: ?

. .

48 450 ... 81828384445464748495051525868788898148248348448 ...
941 960 8987

:

  1. #941
     avatar   manosss
    11-06-2008

    Pireas oe oe oe
    563
    Thanks
    351
    '' 387 197
    Ignore User

    !

  2. #942
     avatar   manosss
    11-06-2008

    Pireas oe oe oe
    563
    Thanks
    351
    '' 387 197
    Ignore User

    mpak
    mods.
    !
    !!

  3. #943
     avatar   mpak
    29-09-2007

    6.789
    Thanks
    8.774
    '' 4.335 2.291
    Ignore User

    manosss
    !!

  4. #944
     avatar   nikos7
    28-10-2006

    2.035
    Thanks
    6.465
    '' 1.263 647
    Ignore User

    Διαφωνώ mpak...Είναι τέχνη....Άσε που σας υμνούμε!!!!

    Dr.Red...Keep posting!!!!

  5. '' :


  6. #945
     avatar   Dr.Red
    24-01-2008

    6.928
    Thanks
    5.967
    '' 6.210 3.267
    Ignore User

    mpak
    mods.
    !
    !!!!!!!!!. . .

    post von Teese , post;;;

    Helmut Newton;;;

    .


    ....
    .: . !!

  7. #946
     avatar   mpak
    29-09-2007

    6.789
    Thanks
    8.774
    '' 4.335 2.291
    Ignore User

    Dr.Red
    !!!!!!!!!. . .

    post von Teese , post;;;

    Helmut Newton;;;

    .
    , !

    !

    "" ...

  8. '' :

    Dr.Red (29-09-08)

  9. #947
     avatar   valadis
    23-02-2006

    lavrio
    8.755
    Thanks
    1.488
    '' 2.180 1.423
    Ignore User

    mpak
    , !

    !

    "" ...
    ??? !!!!! ! , mods ?


  10. #948
    Love Hurts.....  avatar   ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    04-02-2008

    !!!
    34.236
    Thanks
    13.118
    '' 13.036 7.856
    Ignore User

    manosss
    !!
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didnt understand the assignment.
    I told them they didnt understand life."
    —John Lennon

  11. #949
    Love Hurts.....  avatar   ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    04-02-2008

    !!!
    34.236
    Thanks
    13.118
    '' 13.036 7.856
    Ignore User

    Κάρμεν Ηλέκτρα
    Μια αφίσα της θα βρεις στα κελιά πολλών βαρυποινιτών. Μια εικόνα της στη φαντασιώσεις όλων των αντρών.
    &#171;Ουάου. Αυτό το χυμώδες μωρό σε κάνει να θες να γίνεις ρόκσταρ ή μπασκετμπολίστας. Από το ιστορικό της φαίνεται ότι τους κυνηγάει τέτοιους τύπους&#187;. Αυτό είχε δηλώσει πριν μερικά χρόνια ο Κιάνου Ριβς για την Κάρμεν Ηλέκτρα.

    Στα 35 της πλέον είναι πιο σέξι από ποτέ. Το 2003 στο τελευταίο της εξώφυλλο για το πλέιμποϊ ο Χιού Χέφνερ δήλωσε η φωτογράφηση της ήταν πολύ καλύτερη από την πρώτη της το 1996. Και όντως, με άπειρες εμφανίσεις σε ανδρικά περιοδικά, στην τηλεόραση και στον κινηματογράφο η Κάρμεν ήταν και παραμένει ένα απατηλό όνειρο για όλο τον ανδρικό πληθυσμό.

    Η ίδια είχε σοκαριστεί όταν παρακολουθώντας ντοκιμαντέρ για πραγματικούς βαρυποινίτες είχε δει την αφίσα της σε ουκ ολίγα κελιά. Η Κάρμεν είναι η απόδραση από την πραγματικότητα για αυτούς και από την καθημερινότητα για όλους εμάς. Το MEN 24 δραπετεύει μαζί της:

    1. Το πραγματικό της όνομα είναι Τάρα Πάτρικ.

    2. Γεννήθηκε στις 20 Απριλίου 1972 στο Σάρονβιλ του Οχάιο.

    3. Τα γονίδια της είναι Ιρλανδικά, γερμανικά και Τσερόκι.

    4. Παρακολούθησε μαθήματα στη σχολή "School For Creative And Performing Arts" στο Σινσινάτι, στο λύκειο "Princeton" της Σάρονβιλ και στο "Walnut Hills High School".

    5. Μετακομίζοντας στην Καλιφόρνια γνώρισε τον Πρινς που την έπεισε να ασχοληθεί με τη μουσική. Στη συνέχεια υπέγραψε με την "Paisley Park Records" εταιρεία του Πρινς και κυκλοφόρησε ένα ομώνυμο άλμπουμ. Η μουσική της καριέρα, όμως, άρχισε και ολοκληρώθηκε εκεί.

    6. Το Μάιο του 1996 έκανε την πρώτη από πολλές γυμνή φωτογράφηση για το Πλέιμποι.

    7. Έκανε αναρίθμητες εμφανίσεις στην τηλεόραση και συγκεκριμένα στο "Baywatch", στο "Singled Out" του MTV. Το 2003 επέστρεψε στο "Baywatch" με την ταινία "Baywatch: Hawaiian Wedding".

    8. Κατά τη διάρκεια των γυρισμάτων της σαπουνόπερας "Hope & Faith" ένας από τους ηθοποιούς και σύζυγος της πρωταγωνίστρια Κέλι Ρίπα συνέχισε να τη φιλάει ακόμα και όταν οι κάμερες είχαν σταματήσει μπροστά στη γυναίκα του.

    9. Εμφανίστηκε σε πολλά φιλμ όμως το "Good Burger" (1997), το "The Mating Habits of the Earthbound Human" (1999), στο "Scary Movie" (2000), στο "Scary Movie 4" (2006), "Epic Movie" (2007), και στο ριμέικ του "Starsky & Hutch".

    10. Εμφανίστηκε στο βιντεοκλίπ "We Are All Made Of Stars" του Μόμπι.

    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didnt understand the assignment.
    I told them they didnt understand life."
    —John Lennon

  12. #950
    Love Hurts.....  avatar   ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    04-02-2008

    !!!
    34.236
    Thanks
    13.118
    '' 13.036 7.856
    Ignore User

    Γωγώ Βαϊνά
    Χαμογελαστή, πανέμορφη, αισιόδοξη και ελεύθερη κοπέλα που δεν θέλει όμως να είναι μόνη της (όσοι πιστοί προσέλθετε). Αυτή είναι με λίγα λόγια η Γωγώ Βαϊνά, αλλά για όσους θέλουν περισσότερα μπορούν να συνεχίσουν παρακάτω όπου η ξανθιά καλλονή αποκαλύπτεται.
    Όταν τελειώσετε με την ανάγνωση και... ξεκολλήσετε από το photostory θα ξέρετε όλα όσα θα μαθαίνατε σε ένα πιθανό πρώτο ραντεβού με το "κορίτσι του Θέμου" και θα είστε έτοιμοι να δοκιμάσατε την τύχη σας με την όμορφη Γωγώ.

    Βonus Tip: Τη Γωγώ μπορείτε να συναντήσετε και φυσικά να την πλησιάσετε αφού πρόκειται για έναν απλό άνθρωπο στο Mercedes και στο Guzel.

    Πώς ξεκίνησες την καριέρα σου;

    "Η πρώτη μου επαφή με το χώρο ήταν το 2004 όταν έστειλα μία αίτηση για ένα διαγωνισμό τον ELITE MODEL LOOK από τον οποίο έγινε γνωστή και η Κάτια Ζηγούλη. Πήγα, λοιπόν να συμμετάσχω στο casting που έγινε στη Πάτρα με την ελπίδα ότι θα με επιλέξουν. Βέβαια δεν ήταν εύκολη απόφαση γιατί είμαι ντροπαλή και κλειστός χαρακτήρας. Σκέφτηκα ότι τα προσόντα τα διαθέτω, το συζήτησα και με τους φίλους μου οι οποίοι με παρότρυναν. Έστειλα τη αίτηση και μετά από 1 μήνα μου τηλεφώνησαν να συμμετάσχω στο casting.

    Πέρασαν 2 χρόνια από τότε και το 2006 αποφάσισα να στείλω αίτηση στον ΑΝΤ1 χωρίς να έχω κάποια εμπειρία. Δεν ήμουν ούτε σε κάποιο πρακτορείο και δεν στην αρχή δεν το είπα ούτε στους γονείς μου μέχρι τη στιγμή που με ειδοποίησαν..Φοβόντουσαν μήπως με εκμεταλλευτούν. Αλλά ξέρουν ότι είμαι ένας άνθρωπος που πατάει γερά στα πόδια του και δεν ενθουσιάζεται εύκολα και έτσι συμφώνησαν με την επιλογή μου. Πήγα λοιπόν στα καλλιστεία ΣΤΑΡ ΕΛΛΑΣ του ΑΝΤ1 και αν και η βαθμολογία μου ήταν αρκετά καλή δεν κατάφερα να κερδίσω κάποιο τίτλο
    ".

    Σου έχει μείνει κάποια πικρία από το γεγονός ότι δεν κέρδισες κάποιο τίτλο;

    "Αδικήθηκα, γιατί από την στιγμή που βλέπεις πως υπερτερείς σε σώμα και σε άλλα στοιχεία το αποτέλεσμα δεν ήταν δίκαιο. Ίσως επειδή δεν ήμουν σε κάποιο πρακτορείο. Αλλά τελικά δεν μου έχει μείνει κάποια πικρία γιατί είμαι αισιόδοξος άνθρωπος και πιστεύω ότι κάθε εμπόδιο είναι για καλό και έτσι δεν με πήρε από κάτω που δεν κέρδισα κάποιο τίτλο. Και αυτό αποδείχτηκε αφού αμέσως μετά μου έγινε η πρόταση να συμμετέχω στην εκπομπή του Αντρέα Μικρούτσικου ''Το μεγάλο παζάρι'' και αποφάσισα να κάνω αίτηση και για το διαγωνισμό PLAYMATE".

    Αυτή τη φορά το είπες από την αρχή στους γονείς σου;

    "Οχι. Λίγο πριν το διαγωνισμό το έμαθαν. Τους εξήγησα ότι μπορεί σαν διαγωνισμός να είναι πιο προκλητικός και να περιλαμβάνει και γυμνές εμφανίσεις αλλά ότι ίσως είναι η τελευταία μου ευκαιρία να πραγματοποιήσω κάτι θετικό στο χώρο της μόδας. Κατάφερα να βγω δεύτερη, έκανα ένα εξώφυλλο κι ύστερα ήρθε η πρόταση για συνεργασία από την εκπομπή του Θέμου Αναστασιάδη".

    Αντιδράσεις υπήρχαν για τις τολμηρές φωτογραφήσεις;

    "Η αλήθεια είναι ότι μετά το διαγωνισμό ΣΤΑΡ ΕΛΛΑΣ ήμουν πιο άνετη με την διαδικασία αν και για τον πατέρα μου που είναι καθηγητής ήταν λίγο περίεργο να του λένε οι μαθητές του ότι είδαν την κόρη του στην τηλεόραση ή σε κάποιο περιοδικό. Ο ίδιος όμως ξέρει ότι δεν είμαι πια μικρή, είμαι 23 χρονών κι μπορώ να παίρνω τις σωστές αποφάσεις για την καριέρα μου"

    Έχεις ζήσει αρκετά τον χώρο της μόδας και γνωρίζεις πράγματα και καταστάσεις. Ποια είναι η άποψή σου;

    "Προς το παρόν έχω ζήσει την καλή πλευρά του χώρου. Δεν μου έχει συμβεί κάτι περίεργο και αυτό γιατί ίσως δεν έχω δώσει το δικαίωμα για κάτι τέτοιο και δεν έχω και την περιέργεια να τα κυνηγήσω".

    Πιστεύεις ότι ο χώρος μπορεί να γίνει επικίνδυνος για τις κοπέλες που δεν προσέχουν;

    "Ναι φυσικά. Και ειδικά αν κάποια κοπέλα επιλέξει να μπει στο χώρο από πολύ μικρή ηλικία γύρω στα 18 και έχει αντιμετωπίσει και κάποια καταπίεση από τους γονείς της. Εγώ ευτυχώς ήμουν τυχερή και δεν είχα ποτέ πρόβλημα με την οικογένεια μου"

    Πως είναι να είσαι ''το κορίτσι του Θέμου'';

    "Στην αρχή δεν το πίστευα. Έβλεπα την εκπομπή πιο παλιά με την Γωγώ Μαστροκώστα δίπλα στο Θέμο και ποτέ δεν πίστευα ότι κάποια στιγμή θα ήμουν και εγώ εκεί. Είχα πολύ άγχος γιατί ο ανταγωνισμός ήταν μεγάλος αφού υπήρχαν πολλά κορίτσια όμορφα για τη θέση.Περνάμε πολύ ωραία και συχνά συμβαίνουν αστεία πράγματα. Το πιο συχνό φαινόμενο είναι να σπάνε οι καρέκλες των καλεσμένων!"

    Προτιμάς το χώρο της τηλεόρασης ή το χώρο του modeling;

    "Αν ο χώρος του modeling στην Ελλάδα ήταν όπως στο εξωτερικό εννοείται πως θα τον προτιμούσα. Αλλά εδώ όλα συνδυάζονται όλα με την μικρή οθόνη".

    Έχεις σκεφτεί ποτέ να προσπαθήσεις να κάνεις καριέρα και στο εξωτερικό;

    "Μου έχει γίνει μια τέτοια πρόταση αλλά τότε ήμουν ήδη στην εκπομπή του Θέμου και προτίμησα να μείνω εκεί. Αν τον επόμενο χρόνο αλλάξει κάτι και έχω πάλι κάποια πρόταση εννοείται πως θα το σκεφτώ αν και στο εξωτερικό είναι πολύ δύσκολά τα πράγματα .Ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος. Αν είχα επιλογή θα διάλεγα να πάω στο Μαϊάμι και όχι στο Μιλάνο ή Παρίσι, περισσότερο λόγω ηλικίας".

    Στον προσωπικό τομέα που ακριβώς βρίσκεσαι αυτή την περίοδο;

    "Αυτή την περίοδο είμαι μόνιμη μου αν και θα ήθελα να βρίσκομαι μέσα σε κάποια σχέση. Μου αρέσει να είμαι με κάποιον. Είμαι έτοιμη και θέλω να ερωτευτώ…"

    Τι σου αρέσει σε έναν άντρα;

    "Να με εμπιστεύεται. Θέλω να είναι τζεντλεμαν και να με προσέχει να νοιάζεται για μένα και εννοείται πως τα ίδια θα δίνω και εγώ. Θέλω να έχει χιούμορ και να περνάω καλά μαζί του και με την παρέα του. Αυτό που τη δίνει είναι η τσιγγουνιά. Φαντάσου στο πρώτο ραντεβού να σου πει &#171;μισά-μισά&#187;. Η τσιγγουνιά στα χρήματα φαίνεται και στα συναισθήματα. Επίσης θέλω να είναι καθαρός, δεν μπορώ να είναι ο άλλος βρώμικος".

    Το πιο ακραίο πράγμα που έχεις κάνει για έναν άντρα;

    "Δεν έχω κάνει. Είμαι μικρή ακόμα". (γέλια)

    Έχεις ερωτευτεί;

    "Δεν ξέρω… Έχω άραγε;"

    Στο δρόμο δέχεσαι πειράγματα;

    "Ναι και με ενοχλούν αυτά τα προστυχόλογα που λένε οι άντρες. Ειδικά το καλοκαίρι όταν είσαι &#171;κάπως&#187; με σορτσάκι κοντό τα πειράγματα μεγαλώνουν. Με τις έξυπνες ατάκες δεν έχω πρόβλημα. Δεν θα ενδώσω αλλά μπορεί να απαντήσω απλά με ένα γελάκι".

    Το χειρότερο φλερτ;

    "Τα χαζά που λένε οι άντρες όπως &#171;είσαι το αστέρι που έπεσε από τον ουρανό&#187;, &#171;είσαι ένα άγγελο&#187;ς και άλλα τέτοια. Τελευταία ήρθε ένα και μου είπε ένας &#171;τι νούμερο είμαι στη σειρά&#187; και του απάντησα &#171;μεγάλο&#187;" (γέλια, πολλά…)

    Σου αρέσει το φλερτ;

    "Ναι σε αναζωογονεί. Και σε επιβεβαιώνει. Αν και εγώ είμαι παραδοσιακή. Μπορεί να κοιτάξω αλλά ποτέ δεν θα κάνω την πρώτη κίνηση. Μου αρέσει ο άντρας να κάνει την πρώτη κίνηση. Εγώ δεν έχω κάνει ποτέ κάτι και γι αυτό δεν έχω φάει και... χυλόπιτα μέχρι στιγμής. Δεν είναι του χαρακτήρα μου να κυνηγάω".



    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didnt understand the assignment.
    I told them they didnt understand life."
    —John Lennon

  13. '' :

    manosss (30-09-08)

  14. #951
     avatar   manosss
    11-06-2008

    Pireas oe oe oe
    563
    Thanks
    351
    '' 387 197
    Ignore User

    ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>

    , , ( ). , .
    ... photostory " " .

    onus Tip: Mercedes Guzel.

    ;

    " 2004 ELITE MODEL LOOK . , casting . . , . 1 casting.

    2 2006 1 . .. . . 1 ".

    ;

    ", . . . '' '' PLAYMATE".

    ;

    ". . . , ".

    ;

    " . , 23 "

    . ;

    " . ".

    ;

    " . 18 . "

    '' '';

    " . . . . !"

    modeling;

    " modeling . ".

    ;

    " . . . , ".

    ;

    " . . …"

    ;

    " . . . . -ܻ. . , ".

    ;

    " . ". ()

    ;

    ";"

    ;

    " . . . ".

    ;

    " , . ܻ " (, …)

    ;

    " . . . . . ... . ".



    , , life style !!!
    !!

    ( " " 4 moderators.....)

  15. '' :


  16. #952
     avatar   sk12072
    27-08-2007

    47.221
    Thanks
    4.414
    '' 15.066 9.419
    Ignore User

    ο ηλιας παντα ξερει καλυτερα...




  17. '' :


  18. #953
    Love Hurts.....  avatar   ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    04-02-2008

    !!!
    34.236
    Thanks
    13.118
    '' 13.036 7.856
    Ignore User

    manosss
    , , life style !!!
    !!

    ( " " 4 moderators.....)
    .
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didnt understand the assignment.
    I told them they didnt understand life."
    —John Lennon

  19. #954
    Love Hurts.....  avatar   ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    04-02-2008

    !!!
    34.236
    Thanks
    13.118
    '' 13.036 7.856
    Ignore User


    1. 22 1986.

    2. .

    3. .

    4. 1.73.

    5. Friday Night Lights, Alpha Dog, Pineapple Express.

    6. , All the Boys Love Mandy Lane, .

    7. T .

    8. , Californication.

    9. .

    10. .

    11. , The Informers.

    12. 21 Maxim 100 .


    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didnt understand the assignment.
    I told them they didnt understand life."
    —John Lennon

  20. #955
    .
    29-11-2007

    23.090
    Thanks
    4.340
    '' 7.337 4.984
    Ignore User

    ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>

    . .
    . . . .

    35 . 2003 1996. , , .

    . . MEN 24 :

    1. .

    2. 20 1972 .

    3. , .

    4. "School For Creative And Performing Arts" , "Princeton" "Walnut Hills High School".

    5. . "Paisley Park Records" . , , .

    6. 1996 .

    7. "Baywatch", "Singled Out" MTV. 2003 "Baywatch" "Baywatch: Hawaiian Wedding".

    8. "Hope & Faith" .

    9. "Good Burger" (1997), "The Mating Habits of the Earthbound Human" (1999), "Scary Movie" (2000), "Scary Movie 4" (2006), "Epic Movie" (2007), "Starsky & Hutch".

    10. "We Are All Made Of Stars" .





    ...

    ,!!!!!!!!!!!!

  21. #956
    Love Hurts.....  avatar   ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    04-02-2008

    !!!
    34.236
    Thanks
    13.118
    '' 13.036 7.856
    Ignore User

    ...
    , , ... .


    ! !

    ! ! ! . !



    . 1.80 50 . .

    . , …

    . .

    . .



    see through.

    3 . .

    , . . … ;



    . , .

    ; , , ;

    ; . …



    ! !

    . .

    , .

    70 . 23 .

    . , .

    . .



    . .

    , .

    . . , …
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didnt understand the assignment.
    I told them they didnt understand life."
    —John Lennon

  22. #957
     avatar   sk12072
    27-08-2007

    47.221
    Thanks
    4.414
    '' 15.066 9.419
    Ignore User

    η σκαρλετ ειναι απιστευτη.αν και απο τις νεες ηθοποιους θα επελεγα την θερον.μπραβο ηλια που τη εβαλες.




  23. #958
     avatar   valadis
    23-02-2006

    lavrio
    8.755
    Thanks
    1.488
    '' 2.180 1.423
    Ignore User

    ξανθια ομως!!!


  24. #959
     avatar   thodoris7
    16-02-2008

    306
    Thanks
    8
    '' 63 34
    Ignore User



    [ links. ]


  25. #960
    Love Hurts.....  avatar   ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    04-02-2008

    !!!
    34.236
    Thanks
    13.118
    '' 13.036 7.856
    Ignore User

    thodoris7


    .....!!!!
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didnt understand the assignment.
    I told them they didnt understand life."
    —John Lennon

Bookmarks

-

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •