PDA

Επιστροφή στο Forum : Εισητηρια Ολυμπιακου, ανακοινωσεις, νεα

Σελίδες : [1] 2

iek
27-07-08, 00:57
Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της Π.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ενημερώνει τους φιλάθλους της ομάδας, ότι η διάθεση των εισιτηρίων του φιλικού αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΧΕΤΑΦΕ (Πέμπτη 31 Ιουλίου, 22:00 στάδιο «Γ. Καραϊσκάκης»), θα πραγματοποιηθεί από την Δευτέρα 28/7, ως εξής:

α) Μέσω internet, από το επίσημο web site του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ (www.olympiacos.org ).

* Οι φίλαθλοι που θα προμηθευτούν τα εισιτήρια τους μέσω internet θα μπορούν να τα παραλαμβάνουν, από την Δευτέρα 28/7 και έως την έναρξη του αγώνα, από τους αυτόματους σταθμούς παραλαβής εισιτηρίων οι οποίοι βρίσκονται στην περίμετρο του σταδίου «Γ. Καραϊσκάκης», με την εισαγωγή της πιστωτικής κάρτας που χρησιμοποίησαν για την αγορά τους.

β) Από τα επανδρωμένα εκδοτήρια που βρίσκονται στην περίμετρο του σταδίου «Γ. Καραϊσκάκης» (από τις 10:00 έως τις 18:00 καθημερινά).

*Υπενθυμίζεται ότι τα εισιτήρια είναι ονομαστικά και για το λόγο αυτό η αγορά τους, από τα επανδρωμένα εκδοτήρια, θα γίνεται με την επίδειξη της αστυνομικής ταυτότητος.

Τιμές Εισιτηρίων: 5€, 15€, 20€, 25€, 30€ .

sadi
27-07-08, 01:38
Η μεγάλη σας ευκαιρια! Δωστε 30 ευρώ να απολαύσετε τον Αλονθο! (να μη νιωθω κι εγω τοσο μαλακας που εδωσα 800...)

lofou
27-07-08, 08:57
εχει και 5 :)

sadi
27-07-08, 12:00
Nαι αλλα απο τις θεσεις των 30 απολαμβανεις καλυτερα το ... υπερθέαμα.

koukaki
27-07-08, 12:35
Η μεγάλη σας ευκαιρια! Δωστε 30 ευρώ να απολαύσετε τον Αλονθο! (να μη νιωθω κι εγω τοσο μαλακας που εδωσα 800...)

Τον ματιασες τον παιχταρα και τον εκοψε ο Βαλβερδε....

sadi
27-07-08, 12:37
Τον ματιασες τον παιχταρα και τον εκοψε ο Βαλβερδε....

Λες; Ακουω προτασεις ποιους αλλους να εκθειασω; Αντε ο χρονος τελειωνει ppnxoxo

koukaki
27-07-08, 12:38

Μενδρινος - Raul Bravo - Dommi για αρχη καλα ειναι ??

mpak
27-07-08, 12:41
Τον Σεγκούρα, τον Σεγκούρα!!!! :-P

koukaki
27-07-08, 12:53
Τον Σεγκούρα, τον Σεγκούρα!!!! :-P

Αυτος δεν εφυγε ακομα...?

sadi
27-07-08, 23:17
Να φυγει ο Σεγκουρα; Παλαβοι εισαστε ρε; Και ποιος θα αντικαταστησει σε κανα δυο μηνες τον Βαλβερδε νομιζετε;

g10vanni
01-08-08, 19:59
Ποτε θα βγουνε τα εισητηρια ανα αγωνα, για εμας που δεν εχουμε διαρκειας?
Εχουμε κανενα νεο σχετικα?

Ανυπομονω να κλεισω εισητηριο για το θιασο της 5η αγωνιστικης. Μετα το Ριμπο, εχουμε και Μπασινα με Κυργιακο. Ε, ρε κατι γλεντια....

sadi
01-08-08, 23:06
Θιασο σαν αυτον με τα ερυθρολευκα παντως δεν πρεπει να εχεις ξαναπετυχει πολλες φορες. Αφθονο γελιο, εκανα μιση ωρα να βγω απο το γηπεδο απο την εξαντληση.

sadi
21-08-08, 02:43
"Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της Π.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ενημερώνει τους φίλους της ομάδος ότι η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας της περιόδου 2008-2009, θα ολοκληρωθεί την Παρασκευή 22.08.2008 (στάδιο "Γ. Καραϊσκάκης", είσοδος VIP - αίθουσα γραφείων UEFA). Ώρες λειτουργίας: 10.00 - 18.00".

sk12072
21-08-08, 06:09
σακη τα διαρκειας στο μπασκετ δεν τα εχετε παρει ετσι δεν ειναι;

sadi
26-08-08, 14:54
Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ, ενόψει του αγώνα της 1ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Super League, που θα διεξαχθεί στο Γήπεδο ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ το Σάββατο 30.08.2008 και ώρα 19:00, μεταξύ των ομάδων ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ, ενημερώνει τους φίλους της ομάδος για τα εξής:
Η διάθεση εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί ως εξής:
Μέσω internet, από το επίσημο site του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ www.olympiacos.org (http://www.olympiacos.org/), από την Τρίτη 26/08.
Κάθε φίλαθλος δικαιούται έως δύο (2) εισιτήρια.
Η παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί από τους αυτόματους σταθμούς παραλαβής, που βρίσκονται έξω από τις θύρες 7, 17 και 20 από την Τετάρτη 27/08 και καθόλο το 24ώρο με την εισαγωγή της πιστωτικής κάρτας με την οποία πραγματοποιήθηκε η αγορά.
Επίσης, εισιτήρια θα διατίθενται και από τα εκδοτήρια του Γηπέδου ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ, με την επίδειξη δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας:
· την Τετάρτη 27/08 από τις 10:00
· από Πέμπτη 28/08 έως Παρασκευή 29/08, ώρες διάθεσης 10:00 - 18:00
· το Σάββατο 30/08 από τις 10:00 έως την έναρξη του αγώνα.
Κάθε φίλαθλος μπορεί να προμηθευτεί έως δύο (2) εισιτήρια.
Τιμές εισιτηρίων: 15 €, 20 €, 25 €, 30 €, 40 €

redholder
02-09-08, 00:33
Ρε παιδιά υπάρχει κάποιος τρόπος να αγοράζω εισητήρια χωρις να μπλέκω με τράπεζες και πιστωτικές κάρτες κατά τη διάρκεια της χρονιάς ?

sadi
02-09-08, 00:44
Αν εχεις γνωστο μαυραγοριτη :s6vhaha:

redholder
02-09-08, 00:53

Ελα ρε Σάκη με πληγώνεις τώρα...Εγω μιλάω σοβαρά. Ηδη σκέφτομαι το επόμενο παιχνίδι στο Καραισκάκη

pandragon
02-09-08, 10:02
Ρε παιδιά υπάρχει κάποιος τρόπος να αγοράζω εισητήρια χωρις να μπλέκω με τράπεζες και πιστωτικές κάρτες κατά τη διάρκεια της χρονιάς ?
1. Βγάζεις μια καρτούλα citibank ολυμπιακός για να παίρνεις και πόντους, είναι υπόθεση μιας μέρας. Ταυτότητα-Εκκαθαριστικό εφορίας και τελείωσες.
2. Βγάζεις μια προπληρωμένη κάρτα (νομίζω η Κύπρου έχει και η Αττικής). Την 'φορτώνεις' με 50-100€ για τα 4-5 επόμενα ματς και ησυχάζεις.
3. Στήνεσαι στην ουρά για όσα (και αν) εισιτήρια βγάλουν
4. Χώνεις κάποιο γνωστό να σου κλείνει εισιτήρια με την δική του κάρτα. Καθένας έχει δικαίωμα ως 2 εισιτήρια κάθε φορά.

Απαραίτητες προϋποθέσεις: κάθε μήνα εξοφλείς την κάρτα (που σημαίνει ότι βγάζεις στην άκρη το αντίτιμο του εισιτηρίου που αγοράζεις και δεν ψάχνεις τέλος του μήνα να βρεις λεφτά)

Το 3 σημαίνει ότι ξεχνάς απο τώρα ντερμπυ και ευρωπαϊκά παιχνίδια.
Οχι ότι το 1 και 2 σε εξασφαλίζουν, αλλά έχεις πιθανότητες.

d.n.a.
02-09-08, 14:32
1. Βγάζεις μια καρτούλα citibank ολυμπιακός για να παίρνεις και πόντους, είναι υπόθεση μιας μέρας. Ταυτότητα-Εκκαθαριστικό εφορίας και τελείωσες.
2. Βγάζεις μια προπληρωμένη κάρτα (νομίζω η Κύπρου έχει και η Αττικής). Την 'φορτώνεις' με 50-100€ για τα 4-5 επόμενα ματς και ησυχάζεις.
4. Χώνεις κάποιο γνωστό να σου κλείνει εισιτήρια με την δική του κάρτα. Καθένας έχει δικαίωμα ως 2 εισιτήρια κάθε φορά.

Απαραίτητες προϋποθέσεις: κάθε μήνα εξοφλείς την κάρτα (που σημαίνει ότι βγάζεις στην άκρη το αντίτιμο του εισιτηρίου που αγοράζεις και δεν ψάχνεις τέλος του μήνα να βρεις λεφτά)

η προπληρωμένη κάρτα τα παίρνει κατευθειαν τα λεφτά σωστά?

koukaki
02-09-08, 20:52
Και εγω που εχω μια πολυ στενη σχεση με τον Τειρεσία τι κάνω???

g10vanni
02-09-08, 21:50
Αληθεια, δεν θα βγουνε απο τωρα τα εισητηρια για ολη τη σεζον οπως περυσι?

g10vanni
02-09-08, 21:51
Και εγω που εχω μια πολυ στενη σχεση με τον Τειρεσία τι κάνω???
Ντου!!!

ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
03-09-08, 01:27
ppnxoxoppnxoxoppnxoxo

Coach
03-09-08, 02:00
Αληθεια, δεν θα βγουνε απο τωρα τα εισητηρια για ολη τη σεζον οπως περυσι?

8015007777 (αγορά για όλα τα εντός έδρας παιχνίδια + τα εκτός έδρας ευρωπαϊκά)

sk12072
03-09-08, 06:26
απο το internet ομως δεν θα βγουν;μονο τηλεφωνικα;

sadi
03-09-08, 14:44
Η ΠΑΕ Ολυμπιακός, με ανακοίνωση που εξέδωσε, "γνωστοποιεί στους φιλάθλους, ότι σε όλους τους αγώνες της περιόδου 2008/2009 (Πρωτάθλημα, Κύπελλο, Κύπελλο ΟΥΕΦΑ και φιλικούς) στο στάδιο "Γεώργιος Καραϊσκάκης", δεν θα επιτρέπεται η είσοδος ανηλίκων συνοδευομένων από τους γονείς τους (ανεξαρτήτου ηλικίας) χωρίς εισιτήριο".

kouzoulo
03-09-08, 15:20
Δηλαδή ένα παιδάκι 5 χρονών θα κόβει εισιτήριο για να μπει;:whatever:
Ποσο γελοίοι είναι...

Dago Red
03-09-08, 16:15
Μη χάσουμε ούτε σέντ. Γυφτιές και μόνο γυφτιές είναι αυτά.:whatever:

ironman
03-09-08, 16:51
αισχος απλα!

αυτος που σκεφτηκε αυτο το γαμωμετρο κι αυτος που το ενεκρινε ειναι για κρεμασμα κι οι 2!

d.n.a.
03-09-08, 17:00
Θυμάστε όλες αυτές τις ωράιες στιγμές που "πιάνει" η κάμερα με πιτσιρίκια γατζωμένα στα κάγκελα του σταδίου Καραισκάκι με κασκόλ του ολυμπιακού, μπουφαν κτλ??Ε δεν θα τις ξαναδούμε!!!ΟΙ τρυφερες και χαριτωμένες στιγμές κοστίζουν...

sk12072
03-09-08, 18:28
ποιος μαλακας πηρε αυτη την αποφαση?δηλαδη αν παω με την κορακλα μου στο γηπεδο που ειναι 4 θα πρεπει να πληρωσω?μαλακες ειναι οι αγγελοπουλοι που εχουν διαρκειας σε οικογενειακη θυρα με 150 ευρω για ολη την οικογενεια?

panty
03-09-08, 21:02
Η ΠΑΕ Ολυμπιακός, με ανακοίνωση που εξέδωσε, "γνωστοποιεί στους φιλάθλους, ότι σε όλους τους αγώνες της περιόδου 2008/2009 (Πρωτάθλημα, Κύπελλο, Κύπελλο ΟΥΕΦΑ και φιλικούς) στο στάδιο "Γεώργιος Καραϊσκάκης", δεν θα επιτρέπεται η είσοδος ανηλίκων συνοδευομένων από τους γονείς τους (ανεξαρτήτου ηλικίας) χωρίς εισιτήριο".
μπράβο! πάμε μπροστά!
το καταλάβανε πως εκεί πόναγε η ΠΑΕ και πήραν μέτρα!:whatever::whatever::whatever:

redholder
04-09-08, 00:17

Συγνώμη βρε pandragon που σε πρήζω νυχτιάτικα αλλά έχω μια φοβία με τις συναλλαγές μέσω διαδικτύου..Συνοψίζω
1.Αγοράζω μία προπληρωμένη κάρτα από κάποια τράπεζα με κάποιο ποσο.
2. Μπαίνω στο site της ομάδας και πάω στα εισητήρια (ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ??????)
3.Βάζω τα στοιχεία μου και ολοκληρώνω την αγορά .Φαντάζομαι ότι για την πληρωμή θα βγάζει ειδικό link για την προπληρωμένη κάρτα
Ερώτηση 1. Κάπου ζητάει αριθμό κάρτας μέλους και από κάτω κωδικό red edition. Καλά το πρώτο .Το δεύτερο είναι το password μρ το οποίο μπαίνω στο site του ολυμπιακού ή κάτι άλλο?
Ερώτηση 2. Μπορώ να παραλάβω το (τα ) εισητήρια τη μέρα του αγώνα ή πρέπει να πάω νωρίτερα στ μηχάνημα ?
Ερώτηση 3. Τελικά συμφέρει η προπληρωμένη κάρτα ή συμφέρει η citibank-visa ?

Ευχαριστώ για την υπομονή σου να μου εξηγήσης προκαταβολικά

nikolas_g7
10-09-08, 17:17
Δηλαδή αν πάρω ένα 3ων χρονών στο γήπεδο να το μαθαίνω, πρέπει να το πληρώσω που στην τελική το μικρό ούτε θα καταλαβαίνει τι γίνεται; Αλλά ναι, πως θα κάνουμε απόσβεση από τη μεταγραφή Ντιόγο;; Η απάντηση είναι απλή: θα την πληρώνει ο κόσμος και τα μικρά τα παιδάκια... Αν έχει την αίσθηση ο θείος οτι θα βγάλει έτσι λεφτά τότε τρέφει φρούδες ελπίδες...

captain-cook
10-09-08, 19:49
Παιδιά μία βοήθεια όποιος μπορεί! Για να πάρω ένα εισιτήριο πχ με τον Πανσερραϊκό πρέπει να είμαι μέλος;; Τώρα ήρθα Αθήνα θα είναι η πρώτη φορά που θα πάω καραισκάκη.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

sk12072
10-09-08, 20:19
ναι.πρεπει να εισαι μελος.

Yulin
10-09-08, 20:51
O μόνος τρόπος να δεις αγώνα αν δεν είσαι μέλος είναι να σου αγοράσει εισιτήριο κάποιο μέλος ή να κερδίσεις στο red dna :D:D:D

captain-cook
10-09-08, 21:34
ναι.πρεπει να εισαι μελος.

O μόνος τρόπος να δεις αγώνα αν δεν είσαι μέλος είναι να σου αγοράσει εισιτήριο κάποιο μέλος ή να κερδίσεις στο red dna :D:D:D

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά. Θα γίνω μέλος επομένως. Μπήκα στο http://olympiacos.org και πάτησα για να κάνω την εγγραφή. Συμπλήρωσα τα στοιχεία αλλά μου λέει ότι η συναλλαγή απέτυχε. Η κάρτα είναι visa χρεωστική. Τα στοιχεία τα έχω σωστά. Μήπως ξέρετε τι μπορεί να φταίει;;

pandragon
11-09-08, 08:28
1. Δεν νομίζω ότι πρέπει να είσαι μέλος του Ολυμπιακού για να αγοράσεις εισιτήριο, εκτός αν άλλαξε κάτι φέτος
2. Πρεπει όμως να γραφτείς σαν χρηστης του ticket1.olympiacos.org για να μπορεσεις να μπεις και να αγοράσεις εισιτήριο
3. Δοκίμασε ξανά και βάλε σωστά όλα τα στοιχεία της κάρτας, και το ονομα στα αγγλικά όπως είναι τυπωμένα στη κάρτα
4. Ακομα δεν έχει βγει κανένας αγώνας για πώληση, οποτε έχεις χρόνο

g10vanni
11-09-08, 14:12
Συγνώμη βρε pandragon που σε πρήζω νυχτιάτικα αλλά έχω μια φοβία με τις συναλλαγές μέσω διαδικτύου..Συνοψίζω
1.Αγοράζω μία προπληρωμένη κάρτα από κάποια τράπεζα με κάποιο ποσο.
2. Μπαίνω στο site της ομάδας και πάω στα εισητήρια (ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ??????)
3.Βάζω τα στοιχεία μου και ολοκληρώνω την αγορά .Φαντάζομαι ότι για την πληρωμή θα βγάζει ειδικό link για την προπληρωμένη κάρτα
Ερώτηση 1. Κάπου ζητάει αριθμό κάρτας μέλους και από κάτω κωδικό red edition. Καλά το πρώτο .Το δεύτερο είναι το password μρ το οποίο μπαίνω στο site του ολυμπιακού ή κάτι άλλο?
Ερώτηση 2. Μπορώ να παραλάβω το (τα ) εισητήρια τη μέρα του αγώνα ή πρέπει να πάω νωρίτερα στ μηχάνημα ?
Ερώτηση 3. Τελικά συμφέρει η προπληρωμένη κάρτα ή συμφέρει η citibank-visa ?

Ευχαριστώ για την υπομονή σου να μου εξηγήσης προκαταβολικά
Απαντηση1-Ο κωδικος red edition αφορα ΜΟΝΟ τους χρηστες της hellas on line. Μονο αυτοι εχουν αυτο τον κωδικο (τους τον δινει η hol) και νομιζω εχουν καποια πλεονεκτηματα. Ειναι δηλαδη ΚΑΘΑΡΑ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ασχετα αν δεν το γραφουν πουθενα οι μαλακες.
Απαντηση2-Μπορει να τα παραλαβεις ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ απο 3 ημερες πριν την εναρξη του αγωνα μεχρι και την ωρα εναρξης.
Απαντηση3-Εξαρτατε πως θες να την χρησιμοποιησεις. Αν θες μονο για τα εισητηρια παρε προπληρωμενη, αν σε βολευει γενικοτερα η visa βγαλε visa.

g10vanni
11-09-08, 14:19
1. Δεν νομίζω ότι πρέπει να είσαι μέλος του Ολυμπιακού για να αγοράσεις εισιτήριο, εκτός αν άλλαξε κάτι φέτος
2. Πρεπει όμως να γραφτείς σαν χρηστης του ticket1.olympiacos.org για να μπορεσεις να μπεις και να αγοράσεις εισιτήριο
3. Δοκίμασε ξανά και βάλε σωστά όλα τα στοιχεία της κάρτας, και το ονομα στα αγγλικά όπως είναι τυπωμένα στη κάρτα
4. Ακομα δεν έχει βγει κανένας αγώνας για πώληση, οποτε έχεις χρόνο
1.Σπανια βγαινουν εισητηρια για μη μελη Πανο. Κυριως σε χαμηλης εμπορικοτητας αγωνες.
2.Σωστος.
3.Οπως ΑΚΡΙΒΩΣ το γραφει στην καρτα.
4.Λογικα απο βδομαδα θα βγουνε για Σερρες.

captain-cook
11-09-08, 14:50
Θα ξαναδοκιμάσω παιδιά. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

steliosb
11-09-08, 15:00
Θα ξαναδοκιμάσω παιδιά. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

Αποφύγετε τις συναλλαγές σας αυτήν την περίοδο με το site του Ολυμπιακού καθώς στον νέο σέρβερ δεν έχουν ενεργοποιήσει τα πρωτόκολλα ασφαλείας ( το γνωστό λουκετάκι κάτω δεξιά) που επιβάλλεται να έχουν οι οικονομικές συναλλαγές μέσω διαδικτύου.
Εχω ενημερώσει το αντίστοιχο τμήμα του Ολυμπιακού αλλά μέχρι τώρα δεν έχω πάρει απάντηση.

gas7pats
11-09-08, 15:00
Απο οτι ξερω παιδια πια δεν ισχυει το ''μονο τα μελη παιρνουν εισητηρια''.Μονο για το διαρκειας χρειαζεται το μελος...το εχω ψαξει!
Ολοι εχουν δικαιωμα να αγορασουν εισητηριο αρκει να γραφτουν στο site του ολυμπιακου στην υπηρεσια εισητηριων.Απλα ειναι καθαρα ονομαστικα και πρεπει να δωσεις τα στοιχεια σου π.χ. ονομ/μο -αριθμο ταυτοτητας.
Ειναι τσεκαρισμενο,το μονο που ειναι δυσκολο ειναι να προλαβεις να παρεις γιατι σε σημαντικους αγωνες τρωει τρελλο κολλημα και πρεπει να εισαι σε ετοιμοτητα την ωρα που εχουν πει πως ξεκινα η διαθεση..ΑΚΡΙΒΩΣΣΣΣ..και 10 -20 λεπτα να αργησεις δυσκολευει αποστευτα!

steliosb
11-09-08, 15:08
Απο οτι ξερω παιδια πια δεν ισχυει το ''μονο τα μελη παιρνουν εισητηρια''.Μονο για το διαρκειας χρειαζεται το μελος...το εχω ψαξει!
Ολοι εχουν δικαιωμα να αγορασουν εισητηριο αρκει να γραφτουν στο site του ολυμπιακου στην υπηρεσια εισητηριων.Απλα ειναι καθαρα ονομαστικα και πρεπει να δωσεις τα στοιχεια σου π.χ. ονομ/μο -αριθμο ταυτοτητας.
Ειναι τσεκαρισμενο,το μονο που ειναι δυσκολο ειναι να προλαβεις να παρεις γιατι σε σημαντικους αγωνες τρωει τρελλο κολλημα και πρεπει να εισαι σε ετοιμοτητα την ωρα που εχουν πει πως ξεκινα η διαθεση..ΑΚΡΙΒΩΣΣΣΣ..και 10 -20 λεπτα να αργησεις δυσκολευει αποστευτα!

Από πέρυσι ισχύει ότι για να πάρεις εισητήριο δεν χρειάζεται να είσαι μέλος.
Μάλιστα μπορείς να πάρεις εισιτήριο όχι μόνο για τον προσεχή αγώνα αλλά για οποιοδήποτε αγώνα στο πρωτάθλημα εντός εδρας.

g10vanni
11-09-08, 15:19
Μάλιστα μπορείς να πάρεις εισιτήριο όχι μόνο για τον προσεχή αγώνα αλλά για οποιοδήποτε αγώνα στο πρωτάθλημα εντός εδρας.
Mεχρι στιγμης δεν υπαρχει η δυνατοτητα να κλεισεις για ολα τα ματς της σεζον. Ουτε για την επομενη αγωνιστικη δεν εχουν βγαλει!

steliosb
11-09-08, 15:26
Mεχρι στιγμης δεν υπαρχει η δυνατοτητα να κλεισεις για ολα τα ματς της σεζον. Ουτε για την επομενη αγωνιστικη δεν εχουν βγαλει!

Υπάρχει η διαβεβαίωση ότι μέχρι το επόμενο εντός έδρας ματς θα το έχουν φτιάξει.Αλλά το κυριότερο πρόβλημα είναι η ανύπαρκτη ασφάλεια του νέου server!

captain-cook
11-09-08, 15:35
Αποφύγετε τις συναλλαγές σας αυτήν την περίοδο με το site του Ολυμπιακού καθώς στον νέο σέρβερ δεν έχουν ενεργοποιήσει τα πρωτόκολλα ασφαλείας ( το γνωστό λουκετάκι κάτω δεξιά) που επιβάλλεται να έχουν οι οικονομικές συναλλαγές μέσω διαδικτύου.
Εχω ενημερώσει το αντίστοιχο τμήμα του Ολυμπιακού αλλά μέχρι τώρα δεν έχω πάρει απάντηση.

Δηλαδή να μη ξαναδοκιμάσω;
Υπάρχει άλλος τρόπος προκειμένου να γίνω μέλος;

Εάν είσαι όμως μέλος δε θα έχεις κάποια προτεραιότητα σε σχέση με κάποιον που δεν έχει;

g10vanni
11-09-08, 15:55
Δηλαδή να μη ξαναδοκιμάσω;
Υπάρχει άλλος τρόπος προκειμένου να γίνω μέλος;

Εάν είσαι όμως μέλος δε θα έχεις κάποια προτεραιότητα σε σχέση με κάποιον που δεν έχει;

1-Υπαρχει μεσω Τραπεζας, αλλα εγω ανανεωσα συνδρομη ονλαιν πριν 3 μερες και δεν ειχα κανενα προβλημα.
2-Εχει. Περυσι με την Τσελσυ πχ, δεν δωθηκε ουτε ενα εισητηριο μεσω ιντερνετ σε μη μελος.

captain-cook
13-09-08, 00:43
Τελικά έγινα μέλος. Σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια. Η κάρτα λέει μπορεί να σταλεί ταχυδρομικός. Ξέρετε μετά από πόσο καιρό θα την στείλουν; Πρέπει να ειδοποιήσω ότι θέλω να την παραλάβω με το ταχυδρομείο;; Αξίζει να περιμένω ή μήπως θα έπρεπε να πάω στα γραφεία να την παραλάβω;
Ευχαριστώ και σόρρυ για τις πολλές ερωτήσεις again.

g10vanni
13-09-08, 00:54
Τελικά έγινα μέλος. Σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια. Η κάρτα λέει μπορεί να σταλεί ταχυδρομικός. Ξέρετε μετά από πόσο καιρό θα την στείλουν; Πρέπει να ειδοποιήσω ότι θέλω να την παραλάβω με το ταχυδρομείο;; Αξίζει να περιμένω ή μήπως θα έπρεπε να πάω στα γραφεία να την παραλάβω;
Ευχαριστώ και σόρρυ για τις πολλές ερωτήσεις again.
Αν εισαι νεο μελος λογικα θα σου την στειλουν, αν εισαι παλιο και ανανεωσες μην περιμενεις ΤΙΠΟΤΑ.
Στην αρχη εστελναν και κανενα ενημερωτικο του κωλου, μετα αποφασισαν να κανουν οικονομια και στα γραμματοσημα.:whatever:

captain-cook
13-09-08, 01:04
Αν εισαι νεο μελος λογικα θα σου την στειλουν, αν εισαι παλιο και ανανεωσες μην περιμενεις ΤΙΠΟΤΑ.
Στην αρχη εστελναν και κανενα ενημερωτικο του κωλου, μετα αποφασισαν να κανουν οικονομια και στα γραμματοσημα.:whatever:

Νέο μέλος έγινα δεν μιλάω για ανανέωση. Όταν τελείωσε η εγγραφή μου έλεγε η παραλαβή της κάρτας πραγματοποιείται στα γραφεία του Ολυμπιακού. Όσοι δεν την παραλάβουν με τους παραπάνω τρόπους θα τους σταλεί ταχυδρομικά. Αυτό θα τους σταλεί με φοβίζει μη κάνει κανένα μήνα να έρθει...

Έχουν έξοδα εκεί στην Παε. Εδώ θα βάζουν τα 5χρονα να πληρώνουν θα κάθονται να στέλνουν ενημερώσεις;;

g10vanni
13-09-08, 14:10
Νέο μέλος έγινα δεν μιλάω για ανανέωση. Όταν τελείωσε η εγγραφή μου έλεγε η παραλαβή της κάρτας πραγματοποιείται στα γραφεία του Ολυμπιακού. Όσοι δεν την παραλάβουν με τους παραπάνω τρόπους θα τους σταλεί ταχυδρομικά. Αυτό θα τους σταλεί με φοβίζει μη κάνει κανένα μήνα να έρθει...

Έχουν έξοδα εκεί στην Παε. Εδώ θα βάζουν τα 5χρονα να πληρώνουν θα κάθονται να στέλνουν ενημερώσεις;;

Αν σε βολευει περνα να την παρεις απο τα γραφεια, αν οχι παρ'τους τηλεφωνο το συντομοτερο και πιεσε τους να στην στειλουν.
Για εισητηρια παντως δεν χρειαζεται η καρτα αυτη. Η μονη της χρηση ειναι στη μποτικ που δινει 10% εκπτωση νομιζω.

Geo 5
13-09-08, 19:15
Ρε παιδιά, προσπαθώ να κάνω εγγραφή στο ticket2.olympiacos.org για να δω εισητήρια για μελλοντικούς αγώνες της ομάδας κι ενώ συμπληρώνω τ'απαραίτητα στοιχεία για την εγγραφή μου λέει να "συμπληρώσω όλα τ'απαραίτητα στοιχεία". Τι σκάτα? Τι λάθος κάνω?

captain-cook
13-09-08, 19:43
Ρε παιδιά, προσπαθώ να κάνω εγγραφή στο ticket2.olympiacos.org για να δω εισητήρια για μελλοντικούς αγώνες της ομάδας κι ενώ συμπληρώνω τ'απαραίτητα στοιχεία για την εγγραφή μου λέει να "συμπληρώσω όλα τ'απαραίτητα στοιχεία". Τι σκάτα? Τι λάθος κάνω?

Κάποιο θα έχεις αφήσει δε γίνεται. Ξανακοίταξε τα.

Geo 5
13-09-08, 19:44
Κάποιο θα έχεις αφήσει δε γίνεται. Ξανακοίταξε τα.

Τα μόνα που αφήνω είναι αυτά στα δεξιά και το Α.Φ.Μ! Τι πρέπει να βάλω εκεί?

captain-cook
13-09-08, 19:55
Τα μόνα που αφήνω είναι αυτά στα δεξιά και το Α.Φ.Μ! Τι πρέπει να βάλω εκεί?

Το ΑΦΜ νομίζω δεν είναι υποχρεωτικό. Αυτά με το * πρέπει να συμπληρώσεις.

g10vanni
15-09-08, 11:18
Eχουνε βγει στο ιντερνετ τα εισητηρια με Πανσερραικο, για οποιον ενδιαφερεται.

eas2000
20-09-08, 17:31
Αν πάω στο ΄γηπεδο θα βρω εισητήρια πριν τον αγώνα με πανσεραικό; ξερεις κανένας;

g10vanni
20-09-08, 17:50
Αν πάω στο ΄γηπεδο θα βρω εισητήρια πριν τον αγώνα με πανσεραικό; ξερεις κανένας;
Θα βρεις ανετα, αλλα θα σε συμβουλευα να πας λιγο νωρις γιατι εγω περυσι με την Ξανθη, εχασα 20' αγωνα.
Τοτε βεβαια ειχε απιστευτο λαο στα εκδοτηρια.

Geo 5
23-09-08, 21:19
Αν μπορεί να μου κάνει κάποιος έναν λογαριασμό στα tickets του Θρύλου στο νετ ας μου στείλει πμ να του δώσω τα στοιχεία μου!

Φιλικά,
Γιώργος

captain-cook
25-09-08, 21:19
Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ενόψει των αγώνων μεταξύ των ομάδων OLYMPIACOS - NORDSJAELLAND, που θα διεξαχθεί την Πέμπτη 02/10, και ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ, που θα διεξαχθεί την Κυριακή 05/10, αλλά και των υπολοίπων εντός έδρας αγώνων του πρωταθλήματος Super League, ενημερώνει τους φιλάθλους της ομάδος, ότι η διάθεση εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί, ως εξής:

A) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - NORDSJAELLAND

Έναρξη διάθεσης: Παρασκευή 26/09/08

Τρόποι διάθεσης

· Μέσω Internet από το επίσημο site του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ www.olympiacos.org - αγορά έως δύο (2) εισιτηρίων για κάθε φίλαθλο με πιστωτική κάρτα.

Η παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί από τους αυτόματους σταθμούς παραλαβής, που βρίσκονται έξω από τις θύρες 7, 17 και 20 από την Δευτέρα 29/09 και καθόλο το 24ώρο με την εισαγωγή της πιστωτικής κάρτας με την οποία πραγματοποιήθηκε η αγορά.

· Μέσω CITIBANK - τηλ. 801 500 7777 - τηλεφωνική αγορά έως δύο (2) εισιτηρίων για κάθε κάτοχο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ CITIBANK VISA, Δευτέρα 29/09 και Τρίτη 30/09.

Η παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί από το εκδοτήριο που βρίσκεται έξω από την θύρα 5 του Γηπέδου ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ, με την επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας, Τετάρτη 01/10 ώρες 10:00 - 18:00 και την Πέμπτη 02/10 από τις 10:00 έως την έναρξη του αγώνα.

Τιμές εισιτηρίων: 15 €, 30 €, 40 €, 70 €, 100 €

Β) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ

Έναρξη διάθεσης : Τρίτη 30/09/08

Τρόποι διάθεσης:

· μέσω Internet από το επίσημο site του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ www.olympiacos.org

· Μέσω CITIBANK - τηλ. 801 500 7777

Τιμές εισιτηρίων: 20 €, 40 €, 50 €, 80 €, 100 €

Σε περίπτωση που κάποιος φίλαθλος θέλει να παραλάβει εισιτήρια άλλου φιλάθλου που έχει κάνει αγορά μέσω ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Citibank VISA, θα πρέπει οπωσδήποτε να προσκομίσει το αντίγραφο Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας του φιλάθλου του οποίου το εισιτήριο επιθυμεί να παραλάβει.

Τέλος η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, όπως και κατά την περυσινή αγωνιστική περίοδο, θα ξεκινήσει την διάθεση εισιτηρίων για όλους τους εντός έδρας αγώνες την Δευτέρα 06/10/08, από το επίσημο site του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ www.olympiacos.org .

captain-cook
27-09-08, 15:03
Ερώτηση: Μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε την ίδια χρεωστική κάρτα για να πάρουμε 4 εισιτήρια (2+2) ή πρέπει να είναι διαφορετική;; Ευχαριστώ!

g10vanni
27-09-08, 15:18
Ερώτηση: Μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε την ίδια χρεωστική κάρτα για να πάρουμε 4 εισιτήρια (2+2) ή πρέπει να είναι διαφορετική;; Ευχαριστώ!
Διαφορετικη καπτεν.

captain-cook
27-09-08, 15:29
Διαφορετικη καπτεν.

Την κάτσαμε. Thanks for the answer!

g10vanni
27-09-08, 15:42
Την κάτσαμε. Thanks for the answer!
Περυσι τουλαχιστον αυτο ισχυε.
Βρες μια δευτερη χρεωστικη.
Για Νορτζε θες να κλεισεις?

captain-cook
27-09-08, 15:44
Περυσι τουλαχιστον αυτο ισχυε.
Βρες μια δευτερη χρεωστικη.
Για Νορτζε θες να κλεισεις?

Για Νορτζε έκλεισα. Για το αεκάκι θέλω. Όλοι θέλουν να είναι μέσα σε αυτό το ματς..
Έλεγα να βγάλω την Παρασκευή αλλά δεν πρόλαβα. Η διάθεση των εισιτηρίων ξεκινάει τη Δευτέρα. Μέχρι πότε θα έχουν εξαντληθεί περίπου;; (όχι τα ακριβά φοιτητές είμαστε :P) Και τί ώρα ξεκινάει περίπου η διάθεση τους;

g10vanni
27-09-08, 15:47
Για Νορτζε έκλεισα. Για το αεκάκι θέλω. Όλοι θέλουν να είναι μέσα σε αυτό το ματς..
Τριτη να εισαι ονλαιν στις 9 το πρωι. Κατα τις 10 θα βγουνε.
Αντε μακαρι να ειμαστε τυχεροι και οι 2.

captain-cook
27-09-08, 15:50
Τριτη να εισαι ονλαιν στις 9 το πρωι. Κατα τις 10 θα βγουνε.
Αντε μακαρι να ειμαστε τυχεροι και οι 2.

Α τρίτη θα βγούνε! Άρα προλαβαίνω τη Δευτέρα να πάρω την χρεωστική! Μακάρι να βρούμε! Thanks again!

g10vanni
27-09-08, 15:57
Β) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ

Έναρξη διάθεσης : Τρίτη 30/09/08

Τρόποι διάθεσης:

· μέσω Internet από το επίσημο site του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ www.olympiacos.org (http://www.olympiacos.org)

· Μέσω CITIBANK - τηλ. 801 500 7777

Α τρίτη θα βγούνε! Άρα προλαβαίνω τη Δευτέρα να πάρω την χρεωστική! Μακάρι να βρούμε! Thanks again!

Καλα δεν διαβασες την ανακοινωση που ΕΣΥ ποσταρες?????:doh:

captain-cook
27-09-08, 15:59
Καλα δεν διαβασες την ανακοινωση που ΕΣΥ ποσταρες?????:doh:

Lol εγώ την έβαλα για να την διαβάσουν οι άλλοι :P

Gavros4life
27-09-08, 17:11
Χαχαχαχα

eas2000
29-09-08, 00:21
Χρειάζεται απαραίτητα πιστωτική ή κάνει και η χρεωστική; έχει δοκιμάσει κανένας σίγουρα;

pandragon
29-09-08, 00:46
Οποιαδήποτε πιστωτική κάρτα κάνει, αρκεί να είναι visa.
Οσο για την 2η πιστωτική, νομίζω ότι δεν πρέπει να είναι στο ίδιο όνομα, οπότε προσοχή captain.

captain-cook
29-09-08, 00:55
Χρειάζεται απαραίτητα πιστωτική ή κάνει και η χρεωστική; έχει δοκιμάσει κανένας σίγουρα;

Εγώ με χρεωστικά (visa συγκεκριμένα από Πειραιώς πήρα κανονικά εισιτήρια)

Οποιαδήποτε πιστωτική κάρτα κάνει, αρκεί να είναι visa.
Οσο για την 2η πιστωτική, νομίζω ότι δεν πρέπει να είναι στο ίδιο όνομα, οπότε προσοχή captain.

Thanks Παναγιώτη, δε θα είναι στο ίδιο όνομα.

g10vanni
30-09-08, 08:09
Kαλημερα σε ολους τους "αγωνιστες"!
Ελπιζω για αλλη μια φορα να πανε ολα καλα και να εξασφαλισουμε το μαγικο χαρτακι.
Σε μια ωριτσα θα ξερουμε....

panty
30-09-08, 08:14
Kαλημερα σε ολους τους "αγωνιστες"!
Ελπιζω για αλλη μια φορα να πανε ολα καλα και να εξασφαλισουμε το μαγικο χαρτακι.
Σε μια ωριτσα θα ξερουμε....
καλή τύχη!:-P

sk12072
30-09-08, 08:49
καλη τυχη γιαννη.-

SnakeMJK
30-09-08, 10:09
Βγήκαν πριν λίγο.... Εμένα έχει κολλήσει στην "επιβεβαίωση κράτησης"...

pandragon
30-09-08, 10:10
https://ticket2.olympiacos.org/vetms/images/Service_Unavailable_03.jpg

SnakeMJK
30-09-08, 10:14
Τελικά μετά από κανα 5λεπτο αφού είχε κολλήσει, μου έγραψε ότι δεν έγινε η αγορά. Όμως όταν πήγα στο ιστορικό συναλλαγών, η αγορά είχε γίνει κανονικά. Όλα καλά λέτε;

pandragon
30-09-08, 10:41
Κάνε ένα τηλέφωνο μπας και βγάλεις άκρη. Μπορεί να σου γίνει χρέωση αλλά εισιτήρια να μην δεις ποτέ.

kflabouris
30-09-08, 11:18
Καλησπερα,και σε μενα κολλησε ομως ξανα εβαλα τα στοιχεια τις καρτας και μετα μου το πηρε κανονικα και ηρθε και mail οποτε αποκλειεται να με εχουν χρεωσει 2φορες σωστα?
οποτε κυριακη μεσα!!!

Κατι αλλο,εχω μια προπληρωμενη attica gift card και ειχα προσπαθησει μια φορα αλλα μου εβγαζε σφαλμα(παιζει και να μην ειχα τοσα λεφτα μεσα:()ξερει κανεις αν περναει η οχι σιγουρα?Εχει δοκιμασει κανεις?

g10vanni
30-09-08, 11:38
Μεσα κι εγω παιδες!way_to_go
Με την 6η προσπαθεια εστειλα τη μπαλα στο πλεκτοgoalgxx

Ψυχοφθορα διαδικασια, αλλα ευτυχως ολα κυλισαν καλα!

Τα λεμε στο Ναο.:socrat:

sk12072
30-09-08, 12:07
θα τα πουμε απο κοντα γιαννη.

SnakeMJK
30-09-08, 12:27
Βασικά μου ήρθε και email οπότε φαντάζομαι είμαι κομπλέ.

thodoris7
30-09-08, 12:30
Δεν βλέπω "φως" για κανά εισητήριο με την ΑΕΚ.

Με την Νότζερλαντ πήρα :)

ffyiannis
30-09-08, 18:11
τα εισιτηρια για τους κατοχους καρτας citibank ξερει κανεις που πηγαν?γιατι η τραπεζα ελεγε οτι δεν εχει εισιτηρια και η παε λεει οτι εδωσε κανονικα!!!!!!:whatever:

red_herring
01-10-08, 18:49
Τελικά μετά από κανα 5λεπτο αφού είχε κολλήσει, μου έγραψε ότι δεν έγινε η αγορά. Όμως όταν πήγα στο ιστορικό συναλλαγών, η αγορά είχε γίνει κανονικά. Όλα καλά λέτε;

Φίλε μου έπαθα ακριβώς το ίδιο.Παρ'όλα αυτά δεν μου έχει έρθει mail.Πήγα και στους αυτόματους σταθμούς παραλαβής στο Ναό και μου λέει 'λυπούμαστε αλλά δεν έχει γίνει κράτηση κλπ...' Ξέρει κανείς κάποιο τηλ στο οποίο θα μπορούσα να απευθυνθώ?Έχει πάθει ποτέ κανείς κάτι παρόμοιο?Εσύ φίλε SnakeMJK τα πήρες τελίκά τα εισιτήρια? Ας απαντήσει κάποιος να ξέρω τι μου γίνεται γιατί θα τρελαθούμε τελείως με τα χουνέρια που μας κάνει το τμήμα διαχείρησης εισιτηρίων.Ειδικά αν μου χρέωσαν την κάρτα μου...

Έλεος πάντως κύριοι.Αν δεν μπορείτε να στηρίξετε σωστά την υπηρεσία μην την προσφέρετε και μην την διαφημίζετε...

g10vanni
01-10-08, 19:01
Φίλε μου έπαθα ακριβώς το ίδιο.Παρ'όλα αυτά δεν μου έχει έρθει mail.Πήγα και στους αυτόματους σταθμούς παραλαβής στο Ναό και μου λέει 'λυπούμαστε αλλά δεν έχει γίνει κράτηση κλπ...' Ξέρει κανείς κάποιο τηλ στο οποίο θα μπορούσα να απευθυνθώ?Έχει πάθει ποτέ κανείς κάτι παρόμοιο?Εσύ φίλε SnakeMJK τα πήρες τελίκά τα εισιτήρια? Ας απαντήσει κάποιος να ξέρω τι μου γίνεται γιατί θα τρελαθούμε τελείως με τα χουνέρια που μας κάνει το τμήμα διαχείρησης εισιτηρίων.Ειδικά αν μου χρέωσαν την κάρτα μου...

Έλεος πάντως κύριοι.Αν δεν μπορείτε να στηρίξετε σωστά την υπηρεσία μην την προσφέρετε και μην την διαφημίζετε...

Καλα η υπηρεσια ειναι για τα μπαζα, φιλε μου.
Παλιοτερα μου ειχαν χρεωσει 16 εισητηρια! Μου τα επεστρεψαν βεβαια μετα απο 1 μηνα, αλλα εγω τους τοκους τους πληρωσα κανονικα.

Τωρα οσον αφορα το χθεσινο, εφοσον δεν σου εβγαλε το μηχανημα, μαλλον δεν εχει γινει η κρατηση ΑΛΛΑ...μηπως δεν στα εδινε γιατι υπαρχει το ματς με τη Νορτζε πρωτα? Μηπως δηλαδη βγουνε απο Παρασκευη με τα χανουμια?
Εγω αυτο που θα σου προτεινω ειναι να ριξεις μια ματια στο ιστορικο συναλλαγων σου και να δεις εαν εχεις εισητηρια. Εκει θα δεις αν εχεις κλεισει ή οχι.

red_herring
01-10-08, 19:26
Καλα η υπηρεσια ειναι για τα μπαζα, φιλε μου.
Παλιοτερα μου ειχαν χρεωσει 16 εισητηρια! Μου τα επεστρεψαν βεβαια μετα απο 1 μηνα, αλλα εγω τους τοκους τους πληρωσα κανονικα.

Τωρα οσον αφορα το χθεσινο, εφοσον δεν σου εβγαλε το μηχανημα, μαλλον δεν εχει γινει η κρατηση ΑΛΛΑ...μηπως δεν στα εδινε γιατι υπαρχει το ματς με τη Νορτζε πρωτα? Μηπως δηλαδη βγουνε απο Παρασκευη με τα χανουμια?
Εγω αυτο που θα σου προτεινω ειναι να ριξεις μια ματια στο ιστορικο συναλλαγων σου και να δεις εαν εχεις εισητηρια. Εκει θα δεις αν εχεις κλεισει ή οχι.

Φίλε gio με την ίδια κάρτα πήρα εισιτήρια και για την Νορτζελαντ τα οποία έκλεισα την Κυριακή και τη Δευτέρα πήγα και τα πήρα από τους σταθμούς παραλαβής στο Ναό. Έξω από το Ναό έχει σταθμούς παραλαβής για εισιτήρια μόνο με Νόρτζε και για εισιτήρια μόνο με χανούμι.Εγω φυσικά πήγα σε αυτούς που δίνουν εισιτήρια για χανούμι και πήρα τα $#^^ τους.Στο ιστορικό συναλλαγών φυσικά και κοίταξα και μου γράφει ότι έχω κλείσει 2 εισιτήρια για χανούμι κανονικά.Έλεος απλά...

spysta
01-10-08, 23:47
για αυριο εχουν εξαντληθει ολα τα τικετς ή παιζει να βρω τιποτις ???????

captain-cook
01-10-08, 23:58

Θα βρεις! Υπάρχουν ακόμη για αρκετές θύρες. Συγκεκριμένα: 10, 18, 24, 25, 26, 34

30 ευρώ
15 "
70 "

Giwrgos7Alexpoli
02-10-08, 00:07
Παλικαρια ψαχνω να βρω για το κυριακατικο ντερμπι με το αεκακι 2εισιτηρια περνω σε συνδεσμους,λενε πρεπει να κανω εγγραφη για να παρω εισιτηριο,και δεν μπορω γιατι ειμαι μακρια.Απο το ιντερνετ παλι δεν γινετε γιατι δεν ειμαι μελος,υπαρχει καποιος αλλος τροπος να παρω??

evans35
02-10-08, 00:16
Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ενημερώνει τους φίλους της ομάδας ότι τα εναπομείναντα, από την διάθεση στο Internet, εισιτήρια του αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-NORDSJAELLAND, θα διατεθούν από τα επανδρωμένα εκδοτήρια του Γηπέδου ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ από την Τρίτη 30/9/2008.

Κάθε φίλαθλος δικαιούται έως 2 εισιτήρια με την επίδειξη της αστυνομικής του ταυτότητας.

Τέλος όπως έχει ήδη ανακοινωθεί, από την Τρίτη αρχίζει η διάθεση εισιτηρίων για τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ.

Τρόποι διάθεσης

&#183; Μέσω Internet από το επίσημο site του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ www.olympiacos.org - αγορά έως δύο (2) εισιτηρίων για κάθε φίλαθλο με πιστωτική κάρτα.

Η παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί από τους αυτόματους σταθμούς παραλαβής, που βρίσκονται έξω από τις θύρες 7, 17 και 20 από την Τετάρτη 01/10 και καθόλο το 24ώρο με την εισαγωγή της πιστωτικής κάρτας με την οποία πραγματοποιήθηκε η αγορά.

&#183; Μέσω CITIBANK - τηλ. 801 500 7777 - τηλεφωνική αγορά έως δύο (2) εισιτηρίων για κάθε κάτοχο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ CITIBANK VISA

Η παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί από το εκδοτήριο που βρίσκεται έξω από την θύρα 5 του Γηπέδου ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ, με την επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας, Παρασκευή 03/10 - Σάββατο 04/10, ώρες 10:00 - 18:00 και την Κυριακή 05/10 από τις 10:00 έως την έναρξη του αγώνα.

Σε περίπτωση που κάποιος φίλαθλος θέλει να παραλάβει εισιτήρια άλλου φιλάθλου που έχει κάνει αγορά μέσω ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Citibank VISA, θα πρέπει οπωσδήποτε να προσκομίσει το αντίγραφο Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας του φιλάθλου του οποίου το εισιτήριο επιθυμεί να παραλάβει.

spysta
02-10-08, 00:31
ειμαι compleeeee !!!!θενξ guys !!soccerkid

g10vanni
02-10-08, 16:20
Παιδες η sports united δεν παιζεται με τιποτα!

Το συστημα γενικοτερα ειναι για τον πουτσο.

Προσπαθουσα προχθες (ως γνωστον) να παρω εισητηρια. Αφου μου εβγαζε λαθος στοιχεια πιστωτικης, σκεφτηκα να αλλαξω στοιχεια πιστωτικης και να βαλω μια παροπλισμενη μαστερκαρντ της Εθνικης. Μολις εδωσα τα στοιχεια της Μαστερκαρντ ΑΜΕΣΩΣ εκλεισαν τα εισητηρια, τα οποια χρεωθηκαν στην καρτα της Εθνικης. Ευτυχως εχω και printscreen που το αποδεικνειει αυτο, γιατι θα με εβγαζα χαζο...

Παω λοιπον τωρα στο web banking της ALPHA και τι βλεπω? Μου χρεωσανε τα εισητηρια (και?) εκει! Δυστυχως δεν εχω καποιο ΑΤΜ της Εθνικης κοντα για να δω αν τα χρεωσανε κι εκει. Ασε που δεν θυμαμαι καν το ΡΙΝ της καρτας που χρησιμοποιησα γιατι την ειχα για πεταμα.

Οπως καταλαβαινεται, παλι θα πρεπει να τρεχω με τους μαλακες και πιθανον να εχει γινει κρατηση και με τις 2 καρτες.:mad:

red_herring
03-10-08, 14:24
Μετά από 2-3 τηλέφωνα κανόνισα τελικά το θέμα με τα εισιτήρια (ευτυχώς).Την Κυριακή μέσα κι εγώ με το χανούμι.

Υ.Γ.Απόλαυση χθες το ματς με τουσ Δανούς.Γιορτή μέσα στο Ναό με κορυφαία στιγμή το 'Γαμ... η ΑΕΚ και η Τουρκία!'

captain-cook
06-10-08, 18:42
Τα εισιτήρια που ήταν να κυκλοφορήσουν σήμερα για τους υπόλοιπους εντός έδρας αγώνες τελικά βγήκαν; γιατί στο επίσημο σαιτ δε βλέπω κάτι..

sadi
06-10-08, 18:46
Οσοι ηταν στο γηπεδο παρατηρησαν τα ΜΕΓΑΛΑ κενα που υπηρχαν στις εξεδρες. Παρ' ολα αυτα οταν τηλεφωνουσες για εισιτήριο σου λεγανε "τελος"

Φυσικα ειναι γνωστο γιατι γινεται αυτο. Εισιτήρια χορηγών που ... δεν πανε σε κανεναν. Οποτε χαιρετε...

g10vanni
06-10-08, 22:31
Τα εισιτήρια που ήταν να κυκλοφορήσουν σήμερα για τους υπόλοιπους εντός έδρας αγώνες τελικά βγήκαν; γιατί στο επίσημο σαιτ δε βλέπω κάτι..
Aυριο θα βγουνε τελικα, Αντωνη.

Που ησουνα χθες? Γιατι δεν ηρθες να μας βρεις?

captain-cook
06-10-08, 23:37
Aυριο θα βγουνε τελικα, Αντωνη.

Που ησουνα χθες? Γιατι δεν ηρθες να μας βρεις?

Ρε συ 7 ήμουνα στο ναό. Κοιτούσα στο red cafe δεν είδα κάπου το Σάκη και το Στάθη που τους είχα δει σε φώτος. Μετά μπήκα στο ναό.

kouzoulo
07-10-08, 09:45
ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΛΑΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ sc_leaves

panty
07-10-08, 09:48
ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΛΑΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ sc_leaves
καλά! 5 μήνες θα περιμένουμε να σε δούμε?

SnakeMJK
07-10-08, 09:54
Έκλεισα με πάοκ και βάζελο... Ταλαιπωρία ρε παιδιά... Ελπίζω 1η Μαρτίου να μπορώ να πάω και να μην έχω κάτι επείγον.

panty
07-10-08, 09:56
θα είμαστε όλοι εκεί!

kouzoulo
07-10-08, 10:01
καλά! 5 μήνες θα περιμένουμε να σε δούμε?
Λέω να ανέβω και σε κανένα άλλο πριν από αυτό. Θα δούμε τώρα... με κανάνα μπάοκ ίσως... Αλλά η ουσία είναι μία:
ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΜΕ ΛΑΓΟ!!! Και δίπλα σας :)

g10vanni
07-10-08, 10:15
ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

Θυρα 10 - Σειρα 38 - Θεσεις 1,2,3,4:cool:

masinGun
07-10-08, 10:20
η κατ' αρχην ευφορία : έκλεισα με μμμπάοκ - παράρτημα - λαγουδάκια - λάρισα

τα μαυρα σύνεφα άμμεσα σχηματίστηκαν διότι έλαβα ένα mail που λέει ότι είμαι καλεσμένος σε διεθνή έκθεση στην ταϊβαν 4-8 μαρτίου δηλαδή μπορεί να μην τον προλάβω τον βάζελο. ίσως .... θα δούμε μέχρι τότε

g10vanni
07-10-08, 10:43
Σακη, να παρω τηλ στο Βοσπορο να κλεισω και τραπεζι να ειμαστε κομπλε?:s6vhaha:

Gavros4life
07-10-08, 13:52
Παίζει να βρω θέσεις 5-6?:whis:

g10vanni
07-10-08, 21:59
SOLD OUT Κυριες και Κυριοι!:rollingeyes:

5 μηνες πριν!!!!!

Δεν εμεινε ουτε για δειγμα!

kouzoulo
07-10-08, 22:15
SOLD OUT Κυριες και Κυριοι!:rollingeyes:

5 μηνες πριν!!!!!

Δεν εμεινε ουτε για δειγμα!
Πόσο κωλόφαρδοι μπορεί να είμαστε που βρήκαμε 4 θέσεις σερι!!!

Gavros4life
07-10-08, 22:54
Πλακα κάνετε...

sadi
09-10-08, 13:45
Τι κι αν το ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό στο "Καραϊσκάκη" είναι προγραμματισμένο να διεξαχθεί σε 4 περίπου μήνες (1η Μαρτίου), οι φίλοι του Ολυμπιακού εξαφάνισαν τα "μαγικά χαρτάκια".

Η κίνηση της Πειραϊκής ΠΑΕ να θέσει στην κυκλοφορία μέσω διαδικτύου εισιτήρια για όλους τους εντός έδρας αγώνες του πρωταθλήματος, ήταν άκρως επιτυχημένη καθώς έγινε sold out στο ματς με τον αίωνιο αντίπαλο, ενώ μεγάλη ζήτηση έχει παρατηρηθεί για τους αγώνες με ΠΑΟΚ (16/11), Άρη (14 ή 15 Φεβρουαρίου) αλλά και Λάρισα την τελευταία αγωνιστική.

pandragon
09-10-08, 15:19
Και εμείς με την σειρά μας, και με την βοήθεια των χορηγών μας, θα φροντίζουμε να σας δίνουμε την ευκαιρία να είστε εκεί, και να παρακολουθήσετε τον Θρύλο από κοντά.

sk12072
09-10-08, 17:44
μπραβο παναγιωτη.συνεχιστε να δινετε εισητηρια για να βλεπουν οσο το δυνατον περισσοτεροι φιλοι τον θρυλο μας απο κοντα.

g10vanni
10-10-08, 10:03
ΠΑΙΔΕΣ, ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΗΣ SPORTS UNITED!

H sports united ως γνωστον διαχειρειζετε απο περυσι τα εισητηρια του Ολυμπιακου. Για οσους δεν θυμουνται να θυμισω οτι περυσι μου χρεωσανε 16 (!!!) αντι για 4 εισητηρια που ειχα αγορασει. Εξτρα δηλαδη 12 εισητηρια Χ 40€ = 480€. Αυτα τα 480€ τα πηρα πισω μετα απο 1 μηνα, και μετα απο πολλα τηλεφωνα. Εννοειτε οτι πληρωσα κανονικα τους τοκους για αυτο τον ενα μηνα (=5€) και ολα τα τηλεφωνα που εκανα μεχρι να βρεθει ακρη.

Ας αφησουμε ομως τα περσινα και ας παμε στα φετινα. Αφου ολοκληρωσα τις κρατησεις για το ματς με την αεκουλα που μας περασε και για αυτο με το βαζελο σε 5 μηνες πηγα να δω τι γινεται με τις χρεωσεις. Ε, λοιπον ΜΟΥ ΤΑ ΧΡΕΩΣΑΝΕ ΔΙΠΛΑ! Δυο χρεωσεις για την αεκ, δυο και για το βαζελο. Με λιγα λογια μου χρεωσαν 160€ παραπανω. Φυσικα και θα ξεκινησω ξανα την περσινη ιστορια μεχρι να βρω ακρη (που θα βρω) αλλα ειναι δυνατον καθε φορα να τρωω αυτη την ταλαιπωρια?

ΥΓ.Ριξτε μια ματια στους λογαριασμους σας οσοι κλεισατε εισητηρια, γιατι οι ανθρωποι δεν παιζονται.:mad:

alefantas
10-10-08, 16:15
η κατ' αρχην ευφορία : έκλεισα με μμμπάοκ - παράρτημα - λαγουδάκια - λάρισα

τα μαυρα σύνεφα άμμεσα σχηματίστηκαν διότι έλαβα ένα mail που λέει ότι είμαι καλεσμένος σε διεθνή έκθεση στην ταϊβαν 4-8 μαρτίου δηλαδή μπορεί να μην τον προλάβω τον βάζελο. ίσως .... θα δούμε μέχρι τότε
το αγοραζω αυριοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοjoshkouzouljoshkouzoulj oshkouzouljoshkouzouljoshkouzoul

alefantas
10-10-08, 16:17
τα εισιτηρια για ουεφα ποτε θα βγουν??????????

captain-cook
10-10-08, 21:18
τα εισιτηρια για ουεφα ποτε θα βγουν??????????

Ανακοίνωση για τα εισιτήρια των δύο εντός έδρας αγώνων στο Κύπελλο ΟΥΕΦΑ με Μπενφίκα (27/11) και Χέρτα Βερολίνου (18/12), εξέδωσε η πειραϊκή ΠΑΕ.

Συγκεκριμένα, έγινε γνωστό πως την ερχόμενη Τρίτη (14/10) και ώρα 10:00 θα ξεκινήσει η διάθεση εισιτηρίων από το επίσημο site του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ www.olympiacos.org

g10vanni
10-10-08, 22:16
Ανακοίνωση για τα εισιτήρια των δύο εντός έδρας αγώνων στο Κύπελλο ΟΥΕΦΑ με Μπενφίκα (27/11) και Χέρτα Βερολίνου (18/12), εξέδωσε η πειραϊκή ΠΑΕ.

Συγκεκριμένα, έγινε γνωστό πως την ερχόμενη Τρίτη (14/10) και ώρα 10:00 θα ξεκινήσει η διάθεση εισιτηρίων από το επίσημο site του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ www.olympiacos.org (http://www.olympiacos.org)
Ωραια δουλεια βρηκαμε για τα πρωινα καθε Τριτη....:socrat:

sk12072
10-10-08, 22:17
:s6vhaha:

captain-cook
11-10-08, 05:02
Ωραια δουλεια βρηκαμε για τα πρωινα καθε Τριτη....:socrat:

Ναι μόνο που αυτή τη φορά δε θα κάνουμε το λάθος να πάμε στη σχολή :)

g10vanni
11-10-08, 20:17
Ναι μόνο που αυτή τη φορά δε θα κάνουμε το λάθος να πάμε στη σχολή :)
Καλη επιτυχια φιλε!
Εγω δουλευω το πρωι της Τριτης, αλλα ουτως ή αλλως δεν ενδιαφερομαι για ευρωπαικα ματς χωρις σεντονι...

sadi
11-10-08, 23:33
Καλη επιτυχια φιλε!
Εγω δουλευω το πρωι της Τριτης, αλλα ουτως ή αλλως δεν ενδιαφερομαι για ευρωπαικα ματς χωρις σεντονι...

Γιατι ρε μονο τις σιγουρες αποτυχιες θες να βλεπεις; :-P

labros1988
13-10-08, 15:22
Από τα εκδοτήρια πόσα εισητήρια μπορεί να πάρει ο κάθε ένας; Είμαστε μια παρέα που θέλουμε να πάμε με τον Πανθρακικό αλλά μόνο ένας μένει Αθήνα και οι άλλοι δεν μπορούμε να πάμε μέσα στην εβδομάδα. Γίνεται να πάρει αν πει όνομα και αριθμό ταυτότητας του καθενός ή κάτι τέτοιο; Υπάρχει μήπως κανά τηλ για να ρωτήσουμε;

captain-cook
14-10-08, 10:53

Συγκεκριμένα, έγινε γνωστό πως την ερχόμενη Τρίτη (14/10) και ώρα 10:00 θα ξεκινήσει η διάθεση εισιτηρίων από το επίσημο site του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ www.olympiacos.org (http://www.olympiacos.org)

Εξαντλήθηκαν. Ίσως κυκλοφορήσουν κάποια εαν επιστραφούν από Μπενφίκα και Χέρτα.

g10vanni
14-10-08, 13:33
Εξαντλήθηκαν. Ίσως κυκλοφορήσουν κάποια εαν επιστραφούν από Μπενφίκα και Χέρτα.
Aντωνη, προλαβες να παρεις?

captain-cook
14-10-08, 14:47
Aντωνη, προλαβες να παρεις?

Ναι Γιάννη πρόλαβα πήρα. Από τις 9:15 προσπαθούσα να μπω 10:25 κατάφερα μπήκα και πήρα.

eas2000
15-10-08, 14:14
Από τα εκδοτήρια πόσα εισητήρια μπορεί να πάρει ο κάθε ένας; Είμαστε μια παρέα που θέλουμε να πάμε με τον Πανθρακικό αλλά μόνο ένας μένει Αθήνα και οι άλλοι δεν μπορούμε να πάμε μέσα στην εβδομάδα. Γίνεται να πάρει αν πει όνομα και αριθμό ταυτότητας του καθενός ή κάτι τέτοιο; Υπάρχει μήπως κανά τηλ για να ρωτήσουμε;
Από τα εκδοτήρια μπορείς να πάρεις 2 εισητήρια με κάθε ταυτότητα.
Πηγαίντε πριν τον αγώνα θα βρείτε μάλλον. ή από το internet. Δύσκολο να βγουν εισητήρια με συνεχώμενους αρισθμούς για να είστε μαζί

g10vanni
15-10-08, 14:28
ΠΑΙΔΕΣ, ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΗΣ SPORTS UNITED!

H sports united ως γνωστον διαχειρειζετε απο περυσι τα εισητηρια του Ολυμπιακου. Για οσους δεν θυμουνται να θυμισω οτι περυσι μου χρεωσανε 16 (!!!) αντι για 4 εισητηρια που ειχα αγορασει. Εξτρα δηλαδη 12 εισητηρια Χ 40€ = 480€. Αυτα τα 480€ τα πηρα πισω μετα απο 1 μηνα, και μετα απο πολλα τηλεφωνα. Εννοειτε οτι πληρωσα κανονικα τους τοκους για αυτο τον ενα μηνα (=5€) και ολα τα τηλεφωνα που εκανα μεχρι να βρεθει ακρη.

Ας αφησουμε ομως τα περσινα και ας παμε στα φετινα. Αφου ολοκληρωσα τις κρατησεις για το ματς με την αεκουλα που μας περασε και για αυτο με το βαζελο σε 5 μηνες πηγα να δω τι γινεται με τις χρεωσεις. Ε, λοιπον ΜΟΥ ΤΑ ΧΡΕΩΣΑΝΕ ΔΙΠΛΑ! Δυο χρεωσεις για την αεκ, δυο και για το βαζελο. Με λιγα λογια μου χρεωσαν 160€ παραπανω. Φυσικα και θα ξεκινησω ξανα την περσινη ιστορια μεχρι να βρω ακρη (που θα βρω) αλλα ειναι δυνατον καθε φορα να τρωω αυτη την ταλαιπωρια?

ΥΓ.Ριξτε μια ματια στους λογαριασμους σας οσοι κλεισατε εισητηρια, γιατι οι ανθρωποι δεν παιζονται.:mad:

Σε συνεχεια της ιστοριας....

Μιλησα με την sports united και αφου μου ζητησαν τα στοιχεια, ζητησαν συγγνωμη και ειπαν πως θα επιστραφουν τα χρηματα στο λογαρισμο μου.
Σημερα βλεπει οτι μου επεστρεψαν τα μισα απο αυτα που μου χρωστουσαν!

Ξεκιναω νεο γυρο συνομιλιων....
ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ "ΤΡΕΧΩ" ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΗΣ sports united. Και εκτος απο το σπασιμο των νευρων, χρεωνομαι τηλεφωνα και τοκους σε λεφτα που δεν ξοδεψα.:mad:

kflabouris
17-10-08, 22:00
παιδια περισσευουν σε κανενα 2 εισητηρια για θυρες 4-7 με τον πανθρακικο?

sadi
17-10-08, 23:53
παιδια περισσευουν σε κανενα 2 εισητηρια για θυρες 4-7 με τον πανθρακικο?

Δεν ξερω για τις συγκεκριμενες θύρες, αλλα πιστεύω οτι αν πας στο γήπεδο ολο και καποια εισιτήρια θα βρεις απο τα εκδοτήρια τη μερα του αγώνα.

sk12072
18-10-08, 12:26
τα εισητηρια για μελλοντικους αγωνες ποτε μπορουμε να τα παρουμε απο τα εκδοτηρια?

g10vanni
22-10-08, 19:30
Σε συνεχεια της ιστοριας....

Μιλησα με την sports united και αφου μου ζητησαν τα στοιχεια, ζητησαν συγγνωμη και ειπαν πως θα επιστραφουν τα χρηματα στο λογαρισμο μου.
Σημερα βλεπει οτι μου επεστρεψαν τα μισα απο αυτα που μου χρωστουσαν!

Ξεκιναω νεο γυρο συνομιλιων....
ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ "ΤΡΕΧΩ" ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΗΣ sports united. Και εκτος απο το σπασιμο των νευρων, χρεωνομαι τηλεφωνα και τοκους σε λεφτα που δεν ξοδεψα.:mad:

Τελικα μετα απο 15 μερες και αρκετα τηλεφωνα καταφερα να παρω τα λεφτα μου πισω.

τα εισητηρια για μελλοντικους αγωνες ποτε μπορουμε να τα παρουμε απο τα εκδοτηρια?

Τα εισητηρια μπορεις να παρεις ΜΟΝΟ την εβδομαδα πριν τη διεξαγωγη του αγωνα.

labros1988
03-11-08, 21:07
Θα βγουν εισητήρια για Μπενφίκα στα εκδοτήρια;

sadi
03-11-08, 21:12
Λογικα πρεπει να βγουν γυρω στα 2-3000 κομματια... Τωρα πως θα τα "εκδοσουνε" ο θεός και η ψυχη τους...

g10vanni
03-11-08, 21:32
Λογικα πρεπει να βγουν γυρω στα 2-3000 κομματια... Τωρα πως θα τα "εκδοσουνε" ο θεός και η ψυχη τους...
Αν δεν κανω λαθος τα εισητηρια με Μπενφικα εχουν ηδη εξαντληθει και πλεον μενει να δουμε αν θα επιστερψουν οι αετοι της Λισαβωνας.

sadi
03-11-08, 21:33
Συνηθως αφηνουν υποχρεωτικα καποια για τα εκδοτήρια Γιαννη. Θα δουμε.

Giwrgos7Alexpoli
14-11-08, 22:13
Μετά από συμφωνία με την ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ θα παραλάβει 2.000 εισιτήρια για τον αγώνα που θα γίνει στις 22/11 στο &#171;Καυταταντζόγλειο&#187; στάδιο, στο πλαίσιο της 11ης αγωνιστικής της Super League.Oλα τα εισιτήρια θα βρίσκοντε στους συνδέσμους της ΘΥΡΑΣ 7.

mpak
20-11-08, 22:35
"Τα... τελευταία εισιτήρια ενόψει του ευρωπαϊκού αγώνα με την Μπενφίκα θα τεθούν προς διάθεση το Σάββατο (22/11) μέσω διαδικτύου και τη Δευτέρα (24/11) μέσω Citibank."

vaskor
23-11-08, 23:16
Ψάχνω εισητήριο με Μπενφίκα. Στείλτε μου μήνυμα αν παίζει κάτι παιδιά.

kflabouris
27-11-08, 12:31
Υπαρχει κανενα εισητηριο που να περiσσευει?Οποιος εχει κατι ας μου στειλει ενα πμ!

BrazHlias
27-11-08, 14:40
χα καλο και αυτο.
σου ευχομαι να βρεις αλλα θα δωσεις τουλαχιστον ενα πενινταρικο για πεταλο:whis:

nikosperama
28-11-08, 13:30
παιδια εχθες ειμουν πολυ τυχερος πηγα μια ωρα πριν τον αγωνα και βρηκα εισητιριο απο εναν γ την θυρα 23 με την καλωνικη του τιμη 20 Ε

sk12072
28-11-08, 14:09
πως το εκανες αυτο ρε μπαγασα;τι κωλοφαρδια ηταν αυτη;

nikosperama
29-11-08, 12:00
ασε εμενα θα μου πεις εκεινη την ωρα ειμουν ο πιο ευτηχισμενος ανθρωπος στον κοσμο .... να νε καλα και ο κυριος που μου το εδωσε βεβαια

mpak
29-11-08, 21:34
"H δίψα των φιλάθλων του Ολυμπιακού για να δουν από κοντά την αγαπημένη τους ομάδα είναι τεράστια και την Κυριακή (30/11, 19:00, ΝΕΤ) το "Γεώργιος Καραϊσκάκης" θα είναι ξανά γεμάτο! Tα περίπου 800 εισιτήρια που απέμειναν, θα διατεθούν το πρωΐ της Κυριακής (30/11) από τις 10:00 και μέχρι εξαντλήσεώς τους, από τα εκδοτήρια του φαληρικού γηπέδου."

sk12072
29-11-08, 21:47
αυτα ειναι λαγοι.εμεις το γεμιζουμε το γηπεδο ρε ζωα.

SnakeMJK
05-12-08, 13:33
Παιδιά μήπως ξέρετε τα εισιτήρια με Χέρτα πότε θα βγουν;

captain-cook
10-12-08, 17:34
Παιδιά μήπως ξέρετε τα εισιτήρια με Χέρτα πότε θα βγουν;

Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ενόψει του αγώνα OLYMPIACOS F.C. - HERTHA BSC για το Κύπελλο UEFA, που θα διεξαχθεί την Πέμπτη 18/12/2008, ενημερώνει τους φίλους της ομάδος για τα εξής:

Μετά την ενημέρωση της HERTHA BSC, όσον αφορά στον αριθμό των φιλάθλων της που θα παρακολουθήσουν τον αγώνα, τα εναπομείναντα εισιτήρια θα διατεθούν την Παρασκευή 12/12 και ώρα 10:00 από το επίσημο site του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ, www.olympiacos.org - αγορά έως δύο (2) εισιτηρίων για κάθε φίλαθλο με πιστωτική κάρτα.

Η παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί από τους αυτόματους σταθμούς παραλαβής, που βρίσκονται έξω από τις θύρες 7, 17 και 20 από την Δευτέρα 15/12 και καθόλο το 24ώρο με την εισαγωγή της πιστωτικής κάρτας με την οποία πραγματοποιήθηκε η αγορά.

Επίσης εισιτήρια θα διατεθούν μέσω CITIBANK την Δευτέρα 15/12 και ώρα 10:00 στο τηλ. 801 500 7777 - τηλεφωνική αγορά έως δύο (2) εισιτηρίων για κάθε κάτοχο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ CITIBANK VISA.

Η παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί από το εκδοτήριο που βρίσκεται έξω από την θύρα 5 του Γηπέδου ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ, με την επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας, την Τετάρτη 17/12 - ώρες 10:00 - 18:00 και την Πέμπτη 18/12 από τις 10:00 έως την έναρξη του αγώνα.

Lingenfelter
16-12-08, 08:31
Παιδες καλημερα.
Ειμαι νεο μελος στο forum σας.
Ξερει κανεις που μπορω να βρω τη φετινη ενδεκαδα του Ολυμπιακου σε photo( αυτες που βγαινουν πριν την εναρξη του καθε αγωνα)?
Ευχαριστω!joshkouzoul

sk12072
16-12-08, 10:25
καλως ηρθες φιλε.

alefantas
16-12-08, 15:25
Παιδες καλημερα.
Ειμαι νεο μελος στο forum σας.
Ξερει κανεις που μπορω να βρω τη φετινη ενδεκαδα του Ολυμπιακου σε photo( αυτες που βγαινουν πριν την εναρξη του καθε αγωνα)?
Ευχαριστω!joshkouzoul
XA aποκλειεται να βρεις την ενδεκαδα του ολυμπιακου φετος γιατι καθε αγωνα ειναι αλλη.:)
περα απο την πλακα δεν νομιζω να βγαινουν πλεον φωτογραφια καθιστοι και ορθιοι στημμενοι οπως παλια .

Lingenfelter
16-12-08, 20:41
Γενικα μια οποιαδηποτε photo απο ενδεκαδα του φετινου Ολυμπιακου , οποιος μπορει να μου στειλει θα του ειμαι υποχρεος.:bye:

sadi
16-12-08, 20:45
Τωρα πια στο νεο Καραϊσκακη οι φωτογραφιες βγαινουν "στη σειρα" με τα διαφημιστικα απο πισω...Αν πετυχω καμια θα την ποσταρω.

Gavros4life
16-12-08, 21:06
Αν θυμάμαι καλά τέτοιες φωτογραφίες βγαίνουν μονο στο Champions League.

AIIZ
21-12-08, 00:33
Τα εισιτήρια στις θύρες 14-15 πόσο έχουν; Αν δεν πάρω συνδεσμιακό (2-3-4-5-6-7-8 ) του χρόνου, σκέφτομαι σε αυτές. Θα δείξει βέβαια..

sk12072
21-12-08, 10:15
πρεπει να εχουν 770 ευρω πανο.

ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
21-12-08, 11:21
Εγω του χρονου θα παρω 31 η 33,θα γουσταρα vip βεβαια αλλα αμα δεν μπορεις να βρισεις και λιγο δεν λεει.
ppnxoxoppnxoxoppnxoxo

AIIZ
21-12-08, 12:11
Παναγία μου και Χριστέ μου!!! :shock: :rollingeyes:

Συνδεσμιακό και καλά μου κάθεται! :s6vhaha:

nbqgr
21-12-08, 12:29

770 έχουν 11-12 16-17 14-15 πάνω από 1.000

Giwrgos7Alexpoli
02-01-09, 18:32
Το... σίριαλ Τετέι συνεχίζεται. Ένα σημαντικό μέρος του νορβηγικού Τύπου αναφέρει πως αν ο Ολυμπιακός ανεβάσει αισθητά την προσφορά του τότε θα έχει μεγάλες πιθανότητες να αποκτήσει τον αργηχό της Ρόζενμποργκ. Παράλληλα υπάρχουν δημοσιεύματα που εμπλέκουν τον Σόλιντ στην... υπόθεση αυτή, επισημαίνοντας πως οι οφειλές προς το Νορβηγό προπονητή ενδέχεται να δημιουργούν πρόβλημα στους πρωταθλητές Ελλάδας στην προσπάθεια της αγοράς του Αλεξάντερ Τετέι. Άπαντες αποφασισμένοι για τη νίκη στην Τρίπολη.

Όπως διαρρέει από τη Νορβηγία η Ρόζενμποργκ θέλει πάνω από 3 με 3,5 εκατ. ευρώ για να παραχωρήσει τον Τετέι. Αν πάρει τα χρήματα που επιθυμεί τότε δεν θα πει όχι. Ουκ ολίγα νορβηγικά ΜΜΕ αναφέρουν στα ρεπορτάζ τους πως αν ο Ολυμπιακός ανεβάσει αισθητά την προσφορά του, τότε θα μπορέσει να τον αγοράσει ή τουλάχιστον θα έχει μεγάλες πιθανότητες να το κάνει.

Πέραν τούτου γίνει ειδική μνεία στ' όνομα του Τροντ Σόλιντ. Όπως γράφουν ορισμένα Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης τα χρωστούμενα προς το Νορβηγό προπονητή ενδέχεται να... μπλοκάρουν τον Ολυμπιακό στην προσπάθεια που κάνει για να εντάξει στο δυναμικό του τον Τετέι. Ένα θέμα που σίγουρα δεν αφήνει... αδιάφορους τους πρωταθλητές Ελλάδας ενώ δίνει το... πάτημα στους Νορβηγούς συναδέλφους να εμπλέκουν τον Σόλιντ στην... υπόθεση του Τετέι.

Θέλουν... ποδαρικό με το δεξί!

Με στόχο τη νίκη και τους τρεις βαθμούς ο Ολυμπιακός ταξιδεύει σήμερα για την Τρίπολη, όπου στο πρώτο παιχνίδι για το 2009 θα αντιμετωπίσει τον Αστέρα. Η προετοιμασία της ομάδας του Πειραιά ολοκληρώθηκε σήμερα με μία απογευματινή προπόνηση.

Ο Λεονάρντο ακολούθησε μεγάλο μέρος της προπόνησης της ομάδας και μετά συνέχισε το ατομικό του πρόγραμμα, ενώ ο Μήτρογλου ακολούθησε πρόγραμμα ατομικής προπόνησης στο γυμναστήριο και στο γήπεδο. Ο Στολτίδης συνέχισε το πρόγραμμα αποκατάστασης που ακολουθεί και το οποίο περιλαμβάνει κινησιοθεραπεία και ασκήσεις ενδυνάμωσης.

Μετά το τέλος της προπόνησης, ο Ισπανός τεχνικός, Ερνέστο Βαλβέρδε ανακοίνωσε τα ονόματα των 18 ποδοσφαιριστών που συμπεριλήφθηκαν στην αποστολή για το αυριανό παιχνίδι, και οι οποίοι είναι: Νικοπολίδης, Κόβατς, Πάντος, Ντομί, Τοροσίδης, Τζόρτζεβιτς, Μπελούτσι, Ζεβλάκοφ, Λέτο, Ντουντού, Α. Παπαδόπουλος, Ντιόγκο, Όσκαρ, Πατσατζόγλου, Μενδρινός, Κοβάσεβιτς, Γκαλέτι και Άντζας.

Εκτός αποστολής είναι οι Παναγόπουλος, Κ. Παπαδόπουλος, Σίσιτς, Γκαλίτσιος, Ρ. Μπράβο και Γ. Παπαδόπουλος, οι οποίοι θα προπονηθούν αύριο στις 10:30, καθώς και οι Στολτίδης, Μήτρογλου, Λεονάρντο οι οποίοι ακολουθούν προγράμματα αποκατάστασης τα οποία θα συνεχίσουν αύριο στις 10:30.

Giwrgos7Alexpoli
22-01-09, 20:10
Υπαρχει περιπτωση να βρω φτηνα εισιτηρια εξω απο το γηπεδο για το ματς με τα σκατοφιδα???

lofou
22-01-09, 20:27
δυσκολο θα κατεβεις?

Giwrgos7Alexpoli
22-01-09, 20:28
Aμα ειναι σιγουρο οτι θα βρω και βεβαια θα κατεβω!!!

AIIZ
22-01-09, 20:44
Αν είναι να κατέβεις από κει πάνω, κάτι θα κάνουν τα παιδιά. ;-)

pandragon
22-01-09, 22:32
Δυστυχώς τέλος τα εισιτήρια απο εμάς, και δεν ξέρω αν θα βρουμε αλλα ως το Σαββατο
Δοκίμασε όμως Γιώργο να πάρεις τηλ. αν μπορούν (λόγω απόστασης) να στο κρατήσουν ή να κανονίσουν κάτι

nikosperama
23-01-09, 15:49
που ξερεις μπωρει να εισαι και τυχερος οπως εμενα.. ειχα βρει εισητηριο με benfica μιση ωρα πριν τον αγωνα ...παντωσ αν ερθεις ελα πολυ πιο πριν

sk12072
23-01-09, 17:38
δυσκολο να βρει.

ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
24-01-09, 12:08
Δυστυχώς τέλος τα εισιτήρια απο εμάς, και δεν ξέρω αν θα βρουμε αλλα ως το Σαββατο
Δοκίμασε όμως Γιώργο να πάρεις τηλ. αν μπορούν (λόγω απόστασης) να στο κρατήσουν ή να κανονίσουν κάτι
Τα κρατανε και τηλεφονικως?

captain-cook
30-01-09, 10:58
Αν βγει καμία ανακοίνωση σχετικά με τα εισιτήρια με την Σεντ-Ετιεν ας ποστάρει κάποιος.

Giwrgos7Alexpoli
30-01-09, 13:16
Αν βγει καμία ανακοίνωση σχετικά με τα εισιτήρια με την Σεντ-Ετιεν ας ποστάρει κάποιος.
Για το εκτος ή το εντος ματς λες εσυ???

captain-cook
30-01-09, 13:36
Για το εκτος ή το εντος ματς λες εσυ???

Γισ το εντός..

Giwrgos7Alexpoli
30-01-09, 13:51
Σε καμια δεκαρια μερες θα βγει σχετικη ανακοινωση για τα εισιτηρια.

Giwrgos7Alexpoli
01-02-09, 20:28
Η ΘΥΡΑ 7 διοργανώνει εκδρομή για τον αγώνα του Ολυμπιακού στην Γαλλία με την Saint Etienne για το κύπελλο UEFA!

Αεροπορική, αυθημερόν με πτήση charter και κόστος 370 + το εισιτήριο του αγώνα.

Οδική με λεωφορεία. Αναχώρηση 24/2, επιστροφή 28/2. Περιλαμβάνει το λεωφορείο, τα εισιτήρια του καραβιού και μια διανυκτέρευση. Κόστος 130 + εισιτήριο αγώνα και 170, με καμπίνα + εισιτήριο αγώνα.

labros1988
07-02-09, 21:33
Εισητηρια για το ματς με το βάζελο στον μπάσκετ redbasketxzτην 1/3 πώς μπορώ να πάρω;;; Δυστηχώς έχω να πάω κάτι χρόνια στο μπάσκετ...

captain-cook
08-02-09, 05:22
Τα εισιτήρια του αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ

Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ενόψει του αγώνα για το Κύπελλο UEFA, που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 18/02/2009, μεταξύ των ομάδων OLYMPIACOS - St. ETIENNE, ενημερώνει τους φίλους της ομάδος για τα εξής:

Η διάθεση εισιτηρίων θα ξεκινήσει την Δευτέρα 09/02/2009 και ώρα 10:00, από το επίσημο site του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ, www.olympiacos.org (http://www.olympiacos.org) - αγορά έως δύο (2) εισιτηρίων για κάθε φίλαθλο, με πιστωτική κάρτα.

Η παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί από τους αυτόματους σταθμούς παραλαβής, που βρίσκονται έξω από τις θύρες 7, 17 και 20 από την Δευτέρα 16/02 και καθ'όλο το 24ώρο με την εισαγωγή της πιστωτικής κάρτας με την οποία πραγματοποιήθηκε η αγορά.

Επίσης εισιτήρια θα διατεθούν μέσω CITIBANK την Δευτέρα 16/02 και ώρα 10:00 στο τηλ. 801 500 7777 - τηλεφωνική αγορά έως δύο (2) εισιτηρίων για κάθε κάτοχο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ CITIBANK VISA.

Η παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί από το εκδοτήριο που βρίσκεται έξω από την θύρα 5 του γηπέδου ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ, με την επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας, την Τρίτη 17/02 - ώρες 10:00 - 18:00 και την Τετάρτη 18/02 από τις 10:00 έως την έναρξη του αγώνα.

captain-cook
09-02-09, 10:42
Τα εισιτήρια του αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ

Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ενόψει του αγώνα για το Κύπελλο UEFA, που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 18/02/2009, μεταξύ των ομάδων OLYMPIACOS - St. ETIENNE, ενημερώνει τους φίλους της ομάδος για τα εξής:

Η διάθεση εισιτηρίων θα ξεκινήσει την Δευτέρα 09/02/2009 και ώρα 10:00, από το επίσημο site του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ, www.olympiacos.org (http://www.olympiacos.org) - αγορά έως δύο (2) εισιτηρίων για κάθε φίλαθλο, με πιστωτική κάρτα.

Η παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί από τους αυτόματους σταθμούς παραλαβής, που βρίσκονται έξω από τις θύρες 7, 17 και 20 από την Δευτέρα 16/02 και καθ'όλο το 24ώρο με την εισαγωγή της πιστωτικής κάρτας με την οποία πραγματοποιήθηκε η αγορά.

Επίσης εισιτήρια θα διατεθούν μέσω CITIBANK την Δευτέρα 16/02 και ώρα 10:00 στο τηλ. 801 500 7777 - τηλεφωνική αγορά έως δύο (2) εισιτηρίων για κάθε κάτοχο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ CITIBANK VISA.

Η παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί από το εκδοτήριο που βρίσκεται έξω από την θύρα 5 του γηπέδου ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ, με την επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας, την Τρίτη 17/02 - ώρες 10:00 - 18:00 και την Τετάρτη 18/02 από τις 10:00 έως την έναρξη του αγώνα.

https://ticket2.olympiacos.org/vetms/images/errors.gif Τα εισιτήρια για τον συγκεκριμένο αγώνα έχουν εξαντληθεί !

Όποιος πρόλαβε πρόλαβε. Ευτυχώς εγώ ήμουν από αυτούς που πρόλαβαν!

sk12072
09-02-09, 11:25
μπραβο ρε αντωνη.

alefantas
17-02-09, 14:19
ta εισιτηρια για τον τελικο στο μπασκετ πως θα βγουν και ποτε ξερει κανεις?

sk12072
17-02-09, 14:26
600 ειναι ολα.που να βρεις;

Giwrgos7Alexpoli
17-02-09, 14:52
ta εισιτηρια για τον τελικο στο μπασκετ πως θα βγουν και ποτε ξερει κανεις?
Φιλε τα εισιτηρια οταν θα πανε στους συνδεσμους θα τα μοιραστουνε μεταξυ τους γνωστοι κ ετσι.

DeliJe7
17-02-09, 20:36
50 ευρω το εισητηριο...ελεος
ισως τα εισητηρια αυτα δεν τα δωσει σε οργανωμενους...αλλα σε πιο ακριβους κατοχους διαρκειας στο σεφ..ελπιζω να μην επαληθεφθω

alefantas
18-02-09, 00:10
50 ευρω το εισητηριο...ελεος
ισως τα εισητηρια αυτα δεν τα δωσει σε οργανωμενους...αλλα σε πιο ακριβους κατοχους διαρκειας στο σεφ..ελπιζω να μην επαληθεφθω
poy to eideς οτι κανουν πενηντα ευρω?
απο οτι καταλαβαινω δεν υπαρχει επισημη ενημερωση σε φημες στηριζομαστε.
θα παρω κανενα τηλ την καε αυριο και θα γραψω αν ειναι
ευχαριστω παιδια

Airness
21-02-09, 19:19
Αρκετούς μήνες τώρα τα εισιτήρια για το παιχνίδι με τον πολυμετοχικό έχουν κάνει φτερά. Από την πρώτη στιγμή που τέθηκαν στην διάθεση του κοινού μέσω της επίσημης ιστοσελίδας του Ολυμπιακού μέσα σε ελάχιστες ώρες εξαντλήθηκαν. Όσοι δεν πρόλαβαν, ωστόσο μέσω αυτής της διαδικασίας να εξασφαλίσουν ένα μαγικό χαρτάκι για το πάρτι με τους πελάτες θα έχουν την ευκαιρία να το κάνουν την Δευτέρα. Συγκεκριμένα μέσω της Citibank θα διατεθούν εισιτήρια και όσοι επιθυμούν να βρεθούν την άλλη Κυριακή στο Καραϊσκάκη από τις 10 το πρωί θα μπορούν να κάνουν τηλεφωνική κράτηση.

Αναλυτικά η ανακοίνωση που εξέδωσε η πειραϊκή ΠΑΕ για τα εισιτήρια του αγώνα με τον ΠΑΟ αναφέρει τα εξής:

Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της ΠΑΕ Ολυμπιακός ενόψει του αγώνα της 24ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Super League, μεταξύ των ομάδων Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός, της 01/03/2009 ενημερώνει τους φίλους της ομάδος για τα εξής:

Η παραλαβή των εισιτηρίων που έχουν διατεθεί μέσω internet θα πραγματοποιηθεί από τους αυτόματους σταθμούς παραλαβής, που βρίσκονται έξω από τις θύρες 7, 17 και 20 από την Δευτέρα 23/02 και καθ όλο το 24ώρο με την εισαγωγή της πιστωτικής κάρτας με την οποία πραγματοποιήθηκε η αγορά.

Επίσης εισιτήρια θα διατεθούν μέσω Citibank την Δευτέρα 23/02 και ώρα 10:00 στο τηλ. 801 500 7777 - τηλεφωνική αγορά έως δύο (2) εισιτηρίων για κάθε κάτοχο Ολυμπιακός Citibank Visa.

Η παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί από το εκδοτήριο που βρίσκεται έξω από την θύρα 5 του Γηπέδου Καραϊσκάκη, με την επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας, την Παρασκευή 27/02 και το Σάββατο 28/02- ώρες 10:00 - 18:00 και την Πέμπτη 01/03 από τις 10:00 έως την έναρξη του αγώνα.

Σε περίπτωση που κάποιος φίλαθλος θέλει να παραλάβει εισιτήρια άλλου φιλάθλου που έχει κάνει αγορά μέσω Ολυμπιακός Citibank Visa, θα πρέπει οπωσδήποτε να προσκομίσει το αντίγραφο Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας του φιλάθλου του οποίου το εισιτήριο επιθυμεί να παραλάβει.

SnakeMJK
23-02-09, 12:12
Ξέρουμε τίποτα για τα εισητήρια του μπάσκετ; Δεν θα έπρεπε να χε βγει καμιά ανακοίνωση;

SnakeMJK
26-02-09, 09:20
Μόλις βγήκαν....!

houdhri
09-03-09, 21:52
Παιδιά επειδή υπάρχει το ενδεχόμενο να κατέβω Αθήνα την Κυριακή, υπάρχει περίπτωση να βρώ εισητήριο ή τσάμπα το δρομολόγιο Λήμνος - Αθήνα - Λήμνος?

Giwrgos7Alexpoli
09-03-09, 23:25
Παιδιά επειδή υπάρχει το ενδεχόμενο να κατέβω Αθήνα την Κυριακή, υπάρχει περίπτωση να βρώ εισητήριο ή τσάμπα το δρομολόγιο Λήμνος - Αθήνα - Λήμνος?
χαλαρα θα βρεις!!!

C0d3 R3d
14-03-09, 12:22
Θα μπορουσα να περιμενω μεχρι την Δευτερα για να παρω τηλεφωνο στην ΠΑΕ αλλα... Τεσπα, ηθελα να ρωτησω αν μπορει καποιος που εχει αγορασει εισιτηρια on-line να τα παραλαβει την ημερα του αγωνα ( επειδη δεν κατοικει εν Αθηναις ), πριν βεβαια αρχισει. Επισης θα ηθελα να μαθω αν μπορεις να αγορασεις τα εισιτηρια με την Attica Gift Card VISA. Ευχαριστω.

pandragon
15-03-09, 00:39
Θα μπορουσα να περιμενω μεχρι την Δευτερα για να παρω τηλεφωνο στην ΠΑΕ αλλα... Τεσπα, ηθελα να ρωτησω αν μπορει καποιος που εχει αγορασει εισιτηρια on-line να τα παραλαβει την ημερα του αγωνα ( επειδη δεν κατοικει εν Αθηναις ), πριν βεβαια αρχισει. Επισης θα ηθελα να μαθω αν μπορεις να αγορασεις τα εισιτηρια με την Attica Gift Card VISA. Ευχαριστω.
1. Ναι, απο τα μηχανήματα που βρίσκονται έξω απο το γήπεδο, μέχρι λιγη ώρα πριν αρχίσει το ματς
2. Αφού η Attica είναι Visa φυσικά και μπορείς

harania
24-03-09, 15:52
καλησπερα.
γνωριζετε εαν θα διατεθουν για το κοινο εισητηρια για τις 12/3/2009?soccerkid

pandragon
23-04-09, 22:50
"Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της Π.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ενόψει του Τελικού Κυπέλλου Ελλάδος Hellas On Line που θα διεξαχθεί στο ΟΑΚΑ την 02.05.2009 μεταξύ των ομάδων ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ενημερώνει τους φίλους της ομάδας σχετικά με την διάθεση εισιτηρίων:

Η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ παρέλαβε 23.558 εισιτήρια.

Προτεραιότητα αγοράς θα έχουν οι κάτοχοι εισιτηρίων διαρκείας, οι οποίοι μπορούν να προμηθευτούν το εισιτήριο τους, από τα επανδρωμένα εκδοτήρια του γηπέδου ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ το Σάββατο 25/04 και την Κυριακή 26/04, από τις 10:00 έως τις 17:00.

Απαραίτητη προϋπόθεση η επίδειξη κάρτας διαρκείας και Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας του κατόχου.

Σε περίπτωση που κάτοχος επιθυμεί την παραλαβή εισιτήριου για κάποιον άλλο κάτοχο, θα πρέπει οπωσδήποτε να προσκομίσει την κάρτα διαρκείας και το Δελτίο Αστυνομικής Ταυτότητας (ή φωτοτυπία Ταυτότητας) του κατόχου του οποίου το εισιτήριο επιθυμεί να παραλάβει.

Τα επανδρωμένα εκδοτήρια θα λειτουργήσουν ως εξής:

ΕΚΔΟΤΗΡΙΟ θύρας 17 Θα εξυπηρετεί κατόχους διαρκείας των θυρών 11, 12, 14, 15, 16 και 17

ΕΚΔΟΤΗΡΙΟ θύρας 25 Θα εξυπηρετεί κατόχους διαρκείας των θυρών 1, 2, 19, 21, 22 και 23

ΕΚΔΟΤΗΡΙΟ θύρας 5 Θα εξυπηρετεί κατόχους διαρκείας των θυρών 4, 5, και 6

Τέλος, οι κάτοχοι εισιτηρίων διαρκείας των θυρών VIP και 33, θα παραλάβουν τα εισιτήρια τους από την αίθουσα UEFA, που βρίσκεται στο κτίριο Διοίκησης του γηπέδου ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ (είσοδος από reception VIP), την Δευτέρα 27/04 και την Τρίτη 28/04 από τις 10:00 έως τις 17:00.

Κάθε κάτοχος δικαιούται ένα (1) εισιτήριο.

Τιμές εισιτηρίων: 20 €, 30 €, 50 €"

Ραντεβού λοιπόν στο Red-Cafe κατά τις 10.00 να πάρουμε όλοι μαζί εισιτήρια.
Οσοι πιστοί προσέλθετε και ρίξτε ένα ΡΜ για να συνεννοηθούμε

asdf_7
25-04-09, 11:49
ανταλαζω 2 εισητηρια στην θυρα 20 (μπαλκονι) για τον αγωνα αεκ-οσφπ

με 2 εισητηρια πεταλου θυρα 17-19 αξιας 20 ευρω..

οπιος θελει να το αναταλαξει να μου κανει πμ

alefantas
25-04-09, 15:44
οσοι δεν εχουν διαρκειας πως θα τα τσιμπησουν βρε πανο?????

η θα τα εξαντλησουν οι κατοχοι και δεν θα βγουν καθολου για τους μη κατοχους διαρκειας

pandragon
25-04-09, 19:39
Όσοι πάντως θέλουν εισιτήρια ας έχουν το νου τους αφού το Red-Dna κάνει προσπάθειες να εξασφαλίσει μερικά εισιτήρια για κάποιους τυχερούς
Περισσότερες λεπτομέρειες αύριο

alefantas
28-04-09, 18:26
παιδες κανενα εισιτηριο για τον τελικο θα δωθει στους μη διαρκειας?εμαθε κανεις τιποτα?

DeliJe7
28-04-09, 20:52
παιδες κανενα εισιτηριο για τον τελικο θα δωθει στους μη διαρκειας?εμαθε κανεις τιποτα?

δινονταν χθες απο το καραισκακι σε αυτους που δεν ειχαν διαρκειας..ενας φιλος μου πηρε 6 εισητηρια..

οσα επερνες ηθελες

sk12072
29-04-09, 06:28
οσα ηθελες;καλα μαλακες ειναι ;και στα διαρκειας δινανε μονο 1;

alefantas
29-04-09, 10:21
δινονταν χθες απο το καραισκακι σε αυτους που δεν ειχαν διαρκειας..ενας φιλος μου πηρε 6 εισητηρια..

οσα επερνες ηθελες
καλα δεν νομιζω να ισχυει αυτο
καλα μαβλακες ειναι στη παε
πηρα και μου ειπαν οτι απο την δευτερα διατιθονταν για ολους
αλλα στην ανακοινωση δεν ελεγε τιποτα τετοιο
ελεγε οτι το σαββατο και την κυριακη θα εχουν προτεραιοτητα τα διαρκειας αλλα δεν ελεγε οτι απο δευτερα θα εχουν δικαιωμα ολοι
ΜΑ ΠΟΣΟ ΗΛΙΘΙΟΙ

nbqgr
29-04-09, 10:23
Υπάρχει περίπτωση σήμερα το βράδυ ή αύριο το πρωί να έχω 1 ή 2 έισητήρια στην 24 (50 ευρω)

alefantas
29-04-09, 10:32
ενδιαφερομαι αλλα των 50 και εσυ?
χαχα

sk12072
29-04-09, 10:49
αφου ειναι ματσαρα και θα δεις διαστημικη μπαλα...

alefantas
29-04-09, 10:57
Ε αν ειναι ετσι τα δινω με τα μπουνια....
φανταζεσαι ομως να εχει δωσει καποιος πΕνηνταρου και δει κυριακο να σηκωνει κυπελο
Παναϊμμμμμμμμμ

asdf_7
29-04-09, 13:22
δινω 2 εισητηρια των 20 ευρω..

οπιος θελει μιλαμε σε pm

alefantas
29-04-09, 13:45
δωσε και μενα μπαρμπα

sadi
09-06-09, 01:12
Τελικα αποφασισα να ξαναπαρω διαρκειας. Με επεισαν οι σωστες και μετρημενες κινησεις του Κοουτς Κεσμπάι και του Προεδρου Κόκκαλη. Θα παρω 12 VIP, τρεις σουϊτες και μια πίπα δώρο.
Για να μην τον παιρνετε απο πισω, πάρτε του μια πίπα.

(Χαρηκες Σωκρατη; Χοχοχο...)

Red Sting
09-06-09, 01:52
εγώ δεν νομίζω να ανανεώσω φέτος.....αλλά την τηλεόραση δεν την γλιτώνω.....είμαστε άρρωστοι.....τι να κάνουμε.....

ΥΓ: τα διαρκείας είναι στις ίδιες τιμές και κάποια πιο ακριβά......η οικονομική κρίση χτυπάει μόνο τους επιχειρηματίες και όχι εμάς;;;;

sadi
09-06-09, 01:56
Σιγα μην ανανεωσω ρε πλακα εκανα...
Τα εισιτηρια (τα περισσοτερα) ειναι στις ιδιες τιμες. Καποια αυξηθηκαν.
Τηλεοραση; Γιατι ο εξω κοσμος μας χαλαει; Σιγα μην καρφωνομαι. Στα ντερμπι ίσως. Και αυτο μεχρι να πιασουμε πατο. Μετα θα στεναχωριομαστε να βλεπουμε.

Η ξενερα ειναι ολοκληρωτικη. Ασε που τα ΣΚ θα παιζει ο ερασιτεχνης και δεν εχω ωρα να βλεπω τους εκατομμυριουχους.

Red Sting
09-06-09, 02:06
κατάλαβα ότι έκανες πλάκα!!!! απλά είπα να πω κι εγώ τον πόνο μου!!!!!!!!

τώρα που το λες....σαν να έχεις δίκιο....αν παίζει ο ερασιτέχνης καλύτερα να είμαι εκεί!!!! άλλωστε γιατί να χάνω 2 ώρες από την ζωή μου????

sadi
31-07-09, 15:34
Τα εισιτήρια με Σλόβαν

Βγήκαν προς πώληση τα εισιτήρια για τον επαναληπτικό αγώνα με την Σλόβαν Μπρατισλάβας όπως ανακοίνωσε η ΠΑΕ. Η ανακοίνωση αναφέρει:

"Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ενόψει του Επαναληπτικού Προκριματικού Αγώνα για το UCL, που θα διεξαχθεί στο γήπεδο "Γεώργιος Καραϊσκάκης" την 05.08.2009, μεταξύ των ομάδων OLYMPIACOS - SLOVAN BRATISLAVA, ενημερώνει τους φίλους της ομάδος για τα εξής:

Εισιτήρια του αγώνα θα διατεθούν από τα εκδοτήρια του γηπέδου "ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ", από την Δευτέρα 03.08.2009 και ώρα 10:00.

Απαραίτητη προϋπόθεση για την αγορά εισιτηρίου η επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας.

Κάθε φίλαθλος μπορεί να προμηθευτεί έως δύο (2) εισιτήρια.

Επίσης εισιτήρια θα διατεθούν μέσω CITIBANK την Δευτέρα 03/08 και την Τρίτη 04/08 στο τηλ. 801 500 7777 - τηλεφωνική αγορά έως δύο (2) εισιτηρίων για κάθε κάτοχο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ CITIBANK VISA.

Η παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί από το εκδοτήριο που βρίσκεται έξω από την θύρα 5 του γηπέδου "ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ", με την επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας, την Τετάρτη 05/08 από τις 10:00 έως την έναρξη του αγώνα.

Τιμές εισιτηρίων: 15 €, 20 €, 25 €, 30 €, 40 €"

sot7
31-07-09, 16:00
8a eimai kai egw ekei :)

Airness
02-08-09, 10:57
Περίπου 1.500 εισιτήρια διαρκείας έχουν απομείνει προκειμένου να επιτευχθεί sold out, ένα μήνα πριν από τη λήξη της σχετικής προσθεσμίας. http://www.redplanet.gr/ast/cov/ko/kosmos_2008_11_18_16_45_32_b.jpgΟι φίλαθλοι του Ολυμπιακού βρίσκονται πάντα κοντά στην αγαπημένη τους ομάδα και δεν την αφήνουν στιγμή μόνη της.

Ενα μήνα πριν από την ολοκλήρωση της σχετικής διαδικασίας, η πειραϊκή ΠΑΕ έχει διαθέσει περίπου 16.500 εισιτήρια διαρκείας και απομένουν περίπου 1.500 για να γίνει και τη φετινή σεζόν το sold out ενόψει της νέας αγωνιστικής περιόδου.

Στο σύλλογο εκτιμούν ότι σε σύντομο χρονικό διάστημα θα διατεθούν τα εναπομείναντα διαρκείας και οι 18.000 κάρτες θα αποφέρουν έσοδα 12 εκατομμύρια ευρώ στον Ολυμπιακό.

Το Σάββατο (1/8), ο Ολυμπιακός ανακοίνωσε πως η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας θα συνεχιστεί από την προσεχή Πέμπτη (6/8).

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ Ολυμπιακός:

"Ενόψει του επαναληπτικού αγώνα της 05/08, μεταξύ των ομάδων OLYMPIACOS - SLOVAN BRATISLAVA, δε θα πραγματοποιείται η διάθεση εισιτηρίων διαρκείας από Δευτέρα 03/08 έως και Τετάρτη 05/08.

Η διάθεση εισιτηρίων διαρκείας θα συνεχιστεί από Πέμπτη 06/08.

Όσοι κάτοχοι διαρκείας δεν έχουν παραλάβει ακόμη την κάρτα τους, μπορούν να προσέλθουν την Δευτέρα και την Τρίτη (ώρες 10:00 - 18:00), και την Τετάρτη (ώρες 10:00 - 15:00), στην Αίθουσα UEFA του Γηπέδου ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ (είσοδος VIP).

Η παραλαβή εισιτηρίου διαρκείας πραγματοποιείται πάντα με την επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας ή φωτοτυπίας αυτής".

ffyiannis
02-08-09, 13:49
Περίπου 1.500 εισιτήρια διαρκείας έχουν απομείνει προκειμένου να επιτευχθεί sold out, ένα μήνα πριν από τη λήξη της σχετικής προσθεσμίας. http://www.redplanet.gr/ast/cov/ko/kosmos_2008_11_18_16_45_32_b.jpgΟι φίλαθλοι του Ολυμπιακού βρίσκονται πάντα κοντά στην αγαπημένη τους ομάδα και δεν την αφήνουν στιγμή μόνη της.

Ενα μήνα πριν από την ολοκλήρωση της σχετικής διαδικασίας, η πειραϊκή ΠΑΕ έχει διαθέσει περίπου 16.500 εισιτήρια διαρκείας και απομένουν περίπου 1.500 για να γίνει και τη φετινή σεζόν το sold out ενόψει της νέας αγωνιστικής περιόδου.

Στο σύλλογο εκτιμούν ότι σε σύντομο χρονικό διάστημα θα διατεθούν τα εναπομείναντα διαρκείας και οι 18.000 κάρτες θα αποφέρουν έσοδα 12 εκατομμύρια ευρώ στον Ολυμπιακό.

Το Σάββατο (1/8), ο Ολυμπιακός ανακοίνωσε πως η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας θα συνεχιστεί από την προσεχή Πέμπτη (6/8).

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ Ολυμπιακός:

"Ενόψει του επαναληπτικού αγώνα της 05/08, μεταξύ των ομάδων OLYMPIACOS - SLOVAN BRATISLAVA, δε θα πραγματοποιείται η διάθεση εισιτηρίων διαρκείας από Δευτέρα 03/08 έως και Τετάρτη 05/08.

Η διάθεση εισιτηρίων διαρκείας θα συνεχιστεί από Πέμπτη 06/08.

Όσοι κάτοχοι διαρκείας δεν έχουν παραλάβει ακόμη την κάρτα τους, μπορούν να προσέλθουν την Δευτέρα και την Τρίτη (ώρες 10:00 - 18:00), και την Τετάρτη (ώρες 10:00 - 15:00), στην Αίθουσα UEFA του Γηπέδου ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ (είσοδος VIP).

Η παραλαβή εισιτηρίου διαρκείας πραγματοποιείται πάντα με την επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας ή φωτοτυπίας αυτής".
εδω και ποσο καιρο εχει μεινει ιδιος αυτος ο αριθμος?:whis:

Haris1984
02-08-09, 13:54
Ιδιος και περισσοτερος επρεπε να ειναι,μπας και βαλουν μυαλο.Ασε που παιζει να ναι και φτιαχτο το νουμερο.Εδω λεγανε πως με την Χρονινχεν στο φιλικο ηταν 20.000 κοσμος και οπως το ειδα προσωπικα,παιζει να τανε το πολυ 10.000 μεσα στο γηπεδο.

ffyiannis
02-08-09, 13:56
Ιδιος και περισσοτερος επρεπε να ειναι,μπας και βαλουν μυαλο.Ασε που παιζει να ναι και φτιαχτο το νουμερο.Εδω λεγανε πως με την Χρονινχεν στο φιλικο ηταν 20.000 κοσμος και οπως το ειδα προσωπικα,παιζει να τανε το πολυ 10.000 μεσα στο γηπεδο.
τελικα ο Δρ Γκεμπελς δεν πεθανε.ζει και εχει το γραφειο τυπου του ολυμπιακουppnxoxoppnxoxo

SnakeMJK
11-09-09, 09:13
βγήκαν τα εισιτήρια με αλκμααρ... τρεχάτε!

εγώ κλασσικά στην 24...

eas2000
16-10-09, 09:35
παιδια για με την αγορά εισητηρίων τι γίνεται;
πηγα αν αγοράσω από το nternet τωρα και δεν μου έβγαλε να πληρώσω αλλά μου έκανε κράτηση και μου έδωσε ενα κωδικό. Πλέον δεν πληρώνουμε με κάρτα αλλά στο ταμείο με την παραλαβή;

captain-cook
16-10-09, 15:17
παιδια για με την αγορά εισητηρίων τι γίνεται;
πηγα αν αγοράσω από το nternet τωρα και δεν μου έβγαλε να πληρώσω αλλά μου έκανε κράτηση και μου έδωσε ενα κωδικό. Πλέον δεν πληρώνουμε με κάρτα αλλά στο ταμείο με την παραλαβή;

Ναι. Πας στα εκδοτήρια τις ημέρες και ώρες που λέει η ανακοίνωση με την ταυτότητα σου και τον κωδικό voucher πληρώνεις και τα παίρνεις.

Galletti97
18-10-09, 06:26
Αυτό που θα ρωτήσω μπορεί να είναι εντελώς άκυρο,αλλά συγχωρέστε με!
Εισητήρια για το champions league μπορούν να έχουν μόνο αυτοί που έχουν διαρκείας;;

BrazHlias
18-10-09, 13:10
Εισητήρια για το champions league μπορούν να έχουν μόνο αυτοί που έχουν διαρκείας;;
γουατ ντου γιου μιν?:rollingeyes:

nbqgr
19-10-09, 12:30

Εννοείται πως όχι αυτός με το διαρκείας τι να το κάνει το εισητήριο;

kritikia
19-10-09, 12:34
Εννοείται πως όχι αυτός με το διαρκείας τι να το κάνει το εισητήριο;

Να ενισχυσει και αλλο την ομαδα βρε Νικο...να παρει και αλλο εισητηριο..τι δηλαδη κλεφτης θα γινει η προεδραρα μας?? Δεν βγαινει ρε ο ανθρωπος...:s6vhaha::s6vhaha::s6vhaha:

stelios-7-
19-10-09, 12:38
παιδια θελω λιγω την βοηθεια σας για οσους ξερουν...για τον αγωνα με τον βαζελο εισητηριο παιζει να βρουμε απο τωρα?? το λεω αυτο γιατι μου ειπε ενας γνωστος μου οτι θα μου βρει απο εναν συνδεσμο που ειναι μελος..και κατι τελευταιο ποσο θα κοστισει ??για θυρα 7 το πιθανοτερο..αλλα αν ξερεται γενικα ποσο κοστιζουν θα με βοηθησεται πολυ....

stelios-7-
19-10-09, 12:39
α και ξεχασα να ρωτησο ποσες μερες πριν βγαινουν τα εισητηρια??

sadi
19-10-09, 17:27
Νωρις ειναι ακομα. Απο τους συνδεσμους "καπαρωνονται" τα εισιτήρια αλλα δεν εχουν βγει ακόμα. Δεν ξερω αν ισχυει το περισινο που εκλεινες απο το Ιντερνετ αρκετο καιρο πριν. Αν ισχύει αυτο ας το πει καποιος αλλος που το ξερει καλυτερα.

ffyiannis
20-10-09, 19:18
Νωρις ειναι ακομα. Απο τους συνδεσμους "καπαρωνονται" τα εισιτήρια αλλα δεν εχουν βγει ακόμα. Δεν ξερω αν ισχυει το περισινο που εκλεινες απο το Ιντερνετ αρκετο καιρο πριν. Αν ισχύει αυτο ας το πει καποιος αλλος που το ξερει καλυτερα.
ουτε οι συνδεσμοι παιρνουν φετος τα εισιτηρια που επαιρναν περυσι.ειλικρινα δεν ξερω που πανε τα εισιτηρια:whis:

stelios-7-
21-10-09, 12:27
ρε παιδια...με τον εργοτελη ποτε βγαινουν τα εισητηρια?

ffyiannis
21-10-09, 14:55
ρε παιδια...με τον εργοτελη ποτε βγαινουν τα εισητηρια?
λογικα σημερα:cool:

stelios-7-
21-10-09, 15:23
να ρωτησω κατι ρε παιδια αν πας στον αγωνα με τον εργοτελη τελευταια στιγμη παιζει να βρεις κανα εισητηριο???αν ναι ποσο παιζουν περιπου η τιμες....ρωταω γιατι θελει να μαθει ενας φιλος μου που δε προλαβενει να βγαλει...και θα παει τελευταια στιγμη....ευχαριστω.....

celticfrost
21-10-09, 16:14
να ρωτησω κατι ρε παιδια αν πας στον αγωνα με τον εργοτελη τελευταια στιγμη παιζει να βρεις κανα εισητηριο???αν ναι ποσο παιζουν περιπου η τιμες....ρωταω γιατι θελει να μαθει ενας φιλος μου που δε προλαβενει να βγαλει...και θα παει τελευταια στιγμη....ευχαριστω.....

Η εμπειρία μου ,μου λέει ότι σε τέτοιου είδους αγώνες πάντα βρίσκεις εισιτήριο ......... ακριβό ,φτηνό δεν έχει σημασία , πάντως βρίσκεις

differance
21-10-09, 16:16
Λογικά τα εισιτήρια θα κοστίζουν €15 - €40 και θα βρείτε εύκολα ακόμα και λίγο πριν τον αγώνα.

stelios-7-
21-10-09, 16:29
ρε παιδια ευχαριστω πολυ για την βοηθεια....να ειστε καλα ολοι....

Fakes
29-10-09, 23:59
Να ρωτήσω κάτι γιατί δεν βρίσκω κατάλληλο thread. Τo red store τις Κυριακές που δεν παίζουμε είναι ανοιχτό?

sadi
30-10-09, 12:26
Καπου ειχαμε θρεντ για το red store αλλα που να το ψαχνω.
Εγω παντως την τελευταια Κυριακή που παιζαμε εξω και πήγα ήταν κλειστό.

Eleni7
30-10-09, 15:41
Κλειστό πρέπει να είναι από ότι θυμάμαι κι εγώ.

Eleni7
30-10-09, 15:55
Βρήκα και το thread αλλά δεν λέει τίποτα.
Μόνο ότι είναι φαρμακείο:s6vhaha::s6vhaha::s6vhaha:
Που όντως είναι. Εγώ τελευταία φορά ψώνισα στο γιο μου
μετά τη φιέστα μπλούζα και σορτσάκι με 50% έκπτωση.
60€ είχε έκαστο κομμάτι και τα πήρα 30 το ένα.
Περίπου τα ίδια χρήματα έδωσα για σετάκι του μπάσκετ
σε μαγαζί της ΝΙΚΕ κανονική τιμή και όχι με έκπτωση.
Και η αλήθεια είναι ότι τα ρούχα του μπάσκετ είναι πολύ
καλύτερα σε ποιότητα.

http://www.red-dna.com/forum/showthread.php?t=4329

Tzanis1234
21-11-09, 14:03
Παιδιά από πότε μπορώ να αγοράσω εισητήρια για το ματς με τον Παναθηναικό στις 29? Γίνεται να πάω σήμερα μετά τις 9 στο Καραισκακη, θα πουλάνε εισητήρια μετά τη λήξη του αγώνα στα Γιάννινα απο τα εκδοτήρια? Παρακαλώ απαντήστε μου μέχρι τις 8.00 για να πάω αν είναι. Ευχαριστώ

stelios-7-
21-11-09, 14:16
δεν νομιζω να εχει απο τωρα εισητηρια δεν ειμαι και σιγουρος αλλα νομιζω βγενουν τρεις μερες πριν τον αγωνα...ας απαντηση καλητερα καποιος που ξερει σιγουρα..

Red Sting
21-11-09, 14:19
την Δευτέρα βγαίνουν τα εισιτήρια.

stelios-7-
21-11-09, 14:25
και αμα βρει σφυρα μου...

captain-cook
21-11-09, 14:26
Παιδιά από πότε μπορώ να αγοράσω εισητήρια για το ματς με τον Παναθηναικό στις 29? Γίνεται να πάω σήμερα μετά τις 9 στο Καραισκακη, θα πουλάνε εισητήρια μετά τη λήξη του αγώνα στα Γιάννινα απο τα εκδοτήρια? Παρακαλώ απαντήστε μου μέχρι τις 8.00 για να πάω αν είναι. Ευχαριστώ

Δεν έχει βγει κάποια ανακοίνωση ακόμη, οπότε καλύτερα μην πας.

Tzanis1234
21-11-09, 16:52
Εντάξει παιδιά, ευχαριστώ για τη βοήθεια.

dtakis80
21-11-09, 20:41
ΑΠΟΧΗ ΡΕΕΕΕΕ

PR3NT4K1S7
22-11-09, 11:14
την Δευτέρα βγαίνουν τα εισιτήρια.
FILRAKI EIMAI APO THESSALONIKI KAI THELW NA KATEVW GIA TO MATS ALLA DEN XERW POTE 8A VGOUN TA EISITIRIA KAI AN GINETAI NA AGORASW ON LINE. MPOREIS NA VOH8HSEIS??

stelios-7-
22-11-09, 11:39
κανε 500 χιλιομετρα για να δεις τα χαλια του ολυμπιακου...

Gavros4life
23-11-09, 00:15
Την Τρίτη κυκλοφορούν τα εισιτήρια του ντέρμπι

Μέσα από την επίσημη ιστοσελίδα του Ολυμπιακού θα τεθούν την ερχόμενη Τρίτη σε κυκλοφορία τα εισιτήρια του ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό, στο Καραϊσκάκη.
Με ανακοίνωσή της η πειραϊκή ΠΑΕ ενημερώνει τους φίλους της ομάδας που θέλουν να προμηθευτούν εισιτήρια τα εξής:

&#171;Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ενόψει του αγώνα της 12ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της SUPER LEAGUE, που θα διεξαχθεί στο στάδιο Καραϊσκάκη την Κυριακή 29.11.2009 και ώρα 18:30, ενημερώνει τους φίλους της ομάδος για τα εξής:

Η διάθεση εισιτηρίων θα ξεκινήσει την Τρίτη 24.11.2009 και ώρα 10:00, από το επίσημο site του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ, www.olympiacos.org. Κάθε φίλαθλος μπορεί να κάνει ΚΡΑΤΗΣΗ έως δύο εισιτηρίων.

Η ΠΛΗΡΩΜΗ και ΠΑΡΑΛΑΒΗ των εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί από τα επανδρωμένα εκδοτήρια που βρίσκονται έξω από τη θύρα 17 του σταδίου Καραϊσκάκη, την Παρασκευή 27/11 και το Σάββατο 28/11 και ώρες 10:00 - 18:00 και την Κυριακή 29/11 από τις 10:00 έως την έναρξη του αγώνα.

Απαραίτητη προϋπόθεση η επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας και Voucher κράτησης. Επίσης εισιτήρια θα διατεθούν μέσω CITIBANK την Τρίτη 24/11 και ώρα 10:00 στο τηλ. 801 500 7777 - τηλεφωνική αγορά έως δύο (2) εισιτηρίων για κάθε κάτοχο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ CITIBANK VISA.

Η παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί από το εκδοτήριο που βρίσκεται έξω από την θύρα 5 του σταδίου Καραϊσκάκη, με την επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας, την Παρασκευή 27/11 και το Σάββατο 28/11 και ώρες 10:00 - 18:00 και την Κυριακή 29/11 από τις 10:00 έως την έναρξη του αγώνα.

Σε περίπτωση που κάποιος φίλαθλος θέλει να παραλάβει εισιτήρια άλλου φιλάθλου που έχει κάνει αγορά μέσω ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Citibank VISA, θα πρέπει οπωσδήποτε να προσκομίσει αντίγραφο Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας του φιλάθλου του οποίου το εισιτήριο επιθυμεί να παραλάβει&#187;.