Δημοσκόπηση: Που προτιμάτε να παίζετε Στοιχημα;

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 123456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 40 από 112

Θέμα: Internet ή Πρακτορείο

  1. #21
    Το avatar του χρήστη man-7
    Εγγραφή
    26-05-2006

    Περιοχή
    Λάρνακα-Κύπρος
    Μηνύματα
    8
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 0 φορές σε 0 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    internet kai praktoreio


    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  2. #22
    Αρρωστος 7 Το avatar του χρήστη gdk7
    Εγγραφή
    12-05-2006

    Περιοχή
    Χολαργός
    Μηνύματα
    989
    Thanks
    480
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 480 φορές σε 240 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από oikon7
    Παίδες όπως ίσως θα θυμάστε, προσωπικά δεν παίζω καθόλου στοίχημα. Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι όμως: γνωρίζετε από το περιβάλλον σας άτομα που παίζουν συστηματικά και έχουν καταφέρει να βρίσκονται σε θετικό πρόσημο π.χ. μετά από έναν χρόνο τζόγου; Από περιέργεια ρωτάω... Ίσως και κάποιος ανάμεσά μας να βρίσκεται στο "συν" - αν θέλει, ας το πει.
    Νίκο εγώ είμαι στο "συν". Ξεκίνησα με άνοιγμα 50 στην Betfair και σήμερα μετα απο περίπου ένα χρόνο και πέντε μήνες είμαι στο 295 χωρίς φυσικά να προσθέσω αλλα στον λογαριασμό μου. Παίζω 3-4 φορές την εβδομάδα κατα μέσο όρο. Πολλα στοιχήματα αλλα πολυ μικρά (απο 4 μέχρι 15 ευρο το στοίχημα.
    .....εμείς οι άρρωστοι οι οπαδοί σου

  3. #23
    Το avatar του χρήστη g10vanni
    Εγγραφή
    21-12-2005

    Περιοχή
    Chalki Red Ghetto
    Μηνύματα
    3.265
    Thanks
    2.580
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.713 φορές σε 839 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από oikon7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίδες όπως ίσως θα θυμάστε, προσωπικά δεν παίζω καθόλου στοίχημα. Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι όμως: γνωρίζετε από το περιβάλλον σας άτομα που παίζουν συστηματικά και έχουν καταφέρει να βρίσκονται σε θετικό πρόσημο π.χ. μετά από έναν χρόνο τζόγου; Από περιέργεια ρωτάω... Ίσως και κάποιος ανάμεσά μας να βρίσκεται στο "συν" - αν θέλει, ας το πει.
    Ειναι αρκετοι φιλε μου, αλλα στο συνολο ειναι μειοψηφια.

  4. #24
    Το avatar του χρήστη bosio
    Εγγραφή
    19-02-2007

    Περιοχή
    ΠΕΡΑΜΑ 7
    Μηνύματα
    76
    Thanks
    2
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 0 φορές σε 0 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από oikon7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίδες όπως ίσως θα θυμάστε, προσωπικά δεν παίζω καθόλου στοίχημα. Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι όμως: γνωρίζετε από το περιβάλλον σας άτομα που παίζουν συστηματικά και έχουν καταφέρει να βρίσκονται σε θετικό πρόσημο π.χ. μετά από έναν χρόνο τζόγου; Από περιέργεια ρωτάω... Ίσως και κάποιος ανάμεσά μας να βρίσκεται στο "συν" - αν θέλει, ας το πει.
    Οποιος έχει υπομονή και εγκράτεια ειναι στο συν.
    Πολλοί πάνε να κλείσουν την όποια στοιχηματική εταιρεία παίζοντας 10 ματς. Αν το δείς σαν μεροκάματο,σαν μία μικρή απόδοση του κεφαλαίου σου τότε μετά απο ένα χρόνο θα έχεις 10πλασιάσει την αρχική σου κατάθεση. Αν πας με 5 ευρω να πάρεις 45 εκατομμύρια τοτε καλύτερα παίξε τζόκερ.
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  5. #25
    Το avatar του χρήστη wasp
    Εγγραφή
    18-09-2007

    Μηνύματα
    93
    Thanks
    16
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 10 φορές σε 8 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Εγω πάντως είμαι σε θετικό πρόσημο, εδώ και καιρό.
    Παίζω σε 3 εταιρείες ώστε να εκμεταλεύομαι το bonus που δίνουν (betfair, betclick, betoto) και γενικά βγάζω ένα μικροποσό κάθε μήνα ώστε να λέω ότι κάνω την πλάκα μου, και δεν χάνω και λεφτά.
    Και αν κάτσει κάτι καλό, κάνω και ενα δωράκι στο εαυτό μου

  6. #26
    Πάει και αυτός... Το avatar του χρήστη Gavros4life
    Εγγραφή
    26-06-2007

    Περιοχή
    Opou pigenei o 8rylos!
    Μηνύματα
    2.909
    Thanks
    879
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 655 φορές σε 429 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Praktoreio... den eimai akoma 18 opote den mporw na graftw pou8ena.

  7. #27
    Το avatar του χρήστη g10vanni
    Εγγραφή
    21-12-2005

    Περιοχή
    Chalki Red Ghetto
    Μηνύματα
    3.265
    Thanks
    2.580
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.713 φορές σε 839 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από wasp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω πάντως είμαι σε θετικό πρόσημο, εδώ και καιρό.
    Παίζω σε 3 εταιρείες ώστε να εκμεταλεύομαι το bonus που δίνουν (betfair, betclick, betoto)
    Για πες μου τι γνωμη σου για την betclick φιλε.
    Adios Lakerde ala Past.





  8. #28
    Το avatar του χρήστη Betadoros
    Εγγραφή
    03-09-2009

    Μηνύματα
    12
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 0 φορές σε 0 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ιντερνετ διοτι...

    +Αποδόσεις
    +Live Bet
    +Ευκολια
    +Βλεπω Live αγωνες κ παιζω
    +Ειδικά στοιχήματα
    +Ποικιλια
    +Bonus εγγραφης

  9. #29
    ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ!!! Το avatar του χρήστη lucigalletti7
    Εγγραφή
    30-05-2009

    Μηνύματα
    1.165
    Thanks
    1.071
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 353 φορές σε 240 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Βασικά,επειδή θέλω να γραφτώ και εγώ στο Ίντερνετ,θέλω να κάνω κάποιες ερωτήσεις(ίσως να είναι και λίγο χαζές,αλλά θέλω να είμαι σίγουρος)

    1)Για να ανοίξω λογαριασμό με κάρτα(με κάρτα θέλω) θα πρέπει να πάω σε μια οποαιδήποτε τράπεζα και να βγάλω μια πιστωτική?
    2)Στην κάρτα αυτή θα βάλω ένα αρχικό ποσό π.χ. 5 Ευρώ και κάθε φορά που θα κερδίζω τα κερδισμένα πιστώνονται κατ' ευθείαν στην κάρτα?
    3)Μετά από πόσο χρονικό διάστημα από την στιγμή που θα παίξω 1η φορά θα μπορώ να κάνω ανάληψη στην κάρτα μου?
    4)Υπάρχει όριο επιτρεπόμενου στοιχηματισμού και όριο ανώτατου ποσού που κερδίζω?
    5)Ποιες εταιρίες κατά την γνώμη σας είναι οι πλέον αξιόπιστες καιμε αρκετά καλές αποδόσεις?Με λίγα λόγια σε ποια μου προτείνετε να ανοίξω λογοριασμό?
    6)Κάθε φορά που θα κάνω ανάληψη, κρατάει η τράπεζα κάποιο ποσό ως ''έξτρα φόρο''?
    7)Επιβαρύνομαι οικονομικά με τίποτα άλλο?Είτε αυτό το άλλο αφορά τράπεζα από την οποία πήρα την κάρτα είτε την εταιρία στην οποία και παίζω...?

    Αυτά για την ώρα.Συγγνώμη αν ήμουν ολίγον κουραστικός(ή μάλλον πολύ...), αλλά είναι η πρώτη φορά που θα παίξω με κάρτα στο Ίντερνετ(είχα και μια pay-safe card αλλά έχω ελάχιστα μέσα πλέον...) και θέλω να είμαι σίγουρος.

    Παρακαλώ όποιος γνωρίζει(σίγουρα) έστω και ένα ερώτημα από τα παραπάνω,ας μου απαντήσει.

    Ευχαριστώ προκαταβολικά.

  10. #30
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από lucigalletti7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά,επειδή θέλω να γραφτώ και εγώ στο Ίντερνετ,θέλω να κάνω κάποιες ερωτήσεις(ίσως να είναι και λίγο χαζές,αλλά θέλω να είμαι σίγουρος)

    1)Για να ανοίξω λογαριασμό με κάρτα(με κάρτα θέλω) θα πρέπει να πάω σε μια οποαιδήποτε τράπεζα και να βγάλω μια πιστωτική?
    2)Στην κάρτα αυτή θα βάλω ένα αρχικό ποσό π.χ. 5 Ευρώ και κάθε φορά που θα κερδίζω τα κερδισμένα πιστώνονται κατ' ευθείαν στην κάρτα?
    3)Μετά από πόσο χρονικό διάστημα από την στιγμή που θα παίξω 1η φορά θα μπορώ να κάνω ανάληψη στην κάρτα μου?
    4)Υπάρχει όριο επιτρεπόμενου στοιχηματισμού και όριο ανώτατου ποσού που κερδίζω?
    5)Ποιες εταιρίες κατά την γνώμη σας είναι οι πλέον αξιόπιστες καιμε αρκετά καλές αποδόσεις?Με λίγα λόγια σε ποια μου προτείνετε να ανοίξω λογοριασμό?
    6)Κάθε φορά που θα κάνω ανάληψη, κρατάει η τράπεζα κάποιο ποσό ως ''έξτρα φόρο''?
    7)Επιβαρύνομαι οικονομικά με τίποτα άλλο?Είτε αυτό το άλλο αφορά τράπεζα από την οποία πήρα την κάρτα είτε την εταιρία στην οποία και παίζω...?

    Αυτά για την ώρα.Συγγνώμη αν ήμουν ολίγον κουραστικός(ή μάλλον πολύ...), αλλά είναι η πρώτη φορά που θα παίξω με κάρτα στο Ίντερνετ(είχα και μια pay-safe card αλλά έχω ελάχιστα μέσα πλέον...) και θέλω να είμαι σίγουρος.

    Παρακαλώ όποιος γνωρίζει(σίγουρα) έστω και ένα ερώτημα από τα παραπάνω,ας μου απαντήσει.

    Ευχαριστώ προκαταβολικά.

    1.μπορεις σε οποιαδηποτε τραπεζα να βγαλεις καρτα.μπορει να μην εινια μονο πιστωτικη.μπορεις να βγαλεις και χρεωστικη καρτα.
    2.θα βαλεις ενα αρχικο ποσο που θα σου τραβηξει το πρακτορειο απο την καρτα.τα μετεπειτα κερδη θα σου τα καταθετουν στην καρτα παλι απο την οποια θα τα τραβας.
    3.μπορεις να κανεις και αμεσα.δηλαδη να παιξεις στι 10.00 π.μ. και να κερδισεις το στοιχημα στις 11.45 π.μ.μπορεις να κανεις την αναληψη στην καρτα στις 11.45 π.μ.
    4.σε καποιες ετυαιρειες υπαρχουν ορια ανωτατου στοιχηματισμου αλλα ειναι υψηλα για αυτο μην φοβασαι.δεν θα σε πιασει ποτε αυτο.εκτος και αν θελεις να πονταρεις 50.000 ευρω....
    5.υπαρχουν πολλες εταιρειες αξιοπιστες.williamhill,betfair,sportingbet,bwin,be toto.... εγω παιζω για χρονια στην sportingbet χωρις κανενα απολυτως προβλημα.
    ολες οι προαναφερομενες με εξαιρεση τις bwin,betoto(αν δεν κανω λαθος) κρατανε ενα ποσοστο στην καταθεση των χρηματων.10% νομιζω.δηλαδη καταθετεις 500 ευρω και σου πιστωνονται 495.αν θελεις επιλεγεις καποια αλλη.
    6.οταν κανεις αναληψη η τραπεζα(εξαρταται την τραπεζα) μπορει να σου κρατησει ενα ποσοστο σαν αναληψη χρηματων.εμενα [προσωπικα δεν μου κρατανε.
    7.δεν υπαρχει καμμια επιπλεον επιβαρυσνση κανενος ειδους.
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  11. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον sk12072 για αυτό το μήνυμα:

    lucigalletti7 (16-12-09), stelios-7- (16-12-09)

  12. #31
    (πρώην RedHacker) Το avatar του χρήστη PrisonBreak-7-
    Εγγραφή
    25-10-2007

    Περιοχή
    Αθήνα\Καλλιθέα
    Μηνύματα
    13.395
    Thanks
    1.045
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.700 φορές σε 1.949 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    ΠΡΟΣΟΧΗ στην κάρτα που θα πάρετε να ρωτήσετε αν μπορείτε να τραβήξετε λεφτα απο την κάρτα, διότι σε κάποιες δεν μπορείτε...

    ΥΓ: Αναφέρομαι σε χρεωστικές κάρτες.....
    Τροφοδοτικό: 1200 Watt GFX: Sparkle GTX 570 1280MB
    ADSL: Forthnet 2Play 24Mbit/1024 Router: Zyxel 661HW-D1
    M/B: EVGA nVIDIA Classfield 3 CPU: Quand Core i7 950 3.80 GHz Hard Disks: 7=8.0TB
    RAM: 3*4GB RAM 1600MHz DDR3 Sound Card: Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty SSD: OCZ Vertex II 120GB Speakers: Logitech Z5500

  13. #32
    ΟΖΟΝΟΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΑΣ Το avatar του χρήστη ffyiannis
    Εγγραφή
    12-02-2007

    Περιοχή
    6 μήνες στα σωκρατέικα,6 μήνες στα κοκαλέικα..
    Μηνύματα
    7.153
    Thanks
    2.323
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.739 φορές σε 1.718 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    ιντερνετ χαλαρα.
    καλυτερες αποδοσεις,μεγαλυτερη ποικιλια στα ειδικα στοιχηματα συν τα μπονους που δινει κατα καιρους η καθε εταιρια
    FUCK PAO AND THE AVENUE

  14. #33
    ADMIN Το avatar του χρήστη pandragon
    Εγγραφή
    23-11-2004

    Περιοχή
    Red-Dna
    Μηνύματα
    7.754
    Thanks
    1.164
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.121 φορές σε 1.198 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Και φυσικά να θυμίσω σε όλους ότι αν γραφτείτε από τα banner που υπάρχουν στο Red-Dna (betoto, bwin, betfair) κερδίζετε και εσείς αλλά και το Red-Dna (ώστε να καλύψει κάποια από τα έξοδά του)

    Επίσης υπάρχουν τα παρακάτω δώρα για όποιον επιλέξει να γραφτεί:
    ----------------
    Η betoto.com σας δίνει πλέον την ευκαιρία να παρακολουθήσετε ζωντανά τους αγαπημένους σας ποδοσφαιρικούς αγώνες ΔΩΡΕΑΝ και να στοιχηματίσετε live σε πληθώρα ποδοσφαιρικών αναμετρήσεων! Επωφεληθείτε από το μπόνους εγγραφής των 100€ που υπάρχει σήμερα.
    ----------------
    Εγγραφείτε απλά στη bwin, κατά την πρώτη σας πληρωμή, το αργότερο 10 ημέρες μετά την εγγραφή σας, πιστώστε τον στοιχηματικό λογαριασμό σας με EUR 10, και θα σας διπλασιάσουν το ποσό (έως και EUR 40).
    ----------------
    Η betfair είναι η μεγαλύτερη εταιρία στοιχημάτων στο διαδίκτυο προσφέροντας υψηλότερες αποδόσεις κατά 20% από κάθε άλλη εταιρία. Κάντε κατάθεση €30 και στοιχηματίστε τουλάχιστον €30 σε ένα ή περισσότερα στοιχήματα.Θα λάβετε €30 σε 48 ώρες από την διευθέτηση των στοιχημάτων σας.
    ----------------

    Καλή τύχη

  15. #34
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.103
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.544 φορές σε 14.229 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Εγώ αυτά τα banner που λες γιατί δεν τα βλέπω πουθενά? Υπάρχει περίπτωση να τα μπλοκάρει το Anti-Malware? Γιατί βλέπω κάτι [ΑD] επάνω δεξιά στη σελίδα.
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  16. #35
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    ιντερνετ γιατι οι αποδοσεις ειναι καλυτερες και οι επιλογες περισοτερες

  17. #36
    Το avatar του χρήστη stelios-7-
    Εγγραφή
    16-10-2009

    Μηνύματα
    12.120
    Thanks
    6.551
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.557 φορές σε 1.896 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    ποιο μεγαλη πουστια απο το στοιχημα δεν υπαρχει εχει παραγινει το χαλι....παιζω ελαχιστα..σε πρακτορειο παντα..
    Η πέτρα, το σίδερο, το ατσάλι δεν αντέχουν. Ο άνθρωπος αντέχει.
    Νίκος Καζαντζάκης ( 1883-1957 , Έλληνας συγγραφέας)

  18. #37
    ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ!!! Το avatar του χρήστη lucigalletti7
    Εγγραφή
    30-05-2009

    Μηνύματα
    1.165
    Thanks
    1.071
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 353 φορές σε 240 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sk12072 Εμφάνιση μηνυμάτων
    5.υπαρχουν πολλες εταιρειες αξιοπιστες.williamhill,betfair,sportingbet,bwin,be toto.... εγω παιζω για χρονια στην sportingbet χωρις κανενα απολυτως προβλημα.
    ολες οι προαναφερομενες με εξαιρεση τις bwin,betoto(αν δεν κανω λαθος) κρατανε ενα ποσοστο στην καταθεση των χρηματων.10% νομιζω.δηλαδη καταθετεις 500 ευρω και σου πιστωνονται 495.αν θελεις επιλεγεις καποια αλλη.
    Αυτό ισχύει και για την sportingbet?

  19. #38
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    η sportingbet δεν εχει καποια κρατηση.αλλα υπαρχουν και αλλες βετfair,williamhill..που δεν κρατανε προμηθεια.
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  20. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    lucigalletti7 (17-12-09)

  21. #39
    ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ!!! Το avatar του χρήστη lucigalletti7
    Εγγραφή
    30-05-2009

    Μηνύματα
    1.165
    Thanks
    1.071
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 353 φορές σε 240 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!!!
    Όταν πάω δηλαδή στην τράπεζα θα βγάλω μία MasterCard Debit ή Credit ή Visa???
    :/ .......? ...Μπερδεύτηκα... ...... ...

  22. #40
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    οτι σε βολευει εσενα.μπορεις να παιξεις και με τις δυο.
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 123456 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας