Σελίδα 831 από 3068 ΠρώτηΠρώτη ... 33143153163173178179180181182182782882983083183283383483584185186187188193110311131123113311831 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 16.601 έως 16.620 από 61353

Θέμα: ΠΑΟ

  1. #16601
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.407
    Thanks
    20.863
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.503 φορές σε 8.054 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Πρεπει να ειναι οπωσπηποτε ονομα και ακριβος για να κανει καλα τη δουλεια του??
    ο Ντουντου ας πουμε που επαιζε στην ΤΣΣΚΑ μια χαρα παιχνιδια εκανε και με ρολο διαφορετικο απο τον κανονιοκο του, και βγηκε και mvp του πρωταθληματος.
    Κι ο Νταρκο ηρθε στα 35 του κι οποιοι αντιπαλοι τον εβλεπαν να μπαινει μεσα στο χορταρι ετρεμαν

    Δε λεω να τον βγαλω μετριο τον Σισε αλλα μου κανει μεγαλη εντυπωση που επαιζε δανεικος και μαλιστα στη... Sunderland
    Και ο ιδιος δηλωσε οτι δε θα ηταν η πρωτη επιλογη του προπονητη του γι αυτο εφυγε απο την ομαδα

    Γνωμη μου οτι η συγκεκριμενη μεταγραφη εχει μεγαλο ρισκο αλλα ολα θα φανουνε στο γηπεδο... (δεν ανησυχω, τοσους ξυλοκοπους εχει η ελλαδα,καποιος θα του σπασει τα ποδια )
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  2. #16602
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ο Ντουντου κανει τη διαφορα απεναντι στους μετριοτατους χαφ που αντιμετωπιζει στο ελληνικο πρωταθλημα, αλλα δεν ειδα να κανει απολυτως τιποτα απεναντι στα χαφ της Πασταφλωρας και των υπολοιπων που αντιμετωπισαμε στην Ευρωπη. Το ειχα πει αλλωστε οτι πρεπει να κατσει στα αυγα του και να μεινει στον Ολυμπιακο αντι να ψαχνεται ο μανατζερ του μπας και τον σπρωξει στη Γαλλια ή καπου αλλου. Εκει δεν εχει Μαντούκες και Koρδονουρηδες και Παπαστεριανούς, αλλα κατι αραπάκια που σου παιρνουν τη χάντρα απ'το ματι οσο να παρεις χαμπαρι.

    Τον Κοβασεβιτς δεν ειδα να τον τρεμει κανεις, εκτος Ελλαδας. Τα σχολια των αγγλων ηταν αρκουντως ειρωνικα περσι που παιξαμε με τη Τσελσι, δε θελω να τα επαναλαβω.

    Αν ειχαμε παρει εμεις τον Σισε καποιοι θα ονειρευονταν ηδη θριαμβους στην Ευρωπη. Το εχουμε ξαναδει το εργο. Τωρα που τον πηραν οι απεναντι πρεπει να τον βγαλουμε φασόλια.

  3. #16603
    Το avatar του χρήστη giorgossiderie
    Εγγραφή
    14-09-2006

    Μηνύματα
    3.376
    Thanks
    1.317
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.857 φορές σε 1.119 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    καλά με το γκούμα τι τους έχει πιάσει και πάνε να του φάνε του ανθρώπου 200 χιλιάρικα;
    Φύγε και απ΄τα 400 θα πάρεις τα 200 ή μείνε στις ακαδημίες με 200 . ο Γιαννάκης ομως δεν είναι διατεθειμένος να τους αφήσει αφού έχει συμβόλαιο για ένα χρόνο με 400 και δηλώνει : δε με νοιάζει που δε θα παίζω θέλω να κλείσω τη καριέρρα μου στην ομάδα της καρδιάς μου.
    Σιγά ρε Γιαννάκη ομάδα της καρδιάς σου ο βάζελος που σε ξευτιλίζει ανελέητα τις τελευταίες μέρες λέγοντας σου ούστ.
    Ασε ρε Γιαννάκη που έγινε ποτέ ο βάζελος ομάδα της καρδιάς κανενός παίχτη. Μήπως έγινε ποτέ του Μπασινά ή του Καραγούνη που τους είχανε στη πείνα με κάτι καταναγκαστικά συμβόλαια του 1.000.000 δραχμών το χρόνο και ζούσανε με δανεικά οι άνθρωποι.
    Πάρτους τα ρε Γιαννάκη μέχρι τη τελευταία δεκάρα και μη μασάς 400 χιλιαρικάκια ζεστά και ολοχρονίς διακοπές χωρίς ιδρώτα και αίμα. και που ήσουνα φιλότιμος τόσα χρόνια τι κέρδισες , σε έκανε ο αντωνίου ρόμπα μέσα σε μια στιγμή...
    ---------------------

  4. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    vincent (27-06-09)

  5. #16604
    Το avatar του χρήστη nbqgr
    Εγγραφή
    28-04-2008

    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑ
    Μηνύματα
    20.343
    Thanks
    3.956
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 10.238 φορές σε 6.408 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giorgossiderie Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλά με το γκούμα τι τους έχει πιάσει και πάνε να του φάνε του ανθρώπου 200 χιλιάρικα;
    Φύγε και απ΄τα 400 θα πάρεις τα 200 ή μείνε στις ακαδημίες με 200 . ο Γιαννάκης ομως δεν είναι διατεθειμένος να τους αφήσει αφού έχει συμβόλαιο για ένα χρόνο με 400 και δηλώνει : δε με νοιάζει που δε θα παίζω θέλω να κλείσω τη καριέρρα μου στην ομάδα της καρδιάς μου.
    Σιγά ρε Γιαννάκη ομάδα της καρδιάς σου ο βάζελος που σε ξευτιλίζει ανελέητα τις τελευταίες μέρες λέγοντας σου ούστ.
    Ασε ρε Γιαννάκη που έγινε ποτέ ο βάζελος ομάδα της καρδιάς κανενός παίχτη. Μήπως έγινε ποτέ του Μπασινά ή του Καραγούνη που τους είχανε στη πείνα με κάτι καταναγκαστικά συμβόλαια του 1.000.000 δραχμών το χρόνο και ζούσανε με δανεικά οι άνθρωποι.
    Πάρτους τα ρε Γιαννάκη μέχρι τη τελευταία δεκάρα και μη μασάς 400 χιλιαρικάκια ζεστά και ολοχρονίς διακοπές χωρίς ιδρώτα και αίμα. και που ήσουνα φιλότιμος τόσα χρόνια τι κέρδισες , σε έκανε ο αντωνίου ρόμπα μέσα σε μια στιγμή...

    Επειδή το θέμα είναι δυό κατοστάρικα αφιερωμένο στον Γκούμα

    [youtube]G-CKywL2uuw[/youtube]
    Cogito ergo sum

    A member of the 6G club

  6. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον nbqgr για αυτό το μήνυμα:

    giorgossiderie (27-06-09), pandragon (27-06-09)

  7. #16605
    Το avatar του χρήστη giorgossiderie
    Εγγραφή
    14-09-2006

    Μηνύματα
    3.376
    Thanks
    1.317
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.857 φορές σε 1.119 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sirkostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    ... Αν ειχαμε παρει εμεις τον Σισε καποιοι θα ονειρευονταν ηδη θριαμβους στην Ευρωπη. Το εχουμε ξαναδει το εργο. Τωρα που τον πηραν οι απεναντι πρεπει να τον βγαλουμε φασόλια.
    καλά και ο σισέ δεν είναι και κανένα φόβητρο, μη κοιτάς που πάνε να μας πούνε ότι θα σκίζει τα δίχτυα ... η Μαρσέϊγ τον έδωσε γιατί της περίσευε ή μήπως θα έπαιζε στη θέση του Μπραντάο ή του Κονέ;
    ---------------------

  8. #16606
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Η Μαρσέιγ τον εδωσε γιατι τετοια προταση μια σοβαρη επαγγελματικη ομαδα δε μπορει να την αρνηθει, οχι για αλλο λογο. Οπως κι ο Κοκκαλης θα ηταν προπερσι σουπερ μακάκας αν αρνιοταν τη προταση για Καστιγιο, ετσι κι ο αντιστοιχος προεδρος των γαλλων θα ηθελε κρεμασμα αν αρνιοταν τοσο χαρτι εν μεσω κρισης.

    Συμπτωματικα Χρήστο, για να δεις οτι δε τα λεω μια ασπρο-μια μαύρο, εχω γραψει πριν λιγο τα ιδια στο θρεντ της Λιβερπουλ για τον Αλονσο.

  9. #16607
    Το avatar του χρήστη giorgossiderie
    Εγγραφή
    14-09-2006

    Μηνύματα
    3.376
    Thanks
    1.317
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.857 φορές σε 1.119 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sirkostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Μαρσέιγ τον εδωσε γιατι τετοια προταση μια σοβαρη επαγγελματικη ομαδα δε μπορει να την αρνηθει, οχι για αλλο λογο. Οπως κι ο Κοκκαλης θα ηταν προπερσι σουπερ μακάκας αν αρνιοταν τη προταση για Καστιγιο, ετσι κι ο αντιστοιχος προεδρος των γαλλων θα ηθελε κρεμασμα αν αρνιοταν τοσο χαρτι εν μεσω κρισης.

    Συμπτωματικα Χρήστο, για να δεις οτι δε τα λεω μια ασπρο-μια μαύρο, εχω γραψει πριν λιγο τα ιδια στο θρεντ της Λιβερπουλ για τον Αλονσο.
    η μαρσέιγ τον έδωσε γιατί βρήκε κορόιδο αλλιώς θα τον δάνειζε σε καμμιά ουότφορντ. ή μήπως υπήρχαν άλλες προτάσεις. απλά ήθελε ένα όνομα ο βάζελος για να κάνει σκασάκια στο κόκκαλη όπως με λέτο ή καστίγιο που διαδίδεται. εν τέλει άς πάρουνε το πρωτάθλημα των εντυπώσεων και πέρισυ το πήρανε το σεπτέμβρη. Τον απρίλη όμως σηκώνοντας το κεφάλι ψηλά καμαρώσανε τα παπάρια του Σωκράτη...
    ---------------------

  10. #16608
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ενταξει Χρήστο, ειμαι 100% σιγουρος πως αν τον ειχαμε παρει εμεις θα εγραφες ακριβως τα ίδια περί κορόιδων και πρωταθλημάτων εντυπώσεων.

    Οπως πχ γραφεις για τον Νταρμπυ που επαιζε (χμ, αυτο συζητιεται) σε ομαδα ισαξια ή χειρότερη της Σαντερλαντ κι ο Ολυμπιακος εσταξε καπου 1 δις παλιες δραχμουλες για να τον αποκτησει. Αυτον τον ηθελε η Ουοτφορντ που αναφερεις?

  11. #16609
    Το avatar του χρήστη giorgossiderie
    Εγγραφή
    14-09-2006

    Μηνύματα
    3.376
    Thanks
    1.317
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.857 φορές σε 1.119 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sirkostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενταξει Χρήστο, ειμαι 100% σιγουρος πως αν τον ειχαμε παρει εμεις θα εγραφες ακριβως τα ίδια περί κορόιδων και πρωταθλημάτων εντυπώσεων.

    Οπως πχ γραφεις για τον Νταρμπυ που επαιζε (χμ, αυτο συζητιεται) σε ομαδα ισαξια ή χειρότερη της Σαντερλαντ κι ο Ολυμπιακος εσταξε καπου 1 δις παλιες δραχμουλες για να τον αποκτησει. Αυτον τον ηθελε η Ουοτφορντ που αναφερεις?
    Συγγνώμη ρε Κωστάκη αλλά άν δε τοχεις καταλάβει δεν είμαι και τόσο αντικειμενικός σα φίλαθλος . Δε είμαι αναλυτής ποδοσφαίρου , ερευνητής επιπέδου, παρατηρητής αθλητικών φαινομένων . Δεν ίσταμαι μεταξύ των απόψεων με ίσες αποστάσεις ώστε να δημιουργήσω κριτήρια αντικειμενικότητας.

    ΓΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ΕΙΜΑΙ ΡΕ ΚΩΣΤΑΚΗ
    ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΡΕ ΚΩΣΤΑΚΗ
    ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΗ ΘΡΥΛΑΡΑ ΡΕ ΚΩΣΤΑΚΗ

    Τι περιμένεις να πώ ποτέ ότι είμαστε σα το βάζελο - που δεν έιμαστε και ανικειμενικά δηλαδή όπως απέδειξαν κλινικές έρευνες- να πω τη φράση "και μείς τα κάναμε";
    το μόνο αντικειμενικο που μπορώ να πώ στο ποδόσφαιρό μας είναι ότι
    ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΠΑΟ ΚΙ Η ΛΕΩΦΟΡΟΣ
    ---------------------

  12. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    kouzoulo (27-06-09)

  13. #16610
    Προπονητής της εξέδρας Το avatar του χρήστη Haris1984
    Εγγραφή
    11-08-2008

    Περιοχή
    Aθηνα,Νεα Φιλαδελφεια
    Μηνύματα
    17.054
    Thanks
    7.385
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.142 φορές σε 2.869 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Συμφωνω με ολα τα παραπανω,αλλα μεχρι στιγμης,με ολα οσα κανει ο βαζελος και ολα οσα ΔΕΝ κανουμε εμεις,ειναι μακραν το πρωτο φαβορι φετος για τιτλο.


  14. #16611
    Το avatar του χρήστη giorgossiderie
    Εγγραφή
    14-09-2006

    Μηνύματα
    3.376
    Thanks
    1.317
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.857 φορές σε 1.119 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Haris1984 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνω με ολα τα παραπανω,αλλα μεχρι στιγμης,με ολα οσα κανει ο βαζελος και ολα οσα ΔΕΝ κανουμε εμεις,ειναι μακραν το πρωτο φαβορι φετος για τιτλο.
    συγγνώμη που θα ρωτήσω ο εγκάθετος αλλά αυτό από που προκύπτει;
    ---------------------

  15. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον giorgossiderie για αυτό το μήνυμα:

    Du3lisT (27-06-09), iek (27-06-09), kouzoulo (27-06-09), Red$mile (29-06-09)

  16. #16612
    Προπονητής της εξέδρας Το avatar του χρήστη Haris1984
    Εγγραφή
    11-08-2008

    Περιοχή
    Aθηνα,Νεα Φιλαδελφεια
    Μηνύματα
    17.054
    Thanks
    7.385
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.142 φορές σε 2.869 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Απο ολες τις κινησεις και απο το ολο κλιμα.Και απο μια πιο ψυχραιμη ματια στο τι εχει(τη στιγμη παντα που μιλαμε) η καθε ομαδα.Μιλαω για το τωρα,το σημερα.Αν ο Σωκρατακος εκανε 3-4 κινησεις που χρειαζονται,αλλαζε το πραγμα.Αλλα δεν θα τις κανει.και γεω φανατικος Ολυμπιακος ειμαι,αλλα συναμα απογοητευμενος.Οφειλουμε να παραδεχτουμε καποια πραγματα.


  17. #16613
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Πρωτο φαβορι σιγουρα δεν ειναι, ιδιαιτερα απο τη στιγμη που οι ομαδες δεν εχουν ολοκληρωσει τις κινησεις τους στο παζαρι.

    Και, φιλε Χρηστο, γαβροι ειμαστε ολοι εδω αλλα καποιοι θελουν να δουν και λιγη μπαλλιτσα επιτελους. Πρωτος στους γκαβούς και στους αναπηρους κουραστηκα να ειμαι. Πρωταθλημα αναλογο των μεγαλων δυτικοευρωπαικων θελω να δω στην Ελλαδα κι οχι να κερδιζω τον Μάτος και τον Σαλπιγγιδη και να παριστανω τον καργα μετα.

  18. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Haris1984 (27-06-09)

  19. #16614
    Προπονητής της εξέδρας Το avatar του χρήστη Haris1984
    Εγγραφή
    11-08-2008

    Περιοχή
    Aθηνα,Νεα Φιλαδελφεια
    Μηνύματα
    17.054
    Thanks
    7.385
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.142 φορές σε 2.869 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Προσωπικη μου εντελως αποψη πως ειναι πρωτο φαβορι αυτη τη στιγμη.Ιδωμεν.Και εγω επιζητω ενισχυση,οχι για το αεροδρομιο η τη φανελα,αλλα για την καταραμενη την ΟΥΣΙΑ επιτελους.Για να δω μπαλα απο τον Ολυμπιακο,που δενε χω δει(με καποιες εκλαμψεις)τα τελευταια 6 τουλαχιστον χρονια.


  20. #16615
    Το avatar του χρήστη giorgossiderie
    Εγγραφή
    14-09-2006

    Μηνύματα
    3.376
    Thanks
    1.317
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.857 φορές σε 1.119 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Haris1984 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο ολες τις κινησεις και απο το ολο κλιμα.Και απο μια πιο ψυχραιμη ματια στο τι εχει(τη στιγμη παντα που μιλαμε) η καθε ομαδα.Μιλαω για το τωρα,το σημερα.Αν ο Σωκρατακος εκανε 3-4 κινησεις που χρειαζονται,αλλαζε το πραγμα.Αλλα δεν θα τις κανει.και γεω φανατικος Ολυμπιακος ειμαι,αλλα συναμα απογοητευμενος.Οφειλουμε να παραδεχτουμε καποια πραγματα.
    Και πέρισυ σκούπιζε ότι έβρισκε αλλά ο Αβραάμ σήκωσε τη κούπα κι όχι ο σπυρόπουλος ή ο χριστοδουλόπουλος. και πέρισυ πήρε σύλβα - εν ενεργεία διεθνή βραζιλιάνο- αλλά έμεινε πίσω μας χιλιόμετρα. και την αεκ κάποτε είπανε ντρήμ τήμ στο pre season αλλά κάπου στη μέση του δρόμου κύλισε στο λαγούμι. Εξ άλλου λογικό είναι να κάνουνε κάτι μέσα στο μαρασμό τους και την αφάνεια ετών αλλά τελικά ομάδα θα φτιάξουνε;
    ---------------------

  21. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον giorgossiderie για αυτό το μήνυμα:

    kouzoulo (27-06-09), Red$mile (29-06-09)

  22. #16616
    Νερόμιλος Το avatar του χρήστη kouzoulo
    Εγγραφή
    13-02-2007

    Μηνύματα
    18.871
    Thanks
    13.442
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.907 φορές σε 5.427 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ποιος βάζελος είναι φαβορί ρε παιδια; Θα με τρελάνετε;;; Ο Άρης είναι!!
    Πόσες φορές έχουν πάει στο αεροδρόμιο οι Αριανοί και πόσες οι βάζελοι;
    Εμείς ας ελπίσουμε να βγούμε Ευρώπη...
    Βάζελε. Εσύ φίλε βάζελε που κρυφά με διαβάζεις. Μην ντρέπεσαι που έχασες. Συμβαίνουν αυτά. Να ντρέπεσαι που υπάρχεις.

  23. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον kouzoulo για αυτό το μήνυμα:

    Du3lisT (27-06-09), giorgossiderie (27-06-09)

  24. #16617
    Το avatar του χρήστη giorgossiderie
    Εγγραφή
    14-09-2006

    Μηνύματα
    3.376
    Thanks
    1.317
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.857 φορές σε 1.119 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sirkostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρωτο φαβορι σιγουρα δεν ειναι, ιδιαιτερα απο τη στιγμη που οι ομαδες δεν εχουν ολοκληρωσει τις κινησεις τους στο παζαρι.

    Και, φιλε Χρηστο, γαβροι ειμαστε ολοι εδω αλλα καποιοι θελουν να δουν και λιγη μπαλλιτσα επιτελους. Πρωτος στους γκαβούς και στους αναπηρους κουραστηκα να ειμαι. Πρωταθλημα αναλογο των μεγαλων δυτικοευρωπαικων θελω να δω στην Ελλαδα κι οχι να κερδιζω τον Μάτος και τον Σαλπιγγιδη και να παριστανω τον καργα μετα.
    Σ΄αυτό μαζί σου χωρίς καμμία αντίρρηση...
    ---------------------

  25. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sirkostas (28-06-09)

  26. #16618
    The legend lives on Το avatar του χρήστη iek
    Εγγραφή
    07-12-2004

    Περιοχή
    United Kingdom
    Μηνύματα
    29.239
    Thanks
    7.784
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 11.657 φορές σε 6.482 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    κι ολη αυτη την αναβαθμιση του πρωταθληματος την κανει ο βαζελος με το Σισε;
    η επειδη πηρε τον Λετο και τον Κατσουρ; ο Κατσουρ μεχρι πριν δυο χρονια στην Ελλαδα επαιζε...Καποτε ητανε και στην ελληνικη ντρημη τημ του Ντουσαν στην ΑΕΚ..Μαζι με Ζαγορακη, Τσιαρτα και αλλους "παιχταραδες" της εποχης...Τι πηρανε τελικα; το τριτο το μακρυτερο...

    Ευκολο ειναι να κατεβαζεις αμασητα αυτα πουλεει ο τυπος, για αναβαθμιση του πρωταθληματος, για προβαδισμα του ΠΑΟ "τωρα που μιλαμε γιατι αυριο δεν ξερουμε" () και αλλα τετοια ωραια....

    Οσο για τον Κοβασεβιτς Κωστα οντως εκτος Ελλαδος δεν τον ετρεμε κανεις αλλα τον τωρινο Σισε ποιος τον τρεμει εκτος ελλαδος;
    Για να κανει μαγκιτσες απεναντι στους Κορδονουρηδες τον πηρανε αφου για παραπανω δεν ειναι....


    Τεσπα, πρωτο φαβορι η βαζελα λεει.....Τα ιδια λεγανε και οταν φερανε τον Κονσεισαο...
    “Liberty means responsibility. That is why most men dread it.” George Bernard Shaw

  27. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    giorgossiderie (27-06-09)

  28. #16619
    Το avatar του χρήστη giorgossiderie
    Εγγραφή
    14-09-2006

    Μηνύματα
    3.376
    Thanks
    1.317
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.857 φορές σε 1.119 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από iek Εμφάνιση μηνυμάτων
    κι ολη αυτη την αναβαθμιση του πρωταθληματος την κανει ο βαζελος με το Σισε;
    η επειδη πηρε τον Λετο και τον Κατσουρ; ο Κατσουρ μεχρι πριν δυο χρονια στην Ελλαδα επαιζε...Καποτε ητανε και στην ελληνικη ντρημη τημ του Ντουσαν στην ΑΕΚ..Μαζι με Ζαγορακη, Τσιαρτα και αλλους "παιχταραδες" της εποχης...Τι πηρανε τελικα; το τριτο το μακρυτερο...

    Ευκολο ειναι να κατεβαζεις αμασητα αυτα πουλεει ο τυπος, για αναβαθμιση του πρωταθληματος, για προβαδισμα του ΠΑΟ "τωρα που μιλαμε γιατι αυριο δεν ξερουμε" () και αλλα τετοια ωραια....

    Οσο για τον Κοβασεβιτς Κωστα οντως εκτος Ελλαδος δεν τον ετρεμε κανεις αλλα τον τωρινο Σισε ποιος τον τρεμει εκτος ελλαδος;
    Για να κανει μαγκιτσες απεναντι στους Κορδονουρηδες τον πηρανε αφου για παραπανω δεν ειναι....


    Τεσπα, πρωτο φαβορι η βαζελα λεει.....Τα ιδια λεγανε και οταν φερανε τον Κονσεισαο...
    νασαι καλά ρε Λιάκο! που το θυμήθηκες αυτό το πτωμα που θα πέφτανε τα τσιμέντα και τονε φύγανε κλωτσηδόν νύχτα; αμ τον άλλο τον "δύο ριβάλντο" του γιατρού;
    Δουλεύει ο μηχανισμός πάλι όπως άριστα εντόπισες αλλά τελικά όλα γίνονται για το ..... κορδονούρη
    ---------------------

  29. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    iek (27-06-09)

  30. #16620
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.111
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.548 φορές σε 14.233 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Mακάρι να δώσει και ο ΟΠΑΠ πρώτο φαβορί τη βαζέλα, δεύτερο τον μπάουγκς ή όποιον άλλο θέλει και δέκατο τον Ολυμπιακό με απόδοση 20,00. Να παίξω κάνα χιλιάρικο να τα κονομήσω κιόλας
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  31. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον differance για αυτό το μήνυμα:

    giorgossiderie (27-06-09), iek (27-06-09), steliosb (27-06-09)

Σελίδα 831 από 3068 ΠρώτηΠρώτη ... 33143153163173178179180181182182782882983083183283383483584185186187188193110311131123113311831 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας