PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΥΧΕΣ ΣΕ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ

Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Lemarko
30-06-05, 20:23
Ανοίγω αυτό το θέμα για να αποτελέσει την κορωνίδα των θεμάτων της γενικής συζήτησης.
Εδώ μπορείτε να ευχηθήτε σε εορτάζοντες, η μη.
Και κάνοντας την αρχή να μας ευχηθώ ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ και ΣΙΔΕΡΟΚΕΦΑΛΟΙ.

Lemarko
30-06-05, 20:24
Αποστόλη πολύχρονος και ότι επιθυμείς να το πάθεις. :D

sadi
01-07-05, 20:23
Kαι εδώ ετεροχρονισμένα χρονια πολλά στον Αποστολη τον γίγαντα.
Χρονια πολλά σε μένα
Χρονια πολλά στον sadi
Προσέχτε τι ευχεστε για να μην σας συμβεί
Λεωνίδα ποιος ιδιοτελής σκοπός σε εκανε να το ανοίξεις;;; :twisted:

Υ.Γ. Ποτε θα φαμε; (αυτο παει στο ΟΧΙ ΜΟΝΟ του τιτλου)

Xanthos
15-07-05, 01:46
Tis kalyteres eyxes ston Hlia pou se liges wres orkizetai!!

O,ti kalytero apo dw kai pera adelfe kai polles epityxies!

Tha mas xreiastei pantws enas dikhgoros sto inspiRED :wink:

sirkostas
15-07-05, 11:08
Ooop!
Auto to agnoousa. Ta sevi mou kyrie Kapernare! :D

sadi
15-07-05, 15:46
Ζήτω στον κόκκινο Λυκουρέζο μας!!! Βίβα Ηλίας!!!! :D :D

pandragon
15-07-05, 18:27
ηλια, ΟΡΚΙΣΟΥ !

αντε και εις ανωτερα

Xanthos
19-07-05, 23:47
Hlia mesa se 5 meres sou xanastelnw eyxes ayth th fora gia thn giorth sou!

Xronia polla adelfe, o,ti epithymeis (Xara, Eytyxia, Zwh, Maria, Katerina klp) kai panw ap'ola ena Lotto meta apo 3plo jack pot!!!

ante kai proedros ths EPAE

iek
20-07-05, 00:22
Aman! Twra proseksa oti uphrxe auto to topic..

Euxaristw poly paidia gia oles tis euxes toso gia to didaktoriko oso kai gia thn giorth mou. Dhmhtrh kai Eulampia na thn lene no problem! :lol: Sas anteuxomai "oti epi8umeite".Xrwstaw kerasmata otan er8w sthn Ellada opws sunexws mou upen8umizei ekeinos o a8lios Bajevitsikos o karteos pou epidiwkei upoula thn xreokopia mou :lol: :lol:

Kai gia na mhn ksexasw thn prohgoumenh evdomada orkisthke didaktoras kai o allos egka8etos Bajevitsikos o Antwnhs (Eric) :lol: :lol: ..Ekeinos einai twn 8etikwn episthmwn (Polutexneio)...

Vevaia ekeinos den eipe tipote gia na glitwsei thn xreokopia logw kerasmatos alla epeidh den skopeuw na xreokophsw monos to lew egw!! :lol:
Ainte Antwnh kalh stadiodromia twra!!Kai me to kalo na epanapatristeis...sthn Agglia!! :twisted: :twisted:

sirkostas
20-07-05, 01:27
Περιμενα να περασουν και στην Αγγλια τα μεσανυχτα.

Χρονια πολλα.

karteo
20-07-05, 09:24
File mas ilia, XRONIA POLLA!

Polyxrwmos :lol: kai euxomai syntoma na ekplhrw8oun ola sou ta oneira. Se anamenoume kai sthn Ellada gia na se paxynoume dioti exeis adynatisei poly kai auto ephreazei kai thn or8h sou podosfairikh krish :lol: :lol: :lol:

Red blooded woman
20-07-05, 09:38
Χρόνια πολλά και καλά και από μένα... :D

Xanthos
20-07-05, 12:14
Aman! Twra proseksa oti uphrxe auto to topic..

Euxaristw poly paidia gia oles tis euxes toso gia to didaktoriko oso kai gia thn giorth mou. Dhmhtrh kai Eulampia na thn lene no problem! :lol: Sas anteuxomai "oti epi8umeite".Xrwstaw kerasmata otan er8w sthn Ellada opws sunexws mou upen8umizei ekeinos o a8lios Bajevitsikos o karteos pou epidiwkei upoula thn xreokopia mou :lol: :lol:

Kai gia na mhn ksexasw thn prohgoumenh evdomada orkisthke didaktoras kai o allos egka8etos Bajevitsikos o Antwnhs (Eric) :lol: :lol: ..Ekeinos einai twn 8etikwn episthmwn (Polutexneio)...

Vevaia ekeinos den eipe tipote gia na glitwsei thn xreokopia logw kerasmatos alla epeidh den skopeuw na xreokophsw monos to lew egw!! :lol:
Ainte Antwnh kalh stadiodromia twra!!Kai me to kalo na epanapatristeis...sthn Agglia!! :twisted: :twisted:

Polles eyxes kai ston Antwnh (Eric) tote!!!

To kerasma den to glytwnete kai tha exete eykairia na patsisoume sto 5x5 :wink:

Teleytaio 10hmero Aygoustou kanoniste synanthsh gia poto kai 5x5 (5vodkes x 5 tequiles)

tolio7
20-07-05, 12:28
Xρόνια πολλά στον εορτάζοντα δικολάβο για την ονομαστική του εορτή και καλή σταδιοδρομία στους 2 νέους δόκτορες !!! :wink:

Wappy
20-07-05, 12:37
χρόνια πολλά Λιάκουρα και επίσης (μιας πουταναφέραμε) συγχαρητήρια Αντουάν και εις ανώτερα :)

sadi
20-07-05, 16:26
χρόνια πολλά Λιάκουρα και επίσης (μιας πουταναφέραμε) συγχαρητήρια Αντουάν και εις ανώτερα :)

Ευχές και από μένα...
Wappy.. πουντηνε ρε;;; :lol:

allouminotauroc
20-07-05, 19:20
Χρόνια πολλά και μελένια, κι απο μένα λέμε :lol:

sadi
20-07-05, 19:22
Καλά όσοι νομίζετε πως του αη Νιόνιου θα τη βγαλετε μόνο με ευχές γελαστήκατε.... Περιμένω ρευστό (και δεν εννοώ χρήμα ούτε νεράκι... το στομάχι να ναι καλα μόνο) :D

Xanthos
23-07-05, 00:34
Eyxes ston Swtiri gia kalo taidi...

Adelfe osu esteila kai ena mail pril ligo alla de xerw an exw th swsth diefthinsi!

Pantws na prosexeis ta kinezika anthrwpakia, pare paketo souvlakia kai me metro ta geymata sto aeroplano reeeeee!!!!

Eric
27-07-05, 09:42
Καλημερα λεβεντιες! 8)

Δεν γνωριζω.....ειχαμε καμια Παρασκευη ή κανενα Παρασκευα χθες;

Σημερα, χρονια πολλα στους Παντεληδες......του Αγιου Παντελεημωνος σημερα.......ειδατε που λεει κουτσοι, στραβοι στον Αγιο Παντελεημωνα;.....Ε! για τον Ιβερσεν και τον κΛεμε-νς λενε! :lol:

Χρονια πολλα στον Παντελη Καφε! :wink: 8)

ΥΓ: ευχαριστω για τις ευχες σας, σχετικα με το διδακτορικο.....σημερα το ειδα αυτο εδω το τοπικ! :oops: ........το κερασμα ειναι δεδομενο......στην Ελλαδα για μερικους......και στο Λονδινο με τους υπολοιπους σε 2 μηνακια! 8) :lol:

dali
27-07-05, 11:03
Τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου. Κάθε χρόνο θα γιορτάζουμε?

Wappy
27-07-05, 11:36
Χρόνια πολλά Xanthos :P :lol:

Xanthos
27-07-05, 11:41
Χρόνια πολλά Xanthos :P :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Coach
27-07-05, 11:57
Της 17Ν είναι αυτός ... δεν εξηγείται αλλιώς. :shock:

presidente
28-07-05, 01:57
Χρόνια πολλά φίλε Xanthe .Να `σαι δυνατός και δυναμικός όπως πάντα 3d_cool

sadi
30-07-05, 21:00
Πεφτει σε μενα ο κλήρος για το πικρό μαντάτο... Ναι κυρίες και κύριοι... Ο φίλτατος Pandragon παρα τις προσπάθειες και τους ελιγμούς της τελευταίας στιγμής δεν τη γλύτωσε. Κρεμάστηκε απόλυτα και ολοκληρωτικά σήμερα το βραδάκι στην Αγία Τριάδα.... Και καπάκι την έκανε για τα εξωτικά μερη της Κίνας της Σαγκάης και δεν ξερω κι εγώ που αλλου...

Χωρις πλακα,Πανο και Βασω να ζήσετε, και ότι επιθυμείτε παιδιά. Τις καλύτερές μου ευχές.

Υ.Γ. Πανο μια χαρά ήτονε το στησιματάκι.... :twisted:

iek
31-07-05, 01:49
Σιγά να μην γλίτωνς τα ισόβια δεσμά! Μήπως είχε εμένα δικηγορο να σωθεί?? 3d_teeth

Αιντε Πανο και Βασω...Βίον ανθοσπαρτον σας ευχομαι και καλωσ ορίσατε στο κλαμπ των παντρεμενων! Όπου να'ναι σας ακολουθώ κι εγώ.....Σε καμια δεκαριά χρονάκια! 3d_teeth

allouminotauroc
31-07-05, 11:05
Και με πολλά "γαυράκια"......

υ.γ.Ξανθέ κάτι άκουσα πως χρωστάς κέρασμα 3d_gl

χρόνια πολλά και καλά (έστω και καθυστερημένα)

dali
31-07-05, 12:59
Άντε Πάνο, και του χρόνου! flirt dream sc_plane

sadi
31-07-05, 13:01
sc_dali
Zωγραφικές.... ευχές...

dali
31-07-05, 16:20
Μπαμπάς εννοούσα ρε, μπαμπάς!

Ο δαίμων του φόρουμ το έφαγε...! great

loustrakos
31-07-05, 16:47
Ένα άξιο τέκνο του inspiRED club παραδόθηκε στις φλόγες της γυναικείας κολάσεως. Έπεσε αμαχητί. Αγάπης αγώνας άγονος! Να ζήσουμε να τον θυμόμαστε, χωρίς ρυτίδες, κρεμασμένα μάγουλα, καμπύλες πρόσκαιρης ευημερίας και λοιπά παρελκόμενα του έγγαμου βίου. :P

Τελικά τι διαολοέμπνευση προσφέρει αυτό το club, όταν δεν μπορεί να προστατεύσει το Opus Dei από τις Μαγδαληνές?! :lol:

Να ζήσετε Πάνο...εύχρονοι, υγιείς, και μ' ένα μικρό δρακάκι το συντομότερο. :wink:

dali
31-07-05, 17:53
Εσύ μεγάλωσες βλέπω...

Από λουστράκος έγινες λουστράκαρος! sc_laughc: sc_laughc:

Red blooded woman
03-08-05, 00:54
Χρόνια Πολλά και στον Κουρνέτα για χθες...2/8...
Χρόνια Πολλά και σε μένα για σήμερα...3/8...!!!!!!!!

Hetfield
03-08-05, 01:16
Χρονια πολλα στο παιχταρα τον Κουρνετα.Χρονια πολλα και στην red blooded woman.:D

allouminotauroc
03-08-05, 09:35
Χρονια πολλα στο παιχταρα τον Κουρνετα.Χρονια πολλα και στην red blooded woman.:D

Με πρόλαβες....

χρόνια πολλά και καλά παιδιά

karteo
03-08-05, 09:39
χρονια πολλα αλλα βαλτε και κανα γλυκο ρε σεις εστω σε photo οσοι γιορταζεται να μας 'γλυκανετε' ηλεκτρονικα sc_cake

sadi
03-08-05, 14:55
Χρόνια Πολλά και στον Κουρνέτα για χθες...2/8...
Χρόνια Πολλά και σε μένα για σήμερα...3/8...!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!!
sc_cake

dali
05-08-05, 09:21
Να ζήσεις loustrako και Χρόνια Πολλά (και Καλά), πιπίνια να έχεις τριγύρω πολλάάά, sc_ballet sc_ballet

και όταν χορτάσεις και πεις "Δε μπορώ!!|, με την Ελενίτσα να σε δούμε γαμπρόόόό!!! makeup

sc_cake

allouminotauroc
05-08-05, 09:28
dali
Υπάρχει άντρας που να "χορτάσει" απο αυτά που εννοείς ;

Λου....χρόνια πολλά και καλά !!

Red-Mania
05-08-05, 10:14
Χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν!

karteo
05-08-05, 10:46
Πολυχρωμος βρε λουστρακο :lol: :lol:

να το παρεις το κοριτσι
να το παρεις - μην το παιδευεις
:wink:

loustrakos
05-08-05, 12:19
Ρε εσείς είσαστε βαλτοί να μου καταστρέψετε τα 18α μου γενέθλιά!!! Τώρα που επιτέλους θα μπορώ να ψηφίζω και να παίζω coin-op!

Ευχαριστώ μάγκες... sc_emb ...σας εύχομαι τα ίδια, να δείτε και τη γλύκα! clown

"Για πρόσεξε κυρία Ελένη, γιατί εγώ είμαι τρελός. sc_neopas"

allouminotauroc
05-08-05, 13:45
"Για πρόσεξε κυρία Ελένη, γιατί εγώ είμαι τρελός. sc_neopas"

Καλά ας "διάβαζε" φόρουμ η κυρία Ελένη, και θα σου έλεγα εγώ αν έγραφες τέτοιες μαγκιές χε χε

πολύχρονος/πολυχρονεμένος Λου

υ.γ. άκου 18 Μαΐων :P

sadi
05-08-05, 15:45
Συμφωνώντας βαθύτατα με τον κύριο συνονόματο όσον αφορά την κ.Ελένη και το πιθανό διάβασμα των όσων γράφεις....

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΔΙΠΡΟΣΩΠΟ (ξερεις εσύ ....) ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟ ΛΟΥΣΤΡΙΔΙΟΝ!!!!!!

sc_cake

Υ.Γ. Το κλοουν θέλει κέρασμα.... clown

IERO
05-08-05, 17:13
Χρόνια Πολλά! Κρίμα που θα υποπέσεις στο αμάρτημα της παντρειάς, αλλά τι να γίνει :P

Eric
05-08-05, 18:21
Χρονια Πολλα και καλα Λου!!! :wink:

Red-Fuel
05-08-05, 21:06
Χρόνια πολλά και καλά στον άλλο μου εαυτό. :D

loustrakos
06-08-05, 00:46
Να 'στε καλά και πάλι ρε...για πολλοστή φορά να επαναλάβω την γνώριμη ευχή μου "ο Θεός να μου κόβει τρίχες, να σας δίνει χρόνια...σπανός να μείνω για χάρη σας". Ανεξάρτητα από τις καλές σας διαθέσεις πάντως τα βάζω κάτω τα πράγματα και βλέπω πως το πολύχρονος δε βγαίνει με τίποτα:

* Συγχρωτισμός με την κάθε Ελένη εκεί έξω => -12 χρόνια

* Μέλος του isnpiRED Club => -20 χρόνια

* Ταύτιση με τον petroskappa => -200 χρόνια

Με μια πρόχειρη σούμα, έπρεπε ήδη να έχω αποδημήσει εις Κύριον, οπότε θεωρώ τον εαυτό μου τουλάχιστον μακάριο, μέχρι να γίνει μακαρίτης! :D

Eric
06-08-05, 01:29
Να 'στε καλά και πάλι ρε...για πολλοστή φορά να επαναλάβω την γνώριμη ευχή μου "ο Θεός να μου κόβει τρίχες, να σας δίνει χρόνια...σπανός να μείνω για χάρη σας". Ανεξάρτητα από τις καλές σας διαθέσεις πάντως τα βάζω κάτω τα πράγματα και βλέπω πως το πολύχρονος δε βγαίνει με τίποτα:

* Ταύτιση με τον petroskappa => -200 χρόνια

Με μια πρόχειρη σούμα, έπρεπε ήδη να έχω αποδημήσει εις Κύριον, οπότε θεωρώ τον εαυτό μου τουλάχιστον μακάριο, μέχρι να γίνει μακαρίτης! :D

θα τα ελεγα λιγο διαφορετικα........

* Ταύτιση με τον petroskappa => Priceless!

:lol: :lol:

karteo
06-08-05, 08:21
Χρονια πολλα στους Σωτηρηδες και στις Σωτηριες αυτου του κοσμου :lol:

special ευχες στους 3 δικους μας εδω μεσα sc_cheers

drizzt
06-08-05, 08:36
Χρόνια πολλά στους Σωτήρηδες και της Σωτηρίες. Ας τους κάνει δώρο 3 μεταγραφές ο πρόεδρας μέρα που είναι ;)

allouminotauroc
06-08-05, 09:01
Χρόνια πολλά στα παιδιά που γιορτάζουν, και ιδιαίτερα στο φίλο και αδερφό
"Κινέζο" :)

Red-Mania
06-08-05, 09:28
Χρονια πολλα σε ολους τους Σωτηρηδες!

Ελληνες και Κινεζους! :lol:

sadi
06-08-05, 12:40
Σωτήρηδες να ζήσουτε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!
(κάποιος θα ξηλωθεί σημερα..... :twisted: )

Στους φίλους του φορουμ sotosg7 ,sotiris7 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΙ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ....

sc_cake sc_cake sc_cake sc_cake sc_cheers

presidente
06-08-05, 15:02
Χρόνια πολλα στους φίλους που γιορτάζουν.
Να μην ξεχάσω τις καλύτερες ευχές μου στο Ρίμπο για
τα δίδυμα :lol:
Άντε ρε παικταρά και όταν γίνουν 5 χρονών να τα γράψεις
στο...προπαιδικό του Θρύλου :idea:

IERO
06-08-05, 18:17
Χρόνια Πολλά και από μένα! Να ζήσετε, ρε παίδες!!!

allouminotauroc
07-08-05, 10:19
Χρόνια πολλά φωτεινά και ερυθρόλευκα στον "Hell"
που εχθές είχε τα γενεθλιά του

να τα 1000ασεις μπασκετόμουτρο :)

Eric
07-08-05, 10:41
Χρονια πολλα και καλα γεματα υγεια βασικα σε ολους τους Σωτηρηδες και πιο πολυ στους δικους μας εδω μεσα!!!! :wink: 8)

Χρονια πολλα και στον Χελ για τα γενεθλια του.....να τα εκατοστησεις φιλε!!!!! sc_cake

sadi
07-08-05, 10:51
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΒΕΝΤΕΣ
ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΟΣ (ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΡΩΗΝ) ΝΑΥΤΑΚΙ.... :D

loustrakos
08-08-05, 01:37
Γεροί δυνατοί, παιδιά, και εύχρονοι. Είθε ο Θεός να σας αξιώσει να δείτε τον Ολυμπιακό τροπαιούχο στο C.L., προτού το βάθος της ηλικίας έχει επιφέρει καταρράκτη. :P :D

Red-Army
08-08-05, 07:06
Γιατί ρε συ lou, δεν θε το πάρουμε τελικά του χρόνου?????

ΜΙΑ ΖΩΗ ΓΑΥΡΟΣ........ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ 8-2-1981

Coach
08-08-05, 09:21
Και του χρόνου αλλά και φέτος. :shock:
Παρεμπιπτόντως χρονιά πολλά στους Σωτήρηδες του φόρουμ έστω και με διαφορά φάσης 48 ωρών. Ό,τι ποθείτε να το πάθετε ... γαύροι είστε δε χρειάζεται να γράψω εξαιρέσεις σε αυτό το "ό,τι". :wink:

loustrakos
08-08-05, 14:18
Γιατί ρε συ lou, δεν θε το πάρουμε τελικά του χρόνου?????

Σωστός Σωτήρη...έπρεπε να γράψω "για δεύτερη φορά"! :lol:

Πολύχρονος και πάλι!

Coach
08-08-05, 14:49
Λου ... επειδή δεν έχω πρόχειρο λεξικό ... σοβαρά ρε συ υπάρχει λέξη "εύχρονος"; 3d_wow
Γιος του Μπαμπινιώτη είσαι ... δεν εξηγείται αυτό. :shock:

allouminotauroc
08-08-05, 15:02
ΟΣΦΠ

Δεν υπάρχει

Coach
08-08-05, 15:04
Και συ που το ξέρεις; Δε σε κόβω για φιλόλογο. :lol:

allouminotauroc
08-08-05, 15:09
..................

sadi
08-08-05, 15:24
Παγκόσμιον και Πανελλήνιον Λουστρακικόν Λεξικόν της Νέας Ελληνικής
Τόμος ΙΓΖ' σελ. 3949
Ευχρονος: Ρωτήστε τον Λουστρακο να μαθετε τι σημαίνει... study great

loustrakos
09-08-05, 00:52
Να σου πω την αλήθεια ΟΣΦΠ, ένα από τα κουσούρια που μου κληροδότησαν τα μαθητικά χρόνια ήταν η διάθεση να μεταποιώ και να μετασχηματίζω λέξεις κατά το δοκούν και με βάση την εκάστοτε περίσταση...πιθανότατα το "εύχρονος" να μην υφίσταται (ομολογώ πως δεν άνοιξα και κανένα λεξικό να το τσεκάρω), αλλά είναι τέτοια η ελαστικότητα της ελληνικής γλώσσας, που σου παρέχει τη δυνατότητα να παίξεις μαζί της με μεγάλα περιθώρια, ακόμα και με όρους αδόκιμους. Το "καλόχρονος" πχ δεν είναι και τόσο σπάνια περίπτωση, οπότε και το "εύχρονος" δεν πρέπει να ακούγεται και τόσο άσχημα.

Από περιέργεια έβαλα το "εύχρονοι" στο Google και προς επίρρωσιν των ισχυρισμών μου, βρήκα άλλη μια "τρελή" που ακούει στο όνομα Ιωάννα Κλειάσιου (http://www.rembetiko.gr/forum/messages/504/100650.html) κι η οποία τη χρησιμοποίησε σε post της στο forum του Rebetiko.gr. Όλως τυχαίως είναι κι η συγγραφέας που ανέλαβε να φέρει εις πέρας τη βιογραφία του Ζαμπέτα. Παρακαλώ να αποφευχθεί οποιαδήποτε ταύτισή της μαζί μου...μια τέτοια προσπάθεια θα συμπαρασύρει σα ντόμινο και τον petroskappa και θα' ναι κρίμα. :lol:

Ιωάννα Κλειάσιου = Loustrakos = Petroskappa ?!

@sadi

Δυστυχώς Λουστρακικό Λεξικό δεν μπορεί να γραφτεί, διότι δεν υφίστανται αρκετοί φθόγγοι, ώστε να συμπεριλάβω όλες τις φαντασιακές λέξεις που θα μπορούσα να πλάσω! Νομίζω πως η ανθρωπότητα δεν είναι έτοιμη για τέτοια μεγαλειώδη γλωσσική επανάσταση. :P 8)

Coach
09-08-05, 01:08
2 depon και 1 ponstan έχω κατεβάσει σήμερα λυπήσου με ... οπαδοί είμαστε ... τσαλάκωσε λίγο τη γλώσσα ... δεν πειράζει ... σκοπός είναι να σε καταλαβαίνουν και οι άλλοι.
Απορία (μην το πάρεις ειρωνία ε ... δεν αντέχω πάλι θέμα ... τι είναι ειρωνία ... τι άνθρωπος και τι το σύμπαν) : Έτσι τα λες και προφορικά; :P

loustrakos
09-08-05, 02:21
Οκ ρε μόρτισσα! 8)

Θα το γυρίσουμε στ' αλάνικο, να μας πιάνει κι η πλέμπα! :P

Απάντηση στην ερώτα: στο μιλητό, προτιμώ ν'ακούω. Άμα μίλαγα έτσι στις στενές επαφές, θα έπεφτε γιαούρτι αγελαδίτσα.

Red-Army
09-08-05, 08:40
Η υπογραφή σου Λου, έχει καμία σχέση με το πιο πάνω post????? sc_laughc: sc_laughc: sc_laughc:

Coach
09-08-05, 08:41
Πλέμπα; 3d_wow
Αν έπεφτε μόνο γιαουρτάκι ... επιεικής θα ήταν ο άμοιρος συνομιλητής. :lol:

karteo
09-08-05, 08:41
Οκ ρε μόρτισσα! 8)

Θα το γυρίσουμε στ' αλάνικο, να μας πιάνει κι η πλέμπα! :P

Απάντηση στην ερώτα: στο μιλητό, προτιμώ ν'ακούω. Άμα μίλαγα έτσι στις στενές επαφές, θα έπεφτε γιαούρτι αγελαδίτσα.

με την αγελαδιτσα μαζι θα επεφτε:lol:

Red-Army
09-08-05, 09:16
Ακριβώς.......... Γι αυτό και ο Λου, έχει βάλει αυτά τα ''μμμμμμμμ'' στην υπογραφή του.........

Coach
09-08-05, 09:27
Πολλή ειρωνία έχει πέσει ... και χλευασμός ... στο σύγγαυρο Μπαμπινιώτη ...
Καραδοκούν delete κακιασμένοι. :lol:

Red-Army
09-08-05, 09:38
Ρε κάτι μου θυμίζεις.......... κάτι μου θυμίζεις........ sc_shhhh sc_shhhh sc_shhhh

dali
09-08-05, 09:43
Έτσι τα λες και προφορικά; :P

Για να σου απαντήσω εγώ που ξέρω καλύτερα από κάθε άλλον, δεν είναι τόσο ορχιπρήκτης (σου άρεσε η λέξη που έπλασα Αντωνάκη?) αλλά και πάλι διαφέρει!

Coach
09-08-05, 09:46
Τι σου θυμίζω άραγες γέροσύγαυρε; :roll:
Dali ωραίο το "αρχιπρήχτης" ... το σημείωσα. :wink:

Red-Army
09-08-05, 09:48
Μισό λεπτό να σημειώσω τη λέξη..........

Άκου ''ορχιπρήκτης''......... sc_laughc: sc_laughc: sc_laughc: great great great

dali
09-08-05, 10:10
Από περιέργεια έβαλα το "εύχρονοι" στο Google και προς επίρρωσιν των ισχυρισμών μου, βρήκα άλλη μια "τρελή" που ακούει στο όνομα Ιωάννα Κλειάσιου (http://www.rembetiko.gr/forum/messages/504/100650.html) κι η οποία τη χρησιμοποίησε σε post της στο forum του Rebetiko.gr. Όλως τυχαίως είναι κι η συγγραφέας που ανέλαβε να φέρει εις πέρας τη βιογραφία του Ζαμπέτα. Παρακαλώ να αποφευχθεί οποιαδήποτε ταύτισή της μαζί μου...μια τέτοια προσπάθεια θα συμπαρασύρει σα ντόμινο και τον petroskappa και θα' ναι κρίμα. :lol:

Ιωάννα Κλειάσιου = Loustrakos = Petroskappa ?!

Ένα μόνο θα πω : ΑΙΣΧΟΣ!

loustrakos
09-08-05, 12:30
Όχι ρε και με το θηλαστικό στα 4...κτηνοβασία φρίκη!!!

Όσο για τη νυφίτσα το Νταλί, θα τα βρει κάποτε όλα αυτά μπροστά του από τη σάρκα εκ της σαρκός του. :wink:

Τέτοιες στιγμές είναι που νοσταλγώ το .org και τις περιοριστικές του τακτικές απέναντι στους είρωνες...χου ρε! :P 8)

ΥΓ Τι να σου κάνω ρε Άκη, που μόνο η λεγάμενη έγραψε...να το αποσιωπήσω δηλαδής? :wink:

dali
09-08-05, 15:21
ΥΓ Τι να σου κάνω ρε Άκη, που μόνο η λεγάμενη έγραψε...να το αποσιωπήσω δηλαδής? :wink:

Άτιμη κοινωνία και τύχη πώς τα φέρνεις έτσι και κάνεις τον κόσμο μας μικρό...

Αχ, μικρή και άτυχη κορασίς...

Coach
09-08-05, 15:29
Ευχαριστώ για το κορασίδα (αν και αυτές είναι μέχρι και τα 17). Δε θα σου τάξω και εσένα κέρασμα όμως ... με ξεφράγκιασε ο Αλλού. :P

allouminotauroc
09-08-05, 16:05
ΟΣΦΠ
Αν δε σπάσεις αυγά...ομελέτα δεν γίνεται !!
πότε σε ρεστάρισα καλό μου ;

κάτι "θα" γενικά και αόριστα, εισέπραξα μόνο.... :lol:

Coach
09-08-05, 16:12
Ααααα αδυναμία εγώ είναι να μην τάξω ... (ή να μην μου τάξουν ... προτιμότερο :P ).
Κάτσε να δούμε τα αποτελέσματα πρώτα και μετά θα δεις. :lol:

allouminotauroc
09-08-05, 16:27
ΟΣΦΠ
Το δέχομαι (αυτό που είπες)
απλά....θα είμαι σε αναμωνή :!: :!: :!:

Coach
09-08-05, 16:32
Οχ οχ οχ πάνε τα λεφτουδάκια μου. :(

Που να δεις άμα ξαναφορέσει την ερυθρόλευκη ο Στέλιος μου 3d_cry ... στη μισή Ελλάδα έχω τάξει από κεράσματα μέχρι αυτοκίνητα. Αφού πρώτα φωταγωγήσω τον Πειραιά με δικά μου έξοδα και κηρύξω την ημερομηνία επιστροφής του εθνική γιορτή. great way_to_go great

allouminotauroc
09-08-05, 16:51
ΟΣΦΠ
Βασικά δεν πιστεύω να γίνει αυτό...όσο και αν ξενερώσεις
το πολύ πολύ, να κραμάσει τα παπούτσια του τιμής ένεκεν
την τελευταία ποδοσφαιρική χρονιά του....

αν και ο μεγάλος, έχει φάει στράβωμα με τι πάρτη του

θα δούμε

Coach
09-08-05, 17:10
Είσαι ο πιο κακός άνθρωπος του κόσμου.

oua oua oua 3d_cry 3d_cry 3d_cry sc_ohno

allouminotauroc
09-08-05, 17:27
ΟΣΦΠ

ΕΙΜΑΙ !!!!
(για να το λες εσύ) έτσι (θα) είναι :roll:

sadi
09-08-05, 19:23
Eχασα τα πρωτεία;;; sc_evil_a:

Coach
09-08-05, 20:19
Τα πήρε ... το αουτσάϊντερ. :(

allouminotauroc
10-08-05, 03:07
Τα αουτσάϊντερ...΄'ομως (σας) πάνε ταμείο...και όχι κουβά :P

dali
10-08-05, 08:37
Ευχαριστώ για το κορασίδα (αν και αυτές είναι μέχρι και τα 17). Δε θα σου τάξω και εσένα κέρασμα όμως ... με ξεφράγκιασε ο Αλλού. :P

Δεν εννοούσα εσάς αγαπητή κυρία/δεσποινίς. Την συγγραφέα εννούσα και ο νοών (βλέπε υποδηματογυαλιστής) νοείτω...

Coach
15-08-05, 09:55
Χρόνια πολλά στη μισή Ελλάδα που γιορτάζει σήμερα :P ... υγεία, ευτυχία, και ό,τι άλλο ποθεί ο καθένας - καθεμία.
Για τους αντιολυμπιακούς εορτάζοντες / ουσες ... το ό,τι έχει και ευνόητη εξαίρεση ... :wink:

sadi
15-08-05, 11:58
Χρονια πολλά σε όσους και όσες γιορταζουν.

iek
15-08-05, 17:44
Χρονια πολλα και καλα σε ολους τους εορταζοντες..! :)

Coach
15-08-05, 17:59
Τις εορτάζουσες ξέχασες Αγγλάκι ... τόσες Παναγιώτες ... και άλλες τόσες επί 1000 Μαρίες να μείνουν παραπονεμένες; :P

iek
15-08-05, 18:05
Τις εορτάζουσες ξέχασες Αγγλάκι ... τόσες Παναγιώτες ... και άλλες τόσες επί 1000 Μαρίες να μείνουν παραπονεμένες; :P

Δεν τους ξεχασα..Απλα ξεχασα να κανω χωριστη αναφορα στις εορταζουσες..θεωρησα οτι καλυπτονταν με το "εορτάζοντες"..Ειμαι της παλιας σχολης! :P

Παντως εχω αρκετές γνωστες Μαριες που γιορταζουνε σημερα!

Coach
15-08-05, 18:10
Να τις χαίρεσαι (και τους) και γω έκανα λίστα από χθες το βράδυ ... και σπάω το κεφάλι μου ποιον ή ποια έχω ξεχάσει. Μα όλοι μαζί σε μία μέρα; Πονοκέφαλος και είμαι και επιρρεπής. :lol:

Υ.Γ. Η παλιά σχολή λέει χρόνια πολλά μόνο σε αρσενικά; :P

iek
15-08-05, 18:21
΄

Υ.Γ. Η παλιά σχολή λέει χρόνια πολλά μόνο σε αρσενικά; :P

Όχι αλλά στις παλιες σκοτεινές εποχές :P με την λεξη εορταζοντες καλυπτανε και τα θηλυκά! όπως λεμε σημερα πχ "Όλοι όσοι θελουνε να συμμετασχουνε στο διαγωνισμο μπλα μπλα μπλα!..και εννοούμε και αντρες και γυναικες...

Εξαλλου τα ευκόλως εννοουμενα παραλειπονται! :lol: :wink:

Coach
15-08-05, 18:24
Άτιμη φαλλοκρατική γλώσσα. :evil:
Τέσπα είσαι και της νομικής ... οπότε πάσο. :P

Eric
15-08-05, 19:13
Χρονια Πολλα και καλα σε οσους και οσες (χαπυ ΟΣΦΠ; :lol: ) γιορταζουν σημερα!!! Υγεια πανω απ΄ολα!!! :)

Coach
15-08-05, 20:11
Happy happy ... ειδικά για το γεγονός ότι εγώ δε γιορτάζω ποτέ (θα κόψω και τα γενέθλια σε λίγο ... σε μερικούς μήνες που θα αλλάξω δεκαετία :P ) και γλιτώνω τα 2536 καρμπόν τηλέφωνα.

presidente
16-08-05, 00:17
Happy happy ... ειδικά για το γεγονός ότι εγώ δε γιορτάζω ποτέ (θα κόψω και τα γενέθλια σε λίγο ... σε μερικούς μήνες που θα αλλάξω δεκαετία :P ) και γλιτώνω τα 2536 καρμπόν τηλέφωνα.
Τι έγινε σαρανταρίζει ο Τουϊτι :?: :?: vvhappy

Coach
16-08-05, 01:40
Τι έγινε σαρανταρίζει ο Τουϊτι :?: :?: vvhappy

Ε! τι θέλεις τη σιδερώστρα σου. iron
Άκου 40αρίζει ... sc_evil_a:
Για τον Σωτήρη τον πέρασες τον Τουϊτι; :P

presidente
16-08-05, 09:43

Έφυγααααα! Και έχουν μαζευτεί ένα βουνό ασιδέρωτα 3d_teeth

Coach
16-08-05, 09:49
Καλά να πάθεις τέτοιος που είσαι. :evil:

Red-Army
16-08-05, 09:52
[quote:2bca439238="presidente"]Τι έγινε σαρανταρίζει ο Τουϊτι :?: :?: vvhappy

Άκου 40αρίζει ... sc_evil_a:
Για τον Σωτήρη τον πέρασες τον Τουϊτι; :P[/quote:2bca439238]

Ρε αρχόντισσα της σιδερώστρας..........

Μόλις 37 Μαϊων είμαι.......

και γυμνασμένος......... turkey sc_bbq sc_eat sc_beer sc_beer sc_beer sc_beer sc_beer sc_8ball beach

Coach
16-08-05, 09:59
Και τι σημαίνει αυτό ότι είσαι σαν τον Τουϊτι; Άσε που μια πενταετία
37άρης δηλώνεις ... αλλά και έτσι να είναι ... είναι κάπως old. :P

Ποπο ανακατεύτηκα πρωϊ πρωϊ με όλα αυτά τα κοψίδια ... ε συγνώμη θαμπώθηκα με τους καλογυμνασμένους μύες ήθελα να πω ... ούτε στα αποδυτήρια του ολυμπιακού σταδίου να ήμουν ... άσε μη συγκινηθώ θυμώμενη τα περυσινά. :(

allouminotauroc
18-08-05, 10:53
Χρόνια πολλά και μελένια
στους εορτάζωντες

OLDRED
21-08-05, 13:42
πολλα χρονια πολλα στον φιλο μας τον Ιεροκ που ειχε τα γεννεθλια του χθες!

να σε χαιρομαστε και να μας χαιρεσαι (και να μας αντεχεις!) :wink: :lol:

sadi
21-08-05, 14:41
πολλα χρονια πολλα στον φιλο μας τον Ιεροκ που ειχε τα γεννεθλια του χθες!

να σε χαιρομαστε και να μας χαιρεσαι (και να μας αντεχεις!) :wink: :lol:

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!!
(και να σε δούμε γρήγορα στα μέρη μας)

mark
05-09-05, 23:01
Βαγγέλη (Wappy) Πολύχρονος κι ό,τι επιθυμείς...

ΥΓΕΙΑ , ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ! ! !

Ελπίζω να μας φέρεις και μας κανά κομματάκι και να μην φας όλη την sc_cake μόνος σου ... :wink:

Xanthos
05-09-05, 23:04
Xronia polla kai kala kai me ena eyrwpaiko!!!

sirkostas
05-09-05, 23:19
Ειναι του Ευαγγελισμου σημερα; :oops:

Χρονια πολλα, συν-παγκιτη! sc_cheers

pandragon
05-09-05, 23:24
Βαγγέλη (Wappy) Πολύχρονος κι ό,τι επιθυμείς...

ΥΓΕΙΑ , ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ! ! !

Ελπίζω να μας φέρεις και μας κανά κομματάκι και να μην φας όλη την sc_cake μόνος σου ... :wink:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΒΑΓΓΕΛΗ

ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΣ ΚΑΙ ΕΝΤΟΙΧΙΣΜΕΝΟΣ

Xanthos
05-09-05, 23:29
Ειναι του Ευαγγελισμου σημερα; :oops:

VAGGELISTRA MOU TI LEEI :lol: :lol: :lol:

Coach
05-09-05, 23:31
Να τα χιλιάσεις βρε γρ... (καλά δεν το λέω σήμερα :lol: ) και να έχεις πάντα ό,τι ποθείς.

Red-Fuel
05-09-05, 23:37
Χρόνια Πολλά, Βαγγέλη!

Eric
06-09-05, 00:12
Να ζησεις Βαγγελη
και χρονια πολλα
μεγαλος να γινεις
με πεφωτισμενα μυαλα!!!

sc_cake

Χρονια πολλα ρε δηθεν Ολυμπιακε.......αγαπητικε και εχθρε!!!! :wink:

Οτι επιθυμεις φιλαρακι......υγεια βασικα.....και να εισαι καλα να πανηγυριζεις κιουπια με τον Θρυλο!!! great

giovanni silva7
06-09-05, 02:28
Xρονια πολλα Βαγγο!

Θα σου κανω δωρο ενα αυτογραφο του Μιχαλακη,που ξερω ποσο συμπαθεις!! :lol: :P

loustrakos
06-09-05, 03:46
Εύχρονος (που λέει κι η ΟΣΦΠ)! :P

Του Αγίου Γουάπεος ήντουνε ή μήπως άλλη μια χρονιά πέρασε πάνω από το ρυτιδιασμένο σου κορμί, για να προσθέσει τα ανεξίτηλα ίχνη της στην αποκαμωμένη σου ύπαρξη? :P :)

Τώρα να πω πως σε ζηλεύω, ψέμα θα 'ναι...σας κοιτάζω, όλους εσάς που μεγαλώνετε, με απαξίωση, μέσα απ' την υπεροχή του 17χρονου νεανικού μου σφρίγους. 8)

Red-Army
06-09-05, 08:10
Τις ευχές μου και από μένα ρε Βάγγο.

Να ζήσεις όσα χρόνια θες. Είτε αυτά είναι πολλά, είτε είναι περισσότερα, το βασικό είναι να είναι πάντα ΚΑΛΑ.

Coach
06-09-05, 09:18
17χρονε :P Λουστράκο δε λες στους κηδεμόνες σου εκτός από το να σου αλλάζουν πάνες να σε πάνε και σε κανένα γιατρό ... σε καλό όμως ... όχι σαν κι αυτόν που κυκλοφορεί εδώ μέσα ... άκου λέω εγώ εύχρονος και τέτοιες αηδίες :lol: ... ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΕΣ. :evil:

karteo
06-09-05, 09:19
Χρονια πολλα Βαγγελη και οτι επιθυμεις φιλε.

Υγεια πανω απο ολα, μετα λεφτα και μετα γυναικες. :lol:
(ως γνωστον εμεις οι αντρες ειμαστε υπερβολικα απλος οργανισμος, εξελιγκτικα ειμαστε αμεσως μετα την αμοιβαδα :lol: :lol:)

Lemarko
06-09-05, 09:28
Χρόνια Πολλά Βαγγέλη, υγεία, ευτυχία και πολλά πολλά sc_bbq
Βλέπω η επιτροπή εγγραφών δουλεύει τέλεια και ειδικά ο μικρός (Mark) μίας και ξέρεις, δεν μας λες τα πόσα κλείνει, για να μην μας το παίζει τζόβενο. :lol: :lol:

Wappy
06-09-05, 10:53
thank you guys (& girls) :)

να μαι καλά να μe χαιρόσαστε βρε! !:D

σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας :)

rower
06-09-05, 10:55
Bάγγο πολύχρονος και καλόχρονος. Οτι επιθυμείς στην αγκαλιά σου να το βρείς.

ΥΓ: Μια και η ηλικία μετα τα 30 είναι ευαίσθητο προσωπικό δεδομένο, μην ανησυχείς. Εχω πεί στον junior να κρύψει λόγια. :D

(Λέο, εξυπηρέτηση του πουλάω. Δεν έχει βάλει ο μπαγάσας έτος γέννησης στην αίτηση εγγραφής του) :P

Wappy
06-09-05, 11:50
χαχα! lol! άντε ρε! δεν έβαλα έτος? τι διάλο? σαν την ΟΣΦΠ κάνω... :P :lol:

υγ. τη χρονιά εκείνη, οι Ολυμπιακοί αγώνες έγιναν στο Μόναχο... heil! :lol:

sirkostas
06-09-05, 12:04
Στη Γερμανια ηταν, αλλα σε αλλη πολη.

Βερολινο!
hop

Coach
06-09-05, 12:52
χαχα! lol! άντε ρε! δεν έβαλα έτος? τι διάλο? σαν την ΟΣΦΠ κάνω... :P :lol:

υγ. τη χρονιά εκείνη, οι Ολυμπιακοί αγώνες έγιναν στο Μόναχο... heil! :lol:

Στο Μόναχο ... ποπο ... 33 ολόκληρα κεράκια ... και τούμπα να τα φέρεις δε γλιτώνεις ... :P
Πάντως Μόναχο δεν πρόλαβα εγώ πουλάκι μου ... ούτε με σφαίρες ... να σκάσεις από τη ζήλια σου. :lol: :P

loustrakos
06-09-05, 13:01
Στο Μόναχο ... ποπο ... 33 ολόκληρα κεράκια ... και τούμπα να τα φέρεις δε γλιτώνεις ... :P

Και να πεις ότι του φαίνονται κι όλας...εγώ τον έκανα τουλάχιστον μια 40αρα στο νερό. :lol:

Coach
06-09-05, 13:06
Και να πεις ότι του φαίνονται κι όλας...εγώ τον έκανα τουλάχιστον μια 40αρα στο νερό. :lol:

Πες τα χρυσόστομε γιατί όλο εμένα λένε κακιά ...
Κάτι του κρύβεις όμως ... :wink:

loustrakos
06-09-05, 13:35
Εσύ έπεσες στο τσουκάλι με την κακία όταν ήσουν μικρή, όπως ο Οβελίξ. Και να θες, αποτοξίνωση δεν παίζει...είναι στο dna σου.

Σε έχει φάει η ζήλια, γιατί μικρός ή μεγάλος ο Βαγγέλης έχει τη γοητεία του Σον Κόνερι στα νιάτα του...πλέον υπάρχουν και τα φωτογραφικά ντοκουμέντα που το αποδεικνύουν, αλλά δε στα δίνω γιατί είσαι και επιρρεπής στους έρωτες.

Coach
06-09-05, 15:53
Αν σου πω ότι τον κ. Κόνερι τον έχω δει πολύ παλιά σε μία φώτο αλλά αν μου τον δείξεις τώρα δεν τον θυμάμαι ... θα το πιστέψεις;

Έχεις πλάκα πάντως ... :lol: :P

rower
06-09-05, 17:09
Ρε σεις οτι και να λέτε, others age and others just mature (περίπττωση Βάγγου).

Red-Army
06-09-05, 17:46
Τη χρονιά εκείνη έγιναν και οι Ολυμπιακοί Αγώνες στο Μόναχο?????

Εκεί δεν ήταν που την πέσανε κάτι τρομοκράτες και φάγανε του αθλητές του Ισραήλ???????

Τότε γεννήθηκε και ο Βάγγος??????

Τι λε ρε παιδί μου...........

Τόσα ατυχήματα μαζεμένα σε μια χρονιά συναίβησαν στην ανθρωπότητα???

Wappy
06-09-05, 17:54
έχω συγκινηθεί τόσο πολύ από τα καλά σας λόγια... έχω δακρύσει ...κι εγώ σας αγαπάω βρε! blow

Coach
06-09-05, 22:51
Τη χρονιά εκείνη έγιναν και οι Ολυμπιακοί Αγώνες στο Μόναχο?????

Εκεί δεν ήταν που την πέσανε κάτι τρομοκράτες και φάγανε του αθλητές του Ισραήλ???????

Τότε γεννήθηκε και ο Βάγγος??????

Τι λε ρε παιδί μου...........

Τόσα ατυχήματα μαζεμένα σε μια χρονιά συναίβησαν στην ανθρωπότητα???

Άσε υπάρχουν και τεκνά που πρόλαβαν και Μεξικό ... γκουχ γκουχ γκουχ ... ονόματα δε λέμε. :roll:

Red-Army
06-09-05, 23:58
Άσε υπάρχουν και τεκνά που πρόλαβαν και Μεξικό ... γκουχ γκουχ γκουχ ... ονόματα δε λέμε. :roll:

Ναι, αλλά σε εκείνους τους Αγώνες, δεν έγινε τίποτα κακό. :wink: :wink: :wink:

Ίσα ίσα μάλιστα που πάρα πολλοί αθλητές ξεπέρασαν τους εαυτούς τους και έκαναν πολύ μεγάλα ρεκόρ, καθώς ήταν ΟΛΟΙ χαρούμενοι μετά τα νέα που έμαθαν κατά τους τελευταίους μήνες της προετοιμασίας τους, για την γέννηση ενός καταπληκτικού μωρού, που με τα χρόνια θα εξελισσόταν σε ένα θεσπέσιο τεκνό.......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sirkostas
07-09-05, 00:00
bow_all
way_to_go
sc_laughc:

Red-Army
07-09-05, 00:04
bow_all
Thank you.............

way_to_go
Thank you..............

sc_laughc:
Thank you...............

sc_resp sc_resp sc_resp sc_resp sc_resp

Coach
07-09-05, 09:46
Ναι ναι πουλάκι μου, δεν ήταν το υψόμετρο, η γέννησή σου έφερε τα ρεκόρ ... μη μου ταράζεσαι μόνο ε;

Ποπο πάει το έχασε τελείως αυτός. oh_no

mark
03-10-05, 14:00
Xronia Polla kai Kala SADIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ! ! !

Red-Mania
03-10-05, 14:03
Χρονια πολλα μοχθηρε κλοουν και χρονια πολλα στον αδερφο Allou!!!

Wappy
03-10-05, 14:09
Χρόνια πολλά σιχαμένε φίλε μου! :D

πολύχρωμος και εντοιχισμένος! :lol:

Xanthos
03-10-05, 14:09
Xronia polla stous eortazontes an kai nomizw oti oi perissoteroi Dionyshdes giortazoun Noemvrh.

rower
03-10-05, 14:49
Ναι μωρέ, Μόνο οι Αρεοπαγίτες γιορτάζουν σήμερα. :D

Να ζήσουν και να τους χαιρόμαστε!

sadi
07-10-05, 23:02
Πετροκάππα πολύχρονος, πολύχρωμος και ταλιμπαν και ταλιμπαν και ταλιμπαν.... :D

Τι τάξη θα πας φέτο μπρε; blow

Red-Fuel
07-10-05, 23:10
Να 'σαι καλά κλόουν! :D

Πρώτη προκαταρκτική φέτο, μαθαίνουμε την αλφαβήτα...:-P

Coach
07-10-05, 23:18
Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα. sc_cake

iek
07-10-05, 23:23
Χρονια πολλα κι απο μενα Πετρε!! Και προσοχη στην κινηση το πρωι που πηγαινεις στο σχολειο!!:-P

sadi
07-10-05, 23:28
Ξέχασα να σου πω να παρεις και μποϊ μπρε ,να μη μεινεις κατσιασμένο... :grin:

Red-Mania
07-10-05, 23:37
Χρονια πολλα και απο εμενα με υγεια και ευτυχια πανω απο ολα...

Red-Fuel
07-10-05, 23:41
Να 'στε καλά παιδιά, πολλά ευχαριστώ! :hop: :hop:
Πάω να κάνω λίγη sc_row τώρα που μεγάλωσα!

Xanthos
08-10-05, 01:18
Xronia polla kai (kyriws) kala Petre!!!

Kai tou xronou diplos kai me ena eyrwpaiko!!!

PS Xrwstas trapezi turkeykai tourtasc_cake

loustrakos
08-10-05, 01:31
Ευχαριστώ πολύ ρε παιδιά για τις ευχές σας...κι εσάς να σας έχει ο Μεγαλοδύναμος καλά, γερούς, δυνατούς και ξυρισμένους. Καλά που βρεθήκατε κι εσείς κι έμαθα πότε έχω γενέθλια!

ΥΓ Πολύχρονος Βασίλη...αν και δεν το βλέπω...μαζί θα αποχαιρετήσουμε το μάταιο τούτο κόσμο. Τουλάχιστον μέχρι τότε ας είναι ελαφρύ το σεντόνι που σε φυλάει τα βράδια.

mark
08-10-05, 04:01
Xronia polla kai kala stous Kyrious Kyrious... Sirkostas kai PetrosKappa :DDD

Polyxronoi paidia...ki o,ti epi8ymeite...

Red-Fuel
08-10-05, 13:25
Πολλά ευχαριστώ για τις ευχές sc_cheers

PS Xrwstas trapezi turkeykai tourtasc_cake

Να σου πω, έχει κάποιο πρόβλημα μαζί μου και θες να με καταστρέψεις; Ποιούς θα τραπεζώσω; ΑΥΤΟΥΣ;;;

ΥΓ @ Λου: Προετοιμάζομαι...

iek
08-10-05, 13:36
Χρομια πολλα και στον Κωστα..Πολυχρονος και ό,τι επιθυμεις φίλε!sc_cake

karteo
08-10-05, 13:40
ΡΕΕΕΕ μαζι εχουν γεννεθλια ??? ΜΟΝ DIEU!!! :) Ουτε στημενο να ηταν.. τα χρονια πολλα και απο μενα και στους δυο

Coach
08-10-05, 13:50
Να τα εκατοστήσετε και εσείς κ. Κώστα
(αν και κοντεύετε 3d_sad ) με υγεία και ευτυχία.

presidente
08-10-05, 13:51
Χρόνια πολλά και ανθηρά στα δύο εκλεκτότατα μέλη του
Forum που γιορτάζουν σήμερα :) :)

sirkostas
08-10-05, 13:54
Το ιδιο ειπα κι εγω στον Drizt το πρωι, που μολις το ειδα πηγα ν'αφησω τον ματαιο τουτο κοσμο! cyc

Ευχαριστω για τις ευχες! sc_cheers

Αν και σημερα κανονικα επρεπε να γιορταζει ο γυναικειος πληθυσμος του πλανητη. Και μαλιστα εις διπλουν. Μολις ειδα στη στηλη που επιμελειται ο Mark οτι σημερα εχει γενεθλια και το αλλο τεκνο, ο Mat Damon! 3d_teeth

Eric
08-10-05, 13:59
Eιδες η εταιρα η τυχη! :D

Χρονια Πολλα και καλα και στους 2........υγεια πανω απ΄ολα, να δειτε χαρες πολλες με τον Θρυλο......και καλα μυαλα θα ελεγα επισης, μιας και ειναι απαραιτητα! :cool: :hop: sc_cheers

Coach
08-10-05, 14:01
Ποιος είναι πάλι δαύτος;

drizzt
08-10-05, 14:12
Χρόνια πολλά και στους δύο και από μένα.
Ό,τι επιθυμείτε παιδιά και παρεμπιπτόντως...

sc_cake

...

presidente
08-10-05, 14:12
http://ia.imdb.com/media/imdb/01/I/90/45/38m.jpg (http://imdb.com/name/nm0000354/photogallery)

Αυτός! Και είναι πολύ πιο ωραίος απ`τον καραφλο-βουτυρο-μπεμπέ σου!

Coach
08-10-05, 14:17
Σιγά μην είναι αυτός 35 χρονών. :rolleyes:

sirkostas
08-10-05, 14:20
Eτσι λες; Για μπες στα προφιλ του Pathfinder να δεις δικια μου φωτο και να πεις μετα αν αυτο το θεικο τεκνο συμπληρωσε 36 περιστροφες της Γης απ'τη μερα που πρωτοαντικρισε το φως.
sc_stars

Eric
08-10-05, 14:40
Eτσι λες; Για μπες στα προφιλ του Pathfinder να δεις δικια μου φωτο και να πεις μετα αν αυτο το θεικο τεκνο συμπληρωσε 36 περιστροφες της Γης απ'τη μερα που πρωτοαντικρισε το φως.

Περιστροφες γυρω απο τον Ηλιο, ή γυρω απο τον αξονα της.........γιατι αν μιλας για τον αξονα της μιλαμε για πανω απο 13200 περιστροφες σε 36 χρονια! :D

sirkostas
08-10-05, 14:44
Toσες πολλες; 3d_wow

Γι'αυτο τωρα τελευταια ειμαι συνεχεια ζαλισμενος; 3d_glossa

Κι εγω νομιζα πως φταιει το τσιπουρο που εφερα απ'το Λιανοκλαδι! sc_cheers

reader
08-10-05, 16:41
Πολύχρονοι ωρές... τσεκάρατε σε ποιο νοσοκομείο γεννηθήκατε; Γιατί εκείνη την εποχή πολλά παιδάκια άλλαξαν χέρια..... μήπως τελικά είστε αδελφάκια; :p

loustrakos
08-10-05, 17:52
Χρόνια πολλά Κώστα! Ελπίζω να προλάβεις να δεις τον Ολυμπιακό μας τροπαιούχο CL...ένα χρόνο υπομονή και το καλύτερο δώρο έρχεται! Από τα χέρια του Τουρέ και του Γεωργάτου θα πιεις σαμπάνια! :-D Άντε και περιμένουμε να κεράσεις άπαντα τα μέλη του club μαζί με το Βασίλη! 2 σε 1 να σας έρθει και φτηνά.

sirkostas
09-10-05, 01:13
Thanks a lot everybody! bow_all

Αγαπητε Αντονιο, απ'το στομα σου και στου Γιαγια τ'αυτι! :mrgreen:

Αν και -μεταξυ μας- πιο πιθανο ειναι να κηρυξει το Τατζικισταν τον πολεμο κατα της Γουαδελουπης για το ελεγχο του Γιβραλταρ, προ της ελευσεως της κουπας του CL εις Ρεντη. 3d_gl

Red-Mania
26-10-05, 00:07
Χρονια πολλα σε ολους τους Δημητρηδες και τις Δημητρες και πιο πολυ στον στυλοβατη του φορουμ τον Προεδρα!http://fool.exler.ru/sm/poze.gif

Χρονια πολλα φιλαρακι με υγεια και ευτυχια και οτι ποθεις ξερεις που να το βρεις!http://users.telenet.be/eforum/emoticons4u/party/fest39.gif

loustrakos
26-10-05, 01:57
Σπαω το κεφάλι μου να θυμηθώ τους Δημήτρηδές μας...Drizzt, Xanthos, DimitriS200...άλλος?!

Όπως και να έχει...χρόνια πολλά παιδιά, γεροί, δυνατοί, ακμαίοι, με ψηλά το ηθικό, να κοιτάζεστε στον καθρέφτη και να κραυγάζετε "φτου, σκόρδα".

Πιείτε μια μπυρίτσα στο όνομά σας και κάντε κι ένα τάμα του χρόνου τέτοια μέρα να βρισκόμαστε όλοι κάπου εδώ γύρω ακόμα και να λέμε για προπονητές, παίχτες, προέδρους, συστήματα κι αηδίες για να περνάει η ώρα και να χαιρόμαστε τις μικρές μας αδυναμίες.

Και του χρόνου λοιπόν ακόμα καλύτεροι! :-D

Red-Army
26-10-05, 06:38
Και από μένα, καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους τους Δημήτρηδες.

Έχουμε και μπόλικους εδώ μέσα και εδώ και στα ξένα.

Χρόνια σας πολλά ρε ρεμάλια και ότι ποθείτε να το πάθετε.

tolio7
26-10-05, 07:13
Mπόλικοι οι Δημήτρηδες, μπόλικα και τα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ λοιπόν!!! :D

Ότι ποθείτε boyzzzz !!!

pandragon
26-10-05, 09:09
χρονια πολλα σε ολους τους Δημητρηδες

sirkostas
26-10-05, 09:20
Χρονια πολλα, στον Προεδρο, Ξανθο, Δημητρη200, Giovani Silva7, στους Δημητραδες του Ολυμπιακου και στη Δημητρα Ματσουκα.3d_gal
sc_cheers

rower
26-10-05, 09:34
Χρόνια Πολλά και Καλά σε όλους τους Μήτσους και σε όλες τις Μήτσες.

karteo
26-10-05, 10:09
τα Χρονια μου πολλα σε ολους τους Δημητρηδες και τις Δημητρουλες :D

Wappy
26-10-05, 10:15
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στους Μητσάρες μας :)

Xanthos
26-10-05, 11:06
Eyxaristw poly apo th meria mou gia tis eyxes, eyxaristw prokatavolika osous tha eyxithoun argotera kai stelnw kai tis dikes mou eyxes se osous Dhmhtrhdes/Dhmhtres exoume sto forum (eite ws members eite ws guests ;) )!!!!

Xrwstaw kerasma kai desmeyomai gia otan katevw katw (kamia 40ria meres emeinan gia na ta poume apo konta) an kai tous perissoterous edw mesa kalytera na tous ntyneis para na tous taizeis h' na tous potizeis!:D :D

drizzt
26-10-05, 11:47
Ευχαριστώ και αντέυχομαι ;)

iek
26-10-05, 11:57
Xronia polla ki apo mena stous Drizzt, Xantho, gio sylva7, Dimitriss200 alla kai se olous toys Dhmhtrhdes kai Dhmhtroules poy giortazoune shmera!!

Coach
26-10-05, 14:05
Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα πρόεδρε (μη φοβάσαι σήμερα δε θα σου ζητήσω πίσω το μπεμπέ ... από αύριο πάλι;) ), Ξανθέ, giovanni silva (μη βρίσει κανείς σήμερα το μάγο:p ) και σε όλους τους υπόλοιπους που δε θυμάμαι ... άντε και στη Ματσούκα για να μη μείνει παραπονεμένος ο σερ.

Υ.Γ. Παρεμπιπτόντως κ. Κώστα στο σχολέιο μου ήταν αυτή.

Coach
26-10-05, 14:08
Xrwstaw kerasma kai desmeyomai gia otan katevw katw (kamia 40ria meres emeinan gia na ta poume apo konta) an kai tous perissoterous edw mesa kalytera na tous ntyneis para na tous taizeis h' na tous potizeis!:D :D

Καλά εμένα που έχω δει κάτι μποτούλες μούρλια ... όσο το 1/3 του βασικού μισθού ... μπορείς να με ντύσεις ... και την βγάζω με σουβλάκι!!!:p

Eric
26-10-05, 14:36
Χρονια πολλα και καλα στους εορταζοντες και τις εορταζουσες!!! Ειδικοτερες ευχες για υγεια σε drizzt, Xantho, giosilva kai DimitriS200!!!! Οτι επιθυμια εχετε να πραγματοποιηθει!!! ;) sc_cheers

sirkostas
26-10-05, 14:41
άντε και στη Ματσούκα για να μη μείνει παραπονεμένος ο σερ.

Υ.Γ. Παρεμπιπτόντως κ. Κώστα στο σχολέιο μου ήταν αυτή.

aaaaaaax atimi koinwnia. :(

http://www.men.gr/134/matsouka/2.jpg

fender
26-10-05, 14:52
xronia polla stous mitsous, tis mitses kai thn Matsouka tou filou mas tou sir..

sadi
26-10-05, 15:23
Xρόνια πολλά στις και στους εορτάζοντες.

iek
26-10-05, 15:54
Asxeto: auth h Matsouka mono gia na lynei kordonia kai na ksekoupmwnei sth8odesmous einai!! Tespa...Xronia polla kai s'aythn!!

Xanthos
26-10-05, 16:02
Asxeto: auth h Matsouka mono gia na lynei kordonia kai na ksekoupmwnei sth8odesmous einai!! Tespa...Xronia polla kai s'aythn!!

E, re p... den trwgesai pia...

Na se xalaei o Dusan to katalavainw, alla na se xalaei kai h Dhmhtra ayto den katapinetai...

sirkostas
26-10-05, 16:06
Asxeto: auth h Matsouka mono gia na lynei kordonia kai na ksekoupmwnei sth8odesmous einai!! Tespa...Xronia polla kai s'aythn!!Esy ti allo 8es; Na sou pleksei kaltses;:confused:

iek
26-10-05, 16:11
Einai epeidh protimaw th Monika Dhmhtrh kai ws gnwston eimai monogamikos egw!!:p

Xanthos
26-10-05, 16:12
Einai epeidh protimaw th Monika Dhmhtrh kai ws gnwston eimai monogamikos egw!!:p

Paw paso tote...

Ki egw metaxy twn dyo protimw thn Monica, alla an perioristw se monogamikous orous prepei an aporripsw kai tis dyo :(

sirkostas
26-10-05, 16:17
I kali Monica einai adynamia tou ypofainomenou, ws gnwston.;)

Eseis voleuteite m'auti.

http://www.strangepolitics.com/images/content/100708.jpg

giovanni silva7
26-10-05, 16:45
Χρονια πολλα σε ολους τους συνονοματους/συνονοματες!

Να΄στε καλα ολοι για τις ευχες!

Συμφωνω με Σερ και για Ματσουκα(χρονια της πολλα) αλλα κυριως για την καλη την Μονικα..!!;) :p

Coach
26-10-05, 17:57
aaaaaaax atimi koinwnia. :(

http://www.men.gr/134/matsouka/2.jpg

Μπουχαχα. Καλά μην κάνετε έτσι ... στο σχολείο ... όσο την πετύχαινα, γιατί ήταν 2 τάξεις μεγαλύτερες (με βλέπω με ιό από τη Ματσούκα που έβγαλα στη φόρα την ηλικία της:p ) ... έριχνε κάτι πιο ζεστό πάνω της ... και φόραγε χαμηλότερα παπουτσάκια.:D

Καλέ ξεχάσατε και τη Μιμή Ντεσίνη και θα κλαίει ο Λάκης!!!

Lemarko
26-10-05, 21:48
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ, ΣΤΟΝ ΖΙΟΒΑΝΙΚΟ (ξέρει αυτός), ΣΤΟ XANTHO, ΣΤΟΝ DIMITRISS200 και φυσικά στη γυναίκα μου (άμα ήθελα ας μην το έγραφα, πήρε και καινούργιο αντικολλητικό, δεν έχω και κράνος)

pani0202
26-10-05, 21:53
Xronia polla se olous tous eortazomenous!

nick_fot
26-10-05, 22:02
χρονια πολλα στους εορταζοντες
μητσο, σαν προεδρας κερνα και καμια μεταγραφη (γιατι απ τον σοκρατες φως δεν βλεπω) ;)

Red-Mania
07-11-05, 10:16
Τις καλυτερες ευχες μου στους ΜΙΧΑΛΗ Κωνσταντινου και ΑΓΓΕΛΟ Μπασινα για την ονομαστικη εορτη τους.http://fool.exler.ru/sm/poze.gif

Παλικαρια ειστε τρελλα με την κοκκινη φανελα...

drizzt
07-11-05, 10:18
Άμα πούμε χρόνια πολλά στον Αγγελόπουλο έχουμε καμιά ελπίδα να δούμε φως;

Coach
07-11-05, 10:21
Καλά παιδιά και αύριο μέρα είναι. Γιατί βιάζεστε;:confused:

Xanthos
07-11-05, 10:23
AYRIO den einai twn Arxaggelwn Mixahl & Gavriil??

Red-Mania
07-11-05, 10:25
Καλά παιδιά και αύριο μέρα είναι. Γιατί βιάζεστε;:confused:

Ναι σορυ δικο μου λαθος...:slap1:

giovanni silva7
08-11-05, 04:04
Χρονια πολλα στο ακριβοτερο ενδυμα του Ελληνικου Ποδοσφαιρου!
Και στην Αντζελινα Τζολι.

Red-Army
08-11-05, 07:02
Χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν σήμερα.

Xanthos
08-11-05, 08:31
Xronia Polla kai kala se osous giortazoun!

rower
08-11-05, 09:38
Χρόνια Πολλά και Καλά σε όλες και όλους που γιορτάζουν.

drizzt
08-11-05, 09:46
Χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν. Χρόνια Πολλά στον Μιχάλη Κωνσταντίνου με τις ευχές μου για ταχεία ανάρρωση και για πολλά γκολ. Χρόνια Πολλά στον Μιχάλη Καψή και ευχές για γρήγορη ανάρρωση και επιστροφή στην ενδεκάδα και τέλος χρόνια πολλά στον Άγγελο Μπασινά έτσι για σπάσιμο σε αυτούς που βρίζουν τη μάνα του.

Red-Mania
08-11-05, 10:13
Τις καλυτερες ευχες μου στους ΜΙΧΑΛΗ Κωνσταντινου και ΑΓΓΕΛΟ Μπασινα για την ονομαστικη εορτη τους.http://fool.exler.ru/sm/poze.gif

Παλικαρια ειστε τρελλα με την κοκκινη φανελα...

Υ.Γ
Αυτη τη φορα το πετυχα.

Wappy
08-11-05, 10:30
Χρόνια πολλά σε όλους :)

Coach
08-11-05, 10:40
Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα.

sirkostas
08-11-05, 12:20
Xronia polla se olous tous eortazontes tou forum. Episis xronia polla stous dyo Mixalides tou Olympiakou, ston Mixali Aslani, stin Atzela Dimitriou kai ston Aggelo Basina gia ton idio logo me ton proedro,

Coach
08-11-05, 12:36
Και στον Σταμάτη Φασουλή.:rolleyes: oh_no

Eric
08-11-05, 13:00
Χρονια Πολλα και απο εμενα σε οσους και οσες γιορταζουν σημερα!!!......Ευχες για υγεια και οτι καλυτερο στους Μιχαλιδες της ομαδας......Καψη και Κωνσταντινου!!

Τελος θα συμφωνησω με τον drizzt, χρονια πολλα και καλα και στον Αγγελο Μπασινα.........ετσι για σπασιμο στα τσουτσεκια που βριζουνε μαναδες!

sadi
08-11-05, 18:02
Χρονια πολλά σε όλους τους εορταζοντες.Αν τα τσουτσέκια που αναφέρει παραπανω ο Ερικ στεναχωριούνται που τους μουτζώνουνε, δεν πειράζει.Θα τους περάσει.

Red-Mania
08-11-05, 18:07
Χρονια πολλά σε όλους τους εορταζοντες.Αν τα τσουτσέκια που αναφέρει παραπανω ο Ερικ στεναχωριούνται που τους μουτζώνουνε, δεν πειράζει.Θα τους περάσει.

http://img.photobucket.com/albums/v411/hells/lala.gif

Coach
08-11-05, 19:03
.Αν τα τσουτσέκια που αναφέρει παραπανω ο Ερικ στεναχωριούνται που τους μουτζώνουνε, δεν πειράζει.

Μμμμ δε στενοχωριούνται ακριβώς απλά μωρέ προειδοποιούν τηλεοπτικώς ότι την επόμενη φορά που θα δουν ανοιχτή παλάμη στα μούτρα τους θα κόψουν κανένα χεράκι. Τα χρυσά μου θίχτηκαν.

sadi
08-11-05, 19:20
Ας κόψουνε τον κωλο τους καλύτερα.Τωρα που διαβασα και για το ενδεχόμενο τιμωρίας εξ' αιτίας των ΣΤΗΜΕΝΩΝ αυτών καθαρμάτων έχει αρχισει να μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι άσχημα....

Hetfield
08-11-05, 23:52
Χρονια Πολλα και απο εμενα σε οσους και οσες γιορταζουν σημερα!!!......Ευχες για υγεια και οτι καλυτερο στους Μιχαλιδες της ομαδας......Καψη και Κωνσταντινου!!

Τελος θα συμφωνησω με τον drizzt, χρονια πολλα και καλα και στον Αγγελο Μπασινα.........ετσι για σπασιμο στα τσουτσεκια που βριζουνε μαναδες!Σε ολους τους Ολυμπιακους ευχεσαι χρονια πολλα!

giovanni silva7
09-11-05, 02:03
:D :D

Σε ολους τους Ολυμπιακους ευχεσαι χρονια πολλα!

Eric
09-11-05, 10:19
Σε ολους τους Ολυμπιακους ευχεσαι χρονια πολλα!

Δεν ηξερα οτι πρεπει να ζηταω καρτα μελους για να ευχομαι χρονια πολλα σε καποιον! :p

Και μιας και σημερα γιορταζουν οι Νεκταριοι.........χρονια πολλα στον Νεκταριο Σφυρακη!

Red-Mania
21-11-05, 10:28
Χρονια πολλα στον Λεωνιδα (Lemarko) με υγεια και ευτυχια...

sirkostas
21-11-05, 13:00
Χρονια πολλα στον Λεωνιδα.sc_cheers http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2183.gif

Coach
21-11-05, 13:07
Να τα εκατοστίσετε κ. Λεωνίδα και να έχετε πάντα ό,τι ποθείτε.sc_cake

Χρόνια πολλά και στις Μαρίες και τους Παναγιώτηδες, Παναγιώτες κλπ που γιορτάζουν σήμερα.

sirkostas
21-11-05, 13:42
Σημερα γιορταζουν οι Παναγιωτηδες κι οχι το 15αυγουστο;:confused:

Χρονια πολλα σε Pandragon, Fender, σε οποιον αλλο ξεχναω αυτη τη στιγμη, στον ρεπορτερ του Mega Παναγιωτη Λυπημενο,στον συνθετη Πανο Φαλάρα και στη Πεγκυ Ζηνα.http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_777.gif

sadi
21-11-05, 15:12
Χρονια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες.Λεωνίδα ότι επιθυμεις.

Wappy
21-11-05, 15:14
Χρόνια πολλά Λεό :) χρόνια πολλά ΠαναγιωτοΜαριές :)

Coach
21-11-05, 15:51
Σημερα γιορταζουν οι Παναγιωτηδες κι οχι το 15αυγουστο;:confused:

Χρονια πολλα σε Pandragon, Fender, σε οποιον αλλο ξεχναω αυτη τη στιγμη, στον ρεπορτερ του Mega Παναγιωτη Λυπημενο,στον συνθετη Πανο Φαλάρα και στη Πεγκυ Ζηνα.http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_777.gif

Όσοι/ες δε γιορτάζουν το 15Αύγουστο γιορτάζουν σήμερα ... γι αυτό σε αυτούς/ες που εύχεστε έτσι αυθαίρετα:p καλό είναι να τους ρίξετε και ένα τηλεφωνάκι για να διασταυρώσετε κατά πόσο γιορτάζουν.:D

sadi
21-11-05, 15:53
Όσοι/ες δε γιορτάζουν το 15Αύγουστο γιορτάζουν σήμερα ... γι αυτό σε αυτούς/ες που εύχεστε έτσι αυθαίρετα:p καλό είναι να τους ρίξετε και ένα τηλεφωνάκι για να διασταυρώσετε κατά πόσο γιορτάζουν.:D

Αντε βρε δώκε μου το τηλεφωνό σου να σε ρωτήξω.... Ααααα....Δεν ειναι Παναγιώτα το ΟΣΦΠ ;;; :p

drizzt
21-11-05, 16:00
Γιορτάζουν τα Χανιά σήμερα (πολυούχος)

Coach
21-11-05, 16:00
Αντε βρε δώκε μου το τηλεφωνό σου να σε ρωτήξω.... Ααααα....Δεν ειναι Παναγιώτα το ΟΣΦΠ ;;; :p

Για να μην ψάχνεις δεν έχω γιορτή ... αν θες να ευχηθείς στην αδερφή μου ευχαρίστως πριτς.:p

dali
21-11-05, 16:34
Γιορτάζουν τα Χανιά σήμερα (πολυούχος)

Χρόνια Πολλά στα πανέμορφα Χανιά!:D:D

sadi
21-11-05, 16:35
Χιόνια πολλά στα πανέμορφα Χανιά....

Eric
21-11-05, 17:07
Χρονια Πολλα Λεωνιδα........να τα εκατοσηστεις........half way there!!! sc_cheers

Χρονια Πολλα και στην αδερφη της ΟΣΦΠ!http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_4_13.gif (http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSYYYYYYYYGB)

Χρονια Πολλα και στα εκπληκτικα Χανια!

Coach
21-11-05, 18:47
Να σαι καλά.:p

sadi
21-11-05, 18:48
Εμενα μου απαγορεψε να πω χρονια πολλα το κακιασμένο.... Και δεν δινει και τηλεφωνο....Χοχοχο....

Coach
21-11-05, 18:52
Εμενα μου απαγορεψε να πω χρονια πολλα το κακιασμένο.... Και δεν δινει και τηλεφωνο....Χοχοχο....

Βρε θα με πνίξει ο γαμπρός μου.:p

sadi
21-11-05, 18:54
Βρε θα με πνίξει ο γαμπρός μου.:p

Ε,αφού εισαι έτσι δεν σου δίνω το μπεμπε στο τηλέφωνο να μιλήκετε...Χοχοχο:p

loustrakos
22-11-05, 02:26
Ετεροχρονισμένα...χρόνια πολλά σε όλους όσοι είχαν τη χαρά να γιορτάζουν χθες. Δύναμη, κουράγιο και σθένος για να αντιμετωπιστεί το καθημερινό άλγος και να υπερνικηθεί η ψυχική βαρύτητα.

Ένα παραπάνω χρόνο δε στην αδελφή της ΟΣΦΠ που ελπίζω να τη δούμε κάποτε ως cheerleader αντ' αυτής στα εξαιρετικά μας 28x28. ;-)

pandragon
22-11-05, 08:12
θυμηθείτε με το 15αυγουστο

sirkostas
23-11-05, 11:47
Χρονια πολλα στον λατρευτο μας admin Πανδραγον που μπηκε στο club των 25ρηδων.:lol: