρα νοσοκομεία (για ένα τέτοιο είμαι μάλιστα υπεύθυνος ασφαλειας) στα οποία δεν υπάρχουν ασθενείς αλλά μόνο Probanden!!! Γιατροί, νοσοκόμες, προσωπικό σιτίσεως και καθαριότητας, τα πάντα όλα, αλλά οχι κανονικοί ασθενείς. Φυσικά, κάποιες φορές, παρά τις ενδελεχείς προκλινικές εξετάσεις, κάποια πράγματα πάνε στραβά και τότε μπαίνουν μέσα τα ΜΜΕ ή οι πειραματάνθρωποι σε ρόλο θύματος. ΠΟΤΕ τέτοιες καταστάσεις δεν έχουν νομικές συνέπειες για τις εταιρείες, γιατί τα συμβόλαια που έχει υπογράψει το υποκείμενο, προστατεύουν πρώτα απ όλα την εταιρεία και μετά το ίδιο. Αυτή η πρακτική ΔΕΝ είναι γερμανική, αλλά αμερικάνική και ελβετική. Αυτές οι δύο χώρες έχουν ανάγει την πρακτική των Probanden σε θεσμό και οι αμοιβές που δίνουν είναι πραγματικά άριστες, τόσο ώστε ένας μικρός κίνδυνος επιπλοκών να περνά απαρατήρητος την ώρα που υπογράφεται το πλουσιοπάροχο συμβόλαιο. (ξέρω φοιτητές που σπουδάζουν σε πανεπιστήμια εκτός των οικονομικών τους δυνατοτήτων, γιατί έχουν καταφέρει να είναι Probanden στην εταιρεία που εργάζομαι)
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  18. #28033
    Το avatar του χρήστη Paneas
    Εγγραφή
    23-04-2009

    Μηνύματα
    8.745
    Thanks
    3.187
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.874 φορές σε 3.558 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Κι άμα πάθουν καρκίνεν οι Προμπάντεν τί τα κάνουν τα πολλά λεφτά που παίρνουν;

  19. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Red&White-Nick-7 (30-01-18)

  20. #28034
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Δημήτρη, είναι 100% αληθές αυτό που λες; Δεν σε αμφισβητώ, απλά ρωτάω. Μιλάμε για φοβερά πράγματα.


    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  21. #28035
    Είμαστε πλήρεις... Το avatar του χρήστη Red&White-Nick-7
    Εγγραφή
    27-03-2012

    Μηνύματα
    5.206
    Thanks
    4.150
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.331 φορές σε 2.000 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimace Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...τα οποία κάποιες φορές ενέχουν κάποιους κινδύνους για την υγίεια τους. (λογικούς και σε σχέση με την αμοιβή)...
    Απομονώνω μόνο αυτό...
    Θεωρείται, δηλαδή, κάποιο χρηματικό ποσό ικανοποιητικό για να μπορεί να σε στείλει μια ώρα νωρίτερα;
    Δε μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να λογίζεται και ως λογικό...
    Τέλος πάντων........

  22. #28036
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.409
    Thanks
    20.867
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.505 φορές σε 8.056 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Δε καταλαβαινω γιατι πεφτετε απο τα συννεφα.
    Παρα πολλοι ανθρωποι συμμετεχουν και σε κλινικες δοκιμες για νεα φαρμακα πχ. Πως πιστευετε οτι γινεται η ερευνα; μονο σε ποντικια;

    Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  23. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Faithful για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (30-01-18), drizzt (31-01-18)

  24. #28037
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.896
    Thanks
    5.959
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.859 φορές σε 7.478 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Faithful Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε καταλαβαινω γιατι πεφτετε απο τα συννεφα.
    Παρα πολλοι ανθρωποι συμμετεχουν και σε κλινικες δοκιμες για νεα φαρμακα πχ. Πως πιστευετε οτι γινεται η ερευνα; μονο σε ποντικια;

    Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Άλλο οι κλινικές δοκιμές σε άρρωστους ανθρώπους που δοκιμάζουν νέες θεραπείες και άλλο να ρίχνεις δηλητήρια σε υγιείς ανθρώπους.
    Αυτό είπε ο Δημήτρης και πιθανώς δεν έχει άδικο πως συμβαίνει.

  25. #28038
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.154
    Thanks
    24.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.711 φορές σε 17.752 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Paneas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι άμα πάθουν καρκίνεν οι Προμπάντεν τί τα κάνουν τα πολλά λεφτά που παίρνουν;
    Ό,τι και οι στρατιωτικοί της ειρηνευτικής δύναμης στο Κόσοβο...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  26. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (30-01-18)

  27. #28039
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.409
    Thanks
    20.867
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.505 φορές σε 8.056 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άλλο οι κλινικές δοκιμές σε άρρωστους ανθρώπους που δοκιμάζουν νέες θεραπείες και άλλο να ρίχνεις δηλητήρια σε υγιείς ανθρώπους.
    Αυτό είπε ο Δημήτρης και πιθανώς δεν έχει άδικο πως συμβαίνει.
    Οι κλινικες δοκιμες δε γινονται μονο σε αρρωστους.....

    Αν ο αλλος θελει να πληρωθει αποδεχομενος το ρισκο οκ..

    Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  28. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    voskos_7 (30-01-18)

  29. #28040
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Συγνώμη ρε παιδιά αλλά τα θέλετε και τα λέτε ή σας ξεφεύγουν?

    Δηλαδή όταν ο άλλος πάει απο ανάγκη είναι οκ? Στα αρχίδια μας? Αν αρρωστήσει τι θα πείτε? Τα ήθελε, καλά να πάθει το υποκείμενο?
    Συνειδητοποιείτε τι λέτε?
    Ρε βγείτε λίγο από τον κόσμο σας και μπείτε λίγο στα παπούτσια του άλλου. Δεν είναι όλος ο κόσμος τριαλαλι τριαλαλο.
    Τι λογική είναι αυτή? Έκανε την επιλογή του στα αρχίδια μας?
    Καλά η λογική του dimace που κάθε φορά υπερασπίζεται τους Γερμανούς με ξεπερνάει.........ακόμα και αν ζει και τρώει ψωμί εκεί.
    Δημήτρη αρέσει δεν αρέσει οι Γερμανοι είναι αυτοί που αιματοκύλισαν τον κόσμο 2 φορές, ειναι Ναζι και φασίστες, ειναι αυτοί που έφτιαξαν τα Νταχαου και τα Αουσβιτς, είναι αυτοί που εκτέλεσαν εκατομμύρια Εβραίους και όχι μόνο .........και αν τους δοθεί η ευκαιρία θα το ξανακάνουν, γιατί είναι υπάνθρωποι .......... και αυτά ΔΕΝ αλλάζουν.
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

Σελίδα 1402 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 4029021002110212021302135213621372138213921398139914001401140214031404140514061412142214321442145215021602170218021902 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας