Σελίδα 151 από 259 ΠρώτηΠρώτη ... 51101111121131141147148149150151152153154155161171181191201251 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 3.001 έως 3.020 από 5172

Θέμα: Barca!

  1. #3001
    Το avatar του χρήστη Serafeim
    Εγγραφή
    10-05-2010

    Μηνύματα
    353
    Thanks
    349
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 106 φορές σε 67 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Έχεις προλάβει τον αείμνηστο Κώστα Τσόγκα; Μετά από αυτόν απλά υπάρχει το χάος.

  2. #3002
    !...Born to Be Red...! Το avatar του χρήστη Geo 5
    Εγγραφή
    11-04-2006

    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    12.758
    Thanks
    1.408
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.248 φορές σε 1.543 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Serafeim Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις προλάβει τον αείμνηστο Κώστα Τσόγκα; Μετά από αυτόν απλά υπάρχει το χάος.
    Εμμμ δεν ξέρω, επειδή είμαι από Κύπρο δεν θυμάμαι τη φωνή του. Αν έχεις καμιά μετάδοση.
    www.f1rstlap.com

  3. #3003
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.074
    Thanks
    18.430
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.591 φορές σε 18.859 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Έγινε και αντιποδόσφαιρο το παιχνίδι της Μπάρτσα !!! Η τελειότερη ποδοσφαιρική ομάδα του πλανήτη τα τελευταία 20 χρόνια,
    η μοναδική που μας προσφέρει απλόχερα το θέαμα πραγματικής μπάλας και δημιουργίας, καταστρέφει το άθλημα !!! Οκ, νομίζω
    τα έχω ακούσει όλα πλέον... ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ!

  4. #3004
    !...Born to Be Red...! Το avatar του χρήστη Geo 5
    Εγγραφή
    11-04-2006

    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    12.758
    Thanks
    1.408
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.248 φορές σε 1.543 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ZouPan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έγινε και αντιποδόσφαιρο το παιχνίδι της Μπάρτσα !!! Η τελειότερη ποδοσφαιρική ομάδα του πλανήτη τα τελευταία 20 χρόνια,
    η μοναδική που μας προσφέρει απλόχερα το θέαμα πραγματικής μπάλας και δημιουργίας, καταστρέφει το άθλημα !!! Οκ, νομίζω
    τα έχω ακούσει όλα πλέον... ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ!
    Μα γιατί δεν περιγράφεις άλλο? Τι έπαθες? Χάλασε το μικρόφωνο ή μπήκε ο Καπετάνιος μέσα?

    Εντάξει κι εγώ συμφωνώ μ'αυτά που λες αλλά δεν είναι αναγκαίο να βλέπουμε όλοι με τον ίδιο φακό το ποδόσφαιρο.
    www.f1rstlap.com

  5. #3005
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.074
    Thanks
    18.430
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.591 φορές σε 18.859 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Geo 5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα γιατί δεν περιγράφεις άλλο? Τι έπαθες? Χάλασε το μικρόφωνο ή μπήκε ο Καπετάνιος μέσα?

    Εντάξει κι εγώ συμφωνώ μ'αυτά που λες αλλά δεν είναι αναγκαίο να βλέπουμε όλοι με τον ίδιο φακό το ποδόσφαιρο.
    Έλα ρε συ τώρα, έχουμε φτάσει στο σημείο από τα γαμωλεφτά που έχουν αλλάξει το ποδόσφαιρο προς το χειρότερο, να
    λέμε αντιποδόσφαιρο την ΜΟΝΑΔΙΚΗ ομάδα που προσφέρει λίγο θέαμα! Ήμαρτον... Πες "δε την χωνεύω σαν ομάδα" να
    πω ΟΚ, αλλά μην λέμε και τέτοια... Σαφώς και ο καθένας το βλέπει όπως θέλει, απλά δεν θα μάθω ποτέ ΤΙ ΣΚΑΤΑ θέλου-
    με επιτέλους σαν φίλαθλοι του ποδοσφαίρου... Γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια! Δεν υπάρχει γιατρειά...

