Σελίδα 2 από 212 ΠρώτηΠρώτη 1234561222324252102202 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 40 από 4240

Θέμα: Fernardo Daniel Belluschi

  1. #21
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.294
    Thanks
    20.799
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.483 φορές σε 8.040 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    μακαρι να πανε ολα καλα, να ερθει κανι ναι τοσο καλος οσο λενε...
    Παντως ΔΕΝ πρπει ν παιξει με το βαζελο. ρε παιδια ποτε θα προλλαβει??? δεν πρεπει ν προσαρμοστει κ λιγο?!?!
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  2. #22
    Το avatar του χρήστη bill7
    Εγγραφή
    03-05-2007

    Μηνύματα
    3.155
    Thanks
    1.989
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.830 φορές σε 858 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    δεν τον βλεπω μονο για ενα γκολακι...ειπαμε παιχνιδι ρουτινας ειναι...εχει να παιξει και καιρο..καυ_ _ _ _νος θα ερθει...θα δει και την αργεντινικη εξεδρα στο καραισκακη και βλεπω χατ-τρικ με το καλημερα....και στο φιναλε μαγκες καλυτερα που καθυστερει να ερθει...ασ κανει καλυτερα προετοιμασια μονος του στην αργεντινη παρα στο ρεντη....να παιξει θελουμε οχι να τραυματιστει....ευτυχως το καταλαβαν και στη διοικηση
    ΑΛΛΙΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

  3. #23
    Το avatar του χρήστη bill7
    Εγγραφή
    03-05-2007

    Μηνύματα
    3.155
    Thanks
    1.989
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.830 φορές σε 858 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Φαντάζεσαι να νικήσετε την Τσέλσι;

    «Αν μιλάς για όνειρα και τι φαντάζομαι γι' αυτή τη νέα περιπέτεια στην καριέρα μου, μπορώ να σου ότι ονειρεύομαι να κατακτήσουμε το Champions League με τον Ολυμπιακό. Αυτό είναι που θέλω πάνω απ' όλα. Αυτή είναι η ευχή μου που θέλω να πραγματοποιηθεί. Θα είμαι ο απόλυτος επαγγελματίας για το καλό της ομάδας. Πιστεύω ότι μπορούμε να πετύχουμε μεγάλα πράγματα και ότι μαζί θα γράψουμε ιστορία».


    αυτο ακριβως θελουμε και εμεις.... ραστα-ρεγγκε boy
    ΑΛΛΙΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

  4. #24
    Το avatar του χρήστη bill7
    Εγγραφή
    03-05-2007

    Μηνύματα
    3.155
    Thanks
    1.989
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.830 φορές σε 858 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Η ΑΕΚ του Ριβάλντο είναι πρώτη στο ελληνικό πρωτάθλημα. Εκτός του Αρουαμπαρένα, στηρίζεται σε Βραζιλιάνους παίκτες. Το βλέπεις σαν κόντρα Βραζιλίας και Αργεντινής;

    «Δεν μιλάω για άλλες ομάδες. Μόνο για τη δική μου. Ο Ολυμπιακός είναι ο πρωταθλητής και θέλω να παραμείνει. Οι άλλοι πρέπει να νικήσουν τον πρωταθλητή».


    καλα το πας....
    ΑΛΛΙΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

  5. #25
    Το avatar του χρήστη panty
    Εγγραφή
    19-09-2007

    Περιοχή
    Εδώ!
    Μηνύματα
    7.730
    Thanks
    12.502
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.188 φορές σε 3.017 μηνύματα
    Ignore User

    Reddna

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από bill7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ΑΕΚ του Ριβάλντο είναι πρώτη στο ελληνικό πρωτάθλημα. Εκτός του Αρουαμπαρένα, στηρίζεται σε Βραζιλιάνους παίκτες. Το βλέπεις σαν κόντρα Βραζιλίας και Αργεντινής;

    «Δεν μιλάω για άλλες ομάδες. Μόνο για τη δική μου. Ο Ολυμπιακός είναι ο πρωταθλητής και θέλω να παραμείνει. Οι άλλοι πρέπει να νικήσουν τον πρωταθλητή».


    καλα το πας....
    ΣΩΣΤΟΣ δεν μιλάει για άλλες ομάδες, απλά τις γ@μ@ει!
    θρύλε για πάρτι σου θρύλε μαζί σου, εμείς οι άρρωστοι οι οπαδοί σου....

  6. #26
    #include <olympiacos> Το avatar του χρήστη AIIZ
    Εγγραφή
    03-12-2007

    Περιοχή
    Ελλάδα
    Μηνύματα
    12.334
    Thanks
    778
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.437 φορές σε 2.883 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ο Αργεντίνος σούπερ σταρ σε συνέντευξη του στην εφημερίδα "Sportday" και "Πρωταθλητή" μίλησε για την νέα του ομάδα, το ευρωπαϊκό του όνειρο, την θέση που του αρέσει να παίζει, τους συμπατριώτες του που αγωνίζονται στον πρωταθλητή Ελλάδας, τον αγώνα με τον Παναθηναϊκό, ενώ στέλνει μήνυμα στην Τσέλσι.

    Διαβάστε τα κυριότερα αποσπάσματα από τις δηλώσεις του Μπελούτσι:

    - Τι αισθάνθηκες για το "αντίο" που είπες στη Ρίβερ Πλέιτ;

    "Θλίψη, γιατί φεύγω και αφήνω τους συμπαίκτες μου. Όμως νομίζω ότι η μεταγραφή μου στον Ολυμπιακό είναι η καλύτερη επιλογή για το μέλλον μου και θα πρέπει να την εκμεταλλευτώ".

    - Θα είναι σημαντικό οικονομικό βήμα και για τη ζωή σου;

    "Δεν είναι βασικό θέμα να έχεις πολλά λεφτά. Αυτό που με ενδιαφέρει είναι ότι θα παίξω στην Ευρώπη. Αυτό ήταν το όνειρό μου. Πάντα έβλεπα αγώνες από διάφορα πρωταθλήματα στην τηλεόραση και σκεφτόμουν μέρα νύχτα αυτή τη στιγμή. Ο Ολυμπιακός παίζει στο Champions League και αυτό είναι κάτι πολύ σημαντικό. Θα με δει πολύς κόσμος και θα έχω την ευκαιρία να κατακτήσω τίτλους που μου έλειψαν στη Ρίβερ".

    - Είναι πίεση για σένα ότι αποτελείς μία από τις ακριβότερες μεταγραφές στην ιστορία του Ολυμπιακού;

    "Όχι, δεν το έχω σκεφτεί. Τα χρήματα δεν είναι το παν. Για μένα αυτό που μετράει είναι να ανταποδώσω την εμπιστοσύνη που μου έδειξαν οι άνθρωποι της ομάδας. Θέλω να βοηθήσω για να πετύχουμε τους στόχους μας. Το ποδόσφαιρο είναι ομαδικό άθλημα".

    - Τι σε ελκύει στον Ολυμπιακό;

    "Το είπα και πριν. Οι αγώνες με την Τσέλσι για το Champions League. Ο Ολυμπιακός κατάλαβα ότι είναι η καλύτερη ομάδα στην Ελλάδα και μία από τις καλύτερες στην Ευρώπη. Πέρασε στους "16" της διοργάνωσης, που σημαίνει ότι είναι μεγάλη ομάδα. Πάντα ήθελα να παίξω σ' ένα μεγάλο ευρωπαϊκό σύλλογο και τώρα έχω την ευκαιρία. Θα κάνω τα πάντα για να πετύχω. Πάω στην Ευρώπη για να παίξω μεγάλη μπάλα".

    -Έχεις παρακολουθήσει αγώνες του Ολυμπιακού;

    "Την είχα δει την ομάδα πριν καν μ' ενημερώσουν ότι υπάρχει θέμα. Είχα δει τον Ολυμπιακό στον αγώνα με την Ρεάλ Μαδρίτης, στο "Μπερναμπέου" και είχα εντυπωσιαστεί. Έπαιζε μ' ένα παίκτη λιγότερο και έχασε άδικα. Έκανε φοβερή εμφάνιση αλλά δεν του πήγε καλά στο τέλος".

    -Πιστεύεις ότι μπορείς κάποια στιγμή να φτάσει στο επίπεδο άλλων μεγάλων παικτών που φόρεσαν την φανέλα του Ολυμπιακού, όπως είναι οι Τζιοβάνι, Καρεμπέ και Ριβάλντο;

    "Κάθε ποδοσφαιριστής ονειρεύεται να είναι ο καλύτερος. Για να φτάσω στο σημείο να γίνει όπως ο Ριβάλντο, ο Τζιοβάνι ή ο Καρεμπέ θα χρειαστώ χρόνια σκληρής και σωστής δουλειάς. Ο Ριβάλντο για παράδειγμα ήταν ένα παγκόσμιο αστέρι, ήταν ο κορυφαίος του κόσμου. Έπαιξε μπάλα σ' όλο τον πλανήτη. Ταξίδεψε με την εθνική ομάδα της χώρας του απ' άκρου, εις άκρον στην γη και κέρδισε τα πάντα. Χρειάζεται λοιπόν πολύ δουλειά και λίγα λόγια για να γίνουν σαν αυτούς".

    - Ολυμπιακός. Ποιο είναι το πρώτο πράγμα που σου έρχεται στο μυαλό όταν ακούς αυτό το όνομα;

    "Είναι μια σπουδαία ευρωπαϊκή ομάδα, μία από τις καλύτερες, που συμμετέχει διαρκώς στο Champions League. Θέλω να πάω και να γράψω ιστορία με τη φανέλα της".

    - Έχεις μόνο ένα τρόπαιο Απερτούρα στη συλλογή σου. Θέλεις να κερδίσεις πολλούς τίτλους με τον Ολυμπιακό;

    "Φυσικά και θέλω να κερδίσω πολλούς τίτλους. Γι' αυτό πάω στην Ευρώπη. Αν νόμιζα ότι δεν θα κερδίσω τίποτα, θα έμενα στο σπίτι μου...".

    - Ποιο είναι το όνειρό σου από τη μέρα που συμφώνησες να αγωνιστείς στον Ολυμπιακό; Τι θέλεις περισσότερο απ' όλα;

    "Να παίξω, να παίξω, να παίξω... Αγαπάω πάρα πολύ το να παίζω ποδόσφαιρο. Ήθελα πάρα πολύ να πάω φέτος στην Ευρώπη. Πιστεύω πως στα 24 μου διανύω την καλύτερη περίοδο της καριέρας μου. Θέλω να πετύχω".

    - Ποιο είναι το αγαπημένο σου σύστημα; Πού αγωνίζεσαι καλύτερα; Ποια είναι η αγαπημένη σου θέση και πού μπορείς να προσφέρεις το 100% των δυνατοτήτων σου;

    "Δεν έχω αγαπημένη θέση ή κάποια που να προτιμώ να παίζω. Προσαρμόζομαι πολύ εύκολα. Μπορώ να παίξω τόσο στο 4-4-2 όσο και στο 4-3-1-2 ή όπου θέλει ο προπονητής".

    - Ο Ολυμπιακός στα περισσότερα ματς του Champions League αγωνίζεται με σύστημα 4-5-1. Σε αυτό το σύστημα πού μπορείς να παίξεις;

    "Αυτό είναι καθαρά απόφαση του προπονητή. Οπως είπα και πριν, μπορώ να προσαρμοστώ σε όλα τα συστήματα. Ποτέ δεν αντιμετώπισα πρόβλημα με αυτό. Ούτε θα έχω πρόβλημα στην Ελλάδα. Θέλω να πάω, να μιλήσω με τον προπονητή και να μάθω τι ακριβώς περιμένει ο τεχνικός μου από μένα".

    - Ποιες είναι οι πληροφορίες που έχεις πάρει για τον Ολυμπιακό;

    "Δεν έχω πάρει πολλές πληροφορίες, διότι πρώτα περίμενα να κλείσει η μεταγραφή. Έχω μάθει πάντως αρκετά πράγματα για τον ελληνικό σύλλογο, όπως για τους πολύ φανατικούς και παθιασμένους φιλάθλους που έχει και τους πολλούς Αργεντινούς που αγωνίζονται εκεί".

    - Μίλησες με κάποιον από τους Αργεντινούς ποδοσφαιριστές του Ολυμπιακού;

    "Όχι, δεν έχω μιλήσει. Έχω μιλήσει μόνο με τον Εμιλιάνο Ρίβας (αγωνιζόταν στον Ηρακλή). Τον ξέρω και γνώριζα ότι έχει παίξει στην Ελλάδα και έτσι τον πήρα τηλέφωνο. Μου μίλησε με τα καλύτερα λόγια για τη χώρα και τους ανθρώπους της".

    - Γνωρίζεις ότι ο Ολυμπιακός είναι πολύ διάσημος για τους φανατικούς φίλους του. Περισσότεροι από 8.000 ταξίδεψαν στην Ιταλία για το ματς με τη Λάτσιο...

    "Μου αρέσει πάρα πολύ αυτό. Ελπίζω να μη σταματήσουν να μας ακολουθούν παντού".

    - Φημολογείται ότι σου ετοιμάζουν ιδιαίτερη υποδοχή στο αεροδρόμιο. Στο παρελθόν είχαν πάει ακόμα και δέκα χιλιάδες για να καλωσορίσουν τον Ντέταρι. Τι έχεις να τους πεις;

    "Θέλω να τους ευχαριστήσω προκαταβολικά για την αγάπη που θα μου δείξουν. Τους υπόσχομαι ότι θα κάνω ό,τι μπορώ μέσα στο γήπεδο για να τους ανταποδώσω την αγάπη τους. Θέλω να τους δώσω πολλές χαρές".

    - Ποια είναι η άποψή σου για τους Λεντέσμα, Γκαλέτι, Αρτσούμπι, Νούνιες; Έχεις παίξει ποτέ στο παρελθόν με κάποιον από αυτούς στην ίδια ομάδα;

    "Είναι όλοι καλοί παίκτες. Έχω αγωνιστεί μαζί με τον Λεντέσμα στην εθνική ομάδα. Επίσης, εκεί ήμουν συμπαίκτης και με τον Σεμπαστιάν Ρομέρο του Παναθηναϊκού".

    - Γνωρίζεις κάποιον άλλον ποδοσφαιριστή από την ομάδα;

    "Όχι, δεν ξέρω. Περιμένω να τους γνωρίσω μόλις φτάσω εκεί. Ανυπομονώ γι' αυτή τη στιγμή".

    - Πιστεύεις ότι οι πολλοί Αργεντινοί και οι ισπανόφωνοι θα σε βοηθήσουν να προσαρμοστείς γρηγορότερα;

    "Ναι, θα αποτελέσουν πολύ μεγάλη βοήθεια για μένα. Είναι πολύ σημαντικό να έχεις δίπλα σου παίκτες που μιλάνε την ίδια γλώσσα μ' εσένα και έχουν την ίδια καταγωγή".

    - Έχεις μιλήσει με κάποιον άνθρωπο από το κλαμπ;

    "Όχι, όχι. Θα το κάνω τώρα που θα πάω στην Ελλάδα".

    - Τι μπορείς να υποσχεθείς γενικότερα στους φιλάθλους της ομάδας;

    "Δεν μου αρέσουν οι υποσχέσεις. Είμαι σίγουρος ότι θα δώσω τον καλύτερο εαυτό μου για να με αγαπήσουν".

    - Αν ήσουν ατζέντης και ήθελες να πουλήσεις τον Μπελούτσι, τι θα έλεγες στους συλλόγους για να διαφημίσεις τον πελάτη σου; Ποια είναι τα δυνατά του σημεία; Τι μπορεί να προσφέρει;

    "Πολύ δύσκολη ερώτηση. Πιστεύω ότι είμαι πολύ καλός μέσος. Έχω την ευχέρεια να πετυχαίνω γκολ, να μοιράζω γκολ και έχω τη δική μου προσωπικότητα. Για τα υπόλοιπα πρέπει να απευθυνθείτε στον ατζέντη μου (γέλια)".

    - Ίσως ο πιο φανατικός οπαδός του συλλόγου να είναι ο ίδιος του ο πρόεδρος, ο Σωκράτης Κόκκαλης. Θέλεις να του στείλεις κάποιο μήνυμα;

    "Θέλω να τον ευχαριστήσω που με εμπιστεύτηκε! Θα προσπαθήσω να κάνω το ίδιο πράγμα που κάνω κι εδώ. Να παίξω το καλύτερο ποδόσφαιρο που ξέρω και να σκοράρω όσα περισσότερα γκολ μπορώ. Θέλω να γράψω ιστορία...".

    - Πότε είπες τελικά ναι στον Ολυμπιακό; Ήταν όλα θέμα χρημάτων; Τι μέτρησε περισσότερο στην απόφασή σου;

    "Όχι, πραγματικά ήθελα να αγωνιστώ στην Ευρώπη, ήταν το όνειρό μου. Ήξερα ότι αγωνίζονται πολλοί Αργεντινοί εκεί. Τα χρήματα είναι πολύ σημαντικά, αλλά δεν είναι το παν στη ζωή".

    - Βλέπεις τον Ολυμπιακό ως ένα πρώτο βήμα στην καριέρα σου στην Ευρώπη; Θέλεις να ωριμάσεις στην Ελλάδα και εν συνεχεία να πας σε κάποιο πιο γνωστό πρωτάθλημα;

    "Ίσως, αλλά στο μέλλον. Τώρα σκέφτομαι μόνο το νέο μου κλαμπ".

    - Ο Γιάγια Τουρέ αγωνιζόταν πριν από δύο χρόνια στον Ολυμπιακό και τώρα είναι βασικός στην Μπαρτσελόνα. Θέλεις να ακολουθήσεις την πορεία του;

    "Όχι, όπως είπα και πριν, δεν το σκέφτομαι αυτό τώρα. Θα ήταν πολύ ωραία να αγωνιστώ στο μέλλον σ' ένα κλαμπ όπως είναι η Μπαρτσελόνα ή η Ρεάλ. Αλλά η μεταγραφή μου στην Ελλάδα είναι ένα πολύ μεγάλο βήμα για μένα και θέλω να την κάνω σωστά αυτή την κίνηση. Θέλω να δώσω τον καλύτερο εαυτό μου στον Ολυμπιακό. Δεν ξέρω τι μπορεί να συμβεί στο μέλλον".

    - Θα παίξεις στο ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό;

    "Εγώ θέλω πάρα πολύ να παίξω και πιστεύω πως θα είμαι έτοιμος. Θα δούμε όμως. Η ομάδα θα αποφασίσει. Εγώ έκανα ατομικές προπονήσεις, αλλά δεν είναι το ίδιο με το να προπονείσαι με την υπόλοιπη ομάδα. Θα δουλέψω σκληρά για να φθάσω στο επίπεδο που θα είμαι έτοιμος να παίξω σε αυτό το παιχνίδι. Μου έχουν πει ότι είναι πολύ σημαντικό".

    - Η ΑΕΚ του Ριβάλντο είναι πρώτη στο ελληνικό πρωτάθλημα. Εκτός του Αρουαμπαρένα, στηρίζεται σε Βραζιλιάνους παίκτες. Το βλέπεις σαν κόντρα Βραζιλίας και Αργεντινής;

    "Δεν μιλάω για άλλες ομάδες. Μόνο για τη δική μου. Ο Ολυμπιακός είναι ο πρωταθλητής και θέλω να παραμείνει. Οι άλλοι πρέπει να νικήσουν τον πρωταθλητή".

    - Πριν από τον Ολυμπιακό τι ήξερες για την Ελλάδα;

    "Πήραν το πανευρωπαϊκό! Καλή ομάδα η Εθνική τους. Το ελληνικό ποδόσφαιρο προοδεύει και μάλιστα πολύ γρήγορα. Είναι τιμή μου που θα παίξω στη χώρα των πρωταθλητών Ευρώπης".

    "Δεν φοβάμαι την Τσέλσι"

    - Όταν πληροφορήθηκες ότι ο Ολυμπιακός κληρώθηκε να αντιμετωπίσει στον επόμενο γύρο του Champions League την Τσέλσι, τι είπες στον εαυτό σου;


    "Σκέφτηκα ότι η Τσέλσι είναι μια πολύ μεγάλη ομάδα, με σπουδαίους παίκτες. Όμως δεν φοβάμαι. Θα είναι πολύ δύσκολος αντίπαλος, αλλά πιστεύω ότι στο ποδόσφαιρο κάθε ομάδα μπορεί να νικήσει την αντίπαλό της".

    - Πήρες την απόφαση να πας στον Ολυμπιακό πριν από την κλήρωση; Η ομάδα που θα αντιμετώπιζε ο Ολυμπιακός στην επόμενη φάση αποτελούσε κριτήριο για την απόφασή σου ή όχι;

    "Όχι, ήταν πολύ σημαντικό που γνώριζα ότι ο Ολυμπιακός είναι μια πολύ σπουδαία ευρωπαϊκή ομάδα, μία από τις καλύτερες της ηπείρου. Δεν με ενδιέφερε τίποτε άλλο. Φυσικά και ήθελα να πληροφορηθώ τον αντίπαλο αλλά αυτό δεν έπαιξε κανένα ρόλο στην απόφασή μου".

    - Ο Ολυμπιακός παίζει πολύ καλά φέτος στο Champions League. Μπορείς να τον βοηθήσεις να γίνει καλύτερος;

    "Το ελπίζω (γέλια)"!

    - Ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει την Τσέλσι στην επόμενη φάση του Champions League. Μπορεί να προκριθεί; Φοβάσαι την αγγλική ομάδα;

    "Όχι, δεν φοβάμαι, όπως είπα και νωρίτερα. Κάθε ματς πρέπει να παίζεται. Στα λόγια πολλά λέγονται. Αυτά που γίνονται μέσα στο γήπεδο μετράνε. Έχω πολύ μεγάλη αυτοπεποίθηση και πίστη στις δυνατότητές μου".

    - Πιστεύεις πως ακόμα και η πιο πλούσια ομάδα του κόσμου μπορεί να ηττηθεί από ένα «φτωχό» σύλλογο της διοργάνωσης;

    "Φυσικά. Στην Αργεντινή συμβαίνει αυτό συνέχεια. Η Λανούς κέρδισε το πρωτάθλημα στη χώρα μου. Αυτό είναι η απάντησή μου".

    - Φαντάζεσαι να νικήσετε την Τσέλσι;

    "Αν μιλάς για όνειρα και τι φαντάζομαι γι' αυτή τη νέα περιπέτεια στην καριέρα μου, μπορώ να σου ότι ονειρεύομαι να κατακτήσουμε το Champions League με τον Ολυμπιακό. Αυτό είναι που θέλω πάνω απ' όλα. Αυτή είναι η ευχή μου που θέλω να πραγματοποιηθεί. Θα είμαι ο απόλυτος επαγγελματίας για το καλό της ομάδας. Πιστεύω ότι μπορούμε να πετύχουμε μεγάλα πράγματα και ότι μαζί θα γράψουμε ιστορία".

    - Ποιο είναι το μήνυμά σου στην Τσέλσι;

    "Δεν έχω κανένα μήνυμα. Αυτό που λέω είναι ότι περιμένω να παίξουμε αντίπαλοι και φυσικά να τους κερδίσουμε!".

    - Ο κόσμος περιμένει με ανυπομονησία αυτά τα παιχνίδια. Τι τους υπόσχεσαι;

    "Να ξέρουν ότι θα κάνω τα πάντα για να τους κάνω ευτυχισμένους".

  7. #27

    Εγγραφή
    11-08-2007

    Μηνύματα
    75
    Thanks
    2
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5 φορές σε 4 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    ουδεμια ανησιχια μην εχουμαι εφοσον ο χαχαβι εχει το 40% τον δικαιοματον του το θεμα ειναι τελειομενο επισεις υπαρχουν δηλοσει του με φοτογραφια με το σημα της ομαδα

  8. #28
    Πάει και αυτός... Το avatar του χρήστη Gavros4life
    Εγγραφή
    26-06-2007

    Περιοχή
    Opou pigenei o 8rylos!
    Μηνύματα
    2.909
    Thanks
    879
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 655 φορές σε 429 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Για τον Φερνάντο Μπελούτσι, το νέο απόκτημα του Ολυμπιακού από την Αργεντινή, έχουν γραφτεί πάρα πολλά. Τα ποδοσφαιρικά του προσόντα είναι σίγουρα πλούσια, όμως υπάρχουν και κάποια στοιχεία στον χαρακτήρα του που ίσως δημιουργήσουν προβλήματα στη νέα του ομάδα, αλλά προσωπικά τα γουστάρω πολύ. Γιατί με... θυμίζουν! Όπως θα δείτε, ο τυπάκος είναι αλάνι και δεν κωλώνει πουθενά.


    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

    Έμαθα, λοιπόν, πως όταν &#171;τα πάρει στο κρανίο&#187; αντιδρά απρόβλεπτα. Λίγο πριν μεταγραφεί από την Νιούελς στη Ρίβερ, οι οπαδοί της Νιούελς μουρμούριζαν για την πάρτη του, θεωρώντας πως έχει το μυαλό του στη μεταγραφή και δεν παίζει σύμφωνα με την αξία του. Πώς αντέδρασε; Στο πρώτο γκολ που πέτυχε, μετά τις μουρμούρες, έπιασε τα γεννητικά του όργανα! Και, βέβαια, έγινε της κακομοίρας...

    Έρωτά μου αγιάτρευτε...

    Στις σχέσεις του, πάντως, με το άλλο φύλλο ο Μπελούτσι είναι η αποθέωση της σταθερότητας. Τόσο πολύ που... πιο σταθερά δεν γίνεται! Εδώ και επτά χρόνια έχει στο πλευρό του την ίδια αγαπημένη. Η κοπελιά ονομάζεται Φλορ και είναι αδελφή της συζύγου ενός συμπαίκτη του στη Ρίβερ Πλέϊτ.

    Α, και δεν θέλω απορίες του στιλ &#171;πως γίνεται να είναι μαζί επτά χρόνια, όταν ο Μπελούτσι είναι μόλις 24 ετών&#187;... Γίνεται! Απλούστατα, τη γνώρισε και την ερωτεύτηκε στα 17 του. Όταν εκείνη είχε μόλις κλείσει τα... 13! Εδώ ο Νούνιες, στα 23 του, έχει ήδη τέσσερα παιδιά, ο Μπελούτσι θα &#171;κολλούσε&#187; στην ηλικία;

  9. #29
    !...Born to Be Red...! Το avatar του χρήστη Geo 5
    Εγγραφή
    11-04-2006

    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    12.758
    Thanks
    1.408
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.248 φορές σε 1.543 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Gavros4life Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τον Φερνάντο Μπελούτσι, το νέο απόκτημα του Ολυμπιακού από την Αργεντινή, έχουν γραφτεί πάρα πολλά. Τα ποδοσφαιρικά του προσόντα είναι σίγουρα πλούσια, όμως υπάρχουν και κάποια στοιχεία στον χαρακτήρα του που ίσως δημιουργήσουν προβλήματα στη νέα του ομάδα, αλλά προσωπικά τα γουστάρω πολύ. Γιατί με... θυμίζουν! Όπως θα δείτε, ο τυπάκος είναι αλάνι και δεν κωλώνει πουθενά.




    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

    Έμαθα, λοιπόν, πως όταν «τα πάρει στο κρανίο» αντιδρά απρόβλεπτα. Λίγο πριν μεταγραφεί από την Νιούελς στη Ρίβερ, οι οπαδοί της Νιούελς μουρμούριζαν για την πάρτη του, θεωρώντας πως έχει το μυαλό του στη μεταγραφή και δεν παίζει σύμφωνα με την αξία του. Πώς αντέδρασε; Στο πρώτο γκολ που πέτυχε, μετά τις μουρμούρες, έπιασε τα γεννητικά του όργανα! Και, βέβαια, έγινε της κακομοίρας...

    Έρωτά μου αγιάτρευτε...

    Στις σχέσεις του, πάντως, με το άλλο φύλλο ο Μπελούτσι είναι η αποθέωση της σταθερότητας. Τόσο πολύ που... πιο σταθερά δεν γίνεται! Εδώ και επτά χρόνια έχει στο πλευρό του την ίδια αγαπημένη. Η κοπελιά ονομάζεται Φλορ και είναι αδελφή της συζύγου ενός συμπαίκτη του στη Ρίβερ Πλέϊτ.

    Α, και δεν θέλω απορίες του στιλ «πως γίνεται να είναι μαζί επτά χρόνια, όταν ο Μπελούτσι είναι μόλις 24 ετών»... Γίνεται! Απλούστατα, τη γνώρισε και την ερωτεύτηκε στα 17 του. Όταν εκείνη είχε μόλις κλείσει τα... 13! Εδώ ο Νούνιες, στα 23 του, έχει ήδη τέσσερα παιδιά, ο Μπελούτσι θα «κολλούσε» στην ηλικία;
    Πολύ γαμιάς ο τύπος, προβλέπω πούτσες!
    www.f1rstlap.com

  10. #30
    #include <olympiacos> Το avatar του χρήστη AIIZ
    Εγγραφή
    03-12-2007

    Περιοχή
    Ελλάδα
    Μηνύματα
    12.334
    Thanks
    778
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.437 φορές σε 2.883 μηνύματα
    Ignore User

    Talking

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Gavros4life Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλούστατα, τη γνώρισε και την ερωτεύτηκε στα 17 του. Όταν εκείνη είχε μόλις κλείσει τα... 13! Εδώ ο Νούνιες, στα 23 του, έχει ήδη τέσσερα παιδιά, ο Μπελούτσι θα «κολλούσε» στην ηλικία;

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Geo_5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ γαμιάς ο τύπος, προβλέπω πούτσες!
    τι πράμα κι αυτό ρε παίδες με τη Λατινική Αμερική και τους ανθρώπους της... εγώ και μόνο που σκέφτομαι γάμο-παιδιά ανατριχιάζω!

    μετά τα 35 και βλέπουμε!

  11. #31
    The legend lives on Το avatar του χρήστη iek
    Εγγραφή
    07-12-2004

    Περιοχή
    United Kingdom
    Μηνύματα
    29.239
    Thanks
    7.784
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 11.657 φορές σε 6.482 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    για ενα ποδοσφαιριστη η σταθερη προσωπικη ζωη ειναι αναγκαια προυποθεση για ναπαιξει αυτος καλη μπαλλα..Ειδικα στην Ελλαδα οπου η νυχτερινη ζωη εχει καταστρεψει πολλους φερελπιδες ποδοσφαιριστες..
    “Liberty means responsibility. That is why most men dread it.” George Bernard Shaw

  12. #32
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.294
    Thanks
    20.799
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.483 φορές σε 8.040 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    καλε εχει ο νουνιεζ παιδια?!?!?!
    ελπιζω μονο να μην αρχισει να τα πινει κ αυτος σαν τον μπραβο
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  13. #33
    ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Το avatar του χρήστη jojo
    Εγγραφή
    04-06-2006

    Περιοχή
    Χώρα των κενταύρων
    Μηνύματα
    6.224
    Thanks
    711
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.102 φορές σε 701 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Άμα την δημιουργία οικογενείας η φιάλη αναπόφευκτη!

  14. #34
    Το avatar του χρήστη g10vanni
    Εγγραφή
    21-12-2005

    Περιοχή
    Chalki Red Ghetto
    Μηνύματα
    3.265
    Thanks
    2.580
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.713 φορές σε 839 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Θα εχουμε ανταποκριτη στο ΕΛ.Βενιζελος αυριο?
    Adios Lakerde ala Past.





  15. #35
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.294
    Thanks
    20.799
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.483 φορές σε 8.040 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από jojo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άμα την δημιουργία οικογενείας η φιάλη αναπόφευκτη!
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  16. #36
    Νερόμιλος Το avatar του χρήστη kouzoulo
    Εγγραφή
    13-02-2007

    Μηνύματα
    18.871
    Thanks
    13.442
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.907 φορές σε 5.427 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Βρε α να χαθείτε!
    Είδα θρεντ Μπελούτσι και νόμιζα ότι υπόγραψε...
    Βάζελε. Εσύ φίλε βάζελε που κρυφά με διαβάζεις. Μην ντρέπεσαι που έχασες. Συμβαίνουν αυτά. Να ντρέπεσαι που υπάρχεις.

  17. #37
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.294
    Thanks
    20.799
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.483 φορές σε 8.040 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kouzoulogaurina! Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε α να χαθείτε!
    Είδα θρεντ Μπελούτσι και νόμιζα ότι υπόγραψε...
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  18. #38
    ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Το avatar του χρήστη jojo
    Εγγραφή
    04-06-2006

    Περιοχή
    Χώρα των κενταύρων
    Μηνύματα
    6.224
    Thanks
    711
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.102 φορές σε 701 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kouzoulogaurina! Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε α να χαθείτε!
    Είδα θρεντ Μπελούτσι και νόμιζα ότι υπόγραψε...
    Έτσι την πάτησα κι' εγώ!

  19. #39
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kouzoulogaurina! Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε α να χαθείτε!
    Είδα θρεντ Μπελούτσι και νόμιζα ότι υπόγραψε...
    Ειναι δυνατον να υπογραψει βρε οταν δεν ειναι εδω ο ρεπορτερ μας; Πως να παρουμε συνεντευξη μετα;
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  20. #40
    #include <olympiacos> Το avatar του χρήστη AIIZ
    Εγγραφή
    03-12-2007

    Περιοχή
    Ελλάδα
    Μηνύματα
    12.334
    Thanks
    778
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.437 φορές σε 2.883 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    θέλω να δω πρωτοσέλιδο Τριταθλητή αύριο!!

Σελίδα 2 από 212 ΠρώτηΠρώτη 1234561222324252102202 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας