PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ-Ανακοινωσεις-Σχολια

Σελίδες : 1 2 [3] 4

ffyiannis
28-04-08, 17:48
Καλη ιδεα, ίσως θα μπορουσαμε να ανοιξουμε και ξεχωριστο θεματακι... Ας γυρισουν ολοι απο τα φαγοποτια να οργανωθουμε
αντε γυριστε ρε παιδιαααααααααααααppnxoxo
εχουμε και αλλα να οργανωσουμεsc_beer turkey

jorge
28-04-08, 21:47
σε συνεχεια προηγουμενης κουβεντα μας που καναμε μεταξυ τυριου και αχλαδιου,(καφε και τσιγαρου ηταν στην ουσια:s6vhaha: )στο red cafe την προηγουμενη κυριακη πριν το ματς με τον ηρακλη ξεκινησε μια ιδεα για την αγορα ,οσων εχουμε ηδη διαρκειας αλλα και καινουργιων κατοχων,εισιτηριων διαρκειας στην ιδια θυρα και μαζεμενα ουτως ωστε να εχουμε του χρονου μια κερκιδα καθαρα απο red dnaers.αν θελετε και μιας που το μονο που μας εχει μεινει για συζητηση,γιατι καλες οι παπαρολογιες που γραφουν οι φυλλαδες για μεταγραφες αλλα ακομα δεν εχουμε τιποτα σιγουρο,ειναι η φιεστα μπορουμε να συνεχισουμε την κουβεντα αυτης της ιδεας απο εδω.:cool:

Καλη ιδεα, ίσως θα μπορουσαμε να ανοιξουμε και ξεχωριστο θεματακι... Ας γυρισουν ολοι απο τα φαγοποτια να οργανωθουμελοιπον παιδαροι η κερκιδα ειναι ετοιμη και μας περιμενει!!!

http://farm3.static.flickr.com/2368/2450074898_53047e0934_o.jpg

sk12072
28-04-08, 21:49
καλη ιδεα αυτη παιδια.

ffyiannis
28-04-08, 22:35
jorge εισαι απαιχτος ρε φιλεppnxoxo Qtrof

ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
07-05-08, 15:28
Τα εισιτήρια για το φιλικό με τον Αστέρα Τρίπολης
"Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ενόψει του φιλικού αγώνα μεταξύ των ομάδων ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ, που θα διεξαχθεί στο στάδιο "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" το Σάββατο 10.05.2008 και ώρα 19:00, ενημερώνει τους φίλους της ομάδας, για τα ακόλουθα:

Η διάθεση εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί από τα εκδοτήρια του Γηπέδου ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ, με την επίδειξη Αστυνομικής Ταυτότητας, τις παρακάτω ημέρες και ώρες:

· Τετάρτη 07/05, ώρες διάθεσης 12:00 - 18:00

· Πέμπτη 08/05, ώρες διάθεσης 10:00 - 18:00

· Παρασκευή 09/05, ώρες διάθεσης 10:00 - 18:00

· Σάββατο 10/05, από τις 10:00 έως την έναρξη του αγώνα

Τιμή εισιτηρίων 10 € ΓΕΝΙΚΗ ΕΙΣΟΔΟΣ

Επισημαίνεται ότι τα εισιτήρια διαρκείας ισχύουν κανονικά".

gate7gatos
17-05-08, 22:10
Που μπορει να βρει κανεις καπνογονα,κροτειδες κτλ....

ffyiannis
17-05-08, 22:16
Που μπορει να βρει κανεις καπνογονα,κροτειδες κτλ....
σε συνδεσμοppnxoxo ppnxoxo

gate7gatos
17-05-08, 22:20
Ε αν εσυ κοροιδευεις...http://www.red-dna.com/forum/attachment.php?attachmentid=1130&stc=1&d=1211055583

captain-cook
06-06-08, 08:48
Παρουσιάζονται τα διαρκείας του Ολυμπιακού για 2008-2009

Σήμερα το μεσημέρι στην αίθουσα &#171;Αχιλλέας Γραμματικόπουλος&#187; στο Καραϊσκάκη, η ΠΑΕ Ολυμπιακός θα παρουσιάσει τα εισιτήρια διαρκείας της νέας αγωνιστικής περιόδου.

Στις νέες κάρτες, η διάθεση των οποίων θα αρχίσει τη Δευτέρα, υπάρχει μία μικρή αύξηση τιμής, της τάξεως του 10&#37;, ενώ ο αριθμός που θα τεθεί στη διάθεση του κοινού θα φτάνει τα 17.000, συμπεριλαμβανομένων και των 3.500 συνδεσμιακών διαρκείας, που θα κυκλοφορήσουν λίγο αργότερα. Οι παλαιοί κάτοχοι θα έχουν δικαίωμα ανανέωσης μέχρι κάποια συγκεκριμένη ημερομηνία, ενώ με τη λήξη της προθεσμίας αυτής θα ελευθερωθούν οι διαθέσιμες θέσεις.

Παιδιά ξέρεις κανείς πότε εξαντλούνται και πόσο κάνει περίπου ένα εισιτήριο;;; Σκέφτομαι να πάρω εάν περάσω Αθήνα.
Ευχαριστώ.

sk12072
06-06-08, 08:52
αν θελεις να βρεις θα βρεις.περιμενε να ανανεωσουν οι παλαιοι κατοχοι και μετα θα παρεις.τα φτηνα ξεκινουσανε περισυ απο 500 ευρω.

captain-cook
06-06-08, 08:55
αν θελεις να βρεις θα βρεις.περιμενε να ανανεωσουν οι παλαιοι κατοχοι και μετα θα παρεις.τα φτηνα ξεκινουσανε περισυ απο 500 ευρω.

Θενκς για την απάντηση. Δηλαδή άμα ψάξω τον Ιούλιο θα βρω;

sk12072
06-06-08, 09:34
ιουλιο θα εχει για τους μη εχοντες διαρκειας και θα βρεις σιγουρα.

captain-cook
06-06-08, 10:51
ιουλιο θα εχει για τους μη εχοντες διαρκειας και θα βρεις σιγουρα.

Οκ θενκς! Τώρα μένει το ψήσιμο σε αυτόν που πληρώνει. :-P

sk12072
06-06-08, 11:07
μετα τις εξετασεις το αξιζεις.

Airness
06-06-08, 13:49
"ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ...Μια ομάδα ένας Θρύλος... μια ΔΙΑΡΚΕΙΑ" και "θα είμαι μέσα... έχω διαρκείας" ήταν τα σλόγκαν των νέων διαρκείας στην παρουσίαση που έλαβε μέρος στην αίθουσα «Αχιλλέας Γραμματικόπουλος» του σταδίου «Καραϊσκάκη». Οι νέες κάρτες θα έχουν αύξηση περίπου 10% για τους κανονικούς κατόχους και 5% για τους συνδεσμίτες. Το φθηνότερο διαρκείας κοστίζει 450 ευρώ και το ακριβότερο 3.500 ευρώ (VIP), με την διάθεση τους να ξεκινάει την Τετάρτη 11 Ιουνίου.

Βέβαια για τις νέες κάρτες μίλησε και ο υπεύθυνος επικοινωνίας της ΠΑΕ Ολυμπιακός, Γιάννης Μώραλης δίνοντας το σύνθημα: «Το Καραϊσκάκη φαίνεται μικρό μόνο σε 7-8 ματς κάθε χρόνο. Καλό θα είναι να φαίνεται σε όλα τα παιχνίδια έτσι. Η ομάδα έχει ενισχυθεί και θα ενισχυθεί κι άλλο. Οι φίλαθλοι έχουν εμπιστοσύνη στη διοίκηση και το νέο προπονητή ο οποίος θα φέρει μαζί του και παίκτες».

Δεν θα μπορούσαν όμως να μείνουν ασχολίαστες και οι χθεσινές δηλώσεις του Γιάννη Βαρδινογιάννη μετά την αναβολή της συνεδρίασης της Σούπερ: «Οι δηλώσεις είναι υπερβολικές. Δεν βλέπω καμία αλαζονεία στη στάση του Ολυμπιακού. Στο νέο ΔΣ πρέπει να πάμε όλοι διαβασμένοι για μια καλύτερη Σούπερ Λίγκα. Δεν υπήρχε ο απαιτούμενος χρόνος να μελετήσουμε τόσο σημαντικά θέματα γι� αυτό ζητήσαμε αναβολή».

sadi
06-06-08, 14:00
Οι παλαιοί κάτοχοι διαρκείας θα έχουν από την ερχόμενη Τετάρτη (11/06) το δικαίωμα να ανανεώσουν τις κάρτες τους. Η περίοδος των ανανεώσεων ισχύει έως της 27 Ιουνίου ενώ από τις 2 Ιουλίου θα μπορούν να προμηθευτούν ειιτήριο διαρκείας οι νέοι ενδιαφερόμενοι.

Airness
13-06-08, 12:53
Οι πρώτες μέρες των ανανεώσεων των εισιτηρίων διαρκείας του Ολυμπιακού, είναι δείγμα γραφής του τι πρόκειται να επακολουθήσει. Γι’ αυτό οι άνθρωποι της ομάδας δηλώνουν απόλυτα ικανοποιημένοι από τις σχεδόν 1000 ανανεώσεις των εισιτηρίων διαρκείας που έχουν γίνει τις δύο πρώτες μέρες. Την πρώτη μέρα 500 φίλοι της ομάδας ανανέωσαν και σχεδόν άλλοι τόσοι την δεύτερη, στέλνοντας θετικότατα μηνύματα για το ενδιαφέρον του κόσμου…

sk12072
13-06-08, 14:58
μα υπηρχε περιπτωση να μην εξαντληθουν;και μαπες να φερνανε θα τα παιρναμε.γιατι ειμαστε ολυμπιακοι και η ψυχη της ομαδας αυτης.

captain-cook
13-06-08, 16:29
Αφήστε και κανένα για εμάς ρε guys :)

Airness
19-06-08, 13:00
Ο "ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π." προσκαλεί τα Μέλη του συλλόγου όπως παραστούν στις εργασίες της Γενικής Συνέλευσης που θα συνέλθει στην αίθουσα Τύπου του Σταδίου «Γ. Καραϊσκάκης», το Σάββατο 28-6-2008 και ώρα 09:00 προς συζήτηση των θεμάτων ημερησίας διάταξης καθώς και να συμπληρώσουν τη σχετική αίτηση υποψηφιότητας όσοι επιθυμούν την εκλογή τους ως μέλη του Δ.Σ. ή της Εξελεγκτικής Επιτροπής. Περισσότερες πληροφορίες υπάρχουν στο συγκεκριμένο θέμα στην επίσημη ιστοσελίδα του Ολυμπιακού.

mpak
19-06-08, 20:13
Ο "ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π." προσκαλεί τα Μέλη του συλλόγου όπως παραστούν στις εργασίες της Γενικής Συνέλευσης που θα συνέλθει στην αίθουσα Τύπου του Σταδίου «Γ. Καραϊσκάκης», το Σάββατο 28-6-2008 και ώρα 09:00 ....

Δεν την παλεύει ο κόσμος.... Κάντε το 6 τουλάχιστον να έρθουμε απ' ευθείας... :s6vhaha:

sk12072
19-06-08, 20:44
θα ειμαι στη ζακυνθο..δεν μπορω να ερθω προεδρε...

sadi
20-06-08, 14:29
Θα ειμαι για καφε στο Pure Red, δεν μπορω να ερθω προεδρε... :-P

sirkostas
27-06-08, 16:04
Για αυριο ειναι? Φτου, δεν ενημερωθηκα εγκαιρως.

Θα τα πινω στη Περίσσα με κατι πατριωτισσες του Ιμπραημοβιτς! Σχώρα με προεδρε!:(

Gavros4life
27-06-08, 22:49
Παράταση για τα διάρκειας

Παράταση δύο ημερών δόθηκε από την πειραϊκή ΠΑΕ στους κατόχους των εισιτηρίων διαρκείας, που επιθυμούν να ανανεώσουν τις κάρτες τους.

«Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ενημερώνει τους κατόχους εισιτηρίων διαρκείας, ότι ως καταληκτική ημερομηνία ανανεώσεων, εξαρχής είχε οριστεί η Παρασκευή 27.06.2008.

Λόγω της μεγάλης προσέλευσης κόσμου τις τελευταίες τρεις ημέρες, ηλεκτρονικές αιτήσεις ανανέωσης δύναται να καταχωρούνται έως την Κυριακή 29.06.2008 και ώρα 22:00. Επίσης, υπενθυμίζεται ότι την Τετάρτη 02.07.2008 ξεκινά η περίοδος διάθεσης εισιτηρίων διαρκείας σε νέους ενδιαφερόμενους. Ημέρες και ώρες λειτουργίας: Δευτέρα - Παρασκευή, 10:00 - 18:00», αναφέρει η ανακοίνωση.

panty
27-06-08, 23:52
Παράταση για τα διάρκειας

Παράταση δύο ημερών δόθηκε από την πειραϊκή ΠΑΕ στους κατόχους των εισιτηρίων διαρκείας, που επιθυμούν να ανανεώσουν τις κάρτες τους.

«Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ενημερώνει τους κατόχους εισιτηρίων διαρκείας, ότι ως καταληκτική ημερομηνία ανανεώσεων, εξαρχής είχε οριστεί η Παρασκευή 27.06.2008.

Λόγω της μεγάλης προσέλευσης κόσμου τις τελευταίες τρεις ημέρες, ηλεκτρονικές αιτήσεις ανανέωσης δύναται να καταχωρούνται έως την Κυριακή 29.06.2008 και ώρα 22:00. Επίσης, υπενθυμίζεται ότι την Τετάρτη 02.07.2008 ξεκινά η περίοδος διάθεσης εισιτηρίων διαρκείας σε νέους ενδιαφερόμενους. Ημέρες και ώρες λειτουργίας: Δευτέρα - Παρασκευή, 10:00 - 18:00», αναφέρει η ανακοίνωση.
τι έγινε δεν πάμε και πολύ καλά με τα διαρκείας και δώσαμε παράταση???
μην φέρνετε κανένα παίχτη, διώξτε και κανα 2-3, φέρτε την Κούλα και μετά να δείτε! όλοι θα τρέχουν να αγοράσουν!:whatever::whatever::whatever:

sadi
28-06-08, 00:04
Με λιγα λογια, ανανεωσαν 7000 απο τα 20000 διαρκειας. Μια χαρα μηνυματακι τι λετε;

panty
28-06-08, 00:23
Με λιγα λογια, ανανεωσαν 7000 απο τα 20000 διαρκειας. Μια χαρα μηνυματακι τι λετε;
λέω πως ο κόσμος δεν είναι και τόσο πρόβατο όπως νομίζουνε!:cool:

differance
28-06-08, 00:28
λέω πως ο κόσμος δεν είναι και τόσο πρόβατο όπως νομίζουνε!:cool:
sc_sleep

sadi
28-06-08, 00:32
Τα διαρκειας θα πουληθουν οπως καθε χρονο. Και η "μικρη μας επανασταση" θα καταπεσει εξ'αιτιας της αγαπης μας, της αρρωστιας μας για τον Ολυμπιακο. Ομως ελπιζω καποιοι να παιρνουν τα μηνυματα, γιατι ετσι και τα παρει στο κρανος ο αρρωστος γαύρος κανει μεγαλες ζημιες.

Airness
21-08-08, 11:43
Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της Π.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ενημερώνει τους φίλους της ομάδος ότι η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας της περιόδου 2008-2009, θα ολοκληρωθεί την Παρασκευή 22.08.2008 (στάδιο "Γ. Καραϊσκάκης", είσοδος VIP - αίθουσα γραφείων UEFA).
Ώρες λειτουργίας: 10.00 - 18.00.

Rodner7
25-08-08, 12:04
ti ginete me τα εισιτηρια με ανο????τελειωσαν ολα???εμεινε κανενα???εχουμε επισημη ενημερωση???

sadi
25-08-08, 13:14
Επισημα δεν εχω δει κατι, αλλα λογικα δεν πρεπει να υπαρχει τιποτα. Φυσικα εχουνε κρατησει και 1000-1500 οι χορηγοι και θα τα διανειμουνε κτλ, κτλ...
Ετσι κι αλλιως μαζοχες ειμαστε, τιποτα δεν θα μεινει.

sk12072
25-08-08, 13:54
ετσι ειναι σακη.η αρρωστια ειναι ανιατη.

Airness
18-11-08, 19:25
ΘΕΜΑ : ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ CITIBANK VISA

ΕΙΜΑΙ ΕΠΙ 53 ΣΥΝΑΠΤΑ ΕΤΗ (ΑΠΟ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ ΜΟΥ) ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ, ΜΕΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΤΟΣ 2003,
ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ ΕΠΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗΣ ΒΑΣΕΩΣ, ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ
ΠΟΥ EIXE EΛΘΕI Ο ΓΙΕΚΙΝΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.

ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΩ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ, ΠΛΗΝ ΟΜΩΣ ΑΓΟΡΑΖΩ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ
ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚH ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΧΝΑ, ΜΕΣΩ CITIBANK - VISA ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ.

ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 11-11-2008 ΟΠΟΤΕ ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΙ ΠΡΟ-ΠΛΗΡΩΣΑ (2) ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ
ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ (ΘΥΡΑ 18 ΤΩΝ €ΥΡΩ 40.- ΕΚΑΣΤΟΝ).

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 16-11-08 ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΑ ΓΙΑ ΟΥΖΑΚΙ ΚΛΠ.

ΣΤΙΣ 16.00 ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΦΥΓΑΜΕ ΑΠΟ ΧΑΛΚΙΔΑ ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΟ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ.

ΜΕΤΑ 2,5 ΩΡΕΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΦΑΤΑΣΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΚΙΣΕ ΤΗΣ CITIBANK ΣΤΙΣ 18.45 !!!

ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΑ ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ.

ΟΛΑ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΘΥΡΑΣ 18 (€ΥΡΩ 40.- ΕΚΑΣΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ),
ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΤΩΝ ΕΙΣΗΤΗΡΙΩΝ.

ΑΦΟΥ ΥΠΕΓΡΑΨΑ, ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΛΙΓΟ ΣΑΣΤΙΣΜΕΝΗ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΥΡΙΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΝΑ
ΣΑΣ ΔΩΣΩ".

ΣΤΗΝ ΩΣ ΑΝΩ ΘΕΣΗ ΜΕ ΕΜΑΣ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΛΛΑ 10 ΑΤΟΜΑ !!!!!

ΑΦΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΣΑΡΕΙ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΤΩΝ 20 €ΥΡΩ (ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΕΧΤΗΚΑ ΚΑΘΟΣΟΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΠΛΗΡΩΣΕΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΤΩΝ €ΥΡΩ 40.-), ΚΑΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΕ (ΚΑΤΟΠΙΝ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ), ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΕΦΕΡΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΤΩΝ €ΥΡΩ 40.- ΣΤΗΝ ΘΥΡΑ 14.

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΟΥΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ.

Η ΩΡΑ ΟΜΩΣ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ 17.30 ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ
ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΜΑΣ. (ΕΠΙΣΥΝΑΠΤΩ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ), ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΛΘΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙ ΕΝΑ
ΗΜΙΧΡΟΝΟ!!!!!

ΕΤΣΙ ΣΗΚΩΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΦΥΓΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ (ΔΡΟΣΙΑ - ΑΤΤΙΚΗΣ).

ΦΘΑΝΟΝΤΑΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΚΑΡΕΙ) ΣΤΟΝ ΔΡΟΜO ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΦ ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ
ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΜΙΑΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΔΥΟ ΝΕΑΡΟΥΣ ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΥΣ ΝΑ ΚΟΒΟΥΝ ΚΛΗΣΕΙΣ.

ΟΠΟΤΕ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΣΗ €ΥΡΩ 80.- ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ ΝΑ ΦΘΑΣΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΙΣ 20.30
ΚΑΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟΙ !!!!

ΕΝΗΜΕΡΩΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ 17-11-08, ΚΑΙ ΑΜΦΟΤΕΡΟΙ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΟΤΙ ΘΑ
ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΠΙΣΩ ΑΜΕΣΩΣ.

Η ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ 15.00 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΑΚΟΜΑ , ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ !!!!

ΚΑΘΟΣΟΝ ΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΧΩΡΑ ΤΗΣ ΤΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΓΥΡΩ ΜΑΣ
ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΟΥ ????
ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ, ΕΑΝ ΑΥΤΟ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ ????
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΦΗΜΟ "TICKETING CLUB" ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΟΛΥ-ΔΙΑΦΗΜΙΖΟΥΝ ????

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΛΥΑΡΙΑ ΜΟΥ.

ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ Τ.

*** Το bam.gr δημοσιεύει την καταγγελία του φίλου αναγνώστη, χωρίς οποιαδήποτε έρευνα επί του θέματος και χωρίς να παίρνει θέση.
Στην κατοχή του site βρίσκεται φωτοτυπημένη η ενυπόγραφη από την υπάλληλο απόδειξη που έχει επισυνάψει ο καταγγέλων.

gio2007
14-03-09, 23:40
ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗ ΡΕΑΛ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ;ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Red Sting
15-03-09, 00:22
ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗ ΡΕΑΛ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ;ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

δυστυχως δεν έχει ανακοινωθεί κάτι απο την ΚΑΕ....

Airness
27-05-09, 13:36
Την δεύτερη εβδομάδα του Ιουνίου θα τεθούν στην κυκλοφορία τα εισιτήρια Διαρκείας του Ολυμπιακού για την επόμενη σεζόν. Ανακοινώσεις δεν υπάρχουν ακόμα αλλά, σύμφωνα με ασφαλείς πληροφορίρες, έχει ληφθεί η απόφαση για να βγουν οι κάρτες προς πώληση γύρω στις 10 Ιουνίου. Όπως έχουμε αναφέρει, τα εισιτήρια διαρκείας θα έχουν διάρκεια ενός έτους και οι τιμές τους θα κυμανθούν στα περυσινά επίπεδα. Άλλωστε, με Κετπάγια προπονητή, με μεταγραφές (μέχρι τώρα) τύπου Ζαϊρί και Πάρντο, αλλά και εν μέσω οικονομικής κρίσης, δεν ήταν δυνατό στον Ολυμπιακό να σκεφτούν καν το ενδεχόμενο να αυξήσουν τις τιμές.

BrazHlias
27-05-09, 14:08
Την δεύτερη εβδομάδα του Ιουνίου θα τεθούν στην κυκλοφορία τα εισιτήρια Διαρκείας του Ολυμπιακού για την επόμενη σεζόν. Ανακοινώσεις δεν υπάρχουν ακόμα αλλά, σύμφωνα με ασφαλείς πληροφορίρες, έχει ληφθεί η απόφαση για να βγουν οι κάρτες προς πώληση γύρω στις 10 Ιουνίου. Όπως έχουμε αναφέρει, τα εισιτήρια διαρκείας θα έχουν διάρκεια ενός έτους και οι τιμές τους θα κυμανθούν στα περυσινά επίπεδα. Άλλωστε, με Κετπάγια προπονητή, με μεταγραφές (μέχρι τώρα) τύπου Ζαϊρί και Πάρντο, αλλά και εν μέσω οικονομικής κρίσης, δεν ήταν δυνατό στον Ολυμπιακό να σκεφτούν καν το ενδεχόμενο να αυξήσουν τις τιμές.
ρε παιδια τι ρολο παιζει η κριση?
δλδ αν φερει 5 παιχταραδες δεν θα μας νοιζει η κριση ενω αν δεν φερει δεν θα παρει ο κοσμος λογω της κρισης?

sadi
27-05-09, 14:42

Αμα παει κανεις απο κει να ανανεωσει να τους πει ποσο γραμμενους στ' αρχιδια μου τους εχω.

Airness
02-06-09, 21:17
Ο επίσημος Ολυμπιακός θα ενημερώσει την Πέμπτη (4/6) τους φίλους του Ολυμπιακού για τα νέα εισιτήρια διαρκείας. http://ff.connextra.com/StanJames/selector/image?client=StanJames&placement=Redplanet_Textlink_1x1 http://www.redplanet.gr/ast/cov/LA/LA_b.jpg

Aναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ:

"Η Π.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ θα παρουσιάσει, την Πέμπτη 4 Ιουνίου και ώρα 13:00 στην αίθουσα συνεντεύξεων Τύπου του σταδίου &#171;Γεώργιος Καραϊσκάκης&#187;, το πρόγραμμα διάθεσης εισιτηρίων διαρκείας για την περίοδο 2009-2010".

kritikia
04-06-09, 13:32
Με κεντρικό σύνθημα «Θρυλική σχέση εμπιστοσύνης» παρουσιάστηκαν το μεσημέρι της Πέμπτης στο «Γ. Καραϊσκάκης» τα εισιτήρια διαρκείας του Ολυμπιακού για τη νέα περίοδο. Στη διάθεση των φιλάθλων της ομάδας θα τεθούν 18.000 κομμάτια, σε δύο περιόδους. Από τις 10 έως τις 26 Ιουνίου οι κάτοχοι καρτών θα έχουν τη δυνατότητα ανανέωσης, ενώ από την 1η Ιουλίου θα μπορούν οι νέοι κάτοχοι να κλείσουν θέση στο γήπεδο.

Οι τιμές των εισιτηρίων είναι ίδιες με τις περσινές, με μοναδική εξαίρεση τη θύρα 33, όπου η τιμή αυξάνεται από τα 1.950 στα 2.200 ευρώ, καθώς προστέθηκε στους κατόχους το δικαίωμα πάρκινγκ στο χώρο του γηπέδου. Στις υπόλοιπες θύρες οι τιμές κυμαίνονται από τα 450 μέχρι τα 3.500 ευρώ (VIP).

d.n.a.
04-06-09, 13:35
Με κεντρικό σύνθημα «Θρυλική σχέση εμπιστοσύνης» παρουσιάστηκαν το μεσημέρι της Πέμπτης στο «Γ. Καραϊσκάκης» τα εισιτήρια διαρκείας του Ολυμπιακού για τη νέα περίοδο. Στη διάθεση των φιλάθλων της ομάδας θα τεθούν 18.000 κομμάτια, σε δύο περιόδους. Από τις 10 έως τις 26 Ιουνίου οι κάτοχοι καρτών θα έχουν τη δυνατότητα ανανέωσης, ενώ από την 1η Ιουλίου θα μπορούν οι νέοι κάτοχοι να κλείσουν θέση στο γήπεδο.

Οι τιμές των εισιτηρίων είναι ίδιες με τις περσινές, με μοναδική εξαίρεση τη θύρα 33, όπου η τιμή αυξάνεται από τα 1.950 στα 2.200 ευρώ, καθώς προστέθηκε στους κατόχους το δικαίωμα πάρκινγκ στο χώρο του γηπέδου. Στις υπόλοιπες θύρες οι τιμές κυμαίνονται από τα 450 μέχρι τα 3.500 ευρώ (VIP).

Αλήθεια πως να πήγε η κίνηση πρώτη μέρα??

kritikia
04-06-09, 13:39
Αλήθεια πως να πήγε η κίνηση πρώτη μέρα??

Απο εγκυρες πληροφοριες που εχω, περιπου 1000 ατομα που ειχαν προμηθευτει σημερα τα τελευταια (ppnxoxoppnxoxo) εισητηρια διαρκειας του Ολυμπιακου, δεχθηκαν επιθεση απο αλλους φιλαθλους οι οποιοι δεν προλαβαν να προμηθευτουν τα μαγικα χαρτακια...Κολαση Γιαννη μου κόλαση.....:s6vhaha:

vaskor
04-06-09, 14:24
Παράκληση προς τους περσινούς κατόχους διαρκείας. Μην ανανεώσετε! Εγώ προσπαθώ χρόνια τώρα να βγάλω διαρκείας και δεν τα έχω καταφέρει. Αφήστε μία θέση και για μένα ρε λεβέντες.

d.n.a.
04-06-09, 14:25
Παράκληση προς τους περσινούς κατόχους διαρκείας. Μην ανανεώσετε! Εγώ προσπαθώ χρόνια τώρα να βγάλω διαρκείας και δεν τα έχω καταφέρει. Αφήστε μία θέση και για μένα ρε λεβέντες.

Προσπαθείς χρόνια και δεν μπορείς να πάρεις??? Μάλιστα... ε μη φοβάσαι λογικά φέτος θα βρείς.

kritikia
04-06-09, 14:26
Προσπαθείς χρόνια και δεν μπορείς να πάρεις??? Μάλιστα... ε μη φοβάσαι λογικά φέτος θα βρείς.

Θα παρει του Σακη..:)

sadi
04-06-09, 14:52

Βρηκες ενα απο μενα.

alefantas
04-06-09, 15:10
Ειδοποιηστε με οταν τελειωσετε μονο γιατι καποιοι θελουν να διαβασουν για τα εισιτήρια διαρκειας και οχι για το αν θα πρεπει ή όχι να παρουν
ρε προεδρε οκ
αλλα το θρεντ νομιζω δεν ειναι μονο ανακοινωσεις αλλα και σχολια ετσι δεν ειναι?
αλλιως θα το ειχες κλειδωμενο και αν υπηρχε καμια ανακοινωση θα την ανεβαζες

sadi
04-06-09, 15:19
ρε προεδρε οκ
αλλα το θρεντ νομιζω δεν ειναι μονο ανακοινωσεις αλλα και σχολια ετσι δεν ειναι?
αλλιως θα το ειχες κλειδωμενο και αν υπηρχε καμια ανακοινωση θα την ανεβαζες

Ρε παιδια δυσκολο ειναι να με καταλαβετε; Δεν γινεται κουβεντα χωρις υποτακτικους, δικτατορες, μαλακες, ζωα των ΑΡΔ, μισθοφορους και σια; Αμα η ζεστη σφιγγει ας κανουμε κανα μπανάκι και ας αφησουμε τον Ολυμπιακο να παει ... τελος παντων

nbqgr
04-06-09, 15:23
Ρε παιδια δυσκολο ειναι να με καταλαβετε; Δεν γινεται κουβεντα χωρις υποτακτικους, δικτατορες, μαλακες, ζωα των ΑΡΔ, μισθοφορους και σια; Αμα η ζεστη σφιγγει ας κανουμε κανα μπανάκι και ας αφησουμε τον Ολυμπιακο να παει ... τελος παντων

Το προηγούμενο Post ήταν το τελευταίο της σειράς δεν προκειται να ανταπαντήσω αν έρθει απάντηση και συγγνώμη από το forum για την κόντρα αυτή

sadi
04-06-09, 15:30
Και τσακ! Με διεγραψα.

bono
04-06-09, 19:08
Καλησπέρα

Δεν έχω δει πουθενά αναφορά για τα συνδεσμιακά διαρκείας.
Γνωρίζει κανείς κάτι σχετικά με τις ημερομηνίες διάθεσης κτλ ;

d.n.a.
04-06-09, 19:19
Καλησπέρα

Δεν έχω δει πουθενά αναφορά για τα συνδεσμιακά διαρκείας.
Γνωρίζει κανείς κάτι σχετικά με τις ημερομηνίες διάθεσης κτλ ;

Νομίζω 10 του μήνα. 450+60 το μέλος στο πεταλο.

bono
04-06-09, 19:24
Μιλάω για το πέταλο της 7.

Δεν πρέπει να είναι εντάξει οι τιμές που λές (αν λες για το ίδιο πέταλο).

Όποιος ξέρει κάτι παραπάνω ....

d.n.a.
04-06-09, 19:25
Μιλάω για το πέταλο της 7.

Δεν πρέπει να είναι εντάξει οι τιμές που λές (αν λες για το ίδιο πέταλο).

Όποιος ξέρει κάτι παραπάνω ....

Και εγώ για την 7 λέω. Σε ποιο συνδεσμό είσαι? Ηλιούπολη, Μπραχάμι, Παγκράτι αυτές τις τιμές έχουν

bono
04-06-09, 19:28
Καμίνια

Πέρσι το πήρα (από ΠΑΕ όμως, στην 6) 380,00+60. Φέτος 450,00+60,00 ; Πολλά μου φαίνονται

d.n.a.
04-06-09, 19:32
Καμίνια

Πέρσι το πήρα (από ΠΑΕ όμως, στην 6) 380,00+60. Φέτος 450,00+60,00 ; Πολλά μου φαίνονται

Κοίτα τα διαρκείας δεν αυξήθηκαν καθ΄λου πλήν μίας θύρας που αυξήθηκε 250 ευρώ (προστέθηκε και θέση πάρκινκ) Αν το πήρες 380 πέρσι τόσο θα το παρεις και φέτος. Ίσως είναι φτηνότερα σε εσάς τι να πω?!

bono
04-06-09, 19:36
Φίλε κάτι δε λες καλά.

70,00 ευρώ καπέλο βάζουν το Μπραχάμι ,Ηλιούπολη και το Παγκράτι ;

d.n.a.
04-06-09, 19:40
Φίλε κάτι δε λες καλά.

70,00 ευρώ καπέλο βάζουν το Μπραχάμι ,Ηλιούπολη και το Παγκράτι ;

Λοιπόν μέσα απο το site του Ολυμπιακού :

450 θύρες 1,2 (Πέταλο)
550 θύρες 21,22,23
770 θύρες 11,12,16,17

Οι θύρες 3-10 λογικά πάνε στους συνδέσμους όπου δεν γράφει τιμή

d.n.a.
04-06-09, 19:47
http://img32.imageshack.us/img32/1890/24492167.jpg

sadi
04-06-09, 19:52
http://img32.imageshack.us/img32/1890/24492167.jpg

Και γαμω τις κονομες θα κανει παλι ο παππους. Το δικο μου στην 11 ειναι πλεον διαθεσιμο, ορματε χοχοχο

Τι ωραια συζητηση μεσα στο θεμα. Αχ δεν θα περασει η ατιμη η δημοκρατια.

bono
04-06-09, 20:09
Πάτερ βενέδικτε

Μήπως ξέρεις κάτι παραπάνω εσύ για τον ταπεινό σου κλήρο, που θέλει να βλέπει τα παιχνίδια σεμνά και ταπεινά από την θύρα 5 ,ανάμεσα σε καπνογόνα από την καλαμάτα - πύργος ηλείας - αλβανία - ζωνιανά-αφγανιστάν ;

sadi
04-06-09, 20:10
Δεν ασχοληθηκα καθολου φετος γαμωτο και δεν ξερω κατι στα σιγουρα. Αλλωστε μετα απο 20 συναπτα ετη καιρος για αποτοξινωση, θα μου κανει καλο.

redholder
06-06-09, 01:05
Tώρα εγώ γιατί δεν σε πιστεύω?

lofou
06-06-09, 08:46
ελα να πεφτουν τα στοιχήματα για το ποια μερα ο σακης θα παρει διαρκειας! χοχοχο

sadi
06-06-09, 18:14
Ειτε με πιστεύετε είτε όχι αρκει να δειτε την "συμμετοχη" μου στα θρεντ ποδοσφαιρου και μπασκετ για να πειστήτε.
Ασε που οτι ειχα να δω απο τον Ολυμπιακο, καλο ή κακο, το εχω δει. Και δεν αντεχω τις "επαναληψεις".

FOTIS-KIA
06-06-09, 18:33
Ειτε με πιστεύετε είτε όχι αρκει να δειτε την "συμμετοχη" μου στα θρεντ ποδοσφαιρου και μπασκετ για να πειστήτε.
Ασε που οτι ειχα να δω απο τον Ολυμπιακο, καλο ή κακο, το εχω δει. Και δεν αντεχω τις "επαναληψεις".
Το εισητηριο μου θα το ανανεωσω γιατι θελω να βριζω...Δεν θα μου κοψει το γηπεδο ο Σωκρατες...

sadi
06-06-09, 18:35
Εμενα θα μου το κοψει και καλα να ειναι ο ανθρωπος καλο μου κανει. Γλυτωνω ενα σωρο εξοδα που χαμενα πηγαινανε.

FOTIS-KIA
06-06-09, 18:40
Εμενα θα μου το κοψει και καλα να ειναι ο ανθρωπος καλο μου κανει. Γλυτωνω ενα σωρο εξοδα που χαμενα πηγαινανε.
Σε αυτο δεν εχεις αδικο...

Airness
06-06-09, 19:05
Η αποχώρηση Βαλβέρδε και η έλευση Κετσπάγια, έχει προκαλέσει τη χαμηλή ζήτηση στα εισιτήρια διαρκείας ενόψει της νέας σεζόν. Ο Ερυθρός Κατάσκοπος του RedPlanet.gr αποκαλύπτει. http://ff.connextra.com/StanJames/selector/image?client=StanJames&placement=Redplanet_Textlink_1x1 http://www.redplanet.gr/ast/cov/va/valverde_2009_6_6_18_22_49_b.jpgΣτον Ολυμπιακό αποφεύγουν να το παραδεχθούν, αλλά είναι μία πραγματικότητα, ότι η μέχρι στιγμής φετινή ζήτηση των εισιτηρίων διαρκείας είναι πάρα πολύ χαμηλή, σε σχέση βεβαίως με τα προηγούμενα χρόνια. Και είναι τέτοια η ζήτηση που αν δεν αλλάξει θεαματικά η κατάσταση, παραπέμπει σε μείωση τη νέα σεζόν ύψους από 20 έως 30%!

Αναμφίβολα ένα τέτοιο ενδεχόμενο θα αποτελέσει ηχηρό πλήγμα για την ΠΑΕ. Κι από οικονομικής πλευράς κι από πλευράς πρεστίζ, αφού όλα αυτά τα χρόνια στο καινούριο Καραϊσκάκη, ο Ολυμπιακός είχε συνηθίσει ό,τι διαρκείας έβγαζε προς πώληση να τα διέθετε σε ποσοστό συντριπτικό, της τάξης του 90-95%. Όσο κι αν φαίνεται περίεργο, το μεγαλύτερο ρόλο σε αυτό το πάγωμα των κατόχων διαρκείας έπαιξε η απομάκρυνση του Ερνέστο Βαλβέρδε, σε συνδυασμό με την πρόσληψη του Τιμούρ Κετσπάγια.

Μη γελιόμαστε, ακόμη κι αν η κίνηση αποδειχθεί στο μέλλον σωστή, αρκετοί Ολυμπιακοί ακόμη και τώρα την αποδοκιμάζουν αυτή την ενέργεια. Η δε πρόσληψη του Βάσκου τεχνικού στην Βιγιαρεάλ, δηλαδή μία από τις πέντε έξι καλύτερες ομάδες του ισπανικού πρωταθλήματος τα τελευταία χρόνια, δίνει "πάτημα" ακόμη μεγαλύτερο στο σκεπτικό αυτών των Ολυμπιακών.

Τί μπορεί να αλλάξει το κλίμα και να διαφοροποιήσει τα δεδομένα; Μα οι μεταγραφές...

Airness
09-06-09, 17:55
Την Τρίτη διεξήχθη η παρουσίαση του προγράμματος διάθεσης εισιτηρίων διαρκείας του Ολυμπιακού για τη νέα αγωνιστική περίοδο. Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα «Αχ. Γραμματικόπουλος» στο «Καραϊσκάκη» και η διάθεση των διαρκείας για τους παλιούς κατόχους πρόκειται να ξεκινήσει την Τετάρτη (10/2), ενώ για τους νέους την πρώτη του Ιούλη.

Την παρουσίαση άνοιξε ο Εμπορικός Διευθυντής της Π.Α.Ε ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Γιώργος Σπυρόπουλος, ο οποίος τόνισε: «Θα ήθελα να σας καλωσορίσω στην παρουσίαση του Προγράμματος Διάθεσης Εισιτηρίων Διαρκείας της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ που συνιστά ουσιαστικά την ανανέωση της μοναδικής αυτής σχέσης που αναπτύσσεται μεταξύ της ομάδας & των φιλάθλων την οποία και βιώνουμε σε κάθε αγώνα του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ στο Στάδιο Καραϊσκάκη.

Το κεντρικό μήνυμα της επικοινωνίας είναι ΘΡΥΛΙΚΗ ΣΧΕΣΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗΣ, θέλοντας έτσι να περιγράψουμε τον τρόπο με τον οποίο, η ομάδα από την μία εναποθέτει στους φιλάθλους του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ την δημιουργία των συνθηκών εκείνων που θα της δώσουν συγκριτικό πλεονέκτημα έναντι των αντιπάλων της στο στάδιο «Καραϊσκάκη», κάτι στο οποίο συχνά αναφερόμαστε ως ο 12ος παίκτης. Και από την άλλη τον τρόπο με τον οποίο ο φίλαθλος κόσμος εμπιστεύεται στην ομάδα του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ τις φιλοδοξίες του για αγωνιστικές επιτυχίες και κατακτήσεις τίτλων.

Τόσο οι φίλαθλοι όσο και η ομάδα του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ανταποκρίνονται άρτια σε αυτές τις προσδοκίες συνθέτοντας έτσι μία άκρως επιτυχημένη σχέση. Αυτή ακριβώς την σχέση θέλουμε να αναδείξουμε μέσω της καμπάνιας μας και με αυτή την σχέση θα πορευτούμε όχι μόνο την ερχόμενη αλλά και γενικότερα τις επόμενες αγωνιστικές περιόδους.
Όσον αφορά σε αυτό καθεαυτό το πρόγραμμα διάθεσης εισιτηρίων διαρκείας ο κ. Στασινόπουλος θα σας κάνει μία αναλυτική παρουσίαση, εγώ θα ήθελα επιγραμματικά να αναφέρω:

Την μονοετή διάρκεια των εισιτηρίων. Την διατήρηση των τιμών σε όλες τις κατηγορίες πλην μίας, στα περσινά επίπεδα. Την προτεραιότητα των περσινών κατόχων για την δέσμευση θέσεων και τέλος. Την πρόθεσή μας να παρέχουμε κατά την διάρκεια της σεζόν στους κατόχους αποκλειστικές - προνομιακές προσφορές για προϊόντα & υπηρεσίες των εταιρειών Χορηγών του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ. Περισσότερες λεπτομέρειες για αυτό το θέμα θα δοθούν από την ερχόμενη εβδομάδα μέσω της ιστοσελίδας του συλλόγου και θα κοινοποιούνται καθ' όλη την διάρκεια της χρονιάς στους κατόχους μέσω direct mail.»

Ο Υπεύθυνος Διαχείρισης Εισιτηρίων Γιώργος Στασινόπουλος, ανέφερε: «Γεια σας και από εμένα και ευχαριστώ πολύ για την παρουσία σας στη σημερινή εκδήλωση για την παρουσίαση του προγράμματος διάθεσης εισιτηρίων διαρκείας για την αγωνιστική περίοδο 2009-2010. Φέτος είναι η έκτη χρονιά που αγωνιζόμαστε στο στάδιο «Καραϊσκάκη» και όπως γνωρίζετε τα πρώτα διαρκείας ήταν τριετή, ένα εγχείρημα που πέτυχε και το οποίο βασίστηκε στην εμπιστοσύνη του κόσμου, στον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ, στην Διοίκησή του και στην ομάδα του.

Η Π.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ κάνει μια λιτή ενημερωτική παρουσίαση και όχι διαφημιστική, καθώς είναι τέτοια η δυναμική του κόσμου ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ που δεν χρειάζονται διαφημίσεις μέσω της τηλεόρασης ή κάτι παρεμφερές. Ένας κόσμος που και φέτος πήρε τα πρωτεία, στον τομέα της προσέλευσης στο γήπεδο με μέσο όρο περίπου 25.000, ενώ πήρε και το βραβείο fair play, το οποίο όπως τόνισε και ο Πρόεδρός μας, έχει μια ιδιαίτερη σημασία.

Να περάσω τώρα στην παρουσίαση των διαρκείας. Όπως βλέπετε και στην οθόνη αυτές είναι οι νέες κάρτες διαρκείας του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ, η κόκκινη αφορά όλες τις θύρες και η χρυσή αφορά τις θέσεις VIP. Όπως ανέφερε και ο κ. Σπυρόπουλος, ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ λαμβάνοντας υπόψη και την οικονομική κρίση την οποία διανύουμε δεν προχώρησε σε καμία αύξηση των τιμών στα εισιτήρια διαρκείας, εκτός από μια θύρα στην οποία όμως φέτος προστέθηκε και η παροχή parking που δεν υπήρχε πέρυσι.»

Στη συνέχεια ο κ. Στασινόπουλος αναφέρθηκε στις τιμές, τα προνόμια που συνοδεύουν την κάθε θύρα στην οποία διατίθενται εισιτήρια διαρκείας και τις περιόδους διάθεσης των διαρκείας με το δικαίωμα ανανέωσης των παλαιών κατόχων και την περίοδο διάθεσης σε νέους κατόχους, πράγματα τα οποία μπορείτε να δείτε στα συνημμένα έγγραφα και εικόνες που υπάρχουν στα link που προηγούνται του ρεπορτάζ από την παρουσίαση, ενώ τόνισε ότι για να προμηθευτεί κάποιος εισιτήριο διαρκείας του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ θα πρέπει να είναι οικονομικά ενήμερο μέλος του Ο.Σ.Φ.Π. και για το λόγο αυτό στον ίδιο χώρο που θα διατίθενται τα διαρκείας θα υπάρχει και η δυνατότητα για ανανέωση της συνδρομής στον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ Σ.Φ.Π. ή την εγγραφή ως νέο μέλος.

Επίσης ανέφερε την έκπτωση που υπάρχει, 15%, στα παιδικά εισιτήρια διαρκείας, καθώς και στην δυνατότητα που έχουν οι κάτοχοι της OLYMPIACOS CITIBANK VISA για αγορά με άτοκες δόσεις.

Απαντώντας σε ερώτηση για τον αριθμό των διαρκείας είπε: «Εμείς έχουμε 92 με 95% και πλέον κάλυψη των θέσεων του γηπέδου που διατίθενται για διαρκείας, δηλαδή στα 18.000 διαρκείας που εκδίδονται ο μέσος όρος διάθεσης είναι περίπου 17.500.»

Στη συνέχεια ρωτήθηκε για το θέμα του ηλεκτρονικού εισιτηρίου, καθώς όπως τονίστηκε ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ έχει στο στάδιο «Καραϊσκάκη» την υποδομή γι' αυτό.

«Στις κάρτες διαρκείας υπάρχει στο πίσω μέρος μια μαγνητική ταινία η οποία είναι συμβατή με το σύστημα ελέγχου πρόσβασης του σταδίου «Καραϊσκάκη». Πράγματι σε κάποιες συναντήσεις που έγιναν στη Super League και στην Γενική Γραμματεία Αθλητισμού, μας παρουσίασαν ένα project, βάσει του σχετικού νόμου, που αφορά το ηλεκτρονικό εισιτήριο και το σύστημα ελέγχου πρόσβασης. Όπως και εσείς γνωρίζετε το στάδιο «Καραϊσκάκη», είναι το μοναδικό στην Ελλάδα που έχει και σύστημα ελέγχου πρόσβασης και εδώ και δύο χρόνια η Π.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ είναι η μοναδική Π.Α.Ε. που έχει εναρμονιστεί με το νόμο για το ηλεκτρονικό εισιτήριο, το οποίο είναι ονομαστικό. Το να αλλάξουμε την τεχνογνωσία μας, τα μηχανήματά μας, το software ή οτιδήποτε που ήδη έχουμε, για να υπάρχει το ίδιο αποτέλεσμα, θεωρούμε ότι είναι υπερβολικό, δηλαδή να αλλάξουμε τα πάντα για να έχουμε το ίδιο αποτέλεσμα, με ότι μέχρι τώρα έχουμε.

Με την ευκαιρία της ερώτησής σας θα ήθελα να πω ότι διάβασα και εγώ στον Τύπο, ότι έχει επιμεριστεί ένα ποσό που πρέπει να πληρώσει κάθε Π.Α.Ε., για το «Καραϊσκάκη που έχει ήδη το απαιτούμενο σύστημα είναι 354.000 €, πράγμα που είναι τραγελαφικό καθώς είναι το ίδιο με γήπεδα άλλων ομάδων που δεν έχουν καμία σχετική υποδομή και ως εκ τούτου δεν αντιλαμβανόμαστε πως έγινε η κατανομή αυτή. Απ' ότι ξέρω ο Πρόεδρος της Super League ο κ. Πηλαδάκης έχει εξουσιοδοτηθεί να κάνει κάποιες συναντήσεις με την Γ.Γ.Α. για το συγκεκριμένο θέμα, για το οποίο η Π.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ έχει ήδη εναρμονιστεί με τις απαιτήσεις του νόμου και με βάση αυτό το γεγονός θα πορευτούμε με το σύστημα που έχουμε.»

steliosb
10-06-09, 11:40
Προσοχή!!!!!!!!!!

Μόλις με ειδοποίησαν από την τράπεζα μου ότι έγινε προσπάθεια από κάποιον από Αμερική να υποκλέψει τον τραπεζικό μου λογαριασμό χρησιμοποιώντας στοιχεία της πιστωτικής μου κάρτας, τα οποία είχε βρει όταν είχα δώσει τα στοιχεία της κάρτας μου για αγορά εισιτηρίων αγώνων του Ολυμπιακού μέσω Internet.
H τράπεζα μου ανέφερε ότι ο hacker έχει υποκλέψει τα στοιχεία των πιστωτικών όσον έχουν κάνει ηλεκτρονικές αγορές στο site του Ολυμπιακού και έχει συμβεί και σε πολλούς άλλους.
Εγώ φυσικα αναγκάστηκα να ακυρώσω την κάρτα μου και να περιμένω να μου εκδοθεί καινούργια, και φυσικά θα φωνάξω , όπως φώναζα και πριν μου συμβεί αυτό και κανείς δεν με άκουγε ότι η ασφάλεια συναλλαγών στο site του Ολυμπιακού είναι της πλάκας !!!!
Ερασιτέχνες και χομπίστες είναι οι κύριοι που θέλουν και να συνεχίσω να είμαι μέλος και κινδύνευσα όχι να χάσω 60€ αλλά όλα μου τα χρήματα....
Το νου σας παιδιά όσοι έχετε δώσει στοιχεία πιστωτικής κάρτας για αγορά εισιτηρίων ακόμα και παλιότερα.

Faithful
10-06-09, 11:44
το λεγα εγω οτι τα διαρκειας θα χουν πτωση
ΚΑΛΑ να παθουν ετσι οπως τα καναν

Eleni7
10-06-09, 11:47
Απαράδεκτα πράγματα.
Θα πρέπει να ντρέπονται. :mad:
Κι ευτυχώς Στέλιο που τον εντόπισαν γιατί ποιός ξέρει σε τι άλλες
περιπέτειες θα είχες μπει.

sadi
10-06-09, 11:47
Προσοχή!!!!!!!!!!

Μόλις με ειδοποίησαν από την τράπεζα μου ότι έγινε προσπάθεια από κάποιον από Αμερική να υποκλέψει τον τραπεζικό μου λογαριασμό χρησιμοποιώντας στοιχεία της πιστωτικής μου κάρτας, τα οποία είχε βρει όταν είχα δώσει τα στοιχεία της κάρτας μου για αγορά εισιτηρίων αγώνων του Ολυμπιακού μέσω Internet.
H τράπεζα μου ανέφερε ότι ο hacker έχει υποκλέψει τα στοιχεία των πιστωτικών όσον έχουν κάνει ηλεκτρονικές αγορές στο site του Ολυμπιακού και έχει συμβεί και σε πολλούς άλλους.
Εγώ φυσικα αναγκάστηκα να ακυρώσω την κάρτα μου και να περιμένω να μου εκδοθεί καινούργια, και φυσικά θα φωνάξω , όπως φώναζα και πριν μου συμβεί αυτό και κανείς δεν με άκουγε ότι η ασφάλεια συναλλαγών στο site του Ολυμπιακού είναι της πλάκας !!!!
Ερασιτέχνες και χομπίστες είναι οι κύριοι που θέλουν και να συνεχίσω να είμαι μέλος και κινδύνευσα όχι να χάσω 60€ αλλά όλα μου τα χρήματα....
Το νου σας παιδιά όσοι έχετε δώσει στοιχεία πιστωτικής κάρτας για αγορά εισιτηρίων ακόμα και παλιότερα.

Ε,εκει στο οργκ... Διαβαζει κανείς ή "ολα καλα πανε";

Fakes
10-06-09, 19:29
Προσοχή!!!!!!!!!!

Τουλάχιστον την έκοψες και ξένοιασες. Για ρώτα και μας που γραφτήκαμε μέληπριν 3 χρόνια , μας ρούφηξαν το 60άρι και από τότε ούτε mail δεν πήραμε ούτε ειδοποίηση ότι είμαστε μέλη ούτε τίποτα. Κανα χρόνο είχα την έγνοια ότι έπεσα θύμα ψεύτικου site. Από τότε λεφτά ο Σωκράτης δεν ξαναπήρε από μένα.

bill7
11-06-09, 04:23
μερος των χρηματων που θα πηγαινε για διαρκειας ας δωθουν στον ερασιτεχνη που εχει πραγματικη αναγκη...και αφηστε τον κοκκαλη να καμαρωνει ΤΑ ΚΕΝΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ....το μηνυμα στη φιεστα δεν το πηρε...καιρος να καταλαβει οτι ο κοσμος αγανακτησε και οτι αυτος εχει την αναγκη μας και οχι εμεις αυτον...ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑΝ....ετσι δειχνουν οτι πραγματικα αγαπουν και νοιαζονται τον ολυμπιακο περισσοτερο αποτι καποιοι αλλοι νομιζουν....
Ο ΘΡΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ
ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Η.... ΠΑΝΤΑ ΠΕΛΑΤΕΙΑ

Ο.Σ.Φ.Π
11-06-09, 09:25
Ενθουσιασμός για τα διαρκείας
Ο κόσμος του Ολυμπιακού είναι πάντα στο πλευρό της αγαπημένης του ομάδας και στη διάρκεια της χθεσινής μέρας (πρώτη για τη διάθεση εισιτηρίων διαρκείας της νέας σεζόν) η διοίκηση των πρωταθλητών διέθεσε 460 "κομμάτια", αριθμός μεγαλύτερος από την αντίστοιχη περσινή πρώτη μέρα. Αν μη τι άλλο το νούμερο αυτό είναι εντυπωσιακό, ειδικά μάλιστα αν αναλογιστεί κάποιος ότι ο Ολυμπιακός δεν έχει -μέχρι στιγμής- κάνει τις ηχηρές του μεταγραφές.
:s6vhaha: ΝΑΤΑ !!!!!!!

sk12072
11-06-09, 09:41
τα διαρκειας θα εξαντληθουν.δεν τιθεται θεμα....

kritikia
11-06-09, 10:05
Ο κόσμος του Ολυμπιακού είναι πάντα στο πλευρό της αγαπημένης του ομάδας και στη διάρκεια της χθεσινής μέρας (πρώτη για τη διάθεση εισιτηρίων διαρκείας της νέας σεζόν) η διοίκηση των πρωταθλητών διέθεσε 460 "κομμάτια", αριθμός μεγαλύτερος από την αντίστοιχη περσινή πρώτη μέρα. Αν μη τι άλλο το νούμερο αυτό είναι εντυπωσιακό, ειδικά μάλιστα αν αναλογιστεί κάποιος ότι ο Ολυμπιακός δεν έχει -μέχρι στιγμής- κάνει τις ηχηρές του μεταγραφές.

Και εγω γιατι πρεπει να το πιστεψω????????

smageo
11-06-09, 10:08

Για να τρεξουμε να παρουμε και εμεις διαρκειας μπας και δεν προλαβουμε ..... χοχο χο. :s6vhaha::s6vhaha:

Κρατα μου θεση διπλα σου εεεε???

kritikia
11-06-09, 10:12
Για να τρεξουμε να παρουμε και εμεις διαρκειας μπας και δεν προλαβουμε ..... χοχο χο. :s6vhaha::s6vhaha:

Κρατα μου θεση διπλα σου εεεε???

Ε Ι Π Α Μ Ε ....Πάνω απο τον φιλοδοξο βοηθο........:s6vhaha:

sadi
11-06-09, 13:05

Γιατι ειναι οντως αληθεια. Σα φρεσκα κουλουρια φεύγουνε. Πιστεύω οτι το 80% απο τα περσινα θα ανανεωσουνε και παλι.

sadi
11-06-09, 13:07
Εκπληκτικό κειμενο στον χθεσινο "Πρωταθλητη".
"αντε μαγκες 350 για ποδοσφαιρο, 80 για μπασκετ κτλ,κτλ" τα εβγαζε περιπου 650
"αντε για το θρυλο μας που εμεις ξερουμε να τον αγαπαμε κτλ"

Μονο που ξεχασε ο φιλτατος ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΟΣ φιλαρακος οτι... για μας ειναι 830 και 250 και 200 και , και , και και παμε στο τριχιλιαρο πριν το καταλαβουμε.

Αλλα ξεχασα , ο μονος κοσμος ειναι ο "πυρινος"....

nbqgr
11-06-09, 18:35
Εκπληκτικό κειμενο στον χθεσινο "Πρωταθλητη".
"αντε μαγκες 350 για ποδοσφαιρο, 80 για μπασκετ κτλ,κτλ" τα εβγαζε περιπου 650
"αντε για το θρυλο μας που εμεις ξερουμε να τον αγαπαμε κτλ"

Μονο που ξεχασε ο φιλτατος ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΟΣ φιλαρακος οτι... για μας ειναι 830 και 250 και 200 και , και , και και παμε στο τριχιλιαρο πριν το καταλαβουμε.

Αλλα ξεχασα , ο μονος κοσμος ειναι ο "πυρινος"....

Το πιστεύεις ότι ποτέ δεν είχα κάνει την σούμα πάνω από 3-χίλιαρο η χρονιά (μήπως να γινόμασταν μέτοχοι; ppnxoxoppnxoxoppnxoxo)

Fakes
11-06-09, 23:12
τα διαρκειας θα εξαντληθουν.δεν τιθεται θεμα....
Εμ, όπως είχε γράψει και το ΦΩΣ πριν γίνει το γήπεδο "το γήπεδο θα είναι μικρό ώστε να δημιουργείται τεχνητή έλλειψη θέσεων και να γεμίζει πάντα". Αυτό που δεν υπολόγισαν με το μικρό γήπεδο είναι ότι έχουν λίγα έσοδα από την μπουτίκ καθώς ανανεώνουν οι ίδιοι τα διαρκείας και δεν έρχεται φρέσκια πελατεία. Ασε και το άλλο που δεν μπορεί πολύς κόσμος από επαρχία να πει το πρωί της Κυριακής "πάμε να δούμε το ματς" γιατί δεν ξέρει αν θα βρει εισιτήριο. Είναι δυνατόν ο Ολυμπιακός να μην παίζει στο μεγαλύτερο γήπεδο?

darko7
12-06-09, 17:36
Καμίνια

Φιλε αν μαθεις κατι πες το για να ξερω για τα συνδεσμιακα διαρκειας.το ποτε βγαινουν και για το αν υπαρχει προτεραιοτητα.

alefantas
13-06-09, 00:51
πουθε η πηγη???

bill7
13-06-09, 03:23
"Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ενημερώνει τους φίλους της ομάδας ότι τα 18.000 εισιτηρία διαρκείας που βγηκαν προς διαθεση, εξαντληθηκαν"

οπως βγαινουν τα παπαγαλακια και λενε μαλακιες εεε να μην πουμε και εμεις καμια!!!!!! ακου εκει πανε καλυτερα απο περσι!!!!!!αληθεια να εχουν πουληθει 50?

σας πηραμε χαμπαρι ρεεεεεεεεεεεεε....κοψτε το δουλεμα....οτι δωσατε δωσατε!!!!μολις τελειωσει και ο δρακος με το παραμυθι με την εισοδο και καλα (του 40&#37;)των αγγελοπουλεων...κλειστε το μαγαζι και πηγαιντε διακοπες......απο σεπτεμβρη παλι η διαθεση εισιτηριων...και αμα!!!!!!!!!!!!

bill7
13-06-09, 03:27
χωρις μεταγραφες και με τον "μαλλια" στον παγκο οχι καρτες διαρκειας ,ουτε καρτες panini δεν πουλατε...ουστττττττττττττττττττ:reap:

Ο.Σ.Φ.Π
13-06-09, 09:37
πουθε η πηγη???

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΒΑΜ.GR H GAVROS DEN EIMAI SIGOYROS........

Ο.Σ.Φ.Π
13-06-09, 09:42
http://www.gavros.gr/Default.aspx?id=27980&nt=108&lang=1

gavros einai na to

DeliJe7
13-06-09, 23:16
Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ενημερώνει τους φίλους της ομάδας ότι η διάθεση εισιτηρίων διαρκείας των θυρών 4 - 5 - 6, θα ξεκινήσει την Πέμπτη 18.06.2009, στο Γήπεδο ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - Αίθουσα UEFA (1ος όροφος).

Ημέρες και ώρες λειτουργίας: Δευτέρα - Παρασκευή, 10:00 - 18:00

IERO
20-06-09, 13:44
"Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ενημερώνει τους φίλους της ομάδας ότι τα 18.000 εισιτηρία διαρκείας που βγηκαν προς διαθεση, εξαντληθηκαν"

Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ενημερώνει τους φίλους της ομάδας ότι η διάθεση εισιτηρίων διαρκείας των θυρών 4 - 5 - 6, θα ξεκινήσει την Πέμπτη 18.06.2009, στο Γήπεδο ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - Αίθουσα UEFA (1ος όροφος).

Ημέρες και ώρες λειτουργίας: Δευτέρα - Παρασκευή, 10:00 - 18:00
Καλά, πώς γίνεται να εξαντλήθηκαν και να υπάρχουν ακόμα;;;:s6vhaha:

sadi
20-06-09, 23:24
Καλά, πώς γίνεται να εξαντλήθηκαν και να υπάρχουν ακόμα;;;:s6vhaha:

Ελα ντε;
Μαθηματικα Κοκκαλη.
Παντως εγω δεν το ανανεωσα, μαλλον ομως ειμαι απο τους ελαχιστους. Τα εισιτηρια οπως μαθαινω κι εγω φεύγουν αβέρτα, και θα πουλησει περισσοτερα απο περσι σιγουρα.

sirkostas
21-06-09, 01:45
Καλά, πώς γίνεται να εξαντλήθηκαν και να υπάρχουν ακόμα;;;:s6vhaha:Ελα ρε. Το πρωτο ποστ ειναι σαρκαστικο απο τον Μπιλλ7.

yiaramis
21-06-09, 16:16
Να αγοράσω να μην αγοράσω? Φέτος έχω προβληματιστεί έντονα.Ακριβά είναι ρε γαμώτο...

Airness
23-06-09, 20:47
Την Παρασκευή 26 Ιουνίου λήγει η προθεσμία ανανέωσης για τους παλαιούς κατόχους διαρκείας.http://ff.connextra.com/StanJames/selector/image?client=StanJames&placement=Redplanet_Textlink_1x1 http://www.redplanet.gr/ast/cov/ka/karaiskaki_2009_6_23_20_14_49_b.jpgΤο Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της Π.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ενημερώνει τους φιλάθλους της ομάδας για τα εξής:

Την Παρασκευή 26 Ιουνίου λήγει η προθεσμία ανανέωσης των παλαιών κατόχων εισιτηρίων διαρκείας.

Από την Τετάρτη 1η Ιουλίου ξεκινά η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας για τους νέους κατόχους.

ΤΡΟΠΟΙ ΑΓΟΡΑΣ

-Μέσω INTERNET, στο επίσημο site του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ (www.olympiacos.org (http://www.olympiacos.org/) ).

-ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ στα τηλέφωνα 210-4822055, 2104822515, 210-4822905.

-Μέσω FAX, στον αριθμό 210-4828970

-Στο στάδιο «ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ», αίθουσα Τύπου για τις θύρες 11,12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 33 και VIP.

-Στο στάδιο «ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ», αίθουσα UEFA 1ος όροφος για τις θύρες 1, 2, 4, 5, και 6.

Απαραίτητη προϋπόθεση για την αγορά εισιτηρίου διαρκείας είναι η εγγραφή μέλους στον ερασιτέχνη ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ.

ΤΙΜΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ

VIP 3.500€
Θύρα 33 2.200€
Θύρες 14,15 1.100€
Θύρες 11, 12, 16,17 770€
Θύρες 21, 22, 23 550€
Θύρες 1, 2 450€
Θύρα 19€
Θύρες 4,5,6 380€

Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων θα παραμείνει κλειστό την Δευτέρα 29 και την Τρίτη 30 Ιουνίου.

Red Sting
23-06-09, 20:53
Σάκη μάλλον εμείς οι 2 δεν θα ανανεώσουμε......με έχουν πάρει όλα τα φιλαράκια από το γήπεδο να ανανεώσω....φοβάμαι μήπως τελευταία μέρα την κάνω την μαλακία και ανανεώσω.....:doh:

sadi
24-06-09, 00:44
Και δεν την κανεις ρε Χριστο;
Ετσι κι αλλιως εγω δεν εχω προθεση να ξαναπατησω καν. Αν εσυ ψηνεσαι παρε για να μην τρεχεις.

Airness
27-06-09, 16:48
Ξεπέρασαν τις 10 χιλιάδες...

Εξαιρετικά ικανοποιητική ήταν η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας, αφού μέχρι στιγμής έχουν πουληθεί πάνω από δέκα χιλιάδες.

Η προθεσμία για τους παλαιούς κατόχους εισιτηρίων διαρκείας έληξε την Παρασκευή και σύμφωνα με τις πρώτες ενδείξεις, πήγε πάρα πολύ καλύτερα σε σχέση με το τι αναμενόταν. Ναι μεν δεν έχει ανακοινωθεί από την ΠΑΕ ακόμα, υπολογίζεται, πάντως, πως πάνω από δέκα χιλιάδες φίλαθλοι πήραν τις νέες κάρτες για του χρόνου, αριθμός που αγγίζει περίπου το 60% των παλαιών κατόχων, την ώρα που τέτοια περίοδο πέρυσι, είχαν πουληθεί λιγότερα.

Από την πρώτη Ιουλίου και μετά, εισιτήρια διαρκείας θα μπορούν να προμηθεύονται όλοι οι φίλοι του Θρύλου μας και αν οι παλαιοί κάτοχοι έδειξαν τόση μεγάλη δίψα για τις κάρτες τους, φανταστείτε τι έχει να γίνει με τους νέους. Κάθε ένας που θα παίρνει, θα μπορεί να βοηθά με αυτόν τον τρόπο, όχι μόνο το ποδοσφαιρικό, αλλά όλα τα τμήματα που έχουν ανάγκη τη δύναμη του πύρινου λαού του Ολυμπιακού, ώστε όλοι μαζί να συνεχίσουν να χαίρονται περισσότερο τις επιτυχίες του συλλόγου μας.

sk12072
28-06-09, 13:23
ο κοσμος θα αγορασει τα εισητηρια.δεν ειμαστε λαγοι...

sadi
28-06-09, 23:49
Ε,ναι μη χασουμε. Τελος παντων ο καθενας ας κανει οτι νομιζει ομως το να λες λαγο οποιον δε παιρνει εισιτήριο ειναι τουλαχιστον προκλητικο Σταθη.

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΟ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ;

Αν μου το απαντησει καποιος με ΓΕΓΟΝΟΤΑ θα παρω ξανα διαρκειας φετος.

celticfrost
01-07-09, 08:59
Ε,ναι μη χασουμε. Τελος παντων ο καθενας ας κανει οτι νομιζει ομως το να λες λαγο οποιον δε παιρνει εισιτήριο ειναι τουλαχιστον προκλητικο Σταθη.

Για να βοηθήσεις τον προεδρα να κλείσει την μαύρη τρύπα ppnxoxoppnxoxoppnxoxo

Airness
01-07-09, 22:23
Την περασμένη Παρασκευή έληξε η διορία για τους παλιούς κατόχους εισιτηρίου διαρκείας για να ανανεώσουν την κάρτα τους. Έτσι από την Τετάρτη η διάθεση είναι ελεύθερη προς όλους τους οπαδούς του Ολυμπιακού. Ξεκίνησε την πρώτη μέρα του Ιουλίου η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας για όσους δεν ήταν κάτοχοι την περασμένη σεζόν. Έτσι από την Τετάρτη το πρωί οι οπαδοί του Ολυμπιακού είχαν την ευκαιρία να κλείσουν την θέση τους στο γήπεδο Καραϊσκάκη προκειμένου να έχουν ήσυχο το κεφάλι τους για τη νέα σεζόν.

Θυμίζουμε ότι απαραίτητη προϋπόθεση για την αγορά εισιτηρίου διαρκείας είναι η ανανέωση της κάρτας μέλους. Έχουμε επισημάνει ότι είναι πολύ σημαντική η εγγραφή στα μητρώα του ερασιτέχνη, αφού έτσι συμβάλλει και ο κόσμος στην οικονομική ενίσχυση των τμημάτων. Την πρώτη μέρα, πάντως, διάθεσης των εισιτήριων σε νέους κατόχους η κίνηση που υπήρχε ήταν ικανοποιητική. Και να φανταστεί κανείς ότι ακόμα ο Ολυμπιακός δεν έχει κάνει τις δυνατές του μεταγραφές. Μέχρι τώρα έχουν πουληθεί παραπάνω από 10.000 κάρτες και αφορούν στις ανανεώσεις των παλαιών κατόχων.

SOLID
01-07-09, 23:42

Παρακατω σου παραθετω μια λιστα με τα φετινα διαρκειας καποιων ομαδων..Οι τιμες ανταποκρινονται στην κατηγορια με το φτηνοτερο διαρκειας ανα ομαδα.

Πρωταθλητες 2008/9

Manchester United - West Stand Lower = 475 pounds / 553 Euro
Barcelona - CAT1 = 395 Euro
Porto CF = 494 Euro
Internazionale - Rosso Ticket = 387 Euro
Wolfsburg = 420 Euro
Olympique Lyon = 589 Euro
Olympiacos FC = 380 Euro

Premiership: Τιμες σε Αγγλικες Λιρες
Arsenal 885 εως 1825
Aston Villa 385 εως 500
Blackburn Rovers 270 εως 595
Bolton Wanderers 433 εως 555
Charlton Athletic 335 εως 560
Chelsea 650 εως 1150
Everton 474 εως 557
Fulham 499 εως 699
Liverpool 610 εως 660
Manchester City 385 εως 550
Middlesbrough 410 εως 580
Newcastle 365 εως 583
Portsmouth 545 εως 695
Reading 565 εως 595
Sheffield United 349 εως 549
Tottenham Hotspur 540 εως 1150
Watford 420 εως 530
West Ham United 555 εως 795
Wigan Athletic 340 εως 410

sadi
01-07-09, 23:55
Ε,αυτο λεω κι εγω. Τα ξερω αυτα που λες ειχα διαρκειας ξενων ομαδων. Το ακριβοτερο διαρκειας στην Ευρωπη εχουμε. Ή μηπως η σχεση τιμης/παροχων δεν εχει κανενα ρολο;

Fakes
01-07-09, 23:57
Το 55 στο Μεάτσα ο πατέρας μου με διαρκείας στο πέταλο της Ιντερ είχε τζαμπέ κουβέρτα για τα πόδια και τσάι...:)

SOLID
02-07-09, 00:34
Ε,αυτο λεω κι εγω. Τα ξερω αυτα που λες ειχα διαρκειας ξενων ομαδων. Το ακριβοτερο διαρκειας στην Ευρωπη εχουμε. Ή μηπως η σχεση τιμης/παροχων δεν εχει κανενα ρολο;

Mε τον ορο "παροχη" ουσιαστικα λες οτι το Καραισκακη ειναι υποδεεστερο ΟΛΩΝ των γηπεδων των ομαδων της λιστας? Μπορει να ειναι πολλων αλλα στην τελικη εισαι στην Ελλαδα και παραμενεις αυτος που εχει το καλυτερο γηπεδο μακραν απο τους διεκδηκητες του τιτλου.Παντως αν εννοεις πραγματικες παροχες τυπου παρκινγκ,φαγητα,ποτα,ρουχισμο,ολα αυτα πληρωνονται εξτρα σε ολες τις ομαδες που εχω δει και μαλιστα αδρα..Χαρακτηριστικο παραδειγμα το παρκινγκ του Ολντ Τραφορντ που για να εχεις μονιμη θεση χρειαζεται 340 λιρες εξτρα.

Τελωσπαντων νομιζω οτι το υπεραναλυσαμε..Η αποψη μου ειναι οτι το διαρκειας το αγοραζεις για να δεις μπαλα και να ξεφυγεις απο καθε ειδους προβληματα και καταστασεις,οχι απαραιτητα για να ενισχυσεις την ομαδα και να βρισεις παιχτες,παραγοντες,τεχνικη ηγεσια.Δυστυχως υπαρχουν και αυτοι που ολα τα σπασμενα της καθημερινοτητας τους τα βγαζουν στο γηπεδο.Επαναλαμβανω εχουμε την ατυχια να βλεπουμε τον Ολυμπιακο αντιμετωπο με μικρομεσαιες ομαδες της Ελλαδος και αυτος ειναι ο μονος λογος που μπορω να σε δικαιολογησω για να κρινεις την τιμη του εισιτηριου.

sadi
02-07-09, 00:36
Mε τον ορο "παροχη" ουσιαστικα λες οτι το Καραισκακη ειναι υποδεεστερο ΟΛΩΝ των γηπεδων των ομαδων της λιστας? Μπορει να ειναι πολλων αλλα στην τελικη εισαι στην Ελλαδα και παραμενεις αυτος που εχει το καλυτερο γηπεδο μακραν απο τους διεκδηκητες του τιτλου.Παντως αν εννοεις πραγματικες παροχες τυπου παρκινγκ,φαγητα,ποτα,ρουχισμο,ολα αυτα πληρωνονται εξτρα σε ολες τις ομαδες που εχω δει και μαλιστα αδρα..Χαρακτηριστικο παραδειγμα το παρκινγκ του Ολντ Τραφορντ που για να εχεις μονιμη θεση χρειαζεται 340 λιρες εξτρα.

Τελωσπαντων νομιζω οτι το υπεραναλυσαμε..Η αποψη μου ειναι οτι το διαρκειας το αγοραζεις για να δεις μπαλα και να ξεφυγεις απο καθε ειδους προβληματα και καταστασεις,οχι απαραιτητα για να ενισχυσεις την ομαδα και να βρισεις παιχτες,παραγοντες,τεχνικη ηγεσια.Δυστυχως υπαρχουν και αυτοι που ολα τα σπασμενα της καθημερινοτητας τους τα βγαζουν στο γηπεδο.Επαναλαμβανω εχουμε την ατυχια να βλεπουμε τον Ολυμπιακο αντιμετωπο με μικρομεσαιες ομαδες της Ελλαδος και αυτος ειναι ο μονος λογος που μπορω να σε δικαιολογησω για να κρινεις την τιμη του εισιτηριου.

Ενταξει δεν θα συννενοηθουμε.
Αλλωστε καιρο τωρα εχω παψει να προσπαθω να συννενοηθω μεσω φορουμ και με οποιονδηποτε.
Στο μονο που συμφωνω ειναι οτι το διαρκειας το αγοραζεις για να δεις μπαλα. Αρα με επιβεβαιωνεις οτι σωστα εκανα και δεν αγορασα φετος.

ffyiannis
02-07-09, 00:38
Αλλωστε καιρο τωρα εχω παψει να προσπαθω να συννενοηθω μεσω φορουμ και με οποιονδηποτε.
Στο μονο που συμφωνω ειναι οτι το διαρκειας το αγοραζεις για να δεις μπαλα. Αρα με επιβεβαιωνεις οτι σωστα εκανα και δεν αγορασα φετος.
ωπα!!!η δηλωση της χρονιας!

sadi
02-07-09, 00:39
ωπα!!!η δηλωση της χρονιας!

Ποια απ' ολες;

ffyiannis
02-07-09, 00:41
Ποια απ' ολες;
το οτι δεν βοηθησες τον σωκο να κλεισει την μαυρη τρυπα:socrat:

sadi
02-07-09, 00:50
Ε,τι να κανουμε, ελπιζω να με ... συγχωρεσει.

SOLID
02-07-09, 01:17

οκ.. εχεις ενα δικιο,αφου με ειρωνιες και με δηλωσεις τυπου "δωστε μου επιχειρηματα και θα ξαναπαρω διαρκειας" δεν χρειαζεται να συνενοηθεις με κανεναν σε κανενα φορουμ παγκοσμιως.

sadi
02-07-09, 01:38
οκ.. εχεις ενα δικιο,αφου με ειρωνιες και με δηλωσεις τυπου "δωστε μου επιχειρηματα και θα ξαναπαρω διαρκειας" δεν χρειαζεται να συνενοηθεις με κανεναν σε κανενα φορουμ παγκοσμιως.

Πρωτον δεν εχω ειρωνευτει προσωπικα κανεναν απο τους χρηστες του φορουμ. Αν δεν ξερεις ανοιξε τα ματακια σου και διαβασε παλαιοτερα ποστ χρηστων για να μαθεις τον τροπο γραφης τους πριν μιλησεις.
Και ρομπα δεν θα γινεσαι , και δεν θα ασχολεισαι.
Και συμβουλες απο εσενα, μιας και εχω δει τον τροπο που γραφεις να μου λειπουνε.

Εγινα κατανοητος; Ή σε ειρωνεύομαι παλι; Ή σε εθιξα καπου;

Κομμενες οι διαπιστωσεις για μενα οκ;

Edit

Και για να τελειωνουμε.
Το "δεν θα συννενοηθουμε" που σε τσιτωσε ηταν απλη διαπιστωση εκ μερους μου και οχι απαραιτητα σωστη. Απλως ξερω παρα πολυ καλα οτι δεν βρεθηκε ακομα ο ανθρωπος στο διαδικτυο που θα γραψει σε φορουμ "εκανα λαθος, εχεις δικιο".

Εχουμε αλλη αποψη και εληξε. Αν και δεν βρηκα τον λογο να το σχολιασεις κι αυτο

sk12072
02-07-09, 08:34
ειρηνη υμιν...

SOLID
02-07-09, 17:24
Πρωτον δεν εχω ειρωνευτει προσωπικα κανεναν απο τους χρηστες του φορουμ. Αν δεν ξερεις ανοιξε τα ματακια σου και διαβασε παλαιοτερα ποστ χρηστων για να μαθεις τον τροπο γραφης τους πριν μιλησεις.
Και ρομπα δεν θα γινεσαι , και δεν θα ασχολεισαι.
Και συμβουλες απο εσενα, μιας και εχω δει τον τροπο που γραφεις να μου λειπουνε.

Εγινα κατανοητος; Ή σε ειρωνεύομαι παλι; Ή σε εθιξα καπου;

Κομμενες οι διαπιστωσεις για μενα οκ;

Edit

Και για να τελειωνουμε.
Το "δεν θα συννενοηθουμε" που σε τσιτωσε ηταν απλη διαπιστωση εκ μερους μου και οχι απαραιτητα σωστη. Απλως ξερω παρα πολυ καλα οτι δεν βρεθηκε ακομα ο ανθρωπος στο διαδικτυο που θα γραψει σε φορουμ "εκανα λαθος, εχεις δικιο".

Εχουμε αλλη αποψη και εληξε. Αν και δεν βρηκα τον λογο να το σχολιασεις κι αυτο

Τιποτα δεν με τσιτωσε απο αυτα που γραφεις.Ουτε δεχομαι να κρινεις το πως γραφω με τα 20 μηνυματα μου.Εχω διαβασει πολλες απαντησεις σου και πολλα θεματα που εχεις θιξει και μου φανηκε οτι σε αυτη την απαντηση χρησιμοποιησες ειρωνια.Ειμαι ακριβως της ιδιας αποψης οτι ειναι ματαιο και αχρηστο να τσακωνεσαι απο φορουμ ποσο μαλλον οπαδικο.

Νομιζω φενεται η διαθεση σου να μειωσεις το ποστ μου με τα "επιχειρηματα" που ζητησες.Δεν πειραζει ομως ουτε θα κατσω να ασχοληθω με την διαθεση σου να πλακωθεις με δηλωσεις τυπου "υποδειξεις κομμενες" αλλα εφοσον εσυ εισαι αυτος που λες οτι δεν παρακολουθεις εφημεριδες και sites δεν θα κατσω να εχω εμπεριστατωμενη κουβεντα μαζι σου.Ο σκοπος μου ηταν να σε ενημερωσω για τα διαρκειας που λες οτι εχουμε τα ακριβοτερα στην Ευρωπη ενω εχουμε ισως και απο τα 5 φτηνοτερα.

sadi
02-07-09, 19:34
Τα δικα μου σχολια.

Κι εγω θα εμμεινω στην προσωπικα αποκτημενη μου αποψη οτι εχουμε απο τα ακριβοτερα. Οσο για "επιχειρηματα" αν θεωρουνται επιχειρηματα τα αρθρα των σαϊτ και των φορουμ εχω να σου δωσω κι εγω μπολικα. Η αποψη μου ειναι εμπεριστατωμενη με ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ πειρα και δεν επιδεχεται αμφισβητησης τουλαχιστον απο μενα. Οτι και να μου "γραψει" καποιο σαϊτ, ξερω καλυτερα απο αυτο. Ημουν εκει... που λενε.

Να μειωσω το ποστ σου; Σε....τι πραμα; Σε μηκος; Και που το εκανα... Μπα δεν εχω καμια διαθεση να μειωσω τα ποστ κανενος. Διαβασε καλυτερα οταν εχεις χρονο πιο παλια μου ποστ και δες.

Αναπαντητες ερωτησεις που μου προκυπτουν μετα απο καθε "απαντηση" που δεχομαι σε πολλα θεματα... Αλλα δε βαριεσαι. Τα ζωντανα να ειναι καλα , το μεροκαματο να βγαινει.

Ο Ολυμπιακος σε σχεση τιμης/προσφορας στο θεμα των εισιτηριων διαρκειας με δυο λογια απλα κλεβει κοσμο.
Και ναι, εδω και 20 χρονια δεν εχω χασει ματς. Ε,και; Δεν πρεπει να πω οτι ειναι ακριβα; Τι να κανω, να πω κι εγω ψεμματα;

Οσο για τον "καυγα" μας. Το "μου φανηκε οτι χρησιμοποιησες ειρωνια" καλο θα ηταν να το τσεκαρεις πρωτα πριν μου την πεσεις. Γιατι και του Ολυμπιακου "του φαινονται φτηνα" τα διαρκειας. Δεν ρωτησε κανεναν ομως.

Θα αποφευγαμε πολλα ετσι.

Αυτα.

SOLID
02-07-09, 20:14
Τα δικα μου σχολια.

Κι εγω θα εμμεινω στην προσωπικα αποκτημενη μου αποψη οτι εχουμε απο τα ακριβοτερα. Οσο για "επιχειρηματα" αν θεωρουνται επιχειρηματα τα αρθρα των σαϊτ και των φορουμ εχω να σου δωσω κι εγω μπολικα. Η αποψη μου ειναι εμπεριστατωμενη με ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ πειρα και δεν επιδεχεται αμφισβητησης τουλαχιστον απο μενα. Οτι και να μου "γραψει" καποιο σαϊτ, ξερω καλυτερα απο αυτο. Ημουν εκει... που λενε.

Να μειωσω το ποστ σου; Σε....τι πραμα; Σε μηκος; Και που το εκανα... Μπα δεν εχω καμια διαθεση να μειωσω τα ποστ κανενος. Διαβασε καλυτερα οταν εχεις χρονο πιο παλια μου ποστ και δες.

Αναπαντητες ερωτησεις που μου προκυπτουν μετα απο καθε "απαντηση" που δεχομαι σε πολλα θεματα... Αλλα δε βαριεσαι. Τα ζωντανα να ειναι καλα , το μεροκαματο να βγαινει.

Ο Ολυμπιακος σε σχεση τιμης/προσφορας στο θεμα των εισιτηριων διαρκειας με δυο λογια απλα κλεβει κοσμο.
Και ναι, εδω και 20 χρονια δεν εχω χασει ματς. Ε,και; Δεν πρεπει να πω οτι ειναι ακριβα; Τι να κανω, να πω κι εγω ψεμματα;

Οσο για τον "καυγα" μας. Το "μου φανηκε οτι χρησιμοποιησες ειρωνια" καλο θα ηταν να το τσεκαρεις πρωτα πριν μου την πεσεις. Γιατι και του Ολυμπιακου "του φαινονται φτηνα" τα διαρκειας. Δεν ρωτησε κανεναν ομως.

Θα αποφευγαμε πολλα ετσι.

Αυτα.

Οι πηγες μου για τα διαρκειας ειναι απο τα επισημα sites των ομαδων και οχι απο forums/blogs/sites οπαδων.Η λιστα με τα διαρκειας της πρεμιερσιπ ειναι φετινη με την προκαθορισμενη αυξηση 10-15% που προβλεπει η Αγγλικη ομοσπονδια.Δεν θα κατσω να ξαναναλυσω τον λογο που παω γηπεδο ουτε θα σε προσηλυτισω να πιστεψεις αυτα που πιστευω εγω για το καραισκακη.Ειδικα μεσα απο ενα φορουμ.

Δεν τσακωνομαι ουτε προκαλω καβγαδες και σου ξαναλεω οτι απαντησα ειρωνικα γιατι ετσι πιστευα οτι με αντιμετωπισες.Προφανως και ειμαι λιγο καιρο στο φορουμ αλλα πιστεψε με εχω διαβασει και αλλα ποστ σου,απο αυτα η απαντηση σε εμενα μου φανηκε οτι ηθελες να ξεκινησεις κατι θερμοαιμο και να γινει θεμα.Αφου οχι καλως να πορευομαστε.

sadi
02-07-09, 20:27
Τελος η "συρραξη" και συνεχιζουμε.

redholder
02-07-09, 21:07
Ρε παιδιά ξέρετε αν μπορώ να πάρω το διαρκείας με πιστωτική eurobank-visa της γυναίκας μου αν έχω μαζί μου και την ταυτότητά της ? Δεν γουστάρω να βγάλω άλλη πιστωτική κάρτα

DaRkSaGa79
02-07-09, 21:11
Ρε παιδιά ξέρετε αν μπορώ να πάρω το διαρκείας με πιστωτική eurobank-visa της γυναίκας μου αν έχω μαζί μου και την ταυτότητά της ? Δεν γουστάρω να βγάλω άλλη πιστωτική κάρτα
Το ειχα δοκιμασει περυσι και μου ειπαν πως θα βγει,αλλα στο ονομα της γυναικας μου:s6vhaha:,Δεν ξερω βεβαια αν σε ενδιαφερουν και ατοκες δοσεις.Αν ναι μονο με citibank visa του Ολυμπιακου.

redholder
02-07-09, 21:23
Το ειχα δοκιμασει περυσι και μου ειπαν πως θα βγει,αλλα στο ονομα της γυναικας μου:s6vhaha:,Δεν ξερω βεβαια αν σε ενδιαφερουν και ατοκες δοσεις.Αν ναι μονο με citibank visa του Ολυμπιακου.

Δηλαδή μετην κάρτα της γυναίκας μου πως θα πληρώσω? Οχι με δόσεις ?

DaRkSaGa79
02-07-09, 21:26
Δηλαδή μετην κάρτα της γυναίκας μου πως θα πληρώσω? Οχι με δόσεις ?
ΑΠΑΞ.Χαρακιρι:s6vhaha:...δυστηχως

differance
02-07-09, 23:29
Mόνο μην κάνετε καμιά μαλακία και δώσετε αριθμό πιστωτικής κάρτας μέσω internet.

sk12072
03-07-09, 06:04
μπορει να γινει και τηλεφωνικα.

steliosb
03-07-09, 08:36
Mόνο μην κάνετε καμιά μαλακία και δώσετε αριθμό πιστωτικής κάρτας μέσω internet.

Αν μιλάμε για το site του Ολυμπιακού μην το κάνετε ποτέ.
Για άλλες δουλειές και σε site που εμπιστεύεστε δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

redholder
03-07-09, 11:20
Και αν υποθέταμε πως υπάρχει κάποια citibank-visa αλλά όχι του ολυμπιακού ούτε τότε έχει δόσεις?

sk12072
03-07-09, 11:35
νομιζω πως μονο τπου ολυμπιακου εχει δοσεις.

SOLID
04-07-09, 03:26
Moνο του Ολυμπιακου εχει δοσεις ρωτησα σημερα.

SOLID
04-07-09, 16:05
Eνδιαφερον αρθρο...

Λιγότερα από 1000 διαρκείας η Μίλαν!

Ενός κακού μύρια έπονται... Η πώληση του Κακά στη Ρεάλ Μαδρίτης όχι μόνο αποδυνάμωσε αγωνιστικά τη Μίλαν, όχι μόνο προκάλεσε πλήγμα στο γόητρο των "ροσονέρι" που εμφανίστηκαν ως μικρότερο μέγεθος σε σύγκριση με τους "μερένγκες", αλλά δημιουργεί και ζημιά στα ταμεία του συλλόγου.

Μπορεί κάτι τέτοιο να φαντάζει εξωπραγματικό σε πρώτη ανάγνωση, με δεδομένο πως οι Μιλανέζοι κέρδισαν 67.000.000 ευρώ από την παραχώρηση του Βραζιλιάνου σούπερ σταρ, όμως έχει την εξήγησή του, που δεν είναι άλλη αλλη από την... καθίζηση που έχει παρατηρηθεί όσον αφορά στα εισιτήρια διαρκείας.

Η διοίκηση δεν πρόκειται να δώσει στη δημοσιότητα στοιχεία μέχρι τις 8 Ιουλίου, καταληκτική ημερομηνία για να ανανεώνουν την ετήσια συνδρομή τους οι παλιοί κάτοχοι, όμως ένα δημοσίευμα της "Corriere della Sera" έρχεται για να παρουσιάσει απογοητευτική την κατάσταση.

Σύμφωνα με τη συγκεκριμένη πηγή, λιγότεροι από 1000 (!) είναι οι τιφόζι της Μίλαν που έχουν ανανεώσει μέχρι στιγμής το διαρκείας τους, νούμερο που προκαλεί ακόμα μεγαλύτερη εντύπωση αν αναλογιστεί κανείς πως στο στρατόπεδο της Ίντερ, έχουν δει περίπου 24.000 ανθρώπους να "ανανεώνουν" ενόψει της νέας αγωνιστικής περιόδου, ενώ την ίδια εποχή πέρυσι είχαν πάρει διαρκείας 12.000 φίλοι των "ροσονέρι".

Πλέον, απομένει να δούμε τι κινήσεις έχουν αποφασίσει να κάνουν οι Μπερλουσκόνι-Γκαλιάνι για να "γλυκάνουν" τους... μουδιασμένους οπαδούς, με τον Λουίς Φαμπιάνο της Σεβίλλης και τον Κλας Γιαν Χούντελααρ της Ρεάλ Μαδρίτης να αποτελούν αυτή τη στιγμή τα πρώτα ονόματα στη μεταγραφική λίστα για την ενίσχυση της επιθετικής γραμμής.

nbqgr
04-07-09, 17:16

Δηλαδή οι crackers κλέφτες θα γίνουν ppnxoxoppnxoxoppnxoxo

mpak
04-07-09, 20:35
Barcelona - CAT1 = 395 Euro
Olympiacos FC = 380 Euro

Τώρα το είδα αυτό και δεν μπορώ να μην το σχολιάσω.

Το σχόλιο μου λοιπόν.... ppnxoxoppnxoxoppnxoxoppnxoxoppnxoxoppnxoxoppnxoxop pnxoxo

sk12072
05-07-09, 12:47
μονο 1.000 η μιλαν?>

Kaine
18-07-09, 01:02
Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ενόψει του φιλικού αγώνα που θα διεξαχθεί στο γήπεδο Καραϊσκάκη την Τετάρτη 22.07.2009 και ώρα 21:45, μεταξύ των ομάδων OLYMPIACOS - GRONINGEN, ενημερώνει τους φίλους της ομάδας τα εξής: Εισιτήρια του αγώνα θα διατίθενται στα επανδρωμένα εκδοτήρια του γηπέδου Καραϊσκάκη, τις παρακάτω ημέρες και ώρες: Δευτέρα 20/07: Ώρες διάθεσης 10:00 - 18:00. Τρίτη 21/07: Ώρες διάθεσης 10:00 - 18:00. Τετάρτη 22/07: Από τις 10:00 έως την έναρξη του αγώνα.
Τέλος, υπενθυμίζεται ότι τα εισιτήρια είναι ονομαστικά, και κάθε φίλαθλος μπορεί να προμηθευτεί έως δύο (2) εισιτήρια με την επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας.
Τιμές εισιτηρίων: 10 €, 15 €, 20 €, 50 € (VIP).

redholder
19-07-09, 21:31
Nα υποθέσω οτι τα διαρκείας δεν ισχύουν ακόμα ε ?

Red Sting
19-07-09, 21:35
αν έχεις διαρκείας φίλε μπαίνεις κανονικότατα στη θύρα σου.....τζάμπα τα έδωσες τα λεφτά???? :cool:

sk12072
20-07-09, 06:49
ισχυουν τα διαρκειας για ολα τα παιχνιδια εντος εδρας.επισημα ή φιλικα.

Galletti97
26-07-09, 19:12
παιδιά όταν βγουν οι ανακοινώσεις για τα εισητηρια με τη Σλοβαν ας ποσταρει καποιος που γνωριζει.

ffyiannis
26-07-09, 19:24
παιδιά όταν βγουν οι ανακοινώσεις για τα εισητηρια με τη Σλοβαν ας ποσταρει καποιος που γνωριζει.
τσου.δεν λεμε τιποτα.θα το κρατησουμε μυστικοppnxoxoppnxoxo

Galletti97
26-07-09, 19:25
τσου.δεν λεμε τιποτα.θα το κρατησουμε μυστικοppnxoxoppnxoxo
sc_laughc:sc_laughc:sc_laughc:sc_laughc:sc_laughc:

ffyiannis
26-07-09, 19:29
θα βγει ουτως η αλλως και σχετικη ανακοινωση απο την παε.οποτε θα ενημερωθεις :)

MAGILOS7
30-07-09, 23:45
Ρε παιδεια ποτε θα βγαλουν την ανακοινοση για τα εισητηρια με τιν μπρατισλαβα????
:mad::mad:

sot7
31-07-09, 16:41
βγηκε φιλε μου...

sot7
31-07-09, 16:42
Τα εισιτήρια με Σλόβαν

Βγήκαν προς πώληση τα εισιτήρια για τον επαναληπτικό αγώνα με την Σλόβαν Μπρατισλάβας όπως ανακοίνωσε η ΠΑΕ. Η ανακοίνωση αναφέρει:

"Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ενόψει του Επαναληπτικού Προκριματικού Αγώνα για το UCL, που θα διεξαχθεί στο γήπεδο "Γεώργιος Καραϊσκάκης" την 05.08.2009, μεταξύ των ομάδων OLYMPIACOS - SLOVAN BRATISLAVA, ενημερώνει τους φίλους της ομάδος για τα εξής:

Εισιτήρια του αγώνα θα διατεθούν από τα εκδοτήρια του γηπέδου "ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ", από την Δευτέρα 03.08.2009 και ώρα 10:00.

Απαραίτητη προϋπόθεση για την αγορά εισιτηρίου η επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας.

Κάθε φίλαθλος μπορεί να προμηθευτεί έως δύο (2) εισιτήρια.

Επίσης εισιτήρια θα διατεθούν μέσω CITIBANK την Δευτέρα 03/08 και την Τρίτη 04/08 στο τηλ. 801 500 7777 - τηλεφωνική αγορά έως δύο (2) εισιτηρίων για κάθε κάτοχο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ CITIBANK VISA.

Η παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί από το εκδοτήριο που βρίσκεται έξω από την θύρα 5 του γηπέδου "ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ", με την επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας, την Τετάρτη 05/08 από τις 10:00 έως την έναρξη του αγώνα.

Σε περίπτωση που κάποιος φίλαθλος θέλει να παραλάβει εισιτήρια άλλου φιλάθλου που έχει κάνει αγορά μέσω ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Citibank VISA, θα πρέπει οπωσδήποτε να προσκομίσει το αντίγραφο Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας του φιλάθλου του οποίου το εισιτήριο επιθυμεί να παραλάβει.

Τιμές εισιτηρίων: 15 €, 20 €, 25 €, 30 €, 40 €"

by sadi

MAGILOS7
31-07-09, 23:02
Παιδεια επειδη εγω δεν ειμαι πλεον μελος(για τον λογο οτι παω φανταρος 17/8) μπορω να παω να παρω εισητηριο....?

sot7
31-07-09, 23:04
νομιζω ναι...δεν σε ρωτανε αν εισαι μελος η οχι οταν πας για το εισητηριο...

sk12072
01-08-09, 20:09
μπορεις να παρεις.

alefantas
02-08-09, 19:10
απο το ιντερνετ???θα βγουν?

red_herring
10-08-09, 16:17
Αδέρφια γνωρίζει κανείς οτιδήποτε για τη διάθεση των εισιτηρίων της ερχόμενης σεζόν της super league μέσω internet? Θα γίνει κάτι ανάλογο με πέρυσι?Αν ναι πότε περίπου?

alefantas
10-08-09, 19:07
οταν εχει παιχνιδια καποιες μερες πριν ανακοινωνουν ωρα και μερα διαθεσης μεσω ιντερνετ.ετσι γινοταν περσι.φετος στο πρωτο επισημο με σλοβαν στην ανακοινωση δεν εγραφε τιποτα για ιντερνετ αλλα την μερα που αρχισε η διαθεση απο τα εκδοτηρια βγαλανε και καποια στο ιντερνετ.
ελπιζω απο την επομενη φορα να ειναι πιο σαφεις στην ανακοινωση και να μην ξανακανουν αυτο που εκαναν με την σλοβαν

red_herring
10-08-09, 19:40
Ναι πέρυσι όντως έτσι γινόταν, το ξέρω γιατί πήρα για πολλά παιχνίδια έτσι εισιτήρια. Εγώ μιλάω όμως για την αρχή της σεζόν που είχαν κυκλοφορήσει μέσω νετ εισιτήρια για όλα τα παιχνίδια στο Καραΐσκάκη. Θέλω να κλείσω για το ματς με το λαγό γιατί αλλιώς...

alefantas
24-08-09, 16:59
kanena νεο για τα τικετα με σεριφ?

alefantas
24-08-09, 16:59
kanena νεο για τα τικετα με σεριφ?

Galletti97
24-08-09, 17:11
Ελπίζω να ξέρεις ότι κυκλοφόρησαν από την Παρασκευή.Από ότι μας είπε η antonia7thrylos
που πήρε τηλέφωνο στην ΠΑΕ είχαν μείνει λίγα εισητήρια στην θύρα 22 σειρά 4 με 15€ στις 13:00.Τώρα δεν ξέρω αν υπάρχουν πια...χοχοχο.

Αν εννοείς από ίντερνετ δεν γνωρίζω.

Hulk
10-09-09, 01:51
Την Παρασκευή (11/9) αρχίζει η διάθεση των εισιτηρίων για την πρεμιέρα του Champions League κόντρα στην Αλκμάαρ. http://ads.24media.gr/banner?webspace=141&dfl=yes&js=no (http://ads.24media.gr/click?webspace=141&dfl=yes)

http://www.redplanet.gr/ast/cov/ko/kosmos_2008_11_18_16_45_32_b.jpg

Οι φίλαθλοι του Ολυμπιακού έχουν τη δυνατότητα από την Παρασκευή (11/9) να προμηθευτούν εισιτήρια για τον πρώτο αγώνα της πειραϊκής ομάδας στη φάση των ομίλων του Champions League κόντρα στην Αλκμάαρ (16/9, 21:45). Το "Γεώργιος Καραϊσκακης" θα είναι φυσικά κατάμεστο.

Η ανακοίνωση της ΠΑΕ Ολυμπιακός:

"Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ενόψει του αγώνα Champions League, που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 16.09.2009 και ώρα 21:45 μεταξύ των ομάδων OLYMPIACOS - AZ ALKMAAR, ενημερώνει τους φίλους της ομάδος για τα εξής:

Η διάθεση εισιτηρίων θα ξεκινήσει την Παρασκευή 11.09.2009 και ώρα 10:00, από το επίσημο site του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ, www.olympiacos.org (http://www.olympiacos.org/) . Κάθε φίλαθλος μπορεί να κάνει ΚΡΑΤΗΣΗ έως δύο εισιτηρίων.

Η πληρωμή και παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί από τα επανδρωμένα εκδοτήρια που βρίσκονται έξω από τη θύρα 17 του γηπέδου ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ την Δευτέρα 14/09 και την Τρίτη 15/09 και ώρες 10:00 - 18:00.

Απαραίτητη προϋπόθεση η επίδειξη δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας και του Voucher κράτησης.

Επίσης εισιτήρια θα διατεθούν μέσω CITIBANK την Παρασκευή 11/09 και ώρα 10:00 στο τηλ. 801 500 7777 - τηλεφωνική αγορά έως δύο (2) εισιτηρίων για κάθε κάτοχο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ CITIBANK VISA.

Η παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί από το εκδοτήριο που βρίσκεται έξω από την θύρα 5 του γηπέδου ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ, με την επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας, την Τρίτη 15/09 - ώρες 10:00 - 18:00 και την Τετάρτη 16/09 από τις 10:00 έως την έναρξη του αγώνα.

Σε περίπτωση που κάποιος φίλαθλος θέλει να παραλάβει εισιτήρια άλλου φιλάθλου που έχει κάνει αγορά μέσω ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Citibank VISA, θα πρέπει οπωσδήποτε να προσκομίσει το αντίγραφο Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας του φιλάθλου του οποίου το εισιτήριο επιθυμεί να παραλάβει.

Τιμές εισιτηρίων: 20 €, 40 €, 50 €, 80 €, 100 €".

Reload -7-
10-09-09, 16:38
Ρε παιδιά σε ότι έχει να κάνει με τα εισιτήρια θα ήθελα να ρωτήσω,γίνεται να προμηθευτώ εισιτήριο για αγώνα cl αν δν είμαι μέλος και δεν έχω διαρκείας??
Υπάρχει κάποιος τρόπος?

Faithful
10-09-09, 16:40
δε χρειαζεται να εισαι μελος της ομαδας για να παρεις εισιτηρια!
μπαινεις στο site και κλεινεις!

Reload -7-
10-09-09, 16:45
Ναι άλλο λέω.Για να τα κλείσω δεν πρέπει να βάλω κάποιο κωδικό κάτι ή να έχω πιστωτική?

Faithful
10-09-09, 16:48
α
ναι πρεπει να γραφτεις στην ιστοδελιδα..αλλα δεν ειναι κατι δυσκολο:)

Reload -7-
10-09-09, 17:01
A!Eυχαριστώ...Επίσης ήθελα να ρωτήσω αν είμαι στα εκδοτήρια αύριο απο τις 10 που ανοίγουν με αστυνομική ταυτότητα μπορώ πάλι να πάρω 2 εισιτήρια ή παίζουν τα διαρκείας και τα μέλη?

gas7pats
10-09-09, 19:00
A!Eυχαριστώ...Επίσης ήθελα να ρωτήσω αν είμαι στα εκδοτήρια αύριο απο τις 10 που ανοίγουν με αστυνομική ταυτότητα μπορώ πάλι να πάρω 2 εισιτήρια ή παίζουν τα διαρκείας και τα μέλη?

Καλησπερα φιλε,αυριο τα μονα εισητηρια που θα κυκλοφορησουν θα ειναι μεσω της επισημης σελιδας του ολυμπιακου στο ιντερνετ,δεν θα ανοιξουν εκδοτηρια αυριο πρωι.και αν μεινουν καποια εισητηρια τοτε θα κυκλοφορησουν απο δευτερα-τριτη στα εκδοτηρια του ναου,σιγουρα θα βγει και ανακοινωση ποσα εμειναν και ποτε ακριβως θα ειναι στα εκδοτηρια.οποτε δεν εχει νοημα να κατεβεις αυριο...απλα γραψου σημερα στο site εκει που λεει αγορα εισητηριων ποδοσφαιρου και αυριο απο τις 10 παρα να εισαι σε ετοιμοτητα!!!γτ παντα γινεται ενας χαμος και συνηθως κολλαει το συστημα και θελει και τυχη για να παρεις!μακαρι να βρεις.

Reload -7-
10-09-09, 21:52
Μάλιστα κατάλαβα θα πρέπει να κοιμηθώ νωρίς δηλαδή αλλιώς δε θα ξυπνήσω...

captain-cook
11-09-09, 09:00
Κυκλοφόρησαν απ' ότι είδα. Έχουν φύγει ήδη αρκετά οπότε όποιος ενδιαφέρετε ας βιαστεί.

Reload -7-
11-09-09, 09:04
Λέει συνέχεια μέγιστο όριο ταυτόχρονα συνδεδεμένων χρηστών από τις 9 και μισι που μπήκα...Εσείς που έχετε ξαναπροσπαθήσει μέσω ιστοσελίδας έχετε να μου δώσετε κάνα tip η μάλλον δεν έχω ελπίδες να βρω εισιτήριο?:conf:

red_herring
11-09-09, 09:05
Η υπηρεσία βρίσκεται στο μέγιστο όριο ταυτόχρονα συνδεδεμένων χρηστών. Παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα...Άρχισαν πάλι οι γνωστές μ..κίες

captain-cook
11-09-09, 09:05
Λέει συνέχεια μέγιστο όριο ταυτόχρονα συνδεδεμένων χρηστών από τις 9 και μισι που μπήκα...Εσείς που έχετε ξαναπροσπαθήσει μέσω ιστοσελίδας έχετε να μου δώσετε κάνα tip η μάλλον δεν έχω ελπίδες να βρω εισιτήριο?:conf:

Πάτα Refresh συνέχεια μέχρι να μπεις.

Reload -7-
11-09-09, 09:07
Αυτό κάνω αλλά δεν!!!!

red_herring
11-09-09, 09:08
Έχει εισιτήρια μόνο για την Άλκμααρ ή και για το πρωτάθλημα?

captain-cook
11-09-09, 09:09
Αυτό κάνω αλλά δεν!!!!

Συνέχισε, κάποια στιγμή θα μπεις. Αρκεί να μην είναι αργά :/
Καλή τύχη!

Reload -7-
11-09-09, 09:11
Έχει εισιτήρια μόνο για την Άλκμααρ ή και για το πρωτάθλημα?
Σιγά μωρέ για το πρωτάθλημα πας στα εκδοτήρια αύριο και μεθαύριο νομίζω.Έτσι και αλλιώς με καβάλα παίζουμε θα βρεις άνετα πιστεύω αν θες...

red_herring
11-09-09, 09:13
Σιγά μωρέ για το πρωτάθλημα πας στα εκδοτήρια αύριο και μεθαύριο νομίζω.Έτσι και αλλιώς με καβάλα παίζουμε θα βρεις άνετα πιστεύω αν θες...

Δεν θέλω για την Καβάλα. Πέρυσι αν θυμάσαι είχαν κυκλοφορήσει για όλη τη σεζόν. Αν γίνει κάτι ανάλογο θέλω να κλείσω για άλλα ματς.

edit: Δεν έχει τελικά για όλη τη σεζόν. Για Άλκμααρ πάντως δεν τελείωσαν ακόμα ευτυχώς πρόλαβα.

ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ
18-09-09, 14:19
Ρε παιδιά, να κάνω 2 ερώτησεις και με συγχωρειτε αν ειμαι off topic. Θα θελα μια υπεύθυνη απάντηση, μόνο απο κάποιον που να ξέρει.
Καθε χρονο παιρνω συνδεσμιακό διαρκείας ειτε απο το Athens Club στο οποιο ημουνα γραμμένος, ειτε τα τελευταια 2 χρονια απο το Καραισκάκη, στο οποιο πλεον πουλιούνται τα συνδεσμιακα διαρκείας.

Αυτη τη σεζόν δεν καταφερα να πάρω διαρκείας, αλλά θελω να πηγαινω στο γηπεδο. Σκεφτομαι να ξαναγραφτω σε συνδεσμο, κατα προτιμηση ξανα στο Athens Club που ειναι κοντα στο σπίτι μου.

ΕΡΩΤΗΣΗ 1 : Eχω ακούσει ότι η ετησια συνδρομη στο συνδεσμο ειναι 60Ε σύν τα 60 για ανανεωση στον ερασιτεχνη, (σύν 380 το διαρκείας αν επαιρνα).. Τα λέω καλά;;

ΕΡΩΤΗΣΗ 2 : Στους συνδεσμους της Θυρας 7, μπορώ να βρίσκω συνδεσμιακά εισιτηρια για τους αγωνες του Τσαμπιονς Λιγκ ή πλεον δίνονται στους συνδεσμους μονο εισιτηρια για το Πρωταθλημα;;;;

gas7pats
18-09-09, 14:46
Ρε παιδιά, να κάνω 2 ερώτησεις και με συγχωρειτε αν ειμαι off topic. Θα θελα μια υπεύθυνη απάντηση, μόνο απο κάποιον που να ξέρει.
Καθε χρονο παιρνω συνδεσμιακό διαρκείας ειτε απο το Athens Club στο οποιο ημουνα γραμμένος, ειτε τα τελευταια 2 χρονια απο το Καραισκάκη, στο οποιο πλεον πουλιούνται τα συνδεσμιακα διαρκείας.

Αυτη τη σεζόν δεν καταφερα να πάρω διαρκείας, αλλά θελω να πηγαινω στο γηπεδο. Σκεφτομαι να ξαναγραφτω σε συνδεσμο, κατα προτιμηση ξανα στο Athens Club που ειναι κοντα στο σπίτι μου.

ΕΡΩΤΗΣΗ 1 : Eχω ακούσει ότι η ετησια συνδρομη στο συνδεσμο ειναι 60Ε σύν τα 60 για ανανεωση στον ερασιτεχνη, (σύν 380 το διαρκείας αν επαιρνα).. Τα λέω καλά;;

ΕΡΩΤΗΣΗ 2 : Στους συνδεσμους της Θυρας 7, μπορώ να βρίσκω συνδεσμιακά εισιτηρια για τους αγωνες του Τσαμπιονς Λιγκ ή πλεον δίνονται στους συνδεσμους μονο εισιτηρια για το Πρωταθλημα;;;;

Καλησπερα φιλε, η συνδρομη των συνδεσμων ειναι 60 ευρω για τα λειτουργικα εξοδα του συνδεσμου και δεν εχει καμια σχεση με το διαρκειας καθως πλεον τα διαθετει η παε μονο.Αρα αν ηθελες διαρκειας μπορουσες να το παρεις και χωρις να εισαι γραμμενος σε συνδεσμο αρα ισχυει αυτο που λες (60+60+380).
Και δευτερον οι συνδεσμοι εχουν εισητηρια για ολες τις διοργανωσεις απλα δεν ξερω αν γινονται ακομα εγγραφες γιατι εχω ακουσει πως πλεον ο καθε συνδεσμος μπορει να εχει ενα συγκεκριμενο αριθμο μελων και οταν τον συμπληρωσει δεν μπορουν να γραφτουν αλλα μελη.
Ελπιζω να βοηθησα αλλα το πιο καλο που μπορεις να κανεις ειναι να πας μια βολτα απο το club της αθηνας για να σου πουν και τα παιδια τι ακριβως μπορεις να κανεις....
Καλο απογευμα .

ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ
18-09-09, 14:59
Καλησπερα φιλε, η συνδρομη των συνδεσμων ειναι 60 ευρω για τα λειτουργικα εξοδα του συνδεσμου και δεν εχει καμια σχεση με το διαρκειας καθως πλεον τα διαθετει η παε μονο.Αρα αν ηθελες διαρκειας μπορουσες να το παρεις και χωρις να εισαι γραμμενος σε συνδεσμο αρα ισχυει αυτο που λες (60+60+380).
Και δευτερον οι συνδεσμοι εχουν εισητηρια για ολες τις διοργανωσεις απλα δεν ξερω αν γινονται ακομα εγγραφες γιατι εχω ακουσει πως πλεον ο καθε συνδεσμος μπορει να εχει ενα συγκεκριμενο αριθμο μελων και οταν τον συμπληρωσει δεν μπορουν να γραφτουν αλλα μελη.
Ελπιζω να βοηθησα αλλα το πιο καλο που μπορεις να κανεις ειναι να πας μια βολτα απο το club της αθηνας για να σου πουν και τα παιδια τι ακριβως μπορεις να κανεις....
Καλο απογευμα .

Σε ευχαριστώ πολύ.

differance
21-09-09, 22:37
Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ενόψει του αγώνα, της 5ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της SUPER LEAGUE, που θα διεξαχθεί στο στάδιο «Γ. Καραϊσκάκης» το Σάββατο 26.09.2009 και ώρα 16:45, μεταξύ των ομάδων ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ενημερώνει τους φίλους της ομάδος για τα εξής:

Εισιτήρια του αγώνα θα διατεθούν από τα εκδοτήρια του σταδίου Καραϊσκάκη, που βρίσκονται έξω από τη θύρα 17, από την Τρίτη 22.09.2009 και ώρα 10:00

Τα εισιτήρια είναι ονομαστικά. Κάθε φίλαθλος μπορεί να προμηθευτεί έως δύο (2) εισιτήρια με την επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας.

Επίσης εισιτήρια θα διατεθούν μέσω CITIBANK από την Τρίτη 22/09 έως την Πέμπτη 24/09 στο τηλ. 801 500 7777 - τηλεφωνική αγορά έως δύο (2) εισιτηρίων για κάθε κάτοχο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ CITIBANK VISA.

Η παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί από το εκδοτήριο που βρίσκεται έξω από την θύρα 5 του σταδίου Καραϊσκάκη, με την επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας, την Παρασκευή 25/09 και ώρες 10:00 - 18:00 και το Σάββατο 26/09 από τις 10:00 έως την έναρξη του αγώνα.

Τιμές εισιτηρίων: 15 €, 20 €, 25 €, 30 €, 40 €

vava
24-09-09, 10:28
Παιδιά επειδή θα έρθω από επαρχία το Σάββατο στα εκδοτήρια θα υπάρχουν εισητήρια ή θα φάμε κανένα άκυρο?

kpv7
26-09-09, 09:14
Θα κανονίσουμε τίποτα για τα εντός έδρας παιχνίδια του champions league να παμε όλοι μαζι ? και καμία ληβαδιά ??
Ακούς πρόεδρε η εχεις σκάσει απο το φρουτάκι σου στα γαυράκια???ppnxoxo

Reload -7-
30-09-09, 22:44
Ξέρει κανείς πότε και τι ώρα θα διατεθούν τα εισιτήρια στο ίντερνετ για το ματς με την Στανταρ Λιέγης?

MAGILOS7
29-10-09, 17:01
ΠΑΙΔΕΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ????ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΜΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΟΡΓΑΝΟΜΕΝΑ Η ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΑ??????

Cobain_7
29-10-09, 17:05
ΠΑΙΔΕΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ????ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΜΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΟΡΓΑΝΟΜΕΝΑ Η ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΑ??????

http://www.red-dna.com/forum/showpost.php?p=514595&postcount=30

MAGILOS7
29-10-09, 19:02
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....!

alefantas
24-11-09, 09:58
ΡΕ παιδια τα εχω παρει αγριως
μπηκα σημερα στο νετ να αγορασω εισιτηρια χωθηκα μεσα στο σαιτ με λιγο κοπο αλλα τεσσερα λεπτα πριν τις 10 κολλησε ο browser.
να τα βαλω με την γκαντεμια μου η με κανεναν αλλο???
ΟΠΟΙΟΣ ΠΟΥΛΑΕΙ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΑΓΟΡΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

sadi
10-06-10, 00:57
Ρε πως κι αργήσανε τόσο να βγαλουνε τα διαρκείας φέτος; Τους έφτυσε και το τυπογραφείο; Χοχοχο...

sk12072
10-06-10, 06:43
αληθεια τι γινεται με αυτο το θεμα;

differance
10-06-10, 08:10
Τους έκοψε την πίστωση ο τυπογράφος και περιμένουν να πουλήσουν τον Τοροσίδη για να τυπώσουν τα εισιτήρια.

sk12072
15-06-10, 13:01
με τα διαρκειας ρε παιδια τι γινεται;

sadi
15-06-10, 15:55
Τα ετοιμαζει να αντεξουνε το βαρος των αστερων που θα βλεπετε φετος. 28 του μηνα λεει θα τα βγαλει. Τρεχατε κοοοοοσμε!

Giwrgos7Alexpoli
15-06-10, 16:02
λεει φετος θα ειναι 20&#37; ποιο κατω οι τιμες στα διαρκειας...

sadi
15-06-10, 16:04
10&#37; θα ειναι. Μεγαλη η χαρη του θειου που μας κανει την τιμη να χαμηλωσει τα ακριβοτερα διαρκειας της Ευρώπης. Μονο που δε μας ειπε, οταν τα παρουμε ΤΙ ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ; Τα χάλια του;

Και μην πεταχτει κανεις και πει "εγω θα παρω, δε θα μου πεις εσυ τι να κανω". Δε λεω σε κανεναν, χεστηκα. Την παρτη μου κοιταω, κι εγώ διαρκειας παιρνω ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ. Οποτε φετος δεν εχει.

Giwrgos7Alexpoli
15-06-10, 16:32
Ετσι ειναι σακη αυτα...αν πρεπει να παρει καποιος διαρκειας να παρει για τον ερασιτεχνη που μας εχει αναγκη και μας κανει καθε χρονο υπερηφανους!!!

Red Sting
15-06-10, 16:39
10% θα ειναι. Μεγαλη η χαρη του θειου που μας κανει την τιμη να χαμηλωσει τα ακριβοτερα διαρκειας της Ευρώπης. Μονο που δε μας ειπε, οταν τα παρουμε ΤΙ ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ; Τα χάλια του;

Και μην πεταχτει κανεις και πει "εγω θα παρω, δε θα μου πεις εσυ τι να κανω". Δε λεω σε κανεναν, χεστηκα. Την παρτη μου κοιταω, κι εγώ διαρκειας παιρνω ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ. Οποτε φετος δεν εχει.

περιμένει την κλήρωση του τσου λου :s6vhaha:

εγώ πάντως λέω φέτος να δώσω τα φράγκα μου για την λουζεροομάδα των άσχετων Αγελόπουλων που δεν κάνουν τίποτα για την ομάδα και δεν φέρνουν παίκτες....

επίσης ελπίζω να οργανώσω το πρόγραμμά μου ώστε να έρχομαι σε κανέναν αγώνα στο πόλο και το βόλεϊ.

sadi
15-06-10, 16:50
Ετσι ειναι σακη αυτα...αν πρεπει να παρει καποιος διαρκειας να παρει για τον ερασιτεχνη που μας εχει αναγκη και μας κανει καθε χρονο υπερηφανους!!!

Μπορεί οικονομικά να είμαι σκατά όπως πολλοί όμως τα λεφτά για την κάρτα μέλους και το διαρκείας του ερασιτέχνη θα τα βρώ. Για τον Σωκκαλη με την καμία.

d.n.a.
16-06-10, 12:42
Δεν ξερω τι λετε αλλα η Μπενφίκα πχ εχει μέσο όρο τιμής διαρκείας 250 ευρώ.

Και παίχτες όπως : Javi Garcia, Σαβιόλα, Όσκαρ Καρντόσο, Αϊμαρ,Ντι Μαρία...

Τι άλλο να πεις δηλαδη??

sadi
16-06-10, 15:35
Δεν ξερω τι λετε αλλα η Μπενφίκα πχ εχει μέσο όρο τιμής διαρκείας 250 ευρώ.

Και παίχτες όπως : Javi Garcia, Σαβιόλα, Όσκαρ Καρντόσο, Αϊμαρ,Ντι Μαρία...

Τι άλλο να πεις δηλαδη??

Αυτηνης η ομαδα δεν αξιζει περισσοτερο απο το ταπεινο γηπεδάκι τους ppnxoxoppnxoxo

d.n.a.
17-06-10, 09:23
Αυτηνης η ομαδα δεν αξιζει περισσοτερο απο το ταπεινο γηπεδάκι τους ppnxoxoppnxoxo

Α μιας και το ανέφερες. 65 χιλιάδων θέσεων και εχει 28.000 διαρκείας, τα υπόλοιπα απλά εισιτήρια

masinGun
17-06-10, 09:26
Α μιας και το ανέφερες. 65 χιλιάδων θέσεων και εχει 28.000 διαρκείας, τα υπόλοιπα απλά εισιτήρια

μόνο 28 οι τσίπιδες ;;;

πάρτε ρε κανένα διαρκείας να βοηθήσετε την ομάδα σας ρεεε !!! πάρτε ρε για να κάνετε μεταγραφεεεες ρεεεεεεεε !!!

τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι;;;; και χωρίς διαρκείας πάλι κάνουν μεταγραφές;;;;;;;;:rollingeyes::rollingeyes::rolli ngeyes::conf::conf::conf::conf: μα πως ;;;; δεν είναι δυνατόν !!!!

kritikia
17-06-10, 09:33
μόνο 28 οι τσίπιδες ;;;

πάρτε ρε κανένα διαρκείας να βοηθήσετε την ομάδα σας ρεεε !!! πάρτε ρε για να κάνετε μεταγραφεεεες ρεεεεεεεε !!!

τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι;;;; και χωρίς διαρκείας πάλι κάνουν μεταγραφές;;;;;;;;:rollingeyes::rollingeyes::rolli ngeyes::conf::conf::conf::conf: μα πως ;;;; δεν είναι δυνατόν !!!!

Ειδες κατι μαλακες που υπαρχουν και χαλανε την πιατσα? :s6vhaha::s6vhaha:ppnxoxo

nbqgr
17-06-10, 09:36
μόνο 28 οι τσίπιδες ;;;

Ότι να 'ναι

d.n.a.
17-06-10, 09:36
Ρε τι είστε εσεις μωρε?! Ο Πρόεδρος (μεγα ευεργέτης) είχε πει ότι θα ακολουθήσουμε το πρότυπο της Πόρτο και όχι της Μπενφίκα. Μην είστε πλεονέκτες

kritikia
17-06-10, 09:38
Ρε τι είστε εσεις μωρε?! Ο Πρόεδρος (μεγα ευεργέτης) είχε πει ότι θα ακολουθήσουμε το πρότυπο της Πόρτο και όχι της Μπενφίκα. Μην είστε πλεονέκτες

Μας μπερδεψε η Πορτογαλια..συγγνωμη προεδρε, παω να ξεκινησω νηστεια και να εξομολογηθω..λαθος μοντελο σου χρεωσα :s6vhaha::s6vhaha:

masinGun
17-06-10, 09:46

σωστός ο Γιάννης

ζητώ ταπεινά συγνώμη Πρόεδρε για το λάθος μου . σου χρέωσα εσφαλμένα το λάθος μοντέλο .
σε αντίθεση με την Χρύσα για να ζητήσω συγχώρεση εγώ μετά από την 40ήμερη νηστεία
θα πάω γονατιστός όλη την διαδρομή από το λιμάνι ως την Μεγαλόχαρη στην Τήνο , θα καταδυθώ στην Παναγία των Θαλασσών στην Καραϊβική και θα κάνω και 71 μετάνοιες (όσες τα χρόνια σου)

συγνώμη Πρόεδρε

kouzoulo
17-06-10, 15:57
Σε πόσα τόπικς θα το πετάξεις βρε φίλε και πόσες φορές μέχρι να βρείς στόχο;:conf:

differance
17-06-10, 15:58
ppnxoxo
Aς το Ελευθερία, το μετέφερα στο σωστό

kouzoulo
17-06-10, 15:59
Κακώς :-P

sk12072
27-06-10, 07:59
http://www.redplanet.gr/html/ent/839/ent.270839.asp

differance
27-06-10, 09:35
Δύσκολοι καιροί και πράσινα άλογα. Πότε ενδιαφέρθηκε η ΠΑΕ για τη δύσκολη οικονομική κατάσταση του κόσμου για να το κάνει και τώρα? Απλά αντιλαμβάνονται(?) κάποιοι ότι το προϊόν που πουλάνε δεν είναι πλέον ανταγωνιστικό και σκέφτονται να το βγάλουν στις εκπτώσεις.

Red Sting
27-06-10, 10:30
το 25&#37; είναι μια πολύ καλή προσφορά, αλλά θα το κάνουν??? ή το πάνε για μείωση 15%??

d.n.a.
13-07-10, 09:03
το 25% είναι μια πολύ καλή προσφορά, αλλά θα το κάνουν??? ή το πάνε για μείωση 15%??

Η μείωση ειναι της τάξης του 10% τελικά

VIP : 3.500 €
33 : 2.000 €
14, 15 : 1.000 €
11, 12, 16, 17 : 700 €
1, 2, 8, 9, 20 : 400 €

Red Sting
14-07-10, 01:00
Η μείωση ειναι της τάξης του 10% τελικά

VIP : 3.500 €
33 : 2.000 €
14, 15 : 1.000 €
11, 12, 16, 17 : 700 €
1, 2, 8, 9, 20 : 400 €

10% και δεν καταλαβαίνω πού είδε το ρεδ πλάνετ την μείωση στο 25%.....άλλα μαθηματικά έμαθα εγώ.......:doh:

sk12072
06-08-10, 07:30
μετα απο 10+ χρονια με διαρκειας αποφασισα να απεχω για φετος.
οι λογοι ειναι φυσικα οικονομικοι αλλα και ψυχολογικοι.δεν ειναι δυνατον να διαθεσω 400 ευρω(που ειναι το φθηνοτερο) για να δω 14(!!!!!!!) μονο αγωνες και αυτους της κοπρολιγκας.μιλαμε για περιπου 30 ευρω τον αγωνα!!!!!!!!30 ευρω να δωσω για να βλεπω τον ολυμπαικο βολου και την καβαλα...οοχι κυριε μαρινακη..
πουληστε τα σε αλλους αυτα.

ασε που αμα παρω θα τους βριζω ολους οποτε καλυτερα να μεινω απ’εξω...

differance
06-08-10, 09:48
Tα playoff ξέχασες Στάθη ppnxoxo
Α, και κάνα 2 ματς κυπέλλου :s6vhaha:

steliosb
06-08-10, 10:00
Όλα τα περίμενα να τα δω, αλλά και διαφήμιση για τα διαρκείας του Ολυμπιακού δεν το περίμενα με τίποτα.

sk12072
06-08-10, 10:36
κανανε διαφημιση για πρωτησ φορα στελιο;απιστευτο...
φαντασου που κινουνται οι πωλησεις....

differance
06-08-10, 11:02
Φάγαμε την πούτσα και στο καπάκι βγάλανε διαφήμιση για τα διαρκείας :s6vhaha:
Μιλάμε για πολύ γέλιο ppnxoxo

KOUTOXORTO13
08-08-10, 15:38
Εγω περιμένω με ανυπομονησία την ανακοινωση του σχεδίου "ομαδας λαικής βασης" που υποσχεθηκε ο χοντρός στην πρεμιέρα του.

Κατα τα αλλα τα εχουμε πει: Το νεο Καραισκάκη είναι μικρό για τον λαό μας.

Σε 44 χρόνια θα ψάχνουμε για εδρα παλι..

Haris1984
08-08-10, 15:43
Κακο ειναι που εγινε διαφημιση για τα διαρκειας?Ελα Χριστε και Παναγια...

KOUTOXORTO13
08-08-10, 15:45
Ρε συ Χαρη οπως και να εχει τους εκατσε στραβη εκεινη την ημερα.

Το διαρκειας το περνεις και για Ευρωπη όσο να'ναι..

Haris1984
08-08-10, 15:48
οπως και να το κανουμε,η Ευρωπη μας τελειωσε.δεν εχει νοημα να θρηνολογουμε γυρω απο τον πεθαμενο τωρα.Οποιος αντεχει οικονομικα και μπορει,ας αγορασει.Σωστο βεβαια θα ηταν να γινει μια α μειωση πλεον,αλλα δεν το αποκλειω κιολας να συμβει.

BrazHlias
08-08-10, 18:59
Εγω περιμένω με ανυπομονησία την ανακοινωση του σχεδίου "ομαδας λαικής βασης" που υποσχεθηκε ο χοντρός στην πρεμιέρα του.

Κατα τα αλλα τα εχουμε πει: Το νεο Καραισκάκη είναι μικρό για τον λαό μας.

Σε 44 χρόνια θα ψάχνουμε για εδρα παλι..
αυτα δεν γινονται απο μερα σε μερα. εγω το βλεπω δυσκολο να γινει ακομα και σε 10 χρονια βεβαια, αλλα σιγουρα μετα απο 2 μηνες στην προεδρια αυτο δεν σε καιει οπως τα αγωνιστηκα θεματα.

Κακο ειναι που εγινε διαφημιση για τα διαρκειας?Ελα Χριστε και Παναγια...
και μενα με χαλασε χαρη.ξερει απο ποια αποψη? γιατι τοσα χρονια ποτε δεν γινοταν διαφημηση σε αντιθεση με τους βαζελους και τους αεκτζιδες που ειχαν μουρλαθει να διαφημιζουν, να χαριζουν απο εφημεριδες κλπ κλπ.

γιατι γινοταν αυτο? γιατι δεν πουλαγαν.οταν ξεπουλαγαν τα δικα μας διαρκειας δεν χρειαζοταν καμια διαφημηση.για μενα η διαφημηση σημαινει οχι καλες πωλησεις, ειναι και δυσκολη η οικονομικη κατασταση αυτη την περιοδο, αλλα περισσοτερο πιστευω οτι ο κοσμος δεν εχει την καψα που ειχε και πως ειναι ξενερωμενος με την ομαδα.

αυτο με χαλασε και εμενα.

πριν καν να διαβασω αποψεις επι του θεματος στο φορουμ, με το που ειδα τη διαφημηση σκεφτηκα: "κοιτα που καταντησαμε σαν τα αεκακια και τα βαζελια, να κανουμε διαφημησεις για να πουλησουμε τα διαρκειας, εκει που ολοι περιμεναν σε σειρα προτεραιοτητας ποιος θα παρει"

smageo
09-08-10, 08:35
Καλα ειπα να μην γκρινιαξω καλοκαιριατικα αλλο, αλλα δεν με αφηνουν!

Ρε προεδρε καλοκαιρινο φιλικο, μετα τη σφαλιαρα της Μακαμπι με οικονομικη κριση και βαζεις 15€, 25€, 35€ και 45€ ειστηρια με τη Ρομα??
Ελεος σε φιλικο καλοκαιριατικα?
Μονο στα δικα μου τα ματια (και την τσεπη) ειναι ακριβα??

Και ενα δευτερο προεδρε!
Κατεβασε τις τιμες των διαρκειας!
Δε λεει 700 ευρω προεδρε για 14 πρωταθληματος (αφου εχουμε και μια αγωνιστικη τιμωρια) και 3-4 του κυπελλου παιχνιδια τοσα λεφτα!
Ακομα και τα 400 ειναι πααααρα πολλα για την κοπρολιγκα!

karytheod
09-08-10, 12:28

Ρε προεδρε καλοκαιρινο φιλικο, μετα τη σφαλιαρα της Μακαμπι με οικονομικη κριση και βαζεις 15€, 25€, 35€ και 45€ ειστηρια με τη Ρομα??

Και ενα δευτερο προεδρε!
Δε λεει 700 ευρω προεδρε για 14 πρωταθληματος (αφου εχουμε και μια αγωνιστικη τιμωρια) και 3-4 του κυπελλου παιχνιδια τοσα λεφτα!

Συμφωνώ και επαυξάνω άλλο η στήριξη στην ομάδα και άλλο το πιάσιμο του κώλου!Πρώτο φιλικό στο Καραισκάκη αντί να μπούν τιμές από 10 έως 25 ευρώ σε όλες τις θύρες 35 και 45 ευρώ!!!!!!!!!!!!και μετά από ευρωπαικό αποκλεισμό.Δε ξέρω ποιός παίρνει τις αποφάσεις και ορίζει τις τιμές αλλά είναι 1000% λάθος!

redpole7
09-08-10, 13:01
Ναι αν το δεις έτσι είναι πολλά για τόσους αγώνες.Και είναι όντως δύσκολοι καιροί.
¨Ομως

Ας το δούμε και από την άλλη όψη.Δεν παίρνουμε διαρκείας για το αντάλαγμα και μόνο.Η Ομάδα δεν είναι μπίζνα, και δεν θέλουμε κανέναν από τους δοιικούντες να το βλέπει έτσι, οπότε ούτε και εμείς.Αφού είναι ακριβά για την Ελλάδα μόνο, τότε για την Ελλάδα δεν θέλουμε προφανώς και παίκτες.Αφού εμείς μετράμε την σχέση-απόδοση στο τιμή-αγώνες, τότε μπορεί και η δοιήκηση να κάνει το ίδιο.
Από την άλλη μην ξεχνάμε και τον ερασιτέχνη.
Και τέλος σε αυτούς που θα πάρουνε με τιμή μεσαία, η πιθανή μείωση μπορεί να είναι 20%, κάτι που μεταφράζεται σε 150€ περίπου.Δεν νομίζω πως αυτό το ποσό αξίζει τόσο για έναν, αλλά επί κάποιες χιλιάδες στο σύνολο κοστίζει πολύ στην ομάδα.

ΥΓ
Την διαφορά θα την πληρώσουν τα ταχυφαγεία και οι πιτσαρίες στο κάτω κάτω.

SOLID
09-08-10, 13:14
Εγω απο την αλλη ενω ελεγα οτι δεν θα παρω φετος σημερα κατεβηκα και πηρα.

Δεν ειναι μονο τα 14 ματς που ειναι το θεμα αλλα η στηριξη στην καινουρια ομαδα και η αναγκη μου να πηγαινω γηπεδο.

Η ομαδα θα ενισχυθει περαιτερω και το ζητημα ειναι να δεσει.

Εγω μεσα θα μαι και θα την στηριξω,οπως και αλλοι 14.000 περιπου που πηρανε διαρκειας.

Μηπως ξερει κανεις αν θα ισχυσουν τα διαρκειας την Παρασκευη κοντρα στην Ρομα?

kritikia
09-08-10, 13:18

Στην επισημη ανακοινωση δεν αναφερουν κατι..

Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της Π.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ενημερώνει τους φιλάθλους της ομάδας για την διάθεση των εισιτηρίων του φιλικού αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΡΟΜΑ, ο οποίος θα διεξαχθεί την Παρασκευή 13 Αυγούστου και ώρα 21:45 στο στάδιο «Γεώργιος Καραϊσκάκης».

Η διάθεση των εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί, από τα εκδοτήρια του σταδίου «Γ. Καραϊσκάκης, ως εξής:
Τρίτη 10/8, από τις 10:00 έως τις 18:00.
Τετάρτη 11/8, από τις 10:00 έως τις 18:00.
Πέμπτη 12/8, από τις 10:00 έως τις 18:00.
Παρασκευή 13/8, από τις 10:00 έως την έναρξη του αγώνα.
Οι τιμές των εισιτηρίων είναι 15€, 25€, 35€ και 45€.

Υπενθυμίζεται ότι τα εισιτήρια είναι ονομαστικά. Κάθε φίλαθλος μπορεί να προμηθευτεί έως δύο (2) εισιτήρια με την επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας.

sk12072
09-08-10, 13:34
Logika isχυουν οπως καθε χρονο.

ANDREASPROEDROS
09-08-10, 13:39
Εγω απο την αλλη ενω ελεγα οτι δεν θα παρω φετος σημερα κατεβηκα και πηρα.

Δεν ειναι μονο τα 14 ματς που ειναι το θεμα αλλα η στηριξη στην καινουρια ομαδα και η αναγκη μου να πηγαινω γηπεδο.

Η ομαδα θα ενισχυθει περαιτερω και το ζητημα ειναι να δεσει.

Εγω μεσα θα μαι και θα την στηριξω,οπως και αλλοι 14.000 περιπου που πηρανε διαρκειας.

Φιλε SOLID ισχουν κανονικα τα διαρκειας.Πηρα τηλεφωνο στην ΠΑΕ και ρωτησα,γιατι την ιδια απορια ειχα και εγω.
Υ.Γ Σε ποια θυρα εχεις?

differance
09-08-10, 13:49

Και ενα δευτερο προεδρε!
Όταν λες πρόεδρε σε ποιον απευθύνεσαι? Γιατί από όσο ξέρω πρόεδρος είναι ο Κόκκαλης :s6vhaha:

Όσο αναφορά τώρα τα διαρκείας μην το βλέπετε αριθμητικά τόσα ματς x τόσο = τόσο. Το διαρκείας το αγοράζεις για να στηρίξεις την ομάδα ανεξάρτητα από τα παιχνίδια που θα παρακολουθήσεις. Διαφορετικά πας αγοράζεις εισιτήρια μονο στα παιχνίδια που θέλεις

smageo
09-08-10, 14:13
Όταν λες πρόεδρε σε ποιον απευθύνεσαι? Γιατί από όσο ξέρω πρόεδρος είναι ο Κόκκαλης :s6vhaha:

Όσο αναφορά τώρα τα διαρκείας μην το βλέπετε αριθμητικά τόσα ματς x τόσο = τόσο. Το διαρκείας το αγοράζεις για να στηρίξεις την ομάδα ανεξάρτητα από τα παιχνίδια που θα παρακολουθήσεις. Διαφορετικά πας αγοράζεις εισιτήρια μονο στα παιχνίδια που θέλεις

Αναφερομαι σε οποιον ειναι προεδρος και κανει κουμαντο! :s6vhaha:
Γιατι και ο Μητσοτακης επιτιμος ειναι στη ΝΔ αλλα αλλοι κανουν κουμαντο. :s6vhaha:

Τι εννοεις να μην το συνδεουμε??
Εγω περισυ χωρις διαρκειας πηγα σε πανω απο 10 αγωνες πρωταθληματος και 2 στα κλαιει ωχ.
Αυτο μεταφραζεται σε 20 ευρουλακια τη φορα στο γηπεδο (και δεν βαζω μεταφορικα, καφεδες, βολτες, red store κ.τ.λ).

Με τα 400 φετος που ειναι ελαχιστα και εχουν σχεδον εξαντληθει θα παρακολουθησουν αγωνες οι ανθρωποι σαν να πληρωνουν σχεδον 25 ευρω το παιχνιδι (και αν πανε σε ολα).
Για να μην κανουμε τους υπολογισμους στα εισιτηρια των 700 ευρω.
Εχουμε μακραν το ακριβοτερο εισιτηριο διαρκειας στην ευρωπη.

Αυτοι που αγοραζουν διαρκειας τα υπολογιζουν ολα, δεν πανε σε 1-2 ματσακια το χρονο οποτε δεν τους απασχολει αμα το πληρωσεις και 40 ευρω τη φορα. Δεν υπαρχει λογος υπαρξης των εισιτηριων διαρκειας αμα στοιχιζουν στο συνολο περισσοτερο απο το να παιρνεις εισιτηρια καθε Κυριακη.

Τωρα για τα παιχνιδια που καποιος με διαρκειας παρακολουθει ειναι γεγονος πως αυτοι που πληρωνουν μια μεση τιμη (ας πουμε μεχρι 700) ευρω πανε καθε Κυριακη σε αντιθεση με τις κεντρικες και ποιο ακριβες θυρες στις οποιες εχει κοσμο μονο στα ντερμπι.

Εξακολουθω να πιστευω πως ειναι λαθος της ΠΑΕ να εχει αρχικα τοσο ακριβα εισιτηρια σε φιλικο παιχνιδι μετα απο ευρωσφαλιαρα και λαθος που ακομα δεν εχουν βρει καποια φορμουλα για τα διαρκειας τα οποια επαναλαμβανω ειναι τα ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΑ σε ολη την Ευρωπη με βαση παντα αυτο που βλεπουμε και που μας προσφερουν.

Haris1984
09-08-10, 14:20
καλα,15 ευρω δεν ειναι και ακριβο εισιτηριο τωρα,μην τρελαθουμε....Ολυμπιακος-Ρομα παει να δει κανεις,οχι Εργοτελης-Ατρομητος.

smageo
09-08-10, 14:24
καλα,15 ευρω δεν ειναι και ακριβο εισιτηριο τωρα,μην τρελαθουμε....Ολυμπιακος-Ρομα παει να δει κανεις,οχι Εργοτελης-Ατρομητος.

Αμα βρεις των 15 ευρω εισιτηριο Χαρη βγαλε μας και σε μας 2.

Με τις αλλαγες που εγιναν φετος με τις θυρες που θα εχουν μονο διαρκειας καποιες και δεν θα ειναι μικτες οπως αλλες χρονιες (βλεπε Θ20) δεν θα φτασουν ουτε για ζητω!

Αρα μιλαμε για 25, 35 και βαλε!!

Και τι θα πει 15 ευρω δεν ειναι και ακριβο?
Ρωτας τον αλλο αμα εχει να δωσει 15 ευρω να παει να δει την αγαπημενη του ομαδα?
Ρωτας ενα πατερα με τα 2 παιδακια του αν του περισευουν 50 ευρω (συν οτι αλλο προκυψει) ?

Χαρουλη αν ειχει κανει το ιδιο ο Σωκρατης περισυ θα ελεγες τα ιδια???

Haris1984
09-08-10, 14:28
Πιστευεις πως δεν θα βρεις μεθαυριο?να ειμαστε και λιγο ρεαλιστες,δεν θα ναι και φισκα το γηπεδο.

Περσι η ομαδα και η παε κατ επεκτασην ειχε εσοδα με τη σεσουλα.φετος,λογω αυτων που προηγηθηκαν,τα εσοδα ειναι περιορισμενα κατα πολυ και η αναγκη στηριξης απο ολους υπαρχει.Οποτε,ας βοηθησει καθενας οσο και οπως μπορει.Και λιγο πολυ φανταζομαι,οι δυνατοτητες υπαρχουν(δεν μιλω τοοσ για οικογενειαρχες,που υποχρεωσεις τρεχουν,αλλα για ελευθερους,οπως ειμαστε οι περισσοτεροι εξ ημων).

Και για να σου απαντησω και στο αλλο,το ιδιο θα ελεγα και ελεγα ,οταν και αν ειχε αναγκη η ομαδα.δεν ειναι θεμα Σωκρατη η Βαγγελη.στο μονο που θα συμφωνησω ειναι πως θα πρεπει να γινει καποια ελαφρυνση-μειωση στα διαρκειας,λογω λιγοτερων παιχνιδιων.Και ελπιζω να γινει.

smageo
09-08-10, 14:34
Πιστευεις πως δεν θα βρεις μεθαυριο?να ειμαστε και λιγο ρεαλιστες,δεν θα ναι και φισκα το γηπεδο.

Περσι η ομαδα και η παε κατ επεκτασην ειχε εσοδα με τη σεσουλα.φετος,λογω αυτων που προηγηθηκαν,τα εσοδα ειναι περιορισμενα κατα πολυ και η αναγκη στηριξης απο ολους υπαρχει.Οποτε,ας βοηθησει καθενας οσο και οπως μπορει.Και λιγο πολυ φανταζομαι,οι δυνατοτητες υπαρχουν(δεν μιλω τοοσ για οικογενειαρχες,που υποχρεωσεις τρεχουν,αλλα για ελευθερους,οπως ειμαστε οι περισσοτεροι εξ ημων).

Ναι πιστευω οτι εισιτηρια των 15 ευρω ΔΕΝ θα βρω!
Το γηπεδο δεν θα ειναι φισκα αλλα των 15 ευρω εισιτηρια δεν θα υπαρχουν.

Ρεαλιστης εισαι με το να λες εν μεσω οικονομικης κρισης πως οι τιμες των εισιτηριων διαρκειας ειναι καλες γιατι περισυ η ομαδα ειχε εσοδα και φετος δεν εχει??
Ρεαλιστης εισαι μετα απο τετοια ευρωσφαλιαρα να θες να βγαλεις με ενα αγωνα μια μεταγραφη??

Δεν ξερω βρε Χαρη μου αλλα ολα αυτα εμενα δεν μου καθονται καλα!
Ακομα και για καποιον που δεν ειναι οικογενειαρχης και ειναι ελευθερος οπως λες ξερω περιπτωσεις ανθρωπων οι οποιοι τα βγαζουν τσιμα τσιμα με τα εσοδα/εξοδα τους και δυσκολευονται να δωσουν και αυτα τα 15 ευρω.

Haris1984
09-08-10, 14:40
τωρα,μιας και μιλαμε για νεους ανθρωπους,ως επι το πλειστον,πως μπορουν ολοι αυτοι,εν μεσω "κρισης",να πηγαινουν πχ στη Γλυφαδα για καφε και στην παραλιακη για ποτο(και να ναι τιγκα,ακομα και τωρα τετοια μερη,καθε μερα),πραγμα που εν συνολω κοστιζει πολυ περισσοτερο απο...15 ευρω,και δεν μπορουν να τα διαθεσουν για ενα εισιτηριο,ειναι ενα αλλο θεμα,μεγαλης συζητησης!και φυσικα δεν το λεω για εσενα προσωπικα.

Μην εισαι σιγουρη πως δεν θα βρεις παντως.ψαξτο λιγο.

smageo
09-08-10, 14:41
......
Και για να σου απαντησω και στο αλλο,το ιδιο θα ελεγα και ελεγα ,οταν και αν ειχε αναγκη η ομαδα.δεν ειναι θεμα Σωκρατη η Βαγγελη.στο μονο που θα συμφωνησω ειναι πως θα πρεπει να γινει καποια ελαφρυνση-μειωση στα διαρκειας,λογω λιγοτερων παιχνιδιων.Και ελπιζω να γινει.

Πως συμφωνεις βρε στην ελαφρυνση-μειωση αφου παραπανω συμφωνεις με τον Κοσμα που λεει να μην το βλεπουμε "τόσα ματς x τόσο = τόσο" :s6vhaha:

Βρε θες να με παλαβωσεις μεσημεριατικα?? :-P:-P:-P

Τεσπα εκει που θελω να καταληξω ειναι οπως με την ιδια ευκολια ζητανε την "καταθεση" απο το υστερημα μας, με την ιδια ευκολια να καταλαβουν οτι πλεον ετσι οπως (δυστυχως) ηρθαν τα πραγματα πρεπει και αυτοι να κανουν μια αναπροσαρμογη στα διαρκειας.

smageo
09-08-10, 14:42
τωρα,μιας και μιλαμε για νεους ανθρωπους,ως επι το πλειστον,πως μπορουν ολοι αυτοι,εν μεσω "κρισης",να πηγαινουν πχ στη Γλυφαδα για καφε και στην παραλιακη για ποτο(και να ναι τιγκα,ακομα και τωρα τετοια μερη,καθε μερα),πραγμα που εν συνολω κοστιζει πολυ περισσοτερο απο...15 ευρω,και δεν μπορουν να τα διαθεσουν για ενα εισιτηριο,ειναι ενα αλλο θεμα,μεγαλης συζητησης!και φυσικα δεν το λεω για εσενα προσωπικα.

Μην εισαι σιγουρη πως δεν θα βρεις παντως.ψαξτο λιγο.

Δεν με πειραζει δεν συχναζω Γλυφαδα εν μεσω οικονομικης κρισης, εγω τον καφε μου τον πινω στην Κηφισια και στο Κεφαλλαρι :s6vhaha::s6vhaha:

Haris1984
09-08-10, 14:44
Πως συμφωνεις βρε στην ελαφρυνση-μειωση αφου παραπανω συμφωνεις με τον Κοσμα που λεει να μην το βλεπουμε "τόσα ματς x τόσο = τόσο" :s6vhaha:

Βρε θες να με παλαβωσεις μεσημεριατικα?? :-P:-P:-P

Τεσπα εκει που θελω να καταληξω ειναι οπως με την ιδια ευκολια ζητανε την "καταθεση" απο το υστερημα μας, με την ιδια ευκολια να καταλαβουν οτι πλεον ετσι οπως (δυστυχως) ηρθαν τα πραγματα πρεπει και αυτοι να κανουν μια αναπροσαρμογη στα διαρκειας.

Μιλησα για ελαφρα μειωση,κλιμακωτα.

Haris1984
09-08-10, 14:44
Δεν με πειραζει δεν συχναζω Γλυφαδα εν μεσω οικονομικης κρισης, εγω τον καφε μου τον πινω στην Κηφισια και στο Κεφαλλαρι :s6vhaha::s6vhaha:

ε κι εκει αποσο ξερω,συχναζοντας κι εκει,δεν ειναι και τα πιο φθηνα μερη:-P:-Pppnxoxo

smageo
09-08-10, 14:46
ε κι εκει αποσο ξερω,συχναζοντας κι εκει,δεν ειναι και τα πιο φθηνα μερη:-P:-Pppnxoxo

Πλακα σου κανω ρε συ επειδη εγραψες για τη Γλυφαδα ... ppnxoxo

Ασχετο αλλα ακου 5,5 ευρω την τρελλα μου ο καφες ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!! :mad:

Du3lisT
09-02-11, 13:32
ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΕΚΔΟΤΗΡΙΑ
H Π.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, για τον αγώνα απέναντι στον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ που θα διεξαχθεί στο Γήπεδο “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ” το Σάββατο 19/2/2011 και ώρα 19:30 στο πλαίσιο της 23ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος ΟΠΑΠ της SUPER LEAGUE, ενημερώνει τους φίλους της ομάδας για τα εξής: Τα εισιτήρια του αγώνα θα διατίθενται από τα εκδοτήρια του Γηπέδου “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”, που βρίσκονται έξω από τη Θύρα 17 και Θύρα 25, από την Πέμπτη 10/02, με ώρες διάθεσης 10:00-18:00 ή έως εξαντλήσεώς των. Οι τιμές των εισιτηρίων είναι οι ακόλουθες: 25 Ε, 35 Ε, 45 Ε, 55 Ε, 90 Ε, 125 Ε & 250 Ε (VIP).
Όσοι επιθυμούν VIP εισιτήριο, μπορούν να απευθύνονται στο Τμήμα Διαχείρισης εισιτηρίων του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ, στο Γήπεδο “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ” (τηλεφωνικό κέντρο 210 4800901). Επιπλέον, οι φίλαθλοι από επαρχία και εξωτερικό που επιθυμούν μεμονωμένα εισιτήρια, μπορούν να επικοινωνήσουν, από το σταθερό τους τηλέφωνο, με το Γραφείο Εξυπηρέτησης Φιλάθλων Επαρχίας και Εξωτερικού του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ, στο τηλ. 210 4800909, μόνο την Παρασκευή 11/02 με ώρες διάθεσης 10:00 – 17:00.
Τα εισιτήρια είναι ονομαστικά. Κάθε φίλαθλος μπορεί να προμηθευτεί έως δύο (2) εισιτήρια με την επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας. Επίσης, εισιτήρια θα διατεθούν μέσω CITIBANK, την Παρασκευή (11/02) μεταξύ των ωρών 10:00 – 18:00, στο τηλ. 801 500 7777, με τηλεφωνική αγορά έως δύο (2) εισιτήρια για κάθε κάτοχο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ CITIBANK VISA.
Η παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιηθεί από το εκδοτήριο που βρίσκεται έξω από τη Θύρα 5 του Γηπέδου “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”, με την επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας, την Παρασκευή 18/2 από τις 10:00-18:00 και το Σάββατο 19/02 από τις 12:00 έως την έναρξη του αγώνα. Σε περίπτωση που κάποιος φίλαθλος θέλει να παραλάβει εισιτήρια άλλου φιλάθλου που έχει κάνει αγορά μέσω της ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Citibank VISA, θα πρέπει οπωσδήποτε να προσκομίσει αντίγραφο του Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας του φιλάθλου του οποίου το εισιτήριο επιθυμεί να παραλάβει.

sk12072
09-02-11, 13:38
25 ευρω το φθηνοτερο;πανε καλα;για να δουμε τους gay;

Faithful
09-02-11, 13:45
ελεγα να αγορασω μεσω citibank αλλα βλεπω οτι η διαθεση τους θα ναι απο Παρασκευη, κι οχι Πεμπτη.. οποτε μαλλον θα πρεπει να παω απο Καραισκακη γμτ

θα παει καποιος απο σας να παμε μαζι????

captain-cook
09-02-11, 14:29
Λογικά θα πάω εγώ Μαργαρίτα!

25 ευρώ το πιο φτηνό.. Σοβαρά ρε Μαρινάκη;; Γιατί δεν το βαλες 50; Και τότε θα γέμιζε..

Haris1984
09-02-11, 14:41
εν μερει λογικο μιας και μιλαμε για ντερμπι αιωνιων,αν και το κατωτατο θα επρεπε να ηταν και 10-15 ευρω παρακατω.

captain-cook
09-02-11, 15:05
20 ευρώ είχε Στάθη το πιο φτηνό.. Και στα ντέρμπυ και στα ματς του ΤΣ.Λ..

Επειδή αποκλείστηκαν από την Ευρώπη τα καμάρια μας, θα την πληρώσουμε εμείς κλασικά..

Faithful
09-02-11, 15:06
Αντωνη-Τζος εσυ για ποια θυρα λες;;

captain-cook
09-02-11, 15:10
Για τα 25άρια λέω για αρχή και αν δεν προλάβω ίσως πάω για 35..

Λογικά τα πρώτα θα είναι Θύρες 20-24; Και τα άλλα για την 10;

Faithful
09-02-11, 15:31
Δε ξερω καθολου πως πανε οι τιμες... Εγω για την 23 θελω να παρω ή 24.. Μαζι δεν ειναι αυτες;;;