  6. #3006
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sirkostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναψε η κουβέντα, βλέπω, για τον Μουρίνιο.

    Προχθές πάντως τον έδεσε κόμπο τον Πεπ! Εκτός κι αν υπάρχει σώφρων άνθρωπος που να πιστεύει πως αν ο Μουρίνιο είχε στα χέρια του τη Μπαρτσελόνα και με 11 εναντίον 10 θα τον ισοφάριζε ποτέ η Ρεάλ! Στο κοουτσάρισμα είναι γάτος με πέταλα! Και μαθαίνει απ' τα λάθη του, τεράστιο προσόν αυτό για προπονητή. Στο Καμπ Νου έβγαλε την ομάδα οπως θα την εβγαζε ο Βαλβέρδε, να πρεσσάρει ψηλά λες κι έπαιζε με τον Πανιώνιο. Προχθές πήγε πιο συντηρητικά και πιστεύω πως αν εμπαινε το φάουλ του Ρονάλντο στο 49' μάλλον θα την είχε κερδίσει τη Μπαρτσελόνα.

    Οσο για το αν ειναι κατακριτέο το ότι εγκαταλείπει τις ομάδες του μόλις φθάσουν στο ταβάνι τους, αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό. Κι ο Γκουαρντιόλα δήλωσε πριν κανα μήνα οτι οι μέρες του στη Μπαρτσελόνα ζυγώνουν στο τέλος τους. Ο Μουρίνιο είναι τόσο εγωιστης που θέλει να γίνει ο πρώτος στην Ιστορία που θα σηκώσει το ΤΛ με τρεις διαφορετικές ομαδες.
    Οτι έγραφα εγώ χθες, το επαναλαμβάνει σήμερα στον Φίλαθλο ο Γεωργίου!

    Λέτε να μπαίνει στο ρεντ-δνα ο ξεδοντιάρης?

  7. #3007
    !...Born to Be Red...! Το avatar του χρήστη Geo 5
    Εγγραφή
    11-04-2006

    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    12.758
    Thanks
    1.408
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.248 φορές σε 1.543 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ZouPan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έλα ρε συ τώρα, έχουμε φτάσει στο σημείο από τα γαμωλεφτά που έχουν αλλάξει το ποδόσφαιρο προς το χειρότερο, να
    λέμε αντιποδόσφαιρο την ΜΟΝΑΔΙΚΗ ομάδα που προσφέρει λίγο θέαμα! Ήμαρτον... Πες "δε την χωνεύω σαν ομάδα" να
    πω ΟΚ, αλλά μην λέμε και τέτοια... Σαφώς και ο καθένας το βλέπει όπως θέλει, απλά δεν θα μάθω ποτέ ΤΙ ΣΚΑΤΑ θέλου-
    με επιτέλους σαν φίλαθλοι του ποδοσφαίρου... Γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια! Δεν υπάρχει γιατρειά...
    Μα εγώ είμαι ΜΠΑΡΤΣΑ!

    (έτσι για να σου τη σπάσω)
    www.f1rstlap.com

  8. #3008
    !...Born to Be Red...! Το avatar του χρήστη Geo 5
    Εγγραφή
    11-04-2006

    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    12.758
    Thanks
    1.408
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.248 φορές σε 1.543 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sirkostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οτι έγραφα εγώ χθες, το επαναλαμβάνει σήμερα στον Φίλαθλο ο Γεωργίου!

    Λέτε να μπαίνει στο ρεντ-δνα ο ξεδοντιάρης?
    Να μας πει ο αδμιν μας!
    www.f1rstlap.com

  9. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sirkostas (19-04-11)

  10. #3009

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.357
    Thanks
    27.907
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.929 φορές σε 6.630 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    H αληθεια ειναι οτι η μπαρτσα το παρακανει καποιες φορες με τις πασες.Ενω βλεπεις οτι μπορει με μια κινηση να ανοιξει διαπλατα την αντιπαλη αμυνα,συνεχιζει επιτηδες να γυροφερνει την περιοχη.
    Αλλα δεν παυει να προσφερει το καλυτερο θεαμα που εχουμε δει ως φιλαθλοι τα τελευταια χρονια.

  11. #3010
    !...Born to Be Red...! Το avatar του χρήστη Geo 5
    Εγγραφή
    11-04-2006

    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    12.758
    Thanks
    1.408
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.248 φορές σε 1.543 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Μα δεν είναι επίτηδες. Μαζόχες είναι? Θέλουν να κάνουν πάσες? Έτσι είναι το στυλ παιχνιδιού της ομάδας.
    www.f1rstlap.com

  12. #3011
    G10VANNI FOR EVER Το avatar του χρήστη redHEART7
    Εγγραφή
    20-02-2009

    Περιοχή
    p.falhro
    Μηνύματα
    2.521
    Thanks
    377
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 640 φορές σε 448 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    εγω καποιες φορες εχω παρατηρησει οτι ενω μπορει να εχουν δημιουργησει τις συνθηκες για μια καλη πασα να συνεχιζουν το πασινγκ μεχρι να βρουν την τελεια,δλδ δν χαραμιζουν πασες ουτε σε φαινομενικα καλες προοπτικες ευκαιριας
    PUNK ΚΑΙ ΘΡΥΛΟΣ ΜΙΑ ΖΩΗ
    RONALDO LUIS NAZARIO DE LIMA FOR EVER

  13. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (19-04-11)

  14. #3012
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Αλλιώς φαίνεται από τη τηλεόραση κι αλλιώς το βλέπει ο παίχτης μέσα από το γήπεδο. Αν υπάρχει τρύπα τη βρίσκουν με τη μία. Κι ο Αγιαξ του Φαν Γκααλ γύρναγε έτσι τη μπάλλα μέχρι να βρει κενό και να περάσει την ασσίστ. Εκείνη η ομάδα επαιζε το ιδιο σύστημα πολύ πριν τη Μπαρτσελόνα, αλλά δυστυχώς δεν είχε την οικονομική δυνατότητα να κρατήσει τους παίχτες και διαλύθηκε πολύ γρήγορα.

  15. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (19-04-11)

  16. #3013

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.357
    Thanks
    27.907
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.929 φορές σε 6.630 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Geo 5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα δεν είναι επίτηδες. Μαζόχες είναι? Θέλουν να κάνουν πάσες? Έτσι είναι το στυλ παιχνιδιού της ομάδας.
    Ε,αυτο λεω.Ολες οι αλλες ομαδες οταν αντιμετωπιζουν σοβαρους αντιπαλους καλυπτουν τα νωτα τους και βγαινουν γρηγορα στην επιθεση.Προσπαθουν να σκοραρουν με 4-5 πασες.Ενω η μπαρτσα προσπαθει να κρατησει την κατοχη ωστε να μην κινδυνευει και ταυτοχρονα ψαχνει το γκολ.
    Το γεγονος λοιπον οτι κατα καποιον τροπο παιζουν με το πασο τους,μπορει να καταντησει κουραστικο.Και φοβερα εξευτελιστικο γαι τον αντιπαλο.

  17. #3014
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    audio--->english. για όποιον έχει NOVA. δεν κάθομαι να δω ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο με Έλληνα σπίκερ. οι περισσότεροι είναι άσχετοι εντελώς με το άθλημα. ελπίζω να βάλουν τους Άγγλους αύριο και να μην μας βάλουν Ισπανούς ως δεύτερη επιλογή...οι καλύτεροι σπίκερς είναι αυτοί του Sky Sports που περιγράφουν τους αγώνες της Premier League. πάντα το γυρνάω στα Αγγλικά και τους ακούω. έχουν πολλές γνώσεις και λένε λίγα και σωστά.

    όσο για την Μπάρτσα, η μόνη μαλακία στο παιχνίδι της είναι πως όταν οι παίκτες της πατάνε περιοχή, αντί να σουτάρουν όταν έχουν ευκαιρία, προσπαθούν να μπουν με την μπάλα στα δίχτυα. κατά τα άλλα το ποδόσφαιρο που παίζει είναι χάρμα ιδέσθαι!!!!
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  18. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (19-04-11)

  19. #3015
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Geo 5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι θέμα επιτεύγματος ούτε επαίνου. Ανέπτυξε αυτό το στυλ παιχνιδιού με τον Γκουραντιόλα (κατά μεγάλο βαθμό) και συνεχίζει έτσι.

    Δείχνει ότι επιφέρει πόντους και τρόπαια, γιατί να το σταματήσει? Τουλάχιστον αυτό δείχνει και μια αγωνιστική πειθαρχία και οργάνωση. Σαν θεατή δεν με κουράζει, μπορώ να πω ότι μ'αρέσει γιατί καμιά άλλη ομάδα δεν παίζει έτσι.

    Καλα κανεις και σου αρεσει το ποδοσφαιρο αυτο..Εμενα προσωπικα το ποδοαφαιρο τις Μπαρτσελονα μου ειναι αδιαφορο..Εως βαρετο ΟΤΑΝ παιζει με αυτον τον τροπο.
    Αγωνιστικη πειθαρχει δεν ειναι κανοντας passing game..Αλλα ομως το οτι παιζει η Μπαρτσα αυτον τον τροπο παιχνιδιου δεν παει να πει οτι δεν μπορει να το παιξουν και αλλες ομαδες...

    Και να θυμισω τι εκανε περυσι ο Μουρινιο με την Ιντερ..πως εσπασε το passing game τις Μπαρτσα με αποτελεσμα να μην ξερουν απο τους ηρθε..

  20. #3016
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.074
    Thanks
    18.430
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.591 φορές σε 18.859 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Reds Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα κανεις και σου αρεσει το ποδοσφαιρο αυτο..Εμενα προσωπικα το ποδοαφαιρο τις Μπαρτσελονα μου ειναι αδιαφορο..Εως βαρετο ΟΤΑΝ παιζει με αυτον τον τροπο.
    Αγωνιστικη πειθαρχει δεν ειναι κανοντας passing game..Αλλα ομως το οτι παιζει η Μπαρτσα αυτον τον τροπο παιχνιδιου δεν παει να πει οτι δεν μπορει να το παιξουν και αλλες ομαδες...

    Και να θυμισω τι εκανε περυσι ο Μουρινιο με την Ιντερ..πως εσπασε το passing game τις Μπαρτσα με αποτελεσμα να μην ξερουν απο τους ηρθε..
    Ναι μωρέ, όλοι μπορούν να το κάνουν αλλά δεν θέλουν... Και η Τσέλσι και η Ίντερ και η Μπάγερν, γι' αυτό βλέπουμε τέτοια
    μπαλάρα τα τελευταία χρόνια στην Ευρώπη. Καταντήσαμε να μας αρέσει το ταμπούρωμα και οι αντεπιθέσεις του Μουρίνιο,
    παρά το ποδόσφαιρο κυριαρχίας της Μπάρτσα... Γαμώ τα λεφτά τους γαμώ...

  21. #3017
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ZouPan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι μωρέ, όλοι μπορούν να το κάνουν αλλά δεν θέλουν... Και η Τσέλσι και η Ίντερ και η Μπάγερν, γι' αυτό βλέπουμε τέτοια
    μπαλάρα τα τελευταία χρόνια στην Ευρώπη. Καταντήσαμε να μας αρέσει το ταμπούρωμα και οι αντεπιθέσεις του Μουρίνιο,
    παρά το ποδόσφαιρο κυριαρχίας της Μπάρτσα... Γαμώ τα λεφτά τους γαμώ...
    Ενω η Μπαρτσα...ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ!
    πλακα μας κανεις..?

    Δεν εχετε δει μου φιανεται αλλες ομαδες στο παρελθον να δειτε τι εστι μπαλα..

  22. #3018
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.074
    Thanks
    18.430
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.591 φορές σε 18.859 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Reds Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενω η Μπαρτσα...ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ!
    πλακα μας κανεις..?

    Δεν εχετε δει μου φιανεται αλλες ομαδες στο παρελθον να δειτε τι εστι μπαλα..
    Ασε το παρελθόν Σπύρο. Πριν που μας έφερες στην κουβέντα τον Μουρίνιο δεν μιλούσες για το παρελθόν. Για τώρα θες να
    μιλήσουμε; Όσο για την πλάκα, μάλλον εσύ μας την κάνεις, εκτός αν πραγματικά είναι αυτή η γνώμη σου και δεν σου αρέσει
    το ποδόσφαιρο της Μπάρτσα, οπότε την σέβομαι και σταματώ...

  23. #3019
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Οπως ανεφερα και στον Γιωργο{Geo5} το μεσημερι οτι το ποδοαφαιρο τhw Μπαρτσα στο βαθμο που κανει το Passing game ειναι βαρετο για εμενα που λατρευω το ποδοσφαιρο..
    Το οτι βρισκονται 9 παικτες στην σεντρα και αλλαζουν μπαλες συγνωμη αλλα αυτο δεν λεγεται ποδοσφαιρο και ναι εμενα δεν μου αρεσει..και βεβαια δεν μου αρεσει το ποδοσφαιορ που επαιζε η Ιντερ με μουρινιο αλλα ομονος τροπος για αν σταματησεις την Μπαρτσελονα ειναι αυτος.
    Κανω λαθος σε κατι πανο?

  24. #3020
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.074
    Thanks
    18.430
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.591 φορές σε 18.859 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Reds Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπως ανεφερα και στον Γιωργο{Geo5} το μεσημερι οτι το ποδοαφαιρο τhw Μπαρτσα στο βαθμο που κανει το Passing game ειναι βαρετο για εμενα που λατρευω το ποδοσφαιρο..
    Το οτι βρισκονται 9 παικτες στην σεντρα και αλλαζουν μπαλες συγνωμη αλλα αυτο δεν λεγεται ποδοσφαιρο και ναι εμενα δεν μου αρεσει..και βεβαια δεν μου αρεσει το ποδοσφαιορ που επαιζε η Ιντερ με μουρινιο αλλα ομονος τροπος για αν σταματησεις την Μπαρτσελονα ειναι αυτος.
    Κανω λαθος σε κατι πανο?
    Από πότε το passing game θεωρείται αντιποδόσφαιρο; Και στην τελική τι θες να κάνουν δηλαδή, να κάνουν ντε και καλά μπαλιά
    στην επίθεση να παίρνει την μπάλα και ο καημένος ο αντίπαλος που και που επειδή δεν υπάρχει άλλος τρόπος; Καταλαβαίνεις ότι
    οδηγούμαστε σε μια γελοία συζήτηση;

    Ο τρόπος ανάπτυξης της Μπάρτσα είναι το όνειρο κάθε οπαδού για την ομάδα του και όταν λες ότι "λατρεύεις το ποδόσφαιρο",
    αλλά δεν σου αρέσει αυτός ο τρόπος παιχνιδιού, τότε για μένα ή έχεις χάσει το ενδιαφέρον σου με τα χρόνια και άλλαξες γούστα
    ή δεν έχεις μεγαλώσει σε αλάνα παίζοντας μπάλα απ' το πρωί ως το βράδυ...

Σελίδα 151 από 259 ΠρώτηΠρώτη ... 51101111121131141147148149150151152153154155161171181191201251 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας